Σελ. 1290 από 1400 ΠρώτηΠρώτη ... 12701280128512881289129012911292129513001310 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 19.336-19.350 από 20987
  1. #19336
    Εγγραφή
    11-01-2012
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    410
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Router
    Nokia G-2425G-A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη δε μπορεις να σεταρεις τιποτα στο ρουτερ που να κοβει youtube adds ;
    Σε android το Youtube Vanced που εχει καταργηθει απο το github ακομα παιζει χωρις διαφημησεις. Ολο και καποιος τροπος θα υπαρχει να το βαλεις. Σε LG webOS δεν ειχα βρει κατι οταν το εψαχνα με Pihole με μεθοδο dns

  2. #19337
    Εγγραφή
    25-01-2005
    Περιοχή
    Ιωάννινα
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.631
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chrishalk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε android το Youtube Vanced που εχει καταργηθει απο το github ακομα παιζει χωρις διαφημησεις. Ολο και καποιος τροπος θα υπαρχει να το βαλεις. Σε LG webOS δεν ειχα βρει κατι οταν το εψαχνα με Pihole με μεθοδο dns
    Για Android tv και για λοιπά tv boxes με Android υπάρχει αυτό:
    https://github.com/yuliskov/SmartTubeNext

    Για vanced αν έχεις τον manager ακόμα κατεβάζει τα σωστά apks συν ότι δεν είναι δύσκολο να βρεθεί.

    Για WebOS/tizen δύσκολα θα βρεις κάτι.

  3. #19338
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είχα χρήματα για πέταμα, θα πήγαινα κανένα έξτρα ταξιδάκι.
    Εχεις δει που εχουν παει τα αεροπορικα?
    Με 350 που λεει ο φιλος δεν φτανουν ουτε για ζητω για αεροπορικα, διαμονη, διατροφη κτλ. Για να βρεις καλες τιμες σε καλους ευρωπαικους προορισμους πρεπει να κοιτας 6+ μηνες απο τωρα.
    Πλακα πλακα μηπως να θεωρησουμε και τις αεροπορικες καταστηματα (αφου εχουν eshops) και να ανεβαζουμε και τετοιες προσφορες εδω? Τα ταξιδια ειναι προτιμοτερα ως εμπειριες απο τη συσωρευση υλικων αγαθων.

  4. #19339
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.214
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    διακοπές δεν σημαίνει οτι πρέπει να πληρώνεις τα πάντα.
    κάποια η ολα μπορεί να ειναι δωρεάν.
    κάποια μπορεί να μην αξίζει να ασχοληθείς μαζί τους ακομα και αν άλλοι τρέχουν για αυτα και για εσενα ειναι τζάμπα.

  5. #19340
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις δει που εχουν παει τα αεροπορικα?
    Με 350 που λεει ο φιλος δεν φτανουν ουτε για ζητω για αεροπορικα, διαμονη, διατροφη κτλ. Για να βρεις καλες τιμες σε καλους ευρωπαικους προορισμους πρεπει να κοιτας 6+ μηνες απο τωρα.
    Πλακα πλακα μηπως να θεωρησουμε και τις αεροπορικες καταστηματα (αφου εχουν eshops) και να ανεβαζουμε και τετοιες προσφορες εδω? Τα ταξιδια ειναι προτιμοτερα ως εμπειριες απο τη συσωρευση υλικων αγαθων.
    Δεν ξέρω τι προορισμούς κοιτάς και με τι αεροπορικές. Αλλά δεν ισχύει γενικά αυτό που λες.
    Έχω κλείσει πόσα ταξίδια για Μάλτα, Πολωνία, Ελλάδα, Αγγλία τους τελευταίους μήνες από Κύπρο και δεν έχω δώσει πάνω από 150-200€ ανά πτήση.
    Και μη μου πεις από Ελλάδα έχει λιγότερες επιλογές.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  6. #19341
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.001
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω τι προορισμούς κοιτάς και με τι αεροπορικές. Αλλά δεν ισχύει γενικά αυτό που λες.
    Έχω κλείσει πόσα ταξίδια για Μάλτα, Πολωνία, Ελλάδα, Αγγλία τους τελευταίους μήνες από Κύπρο και δεν έχω δώσει πάνω από 150-200€ ανά πτήση.
    Και μη μου πεις από Ελλάδα έχει λιγότερες επιλογές.
    Απο Αθηνα για προορισμους πχ Μιλανο, Μαδριτη, Βαρκελωνη, Λισσαβωνα, Παρισι, Στοκχολμη κτλ οι τιμες ειναι στο θεο. Επειδη συνηθως πεταω με Aegean αν βρεις πλεον τιμη στα 200ευρω το ατομο σε 3-4 μηνες απο τωρα κανεις το σταυρο σου. Μινιμουμ 200. Πχ τωρα για Μιλανο τελος Φλεβαρη-αρχες Μαρτη παιζει στα 300 το ατομο λχ. Αρα αν θες 200+ για τα αεροπορικα, απο τα 350 του φιλου μενει κανα 150αρι για διαμονη, διατροφη, μεταφορες κτλ το οποιο προφανως δεν φτανει. Πιο παλια δεν ηταν ετσι αλλα διαπιστωνω τον τελευταιο 1 χρονο μια αποτομη αυξηση στις τιμες των αεροπορικων ισως λογω καυσιμων ίσως πανε να βγαλουν τα σπασμενα ποιος ξερει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    διακοπές δεν σημαίνει οτι πρέπει να πληρώνεις τα πάντα.
    κάποια η ολα μπορεί να ειναι δωρεάν.
    κάποια μπορεί να μην αξίζει να ασχοληθείς μαζί τους ακομα και αν άλλοι τρέχουν για αυτα και για εσενα ειναι τζάμπα.
    Ο φιλος ανεφερε ταξιδακι οχι διακοπες.
    Ταξιδακι σημαινει οργανωνω, εχω εισιτηρια, μεταφορικα, διαμονες, διατροφη κτλ. Σημαινει ταξιδευω.
    Διακοπες μπορει να σημαινει και παω αραζω στο χωριο/εξοχικο (αν εχω - δεν εχουν ολοι) και ειναι ολα τσαμπα και πληρωμενα και σπιτι και φαι και υπνος και αν εισαι τυχερος και καμια τσαμπα παραλια.

  7. #19342
    Εγγραφή
    03-06-2007
    Περιοχή
    Φτωχή
    Μηνύματα
    1.771
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    πΟΤΕ
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Τhomson TG585 v7
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικό να μην έχεις καταλάβει τι διαφορά έχει στα 30μ βάθος στην απεικόνιση αντικειμένων και ψαριών μια gopro των 300-400ευρώ από μια απλή κάμερα των 200ευρώ (καλά κινητό για κανένα λόγο δεν βάζω στη θάλασσα), αν δεν έχεις ποτέ ασχοληθεί με το scuba diving.
    Aν ασχολούμουν με το σκούμπα θα απασχολούμουν με το να ζήσω την εμπειρία και να δω το μεγαλείο της φύσης χωρίς να έχω στο νου μου ακριβό εξοπλισμό που απαιτεί προσοχή και αποσπά το βλέμμα μου από τη σημασία της στιγμής. Οκ είπαμε, πήγαινε στον Άιφελ και βγάλε σέλφι, πήγαινε στο Ταζ Μαχάλ και βγάλε σέλφι, πήγαινε στην Ιστικλάλ και βγάλε άλλες 50. Αλλά στο βυθό της θάλασσας, να έχεις και το καμερόνι μαζί, μου ακούγεται ακραία αμερικ(λ)ανιά, πολλώ δε μάλλον αν κοστίζει το μισό μισθό πολλών συμπολιτών μου. Τελοσπάντων, εσείς ξέρετε πώς ζείτε τις εμπειρίες σας, δε θα σας πούμε εμείς. Εξακολουθώ όμως να μην καταλαβαίνω τη χρησιμότητα και ιδίως το όφελος.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Andreaslar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει και το REd στα 30ε στο skroutz
    Γράφω από το καφέ.

    Καμία σχέση με το κόκκινο, που έχει ο αδερφός μου.

    Το κόκκινο είναι ακραία ευαίσθητο και δίνει την αίσθηση ότι χαλάει εύκολα. Έχω ακούσει όντως πως ενίοτε οι κόκκινοι διακόπτες χαλούν ευκολότερα από τους λοιπούς.

    Έχω κατενθουσιαστεί, καθώς με ελάχιστη πίεση έχω άμεση αποκρισιμότητα, η ποιότητα κατασκευής είναι ΠΟΛΥ πάνω από τα 29,90 και οι επιλογές παραμετροποίησης πολλές. Το κόκκινο αντίστοιχο του αδερφού μου είναι (κατ' εμέ) πολύ υποδεέστερο αντικειμενικά. Είναι καλύτερο μόνο για gamers, και μάλιστα πολύ ανταγωνιστικούς, καθώς το μηδαμινό περιθώριο απόκρισής του επιτρέπει πολύ αμεσότερες ανταποκρίσεις σε παιχνίδια που απαιτούν ταχύτατα αντανακλαστικά.
    Ρώτησα τη 'μυγδαλιά: "Αδερφή , τι είναι θεός;"
    Και η 'μυγδαλιά , άνθισε.

    -Νίκος Καζαντζάκης

  8. #19343
    Εγγραφή
    12-12-2013
    Μηνύματα
    1.152
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο Αθηνα για προορισμους πχ Μιλανο, Μαδριτη, Βαρκελωνη, Λισσαβωνα, Παρισι, Στοκχολμη κτλ οι τιμες ειναι στο θεο. Επειδη συνηθως πεταω με Aegean αν βρεις πλεον τιμη στα 200ευρω το ατομο σε 3-4 μηνες απο τωρα κανεις το σταυρο σου. Μινιμουμ 200. Πχ τωρα για Μιλανο τελος Φλεβαρη-αρχες Μαρτη παιζει στα 300 το ατομο λχ. Αρα αν θες 200+ για τα αεροπορικα, απο τα 350 του φιλου μενει κανα 150αρι για διαμονη, διατροφη, μεταφορες κτλ το οποιο προφανως δεν φτανει. Πιο παλια δεν ηταν ετσι αλλα διαπιστωνω τον τελευταιο 1 χρονο μια αποτομη αυξηση στις τιμες των αεροπορικων ισως λογω καυσιμων ίσως πανε να βγαλουν τα σπασμενα ποιος ξερει.

    - - - Updated - - -



    Ο φιλος ανεφερε ταξιδακι οχι διακοπες.
    Ταξιδακι σημαινει οργανωνω, εχω εισιτηρια, μεταφορικα, διαμονες, διατροφη κτλ. Σημαινει ταξιδευω.
    Διακοπες μπορει να σημαινει και παω αραζω στο χωριο/εξοχικο (αν εχω - δεν εχουν ολοι) και ειναι ολα τσαμπα και πληρωμενα και σπιτι και φαι και υπνος και αν εισαι τυχερος και καμια τσαμπα παραλια.
    Πάντως 200 ευρώ με ryanair και easyjet είναι πήγαινελα full extra για ένα άτομο αν το προσαρμόσεις λίγο και δεν το κάνεις τελευταία στιγμή. Ναι παλιά ήταν πιο φθηνά αλλά όλα έχουν ακριβύνει τώρα.

  9. #19344
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.079
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Πολωνία που αναφέρθηκε, κάτω από 70 ευρώ πήγαινε έλα.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  10. #19345
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.214
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο Αθηνα για προορισμους πχ Μιλανο, Μαδριτη, Βαρκελωνη, Λισσαβωνα, Παρισι, Στοκχολμη κτλ οι τιμες ειναι στο θεο. Επειδη συνηθως πεταω με Aegean αν βρεις πλεον τιμη στα 200ευρω το ατομο σε 3-4 μηνες απο τωρα κανεις το σταυρο σου. Μινιμουμ 200. Πχ τωρα για Μιλανο τελος Φλεβαρη-αρχες Μαρτη παιζει στα 300 το ατομο λχ. Αρα αν θες 200+ για τα αεροπορικα, απο τα 350 του φιλου μενει κανα 150αρι για διαμονη, διατροφη, μεταφορες κτλ το οποιο προφανως δεν φτανει. Πιο παλια δεν ηταν ετσι αλλα διαπιστωνω τον τελευταιο 1 χρονο μια αποτομη αυξηση στις τιμες των αεροπορικων ισως λογω καυσιμων ίσως πανε να βγαλουν τα σπασμενα ποιος ξερει.

    - - - Updated - - -



    Ο φιλος ανεφερε ταξιδακι οχι διακοπες.
    Ταξιδακι σημαινει οργανωνω, εχω εισιτηρια, μεταφορικα, διαμονες, διατροφη κτλ. Σημαινει ταξιδευω.
    Διακοπες μπορει να σημαινει και παω αραζω στο χωριο/εξοχικο (αν εχω - δεν εχουν ολοι) και ειναι ολα τσαμπα και πληρωμενα και σπιτι και φαι και υπνος και αν εισαι τυχερος και καμια τσαμπα παραλια.
    ταξίδι διακοπές σημαίνει το ιδιο πράγμα.
    αν εσυ πετάς με Aegean και θεωρείς τον εαυτό σου τυχερό αν βρεις καμια τζάμπα παραλία τι να σου πω..
    Συνέχισε γιατί απο καπου καπου πρέπει να βγει το κερδος.

  11. #19346
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο Αθηνα για προορισμους πχ Μιλανο, Μαδριτη, Βαρκελωνη, Λισσαβωνα, Παρισι, Στοκχολμη κτλ οι τιμες ειναι στο θεο. Επειδη συνηθως πεταω με Aegean αν βρεις πλεον τιμη στα 200ευρω το ατομο σε 3-4 μηνες απο τωρα κανεις το σταυρο σου. Μινιμουμ 200. Πχ τωρα για Μιλανο τελος Φλεβαρη-αρχες Μαρτη παιζει στα 300 το ατομο λχ. Αρα αν θες 200+ για τα αεροπορικα, απο τα 350 του φιλου μενει κανα 150αρι για διαμονη, διατροφη, μεταφορες κτλ το οποιο προφανως δεν φτανει. Πιο παλια δεν ηταν ετσι αλλα διαπιστωνω τον τελευταιο 1 χρονο μια αποτομη αυξηση στις τιμες των αεροπορικων ισως λογω καυσιμων ίσως πανε να βγαλουν τα σπασμενα ποιος ξερει.

    - - - Updated - - -



    Ο φιλος ανεφερε ταξιδακι οχι διακοπες.
    Ταξιδακι σημαινει οργανωνω, εχω εισιτηρια, μεταφορικα, διαμονες, διατροφη κτλ. Σημαινει ταξιδευω.
    Διακοπες μπορει να σημαινει και παω αραζω στο χωριο/εξοχικο (αν εχω - δεν εχουν ολοι) και ειναι ολα τσαμπα και πληρωμενα και σπιτι και φαι και υπνος και αν εισαι τυχερος και καμια τσαμπα παραλια.
    Εντάξει απάντησες μόνος σου.
    Πετάς με πανάκριβες εταιρείες που δεν αξίζουν πια τα λεφτά τους.
    Άρα καταλήγουμε σε αυτό που σου είπα, μια χαρά ο κόσμος συνεχίζει και ταξιδεύει και με νορμάλ τιμές.
    Είναι επιλογή σου να πληρώνεις πολλά για αεροπορικά.

    Με wizz air κλπ έχω ταξιδέψει και με 45€ πηγαινέλα για 3ημερακι και προτιμώ να κάνω πολλά ταξίδια, παρά να πληρώνω τις εταιρίες που πήραν χορηγίες από το κράτος και σερβίρουν σνακ αντί για γεύμα.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  12. #19347
    Εγγραφή
    14-05-2004
    Περιοχή
    GR/Crete
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.207
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    Router
    Siemens κάτι
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 28(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πετάς με πανάκριβες εταιρείες που δεν αξίζουν πια τα λεφτά τους.
    Αν και δεν είναι κανόνας, κάποιες οικονομικές εταιρίες είναι για τα μπάζα σε θέματα ασφάλειας.
    Πιλότοι να κοιμούνται και να ξυπνάνε απο τον αυτόματο που απενεργοποιήθηκε, να σηκώνονται F16 (έτυχε να είναι Ελληνικό) επειδή ξέχασαν να αλλάξουν συχνότητα κλπ.

  13. #19348
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.355
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από teodor_ch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και δεν είναι κανόνας, κάποιες οικονομικές εταιρίες είναι για τα μπάζα σε θέματα ασφάλειας.
    Πιλότοι να κοιμούνται και να ξυπνάνε απο τον αυτόματο που απενεργοποιήθηκε, να σηκώνονται F16 (έτυχε να είναι Ελληνικό) επειδή ξέχασαν να αλλάξουν συχνότητα κλπ.
    Έχεις πηγές από άρθρα με συμβάντα που έγιναν σε πτήσεις μεταξύ Ευρωπαϊκών χωρών και αφορούν τις Wizz Air και Ryanair;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  14. #19349
    Εγγραφή
    14-05-2004
    Περιοχή
    GR/Crete
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.207
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    Router
    Siemens κάτι
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 28(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις πηγές από άρθρα με συμβάντα που έγιναν σε πτήσεις μεταξύ Ευρωπαϊκών χωρών και αφορούν τις Wizz Air και Ryanair;

    Για άλλη εταιρία μιλούσα.

    Στα γρήγορα και η ryanair έχει αρκετά θεματάκια αν συγκρίνεις με μεγάλα ονόματα.
    https://avherald.com/h?search_term=r...x=0&search.y=0

  15. #19350
    Εγγραφή
    13-11-2011
    Περιοχή
    Χολαργός
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    1.447
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24000 / 4500
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο Αθηνα για προορισμους πχ Μιλανο, Μαδριτη, Βαρκελωνη, Λισσαβωνα, Παρισι, Στοκχολμη κτλ οι τιμες ειναι στο θεο. Επειδη συνηθως πεταω με Aegean αν βρεις πλεον τιμη στα 200ευρω το ατομο σε 3-4 μηνες απο τωρα κανεις το σταυρο σου. Μινιμουμ 200. Πχ τωρα για Μιλανο τελος Φλεβαρη-αρχες Μαρτη παιζει στα 300 το ατομο λχ. Αρα αν θες 200+ για τα αεροπορικα, απο τα 350 του φιλου μενει κανα 150αρι για διαμονη, διατροφη, μεταφορες κτλ το οποιο προφανως δεν φτανει. Πιο παλια δεν ηταν ετσι αλλα διαπιστωνω τον τελευταιο 1 χρονο μια αποτομη αυξηση στις τιμες των αεροπορικων ισως λογω καυσιμων ίσως πανε να βγαλουν τα σπασμενα ποιος ξερει.
    Για Μιλάνο, τέλος Φεβρουαρίου έχει η Ryanair με 37,79€ και η Aegean 77,69€! Εκτός αν πετάς Business Class, οπότε ναι, έχει πάει 200+!

Σελ. 1290 από 1400 ΠρώτηΠρώτη ... 12701280128512881289129012911292129513001310 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Προσφορές καταστημάτων
    Από k0nan στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-09, 14:51

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας