Σελ. 207 από 210 ΠρώτηΠρώτη ... 187197202205206207208209 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.091-3.105 από 3138
  1. #3091
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.879
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akilleas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Hybrid TV δεν λέγεται η υπηρεσία;
    Κάνω λάθος;
    Δεν ξέρω, γι αυτό ρώτησα άλλωστε

  2. #3092
    Εγγραφή
    02-11-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    758
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    49.999/29.999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΥΡΩΠΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Ελπίζω να μη καταχράζομαι το thread και το post μου να είναι σχετικό.

    Έχω την Phillips 42PFL8404H/12 και εδώ και περίπου ένα χρόνο δεν μπορώ να δω κανένα από τα ελεύθερα ελληνικά κανάλια.

    Το μυαλό μου έχει πάει είτε στο ότι χάλασε ο δέκτης (με το scan που κάνω βρίσκει ελάχιστα κανάλια, και δεν έχει κανένα από αυτά εικόνα/ήχο), ή έχει κάποιο πρόβλημα η κεραία.

    Στα specs της τηλεόρασης γράφει ότι έχει DVB-T MPEG4 και DVB-C MPEG4 tuner.
    Με αυτά που γνωρίζετε, υπάρχει περίπτωση να έχει αλλάξει το πρωτόκολλο στο σήμα των καναλιών και να μην το υποστηρίζει πλέον η τηλεόραση μου;
    Ή θα έπρεπε να μπορώ να βλέπω χωρίς πρόβλημα ακόμη και σήμερα;

    Σας ευχαριστώ.


    link με tuner specs: https://ibb.co/m453xMY


    CPU:CORE i7-920 2.66GHZ | Mobo:ASUS P6T Deluxe | RAM:Corsair 7Gb (3x 1Gb, 1x 4Gb) DDR3 1333MHz | VGA:MSI GEFORCE GT960 4GB | HDD:1x WD WD5001AALS 500GB, 1x HITACHI 500GB | Optical Drive:SAMSUNG DVD-RW SH-S223F | PSU:TAGAN TG700 BZ Series PIPEROCK | Case:APLUS CS 188AWF | UPS:NRG GUARD+ 1000
    Huawei Mate 20 Pro
    Samsung Galaxy Tab S7

  3. #3093
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.063
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο manual όταν βάζεις μπορείς να ψάξεις το συγκεκριμένο κανάλι, το 23, αν δεν σου βγάζει τίποτα, κάτι τρέχει με το σήμα, δεν έχεις καλό σήμα πιθανόν σε αυτό το κανάλι (κανονικά αν έχεις καλό σήμα πρέπει να το βγάζει και στην αυτόματη αναζήτηση χωρίς πρόβλημα, για να μην μπλέκεις και με τα κανάλια/συχνότητες δηλαδή). Επίσης, μαζί με τους σταθμούς της ΕΡΤ, Digea, και περιφερειακά, πρέπει έχεις λογικά λήψη από πέντε κανάλια (2 ΕΡΤ, 2 Digea με πανελλαδικούς σταθμούς, και 1 με τα περιφερειακά), όχι τρία
    Τώρα θυμήθηκα να απαντήσω, σόρρυ.

    Τελικά την επόμενη μέρα τα βρήκε όλα κανονικά. Στο 23 όντως. Χωρίς να έχω πειράξει εγώ κάτι.
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #3094
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bianconero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελπίζω να μη καταχράζομαι το thread και το post μου να είναι σχετικό.

    Έχω την Phillips 42PFL8404H/12 και εδώ και περίπου ένα χρόνο δεν μπορώ να δω κανένα από τα ελεύθερα ελληνικά κανάλια.

    Το μυαλό μου έχει πάει είτε στο ότι χάλασε ο δέκτης (με το scan που κάνω βρίσκει ελάχιστα κανάλια, και δεν έχει κανένα από αυτά εικόνα/ήχο), ή έχει κάποιο πρόβλημα η κεραία.

    Στα specs της τηλεόρασης γράφει ότι έχει DVB-T MPEG4 και DVB-C MPEG4 tuner.
    Με αυτά που γνωρίζετε, υπάρχει περίπτωση να έχει αλλάξει το πρωτόκολλο στο σήμα των καναλιών και να μην το υποστηρίζει πλέον η τηλεόραση μου;
    Ή θα έπρεπε να μπορώ να βλέπω χωρίς πρόβλημα ακόμη και σήμερα;

    Σας ευχαριστώ.


    link με tuner specs: https://ibb.co/m453xMY
    μήπως στην περιοχή σου έχει κάνει "επανασυντονισμό" η DIGEA.?

  5. #3095
    Εγγραφή
    02-11-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    758
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    49.999/29.999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΥΡΩΠΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    μήπως στην περιοχή σου έχει κάνει "επανασυντονισμό" η DIGEA.?
    Κάποια στιγμή μετά τα Χριστούγεννα είχε γίνει επανασυντονισμός σε όλη την Κεντρική Μακεδονία, αλλά δεν είναι αυτό νομίζω το πρόβλημα μιας και έχω κάνει πάρα πολλές φορές full scan.

    Και όπως έγραψα στο προηγούμενο post μου βρίσκει ελάχιστα κανάλια, και δεν έχει κανένα από αυτά εικόνα/ήχο.


    CPU:CORE i7-920 2.66GHZ | Mobo:ASUS P6T Deluxe | RAM:Corsair 7Gb (3x 1Gb, 1x 4Gb) DDR3 1333MHz | VGA:MSI GEFORCE GT960 4GB | HDD:1x WD WD5001AALS 500GB, 1x HITACHI 500GB | Optical Drive:SAMSUNG DVD-RW SH-S223F | PSU:TAGAN TG700 BZ Series PIPEROCK | Case:APLUS CS 188AWF | UPS:NRG GUARD+ 1000
    Huawei Mate 20 Pro
    Samsung Galaxy Tab S7

  6. #3096
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bianconero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποια στιγμή μετά τα Χριστούγεννα είχε γίνει επανασυντονισμός σε όλη την Κεντρική Μακεδονία, αλλά δεν είναι αυτό νομίζω το πρόβλημα μιας και έχω κάνει πάρα πολλές φορές full scan.

    Και όπως έγραψα στο προηγούμενο post μου βρίσκει ελάχιστα κανάλια, και δεν έχει κανένα από αυτά εικόνα/ήχο.
    άρα μήπως είναι θέμα σήματος (κεραίας)

  7. #3097
    Εγγραφή
    02-11-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    758
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    49.999/29.999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΥΡΩΠΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    άρα μήπως είναι θέμα σήματος (κεραίας)
    Δεν ξέρω, γι' αυτό ρωτάω, για να αρχίσω να βγάζω ένα ένα αυτά που πιστεύω ότι μπορεί να φταίνε και να καταλήξω σε ένα.

    Ο δέκτης που έχει η τηλεόραση θα έπρεπε να δείχνει τα κανάλια;
    Ή είναι παλιός και με τις τόσες αναβαθμίσεις που έχει κάνει η Digea είναι πλέον παλιός, και είναι ξεκάθαρο ότι αυτό φταίει και δεν βρίσκει όλα τα κανάλια, ενώ τα λίγα που βρίσκει δεν παίζουν;


    CPU:CORE i7-920 2.66GHZ | Mobo:ASUS P6T Deluxe | RAM:Corsair 7Gb (3x 1Gb, 1x 4Gb) DDR3 1333MHz | VGA:MSI GEFORCE GT960 4GB | HDD:1x WD WD5001AALS 500GB, 1x HITACHI 500GB | Optical Drive:SAMSUNG DVD-RW SH-S223F | PSU:TAGAN TG700 BZ Series PIPEROCK | Case:APLUS CS 188AWF | UPS:NRG GUARD+ 1000
    Huawei Mate 20 Pro
    Samsung Galaxy Tab S7

  8. #3098
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.879
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το πιθνότερο είναι κεραία. Σε ποιά περιοχή είσαι, έχει καλό σήμα γενικά;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bianconero Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο δέκτης που έχει η τηλεόραση θα έπρεπε να δείχνει τα κανάλια;
    Αν τα έπαιζε πριν, ναι.
    Ή είναι παλιός και με τις τόσες αναβαθμίσεις που έχει κάνει η Digea είναι πλέον παλιός, και είναι ξεκάθαρο ότι αυτό φταίει και δεν βρίσκει όλα τα κανάλια, ενώ τα λίγα που βρίσκει δεν παίζουν;
    Δεν υπάρχει τέτοιο θέμα, δεν έχει αλλάξει τεχνολογία η Digea.

  9. #3099
    Εγγραφή
    05-11-2022
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα.Εχω θέμα με τους εξωτερικούς Αποκωδικοποιητές Mpeg4 μου κολλάνε και μου καίγονται μια στο τόσο μάλλον τραβάνε ζόρι με τα ρεύματα και δεν μπορώ να βρω τι φταίει η χρήση που τους κάνω είναι μόνο για καθημερινές εγγραφές καναλιών για όσο πάει...

  10. #3100
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.879
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vasilis92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα.Εχω θέμα με τους εξωτερικούς Αποκωδικοποιητές Mpeg4 μου κολλάνε και μου καίγονται μια στο τόσο μάλλον τραβάνε ζόρι με τα ρεύματα και δεν μπορώ να βρω τι φταίει η χρήση που τους κάνω είναι μόνο για καθημερινές εγγραφές καναλιών για όσο πάει...
    'Εχει η περιοχή σου πρόβλημα με συχνές διακοπές και υπερτάσεις; Πάντως είναι περίεργο το πρόβλημα να το έχουν μόνο οι συγκεκριμένες συσκευές!
    Όταν λες καίγονται, τί ακριβώς εννοείς; Τί παρουσιάζουν;

  11. #3101
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Κάπως έτσι μου καίγονταν οι δορυφορικοί δεκτές που είχα ενώ δεν τους έσβηνα καθόλου όλο το 24άωρο. Παλιά που είχα NOVA κτλ. Δεν υπήρχε πρόβλημα με το ρεύμα. Τώρα έχω έναν που δεν χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ αλλά τον κλείνω. Μόνο όταν τον χρειάζομαι ή για κάποιο zapping να περάσει η ώρα τον ανοίγω.
    Πιθανολογώ ίσως επειδή ο φίλος κάνει εγγραφές τους έχει πάντα ανοιχτούς.

  12. #3102
    Εγγραφή
    05-11-2022
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    'Εχει η περιοχή σου πρόβλημα με συχνές διακοπές και υπερτάσεις; Πάντως είναι περίεργο το πρόβλημα να το έχουν μόνο οι συγκεκριμένες συσκευές!
    Όταν λες καίγονται, τί ακριβώς εννοείς; Τί παρουσιάζουν;
    Δεν γνωρίζω.εννοώ ότι μου καίγονται πως το λένε καπούτ τρεμοπαίζει το μάτι τους μπροστά πως το λένε???μου έχουν καεί δύο μέχρι τώρα νομίζω ίσως και τρεις και επίσης μου κολλάνε μια στο τόσο δεν ανοίγουν από την αναμονή που είναι για να γράψουν την προγραμματισμένη ώρα εγγραφής παρόλο που η ώρα μπροστά φαίνεται σωστή επιφανειακά και γενικά έτσι όπως γράφει φαίνεται σαν να μαγκωνει η εικόνα να ζοριζετε και κατά την διάρκεια εγγραφής στον δίσκο και χωρίς και επίσης μια φορά μου έκανε Ρίπλεϊ την ίδια σκηνή συνέχεια χωρίς λόγο από μόνο του την ώρα που έγραφε ο αποκωδικοποιητής νομίζω και μετά νομίζω τσεκαρα την εγγραφή στον υπολογιστή να δω αν θα κάνει τα ίδια και αν θυμάμαι σωστά δεν τα έκανε
    επίσης έχω πρόβλημα με το σήμα και μου έχουνε βάλει έναν ενισχυτή σήματος πίσω από την τηλεόραση αλλά συνεχίζω να έχω κ με αυτό πρόβλημα με το σήμα το σήμα που πιάνω είναι μάλλον ασταθές παρόλο που ι δέκτης δείχνει ότι έχω ισχυρό σήμα και επίσης έχω μια παλιά κεραία νομίζω από το 2004 που έχουμε να την αλλάξουμε μήπως φταίει η κεραία το σήμα που παίρνουν η αποκωδικοποιητες για αυτό μου γίνονται όλα αυτά τα στραβά??? η θα μου κολλάνε και θα καίγονται μια στο τόσο η αποκωδικοποιητες η μήπως φταίει ο ενισχυτής σήματος που μπαίνει στην πρίζα για να λειτουργήσει??? Δεν ξέρω.... Συγνώμη για το σεντόνι έπισης μην ξεχάσω να αναφέρω ότι είχα πρόβλημα και με έναν υβριδικό αποκωδικοποιητή της cosmote που έχω μου κολαγε συνέχεια και μου έκανε και αυτός διάφορα κ με αυτόν δεν έγραφα καθόλου πρόγραμματα γιατί η εγγραφές που έκανε ο αποκωδικοποιητής ήταν κρυπτογραφημένες....δεν της έβλεπε ο υπολογιστής
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Vasilis92 : 06-11-22 στις 14:33.

  13. #3103
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.879
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    95/11 Mbps
    ISP
    Vodafone
    SNR / Attn
    10.3(dB) / 16.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ο ενισχυτής σήματος (μαζί με την κεραία και τη σχετική καλωδίωση) είναι πολύ πιθανό να ευθύνεται για τα προβλήματα στη λήψη, ΕΑΝ έχεις τα ίδια συμπτώματα και στην τηλεόραση, χωρίς τη μεσολάβηση του αποκωδικοποιητή. Είναι όμως πολύ απίθανο να ευθύνεται για τους "καμμένους" αποκωδικοποιητές.
    Τα προβλήματα στους αποκωδικοποιητές, όπως τα περιγράφεις, είναι πολύ πιθανόν συμπτώματα πεθαμένου πυκνωτή εξομάλυνσης στο τροφοδοτικό. Για κάποιον που ασχολείται με τα ηλεκτρονικά είναι εύκολη και φτηνή η επισκευή, αλλά αν δεν υπάρχει κάποιος να το κάνει με μόνο το κόστος του εξαρτήματος δεν αξίζει να το πας σε επαγγελματία ηλεκτρονικό για επισκευή, το ποσό που (λογικά) θα σου πάρει πλησιάζει ή και φτάνει το κόστος αντικατάστασης όλης της συσκευής.
    Παρεμπιπτόντως, έχω έναν Crypto ReDi 200 που χρησιμοποιώ για τον ίδιο λόγο (εγγραφή) τουλάχιστον 12-15 χρόνια, δεν θυμάμαι ακριβώς... εμφάνισε το ίδιο πρόβλημα και του άλλαξα τον πυκνωτή πριν καμμιά πενταετία, και συνεχίζει ακάθεκτος.

  14. #3104
    Εγγραφή
    05-11-2022
    Μηνύματα
    13
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάπως έτσι μου καίγονταν οι δορυφορικοί δεκτές που είχα ενώ δεν τους έσβηνα καθόλου όλο το 24άωρο. Παλιά που είχα NOVA κτλ. Δεν υπήρχε πρόβλημα με το ρεύμα. Τώρα έχω έναν που δεν χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ αλλά τον κλείνω. Μόνο όταν τον χρειάζομαι ή για κάποιο zapping να περάσει η ώρα τον ανοίγω.
    Πιθανολογώ ίσως επειδή ο φίλος κάνει εγγραφές τους έχει πάντα ανοιχτούς.
    Δεν είναι πάντα ανοιχτή και γράφουν κλείνουν κάποια στιγμή κάποιες ώρες αλλά ότι και να κάνω και να τους έχω στην αναμονή παραπάνω από ότι συνήθως πάλι μου ξανά κάνουν τα ίδια άμα είναι να μου τα ξανά κάνουν αυτα να κολλήσουν κτλπ έτσι στα καλά καθούμενα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο ενισχυτής σήματος (μαζί με την κεραία και τη σχετική καλωδίωση) είναι πολύ πιθανό να ευθύνεται για τα προβλήματα στη λήψη, ΕΑΝ έχεις τα ίδια συμπτώματα και στην τηλεόραση, χωρίς τη μεσολάβηση του αποκωδικοποιητή. Είναι όμως πολύ απίθανο να ευθύνεται για τους "καμμένους" αποκωδικοποιητές.
    Τα προβλήματα στους αποκωδικοποιητές, όπως τα περιγράφεις, είναι πολύ πιθανόν συμπτώματα πεθαμένου πυκνωτή εξομάλυνσης στο τροφοδοτικό. Για κάποιον που ασχολείται με τα ηλεκτρονικά είναι εύκολη και φτηνή η επισκευή, αλλά αν δεν υπάρχει κάποιος να το κάνει με μόνο το κόστος του εξαρτήματος δεν αξίζει να το πας σε επαγγελματία ηλεκτρονικό για επισκευή, το ποσό που (λογικά) θα σου πάρει πλησιάζει ή και φτάνει το κόστος αντικατάστασης όλης της συσκευής.
    Παρεμπιπτόντως, έχω έναν Crypto ReDi 200 που χρησιμοποιώ για τον ίδιο λόγο (εγγραφή) τουλάχιστον 12-15 χρόνια, δεν θυμάμαι ακριβώς... εμφάνισε το ίδιο πρόβλημα και του άλλαξα τον πυκνωτή πριν καμμιά πενταετία, και συνεχίζει ακάθεκτος.
    Τι εννοείτε όταν λέτε ΕΑΝ έχεις τα ίδια συμπτώματα και στην τηλεόραση, χωρίς τη μεσολάβηση του αποκωδικοποιητή. Είναι όμως πολύ απίθανο να ευθύνεται για τους "καμμένους" αποκωδικοποιητές.
    Τα προβλήματα στους αποκωδικοποιητές, όπως τα περιγράφεις, είναι πολύ πιθανόν συμπτώματα πεθαμένου πυκνωτή εξομάλυνσης στο τροφοδοτικό.

    Για ποιον πυκνωτή μιλάτε???

  15. #3105
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.281
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Είναι και κάποια μηχανάκια που ψηνεις καφέ πάνω τους. Είχα βαλει πριν χρόνια και φώτο, ίσως σε αυτό το θρεντ, με εξωτερικό ανεμιστήρα και πατέντα, και αλλοι το έχουν κάνει. Γενικά δεν είναι καλή ιδέα αυτά του 20ρικου να παίζουν 24/7.
    hnesne

Σελ. 207 από 210 ΠρώτηΠρώτη ... 187197202205206207208209 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Google Chrome - συζητηση, αποριες, προβληματα
    Από Gordito στο φόρουμ Software γενικά
    Μηνύματα: 1977
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-24, 12:28
  2. Windows 7 - Συζήτηση, απορίες, προβλήματα
    Από DaveMurray στο φόρουμ Windows
    Μηνύματα: 14547
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-24, 18:47
  3. Επίγειοι Ψηφιακοί Δεκτες
    Από giocass στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-12, 16:06

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας