Σελ. 603 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 583593598601602603604605608613623 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 9.031-9.045 από 13039
  1. #9031
    Εγγραφή
    03-03-2013
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    την περασμένη Κυριακή στον ΗΣΑΠ πλ.Αττικής..ένας χτυπούσε εισιτήριο και 4 χωρούσαν να μπουν μαζί του..κάτι πρέπει να γίνει..
    Επίσης,στο Σταθμό Λαρίσης στην έξοδο έχουν κάτι ακυρωτικά τοποθετημένα στον τοίχο..για ποιον ΄λόγο αφού δεν υπάρχουν μπάρες?

  2. #9032
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    1) Δύο εβδομάδες χαλασμένο το ασανσέρ, στο σταθμό "Ανθούπολη"..

    2) Έχει πετύχει κανείς άλλος εδώ, έναν τρελό ξένο με καπελάκι, που κάθε βράδυ μετά τις 8 μπαίνει στον ΗΣΑΠ (προς Πειραιά) και στο Μοναστηράκι αλλάζει γραμμή? Εγώ τον πετυχαίνω σχεδόν κάθε βράδυ, στο ίδιο τρένο! Είναι ένας τρελός που τραγουδάει ουρλιάζει μόνος του, με τον κόσμο να τον κοιτάζει απορημένος (και άλλους να γελούν μαζί του).

  3. #9033
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.815
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Εντωμεταξυ μοναστηρακι βλεπω στην οθονη silver alert σημερα ενος 55χρονου... λεω ωραια ρε φιλε, επιτελους, αντι να τους περιγραφουν τους δειχνουν. Προοδος. Καποιος ξυπνησε απ'το λιθαργο.

    Μια σταση μετα, στο συνταγμα, απ'τα μεγαφωνα (περιγραφη τωρα ενος 63χρονου... λες και θα τον αναγνωρισει κανεις με βαση το ηχητικο): "silver alert ηλικιωμενου"... ντουβ, το κεφαλι στο τοιχο... τα παιρνω ολα πισω.

  4. #9034
    Εγγραφή
    02-08-2003
    Μηνύματα
    220
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Το ότι δεν περιγράφουν ακριβώς τον ηλικιωμένο δεν σημαίνει ότι δεν είναι χρήσιμο.

    Ειδικά σε περιπτώσεις άνοιας είναι χρήσιμη πληροφορία, όταν κάποιος τύχει να παρατηρήσει κάποιον ηλικιωμένο που δεν φαίνεται να ξέρει ακριβώς τι κάνει και που πάει, ότι κάτι άκουσε κάποια στιγμή σε silver alert.

    Το να περιγράφουν σε full ανάλυση τα χαρακτηριστικά του ανθρώπου δεν σημαίνει ότι και αυτοί που τα ακούνε τα θυμούνται ή ακούν τα πάντα.

  5. #9035
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.815
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ότι δεν περιγράφουν ακριβώς τον ηλικιωμένο δεν σημαίνει ότι δεν είναι χρήσιμο.

    Ειδικά σε περιπτώσεις άνοιας είναι χρήσιμη πληροφορία, όταν κάποιος τύχει να παρατηρήσει κάποιον ηλικιωμένο που δεν φαίνεται να ξέρει ακριβώς τι κάνει και που πάει, ότι κάτι άκουσε κάποια στιγμή σε silver alert.

    Το να περιγράφουν σε full ανάλυση τα χαρακτηριστικά του ανθρώπου δεν σημαίνει ότι και αυτοί που τα ακούνε τα θυμούνται ή ακούν τα πάντα.
    Ειναι πολυ γενικα τα χαρακτηριστικα για να ναι χρησιμα.

  6. #9036
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.619
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από VANGELISGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    την περασμένη Κυριακή στον ΗΣΑΠ πλ.Αττικής..ένας χτυπούσε εισιτήριο και 4 χωρούσαν να μπουν μαζί του..κάτι πρέπει να γίνει..
    Επίσης,στο Σταθμό Λαρίσης στην έξοδο έχουν κάτι ακυρωτικά τοποθετημένα στον τοίχο..για ποιον ΄λόγο αφού δεν υπάρχουν μπάρες?
    Στην Αττικη και τον Αγ. Νικόλαο γίνεται της αποκαλύψεως με το freeloading και με όσους δεν έχουν ιδέα πως ακομα μετα από τοσο καιρο πως να χτυπανε το εισιτηριο

    > Περνάει ενας, περνανε δυο απο πίσω, μπλοκάρει.

    > Παει ο τεταρτος στη σειρα, περνάει την καρτα/εισιτηριο δυο-τρεις φορες γιατι δεν εχει ιδεα τι κάνει, μπλοκαρει παλι.

    Chain reaction μπλοκαρισματος για καμποσα δευτερόλεπτα.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  7. #9037
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Αττικη και τον Αγ. Νικόλαο γίνεται της αποκαλύψεως με το freeloading και με όσους δεν έχουν ιδέα πως ακομα μετα από τοσο καιρο πως να χτυπανε το εισιτηριο

    > Περνάει ενας, περνανε δυο απο πίσω, μπλοκάρει.

    > Παει ο τεταρτος στη σειρα, περνάει την καρτα/εισιτηριο δυο-τρεις φορες γιατι δεν εχει ιδεα τι κάνει, μπλοκαρει παλι.

    Chain reaction μπλοκαρισματος για καμποσα δευτερόλεπτα.
    και μετά θα γίνω κακός εγώ αν τους αρχίσω στα μπινελίκια και σε τίποτα κλωτσιές / μπουνιές

    ουδέν σχόλιο... καλά κάνουν και τις μπλοκάρουν εγώ περιμένω...και περνάω με την κάρτα μου και επιλέγω αν θα αφήσω άλλο/η να περάσει.

  8. #9038
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Δεν θα κάνεις τίποτα, απλά θα τσακωθείς με τον άλλον και θα χαλάσεις την ημέρα σου.

  9. #9039
    Εγγραφή
    15-02-2006
    Περιοχή
    Πατήσια
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    285
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    19(dB) / (dB)
    Δεν θα βάλουμε εμείς μυαλό σε όσους περνάνε χωρίς κάρτα (ούτε θα φέρει αποτέλεσμα: αντίστροφη ψυχολογία).
    Αν θες να κάνεις κάτι, κράξε τον ΟΑΣΑ που το έχουν κάνει να είναι πιο εύκολο να κερδίσεις λαχείο παρά να πέσεις πάνω σε ελεγκτές.

  10. #9040
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.632
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    και μετά θα γίνω κακός εγώ αν τους αρχίσω στα μπινελίκια και σε τίποτα κλωτσιές / μπουνιές

    ουδέν σχόλιο... καλά κάνουν και τις μπλοκάρουν εγώ περιμένω...και περνάω με την κάρτα μου και επιλέγω αν θα αφήσω άλλο/η να περάσει.

    παιζει και αλλο σεναριο :P
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  11. #9041
    Εγγραφή
    15-02-2006
    Περιοχή
    Πατήσια
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    285
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    SNR / Attn
    19(dB) / (dB)
    Κι αυτοί περνάνε, ξύλο γρήγορα!

  12. #9042
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    και μετά θα γίνω κακός εγώ αν τους αρχίσω στα μπινελίκια και σε τίποτα κλωτσιές / μπουνιές
    Παράνομος θα γίνεις, όχι κακός.

  13. #9043
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Γνωστός άστεγος που τον έχω ξανασυναντήσει 1-2 φορές πριν πολύ καιρό σε αποβάθρα του μετρό, τον πετυχαίνω σε αποβάθρα του ηλεκτρικού στην Ομόνοια, όπως και πριν 2-3 χρόνια έτσι και τώρα τον κατάλαβα από την μυρωδιά, μια απερίγραπτη μπόχα.... έρχεται σε μια φάση μια γυναίκα που δεν είχε καταλάβει τι παιζόταν και έλεγε οτι ήταν βρώμικος ο σταθμός και έπρεπε να καθαρίσουν τον σταθμό τα συνεργεία. Τέλος πάντων κατεβαίνω Αττική, στον γυρισμό έρχομαι και κάθομαι στις θέσεις, αντιλαμβάνομαι την ίδια μπόχα εκ δεξιών, γυρνάω και βλέπω τον ίδιο άνθρωπο. Σηκώνομαι και απομακρύνομαι από το σημείο. Έρχεται ο συρμός, μπαίνω και κάθομαι, στον ίδιο συρμό είχε μπει και το συγκεκριμένο άτομο, στεκόταν όρθιο από πίσω μου ενώ εγώ καθόμουν, το μισό βαγόνι σηκώθηκε από τις θέσεις και κινήθηκε μακριά προς τα άκρα του συρμού, εγώ και μια κοπέλα παραδίπλα δεν το βάλαμε κάτω μείναμε στις θέσεις μας, ο άστεγος έρχεται και κάθεται σε μια θέση κοντά μας από απέναντι, η κοπέλα έκλεινε την μύτη της και προσπάθησε να ανοίξει το τζάμι ανεπιτυχώς, σηκώνομαι και εγώ αλλά δεν άνοιγε, μετά έρχονται δύο πακιστανοί και το άνοιξαν, σε κάποια φάση μου ήρθε ανακάτεμα στο στομάχι και βήχας από την μυρωδιά. Ο συγκεκριμένος άνθρωπος έκανε και κάτι σαν ρεψίματα, κρατούσε κάτι σακούλες και σάκους, δεν τον είδα να ζητιανεύει καθόλου. Πάντως απορώ, δεν υπάρχει κάποια υπηρεσία αστέγων να μαζέψει αυτά τα άτομα ή να τους παρέχει δυνατότητα να κάνουν ένα μπάνιο.... μιλάμε για απερίγραπτη μπόχα οχι απλά βρώμα ή πολύ άσχημη μυρωδιά.

    Στα υπόλοιπα, είδα πάλι το κλασσικό πρόβλημα να βάζει μια γυναίκα το εισιτήριο και το μηχάνημα να μην ανοίγει, έλεγαν οτι αποκλείεται να είναι άδειο γιατί το γέμισαν πρόσφατα και θα πάνε στα εκδοτήρια να ρωτήσουν.... το ίδιο πρόβλημα και ομόνοια με μηχανήματα να χτυπάνε και άτομα να δοκιμάζουν κάρτες σε όλα τα μηχανήματα.

  14. #9044
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Saxtus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι αυτοί περνάνε, ξύλο γρήγορα!
    τα παιδιά είναι "ευλογία"

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παράνομος θα γίνεις, όχι κακός.
    μπα...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωστός άστεγος που τον έχω ξανασυναντήσει 1-2 φορές πριν πολύ καιρό σε αποβάθρα του μετρό, τον πετυχαίνω σε αποβάθρα του ηλεκτρικού στην Ομόνοια, όπως και πριν 2-3 χρόνια έτσι και τώρα τον κατάλαβα από την μυρωδιά, μια απερίγραπτη μπόχα.... έρχεται σε μια φάση μια γυναίκα που δεν είχε καταλάβει τι παιζόταν και έλεγε οτι ήταν βρώμικος ο σταθμός και έπρεπε να καθαρίσουν τον σταθμό τα συνεργεία. Τέλος πάντων κατεβαίνω Αττική, στον γυρισμό έρχομαι και κάθομαι στις θέσεις, αντιλαμβάνομαι την ίδια μπόχα εκ δεξιών, γυρνάω και βλέπω τον ίδιο άνθρωπο. Σηκώνομαι και απομακρύνομαι από το σημείο. Έρχεται ο συρμός, μπαίνω και κάθομαι, στον ίδιο συρμό είχε μπει και το συγκεκριμένο άτομο, στεκόταν όρθιο από πίσω μου ενώ εγώ καθόμουν, το μισό βαγόνι σηκώθηκε από τις θέσεις και κινήθηκε μακριά προς τα άκρα του συρμού, εγώ και μια κοπέλα παραδίπλα δεν το βάλαμε κάτω μείναμε στις θέσεις μας, ο άστεγος έρχεται και κάθεται σε μια θέση κοντά μας από απέναντι, η κοπέλα έκλεινε την μύτη της και προσπάθησε να ανοίξει το τζάμι ανεπιτυχώς, σηκώνομαι και εγώ αλλά δεν άνοιγε, μετά έρχονται δύο πακιστανοί και το άνοιξαν, σε κάποια φάση μου ήρθε ανακάτεμα στο στομάχι και βήχας από την μυρωδιά. Ο συγκεκριμένος άνθρωπος έκανε και κάτι σαν ρεψίματα, κρατούσε κάτι σακούλες και σάκους, δεν τον είδα να ζητιανεύει καθόλου. Πάντως απορώ, δεν υπάρχει κάποια υπηρεσία αστέγων να μαζέψει αυτά τα άτομα ή να τους παρέχει δυνατότητα να κάνουν ένα μπάνιο.... μιλάμε για απερίγραπτη μπόχα οχι απλά βρώμα ή πολύ άσχημη μυρωδιά.

    Στα υπόλοιπα, είδα πάλι το κλασσικό πρόβλημα να βάζει μια γυναίκα το εισιτήριο και το μηχάνημα να μην ανοίγει, έλεγαν οτι αποκλείεται να είναι άδειο γιατί το γέμισαν πρόσφατα και θα πάνε στα εκδοτήρια να ρωτήσουν.... το ίδιο πρόβλημα και ομόνοια με μηχανήματα να χτυπάνε και άτομα να δοκιμάζουν κάρτες σε όλα τα μηχανήματα.
    υπάρχουν υπηρεσίες αν θυμάμαι καλά του Δήμου Αθηναίων
    όπως και διαμορφωμένο όχημα του ΟΑΣΑ που έχει τα πάντα για θέματα υγιεινής
    αλλά...το μόνο που κάνουν οι περισσότεροι είναι να πηγαίνουν στο "Κέντρο Σίτισης" του Δήμου Αθηναίων για να πάρουν φαγητό κτλ...τίποτα άλλο
    αν ρωτήσεις τις κοινωνικές υπηρεσίες αυτό που θα σου πουν είναι ότι έχουν αξιοπρέπεια οι συγκεκριμένοι άνθρωποι (πράγμα που ισχύει σε μερικές περιπτώσεις) αλλά δεν λένε κάτι για τα θέματα υγιεινής.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωστός άστεγος που τον έχω ξανασυναντήσει 1-2 φορές πριν πολύ καιρό σε αποβάθρα του μετρό, τον πετυχαίνω σε αποβάθρα του ηλεκτρικού στην Ομόνοια, όπως και πριν 2-3 χρόνια έτσι και τώρα τον κατάλαβα από την μυρωδιά, μια απερίγραπτη μπόχα.... έρχεται σε μια φάση μια γυναίκα που δεν είχε καταλάβει τι παιζόταν και έλεγε οτι ήταν βρώμικος ο σταθμός και έπρεπε να καθαρίσουν τον σταθμό τα συνεργεία. Τέλος πάντων κατεβαίνω Αττική, στον γυρισμό έρχομαι και κάθομαι στις θέσεις, αντιλαμβάνομαι την ίδια μπόχα εκ δεξιών, γυρνάω και βλέπω τον ίδιο άνθρωπο. Σηκώνομαι και απομακρύνομαι από το σημείο. Έρχεται ο συρμός, μπαίνω και κάθομαι, στον ίδιο συρμό είχε μπει και το συγκεκριμένο άτομο, στεκόταν όρθιο από πίσω μου ενώ εγώ καθόμουν, το μισό βαγόνι σηκώθηκε από τις θέσεις και κινήθηκε μακριά προς τα άκρα του συρμού, εγώ και μια κοπέλα παραδίπλα δεν το βάλαμε κάτω μείναμε στις θέσεις μας, ο άστεγος έρχεται και κάθεται σε μια θέση κοντά μας από απέναντι, η κοπέλα έκλεινε την μύτη της και προσπάθησε να ανοίξει το τζάμι ανεπιτυχώς, σηκώνομαι και εγώ αλλά δεν άνοιγε, μετά έρχονται δύο πακιστανοί και το άνοιξαν, σε κάποια φάση μου ήρθε ανακάτεμα στο στομάχι και βήχας από την μυρωδιά. Ο συγκεκριμένος άνθρωπος έκανε και κάτι σαν ρεψίματα, κρατούσε κάτι σακούλες και σάκους, δεν τον είδα να ζητιανεύει καθόλου. Πάντως απορώ, δεν υπάρχει κάποια υπηρεσία αστέγων να μαζέψει αυτά τα άτομα ή να τους παρέχει δυνατότητα να κάνουν ένα μπάνιο.... μιλάμε για απερίγραπτη μπόχα οχι απλά βρώμα ή πολύ άσχημη μυρωδιά.

    Στα υπόλοιπα, είδα πάλι το κλασσικό πρόβλημα να βάζει μια γυναίκα το εισιτήριο και το μηχάνημα να μην ανοίγει, έλεγαν οτι αποκλείεται να είναι άδειο γιατί το γέμισαν πρόσφατα και θα πάνε στα εκδοτήρια να ρωτήσουν.... το ίδιο πρόβλημα και ομόνοια με μηχανήματα να χτυπάνε και άτομα να δοκιμάζουν κάρτες σε όλα τα μηχανήματα.
    εγώ πάντως δεν έχω αντιμετωπίσει θέμα με την κάρτα εκτός αν ο προηγούμενος έκανε τίποτα περίεργο και έχει μπλοκάρει την πύλη

    τότε ή περιμένω να ξεμπλοκάρει ή πάω σε άλλη.

  15. #9045
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.815
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Προ ημερων πετυχα ελεγχο στο 550... ειχαν μπει προς το μεσημερακι, και προς τα βορεια γυρω στο ψυχικο (ενω κατεβαινε τη Κηφισιας). Μπηκαν στη μεσαια πορτα, βαλανε ενα μηχανημα σαν POS να περασουν καμμια 10αρια επιβατες τις καρτες τους και τελος. Το λεωφορειο ειχε ανετα 70-80 ατομα μεσα. Προς το κεντρο και πισω μερος του λεωφορειου ουτε καν πηγαν. Εγω ημουν στο κεντρο, στη φυσαρμονικα, και η αληθεια ειναι οτι δε θυμαμαι αν το χτυπησα ή οχι και ημουν περιεργος να δω τι θα γραψει το POS. Αλλά εμεινα με την απορια, γιατι απλα δεν μας ελεγξε

    Μολις τελειωσε με τους 10 στο εμπροσθιο μερος πηγε επιασε κουβεντα με τον οδηγο ο ελεγκτης...

    Εντωμεταξυ καποιοι εμφανως δεν ειχαν εισιτηριο γιατι οταν τον ειδαν τον ελεγκτη πηγαν προς τα πισω για να γλυτωσουν τον ελεγχο. Και προφανως τους ειδε αλλά δεν εκανε κατι για να παει να τους ελεγξει.

Σελ. 603 από 870 ΠρώτηΠρώτη ... 583593598601602603604605608613623 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ΗΣΑΠ και κλιματισμός
    Από No-Name στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 16:35
  2. Με WiFi εξοπλίστηκαν όλα τα τρένα της GNER
    Από lewton στο φόρουμ Ειδήσεις
    Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-06, 18:08
  3. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-06, 21:55
  4. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-06, 10:04
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-05, 16:46

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας