Σελ. 511 από 513 ΠρώτηΠρώτη ... 491501506509510511512513 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.651-7.665 από 7694
  1. #7651
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα, οι λευκες συσκευες μου, ολες πιτσος ειναι.
    Σκυλια αντοχης.
    Και μιλαμε για ελληνικη παραγωγη, παλια, ελληνικη εταιρια.
    μια από τα ίδια και εγώ

    τα "ξένα" επώνυμα προιόντα παρουσίασαν βλάβη σε πολύ λίγο χρονικό διάστημα (και μιλάω για πράγματα που κόστιζαν) με εξαίρεση της MIELE που κρατάνε για χρόνια και τα έχω ως πρώτη προτίμηση.

  2. #7652
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    'Πιτσος', ακομη μια ιστορια με πονο και δακρυα για την Ελλαδα...

    https://www.news247.gr/epixeiriseis/...s.9018344.html
    Βασικά πολλά προϊόντα τους φτιάχνονται ήδη σε Τουρκία και Πολωνία. Τι άλλαξε; Η έδρα;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια από τα ίδια και εγώ

    τα "ξένα" επώνυμα προιόντα παρουσίασαν βλάβη σε πολύ λίγο χρονικό διάστημα (και μιλάω για πράγματα που κόστιζαν) με εξαίρεση της MIELE που κρατάνε για χρόνια και τα έχω ως πρώτη προτίμηση.
    Tα ξένα επώνυμα όμως, κοστίζουν πολύ λιγότερα λεφτά από τα Pitsos. Πολύ ακριβά και made in Turkey. Λογικό να πάει για φούντο η εταιρία...

  3. #7653
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια από τα ίδια και εγώ

    τα "ξένα" επώνυμα προιόντα παρουσίασαν βλάβη σε πολύ λίγο χρονικό διάστημα (και μιλάω για πράγματα που κόστιζαν) με εξαίρεση της MIELE που κρατάνε για χρόνια και τα έχω ως πρώτη προτίμηση.
    Της Miele κρατάνε για μια ζωή αλλά τα πληρώνεις με ένα νεφρό
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  4. #7654
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Της Miele κρατάνε για μια ζωή αλλά τα πληρώνεις με ένα νεφρό
    Μην παίρνεις και όρκο, έτσι την πάτησα και εγώ. Μιλαμε με τον γάμο, ήθελα να μαι large να πάρω συσκευές που να κρατάνε μια ζωή. Και πήρα με αυτή την λογική Miele.
    Eχουμε και λέμε. Στην δεκαετία, το ψυγείο μου (75εκ, ινοξ ολο) είχε πρόβλημα στην πόρτα. Οπως είναι η πόρτα του ψυγείου, απο την κάτω μεριά έχει ένα πλαστικό, και στην άκρη έχει την τρύπα, όπου μπαίνει ο μεντεσές. Υπόψιν, η πόρτα ειναι ινόξ, και μιλάμε για ένα πλαστικό που φαίνεται ότι κουμπώνει. Ζητάω απο την εταιρία ανταλλακτικό το πλαστικό αυτό. Μου λένε δεν αλλάζει, παίρνεις πόρτα ολόκληρη. Και πόσο κάνει ρωτάω ο αφελής. 450 ευρώ. Μιλάμε το 1/3 όλου του ψυγείου. και το όλο θέμα ήταν ότι στο σημείο εκείνο, το πλαστικό είχε σπάσει, και η πόρτα παλάτζερνε. Μίλησα με έναν φίλο μάστορα, μου λέει άλλαξε την φορά της πόρτας το οποίο και έκανα.
    Περίπτωση 2. Πλυντήριο πιάτων. Το χρησιμοποιούσαμε τακτικά, ώσπου χάλασε το πτερύγιο, Για την ακρίβεια και τα δυο. Εχει τρία. Το πάνω πάνω και του μεσαίου καλαθιού. Οταν λέω χάλασαν, δεν κουμπώνουν πλέον, πέφτουν. Ρωτάω τον μάστορα, πόσο βγαίνει το μαλλία να τα αλλάξουμε; Ρωτάμε στην αντιπροσωπεία για ανταλλακτικά, κανα 100άρικο το καθένα. Ακυρο, στην άκρη το πλυντήριο πιάτων και πλύσιμο στο χέρι. Μην μιλήσω για τον φούρνο μικροκυμάτων.
    Το μόνο που άντεξε, και μάλιστα απο εξαιρετικά σκληρή χρήση είναι το πλυντήριο ρούχων, ιδιαίτερα ακριβό (με δυο εισόδους νερού, ζεστό / κρύο ή βρύσης/βρόχινο) που το μόνο που χρειάστηκε είναι αλλαγή αμορτισέρ και ρουλεμάν, λογικό, ύστερα απο σκληρη χρήση λόγω μεγάλης οικογένειας.

    Ενκατακλείδι, καλό ειναι να παίρνεις συσκευές που έχουν παράδοση στην αξιοπιστία, αλλά η Miele βασικά έχει παράδοση στα πλυντήρια (ρούχων), και την εμπιστευομαι μόνον εκεί. Μπορεί να βγάζει καλές συσκευές και στις άλλες λευκες, αλλά πολύ υπερτιμημένες και το κυριότερο, η παραμικρή αστοχία θα σου κοστίσει περισσότερο απο το να αγοράσεις ένα καινούργιο, όχι Μιελε.
    Πολλοί δεν μαστόροι δεν θέλουν να αναλαμβάνουν Miele, επειδή το υψηλο κόστος των ανταλλακτικών τους τους φέρνει σε προστριβή με τους πελάτες τους (νομίζουν ότι θέλουν να τους τα φάνε), απο ότι μου λένε. Επίσης τα μοντέλα τους αλλάζουν πλέον επίσης πολύ συχνά που κάνει την έρευση ανταλλακτικών δύσκολη υπόθεση (πρέπει να παραγγείλεις και να περιμένεις κάποιες φορές μπορεί και μήνες). Οχι ότι σε άλλες εταιρίες είναι καλύτερα, αλλά εαν η ζημιά είναι πχ πάνω απο το 50% αγοράς νέου, ίσως συμφέρει να πάρεις καινούργιο και με εγγύηση (μιλάμε για τιμές νορμάλ, όχι τιμές Miele).

  5. #7655
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην παίρνεις και όρκο, έτσι την πάτησα και εγώ. Μιλαμε με τον γάμο, ήθελα να μαι large να πάρω συσκευές που να κρατάνε μια ζωή. Και πήρα με αυτή την λογική Miele.
    Eχουμε και λέμε. Στην δεκαετία, το ψυγείο μου (75εκ, ινοξ ολο) είχε πρόβλημα στην πόρτα. Οπως είναι η πόρτα του ψυγείου, απο την κάτω μεριά έχει ένα πλαστικό, και στην άκρη έχει την τρύπα, όπου μπαίνει ο μεντεσές. Υπόψιν, η πόρτα ειναι ινόξ, και μιλάμε για ένα πλαστικό που φαίνεται ότι κουμπώνει. Ζητάω απο την εταιρία ανταλλακτικό το πλαστικό αυτό. Μου λένε δεν αλλάζει, παίρνεις πόρτα ολόκληρη. Και πόσο κάνει ρωτάω ο αφελής. 450 ευρώ. Μιλάμε το 1/3 όλου του ψυγείου. και το όλο θέμα ήταν ότι στο σημείο εκείνο, το πλαστικό είχε σπάσει, και η πόρτα παλάτζερνε. Μίλησα με έναν φίλο μάστορα, μου λέει άλλαξε την φορά της πόρτας το οποίο και έκανα.
    Περίπτωση 2. Πλυντήριο πιάτων. Το χρησιμοποιούσαμε τακτικά, ώσπου χάλασε το πτερύγιο, Για την ακρίβεια και τα δυο. Εχει τρία. Το πάνω πάνω και του μεσαίου καλαθιού. Οταν λέω χάλασαν, δεν κουμπώνουν πλέον, πέφτουν. Ρωτάω τον μάστορα, πόσο βγαίνει το μαλλία να τα αλλάξουμε; Ρωτάμε στην αντιπροσωπεία για ανταλλακτικά, κανα 100άρικο το καθένα. Ακυρο, στην άκρη το πλυντήριο πιάτων και πλύσιμο στο χέρι. Μην μιλήσω για τον φούρνο μικροκυμάτων.
    Το μόνο που άντεξε, και μάλιστα απο εξαιρετικά σκληρή χρήση είναι το πλυντήριο ρούχων, ιδιαίτερα ακριβό (με δυο εισόδους νερού, ζεστό / κρύο ή βρύσης/βρόχινο) που το μόνο που χρειάστηκε είναι αλλαγή αμορτισέρ και ρουλεμάν, λογικό, ύστερα απο σκληρη χρήση λόγω μεγάλης οικογένειας.

    Ενκατακλείδι, καλό ειναι να παίρνεις συσκευές που έχουν παράδοση στην αξιοπιστία, αλλά η Miele βασικά έχει παράδοση στα πλυντήρια (ρούχων), και την εμπιστευομαι μόνον εκεί. Μπορεί να βγάζει καλές συσκευές και στις άλλες λευκες, αλλά πολύ υπερτιμημένες και το κυριότερο, η παραμικρή αστοχία θα σου κοστίσει περισσότερο απο το να αγοράσεις ένα καινούργιο, όχι Μιελε.
    Πολλοί δεν μαστόροι δεν θέλουν να αναλαμβάνουν Miele, επειδή το υψηλο κόστος των ανταλλακτικών τους τους φέρνει σε προστριβή με τους πελάτες τους (νομίζουν ότι θέλουν να τους τα φάνε), απο ότι μου λένε. Επίσης τα μοντέλα τους αλλάζουν πλέον επίσης πολύ συχνά που κάνει την έρευση ανταλλακτικών δύσκολη υπόθεση (πρέπει να παραγγείλεις και να περιμένεις κάποιες φορές μπορεί και μήνες). Οχι ότι σε άλλες εταιρίες είναι καλύτερα, αλλά εαν η ζημιά είναι πχ πάνω απο το 50% αγοράς νέου, ίσως συμφέρει να πάρεις καινούργιο και με εγγύηση (μιλάμε για τιμές νορμάλ, όχι τιμές Miele).
    Όπως είπα προσωπικά όλες οι κύριες ηλεκτρικές συσκευές που έχω στο σπίτι είναι της MIELE μέχρι τώρα δεν έχουν παρουσιάσει κανένα πρόβλημα

    Όπως φυσικά και οι βοηθητικές συσκευές της PITSOS

    Όλες οι άλλες "ξένες επώνυμες μάρκες" έχουν αντικατασταθεί με τις PITSOS.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Της Miele κρατάνε για μια ζωή αλλά τα πληρώνεις με ένα νεφρό
    Τα αξίζουν όμως τα χρήματα τους.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά πολλά προϊόντα τους φτιάχνονται ήδη σε Τουρκία και Πολωνία. Τι άλλαξε; Η έδρα;

    - - - Updated - - -



    Tα ξένα επώνυμα όμως, κοστίζουν πολύ λιγότερα λεφτά από τα Pitsos. Πολύ ακριβά και made in Turkey. Λογικό να πάει για φούντο η εταιρία...
    άλλαξε ότι θα μπορούσε να γίνει εργοστάσιο εδώ αλλά η τότε κυβέρνηση του ΣΥΡΙΖΑ δεν το ήθελε έτσι έγινε αλλού με ότι σημαίνει αυτό για την έδρα της εταιρείας και τους εργαζόμενους της.

    ότι αφορά τα ξένα επώνυμα ποιος σου είπε ότι κοστίζουν λιγότερα λεφτά? κάνεις λάθος πολύ περισσότερα κοστίζουν και είναι άχρηστα.

  6. #7656
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    αρα εσύ ήσουν τυχερός και εγώ ήμουν άτυχος. Για μένα αυτό δείχνει ότι μην σου τύχει. δεν θέλω να πληρώσω ένα νεφρό, για κάτι που έχει πιθανότητα ναναι σκάρτο, και να το ξαναπληρώσω με ένα άλλο νεφρό. Εαν μιλάμε για πλυντήρια ΟΚ, για τα υπόλοιπα η Miele είναι καλή εταιρία, αλλά εξαιρετικά υπερτιμημένη, δεν αξίζει τόσα χρήματα και με κανένα τρόπο. Επίσης, συσκευές είναι, αστοχίες θα γίνονται. Εαν παίρνες Μιελε, να περιμένεις και τα ανταλλακτικά και η εργασία να έχουν αντίστοιχο κόστος (όπως δυστυχώς έμαθα με πόνο καρδίας αργότερα και εγώ, the hard way).

  7. #7657
    Εγγραφή
    08-05-2003
    Περιοχή
    Москва/Афины
    Μηνύματα
    2.949
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100МБит/сек
    ISP
    Cosmote
    Router
    Sercomm
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρα εσύ ήσουν τυχερός και εγώ ήμουν άτυχος. Για μένα αυτό δείχνει ότι μην σου τύχει. δεν θέλω να πληρώσω ένα νεφρό, για κάτι που έχει πιθανότητα ναναι σκάρτο, και να το ξαναπληρώσω με ένα άλλο νεφρό. Εαν μιλάμε για πλυντήρια ΟΚ, για τα υπόλοιπα η Miele είναι καλή εταιρία, αλλά εξαιρετικά υπερτιμημένη, δεν αξίζει τόσα χρήματα και με κανένα τρόπο. Επίσης, συσκευές είναι, αστοχίες θα γίνονται. Εαν παίρνες Μιελε, να περιμένεις και τα ανταλλακτικά και η εργασία να έχουν αντίστοιχο κόστος (όπως δυστυχώς έμαθα με πόνο καρδίας αργότερα και εγώ, the hard way).
    έτοιμος για δοκιμαστής στην γραμμή παραγωγής της εταιρίας είσαι!

  8. #7658
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρα εσύ ήσουν τυχερός και εγώ ήμουν άτυχος. Για μένα αυτό δείχνει ότι μην σου τύχει. δεν θέλω να πληρώσω ένα νεφρό, για κάτι που έχει πιθανότητα ναναι σκάρτο, και να το ξαναπληρώσω με ένα άλλο νεφρό. Εαν μιλάμε για πλυντήρια ΟΚ, για τα υπόλοιπα η Miele είναι καλή εταιρία, αλλά εξαιρετικά υπερτιμημένη, δεν αξίζει τόσα χρήματα και με κανένα τρόπο. Επίσης, συσκευές είναι, αστοχίες θα γίνονται. Εαν παίρνες Μιελε, να περιμένεις και τα ανταλλακτικά και η εργασία να έχουν αντίστοιχο κόστος (όπως δυστυχώς έμαθα με πόνο καρδίας αργότερα και εγώ, the hard way).
    ναι συμφωνώ στο γεγονός ότι είναι υπερτιμημένη

    ναι συμφωνώ ότι στα πλυντήρια ρούχων (πάρα πολύ βαριά κατασκευή) είναι αθάνατα

    στα άλλα ναι θα συναντήσεις κάποια μικρά/μεσαία/μεγάλα προβλήματα

    δυστυχώς έτσι συμβαίνει σε όλες τις εταιρείες που ασχολούνται με πολλά πράγματα

    στους υπολογιστές το έχω ζήσει...

    έχω αγοράσει στην ζωή μου από κορυφαίες μάρκες της αγοράς εξαρτήματα για υπολογιστή ποτέ δεν περίμενα καινούργιο προιόν να αντιμετωπίσω θέμα

    και όμως έγινε σε προιόντα της ASUS και της GIGABYTE και αναφέρομαι σε κάρτες γραφικών AMD RADEON σειράς RX 4xx και RX 5xx με το άνοιγμα της συσκευασίας και τοποθέτησης τους απλά δεν δούλευαν (απάντηση εταιρείας "αστοχία υλικού") εννοείται ότι τις αντικατέστησαν...δυστυχώς όμως το ίδιο έγινε και στην αντικατάσταση έτσι ήταν μονόδρομος το πιστωτικό και αλλαγή μάρκας / μοντέλου ZOTAC NVIDIA RTX.

    εννοείται ότι η ASUS και η GIGABYTE βγάζει κορυφαίες μητρικές (motherboards) απλά εγώ δεν την ξανά εμπιστεύομαι σε κάρτες γραφικών προτιμώ από ZOTAC ή EVGA

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από XTCgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    έτοιμος για δοκιμαστής στην γραμμή παραγωγής της εταιρίας είσαι!
    μπα θα τον προλάβω εγώ...

    πάντως την αλήθεια λέει έτσι είναι...

  9. #7659
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι συμφωνώ ότι στα πλυντήρια ρούχων (πάρα πολύ βαριά κατασκευή) είναι αθάνατα

    στα άλλα ναι θα συναντήσεις κάποια μικρά/μεσαία/μεγάλα προβλήματα
    +1, η φήμη τους αφορά κυρίως τα πλυντήρια που εκτός των άλλων είναι και αθόρυβα!
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  10. #7660
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1, η φήμη τους αφορά κυρίως τα πλυντήρια που εκτός των άλλων είναι και αθόρυβα!
    ναι ισχύει

    σκέψου ότι έχω δίπλα δίπλα πλυντήριο ρούχων MIELE και PITSOS

    μάντεψε πιο κάνει θόρυβο (όχι μεγάλο φυσικά)

  11. #7661
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ισχύει

    σκέψου ότι έχω δίπλα δίπλα πλυντήριο ρούχων MIELE και PITSOS

    μάντεψε πιο κάνει θόρυβο (όχι μεγάλο φυσικά)
    Εγώ έχω ένα Zanussi των 300 ευρώ, μάντεψε ποιος σταμάτησε να βάζει πλυντήριο το βράδυ όταν έκανε παιδί
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  12. #7662
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω ένα Zanussi των 300 ευρώ, μάντεψε ποιος σταμάτησε να βάζει πλυντήριο το βράδυ όταν έκανε παιδί
    Δεν ξέρεις το κόλπο. Νουμπά, ε, νουμπα
    Bάζεις το ρελαξ (δεμένο το παιδί με την ζώνη, έτσι; ) επάνω στο πλυντήριο, και σου υπόσχομαι ότι θα κοιμηθεί πάραυτα, για όσο δουλεύει το πλυντήριο. Δοκιμασμένη μέθοδος!!!!

  13. #7663
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω ένα Zanussi των 300 ευρώ, μάντεψε ποιος σταμάτησε να βάζει πλυντήριο το βράδυ όταν έκανε παιδί
    Εμείς πήραμε ένα bosch πριν ένα μήνα στα 500 € με το αθόρυβο μοτέρ. Δεν παίρνεις χαμπάρι ότι έχεις βάλει πλυντήριο, ακόμα και στο στύψιμο. Κυριολεκτικά το γράφω. Είναι τελείως αθόρυβο.
    Guardian angels, lay a bed
    Shed their light on my sleepy head
    I am a threshold yearning to sing
    Down with the the dancers having one last fling
    Here's to the moment when you said, "Hello"
    Come on my spirit are you ready, let's go
    https://www.covidstats.gr

  14. #7664
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.451
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρεις το κόλπο. Νουμπά, ε, νουμπα
    Bάζεις το ρελαξ (δεμένο το παιδί με την ζώνη, έτσι; ) επάνω στο πλυντήριο, και σου υπόσχομαι ότι θα κοιμηθεί πάραυτα, για όσο δουλεύει το πλυντήριο. Δοκιμασμένη μέθοδος!!!!


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμείς πήραμε ένα bosch πριν ένα μήνα στα 500 € με το αθόρυβο μοτέρ. Δεν παίρνεις χαμπάρι ότι έχεις βάλει πλυντήριο, ακόμα και στο στύψιμο. Κυριολεκτικά το γράφω. Είναι τελείως αθόρυβο.
    Αν τελικά δεν αλλάξουμε παιδί, θα κοιτάξουμε για το bosch που λες
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  15. #7665
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Δεν ξέρω τί λέτε εσείς, το δικό μου πλυντήριο είναι εντελώς αθόρυβο.
    Spoiler:
    Ένα πιάτο φαγητό θέλει μόνο
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  137495211-female-hands-washing-clothes-in-basin-wash-clothing-by-hand-with-detergent-water-will-.jpg 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  169,8 KB 
ID: 219758
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

Σελ. 511 από 513 ΠρώτηΠρώτη ... 491501506509510511512513 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Greeklish OUT! - Βοηθήστε κι εσεις!
    Από orestis στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 69
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-07-12, 12:06
  2. Τι θα κάνατε εσεις?
    Από amoydar στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 66
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-11-09, 19:28
  3. H FORTHNET δε μπορεί.....εσείς?
    Από Johnny1977 στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-08, 15:27
  4. Ψηφίστε κι εσείς
    Από dkaris στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-07, 00:34
  5. Εσείς Υπογράψατε;
    Από Νικαετός στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 91
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-11-05, 11:47

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας