Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 122 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 102112117120121122123124127132142 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.816-1.830 από 17511
  1. #1816
    Εγγραφή
    18-02-2008
    Περιοχή
    Δραπετσωνα
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    89
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    ~49998~/4996
    ISP
    OTE
    Router
    Speedport Entry2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι και μένα μου το είπαν ότι θα κανουν, αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω δει και σκέψου ότι στην περίπτωσή μου είναι για διαφορές σχεδόν 9 ετών...
    Μηπως επειδη σε σενα ειναι πολλα το καθυστερουν?

  2. #1817
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antreas9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ, άσχετα που
    1) θα έπρεπε να είναι ανεξάρτητη εταιρεία, αφού "σερβίρει" όλες τις εταιρείες
    2) θα έπρεπε να υπόκειται σε έλεγχο, καθώς ευνοεί συστηματικά τον πάροχο-μαμά (με αποδείξεις και ονόματα, και το κορμάκι σου θα ψάξω πόντο-πόντο)
    3) Πληρώνεται μέσω των ρυθμιζομένων χρεώσεων στους λογαριασμους, αφειδώς από όλους τους καταναλωτές, δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑΣ λόγος να είναι θυγατρική της δεη.
    4) Έχει ανεξάρτητη δομή, και όπως στο φυσικό αέριο που εσπασε αμέσως σε διαφορετικές εταιρείες η ΕΔΑ με το φ.αέριο αττικής, έτσι θα έπρεπε να σπάσει και ο δεδδηε. Αλλά...ελληνικό "πράσινο" δημόσιο... (by the way, η εδα ως τώρα, όπως και ο δεσφα, δείχνει άψογη συμπεριφορά προς όλους τους παρόχους, και καμία σχέση με τη δυσκοιλιότητα δεδδηε/αδμηε/λαγηε)
    5) Ως εργαζόμενος σε πάροχο, δε θα με πείραζε όταν θέλουν να κράξουν το δεδδηε για τα άπειρα λάθη του, να κράζουν την δεη, γιατί της χαλάνε το brand. Ομως πετάχτηκα και "διόρθωσα" γιατί πρέπει ο κόσμος να αρχίσει να καταλαβαίνει...
    Καλά εδώ συφμωνώ 100%.

  3. #1818
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    εγω σημερα παντως ημουν στο γραφειο ενος εξωτερικου συνεργατη της εταιρειας/φορεα που εργαζομαι που τον εχουν προσλαβει για να κανει διεκπεραιωση θεματα που αφορουν την ΔΕΗ και το ΔΕΔΔΗΕ
    μπηκαν καποιοι που συστηθηκαν ως συνεργατες της εταιρειας Voltera και προσπαθησαν να τον πεισουν να συνεργαστει μαζι τους (χωρις να ξερουν φυσικα οτι συνεργαζεται ηδη με την εταιρεια Voltera) λεγοντας του το "θεικο" οτι αναλαμβανουν υποθεσεις πελατων που εχουν υψηλα χρεη στην ΔΕΗ και φροντιζουν με "νομιμα μεσα" να τους κανουν αλλαγη ονοματος και παροχου

    φυσικα περιττο να πω οτι με το που το ακουσε ο ανθρωπος αυτος που ειναι μεσα στα πραγματα τους εδιωξε με τον τροπο του

  4. #1819
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω σημερα παντως ημουν στο γραφειο ενος εξωτερικου συνεργατη της εταιρειας/φορεα που εργαζομαι που τον εχουν προσλαβει για να κανει διεκπεραιωση θεματα που αφορουν την ΔΕΗ και το ΔΕΔΔΗΕ
    μπηκαν καποιοι που συστηθηκαν ως συνεργατες της εταιρειας Voltera και προσπαθησαν να τον πεισουν να συνεργαστει μαζι τους (χωρις να ξερουν φυσικα οτι συνεργαζεται ηδη με την εταιρεια Voltera) λεγοντας του το "θεικο" οτι αναλαμβανουν υποθεσεις πελατων που εχουν υψηλα χρεη στην ΔΕΗ και φροντιζουν με "νομιμα μεσα" να τους κανουν αλλαγη ονοματος και παροχου

    φυσικα περιττο να πω οτι με το που το ακουσε ο ανθρωπος αυτος που ειναι μεσα στα πραγματα τους εδιωξε με τον τροπο του
    Με λίγα λογά μας λες πως ο συνεργάτης σου έχει μεγάλα χρέη στην ΔΕΗ:


    Αν όχι τότε δεν βλέπω κάποιο λόγο να του πούνε κάτι τέτοιο οι κυνηγοί συμβολαίων (και όχι συνεργάτες της voltera, αν ήταν μάλιστα θα ξέρανε πως ήταν στην voltera).


    Εδώ τώρα θα έρθει ο famous_walker και θα ζητήσει να μας πεις που δουλεύεις και άλλα σχετικά στοιχεία ......

  5. #1820
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με λίγα λογά μας λες πως ο συνεργάτης σου έχει μεγάλα χρέη στην ΔΕΗ:

    Αν όχι τότε δεν βλέπω κάποιο λόγο να του πούνε κάτι τέτοιο οι κυνηγοί συμβολαίων (και όχι συνεργάτες της voltera, αν ήταν μάλιστα θα ξέρανε πως ήταν στην voltera).

    Εδώ τώρα θα έρθει ο famous_walker και θα ζητήσει να μας πεις που δουλεύεις και άλλα σχετικά στοιχεία ......
    δεν δουλευω σε εταιρεια παροχης ενεργειας

    δεν εχω προβλημα να πω που δουλευω

    αναφερα το περιστατικο καθως εμενα μου θυμιζει "λαμογια" αν υπαρχουν τετοιοι συνεργατες εταιρειων και κανουν τετοια πραγματα

    ο εξωτερικος συνεργατης εχει γραφειο διεκπεραιωσης υποθεσεων που αφορουν την ΔΕΗ/ΔΕΔΔΗΕ συνεργαζεται και με τις ιδιωτικες εταιρειες παροχης ενεργειας
    απλα την εταιρεια/φορεα που εργαζομαι δεν μας ενδιαφερει αυτο το κομματι καθως ολα τα ακινητα που νοικιαζουμε πηγαινει η παροχη στην ΔΕΗ.

    σε αυτον τον εξωτερικο συνεργατη μας ηρθαν στο γραφειο του να του προτεινουν συνεργασια καποιοι που οπως ισχυριστηκαν ηταν συνεργατες της εταιρειας Voltera (δεν ειχαν φυσικα καποια καρτα κτλ)
    αυτοι οι ανθρωποι ισχυριστηκαν οτι μπορουν να αναλαβουν υποθεσεις πελατων που εχουν μεγαλα χρεη στην ΔΕΗ και οτι μπορουν να τους απαλλαξουν απο αυτα με "νομιμο τροπο" ωστε να καθαρισει η παροχη και να γινει αλλαγη ονοματος και παροχου και οταν το γραφειο του εξωτερικου συνεργατη μας τους ειπε οτι κατι τετοιο δεν γινεται με νομιμο τροπο τοτε απλα εφυγαν.

  6. #1821
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν δουλευω σε εταιρεια παροχης ενεργειας

    δεν εχω προβλημα να πω που δουλευω

    αναφερα το περιστατικο καθως εμενα μου θυμιζει "λαμογια" αν υπαρχουν τετοιοι συνεργατες εταιρειων και κανουν τετοια πραγματα

    ο εξωτερικος συνεργατης εχει γραφειο διεκπεραιωσης υποθεσεων που αφορουν την ΔΕΗ/ΔΕΔΔΗΕ συνεργαζεται και με τις ιδιωτικες εταιρειες παροχης ενεργειας
    απλα την εταιρεια/φορεα που εργαζομαι δεν μας ενδιαφερει αυτο το κομματι καθως ολα τα ακινητα που νοικιαζουμε πηγαινει η παροχη στην ΔΕΗ.

    σε αυτον τον εξωτερικο συνεργατη μας ηρθαν στο γραφειο του να του προτεινουν συνεργασια καποιοι που οπως ισχυριστηκαν ηταν συνεργατες της εταιρειας Voltera (δεν ειχαν φυσικα καποια καρτα κτλ)
    αυτοι οι ανθρωποι ισχυριστηκαν οτι μπορουν να αναλαβουν υποθεσεις πελατων που εχουν μεγαλα χρεη στην ΔΕΗ και οτι μπορουν να τους απαλλαξουν απο αυτα με "νομιμο τροπο" ωστε να καθαρισει η παροχη και να γινει αλλαγη ονοματος και παροχου και οταν το γραφειο του εξωτερικου συνεργατη μας τους ειπε οτι κατι τετοιο δεν γινεται με νομιμο τροπο τοτε απλα εφυγαν.
    Ευχαριστούμε για την διευκρίνιση γιατί κάποιοι βλέπουν φαντάσματα παντού.

  7. #1822
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.908
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με λίγα λογά μας λες πως ο συνεργάτης σου έχει μεγάλα χρέη στην ΔΕΗ:


    Αν όχι τότε δεν βλέπω κάποιο λόγο να του πούνε κάτι τέτοιο οι κυνηγοί συμβολαίων (και όχι συνεργάτες της voltera, αν ήταν μάλιστα θα ξέρανε πως ήταν στην voltera).


    Εδώ τώρα θα έρθει ο famous_walker και θα ζητήσει να μας πεις που δουλεύεις και άλλα σχετικά στοιχεία ......
    Βλέπω το συνεχίζεις.

    Όταν βγαίνει κάποιος και ισχυρίζεται κάτι χωρίς στοιχεία στα όρια της συκοφάντησης είναι ή δεν είναι εύλογο να ζητήσει κάποιος τεκμηρίωση; Αν αρχίσω εγώ και λέω ότι δουλεύω σε εναλλακτικό και ξέρω πως ο ΟΤΕ πουλάει κάτω του κόστους και τα χρεώνει στο ελληνικό κράτος φαντάζομαι θα μπεις να με προστατεύσεις απέναντι σε όσους μου την λένε όπως έκανες εδώ με τον φίλο έτσι;

  8. #1823
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλέπω το συνεχίζεις.

    Όταν βγαίνει κάποιος και ισχυρίζεται κάτι χωρίς στοιχεία στα όρια της συκοφάντησης είναι ή δεν είναι εύλογο να ζητήσει κάποιος τεκμηρίωση; Αν αρχίσω εγώ και λέω ότι δουλεύω σε εναλλακτικό και ξέρω πως ο ΟΤΕ πουλάει κάτω του κόστους και τα χρεώνει στο ελληνικό κράτος φαντάζομαι θα μπεις να με προστατεύσεις απέναντι σε όσους μου την λένε όπως έκανες εδώ με τον φίλο έτσι;
    Αυτό που είπα εγώ, πάντως δεν πήγαινε σε εσένα

  9. #1824
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    @famous_walker καλλιο να σου βγει το ματι... Μετα το φατσοβιβλιο ολα τα αλλα "φακελωματα" θα μοιαζουν παιδικα παιχνιδακια! Περα απο πλακα υπαρχουν και οι αυτηκοοι μαρτυρες, που δεν ειναι απαραιτητα βαλτοι ή τρολ, του στιλ μου το ειπε ο μπατζανακης της ξαδερφης του καφετζη μου.

    Συνεπης χρηστης Γ1 οικιακο τιμολογιο
    με καταναλωση περιπου 2000 kWh το τετραμηνο χωρις νυκτερινο (ακομη)
    συμφερει να παει και σε ποιον εναλλακτικο κατα την γνωμη σας;
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  10. #1825
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    θα έπρεπε να υπόκειται σε έλεγχο, καθώς ευνοεί συστηματικά τον πάροχο-μαμά (με αποδείξεις και ονόματα
    Με τι τρόπους γίνεται αυτό;
    Έχει καταγγελθεί αφού υπάρχουν αποδείξεις;
    Έχουν επιβεβαιωθεί αυτές;

  11. #1826
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλέπω το συνεχίζεις.

    Όταν βγαίνει κάποιος και ισχυρίζεται κάτι χωρίς στοιχεία στα όρια της συκοφάντησης είναι ή δεν είναι εύλογο να ζητήσει κάποιος τεκμηρίωση; Αν αρχίσω εγώ και λέω ότι δουλεύω σε εναλλακτικό και ξέρω πως ο ΟΤΕ πουλάει κάτω του κόστους και τα χρεώνει στο ελληνικό κράτος φαντάζομαι θα μπεις να με προστατεύσεις απέναντι σε όσους μου την λένε όπως έκανες εδώ με τον φίλο έτσι;
    Ενω εδώ κάποιος λέει πως η τάδε εταιρία πρότεινε τρόπο σε κάποιον το πως να κάνει κάτι παράνομο, αλλά εδώ δεν σε πειράζει όποτε δεν ζητάς στοιχεία

  12. #1827
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.908
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MIKU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που είπα εγώ, πάντως δεν πήγαινε σε εσένα
    Ουδεμία παρεξήγηση.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    @famous_walker καλλιο να σου βγει το ματι... Μετα το φατσοβιβλιο ολα τα αλλα "φακελωματα" θα μοιαζουν παιδικα παιχνιδακια! Περα απο πλακα υπαρχουν και οι αυτηκοοι μαρτυρες, που δεν ειναι απαραιτητα βαλτοι ή τρολ, του στιλ μου το ειπε ο μπατζανακης της ξαδερφης του καφετζη μου.

    Συνεπης χρηστης Γ1 οικιακο τιμολογιο
    με καταναλωση περιπου 2000 kWh το τετραμηνο χωρις νυκτερινο (ακομη)
    συμφερει να παει και σε ποιον εναλλακτικο κατα την γνωμη σας;
    Εννοείται υπάρχουν και αυτοί.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενω εδώ κάποιος λέει πως η τάδε εταιρία πρότεινε τρόπο σε κάποιον το πως να κάνει κάτι παράνομο, αλλά εδώ δεν σε πειράζει όποτε δεν ζητάς στοιχεία
    Ξέρω ναι ο αστυνομικός είναι μπουζούκι.

  13. #1828
    Εγγραφή
    20-05-2008
    Μηνύματα
    118
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    @famous_walker καλλιο να σου βγει το ματι... Μετα το φατσοβιβλιο ολα τα αλλα "φακελωματα" θα μοιαζουν παιδικα παιχνιδακια! Περα απο πλακα υπαρχουν και οι αυτηκοοι μαρτυρες, που δεν ειναι απαραιτητα βαλτοι ή τρολ, του στιλ μου το ειπε ο μπατζανακης της ξαδερφης του καφετζη μου.

    Συνεπης χρηστης Γ1 οικιακο τιμολογιο
    με καταναλωση περιπου 2000 kWh το τετραμηνο χωρις νυκτερινο (ακομη)
    συμφερει να παει και σε ποιον εναλλακτικο κατα την γνωμη σας;
    Κι εγώ με παρόμοια κατανάλωση και Γ1Ν τιμολόγιο το ψάχνω και τείνω να καταλήξω στη Volterra.

  14. #1829
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    @famous_walker καλλιο να σου βγει το ματι... Μετα το φατσοβιβλιο ολα τα αλλα "φακελωματα" θα μοιαζουν παιδικα παιχνιδακια! Περα απο πλακα υπαρχουν και οι αυτηκοοι μαρτυρες, που δεν ειναι απαραιτητα βαλτοι ή τρολ, του στιλ μου το ειπε ο μπατζανακης της ξαδερφης του καφετζη μου.

    Συνεπης χρηστης Γ1 οικιακο τιμολογιο
    με καταναλωση περιπου 2000 kWh το τετραμηνο χωρις νυκτερινο (ακομη)
    συμφερει να παει και σε ποιον εναλλακτικο κατα την γνωμη σας;
    πολλες kw/h καις

    εγω εχω Γ1Ν νυχτερινο οικιακο τιμολογιο και δεν εχω φτασει τις 2.000 kw/h θα μου πεις ειμαστε δυο ατομα αντε τρια καμια φορα...

    για δες αν σε συμφερει να μπεις στο (νεο) κοινωνικο τιμολογιο (ΚΟΤ/Α ή ΚΟΤ/Β) μαζι με νυχτερινο θα εισαι ΟΚ πιστευω

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panas34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ με παρόμοια κατανάλωση και Γ1Ν τιμολόγιο το ψάχνω και τείνω να καταλήξω στη Volterra.
    εγω παντως μετα απο αυτο που ειδα και ακουσα απο "συνεργατες" της εν λογω εταιρειας
    συγνωμη αλλα θα παραμεινω στην ΔΕΗ μεχρι τελους (και δεν ειμαι απο αυτους που την υπερασπιζονται καθως συνεργαζομαι ως επαγγελματιας πελατης της (αρκετες χιλιαδες ευρω καθε μηνα) και εχει παρα πολλες "παιδικες ασθενειες" που δεν εχουν θεραπεια δυστυχως

    αλλωστε δεν εχω και λογο να φυγω

    ειμαι συνεπης καταναλωτης (-15%) πληρωνω στην ωρα τους παντα τους λογαριασμους
    εχω νυχτερινο οικιακο τιμολογιο
    κανω νορμαλ καταναλωσεις

  15. #1830
    Εγγραφή
    26-09-2003
    Μηνύματα
    17.713
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200/20 Mbps
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Συγγενής έλαβε χθες τηλεφώνημα από πωλητή της ΗΡΩΝ και ύστερα από αρκετό μπίρι-μπίρι και υποσχέσεις που μεταφέρω με επιφύλαξη (ο λογαριασμός θα είναι 30% πιο κάτω από ΔΕΗ, δεν υπάρχουν ρυθμιζόμενες χρεώσεις αυτά είναι στη ΔΕΗ μόνο, θα έχετε χρέωση νυχτερινού όλο το 24ωρο κτλ), πείστηκε να κάνει τηλεφωνική αίτηση για το πακέτο ΗΡΩΝ Νυχτερινό 24/7 (εάν κατάλαβα καλά, χωρίς πάγια εντολή).

    Μέχρι τώρα είχε ΔΕΗ με Οικιακό τιμολόγιο Γ1, μονοφασική παροχή (8 kVA), χωρίς νυχτερινό, με έκπτωση συνέπειας (-15% στο ρεύμα) και κατανάλωση το τελευταίο έτος 2.880 kWh (σε 4μηνα: 950+1050+880 kWh), μέσο όρο δηλαδή βγαίνει 960 kWh ανά 4μηνο.

    Έριξα μια ματιά στο νήμα αλλά ψιλοχάθηκα και θέλω να σιγουρευτώ προτού το συζητήσω αύριο:
    1) Προφανώς αυτά περί 30% χαμηλότερου λογαριασμού είναι φούμαρα και είτε εξαπατούν, είτε κάτι δε κατάλαβε. Σωστά;
    2) Το https://allazorevma.gr/compare/current είναι ενημερωμένο με όλα τα τρέχοντα πακέτα / τιμές ή να συμβουλευτώ κάποιο άλλο site σύγκρισης; Σύμφωνα με το allazorevma.gr, όχι απλά δε θα πληρώσει λιγότερα με την ΗΡΩΝ αλλά τουλάχιστον €10 παραπάνω το έτος (+ εγγύηση άμα δεν βάλει πάγια εντολή). Σωστά και εδώ;
    3) Αν και θα ρωτήσω περισσότερα αύριο, η τηλεφωνική αίτηση αρκεί για να ολοκληρωθεί η διαδικασία αλλαγής παρόχου ρεύματος ή απαιτούνται και κάποια δικαιολογητικά (όπως διάβασα στο νήμα), οπότε άμα δε τα στείλει λήγει το θέμα; Συνεχίζει να έχει κάποια υποχρέωση προς την ΗΡΩΝ;
    4) Εάν αρκεί η τηλεφωνική αίτηση για ολοκλήρωση της διαδικασίας και χρειάζεται κανονική ακύρωση, ποια είναι η προτεινόμενη διαδικασία για άμεση υπαναχώρηση και ακύρωση της μετάβασης χωρίς κόστος;
    5) Υπάρχει περίπτωση να μείνει έστω και 1 ώρα χωρίς ρεύμα είτε προχωρήσει η αίτηση είτε όχι; Απ'όσο κατάλαβα όχι, αλλά δε βλάπτει μια επιβεβαίωση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος psyxakias : 14-04-18 στις 04:12.

Σελ. 122 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 102112117120121122123124127132142 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας