Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 840 από 1169 ΠρώτηΠρώτη ... 820830835838839840841842845850860 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 12.586-12.600 από 17534
  1. #12586
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.266
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ δεν δίνω μετρήσεις, οπότε δεν μπορώ να βοηθήσω σε αυτό καθώς το εκκαθαριστικό θα βγει το Νοέμβριο..
    Αντίστοιχα όμως για 15 μέρες του Ιουλίου ήμουν με το σταθερό και μετά (26/07) με πήγαν στο default (δεν πήγα στο MVP)
    Οπότε θα πρέπει να έχω το μισό Ιούλιο και εγώ με τιμές σταθερού. Το θέμα είναι όμως πως θα υπολογίσουν τις κιλοβατώρες του σταθερού;
    120 μέρες τόσες κιλωβατώρες, οπότε για 15 μέρες το κάνουμε δια 8 τυχαία και αναλογικά; (και πάλι δεν με συμφέρει βέβαια γιατί π.χ τον Αύγουστο είχα λιγότερη κατανάλωση λόγω απουσίας)
    Σε κάθε περίπτωση πάντως, όπως είπα, αυτό θα μπορέσω να το δω το Νοέμβριο που σε κάθε περίπτωση θα πρέπει να έχω κάποιες κιλοβατώρες με τιμές σταθερού...
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2022/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2023/Q3 update: Ολίσθηση πλάνου για 2024/Q1...
    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...

  2. #12587
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου την έφερε η Protergia..

    Ενώ μου είχαν πει στο τηλέφωνο ότι τώρα που άρχισα νέο συμβόλαιο,
    θα γίνει αναλογική χρώση και με το παλιό για τις μέρες που ίσχυε..
    μου βάλανε τον μήνα όλο με το νέο..
    σαφώς κάνεις αμφισβήτηση , αναλογικά θα πάει


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας μου πει κάποιος πόσο του έβαλε η Protergia αρχική χρέωση KWh για τον Αύγουστο πριν τις όποιες εκπτώσεις..
    https://www.protergia.gr/el/pricesres

    αυτά πρέπει να χρεωθείς

  3. #12588
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν δίνω μετρήσεις, οπότε δεν μπορώ να βοηθήσω σε αυτό καθώς το εκκαθαριστικό θα βγει το Νοέμβριο..
    Τώρα που το λες, τότε που μίλησα υπέθεσα και αυτό το πράγμα ότι ίσως το πάνε αναλογικά με διαίρεση στις ημέρες, ανάλογα πότε θα ξεκινήσει το νέο πρόγραμμα..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    1 - σαφώς κάνεις αμφισβήτηση , αναλογικά θα πάει
    2 - αυτά πρέπει να χρεωθείς
    1 - Θα το ψάξω..
    2 - Με την έκπτωση τους τόσο βγαίνει, αλλά γενικά ήξερα ότι η Protergia δεν έχει τα κόλπα με τις εκπτώσεις που κάνουν οι άλλοι..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : Qnap: QHora-301W - 10GbE

  4. #12589
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    617
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πρέπει να πάει αναλογικά, κυνήγησέ το. Σε έχουν χρεώσει με τιμές άλλες από αυτές της σύμβασης. Το έπαθα κι εγώ με Volterra επειδή "δεν το υποστήριζαν τα συστήματά τους". Τους ειπα "αν δεν το υποστηρίζουν χρεώστε ολόκληρο το μήνα με το χαμηλότερο" και δεν τους άφησα σε χλωρό κλαρί μέχρι που για να τα φέρουν ίσα εξέδωσαν 4-5 λογαριασμούς μονοκοπανιά (προφανώς κάποιος χειροκίνητα...)

  5. #12590
    Εγγραφή
    03-05-2007
    Περιοχή
    ::1
    Μηνύματα
    3.273
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    καλα ο ΔΕΔΔΗΕ κοιμαται ορθιος?

    Αυτο που ζω ειναι μια τρελα.

    Μονιμος πελατης της ΔΕΗ για 30+ χρονια.

    Περσι το καλοκαιρι εγινε αλλαγη απο ΔΕΗ σε προτεργια, μετα απο προτεργια σε Βολτον, και τωρα με το νεο συστημα των επιδοτησεων πηγα απο Βολτον σε ΔΕΗ στις 19/8.
    Και βλεποντας τις τιμες για τον σεπτεμβριο κανω αιτηση για να φυγω απο ΔΕΗ και να παω φυσικο αεριο. Εχουν περασει 15 μερες και ακομα η αιτηση ειναι εκκρεμη. Βριζομαι με το φυσικο αεριο μου λενε να επικοινωνησω με το ΔΕΔΔΗΕ ενω κανονικα η δουλεια τους ειναι να το κανουν και να με ενημερωσουν.
    Και ο ΔΕΔΔΗΕ μου λεει δεν βλεπουμε καμια αιτηση για αλλαγη παροχου απο το φυσικο αεριο, πλακα μου κανετε?
    Λεει μαλλον σας εχει ληξει το πιστοποιητικο ηλεκτρολογικης καταστασης.

    Παω ηλεκτρονικα κανω ελεγχο και βλεπω πως οντως εχει ληξει με ημερομηνια ληξης *****.
    Καλα λεω ειναι εμπιστευτικο δεδομενο η ημερομηνια ληξης και εμφανιζει ολα τα αλλα στοιχεια του ακινητου και οχι την ημερομηνια?

    Και αφου δοκιμασα και με ενα αλλο ατομο και του εμφανισε κανονικα την ημερομηνια ληξης, κατεληξα στο συμπερασμα πως δεν ειχα κανει ποτε τετοιο πιστοποιητικο.

    Και λεω στον ΔΕΔΔΗΕ πως εγινε και εχω αλλαξει ηδη 3 παροχους εδω και εναν χρονο και ουδεις μου ανεφερε αυτο το πραγμα? Λεει δεν ειναι θεμα του παροχου αλλα του ΔΕΔΔΗΕ και στελνουμε ενημερωση εντος 6 μηνων.
    Ωραια λεω περασε ενας χρονος και τιποτα. Γιατι μου κανατε τις προηγουμενες 3 αλλαγες παροχου και ριξατε ακυρο στο φυσικο αεριο?
    Λεει τωρα ψηφιστηκε νομος απο αρχες του 2022 πως μετα την αλλαγη παροχου θελει τετοιο πιστοποιητικο.

    Ωραια λεω ειχε περασει ομως 6 μηνες απο τον γεναρη μεχρι στις 19/8 που εγινε αλλαγη απο βολτον και πηγα ΔΕΗ, αυτο πως εγινε? Ειναι λεει μετα την πρωτη αλλαγη του παροχου εντος του 2022 και σε 6 μηνες θα λαβετε ενημερωση απο την ΔΕΔΔΗΕ για το πιστοποιητικο. Α δηλαδη λεω απο 19/8 που εγινε η αλλαγη εντος 6 μηνων θα με ενημερωσει ο ΔΕΔΔΗΕ για το πιστοποιητικο. Ναι λεει αλλα επειδη ζητησατε ξανα αλλαγη ειναι πολυ συντομο το διαστημα οποτε που να το ξερετε.

    Ολα ειναι τελεια με το κρατος.


  6. #12591
    Εγγραφή
    29-04-2002
    Περιοχή
    Cavern III, Hallway VII
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    4.219
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από farcry Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα ο ΔΕΔΔΗΕ κοιμαται ορθιος?

    Αυτο που ζω ειναι μια τρελα.

    Μονιμος πελατης της ΔΕΗ για 30+ χρονια.

    Περσι το καλοκαιρι εγινε αλλαγη απο ΔΕΗ σε προτεργια, μετα απο προτεργια σε Βολτον, και τωρα με το νεο συστημα των επιδοτησεων πηγα απο Βολτον σε ΔΕΗ στις 19/8.
    Και βλεποντας τις τιμες για τον σεπτεμβριο κανω αιτηση για να φυγω απο ΔΕΗ και να παω φυσικο αεριο. Εχουν περασει 15 μερες και ακομα η αιτηση ειναι εκκρεμη. Βριζομαι με το φυσικο αεριο μου λενε να επικοινωνησω με το ΔΕΔΔΗΕ ενω κανονικα η δουλεια τους ειναι να το κανουν και να με ενημερωσουν.
    Και ο ΔΕΔΔΗΕ μου λεει δεν βλεπουμε καμια αιτηση για αλλαγη παροχου απο το φυσικο αεριο, πλακα μου κανετε?
    Λεει μαλλον σας εχει ληξει το πιστοποιητικο ηλεκτρολογικης καταστασης.

    Παω ηλεκτρονικα κανω ελεγχο και βλεπω πως οντως εχει ληξει με ημερομηνια ληξης *****.
    Καλα λεω ειναι εμπιστευτικο δεδομενο η ημερομηνια ληξης και εμφανιζει ολα τα αλλα στοιχεια του ακινητου και οχι την ημερομηνια?

    Και αφου δοκιμασα και με ενα αλλο ατομο και του εμφανισε κανονικα την ημερομηνια ληξης, κατεληξα στο συμπερασμα πως δεν ειχα κανει ποτε τετοιο πιστοποιητικο.

    Και λεω στον ΔΕΔΔΗΕ πως εγινε και εχω αλλαξει ηδη 3 παροχους εδω και εναν χρονο και ουδεις μου ανεφερε αυτο το πραγμα? Λεει δεν ειναι θεμα του παροχου αλλα του ΔΕΔΔΗΕ και στελνουμε ενημερωση εντος 6 μηνων.
    Ωραια λεω περασε ενας χρονος και τιποτα. Γιατι μου κανατε τις προηγουμενες 3 αλλαγες παροχου και ριξατε ακυρο στο φυσικο αεριο?
    Λεει τωρα ψηφιστηκε νομος απο αρχες του 2022 πως μετα την αλλαγη παροχου θελει τετοιο πιστοποιητικο.

    Ωραια λεω ειχε περασει ομως 6 μηνες απο τον γεναρη μεχρι στις 19/8 που εγινε αλλαγη απο βολτον και πηγα ΔΕΗ, αυτο πως εγινε? Ειναι λεει μετα την πρωτη αλλαγη του παροχου εντος του 2022 και σε 6 μηνες θα λαβετε ενημερωση απο την ΔΕΔΔΗΕ για το πιστοποιητικο. Α δηλαδη λεω απο 19/8 που εγινε η αλλαγη εντος 6 μηνων θα με ενημερωσει ο ΔΕΔΔΗΕ για το πιστοποιητικο. Ναι λεει αλλα επειδη ζητησατε ξανα αλλαγη ειναι πολυ συντομο το διαστημα οποτε που να το ξερετε.

    Ολα ειναι τελεια με το κρατος.
    Για το θέμα των ενημερώσεων έχεις δίκιο, αλλά εδώ και πολλά χρόνια υφίσταται η υποχρέωση πιστοποιητικού (το οποίο ισχύει κιόλας για πόσο, 15 χρόνια; Ένα πολύ μεγάλο διάστημα τέλοσπάντων) - οπότε εν ολίγοις αφού βγει ένα τέτοιο πιστοποιητικό, που είναι υποχρέωση του ιδιοκτήτη να το βγάζει και να το στέλνει στον ΔΕΔΔΗΕ, μετά δεν θα σου κάνουν τέτοια "τσαλιμάκια".
    Το avatar μου προς τιμήν των 25 χρόνων του Command & Conquer (1995 - 2020).
    Beneath this mask, there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof!

  7. #12592
    Εγγραφή
    03-05-2007
    Περιοχή
    ::1
    Μηνύματα
    3.273
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sovjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το θέμα των ενημερώσεων έχεις δίκιο, αλλά εδώ και πολλά χρόνια υφίσταται η υποχρέωση πιστοποιητικού (το οποίο ισχύει κιόλας για πόσο, 15 χρόνια; Ένα πολύ μεγάλο διάστημα τέλοσπάντων) - οπότε εν ολίγοις αφού βγει ένα τέτοιο πιστοποιητικό, που είναι υποχρέωση του ιδιοκτήτη να το βγάζει και να το στέλνει στον ΔΕΔΔΗΕ, μετά δεν θα σου κάνουν τέτοια "τσαλιμάκια".


    Κανονικα υποχρεωση δεν ειναι. Το χρειαζεσαι για συγκεκριμενες περιπτωσεις, οχι υποχρεωτικα απλα να υπαρχει. Δηλαδη εαν δεν γινοταν αλλαγη παροχου εξαρχης απο ΔΕΗ θα συνεχιζε η κατασταση οπως ηταν τοσα χρονια.
    Απλα δεν ηξερα οτι για την αλλαγη παροχου το ηθελαν, και επειδη ειχα αλλαξει 3 παροχους μεχρι να σκασει η φαση. Γιαυτο λεω ολα ειναι τελεια


  8. #12593
    Εγγραφή
    15-11-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    617
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΣΣΟΣ
    Είναι υποχρέωση. Απλά δεν το εφήρμοζαν εντατικά. Με την έλευση των εναλλακτικών βρήκαν την ευκαιρία, όπως πχ - μπαίνεις πανεπιστήμιο; Κάνε εξετάσεις. Πας στρατό; Κάνε εμβόλια. Κάπως έτσι. Και για να λέμε και του στραβού το δίκιο, είναι και χρήσιμο, αν ο ηλεκτρολόγος δεν το εκδίδει χωρίς να πατήσει το πόδι του στο σπίτι σου.

  9. #12594
    Εγγραφή
    20-12-2009
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    543
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    60000/10999
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 51.5(dB)
    Έχουμε νέες τιμές Οκτωβρίου?

  10. #12595
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Στις 23:59 θα τις βγάλουν...

  11. #12596
    Εγγραφή
    20-12-2009
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    543
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    60000/10999
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 51.5(dB)
    23:59 απλά??? ή 23:59:59????

    υγ να είναι τόσο χάλια άραγε οι τιμές και να το πάνε στην ώρα που βγαίνει ο κόμης δράκουλας για να μην "πονέσει"??

  12. #12597
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Για να είμαι δίκαιος, τις προηγούμενες τιμές άρχισαν να τις βγάζουν στις 23:45

  13. #12598
    Εγγραφή
    23-08-2005
    Περιοχή
    ILION
    Μηνύματα
    3.499
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    232000/33000
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΙΛΙΟΝ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από farcry Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα ο ΔΕΔΔΗΕ κοιμαται ορθιος?

    Αυτο που ζω ειναι μια τρελα.
    ...

    Ολα ειναι τελεια με το κρατος.
    Υπάρχουν και χειρότερα.. Ο καταπληκτικός κινεζομετρητής τους χάλασε στο εξάμηνο από την αντικατάσταση με ψηφιακό.. Ούτε μέτρηση μπόρεσε να γίνει αρα θα με ταράξουν στα έναντι.. Ολα ειναι θολά για το τι θα χρεωθω.. συν πως θα ισχυσει για μένα η εκπτωση αν προσέξω και κάνω μικρότερη κατανάλωση.. Και φυσικά δε μπορώ να αλλάξω πάροχο γιατί το ρολόι δε δουλευει..
    Και ο ΔΕΔΔΗΕ κοιμάται όρθιος.. Δήλωσα τη βλάβη ήρθε το συνεργείο και απλά διαπίστωσε: Α ναι δε δουλευει ο μετρητής..
    Και κάποτε θα έρθει ο εργολάβος.. ΔΕΔΔΗΕ και κράτος κοιμούνται όρθιοι..ποσο καιρό χρειάζονται δηλαδή για να αλλάξουν ένα μετρητη;
    Καλά για την ανακοίνωση των τιμών που θα γίνουν 23:59.. ή ισως και αυριο δε σχολιάζω.. Μπράβο συγχαρητηρια.. το σύστημα φυσάει!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος baskon : 20-09-22 στις 22:02.

  14. #12599
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.635
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baskon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχουν και χειρότερα.. Ο καταπληκτικός κινεζομετρητής τους χάλασε στο εξάμηνο από την αντικατάσταση.. Ούτε μέτρηση μπόρεσε να γίνει αρα θα με ταράξουν στα έναντι.. Ολα ειναι θολά για το τι θα χρεωθω.. συν πως θα ισχυσει για μένα η εκπτωση αν προσέξω και κάνω μικρότερη κατανάλωση.. Και φυσικά δε μπορώ να αλλάξω πάροχο γιατί το ρολόι δε δουλευει..
    Και ο ΔΕΔΔΗΕ κοιμάται όρθιος.. Δήλωσα τη βλάβη ήρθε το συνεργείο και απλά διαπίστωσε: Α ναι δε δουλευει ο μετρητής..
    Και κάποτε θα έρθει ο εργολάβος.. ΔΕΔΔΗΕ και κράτος κοιμούνται όρθιοι..ποσο καιρό χρειάζονται δηλαδή για να αλλάξουν ένα μετρητη;
    Καλά για την ανακοίνωση των τιμών που θα γίνουν 23:59.. ή ισως και αυριο δε σχολιάζω.. Μπράβο συγχαρητηρια.. το σύστημα φυσάει!
    κανε καποια αιτηση ,ετσι για τα πρακτικα , για εξαιρεση μετρησεων λογο αδυναμιας του παροχου να εγκαταστησει λειτουργικο μετρητη
    αν εχεις και την διαπιστωση του συνεργειου , επισυναψε την .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  15. #12600
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Ανακοίνωσε κανείς τιμές Οκτωβρίου;

Σελ. 840 από 1169 ΠρώτηΠρώτη ... 820830835838839840841842845850860 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας