Σελ. 966 από 1400 ΠρώτηΠρώτη ... 946956961964965966967968971976986 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 14.476-14.490 από 20990
  1. #14476
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την αγόρασες πρόσφατα? Γιατί τώρα βλέπω παίζει στο 5+κατι ευρω για 3pc και 2 ετη. Μιλαω πάντα για Eset Internet Security 11.
    Όχι έχει αρκετούς μήνες γύρω στο Μάιο κάπου εκεί. Αλλά δεν αγόρασα την Internet Security αγόρασα την NOD32 Antivirus
    Κανε αναζήτηση για NOD32 Antivirus μάλλον είναι ποιο φτηνή. Μαν ανησυχείς ενεργοποιεί και την Internet Security αν θέλεις, το γράφω και στο προηγούμενο ποστ

  2. #14477
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι έχει αρκετούς μήνες γύρω στο Μάιο κάπου εκεί. Αλλά δεν αγόρασα την Internet Security αγόρασα την NOD32 Antivirus
    Κανε αναζήτηση για NOD32 Antivirus μάλλον είναι ποιο φτηνή. Μαν ανησυχείς ενεργοποιεί και την Internet Security αν θέλεις, το γράφω και στο προηγούμενο ποστ
    Thanks ναι το ειδα. Απλα κατα καιρους τα trial κλειδια που χρησιμοποιω, του απλου Nod32 Antivirus δεν ενεργοποιουν την Internet Security έκδοση.

  3. #14478
    Εγγραφή
    23-01-2005
    Μηνύματα
    3.810
    Downloads
    33
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    95500/10996
    ISP
    Cosmote
    Router
    FritxBox 530
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 17(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lady_in_black Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο ebay Kaspersky total security, Windows 10 pro και Office 2016 εχω παρει τα τελευταια 3 χρονια πανω απο 40 κλειδια σε 3-4 ειχα προβλημα που δεν ενεργοποιήθηκαν (τα windows) και πηρα τελ στην microsoft και τους ειπα οτι ειναι refurbished κλειδι και μου το ξεκλειδωσαν αμεσως και το κλειδωσα με το νεο.

    Αγοράστε άφοβα refurbished κλειδια.

    Τι εστί refurbished κλειδί ? δηλαδή ?
    Phanteks P600S -Corsair RM850x -MPG X570S EDGE MAX Wifi -Ryzen 5700X -Kingston Fury Renegade 32Gb@3600@cl16 -XFX RX6600 -Samsung 980Pro & 970Evo 2*500gb

  4. #14479
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.272
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Κλειδιά από κατεστραμμένα μηχανήματα που δεν χησιμοποιήθηκαν επειδή ήταν ελαττωματικά ή για άλλους λόγους.

  5. #14480
    Εγγραφή
    10-06-2009
    Περιοχή
    Αθήνα , καλλιθέα
    Μηνύματα
    8.864
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelakis1914 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δωρεάν μεταφορικά και σε αυτές τις γιορτές από το κατάστημα αθλητικών sports direct σε αγορές άνω των 12€. Απαραίτητη προϋπόθεση η αγορά να γίνει μέσω της εφαρμογής και με την χρήση του κωδικού FREEEDEL
    δεν προλάβαμε και τελείωσε η προσφορά
    «Αν θες να πας γρήγορα πήγαινε μόνος σου, αν θες να πάς μακριά, πήγαινε με παρέα»


  6. #14481
    Εγγραφή
    07-08-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.271
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    120/120
    ISP
    HCN
    Router
    Ubiquiti EdgeRouter X
    Αν είσαι πελάτης του συγκεκριμένου καταστήματος έπρεπε να το γνωρίζεις. Παραμονή Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς κάνει αυτή την προσφορά. Μπορεί να γίνει και ακόμα 1-2 φορές σε ανύποπτες στιγμές μέσα στο έτος αν και πλέον αυτό το ενδεχόμενο σπανίζει.

  7. #14482
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.371
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aitos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδες κλειδι για eset security απο ebay εχει αγορασει κανεις ?? το στελνουν με λινκ??

    ευχαριστω !! καλη χρονια
    Την ίδια κουβέντα είχαμε πριν 1-2 σελίδες, που αγόρασα με 3-4€ άδεια για το Internet Security πριν λίγες βδομάδες και πολλοί έλεγαν για πειρατικά κλπ.
    Όμως είναι για 2 χρόνια για 3 συσκευές.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  8. #14483
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.084
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Αγόρασα και εγώ από περιέργεια McAfee Internet Security στα 3 ευρώ για έναν χρόνο για το windows partition.

    Με εισαγωγή του κλειδιού στο επίσημο site της εταιρίας μου έδωσε τις κατάλληλες οδηγίες εγκατάστασης για την υπηρεσία που υποστηρίζει το κλειδί.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  9. #14484
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγόρασα και εγώ από περιέργεια McAfee Internet Security στα 3 ευρώ για έναν χρόνο για το windows partition.

    Με εισαγωγή του κλειδιού στο επίσημο site της εταιρίας μου έδωσε τις κατάλληλες οδηγίες εγκατάστασης για την υπηρεσία που υποστηρίζει το κλειδί.
    Αν δηλωθεί το κλειδί σαν κλεμμένο απο αυτόν που το είχε σαν μεταπωλητής, θα υπάρχει πρόβλημα, συνήθως πάντα δουλεύουν στην αρχή και μετά απο μερικού μήνες σταματάνε και φυσικά μην τον είδατε τον πωλητή απο το ebay

  10. #14485
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.084
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δηλωθεί το κλειδί σαν κλεμμένο απο αυτόν που το είχε σαν μεταπωλητής, θα υπάρχει πρόβλημα, συνήθως πάντα δουλεύουν στην αρχή και μετά απο μερικού μήνες σταματάνε και φυσικά μην τον είδατε τον πωλητή απο το ebay
    Για να δούμε.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  11. #14486
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.272
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Η αλήθεια είναι ότι όλοι αυτοί οι πωλητές εξαφανίζονται μετά από ένα διάστημα.
    Πάντως όσα κλειδιά έχω αγοράσει για windows και office εδώ και τέσσερα χρόνια δεν έχω πρόβλημα με κανένα.
    Έλεγα να αγοράσω και κανένα office 365 αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως ανανεώνεται συνέχεια αφού είναι συνδρομητικό.
    πρέπει μάλιστα να ενεργοποιήσεις ένα mail που θα σου δώσει ο πωλητής ή κάπως έτσι. Πολύ μπέρδεμα. με ενδιέφερε 1TB cloud αλλά
    είμαι πολύ επιφυλακτικός με τα αρχεία μου και ιδίως σε τέτοια φάση.

  12. #14487
    Εγγραφή
    18-11-2005
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    270
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι ότι όλοι αυτοί οι πωλητές εξαφανίζονται μετά από ένα διάστημα.
    Πάντως όσα κλειδιά έχω αγοράσει για windows και office εδώ και τέσσερα χρόνια δεν έχω πρόβλημα με κανένα.
    Έλεγα να αγοράσω και κανένα office 365 αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως ανανεώνεται συνέχεια αφού είναι συνδρομητικό.
    πρέπει μάλιστα να ενεργοποιήσεις ένα mail που θα σου δώσει ο πωλητής ή κάπως έτσι. Πολύ μπέρδεμα. με ενδιέφερε 1TB cloud αλλά
    είμαι πολύ επιφυλακτικός με τα αρχεία μου και ιδίως σε τέτοια φάση.
    Και πολύ καλά κάνεις και είσαι επιφυλακτικός. Είχα αγοράσει ένα κλειδί από ebay, για office 365 και αφού είδα πως δούλευει δεν χρησιμοποίησα το cloud για τα αρχεία μου. Αγόρασα μία κανονική άδεια από το public και έχω το κεφάλι μου ήσυχο για τα αρχεία μου.

  13. #14488
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δηλωθεί το κλειδί σαν κλεμμένο απο αυτόν που το είχε σαν μεταπωλητής, θα υπάρχει πρόβλημα, συνήθως πάντα δουλεύουν στην αρχή και μετά απο μερικού μήνες σταματάνε και φυσικά μην τον είδατε τον πωλητή απο το ebay
    Έτσι την πάτησα κι εγώ χθες, από ΑΥΤΟ.

    Πλήρωσα 2,5€ για κλειδί Avast Premier για 5 χρόνια. Έλεγα ότι έστω και 1 χρόνο να κρατήσει, θα ήμουν ευχαριστημένος. Δυστυχώς, όταν έκανα μια αναζήτηση στο Google το κλειδί που μου έδωσε ο πωλητής, είδα ότι υπάρχει ήδη σε μερικά forums... Πράγμα που σημαίνει ότι χρησιμοποιούν πολλοί και πιθανόν να μπλοκαριστεί νωρίτερα και από τον 1 χρόνο που περίμενα... Πλάκα έχει πως λέει ότι λήγει το 2031! Όταν πήγα να του βάλω αρνητική κριτική, τότε είδα πως υπήρχαν κι άλλοι σαν κι εμένα.. Δυστυχώς δεν το είδα νωρίτερα.

    To κλειδί που πήρα για τα Windows όμως, δεν υπάρχει πουθενά στο Google. Οπότε είναι ανάλογα ο seller που θα σου τύχει.

  14. #14489
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι την πάτησα κι εγώ χθες, από ΑΥΤΟ.

    Πλήρωσα 2,5€ για κλειδί Avast Premier για 5 χρόνια. Έλεγα ότι έστω και 1 χρόνο να κρατήσει, θα ήμουν ευχαριστημένος. Δυστυχώς, όταν έκανα μια αναζήτηση στο Google το κλειδί που μου έδωσε ο πωλητής, είδα ότι υπάρχει ήδη σε μερικά forums... Πράγμα που σημαίνει ότι χρησιμοποιούν πολλοί και πιθανόν να μπλοκαριστεί νωρίτερα και από τον 1 χρόνο που περίμενα... Πλάκα έχει πως λέει ότι λήγει το 2031! Όταν πήγα να του βάλω αρνητική κριτική, τότε είδα πως υπήρχαν κι άλλοι σαν κι εμένα.. Δυστυχώς δεν το είδα νωρίτερα.

    To κλειδί που πήρα για τα Windows όμως, δεν υπάρχει πουθενά στο Google. Οπότε είναι ανάλογα ο seller που θα σου τύχει.
    Για πες μας το κλειδί για τα windows να το τσεκάρουμε και εμείς

  15. #14490
    Εγγραφή
    10-08-2018
    Μηνύματα
    402
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    WEB
    2 κλειδιά για Win10 (σε VM) αγορασμένα από ebay είναι οκ εδώ και 1,5 χρόνο.
    Για την ώρα δεν ρισκάρω να τα βάλω σε κανονικό μηχάνημα.

Σελ. 966 από 1400 ΠρώτηΠρώτη ... 946956961964965966967968971976986 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Προσφορές καταστημάτων
    Από k0nan στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-09, 14:51

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας