Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1446. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    343 23,72%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,90%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,15%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 209 από 1152 ΠρώτηΠρώτη ... 189199204207208209210211214219229 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.121-3.135 από 17274
  1. #3121
    Εγγραφή
    07-04-2019
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλάω για αυτά που δείχνουν πχ απορρυπαντικά ρούχων που στις διαφημίσεις τα κάνουν όλα κάτασπρα, αλλά στην πράξη όχι.
    δεν είναι το ίδιο,
    οι διαφημίσεις στην τηλεόραση έχουν από την φύση τους το στοιχείο της υπερβολής για να προσελκύουν τα βλέμματα.

    π.χ.
    υπάρχει άνθρωπος να πιστεύει ότι άμα φας τα τάδε μπισκότα θα γίνεις superman;;;


    στην περίπτωση του ρεύματος όμως έχουμε τηλεφωνική επικοινωνία και ο εκπρόσωπος σε πληροφορεί για τους πραγματικούς όρους, δεν υπερβάλλει, απλά στην συγκεκριμένη περίπτωση, σε πληροφορεί ελλιπώς.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ρέα : 20-09-19 στις 19:42.

  2. #3122
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ρέα Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν είναι το ίδιο,
    οι διαφημίσεις στην τηλεόραση έχουν από την φύση τους το στοιχείο της υπερβολής για να προσελκύουν τα βλέμματα.

    π.χ.
    υπάρχει άνθρωπος να πιστεύει ότι άμα φας τα τάδε μπισκότα θα γίνεις superman;;;


    στην περίπτωση του ρεύματος όμως έχουμε τηλεφωνική επικοινωνία και ο εκπρόσωπος σε πληροφορεί για τους πραγματικούς όρους, δεν υπερβάλλει, απλά στην συγκεκριμένη περίπτωση, σου αποκρύπτει την πραγματικότητα.
    Και για αυτό ακριβώς υπάρχει ο νόμος ο σχετικός για την υπαναχώρηση για συμβάσεις εξ αποστάσεως, γιατί παίρνει ο πελάτης το συμβόλαιο και όλα τα νόμιμα έγγραφα και τα διαβάζει, έτσι αν δει πως κάτι δεν συμφωνεί με αυτό που του είπανε μπορεί να ακυρώσει την αίτηση.

    Το ίδιο ισχύει και στην Ευρώπη

  3. #3123
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.096
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Άρχισε πάλι η ίδια "διαμαρτυρία".
    Έλεος πια, το νήμα έχει συγκεκριμένο τίτλο και στόχο.
    Σ' αυτό δεν θα καταφέρεις να πείσεις τους εναλλακτικούς παρόχους να αλλάξουν την πολιτική και τον τρόπο διαφήμισής τους.

    Εάν εξακολουθεί να σε ενδιαφέρει το θέμα που σε απασχολεί, και δεν τρολλάρεις, άνοιξε άλλο νήμα και μην συνεχίζεις σ' αυτό.

  4. #3124
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟ
    Router
    D-Link DSL-G624T
    Καλησπέρα..
    Διαβασα πιο πάνω οτι για να αλάξεις πάροχο θα πρέπει να εχεις την ΥΔΕ σε ισχύ
    Εμένα έληξε το Μάιο του 2019
    Θα ζητησουν νεα ΥΔΕ? Είναι σίγουρο αυτό?
    Ο Αρχικος Εγκαταστάτης εχει βγεί σε συνταξη μπορει να δωσει άλλός ηλεκτρολογος ΥΔΕ
    Πόσο κοστίζει με νέα ΥΔΕ?
    Η αρχική ΥΔΕ ηταν στο ονομα μου .. ομως αργοτερα εκανα αλαγή ονοματος στην μητέρα μου που ειναι διακαιουχος ΚΟΤ Β
    Λέτε να μπλέξω καπου και να ΄χασω το ΚΟΤ

  5. #3125
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    θα συμφωνήσω με τους @makfil και @sdikr

    @Ρέα

    μπορεί να γίνεται μέσω τηλεφώνου το οποιοδήποτε συμβόλαιο προμήθειας ρεύματος ή τηλεπικοινωνιών (το κάνω συχνά στην εταιρεία που εργάζομαι) όταν πρόκειται για προμήθεια ρεύματος ή τηλεπικοινωνίες γιατί ο χρόνος είναι χρήμα για την εταιρεία και το πόστο μου σημαντικό για να λείπω από αυτήν (περιμένοντας με τις ώρες καμιά φορά για να εξυπηρετηθώ)

    αφού συμφωνήσω με το πακέτο/τιμή/παροχές/κτλ

    η εταιρεία το στέλνει μέσω email ώστε να το διαβάσω

    έτσι αν δεν συμφωνείς με τους όρους που αναγράφονται ή άλλα σου είπε ο πωλητής και άλλα ισχύουν (τα λέει το συμβόλαιο/όροι)

    τότε βάση της σχετικής νομοθεσίας που υπάρχει ακυρώνεις την αίτηση σου

  6. #3126
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antykaps Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα..
    Διαβασα πιο πάνω οτι για να αλάξεις πάροχο θα πρέπει να εχεις την ΥΔΕ σε ισχύ
    Εμένα έληξε το Μάιο του 2019
    Θα ζητησουν νεα ΥΔΕ? Είναι σίγουρο αυτό?
    Ο Αρχικος Εγκαταστάτης εχει βγεί σε συνταξη μπορει να δωσει άλλός ηλεκτρολογος ΥΔΕ
    Πόσο κοστίζει με νέα ΥΔΕ?
    Η αρχική ΥΔΕ ηταν στο ονομα μου .. ομως αργοτερα εκανα αλαγή ονοματος στην μητέρα μου που ειναι διακαιουχος ΚΟΤ Β
    Λέτε να μπλέξω καπου και να ΄χασω το ΚΟΤ
    Το ζητάνε όταν κάνει κάποια αλλαγή συνήθως, όποτε θα έλεγα πως αν δεν κάνεις κάποια αλλαγή θα είσαι οκ, λογικά αν χρειαστεί θα σε ειδοποιήσουν με επιστολή απο τον ΔΕΔΔΗΕ

  7. #3127
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antykaps Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα..
    Διαβασα πιο πάνω οτι για να αλάξεις πάροχο θα πρέπει να εχεις την ΥΔΕ σε ισχύ
    Εμένα έληξε το Μάιο του 2019
    Θα ζητησουν νεα ΥΔΕ? Είναι σίγουρο αυτό?
    Ο Αρχικος Εγκαταστάτης εχει βγεί σε συνταξη μπορει να δωσει άλλός ηλεκτρολογος ΥΔΕ
    Πόσο κοστίζει με νέα ΥΔΕ?
    Η αρχική ΥΔΕ ηταν στο ονομα μου .. ομως αργοτερα εκανα αλαγή ονοματος στην μητέρα μου που ειναι διακαιουχος ΚΟΤ Β
    Λέτε να μπλέξω καπου και να ΄χασω το ΚΟΤ
    καταρχήν βλέπεις στην ιστοσελίδα αυτή https://apps.deddie.gr/LicensedElect...Certification/

    αν έληξε όντως έχεις περιθώριο αν θυμάμαι καλά (6) έξι μήνες για να προσκομίσεις την ΥΔΕ

    σε διαφορετική περίπτωση κινδυνεύεις με διακοπή από το ΔΕΔΔΗΕ (σου στέλνει σχετικά επιστολή)

    η ΥΔΕ τουλάχιστον στην αθήνα έχει κόστος 30-50 ευρώ και βγαίνει την ίδια μέρα

    υπάρχουν τα σχετικά γραφεία ηλεκτρολόγων κτλ συνήθως έξω από υποκαταστήματα της ΔΕΗ όπου μπορείς να πάρεις πληροφορίες

    υπάρχουν και ιδιωτικά γραφεία διεκπεραίωσης έναντι αμοιβής που κάνουν ότι θες με το ρεύμα (ΔΕΗ/ΔΕΔΔΗΕ/ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟΙ)

    για το ΚΟΤ θα πρέπει κάθε χρόνο να μπαίνεις στην ιστοσελίδα της ΗΔΙΚΑ και να κάνεις την σχετική αίτηση υπαγωγής σε αυτό

  8. #3128
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    HOL - ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟ
    Router
    D-Link DSL-G624T
    @sdikr , @Zer0c00L Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας

    Σκεφτομαι να αλαξω πάροχο και ελεγξα την ισχυ της ΥΔΕ μεσα απο το https://apps.deddie.gr/LicensedElect...Certification/ και εχει λήξει απο τον Μαιο του 2019
    Αν παραμείνω στην ΔΕΗ το πιθανότερο ειναι να μην μου ζητηθει νεα ΥΔΕ , αν παω σε άλλο παροχο θα πρέπει να υπολογισω στα εξοδα και τα 30-50 ευρώ για την νεα ΥΔΕ.
    Για την ανανεωση της ΥΔΕ χρειαζετε να εχω την παλιά (δεν νομιζω να εχω αντιγραφο) η θα την βρει ο ηλεκτρολόγος μεσα στη ΔΕΗ η ΔΕΔΗΕ?
    Για το ΚΟΤ εχει γινει αιτηση και σημερα που μπηκα ειδα οτι εγκριθηκε συμφωνα με την εκαθάριση του νεου ετους

  9. #3129
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από antykaps Εμφάνιση μηνυμάτων
    @sdikr , @Zer0c00L Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας

    Σκεφτομαι να αλαξω πάροχο και ελεγξα την ισχυ της ΥΔΕ μεσα απο το https://apps.deddie.gr/LicensedElect...Certification/ και εχει λήξει απο τον Μαιο του 2019
    Αν παραμείνω στην ΔΕΗ το πιθανότερο ειναι να μην μου ζητηθει νεα ΥΔΕ , αν παω σε άλλο παροχο θα πρέπει να υπολογισω στα εξοδα και τα 30-50 ευρώ για την νεα ΥΔΕ.
    Για την ανανεωση της ΥΔΕ χρειαζετε να εχω την παλιά (δεν νομιζω να εχω αντιγραφο) η θα την βρει ο ηλεκτρολόγος μεσα στη ΔΕΗ η ΔΕΔΗΕ?
    Για το ΚΟΤ εχει γινει αιτηση και σημερα που μπηκα ειδα οτι εγκριθηκε συμφωνα με την εκαθάριση του νεου ετους
    Ο σωστός τρόπος είναι να έρθει στον χώρο να κάνει επιτόπου έλεγχο της ηλεκτρολογικής εγκατάστασης

  10. #3130
    Εγγραφή
    07-04-2019
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα συμφωνήσω με τους @makfil και @sdikr

    @Ρέα

    μπορεί να γίνεται μέσω τηλεφώνου το οποιοδήποτε συμβόλαιο προμήθειας ρεύματος ή τηλεπικοινωνιών (το κάνω συχνά στην εταιρεία που εργάζομαι) όταν πρόκειται για προμήθεια ρεύματος ή τηλεπικοινωνίες γιατί ο χρόνος είναι χρήμα για την εταιρεία και το πόστο μου σημαντικό για να λείπω από αυτήν (περιμένοντας με τις ώρες καμιά φορά για να εξυπηρετηθώ)

    αφού συμφωνήσω με το πακέτο/τιμή/παροχές/κτλ

    η εταιρεία το στέλνει μέσω email ώστε να το διαβάσω

    έτσι αν δεν συμφωνείς με τους όρους που αναγράφονται ή άλλα σου είπε ο πωλητής και άλλα ισχύουν (τα λέει το συμβόλαιο/όροι)

    τότε βάση της σχετικής νομοθεσίας που υπάρχει ακυρώνεις την αίτηση σου
    καλοί μου φίλοι

    το κατάλαβα

    αλλά δεν μπορούσα να σκεφτώ ότι μια μεγάλη εταιρία θα μου παρέχει ελλειπή πληροφόρηση για να με κάνει πελάτη της, εκείνο που με ενοχλεί είναι ότι πρόκειται για μια μεγάλη εταιρία και όχι για τον χψω πλανόδιο μανάβη.

    το έμαθα και αυτό

    και φυσικά το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να πληροφορήσω τους φίλους/γνωστούς μου για αυτήν την ανεπίτρεπτη πρακτική

    μέχρι στιγμής έχω ενημερώσει 16 άτομα και ετοιμάζω email να στείλω στα contacts μου.


    Επειδή δεν θέλω να ενοχλώ άλλο σε αυτό το νήμα μπορώ να ανοίξω ένα νέο νήμα, όπως πρότεινε ο makfil, με τον τίτλο:

    "Προσοχή οι εναλλακτικοί δεν με ενημέρωσαν προφορικά για όλες τις χρεώσεις";;

    θα ήθελα μια απάντηση από τους υπεύθυνους του φόρουμ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ρέα : 20-09-19 στις 19:26.

  11. #3131
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ρέα Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλοί μου φίλοι

    το κατάλαβα

    αλλά δεν μπορούσα να σκεφτώ ότι μια μεγάλη εταιρία θα μου παρέχει ελλειπή πληροφόρηση για να με κάνει πελάτη της, εκείνο που με ενοχλεί είναι ότι πρόκειται για μια μεγάλη εταιρία και όχι για τον χψω πλανόδιο μανάβη.

    το έμαθα και αυτό

    και φυσικά το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να πληροφορήσω τους φίλους/γνωστούς μου για αυτήν την ανεπίτρεπτη πρακτική

    μέχρι στιγμής έχω ενημερώσει 16 άτομα και ετοιμάζω email να στείλω στα contacts μου.


    Επειδή δεν θέλω να ενοχλώ άλλο σε αυτό το νήμα μπορώ να ανοίξω ένα νέο νήμα, όπως πρότεινε ο makfil, με τον τίτλο:

    "Προσοχή οι εναλλακτικοί δεν ενημερώνουν προφορικά για όλες τις χρεώσεις";;

    θα ήθελα μια απάντηση από τους υπεύθυνους του φόρουμ.
    Αγαπητή "Ρέα"

    να προσέχεις με αυτό που λες δημόσια γιατί μπορεί να θεωρηθεί "συκοφαντική δυσφήμιση" από τις εταιρείες

    θα πρέπει να έχεις αποδείξεις και επιχειρήματα πράγματα που δυστυχώς είναι εναντίων σου καθώς το συμβόλαιο και οι όροι αναγράφουν τα πάντα

    το γεγονός ότι ο πωλητής είπε συγκεκριμένα πράγματα και δεν ανάφερε άλλα ... δεν σημαίνει ότι σου είπε ψέμματα ή απόκρυψε στοιχεία

    υπάρχουν στο συμβόλαιο και στους όρους που οφείλεις να διαβάσεις ως πελάτης/καταναλωτής καθώς έχει την υπογραφή σου.

  12. #3132
    Εγγραφή
    07-04-2019
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητή "Ρέα"

    να προσέχεις με αυτό που λες δημόσια γιατί μπορεί να θεωρηθεί "συκοφαντική δυσφήμιση" από τις εταιρείες

    θα πρέπει να έχεις αποδείξεις και επιχειρήματα πράγματα που δυστυχώς είναι εναντίων σου καθώς το συμβόλαιο και οι όροι αναγράφουν τα πάντα

    το γεγονός ότι ο πωλητής είπε συγκεκριμένα πράγματα και δεν ανάφερε άλλα ... δεν σημαίνει ότι σου είπε ψέμματα ή απόκρυψε στοιχεία

    υπάρχουν στο συμβόλαιο και στους όρους που οφείλεις να διαβάσεις ως πελάτης/καταναλωτής καθώς έχει την υπογραφή σου.



    εγώ θέλω να αναφερθώ στο ΟΤΣ και πως ακριβώς δουλεύει,
    το ΟΤΣ στην ουσία εξαφανίζει την προνομιακή τιμή που διαφημίζουν κάποιες εταιρίες,
    οπότε οι εναλλακτικοί στην ουσία δεν προσφέρουν φθηνότερη KWh από την ΔΕΗ για τις δικές μου της ανάγκες,
    αυτό είναι το σημείο που έχει νόημα,


    επίσης να αναφερθώ στο ότι ο πωλητής στην τηλεφωνική επικοινωνία δεν μου το ανέφερε,

    πως θα αποδείξει η εταιρία ότι ο πωλητής μου το ανέφερε για να στηρίξει την κατηγορία της "συκοφαντικής δυσφήμισης";

    θα πρέπει να προσκομίσει την ηχογραφημένη συνομιλία που είχα με τον πωλητή όπου ο πωλητής μιλάει καθαρά για το ΟΤΣ, αυτό όμως δεν υπάρχει.

    εγώ δεν είπα ότι μου είπαν ψέμματα, εγώ μίλησα για ελλιπή πληροφόρηση,

    το να ισχυριστεί κάποιος ότι υπάρχει θέμα ελλιπούς πληροφόρησης δεν είναι συκοφαντική δυσφήμιση.


    στο φινάλε εγώ δεν ανέφερα κάποιο όνομα εταιρίας,
    κάποιες εταιρίες μπορεί να ενημερώνουν για το ΟΤΣ

  13. #3133
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Μήπως κατά την τηλεφωνική επικοινωνία αναφέρθηκε στα γρήγορα το ΟΤΣ (χωρίς λεπτομέρειες) αλλά επειδή δεν γνώριζες τίποτα επ' αυτού, δεν ρώτησες ή πέρασε στο ντούκου;
    Μου φαίνεται λίγο δύσκολο σε ηχογραφημένη κλήση να μην έχει αναφερθεί (μεγάλο φάουλ της εταιρείας) έστω στα γρήγορα (όπως τα crawl στις διαφημίσεις).

  14. #3134
    Εγγραφή
    07-04-2019
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως κατά την τηλεφωνική επικοινωνία αναφέρθηκε στα γρήγορα το ΟΤΣ (χωρίς λεπτομέρειες) αλλά επειδή δεν γνώριζες τίποτα επ' αυτού, δεν ρώτησες ή πέρασε στο ντούκου;
    Μου φαίνεται λίγο δύσκολο σε ηχογραφημένη κλήση να μην έχει αναφερθεί (μεγάλο φάουλ της εταιρείας) έστω στα γρήγορα (όπως τα crawl στις διαφημίσεις).
    όχι δεν αναφέρθηκε καθόλου
    αλλά άμα δεν το ζήσεις δεν καταλαβαίνεις τι είναι το ΟΤΣ,

    όταν το δεις στην πράξη καταλαβαίνεις ότι η τιμή για το ηλεκτρικό ρεύμα είναι στο ίδιο επίπεδο με την ΔΕΗ,
    εγώ δεν κερδίζω τίποτα,

    εντάξει, υπομονή μέχρι να λήξει το συμβόλαιο

  15. #3135
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.282
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Αυτο που τρωγεστε μεταξυ σας....οκ οποιος θελει να ελεγχει στο 100 τοις εκατο τι υπογραφει ας διαβαζει το συμβολαιο, οποιος δεν θελει ας αρκεστει στις διαφημισεις και η εκαστοτε εταιρεια τα γραφει στο συμβολαιο
    το θεμα διαφημισης marketing ειναι αλλου παπα ευαγγελιο και απο την στιγμη που υπογραφεις μια συγκεκριμενη συμβαση δεν μπορει ο παροχος να σου ανοιξει το κεφαλο να στα βαλει μεσα αφου δεν τα διαβαζεις αμα δε θες κατσε στην δεη αλλιως πηγαινε με τα ματια 14 και πιθανον να πετυχεις καποια καλη προσφορα. Οι οροι της οποιας συμβασης ειναι πανω στο συμβολαιο τα βλεπετε βαλτε γυαλια διαβαστε τα και απο κει και περα η εταιρεια ειναι νομιμη οτιδηποτε αλλο γινει που δεν αναφερεται πανω στην συμβαση ειναι παρανομο και σε αυτη τη φαση χρειαζεται δικηγορος.Ακόμα και η ΟΤΣ αναγραφεται πανω στην συμβαση οποτε οποιος παραπονιεται ας προσεχε τι υπεγραφε και αλλη φορα σωστη ερευνα αγορας,αυτα απο εμενα

Σελ. 209 από 1152 ΠρώτηΠρώτη ... 189199204207208209210211214219229 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας