Σελ. 1161 από 1395 ΠρώτηΠρώτη ... 11411151115611591160116111621163116611711181 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 17.401-17.415 από 20919
  1. #17401
    Εγγραφή
    14-10-2010
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    322
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54999/5499
    ISP
    Cosmote
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    14(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ξέχασα να αναφέρω πως με ενδιαφέρει μόνο η εγγραφή, για να παίζουν σε Blu-Ray Player τρίτου προσώπου.

  2. #17402
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Κατανοώ απόλυτα. Πολλές φορές δεν μας ενδιαφέρει και τόσο το οικονομικό αν και υπάρχουν άπειρες καλύτερες λύσεις.
    Εγώ έχω πχ μια «λόξα» με τα παλιά κασσεττόφωνα ήχου όπου δεν υπάρχουν καινούργια. Υπάρχουν κάποια Κινέζικα που είναι της πλάκας αλλά και τα παλιά θέλουν service και δεν υπάρχουν άνθρωποι να τα συντηρήσουν.

  3. #17403
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.254
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Και το pioneer μη νομιζεις οτι ειναι καλο μου ειχε μεινει με ελαχιστη χρηση

  4. #17404
    Εγγραφή
    14-10-2010
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    322
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54999/5499
    ISP
    Cosmote
    Router
    ZTE H288A
    SNR / Attn
    14(dB) / 15(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και το pioneer μη νομιζεις οτι ειναι καλο μου ειχε μεινει με ελαχιστη χρηση
    Μα το Asus διάλεξα..

  5. #17405
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Πολλά μπορεί να είναι προβληματικά εξ αρχής αφού δεν παράγονται πλέον και πρέπει ότι πωλείται να είναι New Old Stock. Νομίζω ένα εργοστάσιο έχει απομείνει αν θυμάμαι καλά.

  6. #17406
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  7. #17407
    Εγγραφή
    06-09-2013
    Μηνύματα
    725
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Ειχα παρει και δεν περναγε κουνουπι! Για τον κορονοιο δεν ξερω!
    ...Ωραιο σχολιο για το σκρουτζ θα ηταν αυτο

    Τα προϊόντα μας. λεει!

    "Μαξιλάρια, παπλώματα, κουβερλί, υποστρώματα προστατευτικά, υποστρώματα αδιάβροχα θερμοκολλημένα, είναι είδη που παράγονται με σκοπό να ικανοποιήσουν τις ανάγκες των καταναλωτών"
    https://www.fiberlinen.gr/index.php?...formation_id=4

  8. #17408
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.209
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    λεω να παρω ενα κινητο και τα χαρακτηριστικά που θα ηθελα να εχει ειναι amoled, 4k60fps, infared, wifi 6e.
    Επειδη το πακετο δεν υπαρχει και αν υπαρχει θα ειναι πανακριβο παλι δεν αξιζει γιατι δεν θα εχει mm band για 5g.
    (Το τελευταιο που δειχνει ακυρο για την παρουσα φαση μπορω να το χρησιμοποιησω μιας και εχουν ξεκινήσει να βαζουν στην περιοχη που παω συντομα και γενικοτερα δεν θα δωσω μεγαλο ποσο χωρις να ειναι το πακετο πληρες)
    Σκεφτομουν το poco f3 που εχει αρκετα απο τα χαρακτηριστικά αλλα απο την αλλη ισως καλη ιδεα ειναι το realme 8 5g η ενα αντιστοιχο που θα βγαλει η xiaomi και αργοτερα κατι καλυτερο που θα εχει ολα τα χαρακτηριστικά που θελω.

    https://buy.realme.com/eu/goods/168

    Σιγουρα οι τιμες θα πεσουν γρηγορα αλλα μιας και το θελω συντομα σκεφτομουν να το παρω απο την μαμα εταιρια που θα το βγαλει στα 179 ευρω (ισως και με 5% εκτωση για φοιτητες?) αλλα με αποστολη σε συγκεκριμενες χωρες και οχι σε εμας.
    Αν το συνδιασουμε με mailboxde θα χρειαστουν αλλα 15-18 ευρω για τσεχικα ταχυδρομεια με ασφαλιση 35 ευρω η με 500 τα γερμανικα.
    Απο φιλους ομως που περιμενουν δεματα απο κεντρικη ευρωπη βλεπω οτι περιμενουν ακομα και πανω απο 2 μηνες .
    Εχει καποιος εικονα για τα ταχυδρομεια τι να περιμενω αλλα και να προσθεσει κατι γενικοτερα?

  9. #17409
    Εγγραφή
    12-12-2013
    Μηνύματα
    1.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑ
    Για playstation 5 υπάρχει φως στην άκρη του τούνελ έστω και από εξωτερικό;

  10. #17410
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    12.708
    Downloads
    20
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas2005 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λεω να παρω ενα κινητο και τα χαρακτηριστικά που θα ηθελα να εχει ειναι amoled, 4k60fps, infared, wifi 6e.
    Επειδη το πακετο δεν υπαρχει και αν υπαρχει θα ειναι πανακριβο παλι δεν αξιζει γιατι δεν θα εχει mm band για 5g.
    (Το τελευταιο που δειχνει ακυρο για την παρουσα φαση μπορω να το χρησιμοποιησω μιας και εχουν ξεκινήσει να βαζουν στην περιοχη που παω συντομα και γενικοτερα δεν θα δωσω μεγαλο ποσο χωρις να ειναι το πακετο πληρες)
    Σκεφτομουν το poco f3 που εχει αρκετα απο τα χαρακτηριστικά αλλα απο την αλλη ισως καλη ιδεα ειναι το realme 8 5g η ενα αντιστοιχο που θα βγαλει η xiaomi και αργοτερα κατι καλυτερο που θα εχει ολα τα χαρακτηριστικά που θελω.

    https://buy.realme.com/eu/goods/168

    Σιγουρα οι τιμες θα πεσουν γρηγορα αλλα μιας και το θελω συντομα σκεφτομουν να το παρω απο την μαμα εταιρια που θα το βγαλει στα 179 ευρω (ισως και με 5% εκτωση για φοιτητες?) αλλα με αποστολη σε συγκεκριμενες χωρες και οχι σε εμας.
    Αν το συνδιασουμε με mailboxde θα χρειαστουν αλλα 15-18 ευρω για τσεχικα ταχυδρομεια με ασφαλιση 35 ευρω η με 500 τα γερμανικα.
    Απο φιλους ομως που περιμενουν δεματα απο κεντρικη ευρωπη βλεπω οτι περιμενουν ακομα και πανω απο 2 μηνες .
    Εχει καποιος εικονα για τα ταχυδρομεια τι να περιμενω αλλα και να προσθεσει κατι γενικοτερα?
    Μπες gsmarena.com στο phone search. Εκεί βάλε ακριβως τα χαρακτηριστικά που θες και θα σου βγάλει ακριβώς τα τηλέφωνα που τα υποστηρίζουν. Εγώ έτσι κάνω.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  11. #17411
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.209
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Αυτό κάνω.
    Απλά το "πακέτο* δεν υπάρχει.
    Βασικά με mm band δεν πρέπει να υπάρχει κανένα και αν υπάρχει θα εχει κανα χιλιάρικο.
    Καλό θα είναι απο την στιγμή που υπάρχει άφθονη επεξεργαστική ισχύς να μην τους κάνουμε την χάρη να πληρώνουμε καθε λιγο ποσά για ένα ένα τα addon.

    Το φτηνότερο 5g πρέπει να είναι αυτο που λέω, που ειναι και σε ψευτο-προσφορά απο το λινκ που έβαλα. Μετά νομίζω απο μια μέρα παρουσιάζει ενα η XiaoMi στην ίδια κατηγορία.

    Πιστεύω οτι πολύ γρήγορα θα είναι αυτή μην πω και μικρότερη η τιμή τους.
    Αλλα μιας και ειναι απο επίσημο σιτε και για να μην ψάχνω 1 μήνα μετά κάθε μερα λέω μάλλον αξίζει.
    Το θέμα πέρα απο την προσφορά είναι τι συμβαίνει με τα ταχυδρομεία και κυρίως τα γερμανικά?

    - - - Updated - - -

    ΑΒ λιγα κομματια γενικοτερα. Αξίζει. Αν είστε σε νησια παρτε πριν μπει ο ξενοδοχος και τα παρει ολα.
    LAURA ASHLEY
    Μαξιλάρι Πουπουλένιο Τεμάχιο
    €16,95

  12. #17412
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Εαν υπαρχουν αλλεργιες χρειαζεται προσοχη στα μαξιλαρια!
    Εγω δεν εχω, πλην ομως τα προτιμω με γεμιση memory foam, ενω τα παιδια μου εκεινα με καλυμμα απο Bamboo.
    Επισης καλο θα ηταν να μπορουν να πλυθουν στο πλυντηριο.
    https://meygeia.gr/plysimo-kai-apoly...rion-4-tropoi/

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος manoulamou : 17-05-21 στις 13:48. Αιτία: πλυσιμο link
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  13. #17413
    Εγγραφή
    17-07-2010
    Περιοχή
    Αιγάλεω
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    10.599
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30/5,5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Speedport Entry Plus
    SNR / Attn
    9(dB) / 12(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εαν υπαρχουν αλλεργιες χρειαζεται προσοχη στα μαξιλαρια!
    Εγω δεν εχω, πλην ομως τα προτιμω με γεμιση memory foam, ενω τα παιδια μου εκεινα με καλυμμα απο Bamboo.
    Επισης καλο θα ηταν να μπορουν να πλυθουν στο πλυντηριο.
    https://meygeia.gr/plysimo-kai-apoly...rion-4-tropoi/

    Εγω παλι το φυσικο Latex μιας και ειναι οικολογικο υλικο που εχει καλη επαναφορα (σε σχεση με το memory foam που αργει).
    το ιδιο και στο στρωμα, εκει τσουζουν λιγο οι τιμες για καλο latex
    OS: Win 10 Pro x64, MoBo: Asus P5QD Turbo, CPU: E5450 (E0) @3.6Ghz, RAM: Trancend DDR2 4x2gb 6-6-6-18 800 MHz, GPU: Saphire RX 480 8gb Nitro+, PSU: Enermax EG565AX-VE(G) FMA II 535W (Modded), SDD: Samsung 840 PRO 128GB, Case: Thermaltake VB1000BWS (Modded), CPU Cooler: Zalman CNPS9700 LED (Modded), Monitor: AOC Q3279VWFD8 32'' 2560x1440.

  14. #17414
    Εγγραφή
    01-11-2005
    Μηνύματα
    3.209
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Εχω ολα τα παραπάνω σε διάφορες μάρκες.
    Ακόμα και σε xiaomi latex αλλα και 2 memory
    "Δούλευα nef nef.
    Πεθαίνω απο τα αυχενικά σε σημείο να παύω να σκέφτομαι.
    Το καλύτερο που εχω δοκιμάσει είναι ενα demo καταστήματος μεγάλης αλυσίδας.
    Εχει καταργηθεί και οταν το ζήτησα ενω ειχε αλλαξει τα 30 χρώματα... Μου το πούλαγαν για καινούργιο.
    Τι τηλέφωνα στην αποθήκη τι που γύρισα όλη την αθηνα και τηλ σε επαρχία ... Πουθενά.
    Με βολεύει αρκετά αυτο που λέω οτι παίζει.
    Η αδελφή μου λεει οτι το ΑΒ δεν της γεμίζει το μάτι
    Η γυναίκα σε κανένα μα κανένα... Προτιμά ενα παλιό που ειναι λες και εχει πέτρες.
    Γούστα είναι.


    Παμε παρακάτω.
    Αλι
    PLODKRYWAJ: έκπτωση -2.66€ για αγορές από 25€

    PLTRENDY: έκπτωση -5.31€ για αγορές από 49€

    AETSPM808: έκπτωση -7.08€ για αγορές από 70.80€

    BACKITAE516: έκπτωση -8.85€ από 88.50€

    EPNAE516: έκπτωση -8.85€ από 88.50€

    Κάποια έληξαν κιόλας.
    Το μικρο παίζει.
    Παράλληλα τρεχουν και άλλα κουπόνια προσφορές κλπ
    Μια ισως καλή ειναι το spend and save με συγκεκριμένα προϊόντα αρκετά χρήσιμα 2.5 στα 25 ευρώ

    Για άμεση έξτρα έκπτωση zen εκτος αν δουλεύετε αλλο με περισσότερο cashback

  15. #17415
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.987
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Απο τους καλυτερους, ταχυτερους, ανεξοδους και υγιεινοτερους τροπους καθαρισμου στρωματος και μαξιλαριων ειναι με λεβαντα και μαγειρικη σοδα.
    Και τα δυο εχουν την ιδιοτηταν να σκοτωνουν ακαρεα και λοιπα βλαβερα (ειδικα αν φτιαξει καποιος και συνθετο πιο φουλ μειγμα αιθεριων ελαιων πχ και με με Ελαιοδεντρο που σκοτωνει μυκητες ή/και αλλα αιθερια με αντιμικροβιακες και αντιπαρασιτικες ιδιοτητες).
    Για αιθερια ελαια, αναμειξη 10-12 σταγονες εκαστο σε ενα ψεκαστηρι με 500ml νερο (κατα προτιμηση απιονισμενο) και ψεκαζουμε το στρωμα και το μαξιλαρι σε νεφος απο ολες τις πλευρες και τα πλαινα πανω/κατω και τα αφηνουμε σε χωρο καλα αεριζομενο και με φως να στεγνωσουν καλα.
    Εναλλακτικά ή/και εν συνεχεια ή εναλλαξ ανα Χ βδομαδες ριχνουμε μαγειρικη σοδα και με μια βουρτσα απλωνουμε και τριβουμε απαλα της σοδα πανω στις επιφανειες (πχ στρωμα) μεχρι να απλωθει καλα. Αφηνουμε να δρασει για καμποση ωρα και μετα με την ηλεκτρικη σκουπα ρουφαμε τη σκονη. Επαναλαμβανουμε στην αλλη πλευρα του στρωματος (στο μαξιλαρι λογω μεγεθους/βαρους προφανως μπορουν να γινουν ταυτοχρονα οι δυο πλευρες).

    Μπονους οτι τα αιθερια ελαια ιδιως πχ η λεβαντα αφηνουν ενα χαλαρωτικο αρωμα που βοηθαει στον υπνο, στην μειωση της εντασης και των πονοκεφαλων.

Σελ. 1161 από 1395 ΠρώτηΠρώτη ... 11411151115611591160116111621163116611711181 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Προσφορές καταστημάτων
    Από k0nan στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-09, 14:51

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας