Σελ. 590 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 570580585588589590591592595600610 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.836-8.850 από 13039
  1. #8836
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο απαίτηση του κοινού θα κάνω extend την πρόταση μου

    Λοιπόν έχουμε εκείνο το υποθετικό και φανταστικό άτομο που παρόλα αυτά πέτυχα στην Ομόνοια προχθές.

    1 άτομο στην Ομόνοια ζητάει την βοήθεια σας για το ποιο ασανσέρ να χρησιμοποιήσει. Το άτομο αυτό έχει τα παρακάτω χαρακτηριστικά

    - Είναι χρήστης ναρκωτικών, άστεγος με εμφανή σημάδια απλυσιάς στο σώμα. Μυρίζει από απόσταση. Φοράει πιο ακριβά παπούτσια από εσάς.
    - Είναι αλλοδαπός δεν μιλάει ελληνικά/αγγλικά καθόλου - δεν μπορεί να καταλάβει τις οδηγίες-ανακοινώσεις του μετρό.
    - Βρίσκεται σε αναπηρικό αμαξίδιο.
    - Δεν έχει χτυπήσει εισιτήριο από άποψη γιατί ήταν στο κίνημα δεν πληρώνω και πέρναγε τσάμπα διόδια από χόμπι.
    - Στην χώρα του ήταν υψηλόβαθμος στρατιωτικός αλλά πλέον είναι αναρχικός και ασχολείται ενεργά με το αναρχικό κίνημα.
    - Είναι ομοφυλόφιλος και ασχολείται ενεργά με την LGBT κοινότητα.
    - Φοράει πανακριβα ακουστικά απο αυτά τα μεγάλα που τα βάζουν τσίτα και ενοχλούν όλο το βαγόνι.

    ΤΟΝ ΒΟΗΘΟΥΣΕΣ;




    Απαντήστε οι υπόλοιποι - ο ζηροκουλ τιλταρε και έχει φύγει στην ταράτσα και αλυχτάει ΕΙΜΑΙ ΛΥΚΟΣ ΑΑΑΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ - έχω ανοιξει ticket να του κάνουν hard reset
    "Γατάκι"

    δεν είμαι υπολογιστής για να μου κάνουν "hard reset" δεν υπάρχει τέτοιο κουμπί στην δική μου περίπτωση (είπαμε δεινόσαυρος της τεχνολογίας είμαι) ούτε φλιπεράκι είμαι για να τιλτάρω

    δεν είμαι σε καμιά ταράτσα (κάνει κρύο) είμαι αγκαλιά με το τζάκι και αγναντεύω την όμορφη φωτιά που καίει τα ξύλα

    σαν μοναχικός λύκος που είμαι άραξα στην φλοκάτη και ζεσταίνω την γούνα μου

    ότι αφορά την ερώτηση σου
    η απάντηση μου είναι όχι δεν θα τον βοηθούσα

  2. #8837
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Κλωζάνη
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.552
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    ISP
    Μπάμπης νετ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
    Εγώ θα βοηθούσα και αυτόν και την κοινωνία ολόκληρη. Θα τον έσπρωχνα στις ράγες του μέτρο όταν θα περνούσε συρμός

    - - - Updated - - -

    Οι υπόλοιποι τι λένε; Εκείνος που δίνει κάθε πρωί ανταπόκριση για το ποια λεωφορεία είναι άδεια;
    Υδραυλικός, φωτογράφος, εραστής και ποιητής...
    http://www.flickr.com/photos/120411235@N06/

  3. #8838
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φανερός Πράκτωρ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα βοηθούσα και αυτόν και την κοινωνία ολόκληρη. Θα τον έσπρωχνα στις ράγες του μέτρο όταν θα περνούσε συρμός

    - - - Updated - - -

    Οι υπόλοιποι τι λένε; Εκείνος που δίνει κάθε πρωί ανταπόκριση για το ποια λεωφορεία είναι άδεια;
    ανταπόκριση δεν κάνω απλά είναι η καθημερινότητα μου

    αν κάθε μέρα μετακινείσαι με τα μέσα μαζικής μεταφοράς μαθαίνεις ποια ώρα πρέπει και ποια ώρα δεν πρέπει να τα χρησιμοποιείς

    υπομονή μέχρι να γίνει η επέκταση μέχρι τον Πειραιά και η Γραμμή 4 που λένε αφού ολοκληρωθεί θα γίνει επέκταση μέχρι την Πετρούπολη

    έχουμε μέλλον...

    δολοφόνος δεν είμαι για να τον σπρώξω στις γραμμές του τρένου ή από τις σκάλες (μπορεί να μην μου αρέσει ο άνθρωπος αυτός αλλά μέχρι εκεί)

    αν εσύ ή όποιος άλλος τον σπρώξει στις σκάλες ή στις γραμμές

    σκέψου την ταλαιπωρία που θα υποστούν οι επιβάτες μέχρι να ξανά ξεκινήσουν οι συρμοί του τρένου.

  4. #8839
    Εγγραφή
    16-06-2008
    Μηνύματα
    545
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    5000/50000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο απαίτηση του κοινού θα κάνω extend την πρόταση μου

    Λοιπόν έχουμε εκείνο το υποθετικό και φανταστικό άτομο που παρόλα αυτά πέτυχα στην Ομόνοια προχθές.

    1 άτομο στην Ομόνοια ζητάει την βοήθεια σας για το ποιο ασανσέρ να χρησιμοποιήσει. Το άτομο αυτό έχει τα παρακάτω χαρακτηριστικά

    - Είναι χρήστης ναρκωτικών, άστεγος με εμφανή σημάδια απλυσιάς στο σώμα. Μυρίζει από απόσταση. Φοράει πιο ακριβά παπούτσια από εσάς.
    - Είναι αλλοδαπός δεν μιλάει ελληνικά/αγγλικά καθόλου - δεν μπορεί να καταλάβει τις οδηγίες-ανακοινώσεις του μετρό.
    - Βρίσκεται σε αναπηρικό αμαξίδιο.
    - Δεν έχει χτυπήσει εισιτήριο από άποψη γιατί ήταν στο κίνημα δεν πληρώνω και πέρναγε τσάμπα διόδια από χόμπι.
    - Στην χώρα του ήταν υψηλόβαθμος στρατιωτικός αλλά πλέον είναι αναρχικός και ασχολείται ενεργά με το αναρχικό κίνημα.
    - Είναι ομοφυλόφιλος και ασχολείται ενεργά με την LGBT κοινότητα.
    - Φοράει πανακριβα ακουστικά απο αυτά τα μεγάλα που τα βάζουν τσίτα και ενοχλούν όλο το βαγόνι.

    ΤΟΝ ΒΟΗΘΟΥΣΕΣ;




    Απαντήστε οι υπόλοιποι - ο ζηροκουλ τιλταρε και έχει φύγει στην ταράτσα και αλυχτάει ΕΙΜΑΙ ΛΥΚΟΣ ΑΑΑΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ - έχω ανοιξει ticket να του κάνουν hard reset
    Καταλαβαίνω που στοχεύσεις αλλά τα επιχειρήματα σου είναι άστοχα και τα αστεια μαλλον κρυα (σορρυ ε ). Ακούγονται λιγο ως: Αφού εγώ δεν αντιλαμβανομαι κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα, πάμε παρακάτω.
    Δεν ηθικολογώ, αλλά να έχει και κάποιο νόημα η αμπελοφιλοσοφικη αντιπαράθεση.

    Η ανακοίνωση (και η συμπεριφορα) στα αυτιά του περιστασιακού χρήστη του Μετρο είναι ... απελπιστική και θέλει βελτίωση.
    Τωρα, αν θεωρεις οτι ειναι δικια μου δουλεια να βοηθαω ανθρωπους με ΕΑ να βρίσκουν την εξοδο απο το μετρο, θα υποθεσω οτι δεν εχεις συναναστραφει ποτέ με κανένα!

    Κοντρα για την κοντρα;;; Εχει καποιο νοημα;

  5. #8840
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Σήμερα μου φάνηκε πως άκουσα "Please mind the wolf between wagons two and four" ...

  6. #8841
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα μου φάνηκε πως άκουσα "Please mind the wolf between wagons two and four" ...
    Πρέπει να ήσουν στο Μετρό εδώ πάνω, γιατί εμείς έχουμε τον big bad wolf

  7. #8842
    Εγγραφή
    11-05-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    53
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eqvus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταλαβαίνω που στοχεύσεις αλλά τα επιχειρήματα σου είναι άστοχα και τα αστεια μαλλον κρυα (σορρυ ε ). Ακούγονται λιγο ως: Αφού εγώ δεν αντιλαμβανομαι κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα, πάμε παρακάτω.
    Δεν ηθικολογώ, αλλά να έχει και κάποιο νόημα η αμπελοφιλοσοφικη αντιπαράθεση.

    Η ανακοίνωση (και η συμπεριφορα) στα αυτιά του περιστασιακού χρήστη του Μετρο είναι ... απελπιστική και θέλει βελτίωση.
    Τωρα, αν θεωρεις οτι ειναι δικια μου δουλεια να βοηθαω ανθρωπους με ΕΑ να βρίσκουν την εξοδο απο το μετρο, θα υποθεσω οτι δεν εχεις συναναστραφει ποτέ με κανένα!

    Κοντρα για την κοντρα;;; Εχει καποιο νοημα;

    Κανένα πρόβλημα, πες μου σε παρακαλώ ποια κατηγορία ανθρώπων σε βολεύει να με βοηθήσει και μπορώ να επινοήσ.., εεε να θυμηθώ κάποια βιωματική μου ιστορία να ποστάρω όπως και ο μέσος χρήστης εδω στο νήμα.

    Η κόντρα για την κόντρα έχει νόημα για τις μοιρολογίστρες που την μια μέρα ποστάρουν μίσος για τις N-1 κοινωνικές ομάδες και την επόμενη "νοιάζονται" για την 1.
    Ανορθόγραφοι κουφάλες, έρχονται δασκάλες.

  8. #8843
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουτε να τρολλάρεις σωστά δεν μπορείς, ξέχασες το να μην έχει κάνει μπάνιο και να είναι και χεσμένος
    Θα μπορούσε να έχει κάνει μπάνιο αλλά μετά να χέστηκε...


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  9. #8844
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα μπορούσε να έχει κάνει μπάνιο αλλά μετά να χέστηκε...
    Εγω μια απλή πρόταση κάνω, δεν μπορώ να φτάσω τους master

  10. #8845
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανένα πρόβλημα, πες μου σε παρακαλώ ποια κατηγορία ανθρώπων σε βολεύει να με βοηθήσει και μπορώ να επινοήσ.., εεε να θυμηθώ κάποια βιωματική μου ιστορία να ποστάρω όπως και ο μέσος χρήστης εδω στο νήμα.

    Η κόντρα για την κόντρα έχει νόημα για τις μοιρολογίστρες που την μια μέρα ποστάρουν μίσος για τις N-1 κοινωνικές ομάδες και την επόμενη "νοιάζονται" για την 1.
    "γατάκι" ... σου θυμίζω ότι δουλεύω σε ελληνικό παράρτημα διεθνούς οργανισμού που μέριμνα του είναι οι πρόσφυγες και οι μετανάστες δεν είναι δυνατόν να συμμετέχω σε αυτόν και να είμαι φασίστας και ρατσιστής.

    πρόσεχε γιατί εγώ σε αντίθεση με εσένα δεν σου εύχομαι να περάσεις ότι έχω περάσει/ζήσει στα 47 μου χρόνια και δεν νομίζω ότι θα είχες τις αντοχές να τα ξεπεράσεις...

    νοιάζομαι για τις αδύναμες κοινωνικές ομάδες και βοηθάω με όποιο τρόπο μπορώ

    θα βοηθήσω τον άνεργο/άστεγο
    θα βοηθήσω τον ΑΜΕΑ
    θα βοηθήσω τον ηλικιωμένο
    θα βοηθήσω την έγκυο γυναίκα ή την γυναίκα με παιδί μικρό
    σε αυτές τις κατηγορίες περιλαμβάνω και τους έλληνες και τους ξένους (πρόσφυγες/μετανάστες)


    δεν θα βοηθήσω τον χρήστη ναρκωτικών λυπάμαι έκανε την επιλογή του όταν διάλεξε τα ναρκωτικά
    δεν θα βοηθήσω τον επαγγελματία ζητιάνο/επαίτη
    δεν θα βοηθήσω τον ρομά

    νομίζω ότι είναι δικαίωμα μου/επιλογή μου το ποιον θα βοηθήσω όποιος νομίζει ότι τον αδικώ ας πάει στο κράτος να ζητήσει την βοήθεια του

  11. #8846
    Εγγραφή
    19-11-2007
    Περιοχή
    Στη δυτική πλευρά της Νήσου Ντάσχαν
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    610
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Speedport 2
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    [...] δεν είναι δυνατόν να συμμετέχω σε αυτόν και να είμαι φασίστας και ρατσιστής [...] δεν θα βοηθήσω τον ρομά [...]



    Έκανε κι αυτός την επιλογή του ε;
    - Albert Einstein: “Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”

    -Terry Pratchett:
    “An education was a bit like a communicable sexual disease. It made you unsuitable for a lot of jobs and then you had the urge to pass it on.”

  12. #8847
    Εγγραφή
    11-05-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    53
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    νοιάζομαι για τις αδύναμες κοινωνικές ομάδες και βοηθάω με όποιο τρόπο μπορώ

    θα βοηθήσω τον άνεργο/άστεγο
    θα βοηθήσω τον ΑΜΕΑ
    θα βοηθήσω τον ηλικιωμένο
    θα βοηθήσω την έγκυο γυναίκα ή την γυναίκα με παιδί μικρό
    σε αυτές τις κατηγορίες περιλαμβάνω και τους έλληνες και τους ξένους (πρόσφυγες/μετανάστες)
    Με κίνδυνο μια γειτονιά κάπου στην αθήνα να μην κοιμηθεί καθόλου όλο το βράδυ απο τα ουρλιαχτά θα ρωτήσω.


    ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ;

    Θα μετράει τον ίδιο αριθμό δοντιών και απο τις 2 πλευρές του ακυρωτικού;
    Ανορθόγραφοι κουφάλες, έρχονται δασκάλες.

  13. #8848
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kleidokratwr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με κίνδυνο μια γειτονιά κάπου στην αθήνα να μην κοιμηθεί καθόλου όλο το βράδυ απο τα ουρλιαχτά θα ρωτήσω.


    ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ;

    Θα μετράει τον ίδιο αριθμό δοντιών και απο τις 2 πλευρές του ακυρωτικού;
    όχι

    δεν χρειάζεται να προσπαθήσει να περάσει μαζί μου χωρίς να χτυπήσει εισιτήριο ή κάρτα (αν και ότι αφορά τους πρόσφυγες/μετανάστες έχουν κανονικά εισιτήρια/κάρτες να σε ενημερώσω) όπως και ότι αφορά τους ανέργους ή ΑΜΕΑ

    αλλά δεν με ενδιαφέρει καθώς αν θέλει να περάσει θα χρησιμοποιήσω την προσωποποιημένη κάρτα που μου δίνει ο οργανισμός και θα του ανοίξω την πύλη να περάσει κανονικά

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από OxAp0d0 Εμφάνιση μηνυμάτων


    Έκανε κι αυτός την επιλογή του ε;
    όσο και να σχολιάζεις με ειρωνικό υφάκι "γατάκι"

    ναι έκανε την επιλογή του

    αυτό σε ότι αφορά τους ρομά

  14. #8849
    Εγγραφή
    20-12-2009
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    543
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    60000/10999
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 51.5(dB)
    Μοναστηράκι σήμερα στις 12... είμαι όρθιος στο πρώτο βαγόνι και μπαίνουν 2 νεαροί το πολύ έως 30... αλλοδαποί (μιλούσαν μάλλον Γιουγκοσλάβικα)... με κάτι περίεργα μπαγκάζια στην πλάτη.... η βρώμα που έβγαζαν σκότωνε σε απόσταση χιλιομέτρων... ο ένας όρθιος μπροστά μου και ο άλλος έκατσε... όπως λίγο σηκωνόντουσαν τα μανίκια του ενός φαινόντουσαν "φυλακόβια¨τατού... το πρόσωπο του ενός τουλάχιστον που είδα ήταν στραπατσαρισμένο από μπουνιές και πολύ ξύλο.... και φυσικά μαζί τους μπήκε και ένας μεγάλος μαύρος σκύλος (χύμα, χωρίς λουρί) ο οποίος ξάπλωσε μπροστά μου...
    Όλοι οι επιβάτες σκιάχτηκαν και λούφαξαν και εγώ το μόνο που είπα προς τον μαύρο σκύλο ήταν "Που πας ρε μαύρε;"

    Είμαστε εντάξει; ευχαριστημένοι για την κατάντια μας;
    Άντε περαστικά μας... αλλά σας θέλω όταν δεν είχαμε ΜΕΤΡΟ και πηγαίναμε με τα λεωφορεία περιμένοντας μέσα στο κρύο με τις ώρες...

  15. #8850
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eagle12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μοναστηράκι σήμερα στις 12... είμαι όρθιος στο πρώτο βαγόνι και μπαίνουν 2 νεαροί το πολύ έως 30... αλλοδαποί (μιλούσαν μάλλον Γιουγκοσλάβικα)... με κάτι περίεργα μπαγκάζια στην πλάτη.... η βρώμα που έβγαζαν σκότωνε σε απόσταση χιλιομέτρων... ο ένας όρθιος μπροστά μου και ο άλλος έκατσε... όπως λίγο σηκωνόντουσαν τα μανίκια του ενός φαινόντουσαν "φυλακόβια¨τατού... το πρόσωπο του ενός τουλάχιστον που είδα ήταν στραπατσαρισμένο από μπουνιές και πολύ ξύλο.... και φυσικά μαζί τους μπήκε και ένας μεγάλος μαύρος σκύλος (χύμα, χωρίς λουρί) ο οποίος ξάπλωσε μπροστά μου...
    Όλοι οι επιβάτες σκιάχτηκαν και λούφαξαν και εγώ το μόνο που είπα προς τον μαύρο σκύλο ήταν "Που πας ρε μαύρε;"

    Είμαστε εντάξει; ευχαριστημένοι για την κατάντια μας;
    Άντε περαστικά μας... αλλά σας θέλω όταν δεν είχαμε ΜΕΤΡΟ και πηγαίναμε με τα λεωφορεία περιμένοντας μέσα στο κρύο με τις ώρες...
    Όσοι τρομάξετε με τους πρώην φυλακισμένους (?), είστε ρατσιστές και φασίστες...

    Πάντως, κι εγώ την περασμένη εβδομάδα, μπήκα από Μοναστηράκι στο πρώτο βαγόνι της Γραμμής 3 και είδα έναν περίεργο τύπο με μαλλί ράστα (μάλλον ναρκομανής), να κάθεται στο πάτωμα και να βρωμάει τόσο πολύ, που δεν υπήρχε κανένας γύρω του... Πήγα κι εγώ πιο πίσω στο βαγόνι, για να μην τον μυρίζω...

    Είμαι κι εγώ ρατσιστής;

Σελ. 590 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 570580585588589590591592595600610 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΗΣΑΠ και κλιματισμός
    Από No-Name στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 16:35
  2. Με WiFi εξοπλίστηκαν όλα τα τρένα της GNER
    Από lewton στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-06, 18:08
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-06, 21:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-06, 10:04
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-05, 16:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας