Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 258 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 238248253256257258259260263268278 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.856-3.870 από 17506
  1. #3856
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης όντως τον έχω στην (πραγματική) μαύρη λίστα αλλά δεν μπορώ να τον αγνοώ ...
    Αν τον είχες στην μαύρη λίστα, θα τον είχες αποκλείσει και δεν θα μπορούσες να διαβάσεις τα μηνύματά του. Εσύ όμως τα βλέπεις. Άρα;

  2. #3857
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρόλο που η περιοχή μου είναι το Γηροκομείο στους Αμπελόκηπους (7ο ΔΔ Αθηναίων), πέρυσι που πήγα (λόγω της φωτιάς) στη Μυλλέρου με όλα τα δικαιολογητικά για την αντικατάσταση των μετρητών, με έστειλαν στην τεχνική υπηρεσία που έχει έδρα στον κόμβο της Μεταμόρφωσης στην Εθνική οδό.
    Με αφορμή την παρατήρησή σου για τη Μεταμόρφωση, έχω κάνει πάρα πολλές διαμαρτυρίες για το πρόβλημα της μη λειτουργίας του δέκτη ΤΑΣ (δεν γυρίζει ο δείκτης στο νυκτερινό, μετά την έκρηξη στον υποσταθμό πριν 15 μέρες, την 30/12/19), παρά το γεγονός ότι την προηγούμενη ΤΕ 8/1/20 ήρθε τεχνικός και άλλαξε το δέκτη ΤΑΣ, αλλά σαν να τόξερε ότι δεν θα λειτουργήσει και είπε να πάρω πάλι τις βλάβες και να πω ότι άλλαξε το δέκτη αλλά και πάλι δεν λειτουργεί.
    Πέρασαν 15 μέρες και χρεώνομαι συνεχώς με ημερήσια κατανάλωση. Έλεος πια με το τεχνικό τμήμα της Μεταμόρφωσης.

  3. #3858
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.700
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με αφορμή την παρατήρησή σου για τη Μεταμόρφωση, έχω κάνει πάρα πολλές διαμαρτυρίες για το πρόβλημα της μη λειτουργίας του δέκτη ΤΑΣ (δεν γυρίζει ο δείκτης στο νυκτερινό, μετά την έκρηξη στον υποσταθμό πριν 15 μέρες, την 30/12/19), παρά το γεγονός ότι την προηγούμενη ΤΕ 8/1/20 ήρθε τεχνικός και άλλαξε το δέκτη ΤΑΣ, αλλά σαν να τόξερε ότι δεν θα λειτουργήσει και είπε να πάρω πάλι τις βλάβες και να πω ότι άλλαξε το δέκτη αλλά και πάλι δεν λειτουργεί.
    Πέρασαν 15 μέρες και χρεώνομαι συνεχώς με ημερήσια κατανάλωση. Έλεος πια με το τεχνικό τμήμα της Μεταμόρφωσης.
    Δεν μπορεις να το γυρίσεις μόνο σε νυχτερινό ?
    Ετσι για να ρεφάρεις..
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  4. #3859
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορεις να το γυρίσεις μόνο σε νυχτερινό ?
    Ετσι για να ρεφάρεις..
    Αν και είδα σε ποιο σημείο πατούσε για τα δοκιμαστικά γυρίσματα που έκανε στο δείκτη του ρολογιού, δεν θα το έκανα ποτέ, πέραν του ότι είναι σφραγισμένο το πλαστικό κουτί που έχει μέσα του το δέκτη.
    Θα διεκδικήσω τις χαμένες κιλοβατώρες, αλλά μου κάνει εντύπωση η αδιαφορία τους σε τόσες διαμαρτυρίες, για τη βλάβη.

  5. #3860
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.499
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν ασχολούμαι μαζί του αγαπητέ μου φίλε jkoukos
    Επίσης όντως τον έχω στην (πραγματική) μαύρη λίστα αλλά δεν μπορώ να τον αγνοώ όταν λέει "εξυπνάδες" για μένα πράγματα που δεν ανέχομαι από κανέναν αλλά προσπαθώ να είμαι ευγενικός γιατί σέβομαι τον χώρο που με φιλοξενεί και τους ανθρώπους που είναι σε αυτόν διαφορετικά θα είχε ακούσει ήδη πολλά στην "γαλλική γλώσσα".
    έχεις δίκιο για την αναφορά μηνύματος αλλά δεν το θεωρώ σωστό.
    Sorry, αλλά είσαι λάθος.. Προκάλεσες τον φίλο να σχολιάσει λέγοντας του " λόγω της σχέσης μου με τον ΔΕΔΗΕ" και μετά προσπαθείς να μας πείσεις ότι δεν είχες καμία ιδιαίτερη μεταχείρηση, και τσαντίζεσαι για όποιον στο λέει. Από εκεί και πέρα και οι δυο το τραβηξατε. Ας πούμε ότι ήταν ατυχής η πρώτη έκφραση και ας το λήξετε εδώ.
    Προφανώς όταν κάποιος τους ξέρει όλους στον ΔΕΔΗΕ, αν πάει να κάνει αίτηση θα τον προσέξουν. Όπως θα προσέξουν και τον άλλο που τους ξέρει όλους στην εφορία, στην αστυνομία κλπ κλπ. Ο καθένας μας κάπου έχει την άκρη, αλλά ας μη τη διαφημίζουμε, λέγοντας ότι πήγα στην εφορία και αντί να φάω 1 βδομαδα σε μια ωρα ειχα ξεμπερδεψει γιατί ο υπάλληλος είναι από το χωριο μου. Ελλάδα είμαστε δε γίναμε σοβαρή χώρα ακόμα και ούτε πρόκειτε..

  6. #3861
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.952
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από liakjim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ πάντως (Ωρωπός), με πληρωμή της αίτησης του νυχτερινού στις 2/12/19, μου έβαλαν ψηφιακό μετρητή (holley dtsd545) στις 17/12/19.
    Το έχω πει ξανά, και σε εμένα το ίδιο στο εξοχικό, είχα παλιό μετρητή για πρωινό μόνο και μπήκε ψηφιακός μετά από αίτηση για νυχτερινό..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα γνωρίζω αυτά που λες φίλε μου

    και ισχύουν 100%

    δεν υπάρχει στοκ είναι μετρημένα τα κομμάτια

    εγώ επειδή έχω "καλή επαγγελματική σχέση/συνεργασία" με το ΔΕΔΔΗΕ για αυτό ζήτησα την αλλαγή του υπάρχων μετρητή σε νέο ψηφιακό
    όποτε μπορούν και έχουν διαθέσιμα κομμάτια δεν πίεσα καμία κατάσταση ούτε τους ζόρισα (έχω υπογράψει ήδη τα σχετικά έγγραφα με το αίτημα) και εννοείται ότι θα πληρώσω και το κόστος του νέου μετρητή.

    - - - Updated - - -

    Ο τελευταίος εκκαθαριστικός λογαριασμός ΔΕΗ που εκδόθηκε στις 28/11/2019 και αφορά το διάστημα 26/07/2019 έως 25/11/2019 (123 ημέρες) 2400Kwh 273 ευρώ
    Αν ζητήσεις αντικατάσταση μετρητή χωρίς να έχει κάτι ο παλιός, χρεώνεσαι ε;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  7. #3862
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αν τον είχες στην μαύρη λίστα, θα τον είχες αποκλείσει και δεν θα μπορούσες να διαβάσεις τα μηνύματά του. Εσύ όμως τα βλέπεις. Άρα;
    έτσι είναι

    απλά έχω προαίσθηση ότι κάτι λέει και πατάω το "εμφάνιση μηνυμάτων".

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχω πει ξανά, και σε εμένα το ίδιο στο εξοχικό, είχα παλιό μετρητή για πρωινό μόνο και μπήκε ψηφιακός μετά από αίτηση για νυχτερινό..

    - - - Updated - - -

    Αν ζητήσεις αντικατάσταση μετρητή χωρίς να έχει κάτι ο παλιός, χρεώνεσαι ε;
    σε κάθε περίπτωση που ζητήσεις αντικατάσταση μετρητή χρεώνεσαι 100+ ευρώ

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baskon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry, αλλά είσαι λάθος.. Προκάλεσες τον φίλο να σχολιάσει λέγοντας του " λόγω της σχέσης μου με τον ΔΕΔΗΕ" και μετά προσπαθείς να μας πείσεις ότι δεν είχες καμία ιδιαίτερη μεταχείρηση, και τσαντίζεσαι για όποιον στο λέει. Από εκεί και πέρα και οι δυο το τραβηξατε. Ας πούμε ότι ήταν ατυχής η πρώτη έκφραση και ας το λήξετε εδώ.
    Προφανώς όταν κάποιος τους ξέρει όλους στον ΔΕΔΗΕ, αν πάει να κάνει αίτηση θα τον προσέξουν. Όπως θα προσέξουν και τον άλλο που τους ξέρει όλους στην εφορία, στην αστυνομία κλπ κλπ. Ο καθένας μας κάπου έχει την άκρη, αλλά ας μη τη διαφημίζουμε, λέγοντας ότι πήγα στην εφορία και αντί να φάω 1 βδομαδα σε μια ωρα ειχα ξεμπερδεψει γιατί ο υπάλληλος είναι από το χωριο μου. Ελλάδα είμαστε δε γίναμε σοβαρή χώρα ακόμα και ούτε πρόκειτε..
    έχεις δίκιο σε αυτά που λες

    αλλά είναι η δουλειά μου τέτοια που αναγκαστικά κάνω "δημόσιες σχέσεις ή PR" καθώς είμαι αυτός (οικονομική διαχείριση/λογιστήριο) οποίος γυρνάει όλη μέρα έξω (δεν είμαι πάντα σε ένα γραφείο πολλές φορές το κινητό μου τηλέφωνο έχει γίνει το γραφείο μου) και να έχω συναλλαγές με το "βαθύ δημόσιο" δηλαδή την εφορία/εφκα σε υπουργεία-οργανισμούς αλλά και σε εταιρείες τηλεπικοινωνιών/ενέργειας κτλ...γιατί είμαι αυτός που υπογράφει/σφραγίζει και πληρώνει έτσι αναγκαστικά με ξέρουν όλοι αυτοί (προσπαθώ πάντα να διαχωρίζω το προσωπικό με το επαγγελματικό αλλά πίστεψε με είναι δύσκολο)...σήμερα είχα συνάντηση με μια εταιρεία τηλεπικοινωνιών που έχουμε συμβόλαιο μαζί της (κινητή τηλεφωνία) και ανήκουμε στους VIP πελάτες τους με κάθε τρόπο προσπαθούσαν να μου κάνουν προσωπικό δώρο σε παροχές 3.000 ευρώ
    τελικά με πάρα πολύ ζόρι κατάφερα να τους πείσω και το δώρο των 3.000 ευρώ να περαστεί στην εταιρεία έτσι όποιος συνάδελφος δεν έχει κινητό θα μπορεί να πάρει σκέτη συσκευή.

  8. #3863
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.952
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε κάθε περίπτωση που ζητήσεις αντικατάσταση μετρητή χρεώνεσαι 100+ ευρώ
    Αν δεν έχει πρόβλημα εννοείται ο μετρητής.. Η δεν χρειάζεται η αλλαγή του π.χ για νυχτερινό, επαύξηση, κλπ..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  9. #3864
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν έχει πρόβλημα εννοείται ο μετρητής.. Η δεν χρειάζεται η αλλαγή του π.χ για νυχτερινό, επαύξηση, κλπ..
    το κόστος είναι 100+ ευρώ

    σε μερικές περιπτώσεις που έχεις μετρητή που μετράει ημερήσιο δεν έχει νυχτερινό

    τότε σου βάζουν νέο μετρητή που έχει δύο ενδείξεις (ημερήσιο/νυχτερινό) και χρεώνεσαι

    αν ζητήσεις επαύξηση η αλλαγή από μονοφασικό σε τριφασικό

    κτλ

  10. #3865
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.952
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    το κόστος είναι 100+ ευρώ

    σε μερικές περιπτώσεις που έχεις μετρητή που μετράει ημερήσιο δεν έχει νυχτερινό

    τότε σου βάζουν νέο μετρητή που έχει δύο ενδείξεις (ημερήσιο/νυχτερινό) και χρεώνεσαι

    αν ζητήσεις επαύξηση η αλλαγή από μονοφασικό σε τριφασικό

    κτλ
    Τα 40κάτι που ζητάνε όταν κάνεις αίτηση για νυχτερινό να υποθέσω ότι είναι κάποια παρόμοια χρέωση με τα 100 που λες;
    Αφορά την εργασία για την αλλαγή του μετρητή η στην ουσία πληρώνεις το μετρητή;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  11. #3866
    Εγγραφή
    14-01-2020
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλημέρα σε όλους και καλή χρονιά!
    Θέλω να ρωτήσω τους γνώστες το εξής.
    Η ετήσια κατανάλωσή μου είναι από ιστορικά στοιχεία από τον 11ο του 2018 έως 11 2019, 9901Kwh ημέρας και 4649 νυχτερινό ρεύμα.
    Είναι μεγάλες λόγω του ότι έχω ενδοδαπέδια θέρμανση με 2 αντλίες θερμότητας και κλιματισμό με 1 vrv σύστημα. Το σπίτι ειναι 180τ.μ., με τριφασικό ρεύμα.
    Επειδή στο allazwrevma μου βγάζει διαφορές γύρω στα 505 ευρώ το χρόνο εξοικονόμηση, θέλω να ρωτήσω να με συμφέρει στο πρόγραμμα elin electricon Νυχτερινό 365 ή το
    elin electricon ΟΙΚΙΑΚΟ Ν - Έκπτωση συνέπειας 10% . Διάλεξα elin Λόγω μη χρέωσης ΟΤΣ, έτσι δεν είναι?
    Η elin σαν εξυπηρετηση ειναι καλή εταιρεία?

    Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την βοήθειά σας!

  12. #3867
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα 40κάτι που ζητάνε όταν κάνεις αίτηση για νυχτερινό να υποθέσω ότι είναι κάποια παρόμοια χρέωση με τα 100 που λες;
    Αφορά την εργασία για την αλλαγή του μετρητή η στην ουσία πληρώνεις το μετρητή;
    αν έχεις παλιό μετρητή που έχει μια ένδειξη και ζητήσεις νυχτερινό

    συμπληρώνεις μια αίτηση που πάει στο τμήμα μελετών/κατασκευών από εκεί θα έρθει άτομο στον χώρο που βρίσκονται οι μετρητές του ακινήτου και θα κάνει μελέτη του χώρου που είναι ο παλιός μετρητής γιατί εκεί θα μπει ο νέος μετρητής που θα έχει δύο ενδείξεις ημερήσιο/νυχτερινό

    το κόστος αυτής της εργασίας είναι 40 ευρώ

    αν τώρα εσύ θες επαύξηση της ισχύος ή αλλαγή από μονοφασικό σε τριφασικό ή κάτι άλλο τότε η αλλαγή μπορεί να κοστίσει 100+ ευρώ

    π.χ εγώ που ζητάω ψηφιακό μπορεί να κοστίσει 100+ ευρώ

    καθώς κάπου τόσο κόστισε και στην εταιρεία που δουλεύω όταν σε υφιστάμενη τριφασική παροχή κάναμε επαύξηση ισχύος στο μέγιστο δυνατό (63)

  13. #3868
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Μηνύματα
    769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    _
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από perlepes Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η elin σαν εξυπηρετηση ειναι καλή εταιρεία?
    Όσες φορές πήρα κάτι να ρωτήσω, με εξυπηρέτησαν άμεσα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από perlepes Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ετήσια κατανάλωσή μου είναι από ιστορικά στοιχεία από τον 11ο του 2018 έως 11 2019, 9901Kwh ημέρας και 4649 νυχτερινό ρεύμα.
    Μόνο τους εκκαθαριστικούς λογαριασμούς υπολόγισες, σωστά; Αρκετοί κάνουν το λάθος προσθέτοντας και τους έναντι λογαριασμούς.

    Μ'αυτή τη κατανάλωση θα έχεις 483ευρώ κέρδος στο Οικιακό Ν (χωρίς δέσμευση) και 503ευρώ κέρδος στο Νυχτερινό 365 (2ετή δέσμευση).

    Άποψη μου είναι ότι για 20ευρώ διαφορά δεν αξίζει να δεσμευτείς για 2 χρόνια. Μπορεί μελλοντικά λόγω ανταγωνισμού να πέσουν κι άλλο οι τιμές και να συμφέρει να πάμε αλλού.

  14. #3869
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσες φορές πήρα κάτι να ρωτήσω, με εξυπηρέτησαν άμεσα.
    θα συμφωνήσω με την εξυπηρέτηση πελατών της ΕΛΙΝ
    επίσης δεν έχω παράπονο με την εξυπηρέτηση πελατών της PROTERGIA όπως και τις ELPEDISON αυτή πρέπει να λύσει το θέμα που έχει με τα ΕΛΤΑ και δεν έρχονται με το ταχυδρομείο οι λογαριασμοί...
    η χειρότερη εξυπηρέτηση πελατών για μένα είναι της WATT & VOLT αλλά θα μάθουν πιστεύω...

  15. #3870
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.961
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_20200114-143302.jpg 
Εμφανίσεις:  73 
Μέγεθος:  144,3 KB 
ID: 210566

    Σήμερα εκδόθηκε ο πρώτος μου λογαριασμός Ελίν.
    Στις ρυθμιζομενες χρεώσεις μια χρέωση ΥΚΩ με χρέωση ανά κιλοβατωρα (με περίπου τις μισές κιλοβατώρες μου) 0.085 τι ακριβώς είναι? Δεν το έχω στη ΔΕΗ αυτό.

    Edit
    Σε επικοινωνία με την εξυπηρέτηση μου είπαν ότι έτυχε ο πρώτος μήνας να είναι και εκκαθαριστικός λόγο προγραμματισμένης μέτρησης της δεδδηε , με αποτέλεσμα να φανούν πολλές κιλοβατώρες μέσα σε ένα μήνα και αυτόματα να περάσω σε παραοανω κλίμακες χρέωσης ΥΚΩ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος utp : 14-01-20 στις 16:27.

Σελ. 258 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 238248253256257258259260263268278 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας