Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 181 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 161171176179180181182183186191201 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.701-2.715 από 17507
  1. #2701
    Εγγραφή
    23-02-2019
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Modem:H 300s / Router:Mi4
    SNR / Attn
    21.2(dB) / 7.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπέρα. Θέλω να κάνω μια διαφορετική ερώτηση, σε σχέση με το πρόσφατο ερώτημα που είχα θέσει στο παρόν νήμα:

    Προσωπικά έχω Κ.Ο.Τ - Β στο σπίτι.

    Η τιμή κιλοβατώρας, διαμορφώνεται στα 0.045 με το κοινωνικό.

    Νυκτερινό ρολόι δεν έχω.

    Η τιμή κιλοβατώρας με το νυκτερινό, είναι στα 0.066 ευρώ.

    Και εδώ έρχεται το ερώτημά μου:

    *Απαραίτητη σημείωση στο παράδειγμά μου: Ότι η κατανάλωση, ΔΕΝ ξεπερνάει το όριο των kWh στην τετραμηνία με βάση το ΚΟΤ (στη δική μου περίπτωση 2100 kWh).

    Εάν λοιπόν κάποιος έχει και ΚΟΤ και νυκτερινό ρολόι (αυτό θέλω να μάθω, στη περίπτωση που σε ένα σπίτι υπάρχουν και τα δυο ΜΑΖΙ),
    (και είναι ας πούμε πχ από παλιά ενταγμένος στο νυκτερινό τιμολόγιο),
    η νυκτερινή τιμή της κιλοβατώρας χρεώνεται σταθερά 0.045 (δηλαδή η τιμή του ΚΟΤ), ή η χρέωση γίνεται με τιμή νυκτερινής τιμής (0.066), και επέρχεται ΕΠΙΠΛΕΟΝ μείωση επί αυτής της -νυκτερινής- τιμής (0.066), λόγω ΚΟΤ, και άρα, η τελική έκπτωση πέφτει και κάτω από το 0.045;

    Πώς γίνεται η χρέωση στο ανωτέρω παράδειγμα;

    Ρωτάω, για τον εξής λόγο.
    Εάν με το ΚΟΤ το βράδυ η τιμή είναι (είτε έχεις-είτε δεν έχεις) νυκτερινό ρολόι είναι η ίδια η τιμή του ΚΟΤ, τότε δεν χρειάζεται να βάλει κάποιος νυκτερινό ρολόι.

    Εάν όμως με νυκτερινό ρολόι (και εννοείται με χρήση στις οριζόμενες νυκτερινές ώρες) υπάρχει πρόσθετη μείωση (επί του ΚΟΤ), τότε αξίζει.

    Ευχαριστώ.
    Η ζωή μας πρέπει να έχει και λάθος αποφάσεις, για να μπορούμε να εκτιμήσουμε τις σωστές.

  2. #2702
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Vasileios87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα. Θέλω να κάνω μια διαφορετική ερώτηση, σε σχέση με το πρόσφατο ερώτημα που είχα θέσει στο παρόν νήμα:

    Προσωπικά έχω Κ.Ο.Τ - Β στο σπίτι.

    Η τιμή κιλοβατώρας, διαμορφώνεται στα 0.045 με το κοινωνικό.

    Νυκτερινό ρολόι δεν έχω.

    Η τιμή κιλοβατώρας με το νυκτερινό, είναι στα 0.066 ευρώ.

    Και εδώ έρχεται το ερώτημά μου:

    *Απαραίτητη σημείωση στο παράδειγμά μου: Ότι η κατανάλωση, ΔΕΝ ξεπερνάει το όριο των kWh στην τετραμηνία με βάση το ΚΟΤ (στη δική μου περίπτωση 2100 kWh).

    Εάν λοιπόν κάποιος έχει και ΚΟΤ και νυκτερινό ρολόι (αυτό θέλω να μάθω, στη περίπτωση που σε ένα σπίτι υπάρχουν και τα δυο ΜΑΖΙ),
    (και είναι ας πούμε πχ από παλιά ενταγμένος στο νυκτερινό τιμολόγιο),
    η νυκτερινή τιμή της κιλοβατώρας χρεώνεται σταθερά 0.045 (δηλαδή η τιμή του ΚΟΤ), ή η χρέωση γίνεται με τιμή νυκτερινής τιμής (0.066), και επέρχεται ΕΠΙΠΛΕΟΝ μείωση επί αυτής της -νυκτερινής- τιμής (0.066), λόγω ΚΟΤ, και άρα, η τελική έκπτωση πέφτει και κάτω από το 0.045;

    Πώς γίνεται η χρέωση στο ανωτέρω παράδειγμα;

    Ρωτάω, για τον εξής λόγο.
    Εάν με το ΚΟΤ το βράδυ η τιμή είναι (είτε έχεις-είτε δεν έχεις) νυκτερινό ρολόι είναι η ίδια η τιμή του ΚΟΤ, τότε δεν χρειάζεται να βάλει κάποιος νυκτερινό ρολόι.

    Εάν όμως με νυκτερινό ρολόι (και εννοείται με χρήση στις οριζόμενες νυκτερινές ώρες) υπάρχει πρόσθετη μείωση (επί του ΚΟΤ), τότε αξίζει.

    Ευχαριστώ.
    η ΔΕΗ λέει αυτα

    https://www.dei.gr/el/oikiakoi-pelat...-timologio-kot

    Η παραπάνω έκπτωση υπολογίζεται στη χρέωση Προμήθειας για την κατανάλωση ημέρας. Εάν ο πελάτης έχει επιλέξει το Νυχτερινό Οικιακό Τιμολόγιο, τότε η έκπτωση εφαρμόζεται και στη χρέωση Προμήθειας για την κατανάλωση της νύχτας (ώρες μειωμένης χρέωσης), όπως προβλέπεται στην Υπουργική Απόφαση.
    Η απόφαση λέει αυτά

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.png 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  75,7 KB 
ID: 203800


    Αν το διαβάζω σωστά, λέει πως σε χρεώνει και για το νυχτερινό με την ημερήσια χρέωση για την προμήθεια ρεύματος, θα έχεις όμως την καλύτερη τιμή για την μεταφορά που έχει το νυχτερινό,

  3. #2703
    Εγγραφή
    30-09-2008
    Περιοχή
    Χαριλάου
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE Fiber
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    Fritzbox 5530 Fiber
    Καλησπέρα. Περί elpedison: Όσοι βάζουν εξόφληση μέσω πάγιας εντολής γλιτώνουν την εγγύηση (100€). Όσοι πληρώνουν με κάρτες Γιούρομπανκ έχουν επιπλέον έκπτωση 3% επι λογαριασμού με το προγραμμα ανταμοιβής €πιστροφη. Κάτω όμως με μικρά γράμματα γράφει «εξαιρείται η εξόφληση μέσω πάγιας εντολής». Πήρα τηλ, βγήκε ένα κοριτσάκι δεν ήξερε την τυφλα της όπως σε όλα τα cc είναι άσχετοι με τετοιες ερωτήσεις. Και ερωτώ: τι συμφέρει τελικά; Της είπα με λίγα λόγια συμφέρει να έχω ενεργή παγια εντολή και να πληρώνω χειροκίνητα πριν τη λήξη. Και την εγγύηση δε θα πληρώνω και την επιπλέον έκπτωση θα επωφελούμαι. Λέει υπάρχει κίνδυνος διπλοχρεωσης γιατί μπορεί να αργει να ενημερωθεί το σύστημα. Εγώ ξέρω ότι όταν βλέπει το σύστημα πληρωμή δε ξανά τραβάει χρήματα.... Τελικά τι συμφέρει καλύτερα; τρεχαγυρευοπουλος

  4. #2704
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dimitris_80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα. Περί elpedison: Όσοι βάζουν εξόφληση μέσω πάγιας εντολής γλιτώνουν την εγγύηση (100€). Όσοι πληρώνουν με κάρτες Γιούρομπανκ έχουν επιπλέον έκπτωση 3% επι λογαριασμού με το προγραμμα ανταμοιβής €πιστροφη. Κάτω όμως με μικρά γράμματα γράφει «εξαιρείται η εξόφληση μέσω πάγιας εντολής». Πήρα τηλ, βγήκε ένα κοριτσάκι δεν ήξερε την τυφλα της όπως σε όλα τα cc είναι άσχετοι με τετοιες ερωτήσεις. Και ερωτώ: τι συμφέρει τελικά; Της είπα με λίγα λόγια συμφέρει να έχω ενεργή παγια εντολή και να πληρώνω χειροκίνητα πριν τη λήξη. Και την εγγύηση δε θα πληρώνω και την επιπλέον έκπτωση θα επωφελούμαι. Λέει υπάρχει κίνδυνος διπλοχρεωσης γιατί μπορεί να αργει να ενημερωθεί το σύστημα. Εγώ ξέρω ότι όταν βλέπει το σύστημα πληρωμή δε ξανά τραβάει χρήματα.... Τελικά τι συμφέρει καλύτερα; τρεχαγυρευοπουλος
    τα κέντρα τηλεφωνικής εξυπηρέτησης συνήθως είναι "τρίτες εταιρείες"

    για μένα συμφέρει να πληρώνεις ο ίδιος με όποιον τρόπο θες

    μέσω web banking (από όποια τράπεζα έχεις λογαριασμό)
    μέσω πιστωτικής/χρεωστικής κάρτας (από όποια τράπεζα έχεις λογαριασμό)

    προσωπικά θα σου έλεγα όχι σε πάγια εντολή

  5. #2705
    Εγγραφή
    30-09-2008
    Περιοχή
    Χαριλάου
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE Fiber
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ
    Router
    Fritzbox 5530 Fiber
    Κινητά , σταθερά , νοβες, εφκα, ετεαεπ, πιστωτικές, ρεύμα, αέριο, νερό και όλα αυτά επι δυο για δουλειά και σπίτι συν τόσα αλλά που μου διαφεύγουν αν δε βάλεις πάγιες εντολές έχεις χαθεί!!!

  6. #2706
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dimitris_80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κινητά , σταθερά , νοβες, εφκα, ετεαεπ, πιστωτικές, ρεύμα, αέριο, νερό και όλα αυτά επι δυο για δουλειά και σπίτι συν τόσα αλλά που μου διαφεύγουν αν δε βάλεις πάγιες εντολές έχεις χαθεί!!!
    εγώ πάντως δεν έχω χαθεί ακόμα που δεν χρησιμοποιώ πάγια εντολή (την αποφεύγω να την χρησιμοποιώ)

    ρεύμα/νερό/σταθερή τηλεφωνία/διαδίκτυο και άλλα πολλά... τα πληρώνω για δική μου χρήση κατευθείαν από το web banking

    το ίδιο κάνω στην εταιρεία (βέβαια εκεί είναι εύκολο καθώς ασχολείται το οικονομικό τμήμα/λογιστήριο που βγάζει τις εντολές πληρωμής εγώ το μόνο που κάνω είναι να τις εγκρίνω και φυσικά να τις πληρώσω) που εργάζομαι όλα πληρώνονται μέσω web banking

  7. #2707
    Εγγραφή
    23-02-2019
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Modem:H 300s / Router:Mi4
    SNR / Attn
    21.2(dB) / 7.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    η ΔΕΗ λέει αυτα

    https://www.dei.gr/el/oikiakoi-pelat...-timologio-kot



    Η απόφαση λέει αυτά

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_1.png 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  75,7 KB 
ID: 203800


    Αν το διαβάζω σωστά, λέει πως σε χρεώνει και για το νυχτερινό με την ημερήσια χρέωση για την προμήθεια ρεύματος, θα έχεις όμως την καλύτερη τιμή για την μεταφορά που έχει το νυχτερινό,
    Ναι έτσι το καταλαβαίνω και προσωπικά όπως το διάβασα στο σκέλος της χρέωσης τιμής της κιλοβατώρας.
    Επομένως το νυκτερινό χρεώνεται με 0.045 αντί 0.066.
    Όπως χρεώνομαι και τώρα τις νυκτερινές ώρες λόγω ΚΟΤ.

    Προσωπικά τη παράγραφο του νομοσχεδίου που μου παράθεσες, τη καταλαβαίνω ως εξής, όπου από τη στιγμή που δεν αναφέρεται τίποτα για τις ημερήσιες ρυθμιζόμενες χρεώσεις, άρα εξάγεται το συμπέρασμα ότι για να σου δώσω το 0.045 και στο νυκτερινό, θα σε χρεώσω τις ημερήσιες ρυθμιζόμενες χρεώσεις, και τις νυκτερινές ώρες θα έχεις απαλλαγή από αυτές. Άρα πολύ απλά δεν αλλάζει σ'αυτές τίποτα.

    Εν κατακλείδι, το μόνο που αλλάζει με το συνδυασμό των 2, είναι ότι το νυκτερινό 0.066 γίνεται 0.045 με ΚΟΤ, με τις ρυθμιζόμενες χρεώσεις (σύστημα μεταφοράς και διανομής - που στο νυκτερινό είναι μηδενικές) αμετάβλητες στο ημερήσιο τιμολόγιο.

    Έτσι το αντιλαμβάνομαι εγώ, παρακαλώ εάν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος.

    Ευχαριστώ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Vasileios87 : 21-05-19 στις 01:37.
    Η ζωή μας πρέπει να έχει και λάθος αποφάσεις, για να μπορούμε να εκτιμήσουμε τις σωστές.

  8. #2708
    Εγγραφή
    23-05-2019
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Έχω αλλάξει πάροχο εδώ και ένα χρόνο και είμαι στη Volton. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένηηηη! το συστήνω ανεπιφύλακτα! το έψαξα πάρα πολύ γιατί γενικά για κάποιες εταιρίες δεν είχα ακούσει καλά λόγια (π.χ. Elpedison) και κατέληξα στη volton γιατί ήταν η πιο φθηνή και μου έδωσαν και μια κάρτα υγείας. Πάντως έχω γλιτώσει πολλά χρήματα σε σχέση με τη ΔΕΗ και μου έμεινε και η εγγύηση! αν θέλετε να σας πω λεπτομέρειες στείλτε μου νομίζω συμφέρει πολύυυ.

  9. #2709
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Περιοχή
    Μοσχάτο
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.716
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kelly222 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω αλλάξει πάροχο εδώ και ένα χρόνο και είμαι στη Volton. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένηηηη! το συστήνω ανεπιφύλακτα! το έψαξα πάρα πολύ γιατί γενικά για κάποιες εταιρίες δεν είχα ακούσει καλά λόγια (π.χ. Elpedison) και κατέληξα στη volton γιατί ήταν η πιο φθηνή και μου έδωσαν και μια κάρτα υγείας. Πάντως έχω γλιτώσει πολλά χρήματα σε σχέση με τη ΔΕΗ και μου έμεινε και η εγγύηση! αν θέλετε να σας πω λεπτομέρειες στείλτε μου νομίζω συμφέρει πολύυυ.
    Μμμμμ πρώτο μήνυμα και εν κατακλείδι "νομίζω συμφέρει πολύυυ"
    Μήπως έχω γίνει υπερβολικά καχύποπτος εδώ μέσα;;;
    There is a difference between dumb and stupid. The word Dumb implies that a person has no choice in their behavior and cannot help it. Stupidity implies that the person knows better, but is simply choosing to make a bad choice. So which one are you? Unfortunately dumb or just breathtakingly stupid?



  10. #2710
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Εμείς στην εταιρεία σύντομα θα ξεκινήσουμε συνεργασία με την watt and volt κάποια ακίνητα που νοικιάσαμε οπότε θα δω τι λέει

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GeorgeH Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μμμμμ πρώτο μήνυμα και εν κατακλείδι "νομίζω συμφέρει πολύυυ"
    Μήπως έχω γίνει υπερβολικά καχύποπτος εδώ μέσα;;;
    χαχα δεν φταις

  11. #2711
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.756
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παλικάρια και κοπέλες της Volton, αντί να σπαμάρετε και να μας σπάτε τα νεύρα με τηλέφωνα 2-3 φορές την ημέρα, κάντε καμιά πραγματική μείωση στις τιμές και μην πουλάτε παραμύθια στον κοσμάκη. Τα ίδια ισχύουν για όλες τις δήθεν φτηνότερες εταιρίες μεταπώλησης ρεύματος.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  12. #2712
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    θα συμφωνήσω με τους παραπάνω συνομιλητές μου
    επίσης είναι κρίμα να κατηγορείτε άλλες εταιρείες έτσι γενικά και αόριστα χωρίς αποδείξεις/στοιχεία (ειδικά αν εκπροσωπείτε κάποια άλλη εταιρεία)
    ακόμα και εγώ ως πελάτης (ιδιώτης) στην ΔΕΗ
    αλλά και ως επαγγελματίας (νομικό πρόσωπο) στην ΔΕΗ , Elpedison , Protergia , Φυσικό Αέριο , Zenith και σύντομα στην Watt & Volt
    δεν έχω πει το παραμικρό (είτε καλό είτε κακό) και πίστεψε μπορώ να βρω κάτι ... μιας και δουλεύω στο Οικονομικό Τμήμα/Λογιστήριο της εταιρείας που εργάζομαι
    ακόμα και εγώ όμως συμβουλεύομαι τις γνωστές ιστοσελίδες που συγκρίνουν
    απλά σε εμάς είναι δύσκολο να αλλάζουμε εταιρείες στα ακίνητα που ενοικιάζουμε καθώς πρέπει να γίνει διαγωνισμός να υπάρξουν προσφορές κτλ..
    έτσι έχουμε αποφασίσει κάθε ακίνητο που ενοικιάζουμε μένει στον πάροχο ενέργειας που έχει (όποια εταιρεία είναι) και απλά κάνουμε αλλαγή ονόματος στα στοιχεία μας.

  13. #2713
    Εγγραφή
    05-04-2012
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    3.023
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Nova
    Router
    HG8145V5
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kelly222 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω αλλάξει πάροχο εδώ και ένα χρόνο και είμαι στη Volton. Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένηηηη! το συστήνω ανεπιφύλακτα! το έψαξα πάρα πολύ γιατί γενικά για κάποιες εταιρίες δεν είχα ακούσει καλά λόγια (π.χ. Elpedison) και κατέληξα στη volton γιατί ήταν η πιο φθηνή και μου έδωσαν και μια κάρτα υγείας. Πάντως έχω γλιτώσει πολλά χρήματα σε σχέση με τη ΔΕΗ και μου έμεινε και η εγγύηση! αν θέλετε να σας πω λεπτομέρειες στείλτε μου νομίζω συμφέρει πολύυυ.
    ΧαχαχαχαχαχαχΧαχαχχαχα αχχαχαχαχαχαχχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα αχχαχαχαχαχαχχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα αχχαχαχαχαχαχχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα αχχαχαχαχαχαχχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα αχχαχαχαχαχαχχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα αχχαχαχαχαχαχχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα αχχαχαχαχαχαχχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα αχχαχαχαχαχαχχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα αχχαχαχαχαχαχχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα αχχαχαχαχαχαχχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα αχχαχαχαχαχαχχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχχα μόνο ΔΕΗ ρε
    [IMG][img]//kat.cr/userbar/giannhs1985.png[/img][/IMG]

  14. #2714
    Εγγραφή
    23-05-2019
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα, η ΔΕΗ χρεώνει την κιλοβατώρα 0,10252 ενώ η Volton 0,06580. Είναι απλά μαθηματικά.

  15. #2715
    Το avatar του μέλους vforvendetta85
    vforvendetta85 Guest
    Παίρνεις και μπόνους στην βραδυνή βάρδια;

Σελ. 181 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 161171176179180181182183186191201 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας