Σελ. 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 134
  1. #16
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από harisman
    Εγω χαρακτηρίζω αυτήν την κίνηση σαν προσβλητική και εντελώς ΑΚΥΡΗ. Ποίος χαζός θα αγόραζε έναν imac και θα του έβαζε μέσα τα σκουπίδια τα windows? Το αντίστροφο ( macosx σε oem pc) έχει νόημα και μακάρι αυτό να γίνει σύντομα!
    Κάποιοι θα πούν οτι θέλουν windows xp για λόγους συμβατότητας κάποιων προγραμμάτων σαν λύση multiboot, αλλά στο macosx υπάρχει και το wine και τα διάφορα virtual machines γιαυτήν την δουλεία.

    Παρακαλώ πείτε όχι στην σκουπιδοποίηση των apple μηχανημάτων!!!!

    edit: Προτείνω να δώσουμε τις 13000 δολ. σε όποιον τον ταράξει στην καρπαζιά αυτόν τον τυπά!!
    Πέρα από τους λόγους συμβατότητας υπάρχουν και τα games (και άλλα, αλλά δε συγκρίνουμε τα λειτουργικά εδώ). Και τι δουλειά έχει η σκουπιδοποίηση, όσο πιο flexible είναι το macομηχάνημα (ακόμα και γι αυτούς που θέλουν και windows) τόσο το καλύτερο. Τέλος αφού σκας ένα σκασμό λεφτά τόσο κακό είναι επειδή κάποιοι μάγκες τα κατάφεραν να φορτώνει και windows; Όποιος δε θέλει ας μη βάλει.
    Ή είναι ύβρις; Λες και είναι κανά "σκρήνιο" ο imac και φροντίζουμε μην μπουν τίποτα παλιοπαράθυρα και ασχημήνει.

    (δηλαδή εμένα που θέλω να μου χαρίσουν ένα imac για να τρέχω freebsd (macosx δε θέλω) και windows πάνω του θα πρέπει να με κρεμάσουν? )
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Xguru : 13-03-06 στις 17:08.

  2. #17
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Καλά, όλο αυτό το σκηνικό μου θυμίζει ανέκδοτο:

    Πάει ένα τύπος στην αστυνομία.
    -Γεια σας, θέλω να αλλάξω το όνομά μου!
    -Μα γιατί; Πως σας λένε;
    -Στηβ Σκατιά.
    -Ω, σας καταλαβαίνω. Εντάξει, πως θέλετε να το κάνουμε;
    -Μπιλ Σκατιά....


    Από drm σε drm, τελικά το μόνο που θα επιβιώσει είναι η ηλιθιότητα και οι κατσαρίδες... (ή οι ηλίθιες κατσαρίδες )
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  3. #18
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    @mrsaccess Αφού κάποιοι είναι δυσλεκτικοί και δεν έχουν χρόνο για λογοθεραπία και μπορούν να πουν μόνο το Σκατιά τι να κάνουμε, τη δουλειά τους θα την κάνουν και με το Σκατιά. Έχει νόημα να τους δώσεις για όνομα κάτι που δε μπορούν να πουν ή γράψουν?

  4. #19
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Κοίτα, όταν καταφεύγεις σε μια εμπορική και ακριβή λύση (windows ή mac os) σέβεσαι τα χρήματά σου και κάνεις με το προιόν που αγόρασες αυτό που προτείνει και υποστηρίζει ο κατασκευαστής του.

    Να το παίζεις χάκερ προσπαθώντας να παντρέψεις δύο πλευρές που δεν συμφωνούν να παντρευτούν (και ας μπορούν να το κάνουν) είναι ανούσιο και χάσιμο χρόνου.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  5. #20
    Εγγραφή
    19-10-2004
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.031
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Fritz 5530
    Υποθέτων ότι για την Apple θα ήταν παιχνιδάκι να κάνει τα Windows να τρέξουν στο MacIntel, αλλά σίγουρα δεν το κάνει για τρεις λόγους:

    1. Θα υπάρχουν κάποιες άτυπες συμφωνίες με τον Bill (αλλιώς γιατί να μη είχε βγάλει και το MacOs για τα PC, αφού deep down UNIX είναι)

    2. Κρατάει στα χέρια της το support για τα μηχανάκια της (και σίγουρα μετά την πτώση των τιμών της από εκεί θα βγάζει τα χοντρά φράγκα)

    3. Θα την φάνε ζωντανή οι Mac-maniacs για την ιεροσυλία

  6. #21
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Και μάλιστα με τους νέους επεξεργαστές που έρχονται που θα είναι Xen-ready, θα μπορείς να τρέχεις στο ίδιο σύστημα χωρίς ανάγκες recompilation (για τα Windows & Mac OS ) με πραγματικό virtualization. Οπότε θα μπορείτε να έχετε το καλύτερο σύστημα με εφαρμογές σε ένα κουτί (Windows->gaming, MacOS->multimedia, Linux->All the rest)

  7. #22
    Εγγραφή
    23-08-2004
    Μηνύματα
    258
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xguru
    Πέρα από τους λόγους συμβατότητας υπάρχουν και τα games (και άλλα, αλλά δε συγκρίνουμε τα λειτουργικά εδώ). Και τι δουλειά έχει η σκουπιδοποίηση, όσο πιο flexible είναι το macομηχάνημα (ακόμα και γι αυτούς που θέλουν και windows) τόσο το καλύτερο. Τέλος αφού σκας ένα σκασμό λεφτά τόσο κακό είναι επειδή κάποιοι μάγκες τα κατάφεραν να φορτώνει και windows; Όποιος δε θέλει ας μη βάλει.
    Ή είναι ύβρις; Λες και είναι κανά "σκρήνιο" ο imac και φροντίζουμε μην μπουν τίποτα παλιοπαράθυρα και ασχημήνει.

    (δηλαδή εμένα που θέλω να μου χαρίσουν ένα imac για να τρέχω freebsd (macosx δε θέλω) και windows πάνω του θα πρέπει να με κρεμάσουν? )
    Φίλε Xguru, περα απο την πλάκα που κάνουμε, βασικά μου την έχει δώσει αυτή η εξάπλωση των windows περα απο τα σύνορα του pc με συνέπεια την καταρράκωση των παγκοσμίων στάνταρ και της φιλοσοφίας των λειτουργικών συστημάτων. Εκτός απο τα pc, το "λογισμικό" του gates μπήκε σταδιακά σε pda, σε παιχνιδομηχανές, σε κινητά. Τα μόνα που δεν έχουν μολυνθεί ακόμα είναι οι amiges, οι routers και τα mac! Πιστεύω ότι ο χώρος των mac είναι και θα πρέπει να μείνει "ειδικός". Προσωπικά είναι και ένας απο τους λόγους που θέλω να μεταβώ στην πλατφόρμα της apple (μετά από πολλλα χρόνια,όταν έπαιζα πιτσιρίκι με έναν classic). Το mac είναι φιλοσοφία , ας το αφήσουμε έτσι.
    Και ούτε η παραπάνω κίνηση μπορεί να βοηθήσει την διάδοση των mac.... Το pc που τα κάνει όλα και ψήνει και καφέ είναι μια παντελώς λανθασμένη προσέγγιση στον χώρο της πληροφορικής. To μόνο που μπορεί να βοηθήσει στην διάδοση των mac δεν είναι η multiboot δυνατότητα και η intel συμβατότητα, αλλά η apple ( και η rainbow στην Ελλάδα να ρίξει λίγες μίζες στο δημόσιο και στους μεταπωλητές) επιτέλους να αρχίσει ΣΟΒΑΡΑ να διαφημίζει τα προυόντα της και να ρίξει τις τιμές κάνοντας γεναίες προσφορές, όπως κάνει η microsoft με τα λειτουργικά της εδώ και δεκαετίες.

    ΥΓ. (Για τα παιχνίδια έχω ένα PS2!!! Windows δεν υπάρχουν σπίτι μου εδώ και 3 χρόνια, ας είναι καλά το freebsdάκι μου.)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος harisman : 13-03-06 στις 19:57.
    Linux is for people who hate Windows. BSD is for people who love UNIX.

  8. #23
    Εγγραφή
    16-01-2006
    Περιοχή
    Καρλοβασσι Σαμου
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    129
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    1024/256
    Router
    U.S. Robotics
    Καλα δεν σκεφτηκε κανεις σας οτι και να "τρεξουν" και τα 2 μαζι στο ιδιο μηχανημα καποια στιγμη θα πηγαινουν (τα παιδια μας μαλλον) στο καταστημα της γειτονιας και ακολουθει η εξης συζητηση:
    -Καλημερα σας!
    -Πολυ καλημερα σας κυριε μου!Τι θα θελατε;
    -Θα ηθελα ενα "οπλο" στα 15 THerz με 30GB ram αυτη την ΑΤΙ με τα 8GB μνημης....
    -Μαλιστα!Θα το θελατε με θεα απο το παραθυρο η με ψιλοκομμενο μηλαρακι;;Η μηπως με ψιλοκομμενο μηλαρακι στο παραθυρο;;
    .........
    Και επειδη μαλλον ακομα η Apple θα ειναι η πιο σοβαρη σαν εταιρια απο τις 2, η επιλογη θα ειναι το Μηλο.
    Ε,και μετα ο Βαασιλακης θα κανει αυτο που εκανε και το '80!!!Θα μοιραζει το OS του και θα θεσει παλι την βαση να το πουλαει σε ολον τον κοσμο μετα!!!!Ουτως η αλλως ,οικονομικα τον παιρνει (φτιαχνουμε και ποντικια,Xbox,keyboards etc αλλωστε!!) να το κανει για 3-4 χρονια τουλαχιστον!
    Απο εκει και περα την ιστορια ολοι την ξερουμε λιγο εως πολυ...
    The book of nature is written in maths...

  9. #24
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mrsaccess
    Κοίτα, όταν καταφεύγεις σε μια εμπορική και ακριβή λύση (windows ή mac os) σέβεσαι τα χρήματά σου και κάνεις με το προιόν που αγόρασες αυτό που προτείνει και υποστηρίζει ο κατασκευαστής του.

    Να το παίζεις χάκερ προσπαθώντας να παντρέψεις δύο πλευρές που δεν συμφωνούν να παντρευτούν (και ας μπορούν να το κάνουν) είναι ανούσιο και χάσιμο χρόνου.
    Καταρχήν διαφωνώ με το "Να το παίζεις χάκερ". Όποιος το κάνει έχει κάνει hacking στο συγκεκριμένο θέμα το οποίο δεν είναι και εύκολο. Σε κάθε περίπτωση αν είναι εύκολο και δε θέλει ειδικές γνώσεις για να το κάνεις τα λεφτά περιμένουν... Χάσιμο χρόνου δεν είναι γι αυτόν που θα το κάνει γιατί ουσιαστικά πέρα απ τα χρήματα όποιος το κάνει το κάνει συνήθως για την λόξα και την ευχαρίστησή του.

    Αν με τη βοήθεια κάποιου hacker λοιπόν που κάνει καλή δουλειά και παίζει ρολόι, μπορείς να πάρεις best of both worlds μτπ ότι μόνο αυτούς τους 2 κόσμους είσαι διατεθιμένος να γνωρίσεις (το γιατί μόνο αυτούς τους δύο είναι μεγάλη άσχετη συζήτηση) αυτό δεν το βλέπω καθόλου ανούσιο. (Για παράδειγμα μπορεί να σου έχουν μείνει xp με την αγορά ενος laptop και να πάρεις και ένα apple και να χρησιμοποιείς macosx για internet windows για games και office).

  10. #25
    Εγγραφή
    23-08-2004
    Μηνύματα
    258
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Wind
    @samosmath2004
    Αυτός είναι και ένας από τους φόβους μου. Εδω ακόμα και η palm σε κάποιο pda της έβαλε windows mobile ( treo 700w ). Οποιος ανακατεύεται με τα windows τον τρώει ο gates!!!
    Ο χειρότερος εφιάλτης μου είναι κάποια στιγμη στο μελλον τα windows να πάρουν την θέση του macosx στα mac !!!
    Linux is for people who hate Windows. BSD is for people who love UNIX.

  11. #26
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Xguru
    Καταρχήν διαφωνώ με το "Να το παίζεις χάκερ". Όποιος το κάνει έχει κάνει hacking στο συγκεκριμένο θέμα το οποίο δεν είναι και εύκολο. Σε κάθε περίπτωση αν είναι εύκολο και δε θέλει ειδικές γνώσεις για να το κάνεις τα λεφτά περιμένουν... Χάσιμο χρόνου δεν είναι γι αυτόν που θα το κάνει γιατί ουσιαστικά πέρα απ τα χρήματα όποιος το κάνει το κάνει συνήθως για την λόξα και την ευχαρίστησή του.

    Αν με τη βοήθεια κάποιου hacker λοιπόν που κάνει καλή δουλειά και παίζει ρολόι, μπορείς να πάρεις best of both worlds μτπ ότι μόνο αυτούς τους 2 κόσμους είσαι διατεθιμένος να γνωρίσεις (το γιατί μόνο αυτούς τους δύο είναι μεγάλη άσχετη συζήτηση) αυτό δεν το βλέπω καθόλου ανούσιο. (Για παράδειγμα μπορεί να σου έχουν μείνει xp με την αγορά ενος laptop και να πάρεις και ένα apple και να χρησιμοποιείς macosx για internet windows για games και office).
    Δεν αναφερόμουν σε αυτόν που θα τα καταφέρει βρε! Σε αυτόν αξίζει ένα μπράβο για το εγχείρημα.
    Αναφέρομαι σε όσους πληρώνουν -και είναι πολλοί- κάποιον για να το κάνει και μετά οι ίδιοι θα το παίζουν χάκερς ακολουθώντας ένα howto για dual boot!
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  12. #27
    Εγγραφή
    16-01-2006
    Περιοχή
    Καρλοβασσι Σαμου
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    129
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    1024/256
    Router
    U.S. Robotics
    @harisman
    Ε,τοτε θα μπει και στη NASA και στο πενταγωνο και στις ταινιες...Και μια ωραια πρωϊα θα ξυπνησει το παιδι του Βασιλακη και εχει ολον τον κοσμο "γκομενα" (να μην γινω χυδαιος ) και θα κανει οτι θελει!


    Το κακο με αυτην την εκ πρωτης οψεως ηλιθια υποθεση που παραθετω εδω απο πανω ξερετε πιο ειναι;;;;Πως ΔΕΝ μπορεις να την αποκλεισεις!!!!!
    (Ναι, ενταξει ΤΙΠΟΤΑ δεν μπορεις να αποκλεισεις τελειως αλλα ουτε καν το σεβαστο ποσοστο που απαιτει η κοινη ανθρωπινη λογικη δεν επιτυγχανεται εδω!)

    Αλλα τελικα αγνωσται αι βουλαι....
    The book of nature is written in maths...

  13. #28
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    @mrsaccess το κατάλαβα αφού πόσταρα δυστυχώς τι εννοούσες

    @samosmath2004,@harisman
    Αφού βρε παιδιά είναι θέμα επιλογής, δε "μαγαρίζει" κανείς τους mac με το ζόρι, ούτε θα σας αναγκάζει κανένας να το κάνετε. Ένα στοίχημα είναι αν βγει βγήκε γιατί χαλιέστε τόσο δεν κατάλαβα, εντάξει "φιλοσοφία" για εσάς το μήλο το δέχομαι αλλά δε γίνεται τίποτα με το ζόρι. Απλά δίνεται με το dual boot μια επιλογή σε κάποιους windows users να πάρουν ένα mac και να του βάλουν και windows με ότι συνέπειες θα έχει αυτό. Δεν θα κλέψει το δικό σας mac ούτε θα το βρει στο δρόμο, θα το αγοράσει και ας το κάνει ότι θέλει στο τέλος.

    @samosmath2004 Οι εξελίξεις που περιγράφεις αποτελούν ένα δύσκολο σενάριο για να πραγματοποιηθεί. Και σε αυτήν την περίπτωση δε θα φταίει το άτομο που έφτιαξε το dual boot (που τελικά και αυτό μάλλον δύσκολο είναι να γίνει στην παρούσα φάση)

  14. #29
    Εγγραφή
    23-08-2004
    Μηνύματα
    258
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από samosmath2004
    @harisman
    Ε,τοτε θα μπει και στη NASA και στο πενταγωνο και στις ταινιες...Και μια ωραια πρωϊα θα ξυπνησει το παιδι του Βασιλακη και εχει ολον τον κοσμο "γκομενα" (να μην γινω χυδαιος ) και θα κανει οτι θελει!


    Το κακο με αυτην την εκ πρωτης οψεως ηλιθια υποθεση που παραθετω εδω απο πανω ξερετε πιο ειναι;;;;Πως ΔΕΝ μπορεις να την αποκλεισεις!!!!!
    (Ναι, ενταξει ΤΙΠΟΤΑ δεν μπορεις να αποκλεισεις τελειως αλλα ουτε καν το σεβαστο ποσοστο που απαιτει η κοινη ανθρωπινη λογικη δεν επιτυγχανεται εδω!)

    Αλλα τελικα αγνωσται αι βουλαι....
    Γιατί, τώρα δεν τον έχει? Το θέμα είναι να μην βάλουμε τον βασιλάκη και στο σώβρακο μας.....
    O κατιμάς (desktops,παιχνιδομηχανες,αναλώσιμα,intranets) έκανε το βασιλάκη βασιλιά και όχι οι μεγάλες υλοποιήσεις/λύσεις. Γιαυτό επιμένω στην άποψη μου.
    Οσον αφορά για το enterprise, εκεί δεν ανησυχώ - η microsoft απλά "δεν φτουράει" και ουτε αυτό πιστεύω να γίνει και στο μέλλον, όπου ανηκει στο unix, οπως και στο παρόν. Η ίδια η microsoft όπως ξέρουμε τρέχει όλες τις βαριές εφαρμογές, databases και ftp servers και το hotmail σε freebsd και το κεντρικό web site της σε linux (διορθώστε με αν κάνω λάθος)! Τρελλή είναι να βάλει windows?
    Linux is for people who hate Windows. BSD is for people who love UNIX.

  15. #30
    Το avatar του μέλους kostthem
    kostthem Guest
    Το website της έτρεχε σε windows μέχρι που δεχόταν τις απανωτές επιθέσεις μια περίοδο με αποτέλεσμα οι χρήστες να μην μπορούν να κάνουν update για ένα critical flow. Νομίζω πως από εκεί και πέρα έμεινε στο linux.

Σελ. 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12347 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. wireless network card για MAC OS X (intel based)
    Από agmarios στο φόρουμ Apple Hardware και Software
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-07, 14:38
  2. ΜΟΝΟ στην Ελλάδα δεν πωλούνται οι νέοι intel-Mac
    Από viron στο φόρουμ Apple Hardware και Software
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-01-06, 04:19

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας