Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 619 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 599609614617618619620621624629639 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 9.271-9.285 από 17517
  1. #9271
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.808
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρώτη φορά βλέπω το "3 εργάσιμες ημέρες". Έχω κάνει πάρα πολλές αλλαγές τις τελευταίες εβδομάδες και πάντα άλλαζε σε 1-2 μέρα/ες με την έγκριση.
    Ίσως λόγω φόρτου εργασίας να καθυστερέι, αλλά και πάλι προλαβαίνεις.

    - - - Updated - - -

    Εννοείς ότι η ΕΛΙΝ άλλαξε το τιμολόγιο αναδρομικά στους υπόλοιπους πελάτες της ή κάποιοι άλλοι πάροχοι;
    Από όσα θυμάμαι, πολλοί έγραψαν ότι πήραν τις 2 επιστολές της ΕΛΙΝ πριν από τις αλλαγές.
    Εμένα πριν αρχίσει ο μεγάλος φόρτος, δεν έλεγε 3 μέρες. Έκανε περισσότερο από 3 να εγκριθεί (αλλαγή από Γ1 σε Online), αλλά ίσχυσε από την ημερομηνία της αίτησης.

  2. #9272
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefkon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κακώς αφήνεις να σου "κλέβουν" κάτι που δικαιούσαι, ακόμα και αν είναι μικρο το ποσό.
    Δεν λέω να πας δικαστικά (αυτό έλειπε) αλλά να κάνεις καταγγελία (ηλεκτρονικά).
    Θα χάσεις λίγο χρόνο (και λίγο κόπο), αν δεν έχεις ... πάσο.
    Βρίσκουν και τα κάνουν.
    Και γι' αυτό φταίμε που τους δίνουμε "δικαιώματα".
    Δεν είπα οτι θα το αφήσω, απλά το σκέπτομαι, αυτή την στιγμή έχω τρεχάματα που δεν μου επιτρέπουν να το τρέξω

    όπως είπα και εγώ είμαι του σκεπτικού όσο τους αφήνεις τόσο τα κάνουν

  3. #9273
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τόσο εγώ όσο και πολλοί άλλοι πελάτες της ΕΛΙΝ δεν λάβαμε την επιστολή της 27/9/21, που πήρε ο ekrepali, αλλά τις 2 που έγραψα παραπάνω.
    Υποθέτω ότι ο ekrepali δεν πήρε αυτές τις 2.
    Σε κάθε περίπτωση, η μια αυτή επιστολή αύξησης αναδρομικά δεν μπορεί να αποτελεί κανόνα, όταν εγώ και πολλοί άλλοι λάβαμε 2 επιστολές από την ίδια εταιρεία πριν από την εφαρμογή της αύξησης.
    το παρακολουθώ το θέμα , έτσι κι αλλιώς σε κολλητό μου τον έβαλα στην Ελίν ,ξέρω οτι υπήρχε προειδοποίηση 2 φορές σε κάποιους
    τα 12€ πάγιο και 0,12€/kw δυστυχώς ήρθαν χωρίς
    και φυσικά δεν το γράφω για κανόνα αλλά για το οτι έχει γίνει
    κανόνας είναι ο κώδικας προμηθειας ηλεκτρικής ενέργειας που ενώ αναφέρει οτι πρέπει να γίνεται προειδοποίηση ,αφήνει παραθυράκι οτι μπορεί να γίνει πρώτα αύξηση (αναδρομική δηλαδή) και η ενημέρωση να γίνει στο λογαριασμό (αφού έχει γίνει η χρέωση)
    όταν τελειώσει το αλαλούμ με τα τελευταίας στιγμής enter/online θα στείλω μια επιστολή (email)

  4. #9274
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Μηνύματα
    769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    _
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διατυπώνουμε τις απόψεις μας, διαβάζοντας το ίδιο κείμενο, και τίποτε άλλο.
    Δεν έχω κανένα λόγο να επικοινωνήσω με καμία υπηρεσία.
    Όταν η ΕΛΙΝ αποφάσισε να αλλάξει το τιμολόγιό της φέτος, έστειλε επιστολή 26/7 για αλλαγή από 1/8.
    Όταν άλλαξε για 2η φορά έστειλε επιστολή την 6/10 για αλλαγή από 10/10.
    Και οι δύο επιστολές στάλθηκαν πριν την εφαρμογή του νέου τιμολογίου και όχι μετά.
    Και, φυσικά, δεν τις έστειλε μόνο σ' εμένα αλλά σε όλους τους πελάτες της.
    Και μόλις έλαβα τη 2η επιστολή άλλαξα στο Online της ΔΕΗ την ίδια μέρα (6/10), μέσω ebill.
    Τη 2η φορά... στους μισούς πελάτες έστειλαν τέλη Σεπτέμβρη για αλλαγή τιμών με 0.12 και 12 πάγιο με εφαρμογή από 1/9 αναδρομικά.



    Οι άλλοι μισοί ήμασταν τυχεροί και πήραμε επιστολή 6/10 για την ίδια αλλαγή με ισχύ από 10/10.

    Από καθαρή τύχη λοιπόν δε χρεώθηκες 1 μήνα αναδρομικά με 0.12 και 12 πάγιο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ekrepali : 28-11-21 στις 01:38.

  5. #9275
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τη 2η φορά... στους μισούς πελάτες έστειλαν τέλη Σεπτέμβρη για αλλαγή τιμών με 0.12 και 12 πάγιο με εφαρμογή από 1/9 αναδρομικά.



    Οι άλλοι μισοί ήμασταν τυχεροί και πήραμε επιστολή 6/10 για την ίδια αλλαγή με ισχύ από 10/10.

    Από καθαρή τύχη λοιπόν δε χρεώθηκες 1 μήνα αναδρομικά με 0.12 και 12 πάγιο.
    Με αφορμή αυτό το σχόλιο, διάβασα τα posts από 27/9 και μετά, και διαπίστωσα ότι ΜΟΝΟ ο flamelab (συντονιστής) ανέβασε την από 27/9 επιστολή της ΕΛΙΝ, που έλαβε την ίδια μέρα (σελ. 497 #7449), και ακολούθησε σχετική συζήτηση, με αφορμή τον εκνευρισμό του flamelab για την αναδρομική χρέωση.
    Υπάρχουν posts από άλλα μέλη που έγραψαν ότι δεν έλαβαν αυτή την επιστολή.
    Την ίδια μέρα (27/9) ανέβασες την επιστολή στο insomnia, προφανώς, από την ανάρτηση του flamelab, αφού δεν την έλαβες εσύ.

    Είναι χαρακτηριστικό και το post του korakios την επομένη 28/9 (σελ 500 #7490), για το θέμα της ενημέρωσης των πελατών, με αφορμή την αντίδραση του flamelab για την αναδρομική χρέωση:

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.e-nomothesia.gr/energeia/ya-29-03-2013.html

    Άρθρο 30 παρ.2

    2. Για την τροποποίηση όρων της Σύμβασης Προμήθειας, ο Προμηθευτής υποχρεούται σε ατομική ενημέρωση των Πελατών του. Η ενημέρωση λαμβάνει χώρα τουλάχιστον εξήντα (60) ημέρες πριν την έναρξη ισχύος των τροποποιήσεων και, εφόσον είναι δυνατό και επαρκές, σε ειδικό πεδίο του Λογαριασμού Κατανάλωσης ή σε χωριστό έντυπο που διαβιβάζεται με αυτόν. Κατ’ εξαίρεση, η ενημέρωση σχετικά με τροποποίηση των Χρεώσεων Προμήθειας δύναται να λαμβάνει χώρα με τον πρώτο Λογαριασμό Κατανάλωσης που ακολουθεί την τροποποίηση.

    εννοείται να κάνετε αμφισβήτηση του λογαριασμού και καταγγελία , είναι παράλογο να χρεώνεται κάποιος αναδρομικά.
    Το ίδιο έγινε και παλιά με τη ΔΕΗ
    https://www.sofokleousin.gr/irthan-a...asmous-tis-dei
    Ακολουθεί και η δική σου απορία για το θέμα της αναδρομικής χρέωσης (σελ 501 #7504):

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eίχα λάβει κι εγώ αυτή την ειδοποίηση στις 20/7 για αλλαγή στις 1/8. Δε καταλαβαίνω όμως πώς η χτεσινή ειδοποίηση δεν αφορά όλους μας. Αφού το γράφει ξεκάθαρα "ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΥ ΟΙΚ. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ELECTRICON OIKIAKO/OIKIAKO ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ". Πώς γίνεται να τιμολογούνται 2 κατηγορίες πελατών με το ίδιο τιμολόγιο (ονομασία) αλλά να ισχύουν διαφορετικές τιμές;

    edit: OK πήρα κι εγώ τηλέφωνο και μου είπανε ότι δεν αλλάζουν οι τιμές σε όποιον δεν έλαβε mail.

    Για να βγάλουμε άκρη... εσείς που πήρατε τα mail χτες, είχατε λάβει mail για αύξηση τιμών στις 1/8 ή όχι;
    Την 29/9 έγραψε ο manosvitacar (σελ 504 #7550) ότι πήρε την από 27/9 επιστολή της ΕΛΙΝ, αλλά δήλωσε ότι δεν είχε διάθεση να ψάχνει για νέο πάροχο.

    Στις επόμενες μέρες δεν υπάρχουν άλλα posts για το θέμα αυτό.

    Επομένως, η τοποθέτησή σου ότι, οι μισοί πελάτες της ΕΛΙΝ (και εσύ και εγώ και πολλά άλλα μέλη), πήραν τις 2 επιστολές για μεταγενέστερη αύξηση του τιμολογίου και οι άλλοι μισοί πήραν την επιστολή της 27/9, με την αναδρομική χρέωση, δεν ευσταθεί, αφού σ' αυτό το forum ΜΟΝΟΝ δύο μέλη δήλωσαν ότι πήραν την επιστολή της 27/9.

  6. #9276
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.972
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefkon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανε το τώρα (αν δεν το έχεις κάνει ήδη).
    Κατά τ ' άλλα μου αρέσει που ρωτάς.
    1. Ναι (για να παρακολουθείς τις χρεώσεις κ.τ.λ.).
    2. Αν πληρώνει με πάγια εντολή, θέλει μηνιαίο λογαριασμό, έχει ΚΟΤ, τότε online, διαφορετικά βάλε enter.

    - - - Updated - - -



    Γιατί ;

    - - - Updated - - -



    Η οδηγία αυτή πρέπει ν΄αλλάξει το συντομότερο.
    Η ενημέρωση θα πρέπει να είναι ΠΡΙΝ εφαρμοστεί και όχι κατόπιν εορτής.
    Πάρτι θα κάνουν κάποιοι.

    - - - Updated - - -



    Παιδιά χαλαρά ...
    Η οδηγία λέει ότι μπορεί να σε ειδοποιήσει πριν αλλά μπορεί και μετά (κατόπιν εορτής δηλαδή).
    Και φυσικά αρκετοί, αν όχι όλοι, θα σε ενημερώνουν μετά.
    Αυτό πρέπει ν ΄ αλλάξει και να είναι υποχρεωτικό να σ ΄ ενημερώνουν ΠΡΙΝ, για να μπορείς - προλάβεις να φύγεις.
    Όχι πάρτι που λες... Electro-party...


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσοι έχουν ΚΟΤ και δεν ενημερωθούν άμεσα για αυξήσεις τιμών, μπορούν να δικαιωθούν πατώντας στο Άρθρο 35 του κώδικα προμήθειας. Μπορεί επιπλέον να τσιμπήσουν και ποινική ρήτρα αν κάνουν καταγγελία στο myrae και στη Προστασία Καταναλωτή.



    Οι υπόλοιποι θνητοί γάμα τα. Αν περιμένουμε πότε θα αλλάξουν τον κώδικα προμήθειας, αν θα λάβουν υπόψιν τη πρόταση μου άστα να πάνε. Μπορεί κι αν αλλάξουν τον κώδικα προμήθειας να τα κάνουν χειρότερα αντί για καλύτερα... κάθε νόμος έχει παραθυράκια ανάλογα με τη διατύπωση του. Πάλι οι πάροχοι θα παίζουν με τις λέξεις.
    Ενδιαφέρον αυτό έστω για τους κοτ..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  7. #9277
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επομένως, η τοποθέτησή σου ότι, οι μισοί πελάτες της ΕΛΙΝ (και εσύ και εγώ και πολλά άλλα μέλη), πήραν τις 2 επιστολές για μεταγενέστερη αύξηση του τιμολογίου και οι άλλοι μισοί πήραν την επιστολή της 27/9, με την αναδρομική χρέωση, δεν ευσταθεί, αφού σ' αυτό το forum ΜΟΝΟΝ δύο μέλη δήλωσαν ότι πήραν την επιστολή της 27/9.
    δεν έχει σχέση το email/επιστολή , η ειδοποίηση των περισσότερων έγινε στον ίδιο λογαριασμό σαν ενημέρωση με υποσημείωση

  8. #9278
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν έχει σχέση το email/επιστολή , η ειδοποίηση των περισσότερων έγινε στον ίδιο λογαριασμό σαν ενημέρωση με υποσημείωση
    Και αυτός ο ισχυρισμός δεν στέκει, αφού δεν έχεις ιδία γνώση του θέματος.
    Τα πραγματικά στοιχεία είναι αυτά που έγραψα.
    Δεν θα συνεχίσω στο ίδιο θέμα αφού εξαντλήθηκε.

  9. #9279
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    σε οσους ειναι ηδη ενεργοποιημενοι εως 2/12 στα online προγράμματα της δεη (enter, enter+, online) θα αλλαξει η τιμολόγηση (/kwh & παγιο) απο 3/12 ή θα εξακουλουθούν να ισχυουν οι εως 2/12 χρεώσεις μεχρι και τη χρονική λήξη των συμβολαίων?

  10. #9280
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefanos1999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε οσους ειναι ηδη ενεργοποιημενοι εως 2/12 στα online προγράμματα της δεη (enter, enter+, online) θα αλλαξει η τιμολόγηση (/kwh & παγιο) απο 3/12 ή θα εξακουλουθούν να ισχυουν οι εως 2/12 χρεώσεις μεχρι και τη χρονική λήξη των συμβολαίων?
    Προφανώς το 2ο
    Η εγγύηση του τιμολόγησης είναι σίγουρα για ένα εξάμηνο από την έναρξή του.
    Ελπίζουμε να μην το αλλάξει η ΔΕΗ ή να το τραβήξει όσο αντέχει.

  11. #9281
    Εγγραφή
    27-04-2020
    Μηνύματα
    43
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Στην ΔΕΗ τελικά μπορούμε να δίνουμε κάθε μήνα τις μετρήσεις ή όχι; Τον προηγούμενο μήνα έδωσα αλλά τώρα μου γράφει ότι μπορώ να δώσω τον Γενάρη. Όταν με είχαν πάρει για επιβεβαίωση στοιχείων τους ρώτησα γιατί στους όρους αναγράφει κάθε μήνα εκκαθαριστικος και μου είπαν ναι.

  12. #9282
    Εγγραφή
    19-02-2020
    Μηνύματα
    66
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panos19877 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην ΔΕΗ τελικά μπορούμε να δίνουμε κάθε μήνα τις μετρήσεις ή όχι; Τον προηγούμενο μήνα έδωσα αλλά τώρα μου γράφει ότι μπορώ να δώσω τον Γενάρη. Όταν με είχαν πάρει για επιβεβαίωση στοιχείων τους ρώτησα γιατί στους όρους αναγράφει κάθε μήνα εκκαθαριστικος και μου είπαν ναι.
    Για κάθε μήνα νόμιζα και εγώ,αλλά τελικά είναι κάθε 2 μήνες,και γω ίδια περίπτωση, έδωσα Νοεμβρι και τόρα λέει Γενάρη πάλι,το μπέρδεμα έχει γίνει με το ότι λαμβάνουμε κάθε μήνα λογαριασμό αλλά δεν μπορούμε να καταχωρούμε κάθε μήνα ένδειξη..

  13. #9283
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panos19877 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην ΔΕΗ τελικά μπορούμε να δίνουμε κάθε μήνα τις μετρήσεις ή όχι; Τον προηγούμενο μήνα έδωσα αλλά τώρα μου γράφει ότι μπορώ να δώσω τον Γενάρη. Όταν με είχαν πάρει για επιβεβαίωση στοιχείων τους ρώτησα γιατί στους όρους αναγράφει κάθε μήνα εκκαθαριστικος και μου είπαν ναι.
    Εάν εννοείς το Online, επιβάλλεται να δίνουμε κάθε μήνα τις ενδείξεις, για 3 μήνες, και ο 4ος από τον ΔΕΔΔΗΕ που θα είναι ο εκκαθαριστικός.
    Ενεργοποίησα το Online 6/10, ήρθε ο ΔΕΔΔΗΕ 26/10 για τις ενδείξεις, λόγω αλλαγής παρόχου, την 23/11 έδωσα τις μηνιαίες ενδείξεις, αλλά δεν πήρα ακόμη λογαριασμό και τώρα μου δείχνει να δώσω νέες από 21-26/12.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος makfil : 28-11-21 στις 17:27.

  14. #9284
    Εγγραφή
    19-02-2020
    Μηνύματα
    66
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν εννοείς το Online, επιβάλλεται να δίνουμε κάθε μήνα τις ενδείξεις, για 3 μήνες, και ο 4ος από τον ΔΕΔΔΗΕ που θα είναι ο εκκαθαριστικός.
    Δεν σε αφήνει κάθε μήνα,δεν σου δίνει δυνατότητα

  15. #9285
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.972
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εάν εννοείς το Online, επιβάλλεται να δίνουμε κάθε μήνα τις ενδείξεις, για 3 μήνες, και ο 4ος από τον ΔΕΔΔΗΕ που θα είναι ο εκκαθαριστικός.
    Απορία..
    Γιατί επιβάλλεται;
    Δεν είναι προαιρετικό;
    Μου διαφεύγει κάτι;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vwgolf5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σε αφήνει κάθε μήνα,δεν σου δίνει δυνατότητα
    Και αυτό..
    Παλαιότερα είχε μόνο στους εκκαθαριστικους ημερομηνία να δώσεις ένδειξη.. Τώρα δεν ξέρω αν έχει αλλάξει αυτό και μπορείς να δίνεις από το ebill όποτε θες..
    Αν και τώρα που κοίταξα και εκεί ορίζει ημερομηνίες..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Σελ. 619 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 599609614617618619620621624629639 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας