Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 163 από 1164 ΠρώτηΠρώτη ... 143153158161162163164165168173183 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.431-2.445 από 17453
  1. #2431
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Μηνύματα
    528
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    [QUOTE=mixalis_1975;6542555]Επειδή πρώτη φορά θα πάω σε άλλο πάροχο εκτός ΔΕΗ, εννοείς ότι στην Elpedison ενώ μου έλεγαν θα είναι πάντα σταθερή η τιμή για 2 χρόνια, τελικά θα έτρωγα καπέλο κάθε μήνα λόγω ΟΤΣ;;;

    Ναι.. Καπως ετσι ειναι...


    https://economynews247.ibhs.gr/energ...eutaious-mines

    https://www.energia.gr/article/15122...ia-th-mesh-ots

    https://energypress.gr/news/neo-sok-...s-ton-nome-poy

  2. #2432
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mixalis_1975 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή πρώτη φορά θα πάω σε άλλο πάροχο εκτός ΔΕΗ, εννοείς ότι στην Elpedison ενώ μου έλεγαν θα είναι πάντα σταθερή η τιμή για 2 χρόνια, τελικά θα έτρωγα καπέλο κάθε μήνα λόγω ΟΤΣ;;;
    Τα ίδια πληρώνει και η ΔΕΗ, απλά εκείνη το βολεύει το έξτρα με άλλο τρόπο

  3. #2433
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vaggoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοείς; Δεν ξέρουν να τους διαβάζουν;;
    δεν έχουν εκπαιδευτεί σε αυτά και έτσι τσαντίζονται γιατί πρέπει να διαβάσουν τις ενδείξεις από τον μετρητή (καθώς για κάποιον λόγο που δεν ξέρω...) δεν λειτουργεί ακόμα η μέτρηση από απόσταση δηλαδή η τηλεμέτρηση.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vaggoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδα τελικά και τον μετρητή. Είναι ηλεκτρονικός!! Λογικά είναι από τους νέους!
    ένας άσπρος είναι? με οθόνη και λαμπάκια που αναβοσβήνουν?

    κινέζικος είναι

    η τηλεμέτρηση είναι έτοιμη αλλά δεν στέλνει ούτε λαμβάνει δεδομένα ακόμα..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mixalis_1975 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σας. Νεος στο πολυ ομορφο φορουμ σας! Θελω να ρωτησω το εξης... Σκοπευω τις επομενες μερες να αλλαξω παροχο ηλεκτρικου ρευματος και απο ΔΕΗ με νυχτερινο τιμολογιο να παω ειτε στη Volterra ειτε στην Elpedison. Η Volterra μου δινει σταθερη τιμη 0.066€, παγιο στα 3€ και ΟΤΣ 40-70 ενω η Elpedison σταθερη τιμη 0.0639€, παγιο 4.4€ αλλα ενα δωρο -30€ επειδη θα εχω e-bill και ΟΤΣ 45-55. Εσεις τι θα κανατε στη θεση μου; Τους κανονικους μηνες το τετραμηνο μου ειναι 1700 - 1900 Kwh και τον χειμωνα 4000 - 4500 Kwh. Τι προτεινεται;;;;
    εγώ θα σου έλεγα μακριά από την ELPEDISON καθώς η ενημέρωση μέσω γραπτών μηνυμάτων (υποχρεωτικά) στο κινητό σου τηλέφωνο καταντάει εκνευριστική (ατσαλένια νεύρα και τεράστια υπομονή θες)
    καθώς σου στέλνουν γραπτά μηνύματα από την ώρα που θα εκδοθεί ο λογαριασμός έως την λήξη του/πληρωμή του συνέχεια γραπτά μηνύματα

    σκέψου ένα πράγμα σε αυτούς έχουμε ως εταιρεία 2 οικιακά πακέτα (παροχές) και 2 επαγγελματικά πακέτα (παροχές)
    κάθε μήνα σε αυτές τις τέσσερις παροχές μου έρχονται 10 - 15 γραπτά μηνύματα

  4. #2434
    Εγγραφή
    08-11-2006
    Μηνύματα
    624
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109941/10999
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    OTE Oxygen
    SNR / Attn
    31(dB) / 3(dB)
    Εδώ οι οδηγίες για την ανάγνωση των ενδείξεων στους ηλεκτρονικούς μετρητές του ΔΕΔΔΗΕ.

  5. #2435
    Εγγραφή
    15-02-2019
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Οπότε θα κλείσω στη volterra που δίνει σαφώς τη μεγαλύτερη πάνω τιμή στο ΟΤΣ, πιο μικρό πάγιο και τιμή μονάδας σχεδόν ίδια με την elpedison... Τις κοίταξα όλες τις εταιρίες δε νομίζω να υπάρχει κάποια άλλη προσφορά αν και δεν είμαι ειδικος. Αν έχετε να μου προτείνετε κάτι ευχαρίστως περιμένω...

  6. #2436
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vagdsl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδώ οι οδηγίες για την ανάγνωση των ενδείξεων στους ηλεκτρονικούς μετρητές του ΔΕΔΔΗΕ.
    ευχαριστώ πολύ χρήσιμο

  7. #2437
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Μηνύματα
    528
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mixalis_1975 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε θα κλείσω στη volterra που δίνει σαφώς τη μεγαλύτερη πάνω τιμή στο ΟΤΣ, πιο μικρό πάγιο και τιμή μονάδας σχεδόν ίδια με την elpedison... Τις κοίταξα όλες τις εταιρίες δε νομίζω να υπάρχει κάποια άλλη προσφορά αν και δεν είμαι ειδικος. Αν έχετε να μου προτείνετε κάτι ευχαρίστως περιμένω...
    Καλησπερα... Εχει εκθοδει τωρα τελευταια πιστοποιητικο ηλεκτρολογου για εκει που μενεις και θελεις να αλλαξεις παροχο; Ξερεις κατι;;

  8. #2438
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Κάπου πήρε το μάτι μου ότι η ΔΕΗ αν χρειαστεί πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου λόγω αλλαγής στοιχείων συνδρομητή, το καλύπτει ως κάποιο πόσο, ισχύει;

  9. #2439
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου ζητά ο ΔΕΔΔΗΕ και όχι ο κάθε πάροχος, και ισχύει για 14 χρόνια.
    Αν δεν έχουν αλλάξει τα πράγματα φυσικά.

  10. #2440
    Εγγραφή
    15-12-2018
    Μηνύματα
    528
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefkon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου ζητά ο ΔΕΔΔΗΕ και όχι ο κάθε πάροχος, και ισχύει για 14 χρόνια.
    Αν δεν έχουν αλλάξει τα πράγματα φυσικά.
    Ναι... Απλα οταν ζητησει καποιος την αλλαγη παροχου και δεν υπαρχει πιστοποιητικο ηλεκτρολογου στην Δεδδηε θα στο ζητησει υποχρεωτικα να το καταθεσεις..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάπου πήρε το μάτι μου ότι η ΔΕΗ αν χρειαστεί πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου λόγω αλλαγής στοιχείων συνδρομητή, το καλύπτει ως κάποιο πόσο, ισχύει;
    Ναι το ανεφεραν για ενα ποσο νομιζω 25 ευρω..

  11. #2441
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefkon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου ζητά ο ΔΕΔΔΗΕ και όχι ο κάθε πάροχος, και ισχύει για 14 χρόνια.
    Αν δεν έχουν αλλάξει τα πράγματα φυσικά.
    To γνωρίζω.
    Πολλοί χρήστες δεν έχουν ενημερώσει τα πραγματικά στοιχεία συνδρομητή, και όταν πάνε να εγγραφούν στο e-bill απαιτείται να το κάνουν, Αυτό επιφέρει και απαίτηση για νέο πιστοποιητικό, κάπου διάβασα ότι σε αυτή την περίπτωση η ΔΕΗ θα το επιδοτεί.

  12. #2442
    Εγγραφή
    29-03-2005
    Μηνύματα
    2.328
    Downloads
    34
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από takoulou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι... Απλα οταν ζητησει καποιος την αλλαγη παροχου και δεν υπαρχει πιστοποιητικο ηλεκτρολογου στην Δεδδηε θα στο ζητησει υποχρεωτικα να το καταθεσεις..

    - - - Updated - - -



    Ναι το ανεφεραν για ενα ποσο νομιζω 25 ευρω..
    Για να γίνει η αλλαγή Ονόματος πληρώνεις ένα ποσό, δεν ξέρω πόσο είναι τώρα (https://www.dei.gr/el/oikiakoi-pelat...poidiwtis31143).
    Για το πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου, αν έχει λήξη ή δεν υπάρχει γιατί ήταν χρόνια κλειστό, υπεύθυνος είναι ο ΔΕΔΔΗΕ και ενημερώνει τον ιδιοκτήτη (άσχετο πως τον ενημερώνει).
    Είναι ανεξάρτητα τα παραπάνω.
    Αν χρειαστεί και πιστοποιητικό θα πληρώσει, εκτός από την ΔΕΗ, και τον ηλεκτρολόγο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    To γνωρίζω.
    Πολλοί χρήστες δεν έχουν ενημερώσει τα πραγματικά στοιχεία συνδρομητή, και όταν πάνε να εγγραφούν στο e-bill απαιτείται να το κάνουν, Αυτό επιφέρει και απαίτηση για νέο πιστοποιητικό, κάπου διάβασα ότι σε αυτή την περίπτωση η ΔΕΗ θα το επιδοτεί.
    Έκανα ενημέρωση τα στοιχεία για το ebill πριν μερικούς μήνες και δεν μου ζητήθηκε πιστοποιητικό ...
    Αν έχουν αλλάξει ...
    Μην πιστεύεις ότι διαβάζεις δεξιά και αριστερά, ρώτα την ΔΕΗ.

  13. #2443
    Εγγραφή
    19-05-2009
    Περιοχή
    ΜΑΡΟΥΣΙ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    590
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54993/5503
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thechnicolor TG788vn v2
    SNR / Attn
    11,4(dB) / 14,3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Θα ήθελα τη γνώμη σας για κάτι περίεργο που μου συμβαίνει:
    Είχα συμβόλαιο με την Elpedison που έληξε 18/12/2018.
    19/12 έκανα αίτηση στην Volterra η οποία έγινε δεκτή από τον ΔΕΔΔΗΕ χωρίς κανένα πρόβλημα.
    Μάλιστα 27 ή 28 Δεκεμβρίου ήρθε υπάλληλος του ΔΕΔΔΗΕ και μέτρησε.
    Μέχρι και σήμερα όμως δεν έχει ολοκληρωθεί η μετάβαση.
    Έχω πάρει πάνω από 5-6 φορές τον ΔΕΔΔΗΕ και λένε δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, το αίτημα είναι προς υλοποίηση.
    H Elpedison λέει ότι ανήκω σε αυτούς ακόμα και η Volterra περιμένει τον ΔΕΔΔΗΕ να ολοκληρώσει τη μετάβαση.
    Σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο?
    (πέρσι από τη ΔΕΗ στην Elpedison έγινε σε 2-3 μέρες)
    Intel i7-9700F | Gigabyte Z370 HD3 | Be Quiet Dark Rock Pro 4 | HuperX Fury DDR4 2666 Mhz 16 GB (2x8GB) | Asus Radeon RX 6600 XT 8GB Dual OC | XFX TS 550W | Samsung 860 Evo 250GB | Seagate Barracuda 2TB | Be Quiet Pure Base 600

  14. #2444
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stefkon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να γίνει η αλλαγή Ονόματος πληρώνεις ένα ποσό, δεν ξέρω πόσο είναι τώρα (https://www.dei.gr/el/oikiakoi-pelat...poidiwtis31143).
    Για το πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου, αν έχει λήξη ή δεν υπάρχει γιατί ήταν χρόνια κλειστό, υπεύθυνος είναι ο ΔΕΔΔΗΕ και ενημερώνει τον ιδιοκτήτη (άσχετο πως τον ενημερώνει).
    Είναι ανεξάρτητα τα παραπάνω.
    Αν χρειαστεί και πιστοποιητικό θα πληρώσει, εκτός από την ΔΕΗ, και τον ηλεκτρολόγο.

    - - - Updated - - -



    Έκανα ενημέρωση τα στοιχεία για το ebill πριν μερικούς μήνες και δεν μου ζητήθηκε πιστοποιητικό ...
    Αν έχουν αλλάξει ...
    Μην πιστεύεις ότι διαβάζεις δεξιά και αριστερά, ρώτα την ΔΕΗ.
    Το πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου ή αλλιώς ΥΔΕ όπως το λέει το ΔΕΔΔΗΕ έχει ένα κόστος συνήθως 40-60 ευρώ

    συνήθως έξω από καταστήματα της ΔΕΗ θα βρείτε (διάφορους ηλεκτρολόγους που μοιράζουν τις κάρτες τους)

    αν κινηθείτε στην Αθήνα στο κεντρικό κατάστημα της ΔΕΗ (Αριστείδου) θα βρείτε επίσης αρκετές κάρτες ηλεκτρολόγων για τέτοιες δουλειές

    αν ψάξετε στο διαδίκτυο αντίστοιχα θα βρείτε γραφεία διεκπεραιώσεων υποθέσεων ΔΕΗ/ΔΕΔΔΗΕ για να μην χάνετε τον χρόνο σας (πολλές φορές χωρίς να κάνετε την δουλεία σας)
    προσωπικά αλλά και επαγγελματικά (λόγω της εταιρείας που εργάζομαι έχω κάνει μέχρι τώρα πάνω από 1000+ συμβόλαια ρεύματος (αλλαγή επωνυμίας) για τα ακίνητα που νοικιάζουμε με ότι σημαίνει αυτό σε χρόνο/χρήμα για την εταιρεία που εργάζομαι)
    σας συνιστώ να απευθυνθείτε σε τέτοια ιδιωτικά γραφεία (που γνωρίζουν ανάλογα την περίπτωση τι χαρτιά θα απαιτηθούν (ιδιώτη/επαγγελματία) και το μόνο που θα χρειαστεί εσείς να πληρώσετε θα είναι την αμοιβή του γραφείου + την εγγύηση που ζητάει η ΔΕΗ + το πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου που ζητάει η ΔΕΗ/ΔΕΔΔΗΕ

    στην ΔΕΗ
    η εγγύηση παλιότερα ήταν ανάλογα πόσα ΤΜ ήταν το ακίνητο

    τώρα αυτό που ισχύει με την εγγύηση είναι 130 ευρώ για έλληνες ή αλλοδαπούς που έχουν μόνιμη κατοικία/εργασία (ΑΦΜ δηλαδή κτλ...)
    και 300 ευρώ για αλλοδαπούς (άγνωστης κατοικίας/εργασίας)

    το ίδιο θα σου πουν είτε στο τηλέφωνο είτε σε επίσκεψη στο κατάστημα

    μόνο οι άλλοι πάροχοι ενέργειας έχουν χαμηλότερη έως καθόλου εγγύηση (στην εμπειρία μου μέχρι τώρα έχω δει που ζητάνε τραπεζικό λογαριασμό ως "πάγια εντολή") λένε ότι είναι τυπικό αλλά...

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kosnik67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα ήθελα τη γνώμη σας για κάτι περίεργο που μου συμβαίνει:
    Είχα συμβόλαιο με την Elpedison που έληξε 18/12/2018.
    19/12 έκανα αίτηση στην Volterra η οποία έγινε δεκτή από τον ΔΕΔΔΗΕ χωρίς κανένα πρόβλημα.
    Μάλιστα 27 ή 28 Δεκεμβρίου ήρθε υπάλληλος του ΔΕΔΔΗΕ και μέτρησε.
    Μέχρι και σήμερα όμως δεν έχει ολοκληρωθεί η μετάβαση.
    Έχω πάρει πάνω από 5-6 φορές τον ΔΕΔΔΗΕ και λένε δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, το αίτημα είναι προς υλοποίηση.
    H Elpedison λέει ότι ανήκω σε αυτούς ακόμα και η Volterra περιμένει τον ΔΕΔΔΗΕ να ολοκληρώσει τη μετάβαση.
    Σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο?
    (πέρσι από τη ΔΕΗ στην Elpedison έγινε σε 2-3 μέρες)
    έχεις υπογράψει φαντάζομαι το νέο συμβόλαιο παροχής ρεύματος στο ακίνητο με την νέα εταιρεία?
    τότε θα περιμένεις να εκδοθεί "τελικός λογαριασμός" από τον παλιό πάροχο ώστε να τακτοποιήσεις τυχόν εκκρεμότητες και μετά λογικά θα βγει νέος λογαριασμός από τον νέο σου πάροχο
    αν το ΔΕΔΔΗΕ έχει κάνει τις μετρήσεις και ότι απαιτείται και σου λένε από την μεριά τους ότι όλα είναι εντάξει

    δεν έχω την εμπειρία αλλαγής (άλλου) παρόχου για να σου πω περισσότερες λεπτομέρειες

    μέχρι τώρα με τις εταιρείες (ΔΕΗ - ELPEDISON - PROTERGIA - ZENITH) που έχουμε συνεργαστεί είναι απλά γιατί ήταν σε αυτές τα ακίνητα που νοικιάσαμε όποτε κάναμε απλά νέο συμβόλαιο (αλλαγή επωνυμίας)

  15. #2445
    Εγγραφή
    19-05-2009
    Περιοχή
    ΜΑΡΟΥΣΙ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    590
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54993/5503
    ISP
    Forthnet
    Router
    Thechnicolor TG788vn v2
    SNR / Attn
    11,4(dB) / 14,3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχεις υπογράψει φαντάζομαι το νέο συμβόλαιο παροχής ρεύματος στο ακίνητο με την νέα εταιρεία?
    τότε θα περιμένεις να εκδοθεί "τελικός λογαριασμός" από τον παλιό πάροχο ώστε να τακτοποιήσεις τυχόν εκκρεμότητες και μετά λογικά θα βγει νέος λογαριασμός από τον νέο σου πάροχο
    αν το ΔΕΔΔΗΕ έχει κάνει τις μετρήσεις και ότι απαιτείται και σου λένε από την μεριά τους ότι όλα είναι εντάξει

    δεν έχω την εμπειρία αλλαγής (άλλου) παρόχου για να σου πω περισσότερες λεπτομέρειες

    μέχρι τώρα με τις εταιρείες (ΔΕΗ - ELPEDISON - PROTERGIA - ZENITH) που έχουμε συνεργαστεί είναι απλά γιατί ήταν σε αυτές τα ακίνητα που νοικιάσαμε όποτε κάναμε απλά νέο συμβόλαιο (αλλαγή επωνυμίας)

    Υπογράφηκε συμβόλαιο με τη Volterra 19/12.
    Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι πως πέρσι η μετάβαση έγινε σε 3 ημέρες και φέτος έχουν περάσει 2 μήνες και δεν έχει γίνει.
    Intel i7-9700F | Gigabyte Z370 HD3 | Be Quiet Dark Rock Pro 4 | HuperX Fury DDR4 2666 Mhz 16 GB (2x8GB) | Asus Radeon RX 6600 XT 8GB Dual OC | XFX TS 550W | Samsung 860 Evo 250GB | Seagate Barracuda 2TB | Be Quiet Pure Base 600

Σελ. 163 από 1164 ΠρώτηΠρώτη ... 143153158161162163164165168173183 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας