Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 602 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 582592597600601602603604607612622 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 9.016-9.030 από 17514
  1. #9016
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    617
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λες ακατοίκητο, αλλά λογικά πρέπει να έχει κατανάλωση, αλλιώς δεν νοείται νομίζω να έχει ρήτρα.. σωστά;
    Σωστά, η ρήτρα μπαίνει επί της κατανάλωσης. Εκτός κι αν είναι έναντι ο οποίος έβγαλε κατανάλωση βάσει ιστορικών στοιχείων (εξαρτάται από το πότε είναι κλειστό...)

  2. #9017
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gryzor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ένα ιδανικό κόσμο οι 3 έναντι θα είναι τα 3/4 του εκκαθαριστικού (αν αγνοήσεις εποχιακές διακυμάνσεις). Το να έρχονται οι έναντι πιο κοντά στον εκκαθαριστικό είναι πολύ νορμάλ... Εμένα που μου ήρθε ο εκκαθαριστικός διπλάσιος από τους έναντι τσαντίστηκα - είναι αυτό που η αγορά υπηρεσιών ονομάζει "bill shock".
    Πολύ σωστά λες "ιδανικά", γιατί στην περίοδο από το καλοκαίρι και μετά, που άρχισαν να εφαρμοζονται οι έξτρα χρεώσεις (ΟΤΣ, ρήτρα αναπροαρμογής κλπ), στον εκκαθαριστικό προστίθενται και αυτές, οπότε αυτός φουσκώνει υπερβολικά, σε σχέση με τους προηγούμενους.

  3. #9018
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    617
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ σωστά λες "ιδανικά", γιατί στην περίοδο από το καλοκαίρι και μετά, που άρχισαν να εφαρμοζονται οι έξτρα χρεώσεις (ΟΤΣ, ρήτρα αναπροαρμογής κλπ), στον εκκαθαριστικό προστίθενται και αυτές, οπότε αυτός φουσκώνει υπερβολικά, σε σχέση με τους προηγούμενους.
    Ναι, έχεις δίκιο, κι αυτό ακριβώς είναι το θέμα... Για μένα δεν έχει και πολύ νόημα να πληρώνω €10/€10/€10/€50 (ή μάλλον, €100/€100/€100/€500 ) και οι ρήτρες ή οι καταναλώσεις να βαρύνουν τον τελευταίο σε τέτοιο βαθμό που να μου βγάζει τον προϋπολογισμό εκτός...

    Βέβαια από την άλλη, πάς δινεις μετρηση μονος σου κάθε μηνα και είσαι (λέμε τώρα) ήσυχος!

  4. #9019
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.499
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panas34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φύγε όσο το δυνατόν πιο γρήγορα. Η Volterra εμφανίζει τη ρήτρα προσαρμογής μόνο στον εκκαθαριστικό τετραμήνου αλλά για να μην είναι τεράστια η διαφορά αρχίζει και φουσκώνει τεχνητά τους έναντι με εικονικές καταναλώσεις. Εγώ πλήρωνα συνήθως 100 ευρώ το μήνα, οι έναντι άρχισαν να έρχονται 150, μετά 200 και ο εκκαθαριστικός με τη ρήτρα 300!
    Η αληθεια είναι ότι την τελευταία φορά μου φούσκωσαν έναν έναντι .. βγάζοντας μου και καλά κάποιες kWh εκτός ορίου ΚΟΤ. Απλά έτυχε τότε να έχω αλλάξει και σε νυχτερινό.. να έχει γίνει ένα μπέρδεμα με την αλλαγή του ρολογιού και με τη καταμέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ.. και είπα οκ απλά ετυχε..
    Αρα τώρα σε αυτόν που είναι έναντι και είναι φουσκωμένος μάλλον κάτι έκαναν και με χρέωσαν κιλοβατώρες εκτός ΚΟΤ.. και ας μην έχω ξεπεράσει ποτέ το όριο...
    Νέα κόλπα.. Μόλις εμφανιστεί το Pdf (το οποίο είναι δύσκολο να δημιουργηθεί μάλλον.. και παίρνει πάνω από 2 μέρες η δημιουργία του μετά την εμφάνιση του υπολοίπου στο volterramou) θα ξέρω στα σίγουρα τι έγινε..

  5. #9020
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Μηνύματα
    769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    _
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baskon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α. Όσον αφορά το ΚΟΤ θα πρέπει να κάνω κάτι ή θα ενεργοποιηθεί στη ΔΕΗ αυτόματα;
    Όταν αλλάξει το τελευταίο ψηφίο παροχής, σημαίνει ότι έγινε η μετοφορά στη ΔΕΗ. https://apps.deddie.gr/LicensedElect...Certification/
    Τότε κάνεις νέα αίτηση ΚΟΤ στο ΗΔΙΚΑ.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panas34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήρα στο 8009001000 και με διαβεβαίωσαν ότι είμαι από την αρχή στο τιμολόγιο του HomeOnline. Θα είμαι σε επιφυλακή ωστόσο μέχρι να έρθει ο πρώτος λογαριασμός.
    Μη δίνεις μεγάλη σημασία σε ότι παπαριά λένε απ'το τμήμα εξυπηρέτησης. Βεβαιώσου ότι στο ebill εμφανίζει μήνυμα ότι το πρόγραμμα είναι ενεργό ως το 2023, κι όχι ότι είναι σε εκκρεμότητα.

  6. #9021
    Εγγραφή
    20-05-2008
    Μηνύματα
    118
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baskon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αληθεια είναι ότι την τελευταία φορά μου φούσκωσαν έναν έναντι .. βγάζοντας μου και καλά κάποιες kWh εκτός ορίου ΚΟΤ. Απλά έτυχε τότε να έχω αλλάξει και σε νυχτερινό.. να έχει γίνει ένα μπέρδεμα με την αλλαγή του ρολογιού και με τη καταμέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ.. και είπα οκ απλά ετυχε..
    Αρα τώρα σε αυτόν που είναι έναντι και είναι φουσκωμένος μάλλον κάτι έκαναν και με χρέωσαν κιλοβατώρες εκτός ΚΟΤ.. και ας μην έχω ξεπεράσει ποτέ το όριο...
    Νέα κόλπα.. Μόλις εμφανιστεί το Pdf (το οποίο είναι δύσκολο να δημιουργηθεί μάλλον.. και παίρνει πάνω από 2 μέρες η δημιουργία του μετά την εμφάνιση του υπολοίπου στο volterramou) θα ξέρω στα σίγουρα τι έγινε..
    Επικοινώνησε μαζί τους και ζήτα να σου στείλουν το pdf στο e-mail (το έκαναν σε μένα). Και φύγε ΑΜΕΣΑ, σου έρχεται χαστούκι μεγάλο, εμένα για κατανάλωση ρεύματος τετραμήνου 150€ με χρέωσαν επιπλέον ρήτρα 300€.

  7. #9022
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baskon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λίγο πριν αρχίσει το μεγάλο πανηγύρι δηλαδή μέσα Αυγούστου πρόλαβα και έβαλα το Protergia Fixed.. Οπότε υπάρχει πραγματική χρέωση κάτω από 0.10 ευρώ. Απλά μόλις λήξει ο χρόνος θα ψάχνουμε πάλι..και μάλλον δε θα βρίσκουμε κάτι αντιστοιχο.
    Ότι χειρότερο αυτό γιατί τότε θα έχεις την μεγαλύτερη κατανάλωση, εκτός και αν κρατήσει τις τιμές μέχρι την λήξη του συμβολαίου (απίθανο για την Protergia).
    Αν έχει και πάγιο με τον μήνα ανεβαίνει το ποσό πάνω από 0,10 €.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως παρόλο το econtract και τα βήματα προς τα μπρος που έχει κάνει η ΔΕΗ, η διαδικασία αίτησης/κτλ είναι τα ζώα μου αργά... επέστρεψα τα δικαιολογητικά που ήθελαν με υπογραφές/κτλ εδώ και 1 εβδομάδα και ακόμα στο status ελέγχου εγγράφων είναι. Βιαστείτε ωρέ, έχει ανέβει κι άλλο η τιμή χονδρικής το Νοέμβριο, θα μου πάρει το σκαλπ η Watt&Volt με το κυμαινόμενο

    (Η κατανάλωση Αυγούστου είχε ήδη ρήτρα 54 Ε, οπότε δεν θέλω να αναλύσω πόσο θα είναι η ρήτρα τους για Σεπ/Οκτ...τουλάχιστον να μην φάνε και όλο το Νοε).
    Ναι είναι ότι χειρότερο ...
    Σε κατάστημα θα γίνει άμεσα (1-2 ημέρες), όπως έγινε πρόσφατα σε μια φίλη που επέστρεψε ΔΕΗ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stefkon : 19-11-21 στις 22:02.

  8. #9023
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    617
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baskon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αληθεια είναι ότι την τελευταία φορά μου φούσκωσαν έναν έναντι .. βγάζοντας μου και καλά κάποιες kWh εκτός ορίου ΚΟΤ. Απλά έτυχε τότε να έχω αλλάξει και σε νυχτερινό.. να έχει γίνει ένα μπέρδεμα με την αλλαγή του ρολογιού και με τη καταμέτρηση του ΔΕΔΔΗΕ.. και είπα οκ απλά ετυχε..
    Αρα τώρα σε αυτόν που είναι έναντι και είναι φουσκωμένος μάλλον κάτι έκαναν και με χρέωσαν κιλοβατώρες εκτός ΚΟΤ.. και ας μην έχω ξεπεράσει ποτέ το όριο...
    Νέα κόλπα.. Μόλις εμφανιστεί το Pdf (το οποίο είναι δύσκολο να δημιουργηθεί μάλλον.. και παίρνει πάνω από 2 μέρες η δημιουργία του μετά την εμφάνιση του υπολοίπου στο volterramou) θα ξέρω στα σίγουρα τι έγινε..

    Και τί θα κερδίσουν με αυτό που αναφέρεις; Δώσε εσύ τη μέτρηση σου στο κάτω κάτω να μη βασίζεται στους υπολογισμούς τους...

  9. #9024
    Εγγραφή
    31-07-2004
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    5.243
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 mbps
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Router
    ASUS RT68U
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GMITSOUL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας.
    nikgr στο πρόγραμμα που έχεις στη VOLTERRA χωρίς ρήτρα σου έχουν πιστώσει την επιδότηση από το κράτος 6 € για 30 ημέρες για 300 kwh που ισχύει για τα σταθερά προγράμματα.Πως λέγετε το πρόγραμμα που έχεις ?
    οχι, εννοείται ότι δεν με πληρώνει κι απο πάνω το κράτος για ρήτρα αναπροσαρμογής που δεν πληρώνω!!
    Το προγραμμα που εβαλα το Μαιο ηταν με μηδενικό πάγιο, μηδενική ρήτρα αναπροσαρμογής και 0,085Ε/kwh το ημερήσιο και 0,075 η νυχτερινή.

    Στο χωριο παρ' ολο που ειναι ακατοίκητο έχω εννοείται μια μικρή κατανάλωση απ' τα φώτα ασφαλείας , το συναγερμό και τις κάμερες. Το παλαιοότερο συμβόλαιο που είχα εκεί εχει λίγο καλύτερη τιμη στην kwh αλλα δεν ειναι χωρίς ρήτρα, παρ' ολο που ποτέ όλα αυτά τα χρόνια δεν μου την είχαν ενεργοποιήσει. Εντάξει, και 15euro το 4μηνο δεν ειναι κανα σοβαρό ποσό αλλα μιλάμε ότι οι συνολικοί λογαριασμοί ήταν παλια της τάξης των 8 με 10 euro το μήνα.

  10. #9025
    Εγγραφή
    21-01-2021
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    169
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Με επιστολή του υπουργού περιβάλλοντος και ενέργειας δικαιούνται επιδότηση και τα σταθερά προγράμματα 6 € το μήνα για 300 kwh.Μην το αφήσεις γιατί θα στα φάνε .Η εταιρία volterra σιωπά για ευνόητους λόγους.

  11. #9026
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.499
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefkon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι χειρότερο αυτό γιατί τότε θα έχεις την μεγαλύτερη κατανάλωση, εκτός και αν κρατήσει τις τιμές μέχρι την λήξη του συμβολαίου (απίθανο για την Protergia).
    Αν έχει και πάγιο με τον μήνα ανεβαίνει το ποσό πάνω από 0,10 €.
    Δεν έχει πάγιο.. και η τιμή είναι αρκετά κάτω από 0.10. Τώρα αν δε τηρήσει το έτος..Φανταζομαι θα μπορούμε να φύγουμε (αν ακόμα υπάρχει σταθερή τιμή σε ΔΕΗ).. Μια χαρά ειναι μέσα Αυγουστου που ληγει το fixed.. μηδενική κατανάλωση.. θα ειμαστε διακοπές..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gryzor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και τί θα κερδίσουν με αυτό που αναφέρεις; Δώσε εσύ τη μέτρηση σου στο κάτω κάτω να μη βασίζεται στους υπολογισμούς τους...
    Εγώ δίνω.. Αλλά αυτοι δε τη θέλουν..όταν είναι με ΚΟΤ. Φαντάζομαι δε κερδίζουν κάτι απλά σου στέλνουνφουσκωμένους έναντι.. και μετά αν φουσκώσει λίγο και ο Εκκαθαριστικός ..δε σου κακοφαίνεται πολύ γιατί έχεις συνηθίσει.
    Οπως και να έχει μάλλον για να φευγω είμαι απο Volterra αμεσα.. Να δω ποιοι θα μείνουν αν συνεχίσουν ετσι.

  12. #9027
    Εγγραφή
    31-07-2004
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Μηνύματα
    5.243
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 mbps
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
    Router
    ASUS RT68U
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GMITSOUL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με επιστολή του υπουργού περιβάλλοντος και ενέργειας δικαιούνται επιδότηση και τα σταθερά προγράμματα 6 € το μήνα για 300 kwh.Μην το αφήσεις γιατί θα στα φάνε .Η εταιρία volterra σιωπά για ευνόητους λόγους.
    δεν το ηξερα! ευχαριστω!
    εχεις καποιο link να τους το στειλω?

  13. #9028
    Εγγραφή
    23-10-2005
    Περιοχή
    Αμπέλια
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    26mbps+LTE
    ISP
    Home Speed Booster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ
    Router
    DN9245X6-10
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GMITSOUL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με επιστολή του υπουργού περιβάλλοντος και ενέργειας δικαιούνται επιδότηση και τα σταθερά προγράμματα 6 € το μήνα για 300 kwh.Μην το αφήσεις γιατί θα στα φάνε .Η εταιρία volterra σιωπά για ευνόητους λόγους.
    αυτό ενεργοποιείται αυτόματα; η χρειάζεται κάποια αίτηση;

    Antec P280 | beQuiet S9-700 | Arctic Liquid Freezer II 240 | MSI X470 Gaming Pro Max | R9 5900X | 3600CL16 32GB | RTX3070 | XPG8200Pro | ROG PG258Q

  14. #9029
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netlag Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό ενεργοποιείται αυτόματα; η χρειάζεται κάποια αίτηση;
    Οι πάροχοι υποχρεούνται να υπολογίζουν την επιδότηση σε κάθε λογαριασμό που εκδίδουν, χωρίς αίτηση του καταναλωτή.
    Σε μερικά άρθρα αναφέρεται ότι η κυβέρνηση δεν τους έχει δώσει τις αντίστοιχες πιστώσεις και πρέπει αυτοί να δανείζονται για να καλύψουν τις επιστροφές.
    Πάντως, οι επιδοτήσεις είναι διαφορετικές για κάθε μήνα, μέχρι τις πρώτες 300 kwh.
    Από τα 9€ στο ΣΕΠ, ανέβηκε στα 18€ τον ΟΚΤ και 39 για ΝΟΕ-ΔΕΚ.

  15. #9030
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    617
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baskon Εμφάνιση μηνυμάτων



    Εγώ δίνω.. Αλλά αυτοι δε τη θέλουν..όταν είναι με ΚΟΤ. Φαντάζομαι δε κερδίζουν κάτι απλά σου στέλνουνφουσκωμένους έναντι.. και μετά αν φουσκώσει λίγο και ο Εκκαθαριστικός ..δε σου κακοφαίνεται πολύ γιατί έχεις συνηθίσει.
    Οπως και να έχει μάλλον για να φευγω είμαι απο Volterra αμεσα.. Να δω ποιοι θα μείνουν αν συνεχίσουν ετσι.
    Μα... Πως θα σου στείλουν φουσκωμένο εκκαθαριστικό, αφού βγαίνει από τις μετρήσεις του ΔΕΔΔΗΕ! Έχω ακούσει να γίνονται λάθη σε παρόχους η σε μετρήσεις από ΔΕΔΔΗΕ, αλλά δεν έχει νόημα να το κάνουν επίτηδες αφού ο μετρητής είναι μετρητής και η καταγγελία υπάρχει πάντα σαν επιλογή. Μη γινόμαστε και συνομωσιολογοι! Αν σου ήρθε φουσκωμένος βάσει της μέτρησης που έδωσες, που δεν φαίνεσαι και πολύ σίγουρος δηλαδή, ζητά τους τα ρέστα. Ούτε έχουν κάποιο συμφέρον να σε βγάλουν από το όριο Κοτ μια που την επιχορήγηση δεν τη βάζουν από την τσέπη τους!

Σελ. 602 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 582592597600601602603604607612622 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας