Σελ. 112 από 132 ΠρώτηΠρώτη ... 92102107110111112113114117122 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.666-1.680 από 1977
  1. #1666
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλάμε για την Peta.org.
    Την ίδια απάντηση βγάζει αν τεθεί και το ερώτημα "are human omnivores?"
    Το θέμα είναι πως βρέθηκαν αυτοί του PETA να απαντούν στην πρώτη θέση σε ένα τέτοιο ερώτημα. Όχι τυχαία φυσικά.
    Οι επενδύσεις δεν πρέπει να κινδυνέψουν, έτσι η Google συμμετέχει σε αμαρτωλά σχήματα που συνδέονται μεταξύ τους και θέλουν να επιβάλλουν καταναλωτικά πρότυπα που ευνοούν τις πωλήσεις όλων των εταίρων σε βάρος φυσικά της υγείας και της ευημερίας των απλών ανθρώπων.
    σχήματα:
    WRI
    https://www.wri.org/about/diversity-inclusion
    WRI’s Corporate Consultative Group. WRI Member companies include Unilever, Abbott Lab, Bank of America, Cargill, Caterpillar, CitiGroup, Colgate-Palmolive, DuPont, General Motors, Goldman Sachs, Google, PepsiCo, Pfizer, Shell, Walmart , Walt Disney Co...
    FReSH-EAT
    https://eatforum.org/eat-lancet-commission/
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  GoogleFresh.jpg 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  58,5 KB 
ID: 206294

    Σαν πρώτο βήμα αλλάζουμε email (πχ proton), μηχανή αναζήτησης παντού, προσωρινα περνάμε σε ios και αποφεύγουμε κάθε είδους υπηρεσία Google.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος shadowman : 29-08-19 στις 20:46.

  2. #1667
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Την ίδια απάντηση βγάζει αν τεθεί και το ερώτημα "are human omnivores?"
    Το θέμα είναι πως βρέθηκαν αυτοί του PETA να απαντούν στην πρώτη θέση σε ένα τέτοιο ερώτημα. Όχι τυχαία φυσικά.
    Μάθε πως λειτοιυργεί το google search engine και πως μπορεις να κάνεις τέτοια Tricks.

    Δουλειά του peta.org καθαρά ειναι.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  3. #1668
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάθε πως λειτοιυργεί το google search engine και πως μπορεις να κάνεις τέτοια Tricks.

    Δουλειά του peta.org καθαρά ειναι.
    Με προβλημάτισες για λίγο αλλά σήμερα έκανα μια αναζήτηση που πάλι επιβεβαιώνει τις κατηγορίες μου ενάντια στην Google.
    Αναζήτησα "leptin triglycerides dr eades" δίνοντας ακόμα και το όνομα του γιατρού για να βρει σίγουρα συγκεκριμένο άρθρο... άφαντη η σελίδα (παλιά έβγαινε πρώτο)
    Ίδια αναζήτηση στο duckduckgo και Bing με αποτέλεσμα να προβάλει πρώτo πρώτο το άρθρο που έψαχνα:
    https://proteinpower.com/drmike/2007...rb-and-hunger/

  4. #1669
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.541
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shadowman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με προβλημάτισες για λίγο αλλά σήμερα έκανα μια αναζήτηση που πάλι επιβεβαιώνει τις κατηγορίες μου ενάντια στην Google.
    Αναζήτησα "leptin triglycerides dr eades" δίνοντας ακόμα και το όνομα του γιατρού για να βρει σίγουρα συγκεκριμένο άρθρο... άφαντη η σελίδα (παλιά έβγαινε πρώτο)
    Ίδια αναζήτηση στο duckduckgo και Bing με αποτέλεσμα να προβάλει πρώτo πρώτο το άρθρο που έψαχνα:
    https://proteinpower.com/drmike/2007...rb-and-hunger/
    Την βγαζει την ιστοσελιδα αλλα οχι σαν πρωτο αποτελεσμα

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2019-08-30 leptin triglycerides dr eades - Google Search.png 
Εμφανίσεις:  13 
Μέγεθος:  178,1 KB 
ID: 206314

  5. #1670
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την βγαζει την ιστοσελιδα αλλα οχι σαν πρωτο αποτελεσμα

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_2019-08-30 leptin triglycerides dr eades - Google Search.png 
Εμφανίσεις:  13 
Μέγεθος:  178,1 KB 
ID: 206314
    Δεν βλέπω το συγκεκριμένο άρθρο στην εικόνα που έβαλες, ενώ η αναζήτηση μου ήταν τόσο συγκεκριμένη ώστε να το βγάλει πρώτο.
    Ούτε στις επόμενες σελίδες το βγάζει.

    Δες την ecosia όπως η bing και το duckduckgo βγαίνει και μάλιστα πρώτο.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2019-08-30 14.49.03.png 
Εμφανίσεις:  9 
Μέγεθος:  167,7 KB 
ID: 206318

  6. #1671
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.541
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shadowman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν βλέπω το συγκεκριμένο άρθρο στην εικόνα που έβαλες, ενώ η αναζήτηση μου ήταν τόσο συγκεκριμένη ώστε να το βγάλει πρώτο.
    Ούτε στις επόμενες σελίδες το βγάζει.

    Δες την ecosia όπως η bing και το duckduckgo βγαίνει και μάλιστα πρώτο.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2019-08-30 14.49.03.png 
Εμφανίσεις:  9 
Μέγεθος:  167,7 KB 
ID: 206318
    ε ναι δεν το βγάζει το αρθρο αλλα βγάζει τον ιστοτοπο. Αλλά όπως και να έχει πιστεύω οτι είναι λόγω του αλγορίθμου και οχι λόγω κάποιας συνωμοσίας.

    Λοιπόν να πω την (νέα) εμπειρία μου στο θέμα της διατροφής και αν δεν κολλάει εδώ ας μεταφερθεί αλλού.

    Μετα την επιστροφή απο τις διακοπές μου και αφού είχα ξαναπάρει όλα τα κιλά (8) που (πρόσφατα) είχα χάσει αποφάσισα να ξαναδώσω μια ευκαιρία στην lowcarb κετο διατροφή.

    Να αρχίσω να τρώω ζωικά λιπαρά βούτυρα κλπ δεν μπορούσα γιατί θα έπρεπε να φάω το πτυχίο μου με μαγιονέζα οπότε προσάρμοσα τις κετο αρχές σε πιο κοντά στης μεσογειακής διατροφής.

    Οπότε απο τις 15 Ιούλη μέχρι και σήμερα ειμαι σε φάση χαμηλής ημερησίας πρόσληψης υδατανθράκων μαξ 30 γρ ανα μέρα, μέτρια προς χαμηλής πρωτεΐνης και ως κύρια πηγή ενέργειας λίπη και ειδικά το ελαιόλαδο. Συν οτι κανω μεγαλα διαστήματα μεταξύ των γευμάτων πχ θα φαω το απογευμα στις 20.00 και θα ξαναφαω την αλλη μερα στις 12.00 12.30.

    Να πω εχω ως μέτρο σύγκρισης την προηγούμενη περίοδο κατα την οποία μετρούσα τις θερμίδες και εκανα την διατροφή βάση θερμίδων, πχ έτρωγα μια ατομική πιτσα και έπινα μπύρα το βραδυ εφόσον ήμουν μέσα στο οριο θερμιδικά.
    Δούλεψε η μέθοδος με τις θερμίδες; ναι, έχασα 8 κιλα σε περίπου δυο μήνες.

    Η διατροφή με τα υψηλά λιπαρά (ελαιόλαδο) εχει τις ίδιες περίπου θερμίδες με αυτές που έτρωγα στην προηγούμενη περίοδο δίαιτας. Το ξερω γιατι τις μέτρησα στην αρχή, τωρα δεν τις μετράω.

    Πρώτα συμπεράσματα και παρατηρήσεις:

    • Στην περιπτωση μου ηταν πιο αποτελεσματική στην γρηγορη απώλεια των πρώτων κιλών, τον πρώτο μήνα έχασα τα 8 κιλά που την προηγούμενη φορά είχα χάσει σε δυο μήνες.


    • Μετά τον πρώτο μήνα ο ρυθμός απώλειας φαίνεται να σταθεροποιείται στο ενα κιλο ανα βδομάδα. Οφείλεται αυτο στο γεγονός οτι δεν μετράω τις θερμίδες; Δεν νομίζω γιατι τα γεύματα ειναι περίπου τα ιδια απο την αρχή αλλά θα δοκιμάσω σε καποια φάση να αρχίσω να τις ξαναμετραω για να δω αν εχω μεγαλύτερη πρόσληψη απο την αρχη και δεν το καταλαβαίνω.

    • Ήταν λίγο στρυφνή μεχρι να μπω στο ρυθμό, περίπου μια βδομαδα, θέλει αλλαγή συνηθειών και απαιτεί προετοιμασία φαγητού κλπ παρόλα αυτα ήταν σχετικά εύκολη να την ακολουθήσω στην συνέχεια

    • Γενικά δεν έχω επιθέσεις πείνας και αντιμετωπίζω καλύτερα τις περιόδους αφαγιάς.



    Δεν ξέρω αν σχετίζεται ή ειναι σύμπτωση αλλά εχω παρατηρήσει οτι έχουν μειωθεί δραματικά τα επεισόδια πονοκεφάλων που είχα, οτι εχω μεγαλύτερες αντοχές και οτι μπορώ πλέον να συγκεντρώνομαι ευκολότερα.

    Θα την συνεχίσω ως πείραμα και θα γράψω ξανά οταν εχω κάποιες άλλες παρατηρήσεις.

  7. #1672
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Google απατεώνες:
    εμπλουτίζω τις αναζητήσεις με περισσότερες λέξεις και φράσεις όλες ξεσηκωμένες αυτούσιες μέσα από το κείμενο του συγκεκριμένου άρθρου
    πχ
    leptin triglycerides dr eades drug rimonabant Acomplia BBB Arcuate Nucleus $250 per month for the drug
    Δεν βγάζει το άρθρο με την καμία σε οποιοδήποτε παραλλαγή των αναζητήσεων, κάποιες φορές δεν βγάζει ούτε το site όπως σε εσένα.
    Όλες οι άλλες μηχανές αναζητήσεις το βγάζουν, με την google δεν υπάρχει περίπτωση να το δεις μπροστά σου, μόνο αν βάλεις το URL το βγάζει.



    Για το θέμα της διατροφής σου είναι νομίζω συνηθισμένα τα καλά αποτελέσματα που λαμβάνεις, αν κάνεις και εξετάσεις θα δεις και άλλα θετικά.Η low carb ξεχωρίζει από τις άλλες επιλογές (όλες μετά από θυσίες και βάσανα μπορούν να αφαιρέσουν μερικά κιλά) γιατί μπορείς να αδυνατίσεις χωρίς να πεινάς και αυτό κάνει το αποτέλεσμα διατηρήσιμο -εντελώς άκοπα- για πάντα εφόσον βέβαια δεν ξαναγυρίσεις στα παλιά.
    Να έχεις υπόψιν σου ότι υπάρχει περίοδος προσαρμογής (~1-2 μηνες) του οργανισμού στα καινούρια "καθαρά καύσιμα" που του παρέχεις και τα θετικά -σε πιο βραδύ ρυθμό- μπορούν να συνεχίζουν να εμφανίζονται για χρόνια.
    Ένας low carber καίει καθαρότερο καύσιμο και έχει λιγότερα "καυσαέρια" να αποβάλει και όπως όλα δείχνουν το μηχάνημα λειτουργεί καλυτερα. Έτσι ανά μονάδα οξυγόνου που καταναλώνει βγάζει λιγότερο διοξείδιο του άνθρακα σε σχέση με κάποιον που καταναλώνει πολλούς υδατάνθρακες RQ ~0.80 έναντι RQ~1
    Για την πιο γρήγορη απώλεια βάρους η αύξηση της πρωτεΐνης προσφέρει περισσότερο κορεσμό, μπορείς να βάλεις κιλά ακόμα και σε low carb αν το παρακάνεις με το λίπος.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος shadowman : 30-08-19 στις 20:02.

  8. #1673
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Ξανα..
    Πήγαινε μάθε πως λειτουργεί το search engine της google και πως μπορείς να επιρρεάσεις (ως εταιρία) τα απολέσματα της αναζήτησης.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  9. #1674
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξανα..
    Πήγαινε μάθε πως λειτουργεί το search engine της google και πως μπορείς να επιρρεάσεις (ως εταιρία) τα απολέσματα της αναζήτησης.
    Μπορεί να συμβαίνει αυτό που λες στο πρώτο παράδειγμα με τον PETA. Στο δεύτερο παράδειγμα με το blog post του Dr Eades, γιατί δεν βρίσκει καθόλου το άρθρο που "αναζητώ", όχι μόνο στην πρώτη σελίδα αλλά ούτε στις επόμενες; Εδώ τι παρέμβαση υπάρχει και από ποιόν για να μην βρεθεί καν το άρθρο (όχι για να πλασαριστεί σε καλή θέση);

    Τι ισχύει εδώ; έχεις κάποια απάντηση;

  10. #1675
    Εγγραφή
    29-12-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    4.541
    Downloads
    18
    Uploads
    0
    ISP
    Inalan
    εντάξει ο συγκεκριμένος δεν έχει και το θέσφατο πανω στο ζήτημα συν το γεγονός οτι εχει bias λόγω οικονομικού συμφέροντος, οπότε καλώς κατα την γνώμη μου ο αλγόριθμος της γοογλ δεν τον βγάζει στα πρώτα αποτελέσματα αλλα βγάζει επιστημονικές μελέτες.

    Γίνεται έρευνα στο ζήτημα και κάποια αποτελέσματα δείχνουν οτι η δίαιτά χαμηλών υδατανθράκων μαζί με το θερμιδικό έλλειμμα μπορεί να δουλέψει, αλλά όπως σε όλα χρειάζεται προσοχή στο τι διαβάζει κανείς και απο ποιον.

  11. #1676
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.896
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Και εγώ έχω παρατηρήσει πάντως πως υπάρχει θέμα στα αποτελέσματα αρκετές φορές το τελευταίο διάστημα.

  12. #1677
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 8anos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εντάξει ο συγκεκριμένος δεν έχει και το θέσφατο πανω στο ζήτημα συν το γεγονός οτι εχει bias λόγω οικονομικού συμφέροντος, οπότε καλώς κατα την γνώμη μου ο αλγόριθμος της γοογλ δεν τον βγάζει στα πρώτα αποτελέσματα αλλα βγάζει επιστημονικές μελέτες.

    Γίνεται έρευνα στο ζήτημα και κάποια αποτελέσματα δείχνουν οτι η δίαιτά χαμηλών υδατανθράκων μαζί με το θερμιδικό έλλειμμα μπορεί να δουλέψει, αλλά όπως σε όλα χρειάζεται προσοχή στο τι διαβάζει κανείς και απο ποιον.
    Αυτά που λες ισχύουν αλλά δεν είναι σχετικά, προφανώς όλοι κρίνονται για αυτά που λένε και γράφουν και σωστά βγαίνουν στην αναζήτηση και επιστημονικές μελέτες. Δεν μας ενδιαφέρει εδώ αν είναι σωστό ή λάθος το άρθρο, bias ή όχι biased ούτε θέλουμε να μην βγάζει μελέτες.
    Το θέμα είναι ότι αναζητώ κάποιον με το όνομα του και για συγκεκριμένο θέμα που έχει γράψει και και δεν τον βγάζει.
    Όλες οι άλλες engines βρίσκουν αυτό που ζητώ, είναι προφανές ότι η Google παρεμβαίνει για να μην εμφανιστούν απόψεις που ενοχλούν με τον ένα ή τον άλλο τρόπο την βιομηχανία.

  13. #1678
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shadowman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να συμβαίνει αυτό που λες στο πρώτο παράδειγμα με τον PETA. Στο δεύτερο παράδειγμα με το blog post του Dr Eades, γιατί δεν βρίσκει καθόλου το άρθρο που "αναζητώ", όχι μόνο στην πρώτη σελίδα αλλά ούτε στις επόμενες; Εδώ τι παρέμβαση υπάρχει και από ποιόν για να μην βρεθεί καν το άρθρο (όχι για να πλασαριστεί σε καλή θέση);

    Τι ισχύει εδώ; έχεις κάποια απάντηση;
    Θες να μου δώσεις το link που περιμένεις να βγεί; Το ακριβές link.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  14. #1679
    Το avatar του μέλους shadowman
    shadowman Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θες να μου δώσεις το link που περιμένεις να βγεί; Το ακριβές link.
    το έχω πιο πάνω:
    https://proteinpower.com/drmike/2007...rb-and-hunger/


    Το πάρτυ συνεχίζεται:
    Search GOOGLE "Metabolic Advantage" =Πλήρης απόκρυψη του τι σημαίνει αυτό. Βγάζει κάτι προϊόντα με συμπληρώματα κτλ.
    Search DUCKDUCKGO "Metabolic Advantage"= Ορισμός σε πλαίσιο και μερικά σχετικά links πιο κάτω

    Metabolic Advantage: χωρίς να έχει αποδειχθεί πλήρως, όσοι κάνουν διατροφή χαμηλή σε υδατάνθρακες (τουλάχιστον στο πρώτο διάστημα) έχουν στον ύπνο τους καύση 150-300 περισσότερων θερμίδων σε σχέση με αυτούς που κάνουν μια "κανονική" δίαιτα. Είναι σαν να κάνεις μια ώρα περπάτημα την ώρα που κοιμάσαι...

  15. #1680
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.244
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από shadowman Εμφάνιση μηνυμάτων
    το έχω πιο πάνω:
    https://proteinpower.com/drmike/2007...rb-and-hunger/


    Το πάρτυ συνεχίζεται:
    Search GOOGLE "Metabolic Advantage" =Πλήρης απόκρυψη του τι σημαίνει αυτό. Βγάζει κάτι προϊόντα με συμπληρώματα κτλ.
    Search DUCKDUCKGO "Metabolic Advantage"= Ορισμός σε πλαίσιο και μερικά σχετικά links πιο κάτω

    Metabolic Advantage: χωρίς να έχει αποδειχθεί πλήρως, όσοι κάνουν διατροφή χαμηλή σε υδατάνθρακες (τουλάχιστον στο πρώτο διάστημα) έχουν στον ύπνο τους καύση 150-300 περισσότερων θερμίδων σε σχέση με αυτούς που κάνουν μια "κανονική" δίαιτα. Είναι σαν να κάνεις μια ώρα περπάτημα την ώρα που κοιμάσαι...
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Annotation 2019-08-31 130125.png 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  28,0 KB 
ID: 206334


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

Σελ. 112 από 132 ΠρώτηΠρώτη ... 92102107110111112113114117122 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ενα σενάριο για τη χώρα μας
    Από nik77 στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-10, 05:16
  2. Ένα καλό ρούτερ για χάλια γραμμές
    Από vaggos_fromhell στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-09, 13:52
  3. Δυο ρουτερ ενα σαν sip και το αλλο σαν modem router γινεται??
    Από georgekap στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-01-09, 11:31
  4. Μήπως έχουμε αυτά τα χάλια σαν Ελλάδα γιατί μας αξίζει;;;
    Από Smpl στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 1336
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-06, 14:56

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας