Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση 31-37 από 37
  1. #31
    Εγγραφή
    09-09-2005
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    4.629
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    OTE Fiber Speed 100
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    9 στις 10 λέξεις που έχεις γραψει δεν γράφονται έτσι. Πως θέλεις δηλαδή να πάρουμε σοβαρά κάποιον που δεν μπορεί να γράψει σωστά τίποτα εκτός από το όνομά του; Είτε έχεις πιει πολύ είτε γράφεις πραγματικά έτσι. Στην πρώτη περίπτωση δεν ξέρω αν θα γελάς ή θα κλαις όταν τα διαβάσεις ξανά νηφάλιος. Στη δεύτερη, σε συμβουλεύω να ζητήσεις βοήθεια από φιλόλογο. Χρειάζεσαι επειγόντως μαθήματα

  2. #32
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    θα συμφωνησω με τους προηγουμενους.

    αν θες να σε παρουμε στα σοβαρα και να κανουμε συζητηση θα πρεπει να βελτιωσεις το τροπο γραφης των μηνυματων σου.

    αλλιως ασκοπα γραφεις μεγαλα κειμενα (κανεις δεν μπαινει στον κοπο να διαβασει ενα κειμενο το οποιο ειναι εκτος απο απαραδεκτη μεταφορα greeklish σε ελληνικα εντελως ανορθογραφο.

    μπορει αυτα που λες να εχουν τεραστιο νοημα αλλα ο τροπος που τα γραφεις μας κανουν να μην μπουμε στον κοπο να τα διαβασουμε.

    οτι αφορα πληροφοριες για το ADSL ας ειναι καλα το GOOGLE βρισκεις τα παντα εκει.

  3. #33
    Το avatar του μέλους John Giatrakis
    John Giatrakis Guest
    εξετιας σου και εξετιας του καθε τιχαρπαστου εδωμεσα δεν καταφεραμε να μιλησουμε καθολου για το θεμα που ειπα.

    Εγω ξερω πως στο τελος αν κανεις οτι λεω θα εχεις οφελος μεγαλο.

  4. #34
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    φιλε μου δεν ειπα οτι δεν ειναι χρησιμα αυτα που λες αλλα ο τροπος που τα γραφεις δεν μπορει να γινει κουβεντα (αυτο σου λενε ολοι τι δεν καταλαβες) απλα ελληνικα μιλαμε.

    θες να γραψω και εγω με τον τροπο που γραφεις ενα αναλογο κειμενο για την ADSL απο το GOOGLE μεταφρασμενο να δεις τι λεμε.

    εγω δεν εχω προβλημα με το ADSL μου ειμαι 250μ απο το DSLAM και ας εχω 50 AP wifi διπλα μου.

    αν θες να κανεις συζητηση θα πρεπει να σεβαστεις τον εαυτο σου πρωτα και μετα τους υπολοιπους αλλιως τσαμπα τα γραφεις και ας εχεις δικιο η γνωσεις.

    καλη σου μερα.

  5. #35
    Το avatar του μέλους John Giatrakis
    John Giatrakis Guest
    και 37 χρονια δεν εμαθα οπως λες ορθογραφεια ? και θα καθησω για να με παρεις σοβαρα εσυ ? εσυ το μονο που στελνεις απο χθες ειναι ασχετα post και τιποτα επι τις ουσιας. Για την εσχεση μου με τον νικο θεσ να μηλησω για το ειμαι και πιος ειμαι θες να μιλησω για ενα καρο ασχετα θεματα και ΤΙΠΟΤΑ επι της οθσιας κανε μας την χαρη και πανε διαβασε το site που εδωσε ενας και τα λεει ωρεα.

    ........Auto merged post: John Giatrakis πρόσθεσε 1 λεπτά και 32 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    ε ο τροπος που τα γραφω ετσι ειναι ρε φιλε αποδεκσου τον και παμε παρακατω..

    ........Auto merged post: John Giatrakis πρόσθεσε 2 λεπτά και 16 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    στο τελος με το πιος ειμαι και πως τα γραφω πιον θα βοηθησουν ? οταν θα κανεις οτι λεω και τα δεις στην πραξη θα εχεις οφελος και εγω χερωμε σαματι με πιαζει πιος εισε ? η τι εισε? ετσι κερδηζουμε ολοι αν βρεις κατι και εσυ πες το
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος John Giatrakis : 01-01-10 στις 13:42. Αιτία: auto merged post

  6. #36
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από John Giatrakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    και 37 χρονια δεν εμαθα οπως λες ορθογραφεια ? και θα καθησω για να με παρεις σοβαρα εσυ ? εσυ το μονο που στελνεις απο χθες ειναι ασχετα post και τιποτα επι τις ουσιας. Για την εσχεση μου με τον νικο θεσ να μηλησω για το ειμαι και πιος ειμαι θες να μιλησω για ενα καρο ασχετα θεματα και ΤΙΠΟΤΑ επι της οθσιας κανε μας την χαρη και πανε διαβασε το site που εδωσε ενας και τα λεει ωρεα.
    αν μιλας για μενα καλα θα κανεις να προσεχεις λιγο τις εκφρασεις σου για αυτο χαλαρωσε...

    εγω δεν ασχοληθηκα καν με εσενα ουτε με τον νικο που αναφερεις εγω απλα σου επισημανα τι δεν μου αρεσε και αν το διορθωσεις ευχαριστως θα κατσω να κανουμε κουβεντα γιατι λες ενδιαφεροντα πραγματα αν τωρα το συνεχισεις με αυτο τον τροπο εισαι μονος σου.

    επισης να σε ενημερωσω οτι δημοσιευση μηνυματος ηλεκτρονικου ταχυδρομειου χωρις την αδεια του παραληπτη (μπορει να σου φερει μπελαδες)

    τα sites που δημοσιευσε ο φιλος και αλλα πολλα τα εχω διαβασει η δουλεια μου ειναι τα δικτυα (ΙΤ= πληροφορικη ξερεις)

  7. #37
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.664
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    nough said
    αν δεν μπορείς να γράψεις σε σωστά Ελληνικά δεν θέλουμε τις "γνώσεις" σου
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

Σελ. 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-12-09, 23:40
  2. Μηνύματα: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-02-09, 00:31
  3. Forthnet ADSL από μέρα σε μέρα
    Από amigos στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-06-03, 17:23

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας