Σελ. 8 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910131828 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 443
  1. #106
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.989
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Ευχαριστώ!! Να οι εντυπώσεις μου από ενισχυτές που δοκίμασα τα Χριστούγεννα που κατέβηκα για τις γιορτές:

    1. Blackstar HT-20 Combo: Δε με ενθουσίασε. Τα καθαρά του ωραία, στο βρώμικο κανάλι όμως τίποτα το ιδιαίτερο. Το πολυδιαφημισμένο ISF δε μου είπε και πολλά. Γενικώς μια από τα ίδια με τον HT-5 που είχα δοκιμάσει πριν καιρό, αλλά σαφέστατα καλύτερος. Ο μικρός με είχε απογοητεύσει πλήρως. Απορρίπτονται.

    2. Bogner Alchemist 2x12: Μου άρεσε περισσότερο από τον Blackstar, αλλά και πάλι χωρίς να με ενθουσιάσει τόσο πολύ στο βρώμικο κανάλι του. Απορρίπτεται κι αυτός.

    3. Bugera 333XL 2x12: Με το που έπαιξα την πρώτη νότα τον λάτρεψα! Το distortion του όπως το θέλω, με master και channel volume στο 1 έπαιζε θαυμάσια χωρίς να είναι μουντός (σε αντίθεση με τους άλλους 2) και χωρίς να ρίχνει τσιμέντα παρά τα 2x12" μεγάφωνα και τα 120Watt (που είναι επίσης μια πολύ σημαντική παράμετρος για μένα). Νομίζω πως οι EMG της κιθάρας μου έδεναν τέλεια με τον 333.

    Από: http://www.noiz.gr/index.php?topic=191003.0

    Δεν τον έχω πολύ καιρό στο διαμέρισμα, αλλά μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος! Παρ' όλα τα 120Watt του αποδίδει μια χαρά σε χαμηλή ένταση, αλλά είμαι σίγουρος πως με μια αλλαγή λαμπών το εργαλείο θα είναι ακόμα καλύτερο. Για την ώρα όμως δεν διατίθεμαι να ρίξω παραπάνω χρήματα, παρά μόνο για να φτιάξω το DIY attenuator που ανέφερα σε προηγούμενο ποστ.

    Άντε τώρα, πρέπει να (ξάνα)μάθω να παίζω κιόλας γιατί τόσο καιρό σκούριασα...
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  2. #107
    Εγγραφή
    04-04-2006
    Περιοχή
    Άστεγος στο Παρίσι
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.184
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    ISP
    Κάποιος άλλος
    Μιας κ τελειώσαμε από φανταριλίκι, Αγγλία κλπ κλπ, ξαναέπιασα κ εγώ το άθλημα γιατί είχα σκουριάσει πάρα πολύ... Η ανεργία βοηθάει κιόλας...

    Ποιον εμπιστεύεστε για καλό σερβις-σετάρισμα ηλεκτρικής στην Αθήνα;; Στην Θεσσ/νικη μόνο ο Τσέλιος μ έκανε καλή κ σωστή δουλειά...

  3. #108
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.989
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Τον Πήτερ Πλατή που είχε παλιά το Rockpile στη Χ. Τρικούπη. Πάντως αν θες ρίχνεις και ματιά εδώ: http://www.noiz.gr/index.php?action=...iew;article=39 Ίσως γλυτώσεις μερικά €€
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  4. #109
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Cool
    Ενδιαφερομαι να ξεκινησω εκμαθηση ηλεκτρικης κιθαρας,εχω τα βασικα,εναν ενισχυτη,μια φτηνη κιθαρα τυπου fender stratocaster η οποια ηταν για χρονια σε κουτι αναξιοποιητη,χρειαζεται ενα καθαρισμα,γυαλισμα και σεταρισμα σε τεχνικο για να ειναι λειτουργικη,προφανως για να αποκτησω τις απολυτως βασικες και απαραιτητες γνωσεις,χρειαζομαι μια σωστη βαση του πως να ξεκινησω και πως θα προχωραω,ωστε μεσα σε μια 2ετια να μπορω καποια πραγματα να τα κανω μονος μου πλεον,δεν θελω να πεταξω χρηματα σε ωδεια που θα μου πλασαρουν οτι θα γινω ενας απο τους καλυτερους και θα παρω πτυχιο κλπ,πρεπει να βρω εναν καθηγητη/δασκαλο εξ θεσσαλονικης,οπου μαζι του θα μπει ενα πλανο και θα προχωραμε οσο υπαρχει εξελιξη και πρακτικη.

    Οι κιθαριστες του forum,τι μπορουν να συμβουλεψουν,αυτα που διαβαζω περι εκμαθησης απο το internet,το skype η δωρεαν μαθηματα,βιβλια,προφανως απευθυνονται σε επιπεδο τουλαχιστον intermediate level.

  5. #110
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.655
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδιαφερομαι να ξεκινησω εκμαθηση ηλεκτρικης κιθαρας,εχω τα βασικα,εναν ενισχυτη,μια φτηνη κιθαρα τυπου fender stratocaster η οποια ηταν για χρονια σε κουτι αναξιοποιητη,χρειαζεται ενα καθαρισμα,γυαλισμα και σεταρισμα σε τεχνικο για να ειναι λειτουργικη,προφανως για να αποκτησω τις απολυτως βασικες και απαραιτητες γνωσεις,χρειαζομαι μια σωστη βαση του πως να ξεκινησω και πως θα προχωραω,ωστε μεσα σε μια 2ετια να μπορω καποια πραγματα να τα κανω μονος μου πλεον,δεν θελω να πεταξω χρηματα σε ωδεια που θα μου πλασαρουν οτι θα γινω ενας απο τους καλυτερους και θα παρω πτυχιο κλπ,πρεπει να βρω εναν καθηγητη/δασκαλο εξ θεσσαλονικης,οπου μαζι του θα μπει ενα πλανο και θα προχωραμε οσο υπαρχει εξελιξη και πρακτικη.

    Οι κιθαριστες του forum,τι μπορουν να συμβουλεψουν,αυτα που διαβαζω περι εκμαθησης απο το internet,το skype η δωρεαν μαθηματα,βιβλια,προφανως απευθυνονται σε επιπεδο τουλαχιστον intermediate level.
    Εγώ θα ξεκίναγα από εδώ.

  6. #111
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδιαφερομαι να ξεκινησω εκμαθηση ηλεκτρικης κιθαρας,εχω τα βασικα,εναν ενισχυτη,μια φτηνη κιθαρα τυπου fender stratocaster η οποια ηταν για χρονια σε κουτι αναξιοποιητη,χρειαζεται ενα καθαρισμα,γυαλισμα και σεταρισμα σε τεχνικο για να ειναι λειτουργικη,προφανως για να αποκτησω τις απολυτως βασικες και απαραιτητες γνωσεις,χρειαζομαι μια σωστη βαση του πως να ξεκινησω και πως θα προχωραω,ωστε μεσα σε μια 2ετια να μπορω καποια πραγματα να τα κανω μονος μου πλεον,δεν θελω να πεταξω χρηματα σε ωδεια που θα μου πλασαρουν οτι θα γινω ενας απο τους καλυτερους και θα παρω πτυχιο κλπ,πρεπει να βρω εναν καθηγητη/δασκαλο εξ θεσσαλονικης,οπου μαζι του θα μπει ενα πλανο και θα προχωραμε οσο υπαρχει εξελιξη και πρακτικη.

    Οι κιθαριστες του forum,τι μπορουν να συμβουλεψουν,αυτα που διαβαζω περι εκμαθησης απο το internet,το skype η δωρεαν μαθηματα,βιβλια,προφανως απευθυνονται σε επιπεδο τουλαχιστον intermediate level.

    Με λίγο googlάρισμα και youtube κάπως βγάζεις άκρη.
    Βασικά ακόρντα είναι μια καλή αρχή.Παράλληλα κοίτα να μάθεις πως διαβάζεις ταμπλατούρα.Μετά μάθε για παράδειγμα την A minor pentatonic scale(5 θέσεις,two notes per string).
    Αν θέλεις να μάθεις να solάρεις η A natural minor(7 θέσεις,3 notes per string) είναι μια καλή αρχή αφού έχεις ακολουθήσει πρώτα τα παραπάνω.
    Το youtube θα σε βοηθήσει επίσης να δείς και τους δακτυλισμούς για παράδειγμα αν σκαλώσεις πουθενά.
    Ένα γρήγορο search για σένα παρακάτω(δες τα με την σειρά).

    https://www.youtube.com/watch?v=jdl53xPX3C8

    https://www.youtube.com/watch?v=8-grcbKnbps

    https://www.youtube.com/watch?v=GaQSLpBnRCs

    http://www.fretjam.com/beginner-guitar-chord-chart.html

    https://www.google.com/search?client...4dUDCAo&uact=5

    https://www.youtube.com/watch?v=H0f0QzMNk-E

    https://www.google.com/search?client...ntatonic+scale

    https://www.google.com/search?q=A+Na...bih=1064&dpr=1

    https://www.guitarmasterclass.net/



    Tip 1:Καθώς μαθαίνεις 1 ακόρντο το παίζεις και μετά τινάζεις το fretting hand σαν να ρίχνεις μούτζα.Το ξαναπιάνεις και repeat.Αυτό θα σε βοηθήσει στην μνήμη των μυών.
    Tip 2:Στις σκάλες η πένα πάντα πάνω κάτω ακόμα και όταν αλλάζεις χορδή(υπάρχει και το economy picking αλλά για αρχή ξέχνα το)

    Καλή αρχή!!!!

  7. #112
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Δεν νομιζω οτι το να αρχισει καποιος παντελως ασχετος με το youtube,θα τον βοηθησει,ισα ισα θα κολλαει σε πραγματα που ισως δεν θα μπορει να καταλαβει και θα νομιζει πως τα βγαζει σωστα ενω δεν ειναι ετσι.Δεν θα προτιμουσα μια τετοια αρχη,ειναι καλυτερο να βρω εναν καθηγητη/δασκαλο,να μου φτιαξει ενα πλανο,μια υλη πως θα ξεκινησω,να μου επισημαινει τι λαθω κανω και στη συνεχεια μπορω να παρακολουθω και πραγματα που εχει απειρα το youtube free.Δηλαδη,δυο μαθηματα 50λεπτα τη βδομαδα,practice οταν υπαρχει ο απαραιτητος χρονος.





  8. #113
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Οι αυτοδίδακτοι στο πηγάδι κατούρησαν?
    To ''δεν θελω να πεταξω χρηματα σε ωδεια'' που είπες με μπέρδεψε και είπα να σε καθοδηγήσω.Συμβουλή για τον δάσκαλο θες δηλαδη?
    Ο δάσκαλος θα σε βοηθήσει να μάθεις τα πράγματα σωστά οπως λές(μη κάνουμε κανόνα οτι μόνος θα μάθεις λάθος όμως) και επίσης θα σε βοηθήσει να κόψεις δρόμο αλλά προφανώς πρέπει να πληρώσεις.
    Ναι,δεν διαφωνώ οτι ο δάσκαλος είναι ότι καλύτερο αλλά πλέον στο internet υπάρχει τόση πληροφορία για όλα τα επίπεδα,αρκεί να κάνεις τις σωστές ερωτήσεις.
    Ένα μεγάλο + για τον δάσκαλο είναι στην θεωρία αν θες να μάθεις,τα χεράκια σου να τα κουνάς μπορείς και μόνος σου.
    Όλο το ζουμί είναι στον τι στοχο έχεις βάλει.Τι είδος θες?
    Αν πάς όπως λες σε δάσκαλο και θές να μείνεις μαζί του φρόντισε να γνωρίζει το είδος που θές να μάθεις.
    Δεν είναι σοφό να πάς σε bluesίστα για να μάθεις shredding και δεν είναι σοφό να πάς σε shredder για να μάθεις blues.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος G.F.D : 29-01-20 στις 05:24.

  9. #114
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα ξεκίναγα από εδώ.
    Kορυφαίο προγραμματάκι
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  10. #115
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από G.F.D Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι αυτοδίδακτοι στο πηγάδι κατούρησαν?
    To ''δεν θελω να πεταξω χρηματα σε ωδεια'' που είπες με μπέρδεψε και είπα να σε καθοδηγήσω.Συμβουλή για τον δάσκαλο θες δηλαδη?

    Ο δάσκαλος θα σε βοηθήσει να μάθεις τα πράγματα σωστά οπως λές(μη κάνουμε κανόνα οτι μόνος θα μάθεις λάθος όμως) και επίσης θα σε βοηθήσει να κόψεις δρόμο αλλά προφανώς πρέπει να πληρώσεις.
    Ναι,δεν διαφωνώ οτι ο δάσκαλος είναι ότι καλύτερο αλλά πλέον στο internet υπάρχει τόση πληροφορία για όλα τα επίπεδα,αρκεί να κάνεις τις σωστές ερωτήσεις.

    Ένα μεγάλο + για τον δάσκαλο είναι στην θεωρία αν θες να μάθεις,τα χεράκια σου να τα κουνάς μπορείς και μόνος σου.
    Όλο το ζουμί είναι στον τι στοχο έχεις βάλει.Τι είδος θες?

    Αν πάς όπως λες σε δάσκαλο και θές να μείνεις μαζί του φρόντισε να γνωρίζει το είδος που θές να μάθεις.
    Δεν είναι σοφό να πάς σε bluesίστα για να μάθεις shredding και δεν είναι σοφό να πάς σε shredder για να μάθεις blues.

    To μετανιωσες δηλαδη? Αλλο πραγμα το ωδειο και αλλο το ιδιαιτερο μαθημα,θεωρω.Πχ,το να παω στο ωδειο Νακα και να πω γεια σας,εχω μια ηλεκτρικη,θελω να μαθω να παιζω,how much,?,προφανως δεν ψαχνω αυτο.Εχει απειρα βιντεακια και ο ζηρας στη σελιδα του,η ποσοι αλλοι δικοι μας ιντερνετικοι δασκαλοι.Φυσικα με ενδιαφερει η θεωρια,να ξερω πεντε πραγματα πριν περασω στο πρακτικο μερος κατευθειαν,σε πρωτη φαση με την κιθαρα που εχω και τον ενισχυτη που εχω,θα ξεκινησω απο τα basics,blues rock και στην πορεια μπορω να αναβαθμισω μαγνητες,ενισχυτη,η ακομη και να αγορασω κατι πιο ποιοτικο,για hard rock/metal ηχο.Aν εχω λαθος οπτικη,μου το λετε,δεν εχω προβλημα να δω τα λινκς που μου προτεινετε και να προσπαθησω να μαθω,απλα δεν θα ξερω αν κανω την χ ψ ασκηση οπως θα πρεπει.

  11. #116
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.655
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    To μετανιωσες δηλαδη? Αλλο πραγμα το ωδειο και αλλο το ιδιαιτερο μαθημα,θεωρω.Πχ,το να παω στο ωδειο Νακα και να πω γεια σας,εχω μια ηλεκτρικη,θελω να μαθω να παιζω,how much,?,προφανως δεν ψαχνω αυτο.Εχει απειρα βιντεακια και ο ζηρας στη σελιδα του,η ποσοι αλλοι δικοι μας ιντερνετικοι δασκαλοι.Φυσικα με ενδιαφερει η θεωρια,να ξερω πεντε πραγματα πριν περασω στο πρακτικο μερος κατευθειαν,σε πρωτη φαση με την κιθαρα που εχω και τον ενισχυτη που εχω,θα ξεκινησω απο τα basics,blues rock και στην πορεια μπορω να αναβαθμισω μαγνητες,ενισχυτη,η ακομη και να αγορασω κατι πιο ποιοτικο,για hard rock/metal ηχο.Aν εχω λαθος οπτικη,μου το λετε,δεν εχω προβλημα να δω τα λινκς που μου προτεινετε και να προσπαθησω να μαθω,απλα δεν θα ξερω αν κανω την χ ψ ασκηση οπως θα πρεπει.
    Δες το link που σου έστειλα, είναι πραγματικά εξαιρετικό.

  12. #117
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Περιοχή
    Μύκονος
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    1
    Uploads
    6
    Ταχύτητα
    109999/10996
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ
    Router
    Speedport Plus
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    To μετανιωσες δηλαδη? Αλλο πραγμα το ωδειο και αλλο το ιδιαιτερο μαθημα,θεωρω.Πχ,το να παω στο ωδειο Νακα και να πω γεια σας,εχω μια ηλεκτρικη,θελω να μαθω να παιζω,how much,?,προφανως δεν ψαχνω αυτο.
    Καλά τα λες αλλα θα έχει και διαφορά η τιμή.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει απειρα βιντεακια και ο ζηρας στη σελιδα του,η ποσοι αλλοι δικοι μας ιντερνετικοι δασκαλοι.Φυσικα με ενδιαφερει η θεωρια,να ξερω πεντε πραγματα πριν περασω στο πρακτικο μερος κατευθειαν
    Το όλο concept λέει να διατηρείς μια ισορροπία μεταξύ θεωρίας και πράξης.Όχι να ξεφεύγει το ένα απο το άλλο.
    Όπως σου είπα προηγουμένως όλο το ζουμί είναι στο τι στοχο έχεις βάλει.Υπάρχει ο hobbyστας που θέλει να μάθει 5 ακόρντα και να λέει σ'αγαπώ μ'αγαπας.Δεν θα τον μαλώσει κανείς.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ,σε πρωτη φαση με την κιθαρα που εχω και τον ενισχυτη που εχω,θα ξεκινησω απο τα basics,blues rock και στην πορεια μπορω να αναβαθμισω μαγνητες,ενισχυτη,η ακομη και να αγορασω κατι πιο ποιοτικο,για hard rock/metal ηχο.Aν εχω λαθος οπτικη,μου το λετε,δεν εχω προβλημα να δω τα λινκς που μου προτεινετε και να προσπαθησω να μαθω,απλα δεν θα ξερω αν κανω την χ ψ ασκηση οπως θα πρεπει.
    Δεν έχεις λάθος οπτική αλλά πράγματα που λές ήδη τα καλύψαμε με τα links που σου ποστάραμε αν τα κοιτάξεις.Έτσι για πλάκα θα ασχολείσαι για μήνες.
    Πως να σκέφτεσαι μόνος σου πήγα να σου δείξω,όχι να σε αποτρέψω να πάς σε δάσκαλο.
    Καλό είναι να έχεις τις ''κεραίες'' σου ανοιχτές παντού για να μάθεις και να μην βάζεις παρωπίδες γιατί το είπε ο Μητσάρας.

  13. #118
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Μια διόρθωση και σχετική σε όσα γράφονται: Παρέλειψα να δώσω link, προσωπικά ένα φεγγάρι που την είδα λίγο να ξαναπιάσω κιθάρα μετά από 20+ χρόνια, αγόρασα το Rocksmith

    Μια χαρά προγραμματάκι για να ξεσκουριάσω και να μάθω και μπορεί να δώσει μεγάλο βάθος πολύ εύκολα.

    Όπως όμως είπε και ο GFD, από εκεί και πέρα είναι θέμα προσωπικών φιλοδοξιών, χρόνου, όρεξης, και προφανώς εξάσκησης και μόνο εξάσκησης. Εγώ το παράτησα επειδή αποδείχτηκε ότι ήταν απλά μια φάση αν και πολύ αραιά και πού συνδέω την ηλεκτρική με το PC και γεμίζω μερικές ώρες, μια φορά το χρόνο

    Σαν πρόγραμμα όμως ΙΜΟ είναι ελβετικός σουγιάς, μπορεί να πιάσει τους πάντες
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  14. #119
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.625
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Μαιστα,θα οργανωθω,καποιον μαστορα θεσσαλονικη να παω το κιθαρονι για service/setup γνωριζει κανεις,περα απο τα δυο κλασσικα μαγαζια ριχαρδος/νακκας.

  15. #120
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.164
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Είμαι με το χέρι στη σκανδάλη για μια LTD EC-1000.

    Έχει κανείς εμπειρία μαζί τους; Έπαιξα για 15-20 λεπτά και τη λάτρεψα. Αν έχει κάνει κάποιος πιο μόνιμη συμβίωση ας δώσει τα φώτα του.

    Θα το εκτιμήσω πολύ!

    Όχι η γυναίκα μου βέβαια, γιατί θα είναι η 4η μου κιθάρα στο νησί. (Στην Ελλάδα έχω μια Jackson WRMG made in Japan και μια Squire Strat)


    Υ.Γ: Μόλις είδα πως υπάρχει αυτό το θέμα, όταν γυρίσω σπίτι θα ποστάρω τα μωρά μου και τον εξοπλισμό.

Σελ. 8 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910131828 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μαθηση ηλεκτρικης κιθαρας
    Από KIT-XDestroyerGR στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-10, 22:48
  2. Περί κουρδίσματος κιθάρας
    Από gtklocker στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-10, 11:03
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-10, 20:22
  4. Αγορά ηλεκτρικής κιθάρας
    Από Gus στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-08, 21:50
  5. Αγορά ηλεκτρικής κιθάρας
    Από Giorgos18 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-07, 18:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας