Σελ. 81 από 132 ΠρώτηΠρώτη ... 61717679808182838691101 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.201-1.215 από 1977
  1. #1201
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.631
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    πηγα σε εναν ωριλα για κατι εμβοες που εχω . δεν μου βρηκε κατι , παρολα αυτα , μου προτεινε ενα φαρμακο γιατι λεει βαση στατιστικης αυτο το θεμα πιθανοτατα ειναι ...
    κοιτα να δεις πως η στατιστικη καταληγει σε γνωση και κατ επεκταση σε διαγνωση ...
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  2. #1202
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    πηγα σε εναν ωριλα για κατι εμβοες που εχω . δεν μου βρηκε κατι , παρολα αυτα , μου προτεινε ενα φαρμακο γιατι λεει βαση στατιστικης αυτο το θεμα πιθανοτατα ειναι ...
    κοιτα να δεις πως η στατιστικη καταληγει σε γνωση και κατ επεκταση σε διαγνωση ...
    Δεν υπάρχει αρκετή βιβλιογραφία, όμως υποπτεύομαι ότι και αυτό το σύμπτωμα ανήκει στα συμπτώματα της αντίστασης στην ινσουλίνη.
    Ρίξε μια ματιά εδώ:
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12053670
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17642439

  3. #1203
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.631
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    εχω ξεκινησει απο παθολογο , και μου ζητησε αυτος εξετασεις απο ωριλα για να προχωρησει σε αλλη διαγνωση . ειχα απο πριν εντονα την εντυπωση οτι δεν ειναι θεμα αυτιων .
    εξετασεις θα κανω , δεν παιρνω τιποτα πριν καταληξουμε στο τι μπορει να ειναι . αντε να ελαττωσω τον καφε γιατι το εχω παρακανει λιγο , και αν δεν ειναι ο καφες , αν μπορεσω να ελαττωσω και το τσιγαρο (ειμαι πλεον 25 χρονια καπνιστης )
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  4. #1204
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nozomi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχετικό-άσχετο με το θέμα:


    Με ενδιαφέρει τι ισχύει σε αυτές τις περιπτώσεις νομικά από πλευράς αστικής ευθύνης, όπως επίσης και σε περιπτώσεις όπως του Κύπριου φοιτητή που έσπασαν στο ξύλο οι ασφαλίτες στην Θεσσαλονίκη και εξαιτίας τους πλήρωσε το ελληνικό Δημόσιο αποζημίωση κάπου 500-600 χιλιάρικα αν θυμάμαι καλά.

    Τα χρήματα μέχρι cent πίσω, διαφορετικά αντίστοιχη προσφορά κοινωνικής εργασίας (σε νοσοκομεία και αλλού)
    Αυτό το "χωρίς πτυχίο", είναι τουλάχιστον ελλιπής ενημέρωση-είδηση.

    Χωρίς πτυχίο, δεν διορίζεσαι για αγροτικό/ειδικότητα (και μάλιστα, στο ζητάνε σε περισσότερα από ένα Νοσοκομεία συνήθως, αφού την κάνεις "σπαστή").

    Χωρίς πτυχίο, δεν δίνει εξετάσεις για ειδικότητα.

    Χωρίς πτυχίο, δεν γίνεται η εγγραφή σου στον Ιατρικό σύλλογο (στους 2-3 Ιατρ. Συλλόγους που θα χρειαστεί να γραφτείς μέχρι να καταλήξεις κάπου).

    Τα ξέρω, και είμαι απόλυτος. Έχω βαρεθεί να δίνω αντίγραφα τόσα χρόνια τώρα.

    Ποτέ και κανείς δεν του ζήτησε πτυχίο τόσα χρόνια? Παμ'καλά?

    Είτε είχε πλαστό, είτε κάτι άλλο παίζει.

    Πολύ πιο "ενδιαφέρον" και ανησυχητικό, είναι το "γεγονός" ότι ο "μη γιατρός" δούλευε κανονικά και δεν τον πήραν χαμπάρι τόσα χρόνια...τόσο καλός ήταν ή όλοι τόσο άσχετοι?

    Υπάρχει πάντα και η περίπτωση των "αναβαθμισμένων Σοβιετικών-Κομμουνιστικών" πτυχίων από νοσηλευτές κλπ.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  5. #1205
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό το "χωρίς πτυχίο", είναι τουλάχιστον ελλιπής ενημέρωση-είδηση.

    Χωρίς πτυχίο, δεν διορίζεσαι για αγροτικό/ειδικότητα (και μάλιστα, στο ζητάνε σε περισσότερα από ένα Νοσοκομεία συνήθως, αφού την κάνεις "σπαστή").

    Χωρίς πτυχίο, δεν δίνει εξετάσεις για ειδικότητα.

    Χωρίς πτυχίο, δεν γίνεται η εγγραφή σου στον Ιατρικό σύλλογο (στους 2-3 Ιατρ. Συλλόγους που θα χρειαστεί να γραφτείς μέχρι να καταλήξεις κάπου).

    Τα ξέρω, και είμαι απόλυτος. Έχω βαρεθεί να δίνω αντίγραφα τόσα χρόνια τώρα.

    Ποτέ και κανείς δεν του ζήτησε πτυχίο τόσα χρόνια? Παμ'καλά?

    Είτε είχε πλαστό, είτε κάτι άλλο παίζει.

    Πολύ πιο "ενδιαφέρον" και ανησυχητικό, είναι το "γεγονός" ότι ο "μη γιατρός" δούλευε κανονικά και δεν τον πήραν χαμπάρι τόσα χρόνια...τόσο καλός ήταν ή όλοι τόσο άσχετοι?

    Υπάρχει πάντα και η περίπτωση των "αναβαθμισμένων Σοβιετικών-Κομμουνιστικών" πτυχίων από νοσηλευτές κλπ.
    Πετρο αν διαβάσεις θα δεις οτι τον ειχαν παρκάρει/προωθήσει σε υγειονομικές επιτροπές, οι προστάτες του καναν την δουλειά τους με τα ρουσφετια και αυτος θα κέρδιζε και το παντεσπανι του χωρίς να κάνει τον μάχιμο γιατρό.

  6. #1206
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πετρο αν διαβάσεις θα δεις οτι τον ειχαν παρκάρει/προωθήσει σε υγειονομικές επιτροπές, οι προστάτες του καναν την δουλειά τους με τα ρουσφετια και αυτος θα κέρδιζε και το παντεσπανι του χωρίς να κάνει τον μάχιμο γιατρό.
    Ένα site ασχολήθηκα και διάβασα όλο κι όλο. Δώσε link, παρακαλώ.

    Σε περίπτωση που δεν ήμουν ξεκάθαρος: Δεν αμφισβητώ το ότι όντως μπορεί να μην είχε μπει/τελειώσει Ιατρική κλπ.

    Αμφισβητώ το ότι έγιναν έτσι τα γεγονότα.

    Μέχρι τώρα, έχω διοριστεί τρεις φορές στην Καστοριά, και άλλη μία στην Αθήνα. Έχω δώσει αντίγραφο πτυχίου 4 φορές στα Νοσοκομεία, τρεις φορές στον Ιατρικό σύλλογο (2 στης Καστοριάς, μία στης Αθήνας), και άλλες 2 ή 3 στη Νομαρχία που μου έδωσε την 1η άδεια άσκησης και στη συνέχεια για τις εξετάσεις ειδικότητας κλπ. Ενδιάμεσα, σίγουρα έχει ζητηθεί από αντίστοιχες υπηρεσίες (πχ Υπ.Υγείας για να κάνω αίτηση για Αγροτικά).

    Σε όλες αυτές τις περιπτώσεις, ήταν απαραίτητο δικαιολογητικό. Δεν μπορούσα να το παραλείψω...δεν γινόντουσαν δεκτές οι αιτήσεις.

    Εννοείται πως ξέρω σε ποια χώρα ζω.

    Απλά, μου κάνει εντύπωση γιατί ο κατηγορούμενος, δεν μπορεί να ξεκίνησε και να τέλειωσε την "καριέρα" του στην Καβάλα, χωρίς να πέρασε από 2 ή 3 ακόμα ενδιάμεσες στάσεις. Δεν ζητάνε μόνο πτυχίο για να διοριστείς Επιμελητής. Θες τίτλο ειδικότητας, θες Ιατρικό Σύλλογο, θες κι άλλες "υπηρεσίες", στις οποίες το Πτυχίο είναι απαραίτητο. υποχρεωτικό.

    Περιμένω λεπτομέρειες, όχι μόνο για τον ίδιο, αλλά κυρίως για όλους όσους ήταν μπλεγμένοι στην ιστορία αυτή.

    Spoiler:
    Μην μάθουμε κάποια στιγμή πως ο τύπος είχε κάνει τα χαρτιά του για διευθυντής και είχε θέματα με άλλους συνυποψήφιους
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  7. #1207
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.542
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    https://www.proininews.gr/i-istoria-...ton-pathologo/

    ....Λόγω προβλημάτων που είχε με την υγεία του, τελευταία εργάζονταν ως ελεγκτής γιατρός- μέλος επιτροπών κτλ......


    προφανώς είχε καταθέσει πλαστό πτυχίο

  8. #1208
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πιο σοβαρή πηγή, στον τρόπο γραφής και μεταφορά της είδησης, από τα μισά και πλέον "μεγάλα" ΜΜΕ.

    Ιταλία, ε? Ευρώπη δεν είναι αυτοί? Wan...ακούς?

    Ας κρατήσουμε μια πισινή, πάντως.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  9. #1209
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό το "χωρίς πτυχίο", είναι τουλάχιστον ελλιπής ενημέρωση-είδηση.

    Χωρίς πτυχίο, δεν διορίζεσαι για αγροτικό/ειδικότητα (και μάλιστα, στο ζητάνε σε περισσότερα από ένα Νοσοκομεία συνήθως, αφού την κάνεις "σπαστή").

    Χωρίς πτυχίο, δεν δίνει εξετάσεις για ειδικότητα.

    Χωρίς πτυχίο, δεν γίνεται η εγγραφή σου στον Ιατρικό σύλλογο (στους 2-3 Ιατρ. Συλλόγους που θα χρειαστεί να γραφτείς μέχρι να καταλήξεις κάπου).

    Τα ξέρω, και είμαι απόλυτος. Έχω βαρεθεί να δίνω αντίγραφα τόσα χρόνια τώρα.

    Ποτέ και κανείς δεν του ζήτησε πτυχίο τόσα χρόνια? Παμ'καλά?

    Είτε είχε πλαστό, είτε κάτι άλλο παίζει.

    Πολύ πιο "ενδιαφέρον" και ανησυχητικό, είναι το "γεγονός" ότι ο "μη γιατρός" δούλευε κανονικά και δεν τον πήραν χαμπάρι τόσα χρόνια...τόσο καλός ήταν ή όλοι τόσο άσχετοι?

    Υπάρχει πάντα και η περίπτωση των "αναβαθμισμένων Σοβιετικών-Κομμουνιστικών" πτυχίων από νοσηλευτές κλπ.
    Πλαστό είχε σίγουρα. Αλλά εαν δεχτούν/πούν ότι είχε πλαστό, μετά ανοίγουν οι ασκοί του Αιόλου για όλες αυτές τις περιπτώσεις τι σκατά έλεγχο κάνουν και δήθεν θέλουν πτυχία. Εκτός και εαν πήγε όλα πλαστά στο νοσοκομείο, και τον διόρισαν!

  10. #1210
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Σφαγή γίνεται για το ποιος θα πουλάει την πρέζα στον λαό (και όχι μόνο), εδώ οι τιμές ινσουλίνης από το 1997 μέχρι το 2017(ΗΠΑ) συγκρινόμενες με άλλα αγαθά (πχ ρούχα,αυτοκίνητα,software κτλ).
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  DWa2AMxXcAIIC-5.jpg:large.jpg 
Εμφανίσεις:  20 
Μέγεθος:  79,9 KB 
ID: 191608

  11. #1211
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.631
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shadowman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σφαγή γίνεται για το ποιος θα πουλάει την πρέζα στον λαό (και όχι μόνο), εδώ οι τιμές ινσουλίνης από το 1997 μέχρι το 2017 συγκρινόμενες με άλλα αγαθά (πχ ρούχα,αυτοκίνητα,software κτλ).
    Συνημμένο Αρχείο 191607
    δεν βγαζει πουθενα το λινκ οκ τωρα
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  12. #1212
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    μιλάς για αυτήν
    https://en.wikipedia.org/wiki/Insulin_lispro
    είναι μια συγκεκριμένου τύπου. Δεν είναι κάτι γενικό. Αλλά γενικεύεις λέγοντας ινσουλίνες.
    Το ίδιο έγινε και με το φάρμακο για την επιληψία, που έκανε δεκάρες, αγόρασε την πατέντα ένας μπαγλαμάς και το πήγε σε εκατοντάδες δολλάρια, και με το θράσσος να λέει αφού του το επιτρέπει ο νόμος, γιατί να μην το κάνει;
    ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ που επιθυμούν οι νεοφιλελέ...
    Εγινε χαμός στο Αμέρικα, τελικά τον έκλεισαν τον τύπου στην ψειρού, και καλά έκαναν, και να πετάξουν και το κλειδί, γιατί ειναι επικίνδυνος για την κοινωνία.
    Οι πατέντες αυτό έχουν. Υπάρχουν και άλλες ινσουλίνες. Δεν χρειάζεσαι την humalog... Ασε να εκπνεύσει η πατέντα.

    YΓ. Οι υψηλές τιμές ισχύουν στις ΗΠΑ όπου υπάρχει αυτός ο άκρατος καπιταλισμός. Στις πιο "σοσιαλιστικές" χώρες της ΕΕ, η τιμής ειναι στο 1/10 αυτό των ΗΠΑ
    Θέλετε να γίνετε Αμέρικα; Αν έχετε πολλά φράγκα καλώς. Αν όχι, μαύρο φίδι που σας έφαγε!

  13. #1213
    Εγγραφή
    27-08-2004
    Περιοχή
    internet
    Μηνύματα
    23.371
    Downloads
    58
    Uploads
    17
    Άρθρα
    9
    Ταχύτητα
    49999 / 4999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ίδιο έγινε και με το φάρμακο για την επιληψία, που έκανε δεκάρες, αγόρασε την πατέντα ένας μπαγλαμάς και το πήγε σε εκατοντάδες δολλάρια, και με το θράσσος να λέει αφού του το επιτρέπει ο νόμος, γιατί να μην το κάνει;
    ΝΟΜΟΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ που επιθυμούν οι νεοφιλελέ...
    Εγινε χαμός στο Αμέρικα, τελικά τον έκλεισαν τον τύπου στην ψειρού, και καλά έκαναν, και να πετάξουν και το κλειδί, γιατί ειναι επικίνδυνος για την κοινωνία.
    Οι πατέντες αυτό έχουν. Υπάρχουν και άλλες ινσουλίνες. Δεν χρειάζεσαι την humalog... Ασε να εκπνεύσει η πατέντα.
    Αρχικά είχα κι εγώ την ίδια άποψη, αν όμως το δεις προσεκτικά, ο τύπος δεν έκανε κάτι διαφορετικό από τις υπόλοιπες φαρμακευτικές, απλώς το έκανε πιο έντονο. Οπότε γιατί να μπει αυτός φυλακή; Πολύ απλά γιατί χαλούσε την πιάτσα. Το σωστό θα ήταν να κάτσουν οι επανοί να φτιάξουν το σύστημά τους, κάτι που προφανώς δεν ήθελαν. Έβαλαν το μικρό ψάρι στην φυλακή για να δείξουν έργο και να μπορέσουν τα μεγάλα (που όπως είδαμε τα στάζουν χοντρά σε πολιτικούς) να συνεχίσουν με την ησυχία τους.
    Gentoo Linux: mess with the best and you might learn something
    δικτυακή παράσταση | twitter | within specifications
    Αν φτάσω τα 100 και με ρωτήσουν το μυστικό της μακροζωίας θα πω: Πάντα είχα 3 ποτήρια μπροστά μου· ένα με νερό, ένα με καφέ & ένα με αλκοόλ.

  14. #1214
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για απάτη κλπ τον έβαλαν μέσα, όχι γιατί εφάρμοσε το υγρό τους όνειρο.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  15. #1215
    Εγγραφή
    27-02-2008
    Μηνύματα
    1.452
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ο τύπος είναι αλβανικής καταγωγής.

Σελ. 81 από 132 ΠρώτηΠρώτη ... 61717679808182838691101 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ενα σενάριο για τη χώρα μας
    Από nik77 στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-10, 05:16
  2. Ένα καλό ρούτερ για χάλια γραμμές
    Από vaggos_fromhell στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-09, 13:52
  3. Δυο ρουτερ ενα σαν sip και το αλλο σαν modem router γινεται??
    Από georgekap στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-01-09, 11:31
  4. Μήπως έχουμε αυτά τα χάλια σαν Ελλάδα γιατί μας αξίζει;;;
    Από Smpl στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 1336
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-06, 14:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας