Σελ. 1275 από 1400 ΠρώτηΠρώτη ... 12551265127012731274127512761277128012851295 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 19.111-19.125 από 20990
  1. #19111
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.178
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί να του πάρεις κάτι για παρακολούθηση σε μορφή ρολογιού και να μην πάρεις ακριβώς αυτό που θες;
    Ένα.GPS tracker που θα έχει πάνω του και θα το βλέπεις μέσω εφαρμογής στο κινητό σου;
    Με μπαταρία για 30+ ημέρες.
    Πιο είναι το μοντέλο που κρατάει 30 ημέρες η μπαταρία του και δεν θα είναι ματρακάς? Εγώ του έχω ένα teltonika tmt250 στη τσάντα του των 80€ με 1800 μπαταρία και δεν το λες μικρό. Κρατάει 5 μέρες σε deep standby (μονο το motion δλδ είναι ενεργό και αν κουνηθεί ανάβει gps και σύνδεση με το site μου).
    Με ενδιαφέρει και εμένα αυτό που λες για 30 ημέρες, μικρό σαν ρολόι και σύνδεση με custom server και όχι κινεζοsite.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #19112
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.377
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιο είναι το μοντέλο που κρατάει 30 ημέρες η μπαταρία του και δεν θα είναι ματρακάς? Εγώ του έχω ένα teltonika tmt250 στη τσάντα του των 80€ με 1800 μπαταρία και δεν το λες μικρό. Κρατάει 5 μέρες σε deep standby (μονο το motion δλδ είναι ενεργό και αν κουνηθεί ανάβει gps και σύνδεση με το site μου).
    Με ενδιαφέρει και εμένα αυτό που λες για 30 ημέρες, μικρό σαν ρολόι και σύνδεση με custom server και όχι κινεζοsite.
    Ξεκίνησα το ψάξιμο από αυτό το άρθρο:
    https://www.goodhousekeeping.com/tra...c87a841-anchor

    Μετά βρήκα λύσεις με λίγο μεγαλύτερο μέγεθος συσκευής:
    Πχ:
    SALIND GPS Tracker 11 (Model 4G) - GPS Tracker for Car, Motorcycle, Vehicles and Trucks with Magnet, Approximately 40 Days of Battery Life (up to 70 Days in Standby Mode) https://amzn.eu/d/3Kpn7oj
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  3. #19113
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.178
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκίνησα το ψάξιμο από αυτό το άρθρο:
    https://www.goodhousekeeping.com/tra...c87a841-anchor

    Μετά βρήκα λύσεις με λίγο μεγαλύτερο μέγεθος συσκευής:
    Πχ:
    SALIND GPS Tracker 11 (Model 4G) - GPS Tracker for Car, Motorcycle, Vehicles and Trucks with Magnet, Approximately 40 Days of Battery Life (up to 70 Days in Standby Mode) https://amzn.eu/d/3Kpn7oj
    Tα 1α είναι bluetooth δηλαδή 100-120 μέτρα οπότε άχρηστα και δεν έχουν ίντερνετ κλπ. Το 2ο είναι τέρας.
    Το έχω ψάξει πολύ σου λέω , μόνο κατι κινεζορολογια είναι μικρά.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  4. #19114
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tα 1α είναι bluetooth δηλαδή 100-120 μέτρα οπότε άχρηστα και δεν έχουν ίντερνετ κλπ. Το 2ο είναι τέρας.
    Το έχω ψάξει πολύ σου λέω , μόνο κατι κινεζορολογια είναι μικρά.
    Και δεν κρατάει 30 ημέρες με κίνηση, έχω το 2g μοντέλο, τα πάει καλά με την περίπτωση του standby, σήμα δύο φορές την ημέρα

  5. #19115
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.377
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tα 1α είναι bluetooth δηλαδή 100-120 μέτρα οπότε άχρηστα και δεν έχουν ίντερνετ κλπ. Το 2ο είναι τέρας.
    Το έχω ψάξει πολύ σου λέω , μόνο κατι κινεζορολογια είναι μικρά.
    Δεν τα κοίταξες καλά.
    Στο άρθρο με τα 5 κομμάτια, τα 3-4 δεν είναι ΒΤ, αλλά GPS trackers.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  6. #19116
    Εγγραφή
    12-12-2013
    Μηνύματα
    1.156
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑ
    το παιδί είναι 9 ετών και δεν θέλει κινητό !!!!! και εκτός από τις διαδρομές του σχολείου μπορεί να επεκταθεί έτσι ούτε tracker στην τσάντα είναι πολύ βολικό. Επίσης οι γονείς που θα το χειρίζονται δεν είναι και πολύ προχωρημένοι με την τεχνολογία. Το vkids καλό φαίνεται και έχει έκπτωση 50%.

    Λάθος η έκπτωση ήταν για το 2020.

  7. #19117
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.178
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από peragialos Εμφάνιση μηνυμάτων
    το παιδί είναι 9 ετών και δεν θέλει κινητό !!!!! και εκτός από τις διαδρομές του σχολείου μπορεί να επεκταθεί έτσι ούτε tracker στην τσάντα είναι πολύ βολικό.
    Και εμένα τόσο είναι. Με ρολόι όπως είπα έχουν όλα παιχνίδια επάνω οπότε θα παίζει συνέχεια συν ότι μπορεί να κάνει και κλήση.
    Δυστυχώς μόνο κάτι στην τσάντα μένει. Έχω σκεφτεί μέχρι και στο παπούτσι να του βάλω κάτι αφού σκάψω τη σόλα εσωτερικά αλλά χρειάζεται κάτι πραγματικά μικρό και αν το βάλεις άντε να το φορτίσεις μετά.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  8. #19118
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Aν το βαλεις κολαρο στο λαιμο και πες οτι ειναι της μοδας . Ειχα βρει τετοια τρακερ για το woof-woof
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimyok : 10-09-22 στις 20:50.

  9. #19119
    Εγγραφή
    12-12-2013
    Μηνύματα
    1.156
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    10240/1024
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εμένα τόσο είναι. Με ρολόι όπως είπα έχουν όλα παιχνίδια επάνω οπότε θα παίζει συνέχεια συν ότι μπορεί να κάνει και κλήση.
    Δυστυχώς μόνο κάτι στην τσάντα μένει. Έχω σκεφτεί μέχρι και στο παπούτσι να του βάλω κάτι αφού σκάψω τη σόλα εσωτερικά αλλά χρειάζεται κάτι πραγματικά μικρό και αν το βάλεις άντε να το φορτίσεις μετά.
    Τον Q μου θύμισες στον 007!

  10. #19120
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelakis1914 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι και τεράστια προσφορά αλλά την παραθέτω γιατί έρχονται οι ζεστές μέρες. Ανεμιστήρας οροφής με τηλεχειριζόμενη RF λειτουργία αλλά και ενσωματωμένο φωτιστικό με dimmer και προσαρμοζόμενη θερμοκρασία χρώματος στα 104,80€ για τα μέλη του καταστήματος.

    Στο ισπανικό κατάστημα κοστίζει 169€ Έχει κινητήρα DC με την μισή κατανάλωση από τα συμβατικά και λιγότερο θόρυβο. Έχει φωτιστικό κάτω 2000 Lm αλλά και φωτισμό στην πάνω πλευρά του ανεμιστήρα με εξαιρετικό χειρισμό από το τηλεχειριστήριο. Μια αντίστοιχη πλαφονιέρα με τέτοιες δυνατότητες δεν μπορεί να βρεθεί με λιγότερα από 50€.

    Τον τοποθέτησα χθες σε αντικατάσταση του φθηνότερου μοντέλου και η αναβάθμιση σε αισθητική και φωτισμό είναι τεράστια. Προορίζεται για δωμάτια μέχρι 13m².
    Το είδα σήμερα σε αρκετά χαμηλότερη τιμή και θυμήθηκα το ποστ σου
    Αυτή την στιγμή στο Lerroy είναι στα 75 ευρώ

    https://www.leroymerlin.gr/gr/fotist...hroma-89087404


    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.png 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  232,2 KB 
ID: 240978

    Γενικά έχει κάποιες καλές τιμουλές σε ανεμιστήρες, λόγο φυσικά τέλος καλοκαιριού

  11. #19121
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το είδα σήμερα σε αρκετά χαμηλότερη τιμή και θυμήθηκα το ποστ σου
    Αυτή την στιγμή στο Lerroy είναι στα 75 ευρώ

    https://www.leroymerlin.gr/gr/fotist...hroma-89087404


    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.png 
Εμφανίσεις:  26 
Μέγεθος:  232,2 KB 
ID: 240978

    Γενικά έχει κάποιες καλές τιμουλές σε ανεμιστήρες, λόγο φυσικά τέλος καλοκαιριού
    Είναι καλή η προσφορά και μάλλον θα μου βγει δρομολόγιο προς αεροδρόμιο. Είχα έναν primo και χάλασε. Δεν τον άλλαξα γιατί οι τιμές είχαν πάει στα ύψη για κάτι ανάλογο στα 170 ευρώ και την έβγαλα με ένα απλό δαπέδου. κουτί.
    Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να παίρνει δύο λάμπες μέσα και να έχει ισχυρό φωτισμό. Μάλλον πάω για δύο κομμάτια θα βάλω και σε άλλο δωμάτιο.

  12. #19122
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.178
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι καλή η προσφορά και μάλλον θα μου βγει δρομολόγιο προς αεροδρόμιο. Είχα έναν primo και χάλασε. Δεν τον άλλαξα γιατί οι τιμές είχαν πάει στα ύψη για κάτι ανάλογο στα 170 ευρώ και την έβγαλα με ένα απλό δαπέδου. κουτί.
    Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να παίρνει δύο λάμπες μέσα και να έχει ισχυρό φωτισμό. Μάλλον πάω για δύο κομμάτια θα βάλω και σε άλλο δωμάτιο.
    Ωχ είπες primo και μου γύρισαν τα μάτια τώρα. Είχα 3 και μετά από 1 χρόνο έχασαν τη μισή ταχύτητα και στα 2 χρόνια το μοτέρ ειχε δύναμη σαν μοτέρ φραπεδιερας.

    Δοκίμασα φέτος το εξής, πήρα ένα wistinghouse από plus4u με 109€ αν θυμάμαι πιο μικρό 40“ με 3 λαμπες και έβαλα τα μεγαλύτερα φτερά του primo και τις λαμπες του primo επίσης γιατί ο Westinghouse ήθελε μικρές και εγώ είχα πάνω κανονικές στο primo που τις ελεγχο με zigbee.

    Το πείραμα πέτυχε και είναι τζετ ολο το καλοκαίρι. Τώρα αν θα αντέξει το μοτέρ 10-15 χρόνια όπως αντέχουν τα μοτέρ της Westinghouse δεν ξέρω αλλά του χρόνου το καλοκαίρι θα κάνω το ίδιο κολπο και στους άλλους 2 primo που έχω στο σπίτι.

    Εδώ αυτός που πήρα
    https://www.plus4u.gr/showitem.php?I...09&ref=skroutz

    Βάζω και φωτό με το τελικό αποτέλεσμα, τον έχω προσωρινά με 2 λάμπες .

    Υ.Γ. τα φτερά φτάνουν μόνο, δεν χρειάζεται κανείς να αλλάξει το κάτω μέρος για τις λάμπες, εγώ είμαι ανώμαλος αλλά με τις 4 λαμπες αυξήθηκε το βάρος οπότε ίσως πάρω zigbee λάμπες μικρές και ξαναβάλω τη δική του βάση γιατί λογικά τα ρουλεμάν (ναι εχει ρουλεμαν σε σχέση την απάτη του primo) μπορεί να πιέζονται.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails SHA_20220911_100917532_8.4.400.jpg  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BlueChris : 11-09-22 στις 10:15.

  13. #19123
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωχ είπες primo και μου γύρισαν τα μάτια τώρα. Είχα 3 και μετά από 1 χρόνο έχασαν τη μισή ταχύτητα και στα 2 χρόνια το μοτέρ ειχε δύναμη σαν μοτέρ φραπεδιερας.

    Δοκίμασα φέτος το εξής, πήρα ένα wistinghouse από plus4u με 109€ αν θυμάμαι πιο μικρό 40“ με 3 λαμπες και έβαλα τα μεγαλύτερα φτερά του primo και τις λαμπες του primo επίσης γιατί ο Westinghouse ήθελε μικρές και εγώ είχα πάνω κανονικές στο primo που τις ελεγχο με zigbee.

    Το πείραμα πέτυχε και είναι τζετ ολο το καλοκαίρι. Τώρα αν θα αντέξει το μοτέρ 10-15 χρόνια όπως αντέχουν τα μοτέρ της Westinghouse δεν ξέρω αλλά του χρόνου το καλοκαίρι θα κάνω το ίδιο κολπο και στους άλλους 2 primo που έχω στο σπίτι.

    Εδώ αυτός που πήρα
    https://www.plus4u.gr/showitem.php?I...09&ref=skroutz

    Βάζω και φωτό με το τελικό αποτέλεσμα, τον έχω προσωρινά με 2 λάμπες .
    Εμένα είναι εντάξει το μοτέρ. Τον έχω πάνω από 10 χρόνια. Δεν διαπίστωσα απώλεια στην δύναμη. Φυσικά αυτό δεν μπορώ να το πω απόλυτα. Το έχω διαπιστώσει σε άλλους ανεμιστήρες και μοτέρ. Όλοι οι Κινέζικοι μάλλον έχουν τα ίδια μοτέρ που εξασθενούν με τον καιρό λόγω φθοράς.. Το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι λειτουργεί ή σαν ανεμιστήρας πλέον ή ως φωτιστικό. Ταυτόχρονα και τα δύο δεν γίνεται. Γίνονται κάτι τρελά. Έχει μια πλακέτα μέσα που εκεί είναι το πρόβλημα. Ίσως ηλεκτρονικός να μπορεί να τον φτιάξω. Στο μεταξύ πρέπει να είναι τηλεχειριζόμενος γιατί είναι ψιλοτάβανο το σπίτι. Βλέπω όμως και ότι αυτοί του leroy το είχα ξανά κοιτάξει ότι παίρνουν μία λάμπα. Θέλω ισχυρότερο φωτισμό για κουζίνα. Έχω δύο δεκάρες led μέσα τώρα και το φως είναι ότι πρέπει.

  14. #19124
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.178
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα είναι εντάξει το μοτέρ. Δεν διαπίστωσα απώλεια στην δύναμη. Φυσικά αυτό δεν μπορώ να το πω απόλυτα. Το έχω διαπιστώσει σε άλλους ανεμιστήρες και μοτέρ. Όλοι οι Κινέζικοι μάλλον έχουν τα ίδια μοτέρ που εξασθενούν με τον καιρό λόγω φθοράς.. Το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι λειτουργεί ή σαν ανεμιστήρας πλέον ή ως φωτιστικό. Ταυτόχρονα και τα δύο δεν γίνεται. Γίνονται κάτι τρελά. Έχει μια πλακέτα μέσα που εκεί είναι το πρόβλημα. Ίσως ηλεκτρονικός να μπορεί να τον φτιάξω. Στο μεταξύ πρέπει να είναι τηλεχειριζόμενος γιατί είναι ψιλοτάβανο το σπίτι. Βλέπω όμως και ότι αυτοί του leroy το είχα ξανά κοιτάξει ότι παίρνουν μία λάμπα. Θέλω ισχυρότερο φωτισμό για κουζίνα. Έχω δύο δεκάρες led μέσα τώρα και το φως είναι ότι πρέπει.
    Εγώ τον έχω τηλεχειριζομενο. Έχω ένα shelly 2.5 πάνω του και ένα Shelly i3 στο ένα διακόπτη και έχω και ένα zigbee διακόπτη κολλημένο στο γραφείο μου ασύρματο.
    Πλακέτα πάντως δεν έχει μέσα εκτός αν σου χάλασε ο ρυθμιστής ταχύτητας, ολα μηχανικά είναι.

    Μπορείς να πάρεις και ένα sonnof ifan2 που σου δίνει τηλεκοντρόλ και τελείωσες
    https://www.skroutz.gr/s/21548204/So...=skroutz_share

    Στο 76 χρονο πατέρα μου ένα τέτοιο του έχω στον Westinghouse των 25 ετών που έχει (ναι το θηρίο παίζει ακόμα σαν καινούργιος) και το έμαθε σε 1 ημέρα.

    - - - Updated - - -

    Αυτό έχει μέσα που χαλάει καμία φορά. Ρυθμιστής ταχύτητας τελευταίας τεχνολογίας
    Μπορείς να τον αποσυνδέσεις, να τον λύσεις και να το καθαρίσεις λίγο με CRC contact cleaner ή ακόμα και με wd40.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails SHA_20220911_102805675_8.4.400.jpg  

    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #19125
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Η Westinghouse πριν 25 χρόνια ήταν άλλη. Κάποιος που έχει ασχοληθεί με ανεμιστήρες τελευταίων ετών ίσως μπορεί να μας πει αν τους έχει ανοίξει τι μοτέρ φοράει ο ένας και τι μοτέρ ο άλλος.
    Θα τον πάλευα αλλά εκεί πάνω που είναι είναι λίγο μπέρδεμα.
    Φίλος που αγόρασε ένα υποτίθεται Γερμανικό Krupps νομίζω., τελικά ήταν ίδιος με τον Primo με άλλη στάμπα.
    Όσοι ανεμιστήρες έχουν τηλεχειριστήριο έχουν και πλακέτα μέσα. Διαχωρίζει την χρήση φωτισμός, ανεμιστήρας ή το ένα και το άλλο ή και τα δυο σε ταυτόχρονη λειτουργία. Εννοείται ότι μπορούμε να κάνουμε πατέντες. Έψαξα να βρω τι μπορεί να συμβαίνει στο ιντερνέτ και είδα μια εξειδίκευση στις ΗΠΑ με συνεργεία τοποθέτησης, ετήσιας συντήρησης κτλ. Όπως πχ εδώ στα κλιματιστικά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος thourios : 11-09-22 στις 10:48.

Σελ. 1275 από 1400 ΠρώτηΠρώτη ... 12551265127012731274127512761277128012851295 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Προσφορές καταστημάτων
    Από k0nan στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-09, 14:51

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας