Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1448. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    345 23,83%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,85%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,11%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 118 από 1179 ΠρώτηΠρώτη ... 98108113116117118119120123128138 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.756-1.770 από 17683
  1. #1756
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Αντρέα εντελώς φιλικά, χρωσταγα 3.000€ ναι και είχα μηνιαίο λογαριασμό 120€ και δε με δέχθηκε η εταιρία . Ωστόσο είχε φτάσει τέτοιο ποσόν επειδή είχα πρόβλημα με το μετρητή ρεύματος , δε έκαιγα τόσο . Τώρα όσον αφορά την εγγύηση ο καθένας αποφασίζει αν τον συμφέρει ή x/y πρόταση κάθε εταιρίας .


    Καλό απόγευμα
    (στην τύχη τα είπα τα παραπάνω νούμερα)

    αυτό είναι λογικό κατά τη γνώμη μου, γιατί η εταιρεία δε μπορεί να γνωρίζει αν είναι πραγματικά πρόβλημα, ή φέσι.
    Προφανώς αν υπάρχει πρόβλημα με τον μετρητή, τότε σύντομα θα υπάρξει σωστή μέτρηση (σου εύχομαι ) από δεδδηε.
    (Καλά ξεμπερδεματα και καλό στομάχι , θα σου χρειαστεί αν εχεις μπλέξει με τέτοιο λάθος)
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

  2. #1757
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antreas9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό είναι λογικό κατά τη γνώμη μου, γιατί η εταιρεία δε μπορεί να γνωρίζει αν είναι πραγατικά πρόβλημα, ή φέσι.
    Προφανώς αν υπάρχει πρόβλημα με τον μετρητή, τότε σύντομα θα υπάρξει σωστή μέτρηση (σου εύχομαι ) από δεδδηε.
    (Καλά ξεμπερδεματα και καλό στομάχι , θα σου χρειαστεί αν εχεις μπλέξει με τέτοιο λάθος)


    Δε ξέρω είμαι εδώ από το 2011 και πληρώνω έναν μισθό στο ρεύμα . Ας συνεχίσουμε με ΠΜ . Οι εταιρείες δίκαιο έχουν παλιά μου ερχόταν και 5000kwh /4μηνο κ 6.000!

  3. #1758
    Εγγραφή
    08-03-2006
    Περιοχή
    Λυκόβρυση
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.171
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.999 / 4.999
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε ξέρω είμαι εδώ από το 2011 και πληρώνω έναν μισθό στο ρεύμα . Ας συνεχίσουμε με ΠΜ . Οι εταιρείες δίκαιο έχουν παλιά μου ερχόταν και 5000kwh /4μηνο κ 6.000!
    No problem. σου κλέβουν ρεύμα, φίλε, είμαι σχεδόν σίγουρος. Αυτές οι καταναλώσεις είναι για επιχειρήσεις!
    Πίστευε και μη ερεύνα....
    Ψήφιζε και μη ερεύνα....

  4. #1759
    Εγγραφή
    26-02-2008
    Μηνύματα
    564
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    cosmote
    Router
    H 300 S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε ξέρω είμαι εδώ από το 2011 και πληρώνω έναν μισθό στο ρεύμα . Ας συνεχίσουμε με ΠΜ . Οι εταιρείες δίκαιο έχουν παλιά μου ερχόταν και 5000kwh /4μηνο κ 6.000!
    Αυτες οι μετρησεις που γραφεις ειναι σε σπιτι? Δεν ειναι λογικο..... Σορρυ αλλα φαινονται πολλα

  5. #1760
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από teodgeor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτες οι μετρησεις που γραφεις ειναι σε σπιτι? Δεν ειναι λογικο..... Σορρυ αλλα φαινονται πολλα


    Ήταν παλιές μετρήσεις τώρα είναι 663kwh/23μερες ή 3.000kwh/121ημ

  6. #1761
    Το avatar του μέλους MIKU
    MIKU Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antreas9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    είναι απλό. στο 45 που ανέφερες και που ισχύει χοντρικά, θα πρέπει να προσθέσεις από 13-18 ευρώ τη MWh, ανάλογα με το μήνα. Τα ελτά στους μεγάλους, πουλάνε 52-56. (τα στοιχεία αυτά αφορούν μέση τάση φυσικά, δεν ισχύουν στην χαμηλή)
    Αυτά τα 13-18 που λες τι είναι;Αν είναι κόστος προσωπικού κλπ να σου θυμίσω ότι τα ελτα δεν προσέλαβαν προσωπικό για την ενέργεια.Δεν χρεώθηκαν κάτι.Με το τωρινό προσωπικό το κάνουν.Η εξυπηρέτηση γίνεται απευθείας στα καταστήματα.Αν είναι για την ΟΤΣ, να σου θυμισω ότι αφαρμόζουν ΟΤΣ, όπως και η δικιά σου εταρεια.Τα ΕΛΤΑ το εχουν στο 40-55.Είναι αρκετά χαμηλά.Η βολτέρα το έχει πολύ παραπάνω.Άρα η βολτερα πουλάει κάτω του κόστους;

  7. #1762
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.978
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antreas9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει νόημα ούτε να διαφημίσω, ούτε να δυσφημίσω (Ανάλογα το πως διαβάζεις τα γραφόμενά μου), την εταιρεία στην οποία εργάζομαι.
    Μίλησα για ΠΟΛΥ συγκεκριμένα νούμερα, μίας δημόσιας εταιρείας , ως γνώστης της αγοράς και ταυτόχρονα καταναλωτής.
    Δε με πειράζει καθόλου αν πουλάει κάτω από το κόστος (το ξαναείπα και πιο πριν), η βολτερα, ο μυτιληναίος, η βατ ή ο μπαμπης ο σουγιάς και ο αλέκος ο μανάβης.
    Αν θέλουν, ας το χρηματοδοτήσουν από τις τσέπες τους, ή ας κλείσουν.
    Με ενοχλεί να πουλάει κάτω από το κόστος μία ΔΗΜΟΣΙΑ εταιρεία, γιατί ξέρω ότι το έλλειμα θα το πληρώσω εγώ.
    Κανένα lobbying δεν υπάρχει, οι κουβέντες αυτές ήταν με αντιπροσωπεία, και όχι ιδιαιτέρως.

    Ανήθικο είναι το να σε πληροφορώ ότι υπάρχει δημόσιος οργανισμός που δεν γνωρίζει πως τιμολογεί και πουλάει κάτω του κόστους?
    Δηλαδή, αν πουλούσαν τα ελτα την αποστολή γράμματος στην κατω ραχούλα, 1 ευρώ, ενώ είχαν κόστος 2 ευρώ, δε θα ήθελες να το ξέρεις και να το αποτρέψεις ως πολίτης?
    Ανήθικο είναι να μου ζητήσει ως πολίτη να πληρώσω την ασχετοσύνη ή τη γραφικότητα της διοίκησης των ελτα (ή οποιασδήποτε άλλης δημόσιας υπηρεσίας)
    Ανήθικο είναι να στηρίζει την ανάπτυξη πάνω σε χρήματα άλλου οργανισμού (δημόσιου ή μη).
    Ανήθικο θα είναι να απαιτηθεί σε Χ χρόνια να μην κλείσει και να μην απολυθεί κανένας ΔΥ, γιατί τι "φταίνε οι καημένοι για την κακοδιαχείριση προηγ.διοικήσεων".


    Αν μου πεις ότι αύριο πρωί, τα ελτά ανακοινώνουν, ότι μπήκε ως επενδυτής ο βρασίδας ο υδραυλικός, έκανε ΑΜΚ 500 μύρια, και πουλάει ρεύμα στα 30 ευρώ τη MWh, γιατί θέλει να σαρώσει την αγορά, δεν πρόκειται να πω απολύτως τίποτα, μαγκιά του θα είναι και ας μείνω ανεργος.

    Miku, επαναλαμβάνω, για την ταμπακιέρα ούτε λόγος, γιατί είναι φανερό ότι δεν ξέρεις την αγορά της ενέργειας, και τα κόστη που αυτή έχει, κάτι που δεν είναι κακό, αρκεί να μην προσπαθείς να υπερασπιστείς τους άσχετους και επικινδυνους που δημιουργούν ελλείμματα. Τουλάχιστον, να ξέρουμε ότι τα δημιουργούν, ποιοι τα δημιουργούν, και από εκεί και πέρα, ο καθένας κρίνεται....
    Εγώ πάντως καταλαβαίνω ότι αυτά τα νούμερα απλά τα βγάζεις απο το μυαλό σου, όπως δήλωσες πιο κάτω, αφού μέχρι τώρα δεν έχεις τεμηριώσει τίποτα απο όλα αυτά και αυτός είναι και ο λόγος που αρνείσαι πεισματικά να αναφέρεις όχι μόνο την θέση που έχεις στην εταιρία που υποτίθεται εργάζεσαι αλλά ούτε καν να την κατονομάσεις. Αν είχες όντως στοιχεία δεν θα είχες κανένα πρόβλημα να τα αποκαλύψεις αλλά φαίνεται πως φοβάσαι την μήνυση από τους θιγόμενους.

  8. #1763
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MIKU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά τα 13-18 που λες τι είναι;Αν είναι κόστος προσωπικού κλπ να σου θυμίσω ότι τα ελτα δεν προσέλαβαν προσωπικό για την ενέργεια.Δεν χρεώθηκαν κάτι.Με το τωρινό προσωπικό το κάνουν.Η εξυπηρέτηση γίνεται απευθείας στα καταστήματα.Αν είναι για την ΟΤΣ, να σου θυμισω ότι αφαρμόζουν ΟΤΣ, όπως και η δικιά σου εταρεια.Τα ΕΛΤΑ το εχουν στο 40-55.Είναι αρκετά χαμηλά.Η βολτέρα το έχει πολύ παραπάνω.Άρα η βολτερα πουλάει κάτω του κόστους;

    Δε αγοράζει την ενέργεια όμως κάτω του κόστους όπως τα ΕΛΤΑ ...

  9. #1764
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.978
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε αγοράζει την ενέργεια όμως κάτω του κόστους όπως τα ΕΛΤΑ ...
    Και εσύ σε εναλλακτικό δουλεύεις τελικά;

  10. #1765
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως καταλαβαίνω ότι αυτά τα νούμερα απλά τα βγάζεις απο το μυαλό σου, όπως δήλωσες πιο κάτω, αφού μέχρι τώρα δεν έχεις τεμηριώσει τίποτα απο όλα αυτά και αυτός είναι και ο λόγος που αρνείσαι πεισματικά να αναφέρεις όχι μόνο την θέση που έχεις στην εταιρία που υποτίθεται εργάζεσαι αλλά ούτε καν να την κατονομάσεις. Αν είχες όντως στοιχεία δεν θα είχες κανένα πρόβλημα να τα αποκαλύψεις αλλά φαίνεται πως φοβάσαι την μήνυση από τους θιγόμενους.
    Ναι και θα το έλεγε ΜΕ ΠΜ αν φοβόταν...απλώς δεν θέλει να διαφημίσει την εταιρία που εργάζεται

  11. #1766
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.978
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι και θα το έλεγε ΜΕ ΠΜ αν φοβόταν...απλώς δεν θέλει να διαφημίσει την εταιρία που εργάζεται
    Αυτό είναι αλήθεια. Ο σκοπός του είναι να δυσφημήσει συγκεκριμένους ανταγωνιστές. Αλλιώς γιατί τουλάχιστον δεν ανεβάζει τα στοιχεία που έχει; Να κλείσει και τα στόματα όσων περίεργων τον αμφισβητούν.

  12. #1767
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είναι αλήθεια. Ο σκοπός του είναι να δυσφημήσει συγκεκριμένους ανταγωνιστές. Αλλιώς γιατί τουλάχιστον δεν ανεβάζει τα στοιχεία που έχει; Να κλείσει και τα στόματα όσων περίεργων τον αμφισβητούν.
    Τι στοιχεία να ανεβάσει; Κάποια δεδομένα είναι απόρρητα εξάλλου δε είναι και δικιά του εταιρεία υπάρχουν κανονισμοί σε κάθε εταιρία και προστασία προσωπικών δεδομένων .

    Τέλος πάντων το φόρουμ είναι για να εκφράσουμε την γνώμη μας αρκεί να μην θίγουμε τους άλλους και να έχουμε την όρεξη να ακούσουμε και τους άλλους ,επίσης δε νομίζω να θέλει να μειώσει τις άλλες εταιρείες γιατί δε ξέρουμε ούτε εμείς σε ποια εταιρεία δουλεύει αλλιώς θα μας έγραφε δημόσια δουλεύω στη τάδε εταιρία για την διαφήμισει κι όλας .

  13. #1768
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Μάθαμε σήμερα πως αν σε μια επιχείρηση έχεις 10 υπαλλήλους που παρέχουν υπηρεσίες ας πούμε ταχυδρομείου, μπορείς να τους βάλεις τους ίδιους να παρέχουν και άλλες υπηρεσίες χωρίς κόστος, χωρίς εκπαίδευσή, χωρίς εξτρά εξοπλισμό. Μάλιστα θα κάνουν και την νέα δραστηριότητα χωρίς να επηρεάσουν την ταχύτητα των υπόλοιπών, όλα αυτά τζάμπα και χωρίς κόστος.

  14. #1769
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.978
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι στοιχεία να ανεβάσει; Κάποια δεδομένα είναι απόρρητα εξάλλου δε είναι και δικιά του εταιρεία υπάρχουν κανονισμοί σε κάθε εταιρία και προστασία προσωπικών δεδομένων .

    Τέλος πάντων το φόρουμ είναι για να εκφράσουμε την γνώμη μας αρκεί να μην θίγουμε τους άλλους και να έχουμε την όρεξη να ακούσουμε και τους άλλους ,επίσης δε νομίζω να θέλει να μειώσει τις άλλες εταιρείες γιατί δε ξέρουμε ούτε εμείς σε ποια εταιρεία δουλεύει αλλιώς θα μας έγραφε δημόσια δουλεύω στη τάδε εταιρία για την διαφήμισει κι όλας .
    Και το κυριότερο δεν γνωρίζουμε καν αν δουλεύει σε συγκεκριμένη εταιρία ή είναι εξωτερικός. Τελικά το πρόβλημα είναι πως υπάρχουν απόρρητα και προσωπικά δεδομένα ή δεν θέλει να διαφημίσει την εταιρία όπως είπες στην αρχή; Γιατί αν είναι το πρώτο ας μου πει σε πμ και ας μη φοβάται καθώς δεν πρόκειται να το κουνήσω απο εκεί που είμαι τώρα.

    Εγώ πάλι επιμένω πως ο φίλος κινείται στα πλαίσια της συκοφαντικής δυσφήμησης, αφού δεν εξέφρασε άποψη του στυλ "νομίζω πως τα ΕΛΤΑ πουλάν κάτω κόστους", και φυσικά το ξέρει και ο ίδιος. Και όχι δεν θα μας την έγραφε γιατί αν έλεγε ποια είναι θα ήταν τελικά δυσφήμιση αν κατέληγε στόχος μηνύσεων για τα ανυπόστατα που αναφέρει.

  15. #1770
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάθαμε σήμερα πως αν σε μια επιχείρηση έχεις 10 υπαλλήλους που παρέχουν υπηρεσίες ας πούμε ταχυδρομείου, μπορείς να τους βάλεις τους ίδιους να παρέχουν και άλλες υπηρεσίες χωρίς κόστος, χωρίς εκπαίδευσή, χωρίς εξτρά εξοπλισμό. Μάλιστα θα κάνουν και την νέα δραστηριότητα χωρίς να επηρεάσουν την ταχύτητα των υπόλοιπών, όλα αυτά τζάμπα και χωρίς κόστος.

    Σοβαρά πιστεύει κανείς ότι τα ΕΛΤΑ θα πετύχουν; Έχουν φτάσει να πουλάνε ρεύμα εκατό εταιρίες παίρνουν τσάμπα το ρεύμα από την ΔΕΗ ή από το εξωτερικό και το πουλάνε εδώ . Τα ΕΛΤΑ το αγόρασαν από τη δημοπρασία ΝΟΜΕ και το πουλάνε με μη ανταγωνιστικές τιμές (όταν σε άλλες εταιρία έχουν τιμή 0.0594/kwh με έκπτωση συνέπειας . Και φυσικά ο ταχυδρόμος ή ο κάθε υπάλληλος δε μπορεί να πουλήσει ότι θέλει ο καθένας χωρίς εκπαίδευση για το αντικείμενο αυτό .

Σελ. 118 από 1179 ΠρώτηΠρώτη ... 98108113116117118119120123128138 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας