Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 255 από 1164 ΠρώτηΠρώτη ... 235245250253254255256257260265275 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.811-3.825 από 17453
  1. #3811
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    είπες την προσωπική σου άποψη αλλά παράλληλα είπες ότι τα "παίρνουν" καταλαβαίνεις ότι είναι χοντρό αυτό που λες.
    Με αναγκάζεις ακόμα μία φορά να απαντήσω κ να βγω off topic. Είναι ελεύθερο forum, δεν επέβαλα την απόψη μου σε κανένα, εξέφρασα απλά μία καθαρά προσωπική άποψη, που από όσο καταλαβαίνω ενοχλεί. Ζητώ συγγνώμη από τα αντίστοιχα site αν τοους προσβάλω για την εθελοντική τους εργασία, έχω δικαίωμα να έχω τους ενδοιασμούς μού όμως? εκτός αν θέλεις να κόψεις κ σε ένα forum την ελεύθερη άποψη... είτε χοντρή είτε λεπτή... Το ότι έχεις αντίθετη άποψη ειναι σεβαστό, δημοκρατία έχουμε, την σέβομαι, ως εκεί.

  2. #3812
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Daemon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με αναγκάζεις ακόμα μία φορά να απαντήσω κ να βγω off topic. Είναι ελεύθερο forum, δεν επέβαλα την απόψη μου σε κανένα, εξέφρασα απλά μία καθαρά προσωπική άποψη, που από όσο καταλαβαίνω ενοχλεί. Ζητώ συγγνώμη από τα αντίστοιχα site αν τοους προσβάλω για την εθελοντική τους εργασία, έχω δικαίωμα να έχω τους ενδοιασμούς μού όμως? εκτός αν θέλεις να κόψεις κ σε ένα forum την ελεύθερη άποψη... είτε χοντρή είτε λεπτή... Το ότι έχεις αντίθετη άποψη ειναι σεβαστό, δημοκρατία έχουμε, την σέβομαι, ως εκεί.
    εννοείται ότι έχουμε δημοκρατία

    εννοείται ότι δεν προσπαθώ να σου επιβάλλω καμία άποψη ως σωστή ή λάθος

    εννοείται ότι σέβομαι την δική σου άποψη όπως όλων των συνομιλητών μου είτε συμφωνώ μαζί τους είτε διαφωνώ μαζί τους

    εννοείται επίσης ότι δεν μπορώ να κόψω από μια δημόσια ιστοσελίδα/κοινότητα την ελεύθερη άποψη

    απλά προσπαθώ να σου δώσω να καταλάβεις ότι υπάρχουν όροι χρήσης/κανόνες λειτουργίας/νομοθεσία που ακολουθούμε όλοι/ες

    έτσι δεν μπορείς να λες δημόσια ότι αυτές οι ιστοσελίδες ή οποιαδήποτε ιστοσελίδα πληρώνεται από την οποιαδήποτε εταιρεία

    αυτό θεωρείται από την ισχύουσα νομοθεσία ως "συκοφαντική δυσφήμηση" και μπορείς άνετα να βρεθείς κατηγορούμενος σε δικαστήριο να αποδείξεις τους ισχυρισμούς σου αλλιώς θα κινδυνεύεις με χρηματικό πρόστιμο ή ακόμα και με φυλάκιση
    και να βάλεις σε μπελάδες την οποιαδήποτε δημόσια ιστοσελίδα φιλοξενεί την ελεύθερη άποψη σου.

    γιατί ξέρεις η ελεύθερη άποψη έχει δικαιώματα αλλά έχει και υποχρεώσεις.

    ελπίζω να καταλάβεις το λάθος σου

  3. #3813
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτό θεωρείται από την ισχύουσα νομοθεσία ως "συκοφαντική δυσφήμηση" και μπορείς άνετα να βρεθείς κατηγορούμενος σε δικαστήριο να αποδείξεις τους ισχυρισμούς σου αλλιώς θα κινδυνεύεις με χρηματικό πρόστιμο ή ακόμα και με φυλάκιση
    και να βάλεις σε μπελάδες την οποιαδήποτε δημόσια ιστοσελίδα φιλοξενεί την ελεύθερη άποψη σου.
    Ενταξει, συκοφαντική δυσφήμηση επειδή εξέφρασα μία προσωπική άποψη σε ένα forum επειδή αυτή είναι η αίσθηση που μου έχει δημιουργηθεί, σε συνδυασμό με κάποιες προσφορούλες που στέλνουν στο mail μου κατά καιρούς, τι να πω. Δεν νομίζω οτι κάποιος δικαστής θα ασχοληθεί σοβαρά με μία τέτοια υπόθεση. Ανταλάσουμε απόψεις, είτε είναι αρεστές είτε όχι, κ συνεχίζω να εμένω σε αυτές. Εχω κουράσει όμως, κ δεν θέλω να το συνεχίσω, μπορείς να μου κάνεις μήνυση για συκοφαντική δυσφήμηση προσωπικά.

  4. #3814
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Daemon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει, συκοφαντική δυσφήμηση επειδή εξέφρασα μία προσωπική άποψη σε ένα forum επειδή αυτή είναι η αίσθηση που μου έχει δημιουργηθεί, σε συνδυασμό με κάποιες προσφορούλες που στέλνουν στο mail μου κατά καιρούς, τι να πω. Δεν νομίζω οτι κάποιος δικαστής θα ασχοληθεί σοβαρά με μία τέτοια υπόθεση. Ανταλάσουμε απόψεις, είτε είναι αρεστές είτε όχι, κ συνεχίζω να εμένω σε αυτές. Εχω κουράσει όμως, κ δεν θέλω να το συνεχίσω, μπορείς να μου κάνεις μήνυση για συκοφαντική δυσφήμηση προσωπικά.
    δεν σε καταλαβαίνω εγώ.? τι σχέση έχω να σου κάνω μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση φίλε μου

    σε παρακαλώ διάβασε προσεκτικά τι λες εσύ και τι λέω εγώ

    δεν είμαι ιδιοκτήτης/διαχειριστής των ιστοσελίδων που κάνουν συγκριτικά για το ρεύμα ούτε έχω σχέση με εταιρείες

    δεν έχει καμία σχέση αν η άποψη σου αρέσει σε κάποιους ή δεν αρέσει

    αυτό που κάνεις δεν είναι ανταλλαγή απόψεων θα ήταν αν έλειπαν οι "χαρακτηρισμοί"

    όταν γράφουμε ένα σχόλιο/άποψη/γνώμη δημόσια σε μια ιστοσελίδα/κοινότητα πρέπει να προσέχουμε τους "χαρακτηρισμούς μας" για να μην δημιουργήσουμε πρόβλημα

    εγώ απλά σου είπα ότι η προσωπική σου άποψη από την στιγμή που λες χαρακτηριστικά ότι οι ιστοσελίδες που κάνουν συγκριτικά για το ρεύμα "πληρώνονται" από τις εταιρείες

    είναι συκοφαντική δυσφήμιση και πίστεψε με μια χαρά στέκει σε δικαστήριο αν προσφύγουν οι ιδιοκτήτες των ιστοσελίδων ή των εταιρειών.

  5. #3815
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Οι σελίδες πληρώνονται απο τις εταιρίες για τις αιτήσεις που θα κάνουν, αυτό το λένε και οι ίδιες οι σελίδες.


    Το ότι πληρώνονται δεν σημαίνει πως αποκρύπτουν πληροφορίες, σου δίνουν όλες τις πληροφορίες στο πιάτο ώστε να κρίνεις εσυ τι θα επιλέξεις.

    Φυσικά και δεν υπάρχει θέμα συκοφαντίας, όποτε πάμε παρακάτω

  6. #3816
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι σελίδες πληρώνονται απο τις εταιρίες για τις αιτήσεις που θα κάνουν, αυτό το λένε και οι ίδιες οι σελίδες.


    Το ότι πληρώνονται δεν σημαίνει πως αποκρύπτουν πληροφορίες, σου δίνουν όλες τις πληροφορίες στο πιάτο ώστε να κρίνεις εσυ τι θα επιλέξεις.

    Φυσικά και δεν υπάρχει θέμα συκοφαντίας, όποτε πάμε παρακάτω
    Σε ευχαριστώ πολύ εμένα με κάλυψες

  7. #3817
    Εγγραφή
    10-09-2017
    Περιοχή
    Νεάπολη
    Μηνύματα
    575
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    cosmote
    Router
    Fritz box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 15,7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Άρα που καταλήγουμε είναι πραγματικό αυτό που βγάζει το αλλάζω ρεύμα ?

  8. #3818
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosvitacar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα που καταλήγουμε είναι πραγματικό αυτό που βγάζει το αλλάζω ρεύμα ?
    σύμφωνα με ότι λέει ο φίλος sdikr ναι

    προσωπικά ανέκαθεν είχα εμπιστοσύνη σε αυτές τις ιστοσελίδες (απλά μπορεί λίγο να καθυστερεί η ενημέρωση των πληροφοριών απόλυτα κατανοητό)

    άσχετα αν πάντα κοίταγα και τις ιστοσελίδες των εταιρειών

    δεν έδινα σημασία στα λεγόμενα των πωλητών

    πάντως σίγουρα θα υπάρξει αναπροσαρμογή καθώς οι εταιρείες είναι πάρα πολλές για την αγορά.

    άρα πιστεύω ότι η αγορά θα κάνει κάποιου είδους αυτό ρύθμιση και θα μείνουν 4-5 εταιρείες γιατί τόσο σηκώνει η αγορά μας

    όπως έχει γίνει στις τηλεπικοινωνίες άλλωστε.

  9. #3819
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosvitacar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα που καταλήγουμε είναι πραγματικό αυτό που βγάζει το αλλάζω ρεύμα ?
    σε όλες τις περιπτώσεις γνωστών φίλων κτλ, κανένας μα κανένας δεν είδε αποτηπωμένη μακροπρόθεσμα την διαφορά στον λογαριασμό του (που αναφέρουν τα site), κ επειδή κουραστήκαμε όλοι, δεν ξέρω κ δεν με ενδιαφέρει για ποιους λόγους συμβαίνει αυτό.

  10. #3820
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Daemon Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε όλες τις περιπτώσεις γνωστών φίλων κτλ, κανένας μα κανένας δεν είδε αποτηπωμένη μακροπρόθεσμα την διαφορά στον λογαριασμό του (που αναφέρουν τα site), κ επειδή κουραστήκαμε όλοι, δεν ξέρω κ δεν με ενδιαφέρει για ποιους λόγους συμβαίνει αυτό.
    Είμαι σίγουρος πως το θέμα στις πιο πολλές περιπτώσεις ήταν η ΟΤΣ, κάτι που αναφέρουν οι σελίδες, αλλά ο χρήστης πάλι θα επιλέξει το φθηνότερο γιατί θεωρεί πως αυτό που αναφέρει η σελίδα με κόκκινα γράμματα (δεν περιλαμβάνει ΟΤΣ) δεν τον αφορούν.

    Δεν φταίει η σελίδα εδώ όμως

  11. #3821
    Εγγραφή
    01-07-2006
    Περιοχή
    Νέα Φιλαδέλφεια
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    673
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    Fritz 7590
    SNR / Attn
    17(dB) / 10(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είμαι σίγουρος πως το θέμα στις πιο πολλές περιπτώσεις ήταν η ΟΤΣ, κάτι που αναφέρουν οι σελίδες, αλλά ο χρήστης πάλι θα επιλέξει το φθηνότερο γιατί θεωρεί πως αυτό που αναφέρει η σελίδα με κόκκινα γράμματα (δεν περιλαμβάνει ΟΤΣ) δεν τον αφορούν.

    Δεν φταίει η σελίδα εδώ όμως
    Σε καμία περίπτωση δεν κατηγορώ την σελίδα. Το θέμα ειναι οτι παρατηρούνται μεγάλες διακυμάνσεις. Τον τελικό χρήστη δεν τον ενδιαφέρει ο λόγος όταν έχει μπεί σε μία τέτοια διαδικασία που του καλιέργησε μία τέτοια προσδοκία, ακόμα κ αν φταίει εν μέρει ο ίδιος.. Σημασία έχει οτι από την τσέπη του βγαίνει το ιδίο ποσο. Κ ότι απλά, μέσω ΟΤΣ κτλ, δεν μπορεί εύκολα να βγει κάτι αντικειμενικό.

  12. #3822
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Daemon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε καμία περίπτωση δεν κατηγορώ την σελίδα. Το θέμα ειναι οτι παρατηρούνται μεγάλες διακυμάνσεις. Τον τελικό χρήστη δεν τον ενδιαφέρει ο λόγος όταν έχει μπεί σε μία τέτοια διαδικασία που του καλιέργησε μία τέτοια προσδοκία, ακόμα κ αν φταίει εν μέρει ο ίδιος.. Σημασία έχει οτι από την τσέπη του βγαίνει το ιδίο ποσο. Κ ότι απλά, μέσω ΟΤΣ κτλ, δεν μπορεί εύκολα να βγει κάτι αντικειμενικό.
    Δεν είναι φταίει εν μέρη, φταίει στο σύνολο ο χρήστης που ενώ βλέπει με κόκκινα το ΟΤΣ σου λέει γιατί να επιλέξω αυτό που δεν έχει κόκκινα και είναι λίγο πιο ακριβό

    Προσωπικά ότι νούμερα μου έδωσε η σελίδα αυτά βλέπω τώρα και στον λογαριασμό για το ρεύμα, είχε και πιο φθηνές επιλογές αλλά απο κάτω είχε με κόκκινα γράμματα ότι δεν περιλαμβάνει ΟΤΣ, τις προσπέρασα.

    Πραγματικά σε σύγκριση με τους πλανώδιους που έρχονται και σου τάζουνε παπάτζες 1000 φόρες αυτές οι σελίδες που σου τα λένε όλα

  13. #3823
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι φταίει εν μέρη, φταίει στο σύνολο ο χρήστης που ενώ βλέπει με κόκκινα το ΟΤΣ σου λέει γιατί να επιλέξω αυτό που δεν έχει κόκκινα και είναι λίγο πιο ακριβό

    Προσωπικά ότι νούμερα μου έδωσε η σελίδα αυτά βλέπω τώρα και στον λογαριασμό για το ρεύμα, είχε και πιο φθηνές επιλογές αλλά απο κάτω είχε με κόκκινα γράμματα ότι δεν περιλαμβάνει ΟΤΣ, τις προσπέρασα.

    Πραγματικά σε σύγκριση με τους πλανώδιους που έρχονται και σου τάζουνε παπάτζες 1000 φόρες αυτές οι σελίδες που σου τα λένε όλα
    πολύ σωστά.

  14. #3824
    Εγγραφή
    10-09-2017
    Περιοχή
    Νεάπολη
    Μηνύματα
    575
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4999
    ISP
    cosmote
    Router
    Fritz box 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 15,7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Άρα πρώτη επιλογή βάση σελίδας είναι η elpedison σωστά ?

  15. #3825
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.938
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλά τώρα μην τα ισοπεδώνουμε και όλα
    γιατί αν δεν υπήρχαν αυτές οι ιστοσελίδας που αναφέρουν χρήσιμες πληροφορίες (και δεν πιστεύω ότι τις πληρώνουν οι εταιρείες γιατί ξέρετε ότι η συγκεκριμένη κατηγορία που εκτοξεύεται έτσι με ελαφρά την καρδιά είναι συκοφαντία)
    δεν θα ξέρατε καν τι είναι ΟΤΣ ποιοι έχουν και ποιοι δεν έχουν
    θα υπογράφατε τις συμβάσεις και θα εμπιστευόσαστε τον πωλητή από το κατάστημα ή από το τηλέφωνο
    εγώ θα πω το διαδίκτυο είναι φίλος μας όπως και η αναζήτηση
    έτσι μπορείτε να βρείτε τι σας συμφέρει
    εγώ διαπίστωσα ότι με συμφέρει να μείνω στην ΔΕΗ με το Γ1Ν τιμολόγιο και να μην μπω σε καμία διαδικασία
    η κατανάλωση μου τον χρόνο είναι στις (5.000Kwh δηλαδή 500+ ευρώ σύμφωνα με την ΔΕΗ και τον εκκαθαριστικό λογαριασμό που έλαβα και αφορούσε το διάστημα από 26/03/2018 έως 27/03/2019 δηλαδή 367 ημέρες)

    μπορείτε να δείτε και μόνοι σας τον σχετικό λογαριασμό
    Αρχικά στη 2η σελίδα πλάγια σβήσε τον αρ.παροχής σου..
    Κατα δεύτερον γιατί αλήθεια με τέτοιες καταναλώσεις σε συμφέρει η δεη κ όχι κάποιος εναλλακτικός;

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    σύμφωνα με ότι λέει ο φίλος sdikr ναι

    προσωπικά ανέκαθεν είχα εμπιστοσύνη σε αυτές τις ιστοσελίδες (απλά μπορεί λίγο να καθυστερεί η ενημέρωση των πληροφοριών απόλυτα κατανοητό)

    άσχετα αν πάντα κοίταγα και τις ιστοσελίδες των εταιρειών

    δεν έδινα σημασία στα λεγόμενα των πωλητών

    πάντως σίγουρα θα υπάρξει αναπροσαρμογή καθώς οι εταιρείες είναι πάρα πολλές για την αγορά.

    άρα πιστεύω ότι η αγορά θα κάνει κάποιου είδους αυτό ρύθμιση και θα μείνουν 4-5 εταιρείες γιατί τόσο σηκώνει η αγορά μας

    όπως έχει γίνει στις τηλεπικοινωνίες άλλωστε.
    Όσο για τις τηλεπικοινωνίες κοντεύουν να μείνουν ~3 όσο πάει το πράγμα.. Και θα αρχίσουν πάλι να μας πίνουν το αίμα μου φαίνεται..

    - - - Updated - - -

    Και μια άλλη απορία που μου δημιουργήθηκε.. Η δεη πλέον είναι περίπου σαν τις άλλες εταιρίες.. Ένας πάροχος ρεύματος που απλά τιμολογεί.. Ο δεδδηε που έχει το δίκτυο σύμφωνα με την αναζήτηση που έκανα, είναι θυγατρική της δεη.. Άσχετα αν λειτουργεί ανεξάρτητα..
    Αυτό σημαίνει ότι το δίκτυο ανήκει ακόμα στη δεη; Τη πλειοψηφία νομίζω την έχει ακόμα το δημόσιο στη δεη.. Η κάνω λάθος;

    Και το φέρνω προς τα εδώ για να το πάω στον οτε.. Ο οτε πλέον δεν είναι ιδιωτική εταιρία; Το δημόσιο πρέπει να έχει πολύ λίγο % συμμετοχή.. Άρα θα μπορούσε κάποιος να πει ότι πλέον είναι ένας εναλλακτικός σαν τους άλλους.. Άλλο αν έχει +- πιο ακριβές τιμές..
    Το δίκτυο τώρα.. Το χαλκό δλδ.. Τον έχει όποιος έχει τη πλειοψηφία η έχει παραμείνει στο δημόσιο; Αν και τώρα πια η κάθε εταιρία βάζει οπτικές.. Είχα απορία για τον χαλκό & τα καφάο τα παλιά adsl..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

Σελ. 255 από 1164 ΠρώτηΠρώτη ... 235245250253254255256257260265275 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας