Σελ. 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 85
  1. #16
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    53
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΛΙΟΧΩΡΑ
    εμενα με ξενερωσε ηδη αλλα με οσους τρπους και αν δοκιμασα το παλιο δεν καταφερα να το περασω.αν το καταφερει καποιος να μας πει πως το εκανε.απο την στιγμη που δεν εχει G .dmt και κανει συνεχεια αποσυνδεσεις τι να το κανω?αχρηστο ειναι ετσι,ενω με το παλιο επεζε μια χαρα.ποτε δεν ειχα αποσυνδεση,μονο μπουκωματα μερικες φορες.κατεβασα και ενα utility,και το παλιο immage
    σε 2 κοματια fsκαι kernel τα εκανα rename se img kai bin...ουτε ετσι δεν το πηρε το παλιο

  2. #17
    Εγγραφή
    08-03-2005
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    102
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    Router
    SpeedTouch 585i v6
    SNR / Attn
    14(dB) / 46(dB)
    εμένα άντεξε 3 μέρες με το νέο firmware.τα λαμπάκια λειτουργουν όλα,και καθώς έκανα ενα port forward kai save and restart αυτό ήταν !! Τελείωσε,δεν μπαίνει πια στην ip tou router,και δεν κάνει με τίποτα hardware reset,όσο κι αν προσπάθησα.Καρφί στην D-link πάει το γαμ...

  3. #18
    Εγγραφή
    14-09-2005
    Περιοχή
    Ν. Πεντέλη
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    75
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    4096/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    Router
    Speedtouch 780
    SNR / Attn
    12(dB) / 38,5(dB)
    Έχω ξενερώσει άσχημα..

  4. #19
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    53
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΛΙΟΧΩΡΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikospanag
    εμένα άντεξε 3 μέρες με το νέο firmware.τα λαμπάκια λειτουργουν όλα,και καθώς έκανα ενα port forward kai save and restart αυτό ήταν !! Τελείωσε,δεν μπαίνει πια στην ip tou router,και δεν κάνει με τίποτα hardware reset,όσο κι αν προσπάθησα.Καρφί στην D-link πάει το γαμ...
    καλα νεα...μην απογοητευσε.ολο το απογευμα με ετρωγε ο κ@@@@ς μου να το γυρισω στο παλιο firmware μεχρι που με το actiontec critical recuvery utility καταφερα και το μαμησα εντελως.ολα αναβαν εκτος το status και φυσικα καμια επικοινωνια με το μοντεμ.μετα απο χρονο και,εβαλα παλι το νετμοδ και μπηκα με 64κ να βρω λυση...αμ δε.
    τελικα η λυση ηταν απλη,στο λεει το exe του νεου firmware οταν προσπαθεις να το αναστησεις
    με την corrupted image επιλογη τσεκαρισμενη: THE MODEM IP IS 192.168.0.1,CHANGE YOUR NIC IP WITH ONE OF THE SAME RANGE.μολις το εκανα πηρε κανονικα παλι το νεο
    firmware και απο οτι ειδα δουλευει κανονικα τωρα το save and reboot ενω πριν το χαλασω δεν δουλευε.τουλαχιστον εχω adsl παλι...

  5. #20
    Εγγραφή
    13-01-2006
    Μηνύματα
    389
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZTE
    lapiz .. εγώ χρησιμοποιώ το DYNDNS χωρίς κανένα πρόβλημα.
    Πήγαινε στο www.dyndns.org και φτιάξε λογαριασμό. (υπενθυμίζω ότι έχω το 604Τ αλλά και μένα με αναβάθμιση του firmware εμφανίστηκε η παραπάνω επιλογή!)

    //dfinikis

  6. #21
    Εγγραφή
    14-09-2005
    Περιοχή
    Ν. Πεντέλη
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    75
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    4096/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    Router
    Speedtouch 780
    SNR / Attn
    12(dB) / 38,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από felix0
    καλα νεα...μην απογοητευσε.ολο το απογευμα με ετρωγε ο κ@@@@ς μου να το γυρισω στο παλιο firmware μεχρι που με το actiontec critical recuvery utility καταφερα και το μαμησα εντελως.ολα αναβαν εκτος το status και φυσικα καμια επικοινωνια με το μοντεμ.μετα απο χρονο και,εβαλα παλι το νετμοδ και μπηκα με 64κ να βρω λυση...αμ δε.
    τελικα η λυση ηταν απλη,στο λεει το exe του νεου firmware οταν προσπαθεις να το αναστησεις
    με την corrupted image επιλογη τσεκαρισμενη: THE MODEM IP IS 192.168.0.1,CHANGE YOUR NIC IP WITH ONE OF THE SAME RANGE.μολις το εκανα πηρε κανονικα παλι το νεο
    firmware και απο οτι ειδα δουλευει κανονικα τωρα το save and reboot ενω πριν το χαλασω δεν δουλευε.τουλαχιστον εχω adsl παλι...
    Μπορείς να το αναλύσεις αυτό λίγο περισσότερο? Άλλαξες το IP του PC σου ώστε να είναι στο range 192.168.0.2-192.168.0.255 και ξαναπέρασες το τελευταίο firmware me to corrupted image τικαρισμένο, αφού κατάφερες με κάποιο τρόπο(εξήγησέ το μου και αυτό plz) να το μαμήσεις? Και τώρα δουλεύει καλύτερα?

    Btw, έχουν περάσει περίπου 28 ώρες από την τελευταία φορά που έφαγα disconnect. Modulation Type ADSL(ITU G.992.1)

  7. #22
    Εγγραφή
    06-10-2005
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    53
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΑΛΙΟΧΩΡΑ
    λοιπον ενω το μοντεμ εχει ip 192.168.1.1 απο το εργοστασιο αν κατι παει στραβα και δεν επικοινωνει πλεον με το πισι αν παςνα το φλασαρεις με την επιλογη corrupted image τικαρισμένη μετα απο λιγο σου βγαζει μυνημα οτι το μοντεμ εχει πλεον ip 192.168.0.1 και σεταροντας την καρτα δικτυου σου με ip 192.168.0.2 ας πουμε το φλασαρισμα γινεται κανονικα και επανερχεται στην ζωη.το save and reboot δουλεψε μια φορα μονο και μετα τιποτα..κριμα η χαρα.τεσπα,το 8εμα μας ειναι το adsl Modulation.στην δικη μου γραμμη μον με την επιλογη ADSL2+ περναει τα τεστ και δουλευει ικανοποιητικα.εγω θελω το gtmt πισω που ηταν μια χαρα,τι να το κανω το ADSL2..σαν μοντεμ για ιντερνετ και μονο και ετσι οκ ειναι και δεν κανει ποτε αποσυνδεση,ομως το μουλαρι ενω κανει συνδεση,δεν κατεβαζει τιποτα,το δε τορρεντ κατεβαζει αλλα πολυ αργα.και εχω φτιαξει σωστα τα παντα.
    τωρα πωσ να το χαλασεις??κανω κοπυ-παστε απο αλλο τοπικ

    H μεθοδολογία λοιπόν που ακολούθησα ήταν η εξής:
    -Αρχικά λοιπόν κατέβασα το Critical recovery utility από εδώ:
    http://www.qwest.com/dsl/customerser...covery_922.zip
    -το utility αυτό ζητάει να αλλαχθεί η IP του υπολογιστή σε 192.168.0.99/255.255.255.0
    με gateway: 192.168.0.1
    -ακολούθως πρέπει να τοποθετηθεί στο folder "image" το firmware που κανονικά αντιστοιχεί στο modem. Αυτό όμως πρέπει να είναι στη μορφή δύο αρχείων και το ένα να είναι το File System (fs) στο οποίο πρέπει να προσθέσουμε την κατάληξη .img και το άλλο να είναι το Kernel και στο οποίο πρέπει να προστεθεί η κατάληξη .bin. Τα παλιά αρχεία που υπάρχουν μέσα στο φάκελο του utility πρέπει να σβηστούν. Προσωπικά δεν μπόρεσα από κανένα ftp της Dlink ανά τον κόσμο να βρώ firmware για το 562Τ σε τέτοια μορφή οπότε και αναγκάστηκα να περάσω το firmware του 502Τ που βρήκα στο: ftp://ftp.dlink.it (είναι πανομοιότυπα modem, μόνο που η σειρά 50x ειναι ANNEX A, ενώ η σειρά 56x είναι ANNEX Β).
    -Μετά τρέχουμε το utility όπου στο 2ο βήμα του, μας ζητάει με πατημένο το reset να βγάλουμε και να ξαναβάλουμε το καλώδιο της πρίζας από το modem και έχοντας πατημένο το reset να περιμένουμε να ξεκινήσει η διαδικασία αναβάθμισης. Όταν η τελευταία ξεκινήσει, τότε αφήνουμε το κουμπί του reset.
    -Αν όλα πάνε καλά, στο modem έχει γίνει η αναβάθμιση και όλα λειτουργουν όπως θα έπρεπε... Σε εμένα όμως, ενώ τα λαμπάκια λειτουργούσαν πλέον κανονικά, δεν υπήρχε ακόμη access στο web-interface του... Αυτό το υπερπήδησα όταν το συνέδεσα μέσω USB και περνώντας τους drivers για το 502Τ και όχι για το 562Τ. Τότε μπόρεσα και μπήκα κανονικά στο interface, αφού πρώτα μου έδωσε ο router αυτόματα διεύθυνση από τον DHCP, στην IP: 192.168.1.1 (user:admin,pass:admin) και από εκεί έκανα upgrade με το φυσιολογικό firmware του DSL-562T το οποίο και βρήκα από το: ftp://ftp.dlink.de
    Από εκεί και πέρα, το modem επανήλθε απόλυτα στις φυσιολογικές του λειτουργείες!!
    Προσοχή όμως, για να λειτουργήσει το utility αυτό πρέπει να είναι κλειστό το firewall και το modem να είναι απευθείας (και όχι μέσω HUB) συνδεδεμένο στον υπολογιστή, και στην περίπτωση του δικού μου τουλάχιστον modem με straight καλώδιο και όχι cross over.

    αυτα τα εκανα μπας και καταφερω να το γυρισω στο παλιο καλο φιρμ..αν καποιος καταφερει να το κανει ας μας πει πως το εκανε.

  8. #23
    Εγγραφή
    14-09-2005
    Περιοχή
    Ν. Πεντέλη
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    75
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    4096/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    Router
    Speedtouch 780
    SNR / Attn
    12(dB) / 38,5(dB)
    Thnx για την ανάλυση..

    Στα ίδια σε έφερε λοιπον.. Και μένα την πρώτη φορά κατάφερε να κάνει save and reboot, όταν έκανα το αρχικό σετάρισμα με τον wizard. Δεν ξέρω τι θα γίνει αν ξαναδοκιμάσω να τρέξω τον wizard με τα υπόλοια settings ρυθμισμενα.. Πάω να το δοκιμάσω τώρα..

    Edit: Κάνει reboot κάθε φορά που τρέχεις τοn wizard, αλλα κάνει load τα τελευταία settings που έχεις κάνει Save, Save.. O τρόπος για να κάνεις Save Save, είναι να κανεις Save στον σκληρό το config.bin και μετα να το κάνεις load από το menu του Router. Παίρνει αρκετή ώρα, αλλά αποθηκεύει για τα καλά όλα τα settings.. Στο καπάκι, τρέχεις τον wizard, next next next(είναι όλα γραμμένα) -> finish - κάνει μόνο του Reboot. Οπότε έχουμε εναλλακτικό Save & Reboot.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lapiz : 03-04-06 στις 14:47.

  9. #24
    Εγγραφή
    08-03-2005
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    102
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    Router
    SpeedTouch 585i v6
    SNR / Attn
    14(dB) / 46(dB)
    Βρήκα λύση μέσω του corrupted,αλλά δεν γίνετε install to new firmware μέχρι το τέλος,καθώς πετάει μήνυμα error script,είτε το΄βάλω ως corrupted,είτε με ip..
    Κάτι δεν έχει μπεί σωστά,αλλά τώρα δουλεύει.
    Δεν έχω δοκιμάσει ακόμα port forward or save and rebbot.Αργότερα η συνέχεια.

    Οκ είχα ξεχάσει το firewall open.

    Αργότερα η συνέχεια
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikospanag : 03-04-06 στις 20:47.

  10. #25
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lapiz
    Σήμερα εχω @$#@%@#$ στα Discs.. Δεν νομίζω ότι μπουκώνει, τα pc μου χάνουν το ip τους και δεν τους ξαναμοιράζεται. Επίσης, ο router χάνει τη σύνδεση του με τον ΟΤΕ(κλείνει το λαμπάκι της ADSL και του Status). Αν δωσω συγκεκριμένα ip sta pc μου, αντι για autodiscovered, τότε μπορώ μόνο να μπώ στη σελίδα του Router και πουθενά αλλού.. Τα 2 pc μου τα έχω δηλώσει Static απτο μενού του Router. Αν κλείσω το DHCP λέτε να γίνει τιποτα?..

    Help plz.. Δεν θελω να κάνω rollback στο προηγούμενο Firmware..
    Λοιπόν μετά από μια εβδομάδα έχω ακριβώς την ίδια συμπεριφορά!!! Όλα ΟΚ για μια εβδομάδα, αλλά σήμερα έχει μ@μηθεί στα disconnects! Εν τω μεταξύ, χθές το βράδυ μου τελείωσε η Netkey που χρησιμοποιώ οπότε δεν είχα net μέχρι σήμερα το απόγευμα που ενεργοποίησα καινούργια. Γιατί το λέω αυτό;;; Δεν ξέρω αν ήταν συμπτωματικό, αλλά προσπαθούσα να μπω στο web interface και δεν ήθελε με καμία κυβέρνηση!!! Μόνο μετά από reset τα κατάφερα! Τι κουλά είναι αυτά;;; Καλά, σκ@τ@ με το καινούργιο firmware
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  11. #26
    Εγγραφή
    08-03-2005
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    102
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    Router
    SpeedTouch 585i v6
    SNR / Attn
    14(dB) / 46(dB)
    παιδια για port forward στο νέο firmware από τα filters πάω?
    αναλυτικέσ οδηγίες οποιος μπορεί ασ δώσει,πχ για το emule τι κάνουμε?

  12. #27
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikospanag
    παιδια για port forward στο νέο firmware από τα filters πάω?
    αναλυτικέσ οδηγίες οποιος μπορεί ασ δώσει,πχ για το emule τι κάνουμε?
    Ναι, πας στα filters. Εκεί, απ' ότι κατάλαβα, θα πρέπει να ορίσεις και inbound και outbound τα ports που θέλεις, και φυσικά να επιλέξεις allow
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  13. #28
    Εγγραφή
    08-03-2005
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    102
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    4096/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
    Router
    SpeedTouch 585i v6
    SNR / Attn
    14(dB) / 46(dB)
    το θέμα είναι οτι δεν μπορώ να βρώ λύση,αν βρεί κάποιος ας στειλει οδηγίεςσ αναλητικα

  14. #29
    Εγγραφή
    14-09-2005
    Περιοχή
    Ν. Πεντέλη
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    75
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Net One Full
    Ταχύτητα
    4096/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΠΕΝΤΕΛΗΣ
    Router
    Speedtouch 780
    SNR / Attn
    12(dB) / 38,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikospanag
    το θέμα είναι οτι δεν μπορώ να βρώ λύση,αν βρεί κάποιος ας στειλει οδηγίεςσ αναλητικα
    Θα σου πω πως το έχω κάνει εγώ..

    Πρώτα από όλα, αν δεν εχεις ενεργοποιημένο το DHCP και έχεις δώσει static routing στο pc σου με αντοιστιχία MAC Adress<--->IP, τότε πήγαινε Advanced, αριστερά από τη στήλη επιλέγεις LAN Clients και δήλώνεις το IP του PC σου εκεί που λέει IP kai το όνομα του PC σου(Computer Name) από κάτω. Αν έχεις ενεργοποιημένο το DHCP, και το PC σου παίρνει αυτόμνατα IP από τον Router, δηλαδή δεν έχεις κάνει τίποτα που να σχετίζεται με DHCP, μην δώσεις σημασία σε ότι διάβασες μέχρι τώρα και κάνε τα εξής:

    Advanced -> LAN Clients: Τικάρισε το/τα IP που φαίνονται κάτω απο το "Dynamic Adresses" και πάτα Apply.

    Πάνω απο το "LAN Clients" είναι η επιλογή "Virtual Server", διάλεξε την και τώρα τα πράγματα είναι όπως στο παλιό Firmware.. Από τη λίστα επιλέγεις User->Add-> Rule Name: Μουλάρι, Protocol: TCP,UDP, Port Start=Port End=Port Map=Μουλαριού Πόρτα.. Apply->Virtual Server->User->διαλέγεις το "Μουλάρι"->Add->Apply..

    Τέλος, με κάποιο τρόπο κάνεις Save(διάβασε πιο πάνω ένα Post μου για σίγουρο Save)και είσαι jet.. Πιο αναλυτικά δεν γίνεται.. Πολλά από αυτά μάλλον τα ξέρεις, αλλά τα γράφω γενικά για όποιον τα χρειάζεται..


    Σχετικά με το συγχρονισμό..: Σε λίγο κλείνω δεύτερο εικοσιτετράωρο χωρίς Disconnect..

  15. #30
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lapiz
    Σχετικά με το συγχρονισμό..: Σε λίγο κλείνω δεύτερο εικοσιτετράωρο χωρίς Disconnect..
    Eδώ μια από τα ίδια Και πάνω που έκανα emerge το KDE. Γαμώτο το #!$@!#$%!!! Έβαλα ADSL2+ (MultiMode) μπας και... αλλά τίποτα Αύριο θα ψάξω πως μπορούμε να κάνουμε rollback στο προηγούμενο firmware. Κρίμα, γιατί το νέο έχει πολύ ωραία νέα feature... Lapiz τι ρυθμίσεις έχεις πάνω κάτω και κλείνεις δεύτερο 24ωρο χωρίς disconnect;;;
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


Σελ. 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. [D-Link] DLINK DSL-G664T W/LESS πρόβλημα
    Από giorgos100 στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-08-08, 00:29
  2. [D-Link] Πρόβλημα ISP ή DSL-G664T?
    Από zepan στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-09-07, 17:01
  3. [D-Link] Αναβάθμιση firmware? DSL-G604T Rev.A
    Από dtsormpa στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-05-07, 00:52
  4. ΑΤΜ/DSL Τraining και αναβάθμιση Firmware
    Από yiapap στο φόρουμ Cisco ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-09-06, 12:38
  5. [D-Link] Dsl-g664t
    Από georarg στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-05, 16:08

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας