Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 54
  1. #1
    Εγγραφή
    02-10-2007
    Περιοχή
    Διόνυσος
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    5.6/.87
    ISP
    2Play 24/1
    DSLAM
    HOL - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
    Router
    Νetgear DGN2000
    SNR / Attn
    4.5(dB) / 48(dB)
    Χθες, γυρίζοντας σπίτι, ανακαλύπτω ότι στο τηλέφωνο (ΗΟL Double Play) υπάρχει φραγή εξερχομένων κλήσεων..... Λέω, κάποιο κωδικό θα πάτησε ο γιός μου και έχει ενεργοποιήσει τη φραγή. Δεν κατάφερα να βρω πως μπορούσε να το κάνει αυτό και έτσι πήρα τηλ στην ΗΟΛ εξυπηρέτηση πελατών, όπου με πληροφόρησαν ότι η φραγή έχει ενεργοποιηθεί επειδή χρωστάω 360 και κάτι ευρώ....

    Εξηγώ ότι έχω πληρώσει όλους του λογαριασμούς και ότι στους τελευταίους λογαριασμούς που έχω μπροστά μου δεν υπάρχει τέτοιο ποσό. Εκείνος επιμένει ότι απλά έγινε λάθος στον τελευταίο λογαριασμό και ότι όντως χρωστάω και αν δεν πληρώσω, η φραγή παραμένει.

    Του λέω επίσης ότι θα πρέπει να προσέχει τι λέει διότι άλλο είναι να χρωστάω και άλλο να λέει το σύστημα τους ότι χρωστάω....

    Θα μου στείλει λέει την καρτέλα πελατη για να διαπιστώσω του λόγου το αληθές... ταχυδρομικά παρακαλώ.....

    Θα πρέπει να περιμένω μια βδομάδα χωρίς τηλέφωνο για να διαπιστώσω το λάθος τους......Ευτύχως που έχω και 2η γραμμή ΟΤΕ.

    Απαράδεκτοι.....

    Έκανα άμεσα αίτηση διακοπής της σύνδεσης. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές....

    Έχετε κάποια συμβουλή για το τι πρέπει να προσέξω;;;

  2. #2
    Εγγραφή
    01-11-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    431
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    DSLAM
    Wind - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Βασικά τι σου έχουν χρεώσει? Κλήσεις? Τι σου είπαν? Ή απλά "χρωστάτε 360€ κύριε!!!"?
    "Μόνο το σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα δεν έχουν όρια. Και για το σύμπαν δεν είμαι απολύτως πεπεισμένος."
    Albert Einstein

  3. #3
    Εγγραφή
    08-05-2006
    Μηνύματα
    11.506
    Downloads
    70
    Uploads
    5
    ISP
    .
    Εχεις μαζεμενες τις αποδειξεις πληρωμης? Τοτε δε χρειαζεται να πληρωσεις τιποτα.

  4. #4
    Εγγραφή
    14-01-2007
    Μηνύματα
    2.591
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    Router
    speedtouch 585i
    Ηθικό δίδαγμα. Κρατήστε για πάντα τις αποδείξεις όλων των τελευταίων χρόνων μιας και κατά τακτά χρονικά διαστήματα θα πρέπει να αποδεικνύεται ότι δεν είστε ελέφαντες.

    Αλλά και '''ταχυδρομική αποστολή της καρτέλας του πελάτη''' πρώτη φορά ακούω.

  5. #5
    Εγγραφή
    06-02-2008
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Δε ξερω αν πραγματικα χρωστας και δε στα ειχαν χρεωσει απο λαθος, αλλα και εμας μας ζητουσαν χρηματα ενος χρονου, παρολο που τους πληρωναμε κανονικα. Οταν πηγαμε με τις αποδειξεις (ελειπε μια) ειχαν το θρασος να ισχυριζονται οτι κανανε λαθος και αναγκαστηκαμε να τους πληρωσουμε τον μηνα για τον οποιο ειχαμε χασει την αποδειξη. Αυτα σε προεπιλογη φορεα. Φυσικα αμεσως αφαιρεσαμε την προεπιλογη, ενω και τωρα που εχουν ιδιοκτητο εδω και παιρνουν τηλεφωνα για να μπουμε, ακουνε τα εξ'αμαξης.

  6. #6
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Μηνύματα
    78
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    Τι θα πει έγινε λάθος στον τελευταίο λογαριασμό. Τέτοιο ποσό υπονοεί πως δεν πληρώθηκαν αρκετοί λογαριασμοί. Όλοι ερχόντουσαν λάθος δηλαδή; Δεν έχει λογική. Για πάρε πάλι να διευκρινήσεις αν είναι χρωστούμενο ενός μήνα ή φαίνονται απλήρωτοι αρκετοί λογαριασμοί.

    Αν δηλαδή σου στέλνουν χαρτί ότι δεν χρωστάς τίποτα και απο δική τους υπαιτιότητα δε σε χρέωσαν με ποιό δικαίωμα σου κόβουν το τηλέφωνο; Τι γίνεται ρε γαμώτο....

  7. #7
    Εγγραφή
    04-02-2006
    Μηνύματα
    207
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    speedtouch 530
    SNR / Attn
    15,0(dB) / 12,0(dB)
    Αν αρχισουν κι αυτοι σαν τη Φορθνετ αντε γεια κι απο εκει!
    Εγώ εκανα Ιουλιο αιτηση για επιδοτουμενη γραμμη.Ειχα συμφωνησει για εξοφληση σε 12 δοσεις μεσω πιστωτικης καθως και πληρωμη λογαριασμων μεσω πιστωτικης.Λοιπον οι λογαριασμοι ηταν της ταξης των 2 και 4 ευρω.Το Σεπτεμβριο τους πηρα τηλεφωνο γιατι δε κρατανε τα 14 ευρω μηνιαιως απο τη καρτα και μ ειπαν οτι θα με παρουν τηλεφωνο.Προχθες ειδα οτι με χρεωσανε με το ποσο για ολους τους 12 μηνες.Σε τηλεφωνο μαζι τους μ ειπαν θα ψαξουν να βρουν την αιτηση.ΚΑι τώρα λεει θα μου στειλουν την αιτηση ταχυδρομικα να τη δω!
    Τι να την κανω;Αφου την εχω καθως την αιτηση την ειχα στειλει με φαξ και την εχω κανονικα εδω!

  8. #8
    Εγγραφή
    11-05-2006
    Μηνύματα
    876
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Και αυτος στο CC πώς το ειδε οτι εγινε λάθος στον τελευταίο λογαριασμο;
    Υπήρχε κανά σχολιο στο CRM "Τελευταίος λογαριασμός λαθος, αν καλεσει ο πελατης ενημερώστε τον;"
    Συνήθως τα λάθη στους τυπωμενους λογαριασμους ειναι να εχεις χρεωθεί παραπανω, οχι να εχεις χρεωθει λιγότερα.
    Ο,τι να ναι...
    Εγω σου προτεινω να περασεις απο τα κεντρικά... Ανδριανου-κατι ειναι νομιζω η οδος, στους Αμπελόκηπους.
    Εννοειται οτι δε θα πληρώσεις τίποτα, και έκανες πολύ καλά που έκανες διακοπή. Αν και αν πας στα κεντρικά, θα προσπαθήσουν να μαζέψουν τα ασυμμάζευτα.....

    Εντωμεταξυ η δικαιολογια που σου εδωσε το παιδί στο cc, ειναι λιγάκι άκυρη! Εξυπηρετηση πελατων ειναι, οχι εξυπηρετηση συμφεροντων της HOL! Επρεπε να σου πει οτι θα το κοιτάξουν... (Δε ξερω αν υπαρχει αίτημα επανεξέτασης φραγής στο CRM των εταιρειών ιντερνετ-τηλεφωνίας, αλλά εντάξει....επρεπε να το πει...).

    ........Auto merged post: alwaysalone πρόσθεσε 5 λεπτά και 17 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παντως οι πιθανές απαντήσεις που θα σου δωσουν ειναι τρεις:

    1) Καναμε λαθος δε χρωστατε τιποτα

    2) Καναμε λαθος σε προηγουμενους λογαριασμους, δε σας χρεωσαμε κλήσεις που επρεπε.

    3) Κανετε εσεις λαθος, δε μας εχετε πληρωσει και απαιτουμε την εξοφληση των λογαριασμων.

    Στη δεύτερη περίπτωση, φυσικά και δεν εισαι υποχρεωμένος να τους πληρώσεις για δική τους αμέλεια. Ειναι δυνατόν;

    Στην τρίτη περίπτωση, αν εισαι απολυτα σιγουρος οτι εξοφλουσες τους λογαριασμους, μή το αφησεις ετσι και εννοειται μή πληρωσεις τιποτα.

    Σε κάθε περίπτωση παντως, εκανες πολύ καλά που εφυγες..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος alwaysalone : 02-12-09 στις 01:19. Αιτία: auto merged post

  9. #9
    Εγγραφή
    27-06-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.947
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12608/883
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H208N
    μήπως αντι να κάνει φραγή ο γιος σου έπαιρνε κατά λάθος νούμερα ? συνδρομή δεν μπορεί να είναι καθώς θα φαινόταν σε κάθε λογαριασμό οτι έχεις ανεξόφλητο προηγούμενο υπόλοιπο..όπως και να έχει στην λογιστική καρτέλα που θα σου στείλουν φαίνονται όλα και πότε πλήρωσες και που κλπ οπότε θα βγει άκρη...

  10. #10
    Εγγραφή
    16-09-2005
    Μηνύματα
    203
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    12288/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΕΡΜΟΥ
    Router
    Thomson Speedtouch 530v6
    SNR / Attn
    7.5(dB) / 23.5(dB)
    Στον τελευταιο λογαριασμο που πληρωσες λεει υπολοιπο?Αν οχι τοτε δεν χρωστας τιποτα.

  11. #11
    Εγγραφή
    23-06-2009
    Περιοχή
    Ν.Σμύρνη
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    585
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    10728/891
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Netfaster WLAN 3
    SNR / Attn
    9(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ανδριανιου 2 κ Παπαδα...

    Αν εχεις κανει αιτηση, η φορητοτητα θα ακυρωθει απο την ΕΒΔΑΦ, λογω οφειλων στον προηγουμενο παροχο.

    Αν εχεις τις αποδειξεις πληρωμης, στειλτες με fax και τελειωσες. Θα το δουν κ θα βγαλουν την φραγη.

  12. #12
    Εγγραφή
    02-10-2007
    Περιοχή
    Διόνυσος
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    5.6/.87
    ISP
    2Play 24/1
    DSLAM
    HOL - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
    Router
    Νetgear DGN2000
    SNR / Attn
    4.5(dB) / 48(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lycos112gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι θα πει έγινε λάθος στον τελευταίο λογαριασμό. Τέτοιο ποσό υπονοεί πως δεν πληρώθηκαν αρκετοί λογαριασμοί. Όλοι ερχόντουσαν λάθος δηλαδή; Δεν έχει λογική. Για πάρε πάλι να διευκρινήσεις αν είναι χρωστούμενο ενός μήνα ή φαίνονται απλήρωτοι αρκετοί λογαριασμοί.

    Αν δηλαδή σου στέλνουν χαρτί ότι δεν χρωστάς τίποτα και απο δική τους υπαιτιότητα δε σε χρέωσαν με ποιό δικαίωμα σου κόβουν το τηλέφωνο; Τι γίνεται ρε γαμώτο....
    Ελα ντε.... δεν μου έστειλαν κάτι που να λεει ότι χρωστάω και αφού δεν πληρώνω αυτό που δεν γνωρίζω ότι ωφείλω μου κόβουν τη συνδεση.

    Να προσθέσω ότι για ενα 8μηνο (Ιανουάριος - Αύγουστος 2008), είχα ανενεργή γραμμή λόγω αλλαγής διευθυνσης. Τους πήρε 8 μήνες να προσφέρουν το δικό τους δίκτυο στη νέα μου περιοχή και να μου κανουν μεταφορά. Τον Ιανουάριο 2009, πήρα λογαριασμό 210 ευρώ(υπέθεσα για το διάστημα 08/2008-2009/01 και τον πλήρωσα. Εκτοτε όλα τα ποσά που αναγρόφονταν στους λογαριαμούς είχαν πληρώθει....

    Ύποστηρίζουν ότι είναι αρκετοί μήνες (Ιανουάριος 2008 - Ιανουάριος 2009) απλήρωτοι...

  13. #13
    Εγγραφή
    14-01-2007
    Μηνύματα
    2.591
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
    Router
    speedtouch 585i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ΑνδρέαςΛ.
    Ελα ντε.... δεν μου έστειλαν κάτι που να λεει ότι χρωστάω και αφού δεν πληρώνω αυτό που δεν γνωρίζω ότι ωφείλω μου κόβουν τη συνδεση.

    Να προσθέσω ότι για ενα 8μηνο (Ιανουάριος - Αύγουστος 2008), είχα ανενεργή γραμμή λόγω αλλαγής διευθυνσης. Τους πήρε 8 μήνες να προσφέρουν το δικό τους δίκτυο στη νέα μου περιοχή και να μου κανουν μεταφορά. Τον Ιανουάριο 2009, πήρα λογαριασμό 210 ευρώ(υπέθεσα για το διάστημα 08/2008-2009/01 και τον πλήρωσα. Εκτοτε όλα τα ποσά που αναγρόφονταν στους λογαριαμούς είχαν πληρώθει....

    Ύποστηρίζουν ότι είναι αρκετοί μήνες (Ιανουάριος 2008 - Ιανουάριος 2009) απλήρωτοι...
    Πιθανότατα σου χρεώνουν το 8μηνο που ήσουν στον αέρα.

    Συνηθισμένη τακτική της λογικής στείλε τους λογαριασμούς και όποιος τσιμπήσει τσίμπησε. Όποιος δεν τσιμπήσει πρέπει να αποδείξει ότι δεν είναι ελέφαντας. Και καλά εσύ που έχεις και 2η γραμμή σπίτι. Ο άλλος που μένει χωρίς τηλέφωνο;

    Είναι μια τακτική που κατά καιρούς εφαρμόζουν όλες οι εταιρείες. Μαζεύουμε όλες τις μπερδεμένες εκκρεμότητες και τις κάνουμε πάσα στους συνδρομητές. Που να ψάχνουμε τώρα ποιος έχει δίκιο και ποιος άδικο. Άστους να το βρουν οι ίδιοι.

  14. #14
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    sDSL
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    HOL
    Router
    Netgear DG834G v2
    Παρόμοια κατάσταση και σε εμένα πριν 1 μήνα.

    Εϊχα για πολύ καιρό τηλέφωνο από ΟΤΕ και διαδίκτυο από HOL. Αποφάσισα, λοιπόν, να πάω και για τηλεφωνία στη HOL ώστε να χρησιμοποιήσω τα δωρεάν που έχει μειώνοντας τους λογαριασμούς μου. Με ταλαιπώρησαν με τη σύνδεση (φαξ που πήραν, αλλά δεν καταχώρησαν, τηλέφωνο που έκανα, βρήκαν φαξ, υποτίθεται καταχώρησαν, αλλά μετά από 10 μέρες πάλι δεν το είχαν καταχωρίσει κτλ), αλλά τελικά όλα εντάξει και έχω τηλέφωνο, αλλά με μειωμένη ταχύτητα διαδικτύου (αυτό θα το λύσουμε πιστεύω συντόμως με 2-3 ενοχλητικά τηλέφωνα). Και τώρα αρχίζει το περίεργο.

    Με τον 1ο λογαριασμό, μου έρχονται ΔΥΟ (2) λογαριασμοί. Ο ένας ήταν λογικός, πλήρωνα τα διαδίκτυο του προηγούμενου μήνα, το πάγιο για τις ημέρες που είχα το νέο πρόγραμμα (double play) και μία χρέωση για τηλέφωνα που δεν είναι δωρεάν.

    Ο 2ος λογαριασμός όμως, είχε χρέος 168 € για διαδίκτυο και είχε έκδοση και ισχύ ίδια με τον νέου λογαριασμού. Παίρνω τηλέφωνο και μου απάντησαν ότι ήταν χρέος από το 2007, όλο το έτος δηλαδή. Πώς γίνεται τους λέω να μην το γράφετε σε κανέναν λογαριασμό 2007, 2008, 2009 και να το θυμάστε τώρα; Έτυχε απάντησαν, δεν ξέρουμε γιατί δεν είχε σταλεί το χρέος κτλ...!!! Το άσχημο είναι πως δεν έχω κρατήσει αποδείξεις από τότε, πλην του 2008 που ευτυχώς δεν τις πέταξα αν και ήμουν έτοιμοσ.

    Βασικά θα τους πληρώσω, αλλά τώρα, κρατάω και τους λογαριασμούς γιατί διαφορετικά δε γίνεται δουλειά. Με την 1η ευκαιρία όμως, δηλαδή με τη συμπλήρωση 12μηνου, αλλάζω πάροχο και πηγαίνω αλλού γιατί το κακό έχει παραγίνει.

    Ευχαριστώ.

  15. #15
    Εγγραφή
    31-08-2006
    Μηνύματα
    78
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pipinos1976 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρόμοια κατάσταση και σε εμένα πριν 1 μήνα.

    Εϊχα για πολύ καιρό τηλέφωνο από ΟΤΕ και διαδίκτυο από HOL. Αποφάσισα, λοιπόν, να πάω και για τηλεφωνία στη HOL ώστε να χρησιμοποιήσω τα δωρεάν που έχει μειώνοντας τους λογαριασμούς μου. Με ταλαιπώρησαν με τη σύνδεση (φαξ που πήραν, αλλά δεν καταχώρησαν, τηλέφωνο που έκανα, βρήκαν φαξ, υποτίθεται καταχώρησαν, αλλά μετά από 10 μέρες πάλι δεν το είχαν καταχωρίσει κτλ), αλλά τελικά όλα εντάξει και έχω τηλέφωνο, αλλά με μειωμένη ταχύτητα διαδικτύου (αυτό θα το λύσουμε πιστεύω συντόμως με 2-3 ενοχλητικά τηλέφωνα). Και τώρα αρχίζει το περίεργο.

    Με τον 1ο λογαριασμό, μου έρχονται ΔΥΟ (2) λογαριασμοί. Ο ένας ήταν λογικός, πλήρωνα τα διαδίκτυο του προηγούμενου μήνα, το πάγιο για τις ημέρες που είχα το νέο πρόγραμμα (double play) και μία χρέωση για τηλέφωνα που δεν είναι δωρεάν.

    Ο 2ος λογαριασμός όμως, είχε χρέος 168 € για διαδίκτυο και είχε έκδοση και ισχύ ίδια με τον νέου λογαριασμού. Παίρνω τηλέφωνο και μου απάντησαν ότι ήταν χρέος από το 2007, όλο το έτος δηλαδή. Πώς γίνεται τους λέω να μην το γράφετε σε κανέναν λογαριασμό 2007, 2008, 2009 και να το θυμάστε τώρα; Έτυχε απάντησαν, δεν ξέρουμε γιατί δεν είχε σταλεί το χρέος κτλ...!!! Το άσχημο είναι πως δεν έχω κρατήσει αποδείξεις από τότε, πλην του 2008 που ευτυχώς δεν τις πέταξα αν και ήμουν έτοιμοσ.

    Βασικά θα τους πληρώσω, αλλά τώρα, κρατάω και τους λογαριασμούς γιατί διαφορετικά δε γίνεται δουλειά. Με την 1η ευκαιρία όμως, δηλαδή με τη συμπλήρωση 12μηνου, αλλάζω πάροχο και πηγαίνω αλλού γιατί το κακό έχει παραγίνει.

    Ευχαριστώ.
    Για να ρωτήσω κάτι, 3 χρόνια έλεγαν ότι δεν χρωστάς και ξαφνικά θυμήθηκαν ότι χρωστάς. Γιατί θεωρείται πιστευτή η δήλωση ότι χρωστάς και όχι οι προηγούμενες που αναγράφουν ότι δε χρωστάς; Δηλαδή, αν η οποιαδήποτε εταιρεία πει ότι κάποιος χρωστάει το 2007 και το βρήκαν τώρα γιατί δικαιόνονται δεν το καταλαβαίνω...

Σελ. 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αντε γειά...
    Από jimpan στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-09, 09:31
  2. Άντε γεια Forthnet
    Από hellfire στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-10-07, 22:21
  3. Άντε γειά..........
    Από herba71 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-05, 19:30
  4. Tellas ===Αντε γεια....
    Από Insomniac στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-09-04, 22:23
  5. Αντε γεια!!!
    Από psymaster στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-03, 12:26

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας