Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 485 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 465475480483484485486487490495505 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.261-7.275 από 17514
  1. #7261
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Μηνύματα
    769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    _
    EΛΙΝ Electricon και έκπτωση συνέπειας τελικού λογαριασμού.

    Για αμφισβήτηση πατάτε στη 3η παράγραφο των Ειδικών Όρων (Τιμοκατάλογος).

    Η έκπτωση συνέπειας αφορά την περίοδο κατανάλωσης, συνεπώς ζητάτε 10% συνέπεια για κατανάλωση ως 30/6 και 5% συνέπεια για κατανάλωση μετά τις 1/7.

    Επίσης γράφει ότι η συνέπεια ισχύει για εμπρόθεσμη πληρωμή του εκκαθαριστικού και επιστρέφεται στον επόμενο λογαριασμό.

    Ο Τελικός λογαριασμός, εκκαθαριστικός είναι... εφόσον γίνεται τελική εκκαθάριση.

    Επίσης το να υποστηρίζουν ότι εφόσον δε βγαίνει επόμενος λογαριασμός δε παίρνουμε τη συνέπεια είναι τρελό. Να ζητήσετε έκδοση έκτακτου εκκαθαριστικού.

    Δηλαδή αν η αρχική τιμή ήταν 0.15 και η συνέπεια 50%, θα πληρώναμε την τελική κατανάλωση 0.15 και δε θα παίρναμε τη συνέπεια. Δε γίνονται αυτά τα πράγματα!

    Σας συνιστώ να επιμείνετε, αλλά να είστε σαφείς σε αυτά που γράφετε και σ'αυτά που ζητάτε προκειμένουν να βρείτε το δίκιο σας.

    Εγώ ήμουν τυχερός από την άποψη ότι στον έναντι που εκδόθηκε 30/7 προπλήρωσα παραπάνω δημοτικά τέλη (για 2 μέρες ήμουν ήδη πελάτεης του ΗΡΩΝ)

    Στον Τελικό δεν μου τα επέστρεψαν οπότε έκανα αμφισβήτηση του Τελικού (επειδή δεν πιστώθηκαν τα δημοτικά τέλη) και ζήτησα επί τη ευκαιρία και τη συνέπεια.

    Ουσιαστικά αναγκάστηκαν να εκδώσουν λογαριασμό μετά τον Τελικό (αυτό που λένε ότι δε γίνεται).

    Στον καινούργιο λογαριασμό χτες επέστρεψαν μόνο τα δημοτικά τέλη.

    Έκανα αμφισβήτηση επειδή δεν πίστωσαν τη συνέπεια, όπως ορίζουν οι όροι (στον επόμενο λογαριασμό του εκκαθαριστικού)

    Σήμερα βγάλανε καινούργιο και επέστρεψαν και τη συνέπεια.

  2. #7262
    Εγγραφή
    08-09-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    201
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    6(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων
    EΛΙΝ Electricon και έκπτωση συνέπειας τελικού λογαριασμού.

    Για αμφισβήτηση πατάτε στη 3η παράγραφο των Ειδικών Όρων (Τιμοκατάλογος).

    Η έκπτωση συνέπειας αφορά την περίοδο κατανάλωσης, συνεπώς ζητάτε 10% συνέπεια για κατανάλωση ως 30/6 και 5% συνέπεια για κατανάλωση μετά τις 1/7.

    Επίσης γράφει ότι η συνέπεια ισχύει για εμπρόθεσμη πληρωμή του εκκαθαριστικού και επιστρέφεται στον επόμενο λογαριασμό.

    Ο Τελικός λογαριασμός, εκκαθαριστικός είναι... εφόσον γίνεται τελική εκκαθάριση.

    Επίσης το να υποστηρίζουν ότι εφόσον δε βγαίνει επόμενος λογαριασμός δε παίρνουμε τη συνέπεια είναι τρελό. Να ζητήσετε έκδοση έκτακτου εκκαθαριστικού.

    Δηλαδή αν η αρχική τιμή ήταν 0.15 και η συνέπεια 50%, θα πληρώναμε την τελική κατανάλωση 0.15 και δε θα παίρναμε τη συνέπεια. Δε γίνονται αυτά τα πράγματα!

    Σας συνιστώ να επιμείνετε, αλλά να είστε σαφείς σε αυτά που γράφετε και σ'αυτά που ζητάτε προκειμένουν να βρείτε το δίκιο σας.

    Εγώ ήμουν τυχερός από την άποψη ότι στον έναντι που εκδόθηκε 30/7 προπλήρωσα παραπάνω δημοτικά τέλη (για 2 μέρες ήμουν ήδη πελάτεης του ΗΡΩΝ)

    Στον Τελικό δεν μου τα επέστρεψαν οπότε έκανα αμφισβήτηση του Τελικού (επειδή δεν πιστώθηκαν τα δημοτικά τέλη) και ζήτησα επί τη ευκαιρία και τη συνέπεια.

    Ουσιαστικά αναγκάστηκαν να εκδώσουν λογαριασμό μετά τον Τελικό (αυτό που λένε ότι δε γίνεται).

    Στον καινούργιο λογαριασμό χτες επέστρεψαν μόνο τα δημοτικά τέλη.

    Έκανα αμφισβήτηση επειδή δεν πίστωσαν τη συνέπεια, όπως ορίζουν οι όροι (στον επόμενο λογαριασμό του εκκαθαριστικού)

    Σήμερα βγάλανε καινούργιο και επέστρεψαν και τη συνέπεια.
    Πολύ καλά έκανες, αλλά είναι και προκλητικοί από τη στιγμή που δεν επέστρεψαν ούτε δημοτικά τέλη ούτε έκπτωση συνέπειας, και ακόμα πιο προκλητικοί όταν ενώ ενημερώθηκαν, έβγαλαν νέο λογαριασμό που επέστρεψαν μόνο τα δημοτικά τέλη και όχι την έκπτωση συνέπειας. Με άλλα λόγια, ότι μπορούν και από όσους μπορούν (που δε θα το προσέξουν καν), τα κρατάνε....

    Υ.Γ: Η αμφισβήτηση που λες πως γίνεται? Στη ΡΑΕ ή στους ίδιους? Εϊναι κάποιο συγκεκριμένο έντυπο? Κοινοποιείται και αλλού?

  3. #7263
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Μηνύματα
    769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    _
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DxL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλά έκανες, αλλά είναι και προκλητικοί από τη στιγμή που δεν επέστρεψαν ούτε δημοτικά τέλη ούτε έκπτωση συνέπειας, και ακόμα πιο προκλητικοί όταν ενώ ενημερώθηκαν, έβγαλαν νέο λογαριασμό που επέστρεψαν μόνο τα δημοτικά τέλη και όχι την έκπτωση συνέπειας. Με άλλα λόγια, ότι μπορούν και από όσους μπορούν (που δε θα το προσέξουν καν), τα κρατάνε....

    Υ.Γ: Η αμφισβήτηση που λες πως γίνεται? Στη ΡΑΕ ή στους ίδιους? Εϊναι κάποιο συγκεκριμένο έντυπο? Κοινοποιείται και αλλού?
    Στους ίδιους κάνεις αμφισβήτηση. Μετά αν απαντήσουν αρνητικά απευθύνεσαι σε Στκ ή/και ΡΑΕ.

    https://energy.elin.gr/media/mhamv2x...atanalosis.pdf

    https://energy.elin.gr/eksipiretisi-...risima-entypa/

    -------------

    Για τα δημοτικά τέλη που ξέχασαν να επιστρέψουν δεν υπάρχει δόλος. Απλά δεν προνόησαν να προγραμματίσουν αυτό το ενδεχόμενο στο σύστημα. Ίδιες και χειρότερες βλακείες είχανε κάνει με τα ΥΚΩ (θυμάσαι τότε που ακύρωσαν όλους τους λογαριασμούς και τους ξαναεκδώσανε).

    Για τη συνέπεια επίσης δε βλέπω δόλο. Απλά στο τμήμα τιμολόγησης δε ξέρουν να ερμηνεύουν σωστά τους όρους του νομικού τμήματος. Τα ίδια έγινε και με τη συνέπεια της περιόδου Ιανουαρίου - Μαΐου. Εκδόθηκαν έναντι μετά τις 1/7 και έβαλαν 5% αντί για 10%. Πήρα το επιπλέον 5% με αμφισβήτηση. Αυτός που ερμήνευσε την τροποποίηση των όρων κατάλαβε πως ότι λογαριασμός εκδίδεται μετά από τις 1/7, θα μπαίνει συνέπεια 5%. Ενώ οι Ειδικοί Όροι - Τιμοκατάλογος που υπογράψαμε πριν 2 χρόνια έλεγε ότι η συνέπεια αφορά τη περίοδο κατανάλωσης. Αυτά πρέπει κάποιος να τα γνωρίζει ή να τα διαβάσει για να γίνει σωστά η μηχανογράφιση. Διαφορετικά γίνεται αυτό το μπάχαλο.

    Δεν έχω παράπονο απ'την Ελίν, καλά την έβγαλα 2 χρόνια. 1200 ευρώ κέρδος απ'το επαγγελματικό συν 300 απ'το οικιακό.

    Το μόνο παράπονο που έχω είναι ότι δεν έκαναν τις τροποποιήσεις 1 μήνα νωρίτερα, ώστε να φύγω και να προλάβω το καλό S1N Fixed της Solar.

    --

    Πάντως ακόμα έχω απορία πως γίνεται Eλίν, Solar, WeEnergy και είχαν τόσο φτηνά τιμολόγια.

    Μήπως όποιος νέος πάροχος μπαίνει στην αγορά παίρνει καμιά επιδότηση για μπορεί να δίνει φτηνά τιμολόγια και να μαζέψει πελάτες;

    Περιμένω να πάρει την νέα άδεια ο Καράτζης (αυτός που πούλησε τη ΚΕΝ στη Volton και επένδυσε σε φωτοβολταϊκά), μήπως ξαναδούμε κάνα τιμολόγιο της προκοπής.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ekrepali : 17-09-21 στις 15:44.

  4. #7264
    Εγγραφή
    21-08-2007
    Περιοχή
    Φάληρο
    Μηνύματα
    1.173
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως όποιος νέος πάροχος μπαίνει στην αγορά παίρνει καμιά επιδότηση για μπορεί να δίνει φτηνά τιμολόγια και να μαζέψει πελάτες;
    Επίσης, κρίσιμο ερώτημα από ποιόν παίρνει την επιδότηση και σε τί αποσκοπεί αυτός?

  5. #7265
    Εγγραφή
    18-09-2014
    Μηνύματα
    769
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    _
    Υποθετική ερώτηση έκανα. Για το πώς μπορούσαν 2 χρόνια και έδιναν τιμολόγια στο κόστος ή και κάτω του κόστους.

    Οτιδήποτε για παράδειγμα έχει σχέση με πράσινη ενέργεια / πράσινη μετάβαση, έχει επιδότηση απ'την Ε.Ε.

  6. #7266
    Εγγραφή
    21-04-2004
    Μηνύματα
    1.236
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    MikroTik RB951Ui-2HnD
    Path Level
    Fastpath
    παιδιά με έχουν ξεσχίσει στα τηλέφωνα από το δικηγορικό γραφείου Ανδρικόπουλου και εν τω μεταξύ χρέος στη ΔΕΗ δεν έχω!

    δε περίμενα τέτοια πράγματα από την ΔΕΗ

    με καλούνε σε όλα τα τηλέφωνα που βρίσκουν σχετιζόμενα με μένα και δε μου λένε περί τίνος προκειται εάν δεν εξακριβωνόσουν τηλεφωνικά και μόνο όλα μου τα στοιχεία!

    γιατί δε μου στέλνουν μια επιστολή ή ένα λογαριασμό ή κάτι τέλος πάντων;

    πως θα απαλλαγώ από αυτούς;
    LL
    __________________________________________________________
    εσπρεσοσυζητήσεις https://www.e-spresso.gr/forum


  7. #7267
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leasedline Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδιά με έχουν ξεσχίσει στα τηλέφωνα από το δικηγορικό γραφείου Ανδρικόπουλου και εν τω μεταξύ χρέος στη ΔΕΗ δεν έχω!

    δε περίμενα τέτοια πράγματα από την ΔΕΗ

    με καλούνε σε όλα τα τηλέφωνα που βρίσκουν σχετιζόμενα με μένα και δε μου λένε περί τίνος προκειται εάν δεν εξακριβωνόσουν τηλεφωνικά και μόνο όλα μου τα στοιχεία!

    γιατί δε μου στέλνουν μια επιστολή ή ένα λογαριασμό ή κάτι τέλος πάντων;

    πως θα απαλλαγώ από αυτούς;
    Το ίδιο μου έκαναν και εμένα, εγώ απλά τους έδωσα το τηλέφωνο μου στο οποίο με κάλεσαν και είχαν για το ίδιο κινητό διαφορετικό όνομα, απλά η Vodafone το είχε δώσει αλλού πριν απο μένα

  8. #7268
    Εγγραφή
    21-04-2004
    Μηνύματα
    1.236
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    Router
    MikroTik RB951Ui-2HnD
    Path Level
    Fastpath
    και πως απαλλάχτηκες από αυτούς;
    LL
    __________________________________________________________
    εσπρεσοσυζητήσεις https://www.e-spresso.gr/forum


  9. #7269
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leasedline Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πως απαλλάχτηκες από αυτούς;
    Τίποτα είπα στην τηλεφωνήτρια να κοιτάξει το όνομα της καρτέλας στο οποίο αντιστοιχεί το τηλέφωνο.....το είδε, είδε γυναικείο και δεν με ξαναπήρε

  10. #7270
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leasedline Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πως απαλλάχτηκες από αυτούς;
    Δηλώνεις όχληση στο τηλέφωνο, οτι ενημερώθηκες και οτι δεν επιθυμείς περαιτέρω επικοινωνία , παρα μόνο δικαστικώς.
    Αν βρήκες το email και έχεις κρατήσει ονοματεπώνυμο στέλνεις
    Γραπτή καταγγελία προς την εταιρεία
    https://www.eett.gr/opencms/opencms/...ataggelia.html

    αν επιμένουν
    https://apps.eett.gr/complaints/Complaint.seam

    Πάντως αποκλείεται να είναι δικηγόροι γιατί δεν έχουν δικαίωμα ούτε να ενοχλούν και αν τυχών προκύψει απειλητικός τόνος διώκεται νομικά

    Καλη συνέχεια , είναι οφτοπικ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Korakios : 18-09-21 στις 13:52.

  11. #7271
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.706
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Ολοι μας έχουμε κατά καιρούς αντίστοιχα προβλήματα.

    Μπλόκαρε το τηλεφωνό τους να ησυχάσεις.

    ΥΓ
    Εχει συμβεί πολλάκις
    Αυτοί που σε παίρνουν δεν είναι δικηγόροι, αλλά δικηγορικό γραφείο (του κώλου) έχει πάρει την δουλειά και πληρώνεται με προμήθεια, ανάλογα πόσα θα καταφέρει να εισπράξει.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  12. #7272
    Εγγραφή
    13-11-2017
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    215
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112626/11255
    ISP
    cosmote
    Router
    speedport plus
    SNR / Attn
    12(dB) / 7.0(dB)
    ηρθε σημερα ο εναντι λογαριασμος της δεη...Γ1 με ΚΟΤ Β,λοιπον 557 kwh,με τιμη 0,11 οπως και τις αλλες φορες,εκπτωση κοτ 0,045,δεν εχει co2 που ειχε στον εκκαθαριστικο και δεν βλεπω τιποτα για ρητρες,συνολικο ποσο λογαριασμου 90 ευρω.

  13. #7273
    Εγγραφή
    08-09-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    201
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    6(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ekrepali Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στους ίδιους κάνεις αμφισβήτηση. Μετά αν απαντήσουν αρνητικά απευθύνεσαι σε Στκ ή/και ΡΑΕ.

    https://energy.elin.gr/media/mhamv2x...atanalosis.pdf

    https://energy.elin.gr/eksipiretisi-...risima-entypa/

    -------------

    Για τα δημοτικά τέλη που ξέχασαν να επιστρέψουν δεν υπάρχει δόλος. Απλά δεν προνόησαν να προγραμματίσουν αυτό το ενδεχόμενο στο σύστημα. Ίδιες και χειρότερες βλακείες είχανε κάνει με τα ΥΚΩ (θυμάσαι τότε που ακύρωσαν όλους τους λογαριασμούς και τους ξαναεκδώσανε).

    Για τη συνέπεια επίσης δε βλέπω δόλο. Απλά στο τμήμα τιμολόγησης δε ξέρουν να ερμηνεύουν σωστά τους όρους του νομικού τμήματος. Τα ίδια έγινε και με τη συνέπεια της περιόδου Ιανουαρίου - Μαΐου. Εκδόθηκαν έναντι μετά τις 1/7 και έβαλαν 5% αντί για 10%. Πήρα το επιπλέον 5% με αμφισβήτηση. Αυτός που ερμήνευσε την τροποποίηση των όρων κατάλαβε πως ότι λογαριασμός εκδίδεται μετά από τις 1/7, θα μπαίνει συνέπεια 5%. Ενώ οι Ειδικοί Όροι - Τιμοκατάλογος που υπογράψαμε πριν 2 χρόνια έλεγε ότι η συνέπεια αφορά τη περίοδο κατανάλωσης. Αυτά πρέπει κάποιος να τα γνωρίζει ή να τα διαβάσει για να γίνει σωστά η μηχανογράφιση. Διαφορετικά γίνεται αυτό το μπάχαλο.

    Δεν έχω παράπονο απ'την Ελίν, καλά την έβγαλα 2 χρόνια. 1200 ευρώ κέρδος απ'το επαγγελματικό συν 300 απ'το οικιακό.

    Το μόνο παράπονο που έχω είναι ότι δεν έκαναν τις τροποποιήσεις 1 μήνα νωρίτερα, ώστε να φύγω και να προλάβω το καλό S1N Fixed της Solar.

    --

    Πάντως ακόμα έχω απορία πως γίνεται Eλίν, Solar, WeEnergy και είχαν τόσο φτηνά τιμολόγια.

    Μήπως όποιος νέος πάροχος μπαίνει στην αγορά παίρνει καμιά επιδότηση για μπορεί να δίνει φτηνά τιμολόγια και να μαζέψει πελάτες;

    Περιμένω να πάρει την νέα άδεια ο Καράτζης (αυτός που πούλησε τη ΚΕΝ στη Volton και επένδυσε σε φωτοβολταϊκά), μήπως ξαναδούμε κάνα τιμολόγιο της προκοπής.
    Μακάρι, άντε να δούμε.... Αν υπάρξει κάτι πιο συμφέρον, εσύ που τα παρακολουθείς και τα κατέχεις, ενημέρωσε μας άμεσα!! Κι εγώ με την Ελίν ευχαριστημένος είμαι γενικά και είναι και πιο οικονομική νομίζω λίγο έστω.... Αν και δεν έχω μεγάλες καταναλώσεις....

  14. #7274
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Ρήτρα σε ΚΟΤ απλά δεν υφίσταται. Το co2 έχει καταργηθεί

  15. #7275
    Εγγραφή
    06-03-2012
    Περιοχή
    Ρόδος
    Μηνύματα
    413
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    170347/21999
    ISP
    Vodafone - VDSL2 35B
    Router
    Vodafone Η268Q
    SNR / Attn
    6.9(dB) / 10.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρήτρα σε ΚΟΤ απλά δεν υφίσταται. Το co2 έχει καταργηθεί
    Αν ισχύει αυτό, είναι μόνο στην ΔΕΗ. Εγώ στο Elpedison Home Day με ΚΟΤ Α μου ήρθε ρήτρα αναπροσαρμωγής μεγαλύτερη από το αρχικό κόστος του ρεύματος. Είμαι στην Elpedison από τον Φεβρουάριο του 20, η ρήτρα έχει αρχίσει και μπαίνει από τον Αύγουστο 2021 (άρα σύνολο 2 λογαριασμόύς μέχρι τώρα), ούτε μια φορά δεν είχα δει ρήτρα πριν.

Σελ. 485 από 1168 ΠρώτηΠρώτη ... 465475480483484485486487490495505 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας