Σελ. 17 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 71215161718192227 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 241-255 από 443
  1. #241
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σούπερ τότε. Τα creamback είναι η "νέα τάση" σε μέταλ ήχους. Κοιτάζω κι εγώ μήπως γυρίσω σε vintage 30 οπότε πολύ χρήσιμη πληροφορία στο ψάξιμο!
    Βασικά όλοι λένε ότι τα Μ Creamback είναι τα Greenback, αλλά για περισσότερα watt (από τα 20/25W που έχουν vintage/σημερινά Greenback). Μπορεί να είναι κι έτσι, αλλά εγώ δεν ακούω κάτι τέτοιο στα διάφορα συγκριτικά τεστ που έχουν ποστάρει κάποιοι στο Youtube. Ότι συμπέρασμα μπορεί να βγάλει κάποιος από το Youtube τέλος πάντων.

    Και μια και μιλάμε για καμπίνες, αυτούς εδώ τους ξέρεις;;

    https://barefacedaudio.com/

    Φαίνεται πολύ καλή η ιδέα τους, αλλά στην πράξη δεν ξέρω κατά πόσο διαφέρει σε σχέση με μια open back καμπίνα. Άσε που είναι και πανάκριβοι!
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  2. #242
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.169
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Βαρέθηκα να έχω 4 κιθάρες σε στανταρ κούρδισμα, έχω βγάλει 3 για πούλημα με στόχο να φύγουν οι 2. Η Schecter βρήκε αγοραστή οπότε χώθηκα χοντρά για κάτι που είχα στο μυαλό μου.

    Το Andertons είχε την Bill Kelliher Sparrowhawk σε Black Friday προσφορά στα £799 που είναι εξαιρετική τιμή. Το πρόβλημα είναι πως οι pearlham blue έκαναν φτερά σε μερικά λεπτά, και τους έμειναν όλες οι μαύρες. Εξαιτίας αυτού, και το πως πιέζονται από την ESP να τις διώξουν γιατί έρχονται οι updated με Seymour Duncan μαγνήτες αντί για Lace Sensor (o Bill άλλαξε sponsor), η τιμή έμεινε η ίδια.

    Δεν ήθελα όμως τη μαύρη με τίποτα (και μάλλον κανείς άλλος καθώς έχουν ακόμα 10+), και απλά παίζαμε staring game για 2 εβδομάδες.

    Έλα όμως που χθές βγήκε από το πουθενά μια μπλέ πάλι στον κατάλογο (μάλλον επιστροφή, ή εξτρα στοκ που τους ήρθε). Σε 5 λεπτά από όταν ανέβηκε την είχα παραγγείλει, και σήμερα φυλάω καραούλι στην είσοδο να δώ το φορτηγάκι της DHL.

    Ως τεράστιος Mastodon fan, αυτό για μένα είναι γιορτή, γενέθλια, Χριστούγεννα, Πρωτοχρονιά και Πάσχα μαζί.

  3. #243
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT




    Spoiler:
    Είπα κι εγώ, τί γίνεται;; Πολύ νέκρα στο νήμα εδώ και μερικές βδομάδες
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  4. #244
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.169
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Έχω καταλήξει σε πολύ συγκεκριμένες που παίζω οπότε δεν έχει νόημα να συντηρώ 7 κιθάρες πλέον. Έκανα και την αναβάθμιση στην epiphone με graphtec nut, gotoh bridge, seymour duncan και triple shots.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20201202_143157.jpg 
Εμφανίσεις:  9 
Μέγεθος:  792,4 KB 
ID: 222001

    Και το καινούριο μωρό

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  FB_IMG_1607628595905.jpg 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  113,1 KB 
ID: 222002

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  FB_IMG_1607628600168.jpg 
Εμφανίσεις:  6 
Μέγεθος:  104,3 KB 
ID: 222003

  5. #245
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω καταλήξει σε πολύ συγκεκριμένες που παίζω οπότε δεν έχει νόημα να συντηρώ 7 κιθάρες πλέον. Έκανα και την αναβάθμιση στην epiphone με graphtec nut, gotoh bridge, seymour duncan και triple shots.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20201202_143157.jpg 
Εμφανίσεις:  9 
Μέγεθος:  792,4 KB 
ID: 222001
    Nut από μόνος μου δεν πειράζω με τίποτα. Το αφήνω στους γνώστες. Στην LTD Explorer μου έχω Graphtec γέφυρα/tailpiece (τα χρυσοπλήρωσα τότε η αλήθεια είναι) και Gotoh lockin tuners.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και το καινούριο μωρό

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  FB_IMG_1607628595905.jpg 
Εμφανίσεις:  2 
Μέγεθος:  113,1 KB 
ID: 222002

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  FB_IMG_1607628600168.jpg 
Εμφανίσεις:  6 
Μέγεθος:  104,3 KB 
ID: 222003
    Μεγειά! Τί λένε οι Lace Sensor, πχ σε σχέση με EMG; Νομίζω οι συγκεκριμένοι πρέπει να είναι αρκετά high output.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  6. #246
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.169
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Ευχαριστώ! Οι Lace Sensor είναι low/medium output. Είναι οι δεύτεροι signature που έβγαλε (Divinators). Οι πρώτοι, που ήταν στην BK600, ήταν οι Dissonant Aggressor που είχαν γελοιωδώς υψηλό output (18.6k σε bridge).

    Νομίζω οι Divinators είναι οι καλύτεροι μαγνήτες που έχω παίξει ποτέ, πάρα πολύ articulate, σε ενισχυτή με καλό drive (πχ στον Dark Terror μου) ταιριάζουν γάντι. Γενικά ως κιθάρα η sparrowhawk είναι φανταστικό πακέτο με τους Lace και πολύ άνετη στο χέρι αν και γενικότερα προτιμώ πιο χοντρούς λαιμούς. Στη νέα Sparrowhawk σειρά με τους Seymour Duncan Distortion, θα χαθεί πιστεύω αυτός ο σπέσιαλ ήχος, κυρίως γιατί ο distortion είναι μαγνήτης που όλοι ξέρουμε πως ακούγεται και τι δίνει. Όχι ότι δεν είναι καλός φυσικά, κάθε άλλο.

    Πουλήθηκε και η Yamaha, για 3 φορές τα λεφτά που είχα δώσει να την αγοράσω. Και με τα μισά πήγα και πήρα μια ευκαιρία που βρήκα. Ίσως την πιο σπάνια Schecter που έχω πετύχει ποτέ (V-1 Classic) με σκληρή θήκη, σα καινούρια. Σπεκς: Locking tuners, Seymour Duncan '59 και Custom custom, gotoh bridge, korina body-mahogany neck. Νοτιοκορεάτισα από το World Instruments plant. Σεταρισμένη σε C#, η φάση ήταν no brainer.

    Η πρώτη Flying V που έχει περάσει από τα χέρια μου!

    Σπρώχνω την Charvel όσο μπορώ, και θα είμαι με 5 κιθάρες στο σύνολο η κάθε μια σε άλλο κούρδισμα και σπεκς. Νοτ μπαντ!

    - - - Updated - - -

    Να και το κορίτσι

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20201214_143221.jpg 
Εμφανίσεις:  9 
Μέγεθος:  1,04 MB 
ID: 222134

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20201214_143324.jpg 
Εμφανίσεις:  5 
Μέγεθος:  262,5 KB 
ID: 222135

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20201214_143333.jpg 
Εμφανίσεις:  3 
Μέγεθος:  404,6 KB 
ID: 222136

    Είμαι τρελαμένος από το πόσο καλά αποκρίνεται o Custom custom στο χαμηλό κούρδισμα. Ο όγκος γκρεμίζει σπίτια.

  7. #247
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.169
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Άλλαξα χορδές σε Epiphone και Sparrowhawk και αυτή τη φορά αντί για να πάω σε Ernie Ball έβαλα μια άλλη λίγο πιο άγνωστη μάρκα που μου είχαν προτείνει.

    Stringjoy. Ένα σετ 10-52 και ένα σετ 11-58.

    Φουλ ικανοποιημένος, λεβελ απ στα αυτιά μου από τις Ernie Ball ή D'addario, τις προτείνω άνετα!

  8. #248
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.169
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Yamaha έφυγε, Charvel έφυγε, Epiphone έφυγε κι αυτή. Πήρα πίσω σχεδόν 2 φορές τα λεφτά που είχα δώσει για να τις πάρω. ΝΟΤ ΜΠΑΝΤ.

    Οπότε με το κέρδος, ήρθε μια LTD EC-1000 Deluxe καινούρια (μέσα στο κουτί με τις ζελατίνες), από... ενεχυροδανειστήριο σε τιμή μισή από όσο πήγαιναν στο Black Friday. Δεν ξέρω ποιός και πως, αλλά κάνω τούμπες να πάω να την παραλάβω αύριο. Φώτοζ σουν!

  9. #249
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Θέλουμε φωτό από την EC-1000
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  10. #250
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.169
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Χαχαχα, εδώ είσαι. Η κιθάρα όντως ήταν του κουτιού. Έβγαλα τις ζελατίνες μέχρι και από τους μαγνήτες.

    Το φώς δεν είναι και το καλύτερο για να φανεί το flame top!

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  136943292_10157618198201232_2469784238088342550_o.jpg 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  1,09 MB 
ID: 223202

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  136638060_10157618198581232_8968218027555011031_o.jpg 
Εμφανίσεις:  7 
Μέγεθος:  597,0 KB 
ID: 223203

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  136647485_10157618198881232_4697011921072455952_o.jpg 
Εμφανίσεις:  7 
Μέγεθος:  601,6 KB 
ID: 223204

    - - - Updated - - -

    Και μερικές προβλεπόμενες σήμερα που την περιποιηθηκα λίγο

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20210109_112532.jpg 
Εμφανίσεις:  9 
Μέγεθος:  1,05 MB 
ID: 223216

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20210109_112545.jpg 
Εμφανίσεις:  7 
Μέγεθος:  650,6 KB 
ID: 223217

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20210109_112553.jpg 
Εμφανίσεις:  7 
Μέγεθος:  964,2 KB 
ID: 223218

    Ο Custom 5 στη γέφυρα είναι τρέλα.

  11. #251
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Ναι, οι σημερινές φωτό αναδεικνύουν την κιθάρα πολύ καλύτερα την κιθάρα. Το χρώμα δε με τρελαίνει να πω την αλήθεια, αλλά EC-1000 Deluxe καινούργια μισοτιμής μην το πεις ούτε του παπά!! Περί εμφάνισης μου αρέσει που δεν έχει τα πανάθλια abalone bindings που έβαζε/βάζει στα Deluxe μοντέλα. Aν και έχω πει ότι δεν είμαι φαν του Les Paul σχεδίου, και γενικότερα των single cuts, οι ESP/LTD EC μου αρέσουν. Maple cap ή veneer;
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  12. #252
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.169
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, οι σημερινές φωτό αναδεικνύουν την κιθάρα πολύ καλύτερα την κιθάρα. Το χρώμα δε με τρελαίνει να πω την αλήθεια, αλλά EC-1000 Deluxe καινούργια μισοτιμής μην το πεις ούτε του παπά!! Περί εμφάνισης μου αρέσει που δεν έχει τα πανάθλια abalone bindings που έβαζε/βάζει στα Deluxe μοντέλα. Aν και έχω πει ότι δεν είμαι φαν του Les Paul σχεδίου, και γενικότερα των single cuts, οι ESP/LTD EC μου αρέσουν. Maple cap ή veneer;
    Όλες οι LTD και κάποιες E-II είναι veneer δυστυχώς. Όμως έχουν τελείως άλλο προσανατολισμό στο παίξιμο (πιο πολύ shred) οπότε εκτός των XJ frets, έχουν και το μισό πάχος από μια Gibson LP. Από βάρος όμως δεν την λές ελαφριά.

    Overall, το setup της ήταν τέλειο από μαμά. Ούτε intonation δε χρειάστηκε να ρυθμίσω. Ναι, δεν έχει abalone bindings, που ενώ κάποιες φορές μου αρέσουν, νομίζω πως με πράσινο θα γινόνταν λίγο τσίρκο.

    Η κιθάρα ήταν από stock liquidation μαγαζιού. Καθόνταν στο κουτί 2 χρόνια, μέχρι που το στοκ αγοράστηκε από το pawnshop που το έκανε distro στα 3 branches του. Κανείς δεν την πήρε χαμπάρι από πρώτη του Δεκέμβρη όταν την έβγαλαν για πούλημα.

  13. #253
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όλες οι LTD και κάποιες E-II είναι veneer δυστυχώς. Όμως έχουν τελείως άλλο προσανατολισμό στο παίξιμο (πιο πολύ shred) οπότε εκτός των XJ frets, έχουν και το μισό πάχος από μια Gibson LP. Από βάρος όμως δεν την λές ελαφριά.
    Ναι, ξέρω. Είχα παίξει με μια EC-1000 πριν πολλά, πολλά χρόνια σε ένα από τα μουσικά καταστήματα στην Ακαδημίας. Και κατά καιρούς έχω δοκιμάσει διάφορες superstrat LTD. Η ESP Edwards Explorer μου έχει ακριβώς ίδιο λαιμό με τις LTD (μείον τα XJ frets).

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, δεν έχει abalone bindings, που ενώ κάποιες φορές μου αρέσουν, νομίζω πως με πράσινο θα γινόνταν λίγο τσίρκο.
    9/10 φορές τα abalone bindings είναι τσίρκο!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η κιθάρα ήταν από stock liquidation μαγαζιού. Καθόνταν στο κουτί 2 χρόνια, μέχρι που το στοκ αγοράστηκε από το pawnshop που το έκανε distro στα 3 branches του. Κανείς δεν την πήρε χαμπάρι από πρώτη του Δεκέμβρη όταν την έβγαλαν για πούλημα.
    Μεγάλο φάρδος είσαι αδερφέ! Κανόνισε να τη διώξεις κι αυτή την επόμενη βδομάδα

    Μιλώντας για LTD,τις καινούργιες τις Arctic Metal που ανακοινώθηκαν πριν λίγο καιρό τις είδες;;;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ESP-LTD-M-HT-Arctic-Meta.jpg 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  20,4 KB 
ID: 223235

    Σαν τις άσπρες κιθάρες ΔΕΝ έχει λέμε!!
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  14. #254
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.169
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Τις είδα! Καλόβλέπω την ESP Horizon σε Raindeer Blue (που είχε γίνει discontinued και την έβγαλαν πάλι τώρα).

    Περί λευκής κιθάρας δεν είμαι ο μεγαλύτερος φαν, όμως κάνω τούμπες για μια λευκή Les Paul Custom εδώ και χρόνια, αν και ξέρω πως δε θα τολμήσω ποτέ... Είμαι όμως τεράστιος sucker για να βλέπω πως κιτρινίζουν με τον καιρό.

    Νομίζω πως είμαι κομπλέ. Αν πουλήσω από την τωρινή συλλογή μου, θα φύγουν πολλές για να περάσω σε μεγάλα αγαπημένα άλογα. Τύπου ESP Custom shop, PRS private stock για να την κρατήσω μια ζωή.

    Μια EC deluxe την ήθελα από όταν ήμουν προπτυχιακός φοιτητής, βρήκα πρόσφατα φωτογραφίες από το αρχείο MSN messenger, από το μακρινό έτος 2004, που έστελνα σε έναν φίλο μια που μου άρεσε. Τώρα την έχω. I'm a happy bunny κτλ.

    - - - Updated - - -

    Αυτό που θέλω να κάνω, είναι όταν καταφέρω να κατέβω Ελλάδα, να φέρω την πρώτη μου κιθάρα, μια Κορεάτισα Squier του 95 και να την φτιάξω.

    Το σώμα δε λέει πολλά, τα ηλεκτρικά τραγωδία, αλλά ο λαιμός την τελευταία φορά που την είδα προ τριετίας, είχε πάρει αυτό το κέρινο κίτρινο που είναι τρέλα.

  15. #255
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που θέλω να κάνω, είναι όταν καταφέρω να κατέβω Ελλάδα, να φέρω την πρώτη μου κιθάρα, μια Κορεάτισα Squier του 95 και να την φτιάξω.

    Το σώμα δε λέει πολλά, τα ηλεκτρικά τραγωδία, αλλά ο λαιμός την τελευταία φορά που την είδα προ τριετίας, είχε πάρει αυτό το κέρινο κίτρινο που είναι τρέλα.
    Κι εγώ, αν είμαστε ακόμα εδώ πάνω και αν καταφέρουμε να πάμε σε μεγαλύτερο σπίτι, θέλω να φέρω την κλασσική μου κιθάρα και μια Jackson PS4.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


Σελ. 17 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 71215161718192227 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μαθηση ηλεκτρικης κιθαρας
    Από KIT-XDestroyerGR στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-10, 22:48
  2. Περί κουρδίσματος κιθάρας
    Από gtklocker στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-10, 11:03
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-10, 20:22
  4. Αγορά ηλεκτρικής κιθάρας
    Από Gus στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-08, 21:50
  5. Αγορά ηλεκτρικής κιθάρας
    Από Giorgos18 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-07, 18:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας