Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 97 από 1164 ΠρώτηΠρώτη ... 7787929596979899102107117 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.441-1.455 από 17453
  1. #1441
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    ''Μειώσεις στους λογαριασμούς ηλεκτρικής ενέργειας για όσους υπερβαίνουν τα κλιμάκια κατανάλωσης''

    http://news247.gr/eidiseis/oikonomia...s.4994103.html

    EΠΙΤΕΛΟΥΣ εμείς που έχουμε θέρμανση με ρεύμα ΣΩΘΗΚΑΜΕ!!Επιτέλους κάτι καλό!Και φυσικά ισχύει για όλους τους παρόχους.

  2. #1442
    Εγγραφή
    03-10-2003
    Περιοχή
    Καρδίτσα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    288
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99998/9999
    ISP
    Conn-x OTE/Otenet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΡΔΙΤΣΑ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    24(dB) / 8,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GeorgeH Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο απάντησα ήδη ότι θα βγάζουν την μέση τιμή ΟΤΣ για τις χ ημέρες του λογαριασμού σου. Σε αυτή τη βάση λοιπόν σου απάντησαν ότι η μέση τιμή ΟΤΣ πάει ανά ημέρα.


    Φίλε μου δε ρωτάει αυτό ο SlotKiller, έχει καταλάβει ποιοί εφαρμόζουν ΟΤΣ και ποιοι όχι. Απλά στο παράδειγμα του allazorevma φαίνεται μια μέση τιμή ΟΤΣ/4μηνο οπότε δεν ήταν ξεκάθαρο γι' αυτόν ποια τιμή ισχύει. Επειδή έχω Volterra και πήρα εκκαθαριστικό λογαριασμό για 10 μόλις ημέρες (γιατί δεν περίμενα το στάνταρ SMS και έδωσα μέτρηση μόνος μου στις 10 ημέρες) οπότε πλήρωσα ΟΤΣ επί του μέσου όρου ΟΤΣ για τις 10 αυτές ημέρες. Πλήρωσα τη διαφορά γιατί ο μέσος όρος ήταν 75,64.
    ok ισως δεν το καταλαβα εξ αρχης γιατι ισως δεν το ειχα ως πιθανοτητα τον μεσο ορο των μεσων ορων των συγκεκριμενων ημερων του εκκαθαριστικου!
    Θα προχωρησω και εγω με volterra, αλλα βρηκαμε τον μπελα μας... θα πρεπει να προϋπολογιζω εγω την μεση ΟΤΣ για να επιλεξω ποτε με συμφερει να στελνω μετρηση.
    Δε θα το λεγα και πολυ δικαιο. Καλυτερα να ηταν μεση τιμη σε μεγαλυτερη περιοδο.
    **τα παραπανω γραφοντε με την λογικη που σου προτεινουν απο την volterra να στελνεις εσυ την μετρηση ανα μηνα για να βγαινει καθε μηνα εκκαθαριστικος ωστε να παιρνεις το 10% της συνεπεις πιο συντομα. Αυτο ομως ενεχει τον κινδυνο της ΟΤΣ που δεν θα ειχες στο τετραμηνο εκτος και αν @##!@ το συμπαν και παει το τετραμηνο μεσο ορο πανω απο 70€/Mwh

    - - - Updated - - -

    Τωρα που το ξανασκεφτομαι..... δε προκειτε να τους στειλω ποτε μετρηση.
    Ας παιρνω την εκπτωση πιο αργα.
    Τουλαχιστον θα εχω το κεφαλι μου υσηχο για ΟΤΣ.

    Εν το μεταξυ GeorgeH μου ειπε η πωλητρια σημερα οτι 7 χρονια που εχει η volterra δεν εχει χρεωσει ΠΟΤΕ σε λογαριασμο ΟΤΣ!!!!!
    Να σου στειλω ονομα σε pm να την παρεις ενα τηλεφωνο αυριο?

  3. #1443
    Εγγραφή
    08-11-2006
    Μηνύματα
    624
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109941/10999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    OTE Oxygen
    SNR / Attn
    31(dB) / 3(dB)
    Ξανα το ίδιο διάγραμμα της ΟΤΣ ελαφρά τροποποιημένο και για τα τελευταία 2 χρόνια.
    Μέση ημερήσια τιμή και running average 30 ημερών και 4 μηνών.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ΟΤΣ.jpg 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  92,4 KB 
ID: 189583
    Νομίζω η καλύτερη τακτική είναι να βασιστεί κανείς στον κύκλο μετρήσεων του ΔΕΔΔΗΕ (3 φορές τον χρόνο, 4μηνιαίος) παρά να δίνει ενδιάμεσες μετρήσεις. Επίσης και ο υπολογισμός των ΥΚΩ γίνεται σε 4μηνιαία βάση.

    Ανεξάρτητα από την επιλογή προμηθευτή, η εγκατάσταση μετρητή για νυχτερινό και η μεταφορά της κατανάλωσης (όσο/αν γίνεται) στις αντίστοιχες ώρες είναι ο μόνος τρόπος να δει κανείς πραγματική διαφορά στον λογαριασμό του.
    Μόνο στις Ρυθμιζόμενες η διαφορά είναι 70 €/MWh (111 vs 41).

  4. #1444
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SlotKiller Εμφάνιση μηνυμάτων
    ok ισως δεν το καταλαβα εξ αρχης γιατι ισως δεν το ειχα ως πιθανοτητα τον μεσο ορο των μεσων ορων των συγκεκριμενων ημερων του εκκαθαριστικου!
    Θα προχωρησω και εγω με volterra, αλλα βρηκαμε τον μπελα μας... θα πρεπει να προϋπολογιζω εγω την μεση ΟΤΣ για να επιλεξω ποτε με συμφερει να στελνω μετρηση.
    Δε θα το λεγα και πολυ δικαιο. Καλυτερα να ηταν μεση τιμη σε μεγαλυτερη περιοδο.
    **τα παραπανω γραφοντε με την λογικη που σου προτεινουν απο την volterra να στελνεις εσυ την μετρηση ανα μηνα για να βγαινει καθε μηνα εκκαθαριστικος ωστε να παιρνεις το 10% της συνεπεις πιο συντομα. Αυτο ομως ενεχει τον κινδυνο της ΟΤΣ που δεν θα ειχες στο τετραμηνο εκτος και αν @##!@ το συμπαν και παει το τετραμηνο μεσο ορο πανω απο 70€/Mwh

    - - - Updated - - -

    Τωρα που το ξανασκεφτομαι..... δε προκειτε να τους στειλω ποτε μετρηση.
    Ας παιρνω την εκπτωση πιο αργα.
    Τουλαχιστον θα εχω το κεφαλι μου υσηχο για ΟΤΣ.

    Εν το μεταξυ GeorgeH μου ειπε η πωλητρια σημερα οτι 7 χρονια που εχει η volterra δεν εχει χρεωσει ΠΟΤΕ σε λογαριασμο ΟΤΣ!!!!!
    Να σου στειλω ονομα σε pm να την παρεις ενα τηλεφωνο αυριο?
    Αν βάλεις πάγια εντολή θα είσαι πάντα συνεπής!
    Τώρα για την πωλήτρια αφενός μην εμπιστεύεσαι ότι σου λένε, κράτα μικρό καλάθι ειδικά από τμήματα πωλήσεων και αφετέρου μιλάμε για ένα "λαθάκι" που μου κόστισε 0,75€. Μικρό το κακό!
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



  5. #1445
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GeorgeH Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν βάλεις πάγια εντολή θα είσαι πάντα συνεπής!
    Τώρα για την πωλήτρια αφενός μην εμπιστεύεσαι ότι σου λένε, κράτα μικρό καλάθι ειδικά από τμήματα πωλήσεων και αφετέρου μιλάμε για ένα "λαθάκι" που μου κόστισε 0,75€. Μικρό το κακό!
    Ωραία, θα βάλω και εγω
    Δεν πιστεύω να θέλει και λεφτά ο λογαριασμός μέσα

  6. #1446
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία, θα βάλω και εγω
    Δεν πιστεύω να θέλει και λεφτά ο λογαριασμός μέσα
    Μμμμμμμμ! Βάλε να δούμε τι θα γίνει! Πλάκα πλάκα δεν αναφέρεται ρητά να έχει λεφτά ο λογαριασμός μέσα!
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



  7. #1447
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.691
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία, θα βάλω και εγω
    Δεν πιστεύω να θέλει και λεφτά ο λογαριασμός μέσα
    Νομίζω τόχεις πιάσει το νόημα.
    ΠΟΤΕ λεφτα σε λογαριασμό με πάγια εντολή.

    Αν πχ είχα πάγια εντολή για ΔΕΗ, αντί να μου πάρει 250€ όπως έπαιρνε συνήθως, κάποιο μήνα θα έπαιρνε (αν έβρισκε) 9.000 €
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  8. #1448
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω τόχεις πιάσει το νόημα.
    ΠΟΤΕ λεφτα σε λογαριασμό με πάγια εντολή.

    Αν πχ είχα πάγια εντολή για ΔΕΗ, αντί να μου πάρει 250€ όπως έπαιρνε συνήθως, κάποιο μήνα θα έπαιρνε (αν έβρισκε) 9.000 €
    Ότι να ναι πραγματικά... Κλασικός δηκτικός dimitri_ns. Δικαίωμά σου να κάνεις ότι θέλεις, δεν είναι ανάγκη να προσπαθείς να προκρίνεις μια άποψη τεκμηριωμένη έναντι μιας άλλης απλά επειδή εσύ θεωρείς (λανθασμένα) ότι θα σε είχαν κλέψει μια δεδομένη στιγμή. Είναι η γνώμη σου, σεβάσου και των υπολοίπων δεν είναι ανάγκη να είσαι αφοριστικός.
    Τον λογαριασμό τον βλέπεις την ημερομηνία έκδοσης ενώ πληρώνεται με την πάγια εντολή την τελευταία ημέρα πριν την ημερομηνία λήξης, συνεπώς έχεις άπλετο χρόνο για ενστάσεις κλπ σε τυχόν περιπτώσεις λανθασμένων χρεώσεων.
    Spoiler:
    Αλλά που να βρεις χρόνο να τσεκάρεις τον λογαριασμό έγκαιρα όταν όλη μερά ασχολείσαι με Κινεζιές!!
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



  9. #1449
    Εγγραφή
    20-05-2002
    Περιοχή
    Greece.gif
    Μηνύματα
    408
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
    Πάντως απο οτι έχω διαβάσει δεν αρκεί να κάνεις ενστάσεις στο λογαριασμό "εγκαίρως".
    Πρέπει και η εταιρεία να το παραδεχτεί και να βγάλει και εγκαίρως διορθωμένο λογαριασμό.

    Γενικά με την πάγια εντολή σε χρεώνουν ότι θέλουν(ότι λογαριασμό βγάλουν).
    Δεν είναι καθόλου εύκολο να σταματήσεις τη χρέωση αν διαφωνείς με έναν λογαριασμό.
    (θυμάμαι κάποιος είχε γράψει για ταλαιπωρεία αρκετών ημερών προκειμένου να ανακληθεί η πάγια χρέωση
    και ΙΣΩΣ απαιτείται και η συμφωνία της επιχείρησης για να σταματήσει η πάγια χρέωση γιατι σε κάποια συμβόλαια
    υπάρχει extra εκπτωση αν έχεις δώσει πάγια εντολή)

  10. #1450
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως απο οτι έχω διαβάσει δεν αρκεί να κάνεις ενστάσεις στο λογαριασμό "εγκαίρως".
    Πρέπει και η εταιρεία να το παραδεχτεί και να βγάλει και εγκαίρως διορθωμένο λογαριασμό.

    Γενικά με την πάγια εντολή σε χρεώνουν ότι θέλουν(ότι λογαριασμό βγάλουν).
    Δεν είναι καθόλου εύκολο να σταματήσεις τη χρέωση αν διαφωνείς με έναν λογαριασμό.
    (θυμάμαι κάποιος είχε γράψει για ταλαιπωρεία αρκετών ημερών προκειμένου να ανακληθεί η πάγια χρέωση
    και ΙΣΩΣ απαιτείται και η συμφωνία της επιχείρησης για να σταματήσει η πάγια χρέωση γιατι σε κάποια συμβόλαια
    υπάρχει extra εκπτωση αν έχεις δώσει πάγια εντολή)
    Από τα bold δεν προκύπτει κάτι το επιλήψιμο, μόνο υποθέσεις. Τέσπα, για να μην είμαστε οφτοπικ, ο καθένας πληρώνει όπως θέλει και είναι πιο συμφέρον για τον ίδιο. Από προσωπική εμπειρία, δεν είχα ποτέ πρόβλημα με πάγια εντολή. Να σημειώσω δε ότι αποφεύγω πάγια εντολή στην τηλεφωνία γιατί βλέπω την Cosmote να χρεώνει συνήθως ότι να ναι. Κάθε μήνα στέλνω παράπονα στη φόρμα επικοινωνίας, σε δουλειά να βρισκόμαστε.
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



  11. #1451
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω τόχεις πιάσει το νόημα.
    ΠΟΤΕ λεφτα σε λογαριασμό με πάγια εντολή.

    Αν πχ είχα πάγια εντολή για ΔΕΗ, αντί να μου πάρει 250€ όπως έπαιρνε συνήθως, κάποιο μήνα θα έπαιρνε (αν έβρισκε) 9.000 €
    στις παγιες εντολες υπαρχει ανω οριο. Δηλαδη να μπορει να παρει λεφτα λιγοτερα απο το οριο που εχεις προσδιορισει στην τραπεζα σου για τη συγκεκριμενη εντολη. το εχω δει στην πραξη οπου ζητησαν να πληρωθουν 0.40€ πανω απο το οριο, και δεν.
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  12. #1452
    Εγγραφή
    20-05-2002
    Περιοχή
    Greece.gif
    Μηνύματα
    408
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GeorgeH Εμφάνιση μηνυμάτων

    Από τα bold δεν προκύπτει κάτι το επιλήψιμο, μόνο υποθέσεις. Τέσπα, για να μην είμαστε οφτοπικ, ο καθένας πληρώνει όπως θέλει και είναι πιο συμφέρον για τον ίδιο. Από προσωπική εμπειρία, δεν είχα ποτέ πρόβλημα με πάγια εντολή. Να σημειώσω δε ότι αποφεύγω πάγια εντολή στην τηλεφωνία γιατί βλέπω την Cosmote να χρεώνει συνήθως ότι να ναι. Κάθε μήνα στέλνω παράπονα στη φόρμα επικοινωνίας, σε δουλειά να βρισκόμαστε.
    Είπα οτι δεν εχω προσωπικη εμπειρία με λαθος λογαριασμους και παγια εντολη. Οτι εχω διαβασει στα forums.

    Εσυ που χρησιμοποιεις παγια εντολη θελεις να μας πεις τι έκανες σε λαθος λογαριασμο?
    Δεν ισχύουν αυτα που γράφω?

  13. #1453
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είπα οτι δεν εχω προσωπικη εμπειρία με λαθος λογαριασμους και παγια εντολη. Οτι εχω διαβασει στα forums.

    Εσυ που χρησιμοποιεις παγια εντολη θελεις να μας πεις τι έκανες σε λαθος λογαριασμο?
    Δεν ισχύουν αυτα που γράφω?
    Το ίδιο λέμε ότι ΔΕΝ έχεις προσωπική εμπειρία και κάνεις υποθέσεις.
    Σε περίπτωση λάθους ενημερώνεις την επιχείρηση και προβαίνει άμεσα σε πιστωτική ενέργεια.
    Πάντα μα πάντα, βρίσκεις άκρη αρκεί να έχεις επιχειρήματα και τον σωστό τρόπο.
    Ως προς την πρόληψη όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω η πάγια εντολή έχει και άνω όριο. Συνήθως ΜΟΝΟ αν το επιλέξεις μέσα από το μενού της τράπεζας βέβαια, ενώ αν η αίτηση σταλεί (υπογεγραμμένη από εσένα) από την επιχείρηση τότε ΔΕΝ θα υπάρχει άνω όριο. Αυτός είναι και ο λόγος που σε δελεάζουν με κάποιου τύπου έκπτωση (στην περίπτωση του ρεύματος γλυτώνεις την εγγύηση και έμμεσα την έκπτωση συνέπειας).
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



  14. #1454
    Εγγραφή
    20-05-2002
    Περιοχή
    Greece.gif
    Μηνύματα
    408
    Downloads
    44
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GeorgeH Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ίδιο λέμε ότι ΔΕΝ έχεις προσωπική εμπειρία και κάνεις υποθέσεις.
    Σε περίπτωση λάθους ενημερώνεις την επιχείρηση και προβαίνει άμεσα σε πιστωτική ενέργεια.
    Πάντα μα πάντα, βρίσκεις άκρη αρκεί να έχεις επιχειρήματα και τον σωστό τρόπο.
    Άρα συμφωνείς οτι πρέπει η εταιρεία να διορθώσει το λογαριασμό.
    Αλλιώς (αν δε διορθώνει ή κωλυσιεργεί) τι γίνεται? Δε σε χρεώνουν οτι θέλουν με την πάγια?

    π.χ. με τη wind εχω μπλέξει . Τους ενημερώνω σχεδόν κάθε μήνα για λάθη, κάποιες φορές
    καταλαβαίνουν , άλλες κάνουν πως δεν και χρειάζεται να επανέλθω.Κάποιες φορες βγαίνει το πιστωτικό πριν λήξει η προθεσμία
    πληρωμής, άλλες μου λένε θα κάνουν συμψηφισμό στον επόμενο . Ο συμψηφισμός δεν είναι πάντα ΟΚ κλπ κλπ

    Σε δουλειά να βρισκόμαστε δηλαδή κάνω το λογιστή. Μονο οι εργατοώρες που χάνω με δαυτους δεν πληρώνονται.
    Ευτυχώς δεν έχω πάγια εντολή ...

  15. #1455
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Συμφωνούμε εδώ. Στο προτελευταίο ποστ μου, γράφω ότι φιλτράρω επιλεκτικά τις επιχειρήσεις και στην τηλεφωνία δεν έχω πάγια εντολή πολύ απλά γιατί είναι αναξιόπιστοι.
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



Σελ. 97 από 1164 ΠρώτηΠρώτη ... 7787929596979899102107117 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας