Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 363 από 1169 ΠρώτηΠρώτη ... 343353358361362363364365368373383 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.431-5.445 από 17524
  1. #5431
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    εγώ με την "μηδενική εμπειρία" που έχω υπάρχουν άνθρωποι εδώ μέσα με περισσότερη εμπειρία πάνω σε αυτό το αντικείμενο
    θα πω προσέχετε γιατί έχουν ξεπηδήσει πάρα πολλές εταιρείες (θυμίζει τις "παχιές αγελάδες στις τηλεπικοινωνίες") η αγορά δεν αντέχει τόσους παίκτες η πίτα είναι μοιρασμένη και τα κέρδη συγκεκριμένα.

  2. #5432
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Και τι έγινε , έστω είμαι στη ΡευμαΑΕ και βαράει κανόνι αύριο.
    Περνάω σε καθολικό πάροχο και αλλάζω σε άλλον της αρεσκείας μου
    Bonus, ίσως να μην πληρώσω τον τελευταίο λογαριασμό της ΡευμαΑΕ

    EDIT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα δεν σε απασχολεί
    Αλλά θα σε απασχολήσει όταν ξανά γίνει το ίδιο λάθος με άλλη εταιρεία στην οποία θα είσαι ΕΣΥ ο πελάτης
    Δεν χρειάζεται να ξαναγράψω τα ίδια μιας και είμαστε oftopic . Είναι ίδια η απάντηση
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Korakios : 05-11-20 στις 00:45.

  3. #5433
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τι έγινε , έστω είμαι στη ΡευμαΑΕ και βαράει κανόνι αύριο.
    Περνάω σε καθολικό πάροχο και αλλάζω σε άλλον της αρεσκείας μου
    Bonus, ίσως να μην πληρώσω τον τελευταίο λογαριασμό της ΡευμαΑΕ
    δεν είναι τόσο απλό αγαπητέ μου φίλε
    μάλλον δεν θυμάσαι κάποιες "παλιές εταιρείες ενέργειας"
    οι επιχειρηματίες/ιδιοκτήτες τους είναι ελεύθεροι από την ελληνική δικαιοσύνη (ουδέποτε καταδικάστηκαν) έτσι γλεντάνε κάθε καλοκαίρι τις διακοπές τους στην μύκονο με χρήματα άλλων.

  4. #5434
    Εγγραφή
    02-08-2011
    Μηνύματα
    307
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΡΙΚΑΛΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων

    To Fixed της Εlpedison το είχα ξεχάσει. Mε απλά λόγια για να το καταλάβουν οι συμφορουμήτες:

    Επιλέγετε ένα από αυτά τα πολλά προγράμματα:

    Ηome Day, Night, Simple
    https://www.elpedison.gr/gr/gia-to-s...ectricityhome/

    Έπειτα αφού έχετε επιλέξει το πρόγραμμα που θέλετε ενεργοποιείτε την υπηρεσία fixed με 3ευρώ/μήνα για Home ή Home Protect και 6.30/μήνα για τα 24 ώρες νυχτερινό και δε χρεώνεστε καθόλου ΟΤΣ/ΤΕΑ.
    https://www.elpedison.gr/gr/gia-to-s...pedison-fixed/

    Tα 50 ευρώ δώρο δεν ισχύουν στα πακέτα Home και Protect αν ενεργοποιήσετε την υπηρεσία fixed.

    Τα Ηome και Protect είναι χωρίς δέσμευση, τα 24 νυχτερινά με 2 χρόνια δέσμευση.
    Ενα πολυ μικρο λαθος 0,50 λεπτων για την υπηρεσια fixed που ειναι 3,50 ευρω και οχι 3 ευρω.

    Το μονο προγραμμα που κραταω ειναι το Ηοme Protect Night και με την επιπλεον ενεργοποιηση του Fixed στα 3,50 ευρω αν δεν εχω κανει λαθος τους υπολογισμους μου θεωρω οτι στην δικη μου περιπτωση ειναι μερικα ψιλα ακριβοτερο απο το παλιο προγραμμα της ΕΛΙΝ που τωρα εχει αλλαξει.
    Ισως να ειναι το καλυτερο και φθηνοτερο προγραμμα αυτη την στιγμη σημερα χωρις ΟΤΣ αλλα και χωρις δεσμευση.

    Το μονο που με απασχολει και δεν το βρηκα γραμμενο ειναι αν μπορουν να το παρουν πελατες ΚΟΤ.

    Πως δεν το ειχαμε παρει χαμπαρι αυτο το προγραμμα ρε φιλε.

  5. #5435
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν είναι τόσο απλό αγαπητέ μου φίλε
    μάλλον δεν θυμάσαι κάποιες "παλιές εταιρείες ενέργειας"
    οι επιχειρηματίες/ιδιοκτήτες τους είναι ελεύθεροι από την ελληνική δικαιοσύνη (ουδέποτε καταδικάστηκαν) έτσι γλεντάνε κάθε καλοκαίρι τις διακοπές τους στην μύκονο με χρήματα άλλων.
    Δεν με απασχολεί σαν καταναλωτή άμεσα . Το έμμεσα πχ επιβαρύνεται το δημόσιο άρα και οι φόροι , ναι ,αλλά είναι άκυρο της συζήτησης.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SIDASHE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μονο που με απασχολει και δεν το βρηκα γραμμενο ειναι αν μπορουν να το παρουν πελατες ΚΟΤ.

    Πως δεν το ειχαμε παρει χαμπαρι αυτο το προγραμμα ρε φιλε.
    Αυτές οι 2 ήταν οι μόνες που άξιζαν εδώ και μήνες (χωρίς ΟΤΣ)
    Η elpedison αναφέρει
    Η οικογένεια προϊόντων ElectricityHome απευθύνεται και σε δικαιούχους ΚΟΤ.
    https://www.elpedison.gr/gr/gia-to-s...ectricityhome/

  6. #5436
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν με απασχολεί σαν καταναλωτή άμεσα . Το έμμεσα πχ επιβαρύνεται το δημόσιο άρα και οι φόροι , ναι ,αλλά είναι άκυρο της συζήτησης.

    - - - Updated - - -



    Αυτές οι 2 ήταν οι μόνες που άξιζαν εδώ και μήνες (χωρίς ΟΤΣ)
    Η elpedison αναφέρει
    Η οικογένεια προϊόντων ElectricityHome απευθύνεται και σε δικαιούχους ΚΟΤ.
    https://www.elpedison.gr/gr/gia-to-s...ectricityhome/
    Τώρα δεν σε απασχολεί
    Αλλά θα σε απασχολήσει όταν ξανά γίνει το ίδιο λάθος με άλλη εταιρεία στην οποία θα είσαι ΕΣΥ ο πελάτης

  7. #5437
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Μηνύματα
    769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    _
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί κάποιος να υπολογίσει, το καινουριο προγραμμα της Ελιν ποσο πιο ακριβό βγαινει δηλαδή απο το παλιο;

    Με βάση τις πιο δυσοίωνες αλλα και τις πιο ευοίωνες προβλέψεις ωστε να βγαλουμε min-max.
    Mόνο το Fixed! Oικιακό Νυχτερινό μπορείς να συγκρίνεις με το παλιό Οικιακό Ν.

    Ημερήσια κατανάλωση
    Nέο: 0.095 - 10% = 0.0855
    Παλιό: 0.085 - 10% - 0.0765

    Το καινούργιο 0.009€/kwh ακριβότερο στην ημερήσια χρέωση κι έχει επίσης 12 ευρώ ετήσιο πάγιο.

    Για τα υπόλοιπα προγράμματα πρέπει να περιμένουμε τουλάχιστον κάνα 2 μήνες να δούμε που θα κάτσει αυτή η νέα μεταβλητή ημερήσια τιμή.

    Σχετικά με Elpedison
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SIDASHE Εμφάνιση μηνυμάτων

    Το μονο που με απασχολει και δεν το βρηκα γραμμενο ειναι αν μπορουν να το παρουν πελατες ΚΟΤ.

    Πως δεν το ειχαμε παρει χαμπαρι αυτο το προγραμμα ρε φιλε.
    Το είχε αναφέρει παλιά ένας φίλος αυτό της Elpedison. Αλλά 0.0895 -15% έβγαινε 0.076
    Το παλιό της Ελίν είναι 0.085 - 10% = 0.0765

    Συνέφερε της Ελίν διότι στην Εlpedison έπρεπε είτε να πληρώσεις ΟΤΣ, είτε 42ευρώ καπέλο για το Fixed.


    Mε τα τωρινά δεδομένα της Ελίν (0.009 ακριβότερο το νέο πρόγραμμα), αν πχ έχεις κατανάλωση 4500 / ετησίως στο ημερήσιο, τότε δίνεις 40 ευρώ παραπάνω.

    Ίδιο δηλαδή με το ετήσιο κόστος της Εlpedison για την υπηρεσία fixed. H Eλίν τώρα έχει πάγιο 12 ευρώ, η Elpedison 50ευρώ δώρο οπότε ναι συμφέρει τώρα η Elpedison.

    Aλλά για σιγουριά ρώτα αν δίνουν την έκπτωση 15% σε συνδιασμό με το ΚΟΤ. Η Ελίν το δίνει το 10%. Η ΔΕΗ δεν το δίνει το 5%. Ο κάθε πάροχος κάνει ότι θέλει.

    Πάντως κατά τη γνώμη μου έκανες λάθος που βιάστηκες και κατάργησες την αίτηση σου στο Ελίν Οικιακό Ν. Ίσως προλάβαινες να το έπαιρνες και να ήσουν αορίστου χρόνου μέχρι νεωτέρας.

  8. #5438
    Εγγραφή
    02-08-2011
    Μηνύματα
    307
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΡΙΚΑΛΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων

    Σχετικά με Elpedison

    Το είχε αναφέρει παλιά ένας φίλος αυτό της Elpedison. Αλλά 0.0895 -15% έβγαινε 0.076
    Το παλιό της Ελίν είναι 0.085 - 10% = 0.0765

    Συνέφερε της Ελίν διότι στην Εlpedison έπρεπε είτε να πληρώσεις ΟΤΣ, είτε 42ευρώ καπέλο για το Fixed.


    Mε τα τωρινά δεδομένα της Ελίν (0.009 ακριβότερο το νέο πρόγραμμα), αν πχ έχεις κατανάλωση 4500 / ετησίως στο ημερήσιο, τότε δίνεις 40 ευρώ παραπάνω.

    Ίδιο δηλαδή με το ετήσιο κόστος της Εlpedison για την υπηρεσία fixed. H Eλίν τώρα έχει πάγιο 12 ευρώ, η Elpedison 50ευρώ δώρο οπότε ναι συμφέρει τώρα η Elpedison.

    Aλλά για σιγουριά ρώτα αν δίνουν την έκπτωση 15% σε συνδιασμό με το ΚΟΤ. Η Ελίν το δίνει το 10%. Η ΔΕΗ δεν το δίνει το 5%. Ο κάθε πάροχος κάνει ότι θέλει.

    Πάντως κατά τη γνώμη μου έκανες λάθος που βιάστηκες και κατάργησες την αίτηση σου στο Ελίν Οικιακό Ν. Ίσως προλάβαινες να το έπαιρνες και να ήσουν αορίστου χρόνου μέχρι νεωτέρας.
    Nαι αλλα ειχε κι ενα συν 5% εκπτωση στην κιλοβατωρα την νυχτερινη κι εβγαινε λιγο παρακατω οποτε η διαφορα θα ηταν κανενα 30αρι ευρω τον χρονο τελικη τιμη(υπολογισμενο με το fixed της elpedison μεσα).Λιγο το κακο αν σκεφτεις οτι στην elpedison υπαρχει η δυνατοτητα καταχωρησης των ενδειξεων καθε μηνα κι επιπλεον το app αν δεν κανω λαθος που το ανεφεραν σε ενα προηγουμενο μηνυμα.

    Τα 50 ευρω δωρο το κακο με αυτα ειναι οτι εαν επιλεξεις το fixed το χανεις.Και θεωρω οτι εαν ειναι να πας σε αυτο το προγραμμα το fixed πρεπει να το επιλεξεις οπωσδηποτε για να μην μπλεξεις με OTΣ κι αλλες χρεωσεις.

    Ναι μπορω ακομα να το παρω μετα απο επικοινωνια που ειχα με την EΛΙΝ αλλα δεν θελω να μπω τωρα στην διαδικασια με χαρτια και μετα απο λιγο καιρο να ξαναμπω παλι στην ιδια διαδικασια για να αλλαξω παροχο.Δεν μπορω ουτε εχω το κουραγιο να το κανω για κανεναν λογο την συγκεκριμενη χρονικη στιγμη ειδικα.Ουτε μπορουν να μου το διαβεβαιωσουν για το τι μπορει να συμβει την αλλη εβδομαδα η τον αλλο μηνα.

    Αυτο που πιστευω πως ειναι σωστο ειναι να περιμενω να καταλαγιασει ο χαμος που γινεται τωρα και με την αλλαγη της ΟΤΣ μπας και καθαρισει λιγο το τοπιο και βγαλουν και το εργαλειο που ελεγαν μεχρι τελος του χρονου με τις τιμες απ'ολους τους παροχους που θα μπορει ο καθενας να βρει ευκολα τι τον συμφερει.
    Με την καταναλωση που κανω ξερω οτι στην καλυτερη περιπτωση θα ειμαι κερδισμενος περιπου στα 300 ευρω και κατι ψιλα τον χρονο το ανωτερο οποτε καθε μηνα χανω κανενα 30αρι.Ας ειναι τουλαχιστον για την ηρεμια μου μεχρι να αλλαξω παροχο και να μην μπλεξω με διαφορα χαρτια και αλλαγες παροχων σε μικρο χρονικο διαστημα.

  9. #5439
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.961
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Για το οικιακό νυχτερινό maxi της φυσικό αέριο Ελλάδος τι λέτε?
    Πάγιο 2.6 ευρώ το μήνα.
    Ημερήσια κιλοβατωρα 0.059
    Νυχτερινή κιλοβατώρα 0.043 , μιλάμε πάντα για εμπροθεσμες πληρωμες.
    Που είναι η φάβα με το λάκκο εδώ? Υποθέτω ότι ακόμη και με οτσ μέσα βγαίνει φθηνά σαν σύνολο. Εμενα η 4μηνη κατανάλωση μου είναι 1500kwh η οποία είναι μοιρασμένη περίπου στη μέση μέρα με νύχτα.

    https://www.fysikoaerioellados.gr/pr...electric-power

  10. #5440
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.499
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Η φάκα προφανώς είναι στην εξαιρετικά χαμηλή ΟΤΣ που έχει.. Τώρα αν συμφέρει σε σχέση με άλλα προγράμματα δε ξέρω.. Πρέπει να γίνουν υπολογισμοί. Έτσι όπως πάνε το υς βλέπω να βγάζουν προγράμματα με όριο ΟΤΣ 10 ευρώ.. Θα διαφημίζουν σχεδόν μηδενική χρέωση κιλοβατώρα για να τσιμπαμε και θα χρεώνουν μόνο ΟΤΣ.

  11. #5441
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Δε το κουνάω από την ΔΕΗ εγώ. Τώρα σκέφτομαι να πάω και το αέριο
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  12. #5442
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε το κουνάω από την ΔΕΗ εγώ. Τώρα σκέφτομαι να πάω και το αέριο
    Τι να κουνησεις? Ετσι οπως τα εχουν κανει πρεπει να φας μια βδομαδα σε υπολογισμους (αφου εχεις βγαλει τουλαχιστο μαστερ στα μαθηματικα ) και παλι δε ξερεις τι σου ξημερωνει...
    Σκεψου να γινοταν το ιδιο με τη κινητη και να σου ελεγαν, τοσο το MB/δευτερολεπτο αλλα 1. εαν εχει κινηση το δικτυο +τοσο, εαν εχουμε πολυ κινηση σε δεδομενα εξωτερικου +τοσο, αν+, αν+, αν+, τραγικα πραγματα.


  13. #5443
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baskon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η φάκα προφανώς είναι στην εξαιρετικά χαμηλή ΟΤΣ που έχει.. Τώρα αν συμφέρει σε σχέση με άλλα προγράμματα δε ξέρω.. Πρέπει να γίνουν υπολογισμοί. Έτσι όπως πάνε το υς βλέπω να βγάζουν προγράμματα με όριο ΟΤΣ 10 ευρώ.. Θα διαφημίζουν σχεδόν μηδενική χρέωση κιλοβατώρα για να τσιμπαμε και θα χρεώνουν μόνο ΟΤΣ.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Godian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε το κουνάω από την ΔΕΗ εγώ. Τώρα σκέφτομαι να πάω και το αέριο

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panoc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να κουνησεις? Ετσι οπως τα εχουν κανει πρεπει να φας μια βδομαδα σε υπολογισμους (αφου εχεις βγαλει τουλαχιστο μαστερ στα μαθηματικα ) και παλι δε ξερεις τι σου ξημερωνει...
    Σκεψου να γινοταν το ιδιο με τη κινητη και να σου ελεγαν, τοσο το MB/δευτερολεπτο αλλα 1. εαν εχει κινηση το δικτυο +τοσο, εαν εχουμε πολυ κινηση σε δεδομενα εξωτερικου +τοσο, αν+, αν+, αν+, τραγικα πραγματα.

    Απλά πας σε πρόγραμμα χωρίς ΟΤΣ, πάλι συμφέρει απο ΔΕΗ. Βέβαια για εξοχικό με μηδενικές σχεδόν καταναλώσεις το χρόνο το 100ρικο που δίνει η ΔΕΗ συμφέρει και θα βάλω
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Korakios : 05-11-20 στις 12:43.

  14. #5444
    Εγγραφή
    10-06-2014
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    39
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Σήμερα έκατσε στο €40,38

    Άρα ομαλοποιείται το θέμα...

    Κυριακή 1-11 €53,56
    Δευτέρα 2-11 €60,99
    Τρίτη 3-11 €56,01
    Τετάρτη 4-11 €47,47
    Πεμπτη 5-11 €43,25
    Παρασκευή 6-11 €40,38

    Ίσως οι αρχικές υψηλές τιμές να είχαν να κάνουν με δυσλειτουργία των πρώτων ημερών του νέου μοντέλου;;;

    Μέση Τιμή 6ημέρου €50,27

  15. #5445
    Εγγραφή
    05-11-2004
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    3.745
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    Άρθρα
    30
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    EdgeRouter™ X
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από glazar76 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα έκατσε στο €40,38

    Άρα ομαλοποιείται το θέμα...

    Κυριακή 1-11 €53,56
    Δευτέρα 2-11 €60,99
    Τρίτη 3-11 €56,01
    Τετάρτη 4-11 €47,47
    Πεμπτη 5-11 €43,25
    Παρασκευή 6-11 €40,38

    Ίσως οι αρχικές υψηλές τιμές να είχαν να κάνουν με δυσλειτουργία των πρώτων ημερών του νέου μοντέλου;;;

    Μέση Τιμή 6ημέρου €50,27
    Θα δούμε στο τέλος Νοεμβρίου..
    OK boomer

Σελ. 363 από 1169 ΠρώτηΠρώτη ... 343353358361362363364365368373383 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας