Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1454. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    350 24,07%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,68%
  • Δεν θα αλλάξω

    437 30,06%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,19%
Σελ. 1182 από 1215 ΠρώτηΠρώτη ... 11621172117711801181118211831184118711921202 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 17.716-17.730 από 18219
  1. #17716
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    14.263
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    300/30,1g/1g,600/120,450/
    ISP
    CosFTTH-5G, Inalan,Vod5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από takoulou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι φυσικα εχει γινει αυτο .. Πηραν πολλα ατομα...
    Α οκ ευχαριστώ δεν το ήξερα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  2. #17717
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Μηνύματα
    575
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ποιες περιοχες το εχεις εξακριβωσει ;
    Σε ολη την Αττικη... Πατρα, Κορινθια,Μεσσηνια , Αργος, Λαμια, Θεσσαλονικη, Δραμα, Λαρισα κτλπ...
    Και δουλευουν με συσκευες samsung..

  3. #17718
    Το avatar του μέλους badweed
    Το μέλος badweed δεν είναι συνδεδεμένο αν δεν υπαρχει δικαιοσυνη δεν υπαρχει νομιμοτητα
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.736
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000 εως 6500 /860
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από motoboots Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλλιθέα, Μοσχάτο, Αθήνα, Ωρωπό, Λάρισα...
    εχεις δει και την μετρηση και ηταν αυτη του ρολογιου , γιατι κανουν και αυθαιρετες εκδοσεις λογαριασμων με εικονικες μετρησεις .
    η ζενιθ για παραδειγμα ,μου εκδοσε λογαριασμο με πλαστη μετρηση .

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από takoulou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ολη την Αττικη... Πατρα, Κορινθια,Μεσσηνια , Αργος, Λαμια, Θεσσαλονικη, Δραμα, Λαρισα κτλπ...
    σε κορινθια να συμπληρωσω (που δεν εχει περασει απο τον γεναρη κανεις να μετρησει , αυτες τις μερες περιμενω να γινει η μετρηση )
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  4. #17719
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.635
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από takoulou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα... Δεν γίνεται να το κάνει ο κάθε πολίτης.. Γι'αυτό έχει ανατεθεί να γίνεται από τον Δεδδηε και συγκεκριμένα σε κατάμετρητές. .. Πλέον θα περνάνε κάθε μήνα και θα γίνεται η καταγραφή της μέτρησης, όπως και αλλά στοιχεία που υπάρχουν για την παροχή.. Όπως και βγάζουν και φωτογραφίες από τις ενδείξεις και αυτές καταχωρούνται μέσα στο συστημα. Πρέπει να πηγαίνει στον χώρο και να βλέπει..
    Που να μάθετε ότι στη Γερμανία περνάει μετρητής μια φορά το χρόνο και αν (σε ένα σπίτι που έμενα δεν μπόρεσαν μια φορά να έρθουν για πάνω από 18 μήνες που έμεινα στο σπίτι, δηλαδή μπήκα στο σπίτι και βγήκα και όλοι οι λογαριασμοί ακόμα και ο τελικός εκκαθαριστικός για να κλείσω το συμβόλαιο βγήκαν από τις δικές μου μετρήσεις ).
    Έχει λεφτά για πέταμα η Ελλάδα.

  5. #17720
    Εγγραφή
    14-05-2004
    Περιοχή
    GR/Crete
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.220
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    Router
    Siemens κάτι
    SNR / Attn
    9,1(dB) / 28(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Να ενημερώσω για το δικό μου σείριαλ με τη ΔΕΗ.
    Με κάλεσε μία κοπέλα που ήξερε όλο το ιστορικό και ήξερε τί της γίνεται, μου γύρισε σε κίτρινο τιμολόγιο απο μπλε myhomeenter και έκανα την αίτηση μαζί της για το μπλε myhomeonline που περιμένω να ολοκληρωθεί.
    Υποτίθεται χωρίς ρήτρα πρόωρης αποχώρησης.

    Απο την άλλη κάτι παίζει στο σύστημα του ΔΕΔΔΗΕ και παρόλο που έστειλαν μέτρηση 30/04 δεν μπορώ να τη δώ στο mydeddie app και η ΔΕΗ δεν έχει εκδώσει ακόμα λογαριασμό.
    Το αφήνω κανένα μήνα ακόμα μπας και στρώσει μόνο του!

  6. #17721
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.384
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από takoulou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε πολλες περιοχες εχει γινει αυτο.. Εχει αναφερθει... Εκτος και δεν το εχετε καταλαβει εσεις... Πανω απο την μιση Ελλαδα εχει καλυφθει η μηνιαια καταμετρηση...
    Το ξέρω ότι έχει ξεκινήσει και ότι είναι κάμποσες περιοχές που ήδη το έχουν.
    Απλά το ύφος του άρθρου είναι ότι και καλά από 1η Ιουνίου όλοι θα είναι με μηνιαία καταμέτρηση. Πράγμα που δεν πρόκειται να γίνει. Ότι θα γίνει σε όλους, θα γίνει, αλλά για να φτάσουν στο σημείο να έχουν όλοι στη χώρα μηνιαία καταμέτρηση, καλά κρασά..
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2023/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...
    update2: Διαθεσιμότητα από 29/05/2024...NOT

  7. #17722
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.171
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Σε 4 περιοχές της Αττικής που διαχειρίζομαι ακίνητα έχει εφαρμοστεί η μηνιαία καταμέτρηση (Χαλάνδρι, Γλυφάδα, Φιλοθή, Υμηττός).
    Η ΕΛΙΝ με ειδοποίησε ότι δεν χρειάζεται να στέλνω τις μηνιαίες ενδείξεις γιατί οι παροχές είναι στη μηνιαία καταμέτρηση.
    Γενικά, η Αττική έχει ενταχθεί, όπως πληροφορήθηκα σήμερα από τον ΔΕΔΔΗΕ.
    Όποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να ρωτήσει τον ΔΕΔΔΗΕ (8004004000) αν η παροχή του έχει ενταχθεί στο πρόγραμμα της μηνιαίας καταμέτρησης.

  8. #17723
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Μηνύματα
    575
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ξέρω ότι έχει ξεκινήσει και ότι είναι κάμποσες περιοχές που ήδη το έχουν.
    Απλά το ύφος του άρθρου είναι ότι και καλά από 1η Ιουνίου όλοι θα είναι με μηνιαία καταμέτρηση. Πράγμα που δεν πρόκειται να γίνει. Ότι θα γίνει σε όλους, θα γίνει, αλλά για να φτάσουν στο σημείο να έχουν όλοι στη χώρα μηνιαία καταμέτρηση, καλά κρασά..
    Ναι.. Αν καλυφθεί το 90% της χώρας... Θα απομείνει κάτι ελάχιστο μετά.. Δεν υπάρχει κανένα ύφος..
    Εδώ έλεγαν ότι δεν εφαρμόζεται.. Και και.. Ότι δεν γίνεται..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις δει και την μετρηση και ηταν αυτη του ρολογιου , γιατι κανουν και αυθαιρετες εκδοσεις λογαριασμων με εικονικες μετρησεις .
    η ζενιθ για παραδειγμα ,μου εκδοσε λογαριασμο με πλαστη μετρηση .

    - - - Updated - - -



    σε κορινθια να συμπληρωσω (που δεν εχει περασει απο τον γεναρη κανεις να μετρησει , αυτες τις μερες περιμενω να γινει η μετρηση )
    Είναι ανάλογα και την περιοχή.. Και τον πάροχο..
    Αν είσαι στην Κορινθία κάπου απομακρυσμένα..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις δει και την μετρηση και ηταν αυτη του ρολογιου , γιατι κανουν και αυθαιρετες εκδοσεις λογαριασμων με εικονικες μετρησεις .
    η ζενιθ για παραδειγμα ,μου εκδοσε λογαριασμο με πλαστη μετρηση .

    - - - Updated - - -



    σε κορινθια να συμπληρωσω (που δεν εχει περασει απο τον γεναρη κανεις να μετρησει , αυτες τις μερες περιμενω να γινει η μετρηση )
    Είναι ανάλογα και την περιοχή.. Και τον πάροχο..
    Αν είσαι στην Κορινθία κάπου απομακρυσμένα..

  9. #17724
    Εγγραφή
    10-09-2014
    Μηνύματα
    984
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54999/5495
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    12(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Οι αυξήσεις στα πάγια προφανώς είναι για την κάλυψη κόστους του έργου έξυπνων μετρητών, καθώς και άλλων..
    Εδώ στην περιοχή πάντως, η μηνιαία έχει ξεκινήσει κανονικά, προσωπικά καλώς και έγινε, καθώς πληρώνεις αυτό που όντως έχεις κάψει, όχι κουτουρού, τα αρνητικά τα έχω αναφέρει σε ποστ παραπάνω..
    Μόνο στην περιοχή της Θεσσαλονίκης, ειδικά της δυτικής έχω γνωστούς με "παράπονα", πως καθυστερούν πολύ τοποθέτηση νυκτερινού, καθώς και δεν έχουν δει ακόμα την παροχή τους στη μηνιαία.., αν έχετε πληροφορίες σχετικά πείτε..

  10. #17725
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    19.211
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Και Κυψέλη τώρα, κάθε μήνα..

    Μου ήρθε και ειδική ειδοποίηση από Protergia..
    Το γράφουν πλέον και στον λογαριασμό.

    - - - Updated - - -

    Νέα στρατηγική και ταυτότητα για την Protergia
    Η η Protergia παράγει σήμερα σχεδόν το 1/5 της ενέργειας της χώρας.

    https://www.euro2day.gr/news/enterpr...protergia.html

    Αυτό τον μήνα είχαμε κάμποσο χαμηλές καταναλώσεις και λογαριασμούς.. Καλά πάει το κίτρινο..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : Qnap: QHora-301W - 10GbE

  11. #17726
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Μηνύματα
    575
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Κοζανίτης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι αυξήσεις στα πάγια προφανώς είναι για την κάλυψη κόστους του έργου έξυπνων μετρητών, καθώς και άλλων..
    Εδώ στην περιοχή πάντως, η μηνιαία έχει ξεκινήσει κανονικά, προσωπικά καλώς και έγινε, καθώς πληρώνεις αυτό που όντως έχεις κάψει, όχι κουτουρού, τα αρνητικά τα έχω αναφέρει σε ποστ παραπάνω..
    Μόνο στην περιοχή της Θεσσαλονίκης, ειδικά της δυτικής έχω γνωστούς με "παράπονα", πως καθυστερούν πολύ τοποθέτηση νυκτερινού, καθώς και δεν έχουν δει ακόμα την παροχή τους στη μηνιαία.., αν έχετε πληροφορίες σχετικά πείτε..
    Αυτό συμβαίνει σε μεγάλες περιοχές του Δεδδηε.. Που υπάρχει μεγάλη ζήτηση σε νυχτερινά.. Και σε νέες παροχές..

  12. #17727
    Εγγραφή
    16-11-2003
    Περιοχή
    Νίκαια
    Μηνύματα
    369
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    (παραδειγμα) εχω ενα σπιτι εδω ,και ενα 200 χιλιομετρα μακρυα στο νησι , ο πατερας μου που ζει αλλου ειναι κατακοιτος .
    δεν θα ειμαι ο μονος .
    Εάν θέλει και μπορεί ο καταναλωτής, να το κάνει μόνος του. Θα έμενε ένα μικρό ποσοστό μετρητών για να το κάνουν οι εξωτερικοί συνεργάτες του Δεδδηε.
    Εδώ μπορούμε μόνοι μας με μια φωτογραφία να βγάλουμε τραπεζικό λογαριασμό, κάρτες κλπ κλπ στην καταμέτρηση του ρεύματος έχουμε πρόβλημα;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Κοζανίτης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι αυξήσεις στα πάγια προφανώς είναι για την κάλυψη κόστους του έργου έξυπνων μετρητών, καθώς και άλλων..
    Εδώ στην περιοχή πάντως, η μηνιαία έχει ξεκινήσει κανονικά, προσωπικά καλώς και έγινε, καθώς πληρώνεις αυτό που όντως έχεις κάψει, όχι κουτουρού, τα αρνητικά τα έχω αναφέρει σε ποστ παραπάνω..
    Μόνο στην περιοχή της Θεσσαλονίκης, ειδικά της δυτικής έχω γνωστούς με "παράπονα", πως καθυστερούν πολύ τοποθέτηση νυκτερινού, καθώς και δεν έχουν δει ακόμα την παροχή τους στη μηνιαία.., αν έχετε πληροφορίες σχετικά πείτε..
    Η καταμέτρηση γίνεται την πρώτη κάθε μήνα; Εάν όχι δεν πληρώνεις ότι έχεις κάψει.

  13. #17728
    Εγγραφή
    03-06-2015
    Μηνύματα
    90
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    On Telecoms
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε 4 περιοχές της Αττικής που διαχειρίζομαι ακίνητα έχει εφαρμοστεί η μηνιαία καταμέτρηση (Χαλάνδρι, Γλυφάδα, Φιλοθή, Υμηττός).
    Η ΕΛΙΝ με ειδοποίησε ότι δεν χρειάζεται να στέλνω τις μηνιαίες ενδείξεις γιατί οι παροχές είναι στη μηνιαία καταμέτρηση.
    Γενικά, η Αττική έχει ενταχθεί, όπως πληροφορήθηκα σήμερα από τον ΔΕΔΔΗΕ.
    Όποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να ρωτήσει τον ΔΕΔΔΗΕ (8004004000) αν η παροχή του έχει ενταχθεί στο πρόγραμμα της μηνιαίας καταμέτρησης.
    Εγώ που μένω Γλυφάδα δεν εφαρμόζεται πάντως.

  14. #17729
    Εγγραφή
    10-09-2014
    Μηνύματα
    984
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54999/5495
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    12(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aangelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν θέλει και μπορεί ο καταναλωτής, να το κάνει μόνος του. Θα έμενε ένα μικρό ποσοστό μετρητών για να το κάνουν οι εξωτερικοί συνεργάτες του Δεδδηε.
    Εδώ μπορούμε μόνοι μας με μια φωτογραφία να βγάλουμε τραπεζικό λογαριασμό, κάρτες κλπ κλπ στην καταμέτρηση του ρεύματος έχουμε πρόβλημα;

    Η καταμέτρηση γίνεται την πρώτη κάθε μήνα; Εάν όχι δεν πληρώνεις ότι έχεις κάψει.
    Χωρίς να έχω καμία πρόθεση να σε προσβάλλω με τον οποιονδήποτε τρόπο, έχεις σκεφτεί καθόλου τι λες;
    Τι σχέση έχει η ευκολία του να δίνει κάποιος μετρήσεις, με την (τυχόν) ευκολία να κάνεις συναλλαγή με τράπεζα ή οτιδήποτε αντίστοιχο.
    Μην κοιτάς εμάς που μπορεί να έχουμε μια καλή σχέση με την τεχνολογία, υπάρχει πάρα πολύς κόσμος που δεν τα έχει τόσο καλά, είτε επειδή δεν θέλει (σεβαστό), είτε λόγω ηλικίας.., τι θα πεις δηλαδή του παππού που είναι 80 χρόνων και δεν βλέπει, πάρε τηλέφωνο να δώσεις ενδείξεις με κωδικούς 1.8.1 και 1.8.2; σε κάποιον με αναπηρία σε καροτσάκι (ή οποιαδήποτε άλλη), μη σου πω ο μέσος εργαζόμενος άλλη δουλειά δεν ειχε να ψάχνει τις μετρήσεις, είσαι σοβαρός;; προφανώς και η καταμέτρηση πρέπει να γίνεται από τον ΔΕΔΔΗΕ (ή εργολάβους), μέχρι με το καλό να πάμε καθολικά σε έξυπνους μετρητές που θα τηλεμετρώνται απομακρυσμένα..
    Προφανώς και δεν γίνεται να καταμετρώνται όλες οι παροχές την 1η ημέρα κάθε μήνα, όταν εφαρμοστεί η τηλεμέτρηση, τότε μπορεί με αντίστοιχη "ρύθμιση" να γίνεται στις 24:00 της τελευταίας μέρας κάθε μήνα
    Ας ηρεμήσουμε λίγο και ας προσγειωθούμε στην πραγματικότητα..

  15. #17730
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.171
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από messinia3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ που μένω Γλυφάδα δεν εφαρμόζεται πάντως.
    Εκτός από το μήνυμα της ΕΛΙΝ, που λέει να μην ξαναδώσω ενδείξεις για το διαμέρισμα στη Γλυφάδα, επιβεβαίωσα σήμερα στον ΔΕΔΔΗΕ ότι και στη Γλυφάδα εφαρμόζεται η μηνιαία, όπως και σχεδόν σε όλη την Αττική.

    Μπορείς να ελέγξεις αν η παροχή σου είναι στη μηνιαία.

Σελ. 1182 από 1215 ΠρώτηΠρώτη ... 11621172117711801181118211831184118711921202 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας