Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1446. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    343 23,72%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,90%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,15%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 218 από 1152 ΠρώτηΠρώτη ... 198208213216217218219220223228238 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.256-3.270 από 17275
  1. #3256
    Εγγραφή
    19-11-2003
    Περιοχή
    pathfinder.gr
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων
    70 (διαμορφωμένη OΤΣ) - 55 (ΟΤΣ παρόχου) = 15

    Άρα 0.015 + 0.065 = 0.08€/Kwh τελική τιμή

    Δηλαδή σε κατανάλωση 1000Κwh θα δώσεις παραπάνω 15ευρώ
    1. Αν στο χρονικό διάστημα της κατανάλωσης των 1000 kwh ΜΟΝΟ οι μισές ημέρες είχαν υπέρβαση του ΟΤΣ θα πλήρωνα τα μισά, δηλαδή 7.5 ευρώ αντί 15?

    2. Το όριο όπως φαίνεται στο παρακάτω συμβόλαιο της watt &volt είναι αυτό που έχω σημειώσει με κόκκινο 45-60?
    .
    Οι Χρεώσεις Προμήθειας ενδέχεται να αναπροσαρμοστούν βάσει της
    Ρήτρας Κόστους Προμήθειας (ΟΤΣ, ΛΠ, ΜΜΚΘΣΣ, απώλειες). Οι Χρεώσεις
    Προμήθειας θα υπολογίζονται ειδικότερα ως εξής: Αν το άθροισμα (Ι) της μέ-
    σης ΟΤΣ, (ΙΙ) των μέσων μοναδιαίων χρεώσεων για τους ΛΠ, και (ΙΙΙ) της μέσης
    χρέωσης ΜΜΚΘΣΣ κατά την Περίοδο Κατανάλωσης, με τα (Ι) έως και (ΙΙΙ) προ-
    σαυξημένα κατά τον εκάστοτε ισχύοντα συντελεστή απωλειών δικτύου (εφεξής
    το «Μέσο Προσαυξημένο Άθροισμα») κυμαίνεται εντός των ορίων 45 και 60
    €/ΜWh, δεν θα πραγματοποιείται αύξηση ή μείωση των Χρεώσεων Προμή-
    θειας. Αν το Μέσο Προσαυξημένο Άθροισμα κατά την Περίοδο Κατανάλωσης
    είναι κάτω του ορίου των 45 €/ΜWh, οι Χρεώσεις Προμήθειας θα μειώνονται
    κατά τη διαφορά των 45 €/ΜWh με το Μέσο Προσαυξημένο Άθροισμα. Αν
    το Μέσο Προσαυξημένο Άθροισμα κατά την Περίοδο Κατανάλωσης είναι άνω
    του ορίου των 60 €/ΜWh, οι Χρεώσεις Προμήθειας θα αυξάνονται κατά τη
    διαφορά του Μέσου Προσαυξημένου Αθροίσματος με το όριο των 60€/MWh.
    Αυτές οι αυξομειώσεις των Χρεώσεων Προμήθειας θα εμφανίζονται ως διακρι-
    τές χρεώσεις ή πιστώσεις στους λογαριασμούς κατανάλωσης, που θα αποστέλ-
    λει ο Προμηθευτής στον Πελάτη, όταν τα πραγματικά δεδομένα καθίστανται
    διαθέσιμα από τον αρμόδιο διαχειριστή.

  2. #3257
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Μηνύματα
    769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    _
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maloukaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    σιγά μη καθίσει ο παππούς ή η γιαγιά να υπολογίσει το κόστος!! ούτε έχω δεν θα το κάνω...
    O παππούς και η γιαγιά δε θα κάτσουν να υπολογίσουν την ΟΤΣ, αλλά εμείς γιατί όχι; Ειδικά όταν υπάρχει έτοιμη σελίδα που βάζεις ετήσια κατανάλωση και σου βρίσκει το όφελος σε όλους τους παρόχους με την ΟΤΣ υπολογισμένη. 2 λεπτά υπόθεση είναι στην κυριολεξία. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι οι τρεις τελευταίοι εκκαθαριστικοί για να αθροίσεις την ετήσια κατανάλωση.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από maloukaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλη ήθελε να αλλάξει το όνομα στο λογαριασμό της ΔΕΗ και επειδή είχαν περάσει 20 χρόνια της ζήτησαν πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου και νέα εγγύηση (μετά από επιστροφή της παλιάς).
    Αποφάσισε να πάει σε άλλη εταιρεία που της είπαν (τηλεφωνικά) ότι δεν θα πληρώσει τίποτα από τα παραπάνω αρκεί ο λογαριασμός να πληρώνεται μέσω πιστωτικής (με πάγια εντολή).
    Όλα καλά, είδε και έκπτωση 10-15 ευρώ στο λογαριασμό αλλά ένα πρωί την παίρνει τηλέφωνο ο ΔΕΔΔΗΕ και της είπε ότι χρειάζεται πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου!!!! αλλιώς θα της κόψουν το ρεύμα!!!
    Οι εκπρόσωποι είναι εκπαιδευμένοι να παίζουν με τις λέξεις και προφανώς η φίλη σου δε κατάλαβε καλά. Της είπαν ότι δε χρειάζεται να πληρώσει εγγύηση αν βάλει πάγια εντολή (αλήθεια) κι ότι η αλλαγή παρόχου ολοκληρώνεται επιτυχώς ακόμα κι αν το πιστοποιητικό είναι ληγμένο (επίσης αλήθεια). Εννοείται ότι η ΔΕΔΔΗΕ θα το ζητήσει αμέσως μετά (πρέπει να κατατεθεί εντός 6 μηνών). Το ότι παρέλειψαν να της το πούνε, δε σημαίνει ότι της είπαν ψέματα. Με παρόμοιο τρόπο παίζουν με τις λέξεις όταν λένε "Θα πληρώνετε 40% φτηνότερο ρεύμα συγκριτικά με τη ΔΕΗ". Αλήθεια. Απλά η πλειοψηφία των καταναλωτών νομίζουν 40% έκπτωση στον τελικό λογαριασμό.

    Τέλος πάντων... το πιστοποιητικό δεν είναι ακριβό και έχει ισχύ 14 χρόνια. 70ευρώ έδωσα για 100τμ.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkoumo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το όριο όπως φαίνεται στο παρακάτω συμβόλαιο της watt &volt είναι αυτό που έχω σημειώσει με κόκκινο 45-60?
    Noμίζω είναι 40-55 στην Watt & Volt Παίρνεις τηλέφωνο και τους ρωτάς για σιγουριά.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nkoumo Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Αν στο χρονικό διάστημα της κατανάλωσης των 1000 kwh ΜΟΝΟ οι μισές ημέρες είχαν υπέρβαση του ΟΤΣ θα πλήρωνα τα μισά, δηλαδή 7.5 ευρώ αντί 15?
    Η ΟΤΣ στο λογαριασμού υπολογίζεται με μέσο όρο τετραμήνου στον εκκαθαριστικό λογαριασμό. Ή διμήνου αν στέλνεις την κατανάλωση στη ΔΕΔΔΗΕ τους μήνες που δεν έρχονται να μετρήσουν εκείνοι.

  3. #3258
    Εγγραφή
    19-11-2003
    Περιοχή
    pathfinder.gr
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Thanks
    Η τιμή σε καθεμερινη βάση είναι όπως φαίνεται στην σελίδα της voltera?
    https://www.volterra.gr/diagramma-ots/

    H τιμή αυτή είναι κοινή για το ημερήσιο και το νυχτερινό?

  4. #3259
    Και όμως η Elpedison μου χρεώνει ΟΤΣ και στους έναντι λογαριασμούς. π.χ 19 ευρω ημέρας και 4,63 ευρω νύχτας ρήτρα προσαρμογής 5,39 ευρω. Εκκαθαριστικός αξία ρεύματος ημέρας και νύχτας 138,71 ρήτρα 49,05. Το τι έχω πληρώσεις σε ΟΤΣ άστο....Λήγει τώρα το συμβόλαιο και ψάχνομαι.

  5. #3260
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    εγώ πιστεύω ότι όλοι οι εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας χρεώνουν ΟΤΣ χρεώνουν μόνο η ΔΕΗ δεν έχει αλλά σε αυτή πληρώνεις άλλα πράγματα
    κάποιοι λένε ότι από τους εναλλακτικούς παρόχους ενέργειας υπάρχουν κάποιοι που δεν χρεώνουν ΟΤΣ
    είμαι της άποψης να το ψάχνετε πρώτα...
    προσωπικά αν είναι να γλυτώνεις 40-50 ευρώ από την ΔΕΗ αν πας σε άλλο πάροχο για μένα δεν αξίζει (δεν το έχω μετανιώσει καθόλου που έχω παραμείνει στην ΔΕΗ) ειδικά τώρα που έβαλε και φυσικό αέριο το σκέφτομαι...
    άσε που κατά 99% όταν θα το κάνεις θα φας πακέτο το ΥΔΕ από την ΔΕΔΔΗΕ το οποίο θα σου κοστίσει 50 ευρώ τουλάχιστον
    μετά θα γλυτώσεις την εγγύηση της ΔΕΗ που είναι 130 ευρώ τώρα αλλά στον νέο πάροχο θα ζητήσουν πάγια εντολή μέσω τραπέζης ή πιστωτική κάρτα

  6. #3261
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πιστεύω ότι όλοι οι εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας χρεώνουν ΟΤΣ χρεώνουν μόνο η ΔΕΗ δεν έχει αλλά σε αυτή πληρώνεις άλλα πράγματα
    κάποιοι λένε ότι από τους εναλλακτικούς παρόχους ενέργειας υπάρχουν κάποιοι που δεν χρεώνουν ΟΤΣ
    είμαι της άποψης να το ψάχνετε πρώτα...
    προσωπικά αν είναι να γλυτώνεις 40-50 ευρώ από την ΔΕΗ αν πας σε άλλο πάροχο για μένα δεν αξίζει (δεν το έχω μετανιώσει καθόλου που έχω παραμείνει στην ΔΕΗ) ειδικά τώρα που έβαλε και φυσικό αέριο το σκέφτομαι...
    άσε που κατά 99% όταν θα το κάνεις θα φας πακέτο το ΥΔΕ από την ΔΕΔΔΗΕ το οποίο θα σου κοστίσει 50 ευρώ τουλάχιστον
    μετά θα γλυτώσεις την εγγύηση της ΔΕΗ που είναι 130 ευρώ τώρα αλλά στον νέο πάροχο θα ζητήσουν πάγια εντολή μέσω τραπέζης ή πιστωτική κάρτα
    Καλύτερα να το ψάξεις τότε εσύ πριν πεις ότι πεις, πιο πίσω υπάρχουν οι συμβάσεις μπορείς να τις διαβάσεις και να βεβαιωθείς πως δεν χρεώνουν ΟΤΣ

  7. #3262
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.791
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    ELPEDISON = σε πρήζουν χωρίς λόγο με γραπτά μηνύματα (sms) σχετικά με τον λογαριασμό από την έκδοση έως την λήξη (παρά το γεγονός ότι έχεις επιλέξει e-bill και ενημέρωση με email και sms)
    Κάτι που πήρε το μάτι μου..μήπως σε πρήζουν στα μηνύματα επειδή το έχεις ενεργοποιημένο μέσα από το e-bill τους; Ξετικάρισε τα sms αν δεν τα θες και άφησε μόνο τα email..
    Έχω παρόμοιες εμπειρίες με μηνύματα από άλλες πλατφόρμες τύπου e-bill..
    P.s δεν είμαι σε εναλλακτικό απλά λέω αυτό που παρατήρησα..
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  8. #3263
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι που πήρε το μάτι μου..μήπως σε πρήζουν στα μηνύματα επειδή το έχεις ενεργοποιημένο μέσα από το e-bill τους; Ξετικάρισε τα sms αν δεν τα θες και άφησε μόνο τα email..
    Έχω παρόμοιες εμπειρίες με μηνύματα από άλλες πλατφόρμες τύπου e-bill..
    P.s δεν είμαι σε εναλλακτικό απλά λέω αυτό που παρατήρησα..
    μόνο στην ELPEDISON γίνεται αυτός ο χαμός με τα γραπτά μηνύματα (sms)

    οι άλλες εταιρείες που έχω ενεργοποιημένο το e-bill και ειδοποίηση μέσω email και sms στέλνουν μόλις εκδοθεί ο λογαριασμός και όταν λήξει αν δεν τον έχεις πληρώσει (δηλαδή στην χειρότερη περίπτωση θα λάβω δύο (2) γραπτά μηνύματα (sms) ή email.

  9. #3264
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.791
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    μόνο στην ELPEDISON γίνεται αυτός ο χαμός με τα γραπτά μηνύματα (sms)

    οι άλλες εταιρείες που έχω ενεργοποιημένο το e-bill και ειδοποίηση μέσω email και sms στέλνουν μόλις εκδοθεί ο λογαριασμός και όταν λήξει αν δεν τον έχεις πληρώσει (δηλαδή στην χειρότερη περίπτωση θα λάβω δύο (2) γραπτά μηνύματα (sms) ή email.
    Δοκίμασες να ξετικάρεις την επιλογή για δοκιμή;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  10. #3265
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλύτερα να το ψάξεις τότε εσύ πριν πεις ότι πεις, πιο πίσω υπάρχουν οι συμβάσεις μπορείς να τις διαβάσεις και να βεβαιωθείς πως δεν χρεώνουν ΟΤΣ
    επειδή βιάζεσαι να γράψεις ...

    καταρχήν αν χρεώνουν ΟΤΣ θα αναγράφεται στο συμβόλαιο θα υπάρχει στον τιμοκατάλογο και φυσικά στην ιστοσελίδα τους

    σε κάλυψα.?

    εγώ διαβάζω το συμβόλαιο πριν υπογράψω φίλε μου

    εννοείται ότι διαβάζω την ιστοσελίδα τους και τους τιμοκαταλόγους τους

    με όσους παρόχους μέχρι τώρα συνεργαζόμαστε (ELPEDISON - PROTERGIA - WATT & VOLT) έχουν ΟΤΣ.

    δεν ξέρω για τους υπόλοιπους που απομένουν (ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ , ΚΕΝ , ZENITH , ΕΛΙΝ) δεν ξέρω αν ξέχασα κάποια.?

    αλλά αν χρεώνουν ή όχι θα φαίνεται στο συμβόλαιο - τιμοκατάλογο - ιστοσελίδα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκίμασες να ξετικάρεις την επιλογή για δοκιμή;
    το έχω κάνει ήδη από την στιγμή που το παρατήρησα

    τους κάλεσα στην εξυπηρέτηση πελατών για να το απενεργοποιήσουν και αυτοί (για κάθε ενδεχόμενο)

    έτσι τώρα δέχομαι ειδοποίηση μέσω email

  11. #3266
    Εγγραφή
    19-11-2003
    Περιοχή
    pathfinder.gr
    Μηνύματα
    427
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Η τιμή ΟΤΣ σε καθεμερινη βάση είναι όπως φαίνεται στην σελίδα της voltera?
    https://www.volterra.gr/diagramma-ots/

    H τιμή αυτή είναι κοινή για το ημερήσιο και το νυχτερινό?

  12. #3267
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδή βιάζεσαι να γράψεις ...

    καταρχήν αν χρεώνουν ΟΤΣ θα αναγράφεται στο συμβόλαιο θα υπάρχει στον τιμοκατάλογο και φυσικά στην ιστοσελίδα τους

    σε κάλυψα.?

    εγώ διαβάζω το συμβόλαιο πριν υπογράψω φίλε μου

    εννοείται ότι διαβάζω την ιστοσελίδα τους και τους τιμοκαταλόγους τους

    με όσους παρόχους μέχρι τώρα συνεργαζόμαστε (ELPEDISON - PROTERGIA - WATT & VOLT) έχουν ΟΤΣ.

    δεν ξέρω για τους υπόλοιπους που απομένουν (ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ , ΚΕΝ , ZENITH , ΕΛΙΝ) δεν ξέρω αν ξέχασα κάποια.?

    αλλά αν χρεώνουν ή όχι θα φαίνεται στο συμβόλαιο - τιμοκατάλογο - ιστοσελίδα
    Γραφείς στο μήνυμα που σου απαντάω πως όλοι χρεώνουν, τώρα το αλλάζεις πως δεν ξέρεις για όλους, θα μπορούσες να το κάνεις απο την αρχή, να πεις οτι αυτοί και αυτοί χρεώνουν ΟΤΣ, για τους άλλους δεν ξέρω

  13. #3268
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γραφείς στο μήνυμα που σου απαντάω πως όλοι χρεώνουν, τώρα το αλλάζεις πως δεν ξέρεις για όλους, θα μπορούσες να το κάνεις απο την αρχή, να πεις οτι αυτοί και αυτοί χρεώνουν ΟΤΣ, για τους άλλους δεν ξέρω
    Στο μήνυμα μου μιας και εγώ το έγραψα ξέρεις γνωρίζω πολύ καλά τι έγραψα και είπα.

    ναι πιστεύω (99%) ότι όλοι χρεώνουν ΟΤΣ ακόμα και αυτοί που λένε ότι δεν χρεώνουν
    αν ψάξει κανείς στο συμβόλαιο - τιμοκατάλογο - ιστοσελίδα θα βρει ότι χρεώνουν την ΟΤΣ

    δεν έχω κάτσει να ψάξω όλων των εταιρειών που ασχολούνται με την ενέργεια τα συμβόλαια/τιμοκαταλόγους/ιστοσελίδες
    ούτε φυσικά έχω κάτσει να επεξεργαστώ ιστοσελίδες τύπου αλλάζω ρεύμα και παρόμοιες ιστοσελίδες (δεν λέω καταπληκτική δουλειά κάνουν αυτοί που τις δημιούργησαν)

    ότι αφορά τις εταιρείες με τις οποίες συνεργάζομαι εννοείται ότι χρεώνουν ΟΤΣ το αναφέρουν στο συμβόλαιο/τιμοκατάλογο/ιστοσελίδα τους
    όπως και σε όσες είναι να συνεργαστούμε στο μέλλον από μόνοι τους οι υπεύθυνοι μου λένε να κοιτάξω το συμβόλαιο/τιμοκατάλογο/ιστοσελίδα τους για όποια απορία έχω.

  14. #3269
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο μήνυμα μου μιας και εγώ το έγραψα ξέρεις γνωρίζω πολύ καλά τι έγραψα και είπα

    ναι πιστεύω (99%) ότι όλοι χρεώνουν ΟΤΣ ακόμα και αυτοί που λένε ότι δεν χρεώνουν
    αν ψάξει κανείς στο συμβόλαιο - τιμοκατάλογο - ιστοσελίδα θα βρει ότι χρεώνουν την ΟΤΣ


    δεν έχω κάτσει να ψάξω όλων των εταιρειών τα συμβόλαια/τιμοκαταλόγους/ιστοσελίδες
    ούτε φυσικά έχω κάτσει να επεξεργαστώ ιστοσελίδες τύπου αλλάζω ρεύμα και παρόμοιες ιστοσελίδες (δεν λέω καταπληκτική δουλειά κάνουν αυτοί που τις δημιούργησαν)
    Και σου λέω λοιπόν πως δεν ισχύει αυτό, αφού μάλιστα δεν έχεις κάτσει να το ψάξεις τότε γιατί το συνεχίζεις;

    http://www.skiouraki.gr/fthino_revma/
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 20-10-19 στις 14:18.

  15. #3270
    Εγγραφή
    20-11-2006
    Περιοχή
    Σεπόλια
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    895
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΛΩΝΟΣ
    ήρθε ο πρώτος έναντι

    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  222.JPG 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  18,0 KB 
ID: 207908
    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  111.JPG 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  34,9 KB 
ID: 207907
    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  333.JPG 
Εμφανίσεις:  6 
Μέγεθος:  29,0 KB 
ID: 207909
    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  444.JPG 
Εμφανίσεις:  6 
Μέγεθος:  47,7 KB 
ID: 207910
    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  555.JPG 
Εμφανίσεις:  6 
Μέγεθος:  23,0 KB 
ID: 207911
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kasi : 20-10-19 στις 14:40.

Σελ. 218 από 1152 ΠρώτηΠρώτη ... 198208213216217218219220223228238 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας