Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 513 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 493503508511512513514515518523533 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.681-7.695 από 17507
  1. #7681
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω γράψει σε προηγούμενα posts ότι οι σταθερές τιμές που είχα συμφωνήσει (0,085/0,0661) και η έκπτωση συνέπειας 10%, άλλαξαν από 1/8 σε 0,099/0,07897 και η έκπτωση σε 5% που επιβάλλεται από τότε σε κάθε έναντι!

    Από όσα διαβάζω εδώ, καταλαβαίνω ότι εφαρμόζει διαφορετικά τιμολόγια στους παλιούς πελάτες της, αλλά αφού εξακολουθεί να με χρεώνει με αυτές τις (νέες σταθερές) τιμές, που δεν έχουν διαφορά από εκείνες της ΔΕΗ, θα παραμείνω μέχρι να αλλάξουν (αν αλλάξουν). Και γι' αυτό έγραψα ότι τα υπόλοιπα πλεονεκτήματα που έχει, όπως η μη δέσμευση, η μη χρέωση εγγύησης κλπ, είναι αυτά που δεν δίνουν άλλοι πάροχοι και η ΔΕΗ.



    Προφανώς, έχεις άλλο τιμολόγιο από το δικό μου.
    Μόνος σου το λες οτι σου αλλάξανε τιμή, οπότε που την είδες την σταθερή τιμή;
    Οχι το ίδιο τιμολόγιο με εσένα είχα, μου κάνανε δυο αλλαγές, μια στην τιμή και μια στην έκπτωση, σε 6 μήνες θα μου αλλάζανε ξανά την τιμή της Kwh

  2. #7682
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε 6 μήνες θα μου αλλάζανε ξανά την τιμή της Kwh
    6 μήνες αν είχες κάνει νέο συμβόλαιο , όχι απο κάποια αλλαγή. Δηλαδή και αύριο θα μπορούσε να έρθει αλλαγή (και αναδρομική απο την τελευταία ενημέρωση)

  3. #7683
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosvitacar Εμφάνιση μηνυμάτων
    4 παροχές είχα στην Ελιν και 365 νυκτερινό και τα σταμάτησαν όλα ,πλέον είναι ποιο ακριβή από ΔΕΗ ,έτσι επιστροφή πάλι στα παλιά .
    Κατά την άποψή σου, βέβαια.
    Στην περίπτωσή μου, απέδειξα ότι εξακολουθεί να είναι φτηνή σε σχέση και με τη ΔΕΗ, ακόμη.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνος σου το λες οτι σου αλλάξανε τιμή, οπότε που την είδες την σταθερή τιμή;
    Οχι το ίδιο τιμολόγιο με εσένα είχα, μου κάνανε δυο αλλαγές, μια στην τιμή και μια στην έκπτωση, σε 6 μήνες θα μου αλλάζανε ξανά την τιμή της Kwh
    Άλλαξαν τις προηγούμενες (σταθερές) τιμές με νέες σταθερές, σύμφωνα με την επιστολή που μου έστειλαν, και τις εφαρμόζουν στους 3 έναντι λογαριασμούς που εκδόθηκαν από 1/8.
    Αν εσύ δεν θεωρείς σταθερές τις νέες, είναι δικό σου πρόβλημα και όχι δικό μου.

    Και για να τελειώνει αυτό το θέμα, παραθέτω τμήμα της από 20/7/21 επιστολής της ΕΛΙΝ με τη δική μου επισήμανση στην τελευταία φράση:

    Αξιότιμε καταναλωτή,
    Κατ’ αρχάς σας ευχαριστούμε για την έως σήμερα συνεργασία μας.
    Με αυτή την επιστολή θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως λόγω της ιδιαίτερα έντονης και
    απότομης αύξησης του κόστους προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας, και καθώς η συμβατική
    περίοδος του προγράμματος σας έχει λήξει, είμαστε υποχρεωμένοι να αναπροσαρμόσουμε
    τις ανταγωνιστικές χρεώσεις προμήθειας του προγράμματος ELECTRICON ΟΙΚΙΑΚΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ
    ως ακολούθως:
    ΕΜΠΟΡΙΚΟ
    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
    Electricon
    Οικιακό
    Νυχτερινό
    ΠΑΓΙΟ/ΜΗΝΑ
    (€) 0,0
    ΧΡΕΩΣΗ/kWh
    Ημέρα (€) 0,0990
    ΧΡΕΩΣΗ/kWh
    Νύχτα (€) 0,07897
    Έκπτωση
    Ανταγωνιστικών
    Χρεώσεων 5%

    Πέραν της μεταβολής των ανωτέρω χρεώσεων, οι Γενικοί Όροι Προμήθειας που υπογράψατε
    κατά την υποβολή της αίτησής σας ισχύουν στο σύνολό τους ως έχουν.
    Επίσης, σας υπενθυμίζουμε πως το πρόγραμμα ELECTRICON ΟΙΚΙΑΚΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ δεν σας
    χρεώνει Ρήτρα Αναπροσαρμογής Χρεώσεων και είναι σταθερό.
    Οι ανωτέρω χρεώσεις τίθενται σε ισχύ από την 01η//08/2021 και θα εφαρμοσθούν στις
    περιόδους κατανάλωσης από την ως άνω ημερομηνία και εφεξής
    .

  4. #7684
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Μηνύματα
    769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    _
    Εγώ αν και δεν είχα αυξήσεις στις 27/9, έκανα άμεσα αίτηση για ΔΕΗ σκεπτόμενος 2 worst case scenarios.

    1o) Nα κάνουν αυξήσεις και σε εμάς και να μην υπάρχει πλέον το σταθερό της ΔΕΗ.

    2ο) Να κατεβάσουν ρολά όπως η Petrogaz, και να βρεθούμε ξαφνικά μια μέρα τον Προμηθευτή Τελευταίου Καταφυγίου που είναι η Elpedison. Mέχρι να ολοκληρωθεί η μεταφορά σε άλλο πάροχο (πάλι ΔΕΗ θα είναι η 1η επιλογή όπου η εξυπηρέτηση είναι τα ζώα μου αργά), η Elpedison θα μας πιει το αίμα.

  5. #7685
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manosvitacar Εμφάνιση μηνυμάτων
    4 παροχές είχα στην Ελιν και 365 νυκτερινό και τα σταμάτησαν όλα ,πλέον είναι ποιο ακριβή από ΔΕΗ ,έτσι επιστροφή πάλι στα παλιά .
    είχες 365 νυχτερινό ? Ρωτάω για το ψάχνουν άλλα παιδιά και δεν τους έχει έρθει ακόμα τίποτα , Εσένα για το συγκεκριμένο σου ήρθε το 0,12 με 12€ πάγιο?

  6. #7686
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατά την άποψή σου, βέβαια.
    Στην περίπτωσή μου, απέδειξα ότι εξακολουθεί να είναι φτηνή σε σχέση και με τη ΔΕΗ, ακόμη.




    Άλλαξαν τις προηγούμενες (σταθερές) τιμές με νέες σταθερές, σύμφωνα με την επιστολή που μου έστειλαν, και τις εφαρμόζουν στους 3 έναντι λογαριασμούς που εκδόθηκαν από 1/8.
    Αν εσύ δεν θεωρείς σταθερές τις νέες, είναι δικό σου πρόβλημα και όχι δικό μου.

    Και για να τελειώνει αυτό το θέμα, παραθέτω τμήμα της από 20/7/21 επιστολής της ΕΛΙΝ με τη δική μου επισήμανση στην τελευταία φράση:

    Αξιότιμε καταναλωτή,
    Κατ’ αρχάς σας ευχαριστούμε για την έως σήμερα συνεργασία μας.
    Με αυτή την επιστολή θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως λόγω της ιδιαίτερα έντονης και
    απότομης αύξησης του κόστους προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας, και καθώς η συμβατική
    περίοδος του προγράμματος σας έχει λήξει, είμαστε υποχρεωμένοι να αναπροσαρμόσουμε
    τις ανταγωνιστικές χρεώσεις προμήθειας του προγράμματος ELECTRICON ΟΙΚΙΑΚΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ
    ως ακολούθως:
    ΕΜΠΟΡΙΚΟ
    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
    Electricon
    Οικιακό
    Νυχτερινό
    ΠΑΓΙΟ/ΜΗΝΑ
    (€) 0,0
    ΧΡΕΩΣΗ/kWh
    Ημέρα (€) 0,0990
    ΧΡΕΩΣΗ/kWh
    Νύχτα (€) 0,07897
    Έκπτωση
    Ανταγωνιστικών
    Χρεώσεων 5%

    Πέραν της μεταβολής των ανωτέρω χρεώσεων, οι Γενικοί Όροι Προμήθειας που υπογράψατε
    κατά την υποβολή της αίτησής σας ισχύουν στο σύνολό τους ως έχουν.
    Επίσης, σας υπενθυμίζουμε πως το πρόγραμμα ELECTRICON ΟΙΚΙΑΚΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ δεν σας
    χρεώνει Ρήτρα Αναπροσαρμογής Χρεώσεων και είναι σταθερό.
    Οι ανωτέρω χρεώσεις τίθενται σε ισχύ από την 01η//08/2021 και θα εφαρμοσθούν στις
    περιόδους κατανάλωσης από την ως άνω ημερομηνία και εφεξής
    .
    Προσπαθώ να καταλάβω, γράφεις αλλάξανε, και μετά λες είναι σταθερές........ οχι δεν είναι σταθερές οι τιμές, τις αλλάξανε, η ΟΤΣ είναι άλλο καπέλο, αλλά οι τιμές δεν είναι σταθερές.
    Οταν θα σου έρθει λοιπόν και θα σου πει την πάω την kwh στα 0,20 συνέχισε να λες πως είναι σταθερή

  7. #7687
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Μηνύματα
    769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    _
    Mόλις έστειλα email ζητώντας να τροποποιηθεί το Άρθρο 30 παρ.2 του Κώδικα Προμήθειας (Υπουργική Απόφαση 29.03.2013/ΦΕΚ Β/832/09-4-2013) επειδή είναι απαράδεκτο να αλλάζουν οι πάροχοι τιμές χωρίς να ενημερώνουν άμεσα τον καταναλωτή.

    Κοινοποίηση προς info@rae.gr, grammateia@synigoroskatanaloti.gr, info@ypen.gov.gr, info@mnec.gr, info@syriza.gr, info@kinimaallagis.gr

    Άντε να δούμε αν θα ιδρώσει το αυτί κανενός.

  8. #7688
    Εγγραφή
    12-06-2007
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    391
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΟΣΜΟΣ
    Router
    THOMSON TG585v7
    SNR / Attn
    7,0(dB) / 12,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αν δεν κάνω λάθος διορθώστε με, αν σου κάνουν αλλαγή τιμής σε σχέση με αυτό που έχεις υπογράψει έχεις δικαίωμα να φύγεις χωρίς να πληρώσεις κάτι εντός 1 μήνα από την ειδοποίηση της αλλαγής αυτής.

  9. #7689
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Μηνύματα
    769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    _
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panagism Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν κάνω λάθος διορθώστε με, αν σου κάνουν αλλαγή τιμής σε σχέση με αυτό που έχεις υπογράψει έχεις δικαίωμα να φύγεις χωρίς να πληρώσεις κάτι εντός 1 μήνα από την ειδοποίηση της αλλαγής αυτής.
    Nαι αλλά ο κώδικας προμήθειας επιτρέπει στους παρόχους κατ'εξαίρεση να ειδοποιούν για τις αλλαγές στη τιμή προμήθειας, στο λογαριασμό που ακολουθεί τη τροποποίηση. Δηλαδή μπορούν και με το νόμο να σε χρεώσουν 2 μήνες με άλλες τιμές και να το μάθεις μόλις βγει ο λογαριασμός.

    Άρθρο 30 παράγραφος 2:
    2.Για την τροποποίηση όρων της Σύμβασης Προμήθειας, ο Προμηθευτής υποχρεούται σε ατομική ενημέρωση των Πελατών του. Η ενημέρωση λαμβάνει χώρα τουλάχιστον εξήντα (60) ημέρες πριν την έναρξη ισχύος των τροποποιήσεων και, εφόσον είναι δυνατό και επαρκές, σε ειδικό πεδίο του Λογαριασμού Κατανάλωσης ή σε χωριστό έντυπο που διαβιβάζεται με αυτόν. Κατ’ εξαίρεση, η ενημέρωση σχετικά με τροποποίηση των Χρεώσεων Προμήθειας δύναται να λαμβάνει χώρα με τον πρώτο Λογαριασμό Κατανάλωσης που ακολουθεί την τροποποίηση.

  10. #7690
    Εγγραφή
    12-06-2007
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    391
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΟΣΜΟΣ
    Router
    THOMSON TG585v7
    SNR / Attn
    7,0(dB) / 12,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων


    Αξιότιμε καταναλωτή,
    Κατ’ αρχάς σας ευχαριστούμε για την έως σήμερα συνεργασία μας.
    Με αυτή την επιστολή θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως λόγω της ιδιαίτερα έντονης και
    απότομης αύξησης του κόστους προμήθειας ηλεκτρικής ενέργειας, και καθώς η συμβατική
    περίοδος του προγράμματος σας έχει λήξει
    ,
    είμαστε υποχρεωμένοι να αναπροσαρμόσουμε
    τις ανταγωνιστικές χρεώσεις προμήθειας του προγράμματος ELECTRICON ΟΙΚΙΑΚΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ
    ως ακολούθως:***
    [/B].
    Σημαίνει οτι έχει λήξει η περίοδος δέσμευσης που είχες?

  11. #7691
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Μηνύματα
    769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    _
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panagism Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημαίνει οτι έχει λήξει η περίοδος δέσμευσης που είχες?
    Αορίστου είναι το πρόγραμμα, με ελάχιστη συμβατική περίοδο 6 μήνες ως προς τη διατήρηση τιμών βάσει νόμου. Αυτό εννοούνε.

  12. #7692
    Εγγραφή
    12-06-2007
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    391
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΟΣΜΟΣ
    Router
    THOMSON TG585v7
    SNR / Attn
    7,0(dB) / 12,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αορίστου είναι το πρόγραμμα, με ελάχιστη συμβατική περίοδο 6 μήνες ως προς τη διατήρηση τιμών βάσει νόμου. Αυτό εννοούνε.
    αα μάλιστα...

  13. #7693
    Εγγραφή
    20-11-2008
    Μηνύματα
    2.757
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    free-wifi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mόλις έστειλα email ζητώντας να τροποποιηθεί το Άρθρο 30 παρ.2 του Κώδικα Προμήθειας (Υπουργική Απόφαση 29.03.2013/ΦΕΚ Β/832/09-4-2013) επειδή είναι απαράδεκτο να αλλάζουν οι πάροχοι τιμές χωρίς να ενημερώνουν άμεσα τον καταναλωτή.

    Κοινοποίηση προς info@rae.gr, grammateia@synigoroskatanaloti.gr, info@ypen.gov.gr, info@mnec.gr, info@syriza.gr, info@kinimaallagis.gr

    Άντε να δούμε αν θα ιδρώσει το αυτί κανενός.
    Πολυ καλα εκανες

  14. #7694
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσπαθώ να καταλάβω, γράφεις αλλάξανε, και μετά λες είναι σταθερές........ οχι δεν είναι σταθερές οι τιμές, τις αλλάξανε, η ΟΤΣ είναι άλλο καπέλο, αλλά οι τιμές δεν είναι σταθερές.
    Οταν θα σου έρθει λοιπόν και θα σου πει την πάω την kwh στα 0,20 συνέχισε να λες πως είναι σταθερή
    Γιατί είσαι τόσο παθιασμένος με την ΕΛΙΝ;
    Διάβασες τι γράφει στην τελευταία φράση με bold;
    Οι ανωτέρω χρεώσεις τίθενται σε ισχύ από την 01η//08/2021 και θα εφαρμοσθούν στις
    περιόδους κατανάλωσης από την ως άνω ημερομηνία και εφεξής


    Εάν αυτό δεν σημαίνει σταθερές τιμές, για σένα, τότε δεν ..... (δεν γράφω τη συνέχεια γιατί είσαι και Moderator)
    Αυτές τις τιμές έχω στους 3 έναντι που εκδόθηκαν από 1/8 μέχρι σήμερα και το έγραψα στο προηγούμενο.

    Τέλος από μένα αυτή η συζήτηση.

  15. #7695
    Εγγραφή
    08-09-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    201
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    6(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ αν και δεν είχα αυξήσεις στις 27/9, έκανα άμεσα αίτηση για ΔΕΗ σκεπτόμενος 2 worst case scenarios.

    1o) Nα κάνουν αυξήσεις και σε εμάς και να μην υπάρχει πλέον το σταθερό της ΔΕΗ.

    2ο) Να κατεβάσουν ρολά όπως η Petrogaz, και να βρεθούμε ξαφνικά μια μέρα τον Προμηθευτή Τελευταίου Καταφυγίου που είναι η Elpedison. Mέχρι να ολοκληρωθεί η μεταφορά σε άλλο πάροχο (πάλι ΔΕΗ θα είναι η 1η επιλογή όπου η εξυπηρέτηση είναι τα ζώα μου αργά), η Elpedison θα μας πιει το αίμα.
    Τι εννοείς "σταθερό της ΔΕΗ"? Η ΔΕΗ έχει εγγύηση σταθερής τιμής για τα 2 χρόνια του συμβολαίου??

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί είσαι τόσο παθιασμένος με την ΕΛΙΝ;
    Διάβασες τι γράφει στην τελευταία φράση με bold;
    Οι ανωτέρω χρεώσεις τίθενται σε ισχύ από την 01η//08/2021 και θα εφαρμοσθούν στις
    περιόδους κατανάλωσης από την ως άνω ημερομηνία και εφεξής


    Εάν αυτό δεν σημαίνει σταθερές τιμές, για σένα, τότε δεν ..... (δεν γράφω τη συνέχεια γιατί είσαι και Moderator)
    Αυτές τις τιμές έχω στους 3 έναντι που εκδόθηκαν από 1/8 μέχρι σήμερα και το έγραψα στο προηγούμενο.

    Τέλος από μένα αυτή η συζήτηση.
    Προφανώς με το εφεξής τα παιδιά εννοούν ότι δε σημαίνει ότι αύριο δε μπορεί να μας ξαναέρθει ένα νέο email που να ανακοινώνει νέες αυξήσεις εφεξής, όπως έγινε και με αυτό το email....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος DxL : 03-10-21 στις 01:05.

Σελ. 513 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 493503508511512513514515518523533 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας