Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 299 από 1164 ΠρώτηΠρώτη ... 279289294297298299300301304309319 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.471-4.485 από 17455
  1. #4471
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.692
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nicolaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θες να μου πεις ότι η Προϊσταμένη Πρακτορείου ΔΕΔΔΗΕ Ν. Ηρακλείου, ενώ μου απάντησε με e-mail βαριόταν και με παραπληροφόρησε !! ''Αξιότιμε κύριε.
    Σε απάντηση του από τις 27-03-2020 απεσταλμένου μηνύματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας ενημερώνουμε ότι, για την αλλαγή παρόχου δεν απαιτείται η προσκόμιση νέου πιστοποιητικού.
    Είμαστε στη διάθεσή σας, για κάθε σχετική πληροφορία''.
    Aυτή δεν βαριότανε.
    Ητανε τσακωμένη με τον άντρα της και πήγε για δουλειά (και όχι εργασία).

    Οι υπόλοιποι είναι αδικημένοι από την ζωή και τους κλέφτες ιδιώτες και βαριούνται.

    Και επειδή η χώρα μου, σε αντίθεση με άλλες, πτώχευσε από το Ελληνικό Δημόσιο, ο καθένας Δημόσιος στο μερίδιο που του αντιστοιχεί αναλογικά, συνετέλεσε σ'αυτό πχ στηρίζοντας και εξαρτώμενος από πολιτικά κόμματα.

    ΥΓ
    Με μπουρίνιασες πρωί πρωί.
    Κάποιοι δημόσιοι προσπαθούν, αλλά είναι πολύ λίγοι
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 01-04-20 στις 10:01.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  2. #4472
    Εγγραφή
    04-02-2012
    Περιοχή
    ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ/ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑ-ΚΥΛΛΗΝΗ
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    224
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14505/966 ,14230/1021
    ISP
    NOVA/WIND
    DSLAM
    Wind - ΚΥΛΛΗΝΗ
    Router
    ZXHN H108N V2.5
    SNR / Attn
    6/6(dB) / 21.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτή δεν βαριότανε.
    Ητανε τσακωμένη με τον άντρα της και πήγε για δουλειά.

    Οι υπόλοιποι είναι αδικημένοι από την ζωή και τους κλέφτες ιδιώτες και βαριούνται.

    Και επειδή η χώρα μου, σε αντίθεση με άλλες, πτώχευσε από το Ελληνικό Δημόσιο, ο καθένας Δημόσιος στο μερίδιο που του αντιστοιχεί αναλογικά, συνετέλεσε σ'αυτό πχ στηρίζοντας και εξαρτώμενος από πολιτικά κόμματα.

    ΥΓ
    Με μπουρίνιασες πρωί πρωί.
    Κάποιοι δημόσιοι προσπαθούν, αλλά είναι πολύ λίγοι
    Περιττά σχόλια, άνευ σημασίας για το θέμα μας

  3. #4473
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Αγαπητέ φίλε nicolaos
    Μπορείς να πας σε όποιον πάροχο προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας θες
    Αλλά αν η ιστοσελίδα που σου έδειξα από τον ΔΕΔΔΗΕ λέει ότι έχει λήξει το πιστοποιητικό (ΥΔΕ)
    Τότε θα λάβεις επιστολή από τον ΔΕΔΔΗΕ που θα σε ενημερώνει ότι έχεις περιθώριο (6) έξι μηνών να καταθέσεις νέο πιστοποιητικό (ΥΔΕ) αλλιώς θα σου κόψουν το ρεύμα.
    Αυτή είναι η διαδικασία και δεν αλλάζει
    Είτε το λέει υπάλληλος είτε το λέει προιστάμενος είτε το λέει διευθυντής

  4. #4474
    Εγγραφή
    04-02-2012
    Περιοχή
    ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ/ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑ-ΚΥΛΛΗΝΗ
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    224
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14505/966 ,14230/1021
    ISP
    NOVA/WIND
    DSLAM
    Wind - ΚΥΛΛΗΝΗ
    Router
    ZXHN H108N V2.5
    SNR / Attn
    6/6(dB) / 21.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ φίλε nicolaos
    Μπορείς να πας σε όποιον πάροχο προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας θες
    Αλλά αν η ιστοσελίδα που σου έδειξα από τον ΔΕΔΔΗΕ λέει ότι έχει λήξει το πιστοποιητικό (ΥΔΕ)
    Τότε θα λάβεις επιστολή από τον ΔΕΔΔΗΕ που θα σε ενημερώνει ότι έχεις περιθώριο (6) έξι μηνών να καταθέσεις νέο πιστοποιητικό (ΥΔΕ) αλλιώς θα σου κόψουν το ρεύμα.
    Αυτή είναι η διαδικασία και δεν αλλάζει
    Είτε το λέει υπάλληλος είτε το λέει προιστάμενος είτε το λέει διευθυντής
    Τότε ποιός θα μου στείλει την επιστολή; ''Είτε το λέει υπάλληλος είτε το λέει προιστάμενος είτε το λέει διευθυντής''

  5. #4475
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nicolaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τότε ποιός θα μου στείλει την επιστολή; ''Είτε το λέει υπάλληλος είτε το λέει προιστάμενος είτε το λέει διευθυντής''
    Η επιστολή θα έρθει από τον ΔΕΔΔΗΕ και θα έχει μια ημερομηνία

    Μέχρι αυτήν την ημερομηνία θα πρέπει να έχεις καταθέσει νέο πιστοποιητικό (ΥΔΕ) αλλιώς χωρίς καμία άλλη προειδοποίηση ο ΔΕΔΔΗΕ θα σου διακόψει την παροχή ρεύματος.

    Τόσο απλά

    ο υπάλληλος/προιστάμενος/διευθυντής
    μπορεί να έχει άσχημη ημέρα / να έχει τσακωθεί με τον/την σύζυγο ή με τον/την γκόμενο/α

    είναι παντελώς αδιάφορο

  6. #4476
    Εγγραφή
    04-02-2012
    Περιοχή
    ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ/ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑ-ΚΥΛΛΗΝΗ
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    224
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14505/966 ,14230/1021
    ISP
    NOVA/WIND
    DSLAM
    Wind - ΚΥΛΛΗΝΗ
    Router
    ZXHN H108N V2.5
    SNR / Attn
    6/6(dB) / 21.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η επιστολή θα έρθει από τον ΔΕΔΔΗΕ και θα έχει μια ημερομηνία

    Μέχρι αυτήν την ημερομηνία θα πρέπει να έχεις καταθέσει νέο πιστοποιητικό (ΥΔΕ) αλλιώς χωρίς καμία άλλη προειδοποίηση ο ΔΕΔΔΗΕ θα σου διακόψει την παροχή ρεύματος.

    Τόσο απλά

    ο υπάλληλος/προιστάμενος/διευθυντής
    μπορεί να έχει άσχημη ημέρα / να έχει τσακωθεί με τον/την σύζυγο ή με τον/την γκόμενο/α

    είναι παντελώς αδιάφορο
    Έχεις προσωπική εμπειρία για τους συγκεκριμένους υπαλλήλους; διότι έχω γράψει ποιο πίσω και το όνομα της Προϊσταμένη Πρακτορείου ΔΕΔΔΗΕ Ν. Ηρακλείου και κάποιος το εσβησε, αυτό δε σημαίνει ότι δεν το έχω,αυτά που γράφεις είναι προσβλητικά για εργαζόμενους της ΔΕΔΔΗΕ προσπαθώντας να υπερασπιστείς τους ισχυρισμούς σου. Μιλώντας πάλι με την ΔΕΔΔΗΕ μου είπαν ότι παραπληροφορείτε για προσωπικά επαγγελματικά οφέλη

  7. #4477
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Όταν θα σου έρθει λοιπόν η επιστολή, εσύ να τους στείλεις το email της κυρίας προϊσταμένης και να μας πεις μετά τι θα γίνει.

    Τώρα τι λέτε να χαλαρώσουμε λίγο;

  8. #4478
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.692
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nicolaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις προσωπική εμπειρία για τους συγκεκριμένους υπαλλήλους; διότι έχω γράψει ποιο πίσω και το όνομα της Προϊσταμένη Πρακτορείου ΔΕΔΔΗΕ Ν. Ηρακλείου και κάποιος το εσβησε, αυτό δε σημαίνει ότι δεν το έχω,αυτά που γράφεις είναι προσβλητικά για εργαζόμενους της ΔΕΔΔΗΕ προσπαθώντας να υπερασπιστείς τους ισχυρισμούς σου. Μιλώντας πάλι με την ΔΕΔΔΗΕ μου είπαν ότι παραπληροφορείτε για προσωπικά επαγγελματικά οφέλη
    Για να τελειώνουμε
    Σε παρακαλώ
    Πάρε τηλέφωνο στον ΔΕΔΗΕ ή στείλε mail
    Και ρώτα

    "Εχει λήξει το πιστοποιητικό του ηλεκτρολόγου.
    Αλλαξα πάροχο.
    Θα μου στείλετε επιστολή για να εκδώσω νέο ?"

    Ανέβασε εδώ την απάντησή τους
    Και άλλη μία ενημέρωση μετά από 6μηνο

    Να σε ενημερώσω ότι το Ελληνικό Δημόσιο δεν κάνει καλά την δουλειά του και ταλαιπωρεί τους Ελληνες πολίτες, μπορεί να είσαι η εξαίρεση και να σε ξεχάσουν.

    Επίσης να σε ενημερώσω ότι έχω φάει πρόστιμο αυθαιρέτου από την πολεοδομία για ακίνητο που δεν είναι δικό μου, αλλά εμένα χρεώσανε, 3 χρόνια έκλεισαν τον Φεβρουάριο του 2020 και η υπόθεση δεν έχει εκδικασθεί.

    ΥΓ
    Δεν δουλεύω σε εταιρεία. Προσωρινός συνταξιούχος είμαι εδώ και 2,5 χρόνια
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  9. #4479
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nicolaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις προσωπική εμπειρία για τους συγκεκριμένους υπαλλήλους; διότι έχω γράψει ποιο πίσω και το όνομα της Προϊσταμένη Πρακτορείου ΔΕΔΔΗΕ Ν. Ηρακλείου και κάποιος το εσβησε, αυτό δε σημαίνει ότι δεν το έχω,αυτά που γράφεις είναι προσβλητικά για εργαζόμενους της ΔΕΔΔΗΕ προσπαθώντας να υπερασπιστείς τους ισχυρισμούς σου. Μιλώντας πάλι με την ΔΕΔΔΗΕ μου είπαν ότι παραπληροφορείτε για προσωπικά επαγγελματικά οφέλη
    Αγαπητέ μου φίλε nicolaos

    Καταρχήν όταν γράφεις σε μια δημόσια ιστοσελίδα/κοινότητα φίλε μου δεν μπορείς να δημοσιεύεις προσωπικά δεδομένα τρίτων χωρίς την άδεια τους (όπως έκανες π.χ με την επιστολή που αναφέρεις το όνομα/επώνυμο της υπαλλήλου (θυμίζω υπάρχει σχετική νομοθεσία GDPR)

    Άρα πολύ καλά έκαναν οι υπεύθυνοι και τα διέγραψαν

    Η εμπειρία μου και η συνεργασία που έχω με υπαλλήλους από τον ΔΕΔΔΗΕ και από την ΔΕΗ είναι η καλύτερη και άριστη

    Δεν προσβάλω κανέναν υπάλληλο/εργαζόμενο

    Προσπαθώ να σου εξηγήσω με τον πιο απλό τρόπο ποια είναι η διαδικασία

    Αν τώρα δεν θες να το καταλάβεις είναι δικό σου πρόβλημα όχι δικό μου.

    Η διαδικασία αυτή είναι

    Δηλαδή εσύ θα πας στον όποιο πάροχο να υπογράψεις σύμβαση προμήθειας ρεύματος

    Αυτός θα στείλει ενημέρωση στον ΔΕΔΔΗΕ

    Ο ΔΕΔΔΗΕ θα δει ότι το πιστοποιητικό (ΥΔΕ) έχει λήξει έτσι θα σου στείλει μια επιστολή που θα αναγράφει μια ημερομηνία (6) έξι μήνες που θα έχεις το περιθώριο να καταθέσεις στον ΔΕΔΔΗΕ της περιοχής του ακινήτου το νέο πιστοποιητικό (ΥΔΕ) αν δεν το κάνεις απλά σου κάνει διακοπή της παροχής ρεύματος χωρίς προειδοποίηση.

    Αν θες μπορείς να πιστέψεις τον οποιοδήποτε δια τηλεφώνου/δια email

    Εγώ σου μιλάω με την εμπειρία 1000+ αυμβάσεων προμήθειας ρεύματος που έχω κάνει σε όλους σχεδόν τους παρόχους για λογαριασμό της εταιρείας και αφορά οικιακές συμβάσεις αλλά και επαγγελματικές συμβάσεις.

  10. #4480
    Εγγραφή
    04-02-2012
    Περιοχή
    ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ/ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑ-ΚΥΛΛΗΝΗ
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    224
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14505/966 ,14230/1021
    ISP
    NOVA/WIND
    DSLAM
    Wind - ΚΥΛΛΗΝΗ
    Router
    ZXHN H108N V2.5
    SNR / Attn
    6/6(dB) / 21.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ο χρόνος θα δείξει ποιος έχει δίκιο,ήδη έχει περάσει από την αλλαγή παρόχου ενάμιση μήνας για τρία σπίτια,δεν τους ρωτώ ξανά ,πλέον θα με περάσουν για''τρελό''

  11. #4481
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nicolaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο χρόνος θα δείξει ποιος έχει δίκιο,ήδη έχει περάσει από την αλλαγή παρόχου ενάμιση μήνας για τρία σπίτια,δεν τους ρωτώ ξανά ,πλέον θα με περάσουν για''τρελό''
    δεν είναι θέμα φίλε μου ποιος έχει δίκιο ή άδικο γιατί ακόμα και αυτή που σου απάντησε στο email (που σου συστήθηκε ως προιστάμενη του ΔΕΔΔΗΕ) δεν θα αναλάβει την ευθύνη σε καμία περίπτωση.

    εσύ θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις

    όλα τα πράγματα είναι θέμα διαδικασίας η οποία εφαρμόζεται για όλους/ες δεν υπάρχει καμία εξαίρεση

  12. #4482
    Εγγραφή
    04-02-2012
    Περιοχή
    ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ/ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑ-ΚΥΛΛΗΝΗ
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    224
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14505/966 ,14230/1021
    ISP
    NOVA/WIND
    DSLAM
    Wind - ΚΥΛΛΗΝΗ
    Router
    ZXHN H108N V2.5
    SNR / Attn
    6/6(dB) / 21.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν είναι θέμα φίλε μου ποιος έχει δίκιο ή άδικο γιατί ακόμα και αυτή που σου απάντησε στο email (που σου συστήθηκε ως προιστάμενη του ΔΕΔΔΗΕ) δεν θα αναλάβει την ευθύνη σε καμία περίπτωση.

    εσύ θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις

    όλα τα πράγματα είναι θέμα διαδικασίας η οποία εφαρμόζεται για όλους/ες δεν υπάρχει καμία εξαίρεση
    Γιατί να μη μου γράψει ότι χρειάζεται ΥΔΕ ,άλλωστε έφυγα από την ΔΕΗ προς την ΕΛΙΝ όπου και εκεί τα ίδια μου είπαν κατηγορηματικά ότι δεν ζητείται,μήπως το έχουν αλλάξει από το 2020 ;

  13. #4483
    Εγγραφή
    19-02-2020
    Μηνύματα
    66
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nicolaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί να μη μου γράψει ότι χρειάζεται ΥΔΕ ,άλλωστε έφυγα από την ΔΕΗ προς την ΕΛΙΝ όπου και εκεί τα ίδια μου είπαν κατηγορηματικά ότι δεν ζητείται,μήπως το έχουν αλλάξει από το 2020 ;
    Εγώ πήγα Ελιν από 3.3,4.3 μου ήρθε sms από δεδδιε,και λίγες μέρες μετά και αποστολή με ΕΛΤΑ,βλέποντάς αυτά που αναφέρεις,πήρα τηλ εχθές,και ξανα ρώτησα μήπως έχει αλλάξει κάτι μάλιστα αναφέροντας το παράδειγμα σου,και μου απάντησαν ότι δεν έχει αλλάξει τίποτα..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vwgolf5 : 01-04-20 στις 14:52.

  14. #4484
    Εγγραφή
    04-02-2012
    Περιοχή
    ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ/ΚΑΤΩ ΠΑΝΑΓΙΑ-ΚΥΛΛΗΝΗ
    Ηλικία
    63
    Μηνύματα
    224
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14505/966 ,14230/1021
    ISP
    NOVA/WIND
    DSLAM
    Wind - ΚΥΛΛΗΝΗ
    Router
    ZXHN H108N V2.5
    SNR / Attn
    6/6(dB) / 21.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vwgolf5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πήγα Ελιν από 3.3,4.3 μου ήρθε sms από δεδδιε,και λίγες μέρες μετά και αποστολή με ΕΛΤΑ,βλέποντάς αυτά που αναφέρεις,πήρα τηλ εχθές,και ξανα ρώτησα μήπως έχει αλλάξει κάτι μάλιστα αναφέροντας το παράδειγμα σου,και μου απάντησαν ότι δεν έχει αλλάξει τίποτα..
    Το μόνο sms που μου ηρθε ήταν για ραντεβού να μετρήσουν για το τελικό της ΔΕΗ άλλο sms δεν ηρθε ούτε επιστολή και γιαυτό τους κάλεσα εγώ,από 24/02/20 είμαι στην ΕΛΙΝ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nicolaos : 01-04-20 στις 15:08.

  15. #4485
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nicolaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί να μη μου γράψει ότι χρειάζεται ΥΔΕ ,άλλωστε έφυγα από την ΔΕΗ προς την ΕΛΙΝ όπου και εκεί τα ίδια μου είπαν κατηγορηματικά ότι δεν ζητείται,μήπως το έχουν αλλάξει από το 2020 ;
    φίλε nicolaos ανέκαθεν αυτή είναι η διαδικασία

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nicolaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μόνο sms που μου ηρθε ήταν για ραντεβού να μετρήσουν για το τελικό της ΔΕΗ άλλο sms δεν ηρθε ούτε επιστολή και γιαυτό τους κάλεσα εγώ,από 24/02/20 είμαι στην ΕΛΙΝ
    αυτό είναι το ένα βήμα όταν αλλάζεις πάροχο και πας σε άλλο πάροχο αυτός ειδοποιεί τον ΔΕΔΔΗΕ αν κάνει μέτρηση για να βγει τελικός λογαριασμός στον παλιό πάροχο

    το επόμενο βήμα είναι να σου πει ο νέος πάροχος αν έχει λήξει το ΥΔΕ ή πρόκειται να λήξει ώστε να είσαι έτοιμος.

Σελ. 299 από 1164 ΠρώτηΠρώτη ... 279289294297298299300301304309319 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας