Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 1143 από 1169 ΠρώτηΠρώτη ... 11231133113811411142114311441145114811531163 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 17.131-17.145 από 17529
  1. #17131
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOOM_NX Εμφάνιση μηνυμάτων

    Σίγουρα δεν έκαψες τα κέρατά σου το χειμώνα; Όχι δεν μπορείς να παρακολουθείς κατάναλωση online με το app τους, αλλά υπάρχουν άλλοι μετρητές που μπορείς να βάλεις στον πίνακα που σου δίνουν τέτοια δυνατότητα.
    Είναι μια πιθανότητα να τα καψα, δεν συνηθίζω να ειμαι απόλυτος, σίγουρα δε λεω ποτέ. Κι αμα τα καψα ας τα πληρώσω, αλλα κανει συνειρμούς το μυαλο με βάση και τ αλλα δεδομένα.


    Για κει προσανατολίζομαι, να βάλω στον πίνακα κατι με wifi και να βλέπω στο κινητό την καταναλωση. Έστω αμα ξεφυγω να προσέχω.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  2. #17132
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Μηνύματα
    534
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ελευθερος ειναι ο μετρητής.

    Εγω δε μπορω να παω να τον τσεκάρω να δω αν οι κιλοβατώρες είναι τόσες, για λογους που δεν ειναι της παρούσης. Εντούτοις οι υπάλληλοι του δεδδηε μπορούν ελεύθερα.



    Με υποψιασε το 400άρι στις κιλοβατωρες το προηγουμενο τετράμηνο. Λεω δε μπορεί. Ιουλιος με Νοεμβριο, και 2 μηνες να χει κάψει το κλιματιστικο θα του χει αλλαξει τα πρέκια.

    Αν σου δώσουν το Νοεμβριο 400 ενω εχεις καψει -ας πουμε 1300- και έρθουν τον Μάρτιο και μετρήσουν, ενω έχεις κάψει και πάλι 1300, μπαμ θα βγεις +900 στις 2 χιλιαδες τόσες.

    Αυτό σκέφτηκα κι εγω, καινούριο κόλπο για να τα ριχνουν στη μεγαλυτερη κλίμακα τιμολογιακα, κι αμα τους πεις αμφισβητώ να σου πουν "να το ρολοι, τα καψες;" Φυσικά και μπορεί να τα καψα, αλλα το θεμα ειναι ποτε μου τα τιμολογησαν και πόσο τα χρέωσαν.


    Το μονο που βλέπω να μπορω να κανω (αυτο για την ιστορικότητα δεν ξερω πως λειτουργει, τι να επικαλεστώ), να βάλω κανα μετρητή να βλεπω μεσω app ή να προσέχω σα τα ματια μου τον επομενο εκκαθαριστικο μην ξαναρθει υπερβολικα μικρός και κανουν οντως τίποτα μαγερειές.

    Λεω μέσα μου, δε μπορει να σκεφτηκαν κατι τοσο τραγικο, δε θα χε βουηξει όλη η Ελλαδα αμα το έκαναν σε πολλούς; Αλλά είναι να τους εμπιστεύομαι; Χέρι σε όλα βάζουν...
    Μηπως να κανεις μια αιτηση στον Δεδδηε για νυχτερινο 8004004000... Κριμα θα επρεπε να εχεις.. Και εκει να παρεις καποιες απαντησεις για την καταλανωση σου... Να δουν το ιστορικο.. Απλα αυτο που ειπες δεν παιζει... Σε λιγο καιρο θα μετρουν και μηνιαια...

  3. #17133
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με ΔΕΗ έφαγα ρήμαγμα άγριο και πενηντα εγκεφαλικά σήμερα.

    Κάθε 4μηνακι καιω περιπου ας πουμε 1300 μέσο όρο. Πολύ; Ίσως. Αλλά τόσο ξέρω οτι καιω και τόσο λένε και οι μέσοι όροι των παλιων λογαριασμών τους οποίους και φυλάω σε αρχείο.

    Έρχεται ο προηγούμενος εκκαθαριστικός Νοεμβριο του 23, (δηλαδή προ 1/1/24) πολύ μικρός, σα να το χαν παίξει λόττο το νουμεράκι των κιλοβατωρων, μιλάμε για 400κβω, τίποτα.

    Έρχεται σημερα ο τωρινός εκκαθαριστικός (κατόπιν 1/1/24), μπαμ 2300 κιλοβατωρες. (κι όμως!)

    Δεν ξερω αν ειναι κουτοπονηριά αυτό που σκέφτομαι, αλλά να μην ήρθαν να τις μετρησουν κανονικά το Νοέμβριο, ώστε να τις μετρήσουν όλες μαζί τωρα το Μάρτιο και οπως και έγινε να τις πληρωσω σχεδόν τις μισές με 0.18!! ;;;

    Δεν μπορώ να ξέρω τι μπορώ να επικαλεστώ κανονικά και για τι πράγμα να παραπονεθώ, και ίσως να έπρεπε να ειχα μιλησει απο τον μικρο λογαριασμο του Νοεμβριου, αλλα τωρα ειναι αργα για δάκρυα.


    Ξέρει κανένας χριστιανός, αν μπορώ να ζητησω ηλεκτρονικό μετρητή κι αν αυτα μπορεις να τα παρακολουθεις με wi-fi ζωντανα την καταναλωση σε app ή σελίδα;
    Οταν η ΔΕΗ έχει να μετρήσει πολύ καιρό. Την ενέργεια που θα μετρήσει την κάνει αναγωγή με τους μήνες ώστε να υπολογίσει το κλιμάκιο. Οπότε αν κατά μέσο όρο δεν το έχεις ξεπεράσει δεν θα βάλουν μεγάλο κλιμάκιο. Περισσότερο μπάχαλο έχει γίνει με τον τρόπο που υπολογίζουν την ενέργεια με βάση τα τιμολόγια που άλλαζαν κάθε μήνα, κάνουν κάποια αναγωγή που δεν ξέρω πως, εμένα μου έβαλαν τρία τιμολόγια και το μεγαλύτερο ποσοστό κιλοβατωρων με 0.17.

  4. #17134
    Εγγραφή
    28-10-2003
    Περιοχή
    Hypatia City - Tauron
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.191
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112/11
    ISP
    Vodafone
    Router
    Fritz 7530
    SNR / Attn
    14(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από takoulou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μηπως να κανεις μια αιτηση στον Δεδδηε για νυχτερινο 8004004000... Κριμα θα επρεπε να εχεις.. Και εκει να παρεις καποιες απαντησεις για την καταλανωση σου... Να δουν το ιστορικο.. Απλα αυτο που ειπες δεν παιζει... Σε λιγο καιρο θα μετρουν και μηνιαια...
    Θα τα διερευνήσω όλα αυτά στις επόμενες ημέρες, ευχαριστώ πάρα πολύ!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν η ΔΕΗ έχει να μετρήσει πολύ καιρό. Την ενέργεια που θα μετρήσει την κάνει αναγωγή με τους μήνες ώστε να υπολογίσει το κλιμάκιο. Οπότε αν κατά μέσο όρο δεν το έχεις ξεπεράσει δεν θα βάλουν μεγάλο κλιμάκιο. Περισσότερο μπάχαλο έχει γίνει με τον τρόπο που υπολογίζουν την ενέργεια με βάση τα τιμολόγια που άλλαζαν κάθε μήνα, κάνουν κάποια αναγωγή που δεν ξέρω πως, εμένα μου έβαλαν τρία τιμολόγια και το μεγαλύτερο ποσοστό κιλοβατωρων με 0.17.
    Εμένα στα πρώτα μισά Νοεμβριο και Δεκεμβριο 1171κβω τις φόρτωσαν με 0.1862 και τις άλλες 1100 τις έσπασαν σε 500 με 0.13 και 600 με 0.14 νομιζω.

    Και ήμουν σε φάση "ε; τι παιζει εδω;". Και πως το κατάλαβα οτι ειναι εκεινες οι 1171 γιατι εχει ενα πινακακι που λεει ποσο καταναλωσατε σε σχέση με το περσινο διμηνο νοε-δεκ και ελεγε 1171 με 726 - 60% αυξηση.

    Παιδια, όλη μου τη ζωή στους αριθμούς, των αριθμών είμαι, αλλά τέτοιο μπέρδεμα, εκατό συντελεστές, πεντακόσιες βαθμίδες, τριαντα εταιρίες. εκατον εικοσι τιμολόγια, που αλλάζουν καθε μήνα. Καπου σε σκάνε και ίσως ελπίζουν και να παραιτηθείς απο το ψάξιμο, δεδομενου οτι ο κόσμος τρεχει για χιλια σημαντικα πράγματα στην καθημερινότητά του. Κανονικα το ρευμα θα έπρεπε να ειναι πιο απλοποιημένο. Δε λεω δωρεαν, ειναι μεγαλη συζητηση και δεν συμφωνουμε όλοι, αλλά έστω απλοποιημένο. Να μην αγχωνεσαι ή πέφτεις σε παγιδες για τα βασικά. Πάλι καλά που ειναι και τα παιδια εδω με τους πινακες και τα εξελάκια και βοηθάνε την κατασταση!


    Συγχωρέστε με για τη φλυαρία, ήθελα να τα πω και σας ευχαριστώ.
    "I don't hold grudges.
    I don't believe in taking revenge.
    Returning the favour sounds prettier."

    - Lucifer Morningstar

  5. #17135
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα τα διερευνήσω όλα αυτά στις επόμενες ημέρες, ευχαριστώ πάρα πολύ!



    Εμένα στα πρώτα μισά Νοεμβριο και Δεκεμβριο 1171κβω τις φόρτωσαν με 0.1862 και τις άλλες 1100 τις έσπασαν σε 500 με 0.13 και 600 με 0.14 νομιζω.

    Και ήμουν σε φάση "ε; τι παιζει εδω;". Και πως το κατάλαβα οτι ειναι εκεινες οι 1171 γιατι εχει ενα πινακακι που λεει ποσο καταναλωσατε σε σχέση με το περσινο διμηνο νοε-δεκ και ελεγε 1171 με 726 - 60% αυξηση.

    Παιδια, όλη μου τη ζωή στους αριθμούς, των αριθμών είμαι, αλλά τέτοιο μπέρδεμα, εκατό συντελεστές, πεντακόσιες βαθμίδες, τριαντα εταιρίες. εκατον εικοσι τιμολόγια, που αλλάζουν καθε μήνα. Καπου σε σκάνε και ίσως ελπίζουν και να παραιτηθείς απο το ψάξιμο, δεδομενου οτι ο κόσμος τρεχει για χιλια σημαντικα πράγματα στην καθημερινότητά του. Κανονικα το ρευμα θα έπρεπε να ειναι πιο απλοποιημένο. Δε λεω δωρεαν, ειναι μεγαλη συζητηση και δεν συμφωνουμε όλοι, αλλά έστω απλοποιημένο. Να μην αγχωνεσαι ή πέφτεις σε παγιδες για τα βασικά. Πάλι καλά που ειναι και τα παιδια εδω με τους πινακες και τα εξελάκια και βοηθάνε την κατασταση!


    Συγχωρέστε με για τη φλυαρία, ήθελα να τα πω και σας ευχαριστώ.
    Και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. Θα κάτσω κάποια στιγμή να περιμένω και τον επόμενο εκκαθαριστικό και αν μου έχουν πάλι τέτοιον υπολογισμό με διαφορετικές τιμές θα υπολογίσω το μεσοσταθμικο τιμολόγιο με το οποίο με χρέωσαν, διότι παίζει να είναι σχεδόν ισάξιο με το σταθερό που έχουν, δεν αξίζει όλη αυτή η βαβούρα με τα τιμολόγια.

  6. #17136
    Εγγραφή
    21-07-2009
    Μηνύματα
    210
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. Θα κάτσω κάποια στιγμή να περιμένω και τον επόμενο εκκαθαριστικό και αν μου έχουν πάλι τέτοιον υπολογισμό με διαφορετικές τιμές θα υπολογίσω το μεσοσταθμικο τιμολόγιο με το οποίο με χρέωσαν, διότι παίζει να είναι σχεδόν ισάξιο με το σταθερό που έχουν, δεν αξίζει όλη αυτή η βαβούρα με τα τιμολόγια.
    ανεβασε τον λογαριασμό που λές

  7. #17137
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Ελπίζω να φαίνονται οι φωτο.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_20240315_015433.jpg  

    IMG_20240315_015522.jpg  


  8. #17138
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Basilhs23_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. Θα κάτσω κάποια στιγμή να περιμένω και τον επόμενο εκκαθαριστικό και αν μου έχουν πάλι τέτοιον υπολογισμό με διαφορετικές τιμές θα υπολογίσω το μεσοσταθμικο τιμολόγιο με το οποίο με χρέωσαν, διότι παίζει να είναι σχεδόν ισάξιο με το σταθερό που έχουν, δεν αξίζει όλη αυτή η βαβούρα με τα τιμολόγια.
    ούτε καν , απλά άργησες να πάρεις χαμπάρι οτι μέχρι το 2023 η ΔΕΗ ήταν πανάκριβη

    - - - Updated - - -

    1324kw σε 125 μέρες
    Νοέ και Δεκ περίπου 60 μέρες είχε ίδια τιμή 0,17
    1324*60/125=~645kw
    Ιαν ~30 μέρες 1324*30/125=~317 με σωστή τιμή

    Φεβ και λίγες μέρες Μαρ , δεν ξέρω που βρήκαν τα 0,155

    Τιμές στο excel του doomnx
    https://docs.google.com/spreadsheets...6UmfQ/pubhtml#

    Κοιτώντας το ιστορικό του δικού μου ,είμαι σίγουρος οτι έβαλαν τιμή Οκτ 2023
    https://docs.google.com/spreadsheets...AvEnGt8FKdM7PY

    myrae

  9. #17139
    Εγγραφή
    03-12-2010
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    845
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Ευχαριστώ που ξεκαθάρισες το τοπίο. Είχα το Γ1 τιμολόγιο. Αρχές Μαρτίου η τέλη Φεβρουαρίου πήγα στο 4all.

  10. #17140
    Εγγραφή
    29-11-2003
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Μηνύματα
    361
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Valder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με ΔΕΗ έφαγα ρήμαγμα άγριο και πενηντα εγκεφαλικά σήμερα.
    Καλώς ήρθες κι εσύ στο club. Για δες μήπως είχε ρευματοκλοπή ο ΔΕΔΔΗΕ στην περιοχή σου και το μοίρασε στους υπόλοιπους (απο πραγματικό περιστατικό σε Κρήτη αυτό)

  11. #17141
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Μηνύματα
    534
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jlian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλώς ήρθες κι εσύ στο club. Για δες μήπως είχε ρευματοκλοπή ο ΔΕΔΔΗΕ στην περιοχή σου και το μοίρασε στους υπόλοιπους (απο πραγματικό περιστατικό σε Κρήτη αυτό)
    Καλημέρα... Τι να έχει ρευματοκλοπή; Και να το μοιράσει άλλου; Δηλαδή για εξήγησε μας..

  12. #17142
    Εγγραφή
    21-07-2009
    Μηνύματα
    210
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    ούτε καν , απλά άργησες να πάρεις χαμπάρι οτι μέχρι το 2023 η ΔΕΗ ήταν πανάκριβη

    - - - Updated - - -

    1324kw σε 125 μέρες
    Νοέ και Δεκ περίπου 60 μέρες είχε ίδια τιμή 0,17
    1324*60/125=~645kw
    Ιαν ~30 μέρες 1324*30/125=~317 με σωστή τιμή

    Φεβ και λίγες μέρες Μαρ , δεν ξέρω που βρήκαν τα 0,155

    Τιμές στο excel του doomnx
    https://docs.google.com/spreadsheets...6UmfQ/pubhtml#

    Κοιτώντας το ιστορικό του δικού μου ,είμαι σίγουρος οτι έβαλαν τιμή Οκτ 2023
    https://docs.google.com/spreadsheets...AvEnGt8FKdM7PY

    myrae
    αμφισβητηση λογαριασμού στη ΔΕΗ γινεται- υπάρχει?

  13. #17143
    Εγγραφή
    29-11-2003
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Μηνύματα
    361
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από takoulou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα... Τι να έχει ρευματοκλοπή; Και να το μοιράσει άλλου; Δηλαδή για εξήγησε μας..
    Εχουν συμβεί διάφορα περιστατικά, γνωρίζω δυο απο αυτά. Στο Ηράκλειο (Κρήτης) και στην Καλαμάτα (ευρύτερη περιοχή). Έγιναν κάποια κρούσματα ρευματοκλοπών (ευρείας έκτασης) και το επόμενο διάστημα εμφανίστηκαν ληστρικές χρεώσεις σε διάφορους ιδιώτες, κάποιοι κατηγορήθηκαν μάλιστα και για ρευματοκλοπή χωρίς τεκμήρια, με κάτι ευφυολογήματα διαφόρων υπαλλήλων ΔΕΔΔΗΕ. Επίσης κάποιος απευθύνθηκε σε δικηγόρο με γνώσεις τέτοιων θεμάτων και άντλησε κάποιες πληροφορίες που αφορούν την παραπάνω μεθόδευση. Λυπάμαι δεν μπορω να αναφέρω περισσότερα γιατι θα φωτογραφήσω άτομα και κάποιοι θα στεναχωρηθούν
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jlian : 15-03-24 στις 13:01.

  14. #17144
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Μηνύματα
    534
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jlian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχουν συμβεί διάφορα περιστατικά, γνωρίζω δυο απο αυτά. Στο Ηράκλειο (Κρήτης) και στην Καλαμάτα (ευρύτερη περιοχή). Έγιναν κάποια κρούσματα ρευματοκλοπών (ευρείας έκτασης) και το επόμενο διάστημα εμφανίστηκαν ληστρικές χρεώσεις σε διάφορους ιδιώτες, κάποιοι κατηγορήθηκαν μάλιστα και για ρευματοκλοπή χωρίς τεκμήρια, με κάτι ευφυολογήματα διαφόρων υπαλλήλων ΔΕΔΔΗΕ. Επίσης κάποιος απευθύνθηκε σε δικηγόρο με γνώσεις τέτοιων θεμάτων και άντλησε κάποιες πληροφορίες που αφορούν την παραπάνω μεθόδευση. Λυπάμαι δεν μπορω να αναφέρω περισσότερα γιατι θα φωτογραφήσω άτομα και κάποιοι θα στεναχωρηθούν
    Αν πράγματι υπάρχει η ρευματοκλοπή τα ποσά είναι μεγάλα για την πληρωμή.... Μπορεί να βρεθεί ποτε έγινε η Ρευματοκλοπή..

  15. #17145
    Εγγραφή
    29-11-2003
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Μηνύματα
    361
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110/11 Mbps
    ISP
    Nova
    Router
    AVM FRITZ!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από takoulou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πράγματι υπάρχει η ρευματοκλοπή τα ποσά είναι μεγάλα για την πληρωμή.... Μπορεί να βρεθεί ποτε έγινε η Ρευματοκλοπή..
    Ασε... αυτά που ειχα δει (με τα μάτια μου) σε ενα λογαριασμό που μου έδειξαν και την επεξήγηση που έδινε το αρμόδιο γραφείο, ήταν απαράδεκτα. Μέθοδος υπολογισμού της πλάκας, με αυθαίρετες εικασίες και συμπεράσματα και φυσικά παράλογα πρόστιμα και προσαυξήσεις. Το σύστημα (με λίγα λόγια) είναι: αμολάμε κάτι και όποιο θύμα τσιμπήσει και πληρώσει. Φυσικά οι πραγματικοί ρευματοκλοπείς γελάνε σε βάρος τους

Σελ. 1143 από 1169 ΠρώτηΠρώτη ... 11231133113811411142114311441145114811531163 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας