Σελ. 716 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 696706711714715716717718721726736 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 10.726-10.740 από 13039
  1. #10726
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.810
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε το όλο προσωπικό έχει τέτοια πρόσβαση. όπως δεν έχει πρόσβαση το προσωπικό στο τι κάνει ο χρήστης Online ενώ καταγράφονται όλα, ή στις κλήσεις σε κάποιον πάροχο τηλεφωνίας.
    Ξαναδιαβασε τα quotes και τους λογους που η ΑΠΔΠΧ ζητησε αλλαγη στη διαδικασια γιατι βαριεμαι να λεμε τα ιδια.

  2. #10727
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξαναδιαβασε τα quotes και τους λογους που η ΑΠΔΠΧ ζητησε αλλαγη στη διαδικασια γιατι βαριεμαι να λεμε τα ιδια.
    Οκ τότε, να το πούμε αλλιώς η Αρχή έδωσε το ΟΚ, είμαι σίγουρος οτι κάποιος εκεί θα είπε, μα μόνο 9999 δυνατούς συνδυασμούς; Και όμως το σύστημα προχώρησε κανονικά

  3. #10728
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.452
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Δεν έχει να κάνει με το αν είναι δημόσια η όχι. Τα hashes είναι 100% αλατισμένα, τέλος.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  4. #10729
    Εγγραφή
    05-05-2004
    Περιοχή
    Wherever I may roam
    Μηνύματα
    2.378
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50άρα
    ISP
    cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i

  5. #10730
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.624
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patrickdrd Εμφάνιση μηνυμάτων
    bucket list ?

    Spoiler:
    ισως επειδη δεν εχουμε grand canyon
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  6. #10731
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.810
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Αυτα ειναι αποποινικοποιημενα πραγματα

  7. #10732
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.269
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Έλεος! Μήπως υπάρχει κανά νεότερο με τον ταξιτζή στην Μυτιλήνη;

  8. #10733
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.810
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Ή για τον αλλο στο express για το αεροδρομιο

  9. #10734
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Ερώτηση: Η γαλάζια μηνιαία κάρτα του ΟΑΣΑ, περνάει και για χρήση του Προαστιακού;

  10. #10735
    Εγγραφή
    15-02-2006
    Περιοχή
    Πατήσια
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    285
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    19(dB) / (dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ερώτηση: Η γαλάζια μηνιαία κάρτα του ΟΑΣΑ, περνάει και για χρήση του Προαστιακού;
    • Τα προϊόντα κομίστρου χωρίς μετακινήσεις προς/από το Αεροδρόμιο ισχύουν για μετακινήσεις με: Λεωφορεία (πλην γραμμών Αεροδρομίου και γραμμής Χ80), Τρόλεϊ, Μετρό (εκτός διαδρομών προς και από το Αεροδρόμιο), ΗΣΑΠ, Τραμ και Προαστιακό (μόνο στο αστικό τμήμα, δηλαδή εκτός Αεροδρομίου, σταθμών δυτικά της Μαγούλας και βόρεια του ΣΚΑ).
    • Τα προϊόντα κομίστρου με μετακινήσεις προς/από το Αεροδρόμιο μπορούν να χρησιμοποιούνται για μετακινήσεις με όλα τα Μαζικής Μεταφοράς (Λεωφορεία, Τρόλεϊ, Μετρό, ΗΣΑΠ, Τραμ, αστικό τμήμα Προαστιακού), συμπεριλαμβανομένων των μετακινήσεων με λεωφορεία EXPRESS, Μετρό και Προαστιακό προς και από το Αεροδρόμιο. Δεν ισχύουν για μετακινήσεις με τη γραμμή Χ80.

    Πηγή
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Saxtus : 18-10-19 στις 10:56.

  11. #10736
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Εδώ είναι Ελλάδα, τα ξένα μωρά δεν επιτρέπεται να κλαίνε...

    http://www.gazzetta.gr/plus/koinwnia...iati-edo-einai

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Saxtus Εμφάνιση μηνυμάτων
    • Τα προϊόντα κομίστρου χωρίς μετακινήσεις προς/από το Αεροδρόμιο ισχύουν για μετακινήσεις με: Λεωφορεία (πλην γραμμών Αεροδρομίου και γραμμής Χ80), Τρόλεϊ, Μετρό (εκτός διαδρομών προς και από το Αεροδρόμιο), ΗΣΑΠ, Τραμ και Προαστιακό (μόνο στο αστικό τμήμα, δηλαδή εκτός Αεροδρομίου, σταθμών δυτικά της Μαγούλας και βόρεια του ΣΚΑ).
    • Τα προϊόντα κομίστρου με μετακινήσεις προς/από το Αεροδρόμιο μπορούν να χρησιμοποιούνται για μετακινήσεις με όλα τα Μαζικής Μεταφοράς (Λεωφορεία, Τρόλεϊ, Μετρό, ΗΣΑΠ, Τραμ, αστικό τμήμα Προαστιακού), συμπεριλαμβανομένων των μετακινήσεων με λεωφορεία EXPRESS, Μετρό και Προαστιακό προς και από το Αεροδρόμιο. Δεν ισχύουν για μετακινήσεις με τη γραμμή Χ80.

    Πηγή
    Thanks

  12. #10737
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Οτι και να πει κανένας λίγο.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  13. #10738
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    πάντως πέρα από την πλάκα θες να πάρεις τον ηλεκτρικό ή το μετρό για να γυρίσεις στο σπίτι σου από την δουλειά σου (στην οποία είχες ένα κουραστικό ωράριο) και θες λίγο ηρεμία/ησυχία μέχρι να φτάσεις στο σπίτι σου και δεν μπορείς...λίγο οι δυνατές συνομιλίες , λίγο τα κινητά , λίγο τα ... στο τέλος γυρνάς στο σπίτι σου με πονοκέφαλο και πρέπει να πάρεις παυσίπονα

    θα πρέπει να καταλάβουν όλοι ότι δημοκρατία σημαίνει ότι η ελευθερία σου σταματάει εκεί που αρχίζει του άλλου

    δεν είναι δικαίωμα κανενός να φωνάζει ή να μιλάει δυνατά στο κινητό ή να ακούει δυνατά βίντεο/ταινία/σειρά/μουσική από το κινητό ή να παίζει παιχνίδια δυνατά ή και εγώ δεν ξέρω τι

    αν θέλει να τα κάνει αυτά ας πάρει το δικό του αυτοκίνητο / μηχανή / ποδήλατο / πατίνι ή να πάρει ταξί

    όταν παίρνεις Μέσα Μαζικής Μεταφοράς τότε πρέπει να μάθεις να σέβεσαι τους υπόλοιπους επιβάτες

    αυτή είναι η γνώμη μου

    το τι έχω ακούσει όλα αυτά τα χρόνια στα ΜΜΜ δεν θέλετε ούτε να τα μάθετε (καλά δεν λέω για ιστορίες που ακούω να λένε στα κινητά τους)

  14. #10739
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.577
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    πάντως πέρα από την πλάκα θες να πάρεις τον ηλεκτρικό ή το μετρό για να γυρίσεις στο σπίτι σου από την δουλειά σου (στην οποία είχες ένα κουραστικό ωράριο) και θες λίγο ηρεμία/ησυχία μέχρι να φτάσεις στο σπίτι σου και δεν μπορείς...λίγο οι δυνατές συνομιλίες , λίγο τα κινητά , λίγο τα ... στο τέλος γυρνάς στο σπίτι σου με πονοκέφαλο και πρέπει να πάρεις παυσίπονα

    θα πρέπει να καταλάβουν όλοι ότι δημοκρατία σημαίνει ότι η ελευθερία σου σταματάει εκεί που αρχίζει του άλλου

    δεν είναι δικαίωμα κανενός να φωνάζει ή να μιλάει δυνατά στο κινητό ή να ακούει δυνατά βίντεο/ταινία/σειρά/μουσική από το κινητό ή να παίζει παιχνίδια δυνατά ή και εγώ δεν ξέρω τι

    αν θέλει να τα κάνει αυτά ας πάρει το δικό του αυτοκίνητο / μηχανή / ποδήλατο / πατίνι ή να πάρει ταξί

    όταν παίρνεις Μέσα Μαζικής Μεταφοράς τότε πρέπει να μάθεις να σέβεσαι τους υπόλοιπους επιβάτες

    αυτή είναι η γνώμη μου

    το τι έχω ακούσει όλα αυτά τα χρόνια στα ΜΜΜ δεν θέλετε ούτε να τα μάθετε (καλά δεν λέω για ιστορίες που ακούω να λένε στα κινητά τους)
    Συμφωνώ απόλυτα.
    Στο μετρό της Αθήνας υπάρχει δυσανάλογα μεγάλος αριθμός επιβατών που δεν έχει καμία αίσθηση σεβασμού για τους γύρω του, με συμπεριφορές σαν αυτές που περιγράφεις. Τα έχω δει και αλλού αλλά όχι σε τέτοια συχνότητα.

    ΟΜΩΣ

    Τι σχέση έχει αυτό με το παιδάκι που έκλαιγε;
    Επίσης, αυτός ο τύπος κάνει με τον ίδιο αγενέστατο τρόπο παρατήρηση και στους συνέλληνές του ενήλικες όταν κάνουν θόρυβο;

    ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ

    Δε μπορείς να έχεις την ίδια απαίτηση από ένα μικρό παιδί (όπως φυσικά και από έναν ενήλικα που έχει εμφανώς θέμα νοητικής υγείας, αλλά ας το αφήσουμε ως υποπερίπτωση).
    Σε αυτές τις περιπτώσεις δεν μπορείς να κάνεις παρατήρηση.
    Αν σε ενοχλούν οι θορυβώδες συνεπιβάτες σου, ξεκίνα τις παρατηρήσεις και τα παράπονα από τους ενήλικες.

  15. #10740
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ απόλυτα.
    Στο μετρό της Αθήνας υπάρχει δυσανάλογα μεγάλος αριθμός επιβατών που δεν έχει καμία αίσθηση σεβασμού για τους γύρω του, με συμπεριφορές σαν αυτές που περιγράφεις. Τα έχω δει και αλλού αλλά όχι σε τέτοια συχνότητα.

    ΟΜΩΣ

    Τι σχέση έχει αυτό με το παιδάκι που έκλαιγε;
    Επίσης, αυτός ο τύπος κάνει με τον ίδιο αγενέστατο τρόπο παρατήρηση και στους συνέλληνές του ενήλικες όταν κάνουν θόρυβο;

    ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ

    Δε μπορείς να έχεις την ίδια απαίτηση από ένα μικρό παιδί (όπως φυσικά και από έναν ενήλικα που έχει εμφανώς θέμα νοητικής υγείας, αλλά ας το αφήσουμε ως υποπερίπτωση).
    Σε αυτές τις περιπτώσεις δεν μπορείς να κάνεις παρατήρηση.
    Αν σε ενοχλούν οι θορυβώδες συνεπιβάτες σου, ξεκίνα τις παρατηρήσεις και τα παράπονα από τους ενήλικες.
    δεν το συζητώ καν ο τύπος στο βίντεο χρήζει άμεσης ιατρικής βοήθειας (από ψυχίατρο/ψυχολόγο) έχει σοβαρό πρόβλημα.

    όποιος είναι θορυβώδεις συνεπιβάτης μου όταν σχολάω από την εξαντλητική εργασία μου και θέλω να πάω στο σπίτι μου να ηρεμήσω (γιατί εκεί δεν με ενοχλεί τίποτα)
    θα λάβει ήρεμα και ευγενικά την παρατήρηση του αν δεν καταλάβει τότε θα ακούσει τα μπινελίκια του και θα ηρεμήσει.

    με τα παιδάκια δεν έχω κανένα πρόβλημα
    ούτε με τα ζώα φυσικά έχω πρόβλημα (παρά το γεγονός ότι απαγορεύεται κανονικά στα ΜΜΜ)

    αν και τα ζώα στην συγκεκριμένη περίπτωση στα ΜΜΜ είναι με δύο πόδια όχι με τέσσερα πόδια αυτά έχουν περισσότερο μυαλό.

Σελ. 716 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 696706711714715716717718721726736 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΗΣΑΠ και κλιματισμός
    Από No-Name στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 16:35
  2. Με WiFi εξοπλίστηκαν όλα τα τρένα της GNER
    Από lewton στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-06, 18:08
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-06, 21:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-06, 10:04
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-05, 16:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας