Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 776 από 1166 ΠρώτηΠρώτη ... 756766771774775776777778781786796 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.626-11.640 από 17478
  1. #11626
    Εγγραφή
    07-04-2019
    Μηνύματα
    633
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει γίνει αρκετή συζήτηση για αυτό τον όρο, γιατί είναι προφανές ότι του έχει γίνει κατάχρηση από τους παρόχους.
    Έχουν φτάσει και στην ΡΑΕ καταγγελίες για αυτές τις αλλαγές, και κάποιες από αυτές έφτασαν και στη Δικαιοσύνη.
    Θεωρώ σχεδόν βέβαιο ότι η πιλοτική δίκη του Αρείου Πάγου για το κόστος του ρεύματος θα ασχοληθούν και με την αποσαφήνιση αυτού του όρου.

    Οσοι είχαν σταθερά τιμολόγια και οι εταιρείες τα μετέτρεψαν αυθαίρετα σε κυμαινόμενα είναι οι πραγματικά αδικημένοι.
    Αυτά τα συμβόλαια πρέπει να επιστρέψουν στην σταθερή χρέωση.
    Με τα σταθερά συμβόλαια οι εταιρείες πήραν ένα ρίσκο, σου λέει θα τους χρεώνω παραπάνω πάγιο και έτσι θα τα οικονομάω.
    Όταν όμως ακρίβυνε το ρεύμα στην ουσία έχαναν χρήματα και απλά αλλάξανε τον τρόπο χρέωσης από σταθερό σε κυμαινόμενο.

    Η πιλοτική δίκη θα ασχοληθεί με αυτές τις αυθαιρεσίες;; ή θα ασχοληθεί μόνο με την ρήτρα η οποία ναι μεν είναι δυσβάσταχτη αλλά η εφαρμογή της στα κυμαινόμενα συμβόλαια δεν είναι παράνομη.

    Επίσης γιατί η ΔΕΗ δεν μετέτρεψε τα σταθερά σε κυμαινόμενα αλλά κάποιοι εναλλακτικοί πάροχοι τα μετέτρεψαν;;;

    Μπορείς να με ενημερώσεις;;
    Ευχαριστώ

  2. #11627
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.697
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ρέα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσοι είχαν σταθερά τιμολόγια και οι εταιρείες τα μετέτρεψαν αυθαίρετα σε κυμαινόμενα είναι οι πραγματικά αδικημένοι.
    Αυτά τα συμβόλαια πρέπει να επιστρέψουν στην σταθερή χρέωση.
    Με τα σταθερά συμβόλαια οι εταιρείες πήραν ένα ρίσκο, σου λέει θα τους χρεώνω παραπάνω πάγιο και έτσι θα τα οικονομάω.
    Όταν όμως ακρίβυνε το ρεύμα στην ουσία έχαναν χρήματα και απλά αλλάξανε τον τρόπο χρέωσης από σταθερό σε κυμαινόμενο.

    Η πιλοτική δίκη θα ασχοληθεί με αυτές τις αυθαιρεσίες;; ή θα ασχοληθεί μόνο με την ρήτρα η οποία ναι μεν είναι δυσβάσταχτη αλλά η εφαρμογή της στα κυμαινόμενα συμβόλαια δεν είναι παράνομη.

    Επίσης γιατί η ΔΕΗ δεν μετέτρεψε τα σταθερά σε κυμαινόμενα αλλά κάποιοι εναλλακτικοί πάροχοι τα μετέτρεψαν;;;

    Μπορείς να με ενημερώσεις;;

    Ευχαριστώ

    Γιατί η ΔΕΗ εισπράττει και από χονδική
    ΑΝΤΕΡΑ
    και επιδοτεί τα σταθερά της στην λιανική.

    Προφανως
    Αλλο παράγει η ΔΕΗ
    και άλλο οι εναλλακτικοί
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  3. #11628
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.805
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ρέα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσοι είχαν σταθερά τιμολόγια και οι εταιρείες τα μετέτρεψαν αυθαίρετα σε κυμαινόμενα είναι οι πραγματικά αδικημένοι.
    Αυτά τα συμβόλαια πρέπει να επιστρέψουν στην σταθερή χρέωση.
    Με τα σταθερά συμβόλαια οι εταιρείες πήραν ένα ρίσκο, σου λέει θα τους χρεώνω παραπάνω πάγιο και έτσι θα τα οικονομάω.
    Όταν όμως ακρίβυνε το ρεύμα στην ουσία έχαναν χρήματα και απλά αλλάξανε τον τρόπο χρέωσης από σταθερό σε κυμαινόμενο.

    Η πιλοτική δίκη θα ασχοληθεί με αυτές τις αυθαιρεσίες;; ή θα ασχοληθεί μόνο με την ρήτρα η οποία ναι μεν είναι δυσβάσταχτη αλλά η εφαρμογή της στα κυμαινόμενα συμβόλαια δεν είναι παράνομη.

    Επίσης γιατί η ΔΕΗ δεν μετέτρεψε τα σταθερά σε κυμαινόμενα αλλά κάποιοι εναλλακτικοί πάροχοι τα μετέτρεψαν;;;

    Μπορείς να με ενημερώσεις;;
    Ευχαριστώ
    Ακριβώς επειδή υπάρχουν καταγγελίες και διεκδικήσεις για όλα τα παραπάνω, θεωρώ ότι ο Άρειος Πάγος θα πρέπει να ασχοληθεί με όλα. Δυστυχώς όμως είναι προσωπικές εικασίες, δεν έχω συγκεκριμένη πληροφόρηση.

  4. #11629
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ρέα Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης γιατί η ΔΕΗ δεν μετέτρεψε τα σταθερά σε κυμαινόμενα αλλά κάποιοι εναλλακτικοί πάροχοι τα μετέτρεψαν;;;
    Μετέτρεψε το Γ1 σε κυμαινόμενο χωρίς την προβλεπόμενη ειδοποίηση (με μια εξαίρεση μέλους εδώ στο φόρουμ)

  5. #11630
    Εγγραφή
    08-09-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    201
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    6(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παιδιά καλησπέρα, θέλω να ρωτήσω το εξής:

    Έχω περάσει από ΕΛΙΝ σε ΔΕΗ εδώ και κάτι μήνες, μου είχε έρθει ένας ΤΕΛΙΚΟΣ λογαριασμός από ΕΛΙΝ την 01/12 με 52 ευρώ περίπου και λήξη στις 20/12, το οποίο δεν πλήρωσα, και σήμερα, μετά από 7 μήνες, μου στείλανε νέο ΕΝΑΝΤΙ όπου αφαιρούν ένα ποσό από τα 52 και καλά λόγω επιστροφής από τα δημοτικά τέλη -18,44 ευρώ.

    Κατ' αρχήν γιατί άργησαν 7 μήνες, και κατά δεύτερον, γιατί λέει ΕΝΑΝΤΙ και όχι ΤΕΛΙΚΟΣ??

    Τι να κάνω?

  6. #11631
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.693
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Όταν ένας λογαριασμός μείνει άνω κάποιων μηνών απλήρωτος, αν δεν κάνω λάθος 4-6 μήνες, τότε αφαιρούνται τα δημοτικά τέλη από το λογαριασμό, και πηγαίνει αυτό το χρέος απευθείας στο δήμο. Κοινώς εξακολουθείς να τα χρωστάς.

    - - - Updated - - -

    Όποτε να ξέρεις, δεν είναι επιστροφη

  7. #11632
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.747
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παιδιά τι λέτε γι' αυτό ?

    nrg prime (χωρίς χρέωση αναπροσαρμογής και χωρίς δέσμευση συμβολαίου)
    https://www.nrg.gr/el/nrg-prime

    Εκτός από το.. Εγγραφή prime: 75€, εφάπαξ στον 1ο λογαριασμό ..
    βλέπετε καμιά άλλη παγίδα ?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Iris07 : 22-06-22 στις 20:05.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  8. #11633
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    617
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά τι λέτε γι' αυτό ?

    nrg prime (χωρίς χρέωση αναπροσαρμογής και χωρίς δέσμευση συμβολαίου)
    https://www.nrg.gr/el/nrg-prime

    Εκτός από το.. Εγγραφή prime: 75€, εφάπαξ στον 1ο λογαριασμό ..
    βλέπετε καμιά άλλη παγίδα ?
    Πως δεν έχει ρήτρα αναπροσαρμογής... Απλά όπως και η w&v τη περνάει μέσα στην τιμή και σου χρεώνει και άλλα 9 ευρώ τη MWh.

  9. #11634
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.747
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    4,5 ευρώ στις 500 KWh..

    Δεν είναι κάτι τρομερό αυτό, μπρος τα άλλα που μας φάγανε..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  10. #11635
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    617
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    4,5 ευρώ στις 500 KWh..

    Δεν είναι κάτι τρομερό αυτό, μπρος τα άλλα που μας φάγανε..
    Όχι και είναι καλύτερο από τα 20 της w&v αλλά θα είναι ΠΆΝΩ στα 200-300-οσο θα είναι το κόστος της MWh. Συν τα 75 που αν υποθέσουμε ότι κάνεις 6mwh το χρόνο και μείνεις ένα χρόνο είναι αλλά 12,5 ευρώ η MWh καπέλο!

  11. #11636
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gryzor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι και είναι καλύτερο από τα 20 της w&v αλλά θα είναι ΠΆΝΩ στα 200-300-οσο θα είναι το κόστος της MWh. Συν τα 75 που αν υποθέσουμε ότι κάνεις 6mwh το χρόνο και μείνεις ένα χρόνο είναι αλλά 12,5 ευρώ η MWh καπέλο!
    θα το βάλω στο excel αλλά σίγουρα θα είναι πιο ακριβό με 1,18 συντελεστή απο το zero
    βέβαια δεν έχει δέσμευση απο την παράνομη πλέον του zero (και άλλων κυμαινόμενων)

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    βλέπετε καμιά άλλη παγίδα ?
    απλά δεν ξέρεις τι σημαίνει ΜΤΑ , θα φανεί στο excel

    - - - Updated - - -

    φάνηκε στο excel, κλασσικό μουφοπρόγραμμα "χωρίς ρήτρα αναπροσαρμογής" τύπου Zero , ζενιθ home plus
    Θα μου πεις η ίδια η ΡΑΕ τα έχει στο energycost σαν χωρίς ρήτρα , τι να φοβηθούν μετά οι εταιρίες και να μην παραπληροφορούν....
    (έχω στείλει στη ΡΑΕ αλλά στα παπ...... τους)

  12. #11637
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    617
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα το βάλω στο excel αλλά σίγουρα θα είναι πιο ακριβό με 1,18 συντελεστή απο το zero
    βέβαια δεν έχει δέσμευση απο την παράνομη πλέον του zero (και άλλων κυμαινόμενων)

    - - - Updated - - -



    απλά δεν ξέρεις τι σημαίνει ΜΤΑ , θα φανεί στο excel

    - - - Updated - - -

    φάνηκε στο excel, κλασσικό μουφοπρόγραμμα "χωρίς ρήτρα αναπροσαρμογής" τύπου Zero , ζενιθ home plus
    Θα μου πεις η ίδια η ΡΑΕ τα έχει στο energycost σαν χωρίς ρήτρα , τι να φοβηθούν μετά οι εταιρίες και να μην παραπληροφορούν....
    (έχω στείλει στη ΡΑΕ αλλά στα παπ...... τους)
    Μα, όταν σου λέει "κόστος συν" τί άλλο περιμένεις; Ένα καθαρό κυμαινόμενο είναι πάντα, με "κάτι για να ζήσουμε κι εμείς". Όταν η w&v είχε βγάλει το δικό της με καπέλο €20/mwh οι υπόλοιποι πάροχοι είχαν κέρδος 8-10 ευρώ στα προγράμματα τους, και η εταιρεία το πουλούσε σαν "τίμιο"...

    Όσο για τη ΡΑΕ... Δεν είχε ιδέα τι γινόταν όταν τα πράγματα ήταν απλά, θα έχει τώρα; Θυμάμαι να λέω στην υπεύθυνη εποπτείας της λιανικής "μα η w&v (συμπτωματικά) έχει ρήτρα CO2" και να μου απαντάει "αλήθεια έχει;". Ιδέα δεν έχουν, δεν τους νοιάζει να ψάξουν καν...

    - - - Updated - - -

    Βρε παιδια εκανε κανεις την αιτηση στο Power Pass? Έχω ένα θέμα με τη σελίδα δήλωσης πρώτης κατοικίας...

    Εκτος του ότι μου βγαζει τεχνικά θεματα (αν επιλέξω μηνες μετά ΔΕΝ μπορώ να γράψω διεύθυνση και λοιπά στοιχεία, και αν τα γράψω πρώτα όταν επιλέξω μήνες σβήνονται!!!), με όποια μορφή και να βάλω την παροχή των πεθερικών (με τον αύξοντα στο τέλος, χωρίς, με παύλα, χωρίς...) μου πετάει "Δεν βρέθηκε διεύθυνση που να αντιστοιχεί ο συγκεκριμένος αριθμός παροχής". Τραβάω τα μαλλιά μου...

  13. #11638
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gryzor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε παιδια εκανε κανεις την αιτηση στο Power Pass? Έχω ένα θέμα με τη σελίδα δήλωσης πρώτης κατοικίας...

    Εκτος του ότι μου βγαζει τεχνικά θεματα (αν επιλέξω μηνες μετά ΔΕΝ μπορώ να γράψω διεύθυνση και λοιπά στοιχεία, και αν τα γράψω πρώτα όταν επιλέξω μήνες σβήνονται!!!), με όποια μορφή και να βάλω την παροχή των πεθερικών (με τον αύξοντα στο τέλος, χωρίς, με παύλα, χωρίς...) μου πετάει "Δεν βρέθηκε διεύθυνση που να αντιστοιχεί ο συγκεκριμένος αριθμός παροχής". Τραβάω τα μαλλιά μου...
    To έκανα χθες για τους δικούς μου. Είχα κι εγώ ένα παρόμοιο αλλά μικρότερο θέμα.
    Τα στοιχεία διεύθυνσης τα τραβά αυτόματα από την τελευταία δήλωση Ε1 (όχι το Ε9). Το δικό μας θέμα ήταν ότι σε αυτήν έγραφε ΙΣ (είναι μονοκατοικία) αλλά στην αίτηση το πεδίο ήθελε 0.
    Στις προσπάθειες να το αλλάξω, είχα τα αντίστοιχα θέματα με σένα. Τελικά χρειάστηκε να κάνω τροποποιητική δήλωση Ε1 και αυτόματα όταν μπήκα πάλι, πήρε την σωστή εγγραφή και προχώρησε η αίτηση.

    Δες αν τα στοιχεία διεύθυνσης του λογαριασμού ρεύματος είναι ίδια με αυτά της δήλωσης στο Ε1.

  14. #11639
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    617
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    To έκανα χθες για τους δικούς μου. Είχα κι εγώ ένα παρόμοιο αλλά μικρότερο θέμα.
    Τα στοιχεία διεύθυνσης τα τραβά αυτόματα από την τελευταία δήλωση Ε1 (όχι το Ε9). Το δικό μας θέμα ήταν ότι σε αυτήν έγραφε ΙΣ (είναι μονοκατοικία) αλλά στην αίτηση το πεδίο ήθελε 0.
    Στις προσπάθειες να το αλλάξω, είχα τα αντίστοιχα θέματα με σένα. Τελικά χρειάστηκε να κάνω τροποποιητική δήλωση Ε1 και αυτόματα όταν μπήκα πάλι, πήρε την σωστή εγγραφή και προχώρησε η αίτηση.

    Δες αν τα στοιχεία διεύθυνσης του λογαριασμού ρεύματος είναι ίδια με αυτά της δήλωσης στο Ε1.
    Πολύ καλή ιδέα, δεν είμαι σίγουρος ότι βοήθησε ή ήταν συμπτωματικο: η διεύθυνση στο λογαριασμο ειναι ελαφρώς διαφορετική (ενώ ο αριθμός της κατοικίας ειναι 127-131, και έτσι το έχει τραβήξει και από το Ε1, στο λογαριασμό είναι σκέτο το 131). Δούλεψε αφαιρώντας τα τελικά ψηφία. ΑΛΛΑ όταν επιλέγω τους μήνες... αδειάζει όλος ο πίνακας από μόνος του και γίνεται read only

  15. #11640
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Αρχικά μην επιλέξεις τους μήνες. Τσέκαρε όλα τα πεδία κάνοντας κλικ πάνω τους. Σε κάποια πιθανόν να σου δίνει επιλογή για καταχώρηση.
    Σε μένα ήθελε να επιλέξω το χωριό (αν θυμάμαι σωστά το πάνω δεξί πεδίο) ενώ όλα τα άλλα ήταν σωστά και δεν έλλειπε τίποτα.
    Εφόσον τελειώσεις με τον έλεγχο, τότε μόνον επιλέγεις τους μήνες και προχωράς στην υποβολή της.

Σελ. 776 από 1166 ΠρώτηΠρώτη ... 756766771774775776777778781786796 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας