Σελ. 22 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 21217202122232427 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 316-330 από 443
  1. #316
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.168
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Δεν υπάρχει ώρες ώρες το φάρδος... Σα καινούριος, να ναι καλά η κοπέλα
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  20210318_151506.jpg 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  590,5 KB 
ID: 225717

  2. #317
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.457
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Το νήμα πρέπει να μετονομαστεί σε "Οι αγοραπωλησίες του Veldrin"
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  3. #318
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.168
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το νήμα πρέπει να μετονομαστεί σε "Οι αγοραπωλησίες του Veldrin"
    Να ανοίξουμε κι άλλο ένα με μοτοσυκλέτες να γίνει της κακομοίρας


    Έντάξει ο Yamaha είναι καταπληκτικός out of the box, και πολύ straight forward στο να πάρεις καλούς ήχους. Πιο καλά από όλες τις κιθάρες σε high gain καταστάσεις μαζί του έχει ταιριάξει η EC-1000 σε στανταρ κούρδισμα (σε drop C με την Sparrowhawk μπουκώνει). Κατέληξα στις 2 τα ξημερώματα μετά τη δουλειά, να παίζω ένα δίωρο και να έχω ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά παρά την κούραση.

    Πως διάολο βγάζουν αυτά τα ηχειάκια τέτοιο όγκο;

    Γιαμαχάρα σ αγαπώ.

  4. #319
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Στη δουλειά πάντως, που έχουμε ένα μικρό studio, ένας Yamaha THR100H Dual για high gain δε μου άρεσε καθόλου.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  5. #320
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.168
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από megahead13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη δουλειά πάντως, που έχουμε ένα μικρό studio, ένας Yamaha THR100H Dual για high gain δε μου άρεσε καθόλου.
    Θυμάμαι που το είχαμε συζητήσει. O THR100 μου αρέσει πολύ, αλλά ο μικρός είναι αρκετά διαφορετικός ως τώρα. Έχει και μια αμεσότητα στις ρυθμίσεις που δυστυχώς λείπει από τον Boss που έχει τα κέρατα του επάνω, αλλά αν θες να παίξεις σοβαρή μπάλα μαζί του είναι απαραίτητο να συνδεθεί στο PC. Δεν είναι πάντως ανταγωνιστικά προιόντα. Ο Yamaha είναι ο ultimate/master of the universe portable ενισχυτής. Ο Boss είναι tube killer (εκεί ο κατοστάρης χάνει γιατί η μπος έχει βάλει και όλο το οικοσύστημα της μέσα στο πακέτο).

    Κουρκουλος voice: -Τι κάνετε μωρέ... Πουλάτε και πετάλια! Όχι άλλα features, όχιιιιι...

    Απόψε θα συνδέσω τον μικρό σε PC και DAW και θα παίξω με τις εκδόσεις μεταξύ V1 και V2 να δώ τι γίνεται.

    Στο τσακίρ κέφι θα ανεβάσω και sample να μου πείς γνώμη.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Veldrin : 19-03-21 στις 15:10.

  6. #321
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θυμάμαι που το είχαμε συζητήσει. O THR100 μου αρέσει πολύ, αλλά ο μικρός είναι αρκετά διαφορετικός ως τώρα. Έχει και μια αμεσότητα στις ρυθμίσεις που δυστυχώς λείπει από τον Boss που έχει τα κέρατα του επάνω, αλλά αν θες να παίξεις σοβαρή μπάλα μαζί του είναι απαραίτητο να συνδεθεί στο PC. Δεν είναι πάντως ανταγωνιστικά προιόντα. Ο Yamaha είναι ο ultimate/master of the universe portable ενισχυτής. Ο Boss είναι tube killer (εκεί ο κατοστάρης χάνει γιατί η μπος έχει βάλει και όλο το οικοσύστημα της μέσα στο πακέτο).

    Κουρκουλος voice: -Τι κάνετε μωρέ... Πουλάτε και πετάλια! Όχι άλλα features, όχιιιιι...
    Λίγο, πολύ ισχύει αυτό. Εξαρτάται τον καθένα τι θέλει. Άλλους τους βολεύει, άλλους όχι. Γενικά όμως μπορείς να πετύχεις πολύ καλά αποτελέσματα και χωρίς σύνδεση σε PC. Κι αυτό είναι η μεγάλη επιτυχία του Katana. Σε μια εποχή όμως που ένα σωρό κόσμος παίζει με μηχανάκια τύπου Helix και plugins στο PC, πιστεύω πως η Boss καλά έκανε.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απόψε θα συνδέσω τον μικρό σε PC και DAW και θα παίξω με τις εκδόσεις μεταξύ V1 και V2 να δώ τι γίνεται.

    Στο τσακίρ κέφι θα ανεβάσω και sample να μου πείς γνώμη.
    Αναμένουμε
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  7. #322
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.168
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Τρομερό παιχνιδι ο Yamaha. Και να πώ την αλήθεια μου, λόγω του steinberg driver του συνεργάζεται πολύ καλύτερα με τα windows και το studio one. Ένα γρήγορο-πρόχειρο sample δοκιμάζοντας τον με τη Sparrowhawk. Λινκ: https://soundcloud.com/dimitris-papp.../s-jZW4wiOYZEh

    Σίγουρα δεν έχει τις δυνατότητες του Boss, αλλά είναι πολύ πιο εύκολο να γράψεις μαζί του.

  8. #323
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Δεν είναι κακό
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  9. #324
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.168
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Έφυγε η Chapman σήμερα για 3 κατοστάρικα και μαζί με τα κέρδη της εβδομάδας από τα κρύπτο πήρα μια...

    Yamaha MT-03

  10. #325
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Show off!

    Εσύ που είσαι Les Paulάκιας θα λατρέψεις αυτό το project:





    Πραγματικά, ακόμα κι εμένα που δεν το έχω με τις Les Paul και γενικότερα με τις single cut, μου αρέσει πάρα πολύ το τελικό αποτέλεσμα

    - - - Updated - - -

    Επίσης τελευταία ανακάλυψη προ ολίγων λεπτών:



    https://eartguitar.com/products/eart...ar-les-pal-512
    https://www.reddit.com/r/guitars/com..._eart_guitars/

    Les Paul στα $300 με stainless steel frets, locking tuners και Epiphone tuneomatic και tailpiece;; Η μήνυση πότε θα πέσει;;
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  11. #326
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.168
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Ποιός άθλιος, άθλιος, σκάβει LP Custom '70s για να βάλει P90s. Σίγουρα δεν είναι my cup of tea αυτά που της έκανε, ειδικά στα electronics της αλλά το παλικάρι θέλει βραβείο που απεκατέστησε τα αίσχη...

    Btw η ΗΒ LP του Agufish πάντα βγαίνει υπερβολικά φθηνά στο fb marketplace (£200) που είναι σχετικά κλοπή, αν κάποιος μπορεί να ζήσει με αυτό το τοπ που έχει.

    Ωραία ανακάλυψη η EGLP-512, αλλά πολύ κοντά στις τιμές των Epiphone. Και αυτού του τύπου τις sleepers τις παντρεύεσαι γιατί φεύγουν μόνο με σκότωμα στην τιμή.

    Μετά από όλα τα κύματα που περάσανε από τα χέρια μου, τα περισσότερα λεφτά τα έβγαλα από ξεχασμένες Γιαπωνέζες (Blade, Edwards, Burny), οι οποίες όμως έπαιζαν το ίδιο και ήταν φτιαγμένες καλύτερα από οποιαδήποτε Αμερικάνα Fender ή Gibson Standard.

    Επόμενο και τελευταίο βήμα στο κιθαριστικό πάρε δώσε -επειδή με κούρασε όλο αυτό, και είχα και μια άσχημη εμπειρία με έναν τύπο που το έπαιξε αγοραστής αλλά ήθελε απλά τη διεύθυνση για να σουφρώσει τα πάντα (ευτυχώς έχω καλό συναγερμό), θα είναι να φύγουν σχεδόν όλες και να πάω σε αυτό που είχα αναφέρει μερικές σελίδες πριν.

    PRS wood library.

  12. #327
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιός άθλιος, άθλιος, σκάβει LP Custom '70s για να βάλει P90s. Σίγουρα δεν είναι my cup of tea αυτά που της έκανε, ειδικά στα electronics της αλλά το παλικάρι θέλει βραβείο που απεκατέστησε τα αίσχη...
    Κι όμως είναι πολλοί που γουστάρουν στυλ Les Paul Custom με P90s. Το γιατί με ξεπερνά.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Btw η ΗΒ LP του Agufish πάντα βγαίνει υπερβολικά φθηνά στο fb marketplace (£200) που είναι σχετικά κλοπή, αν κάποιος μπορεί να ζήσει με αυτό το τοπ που έχει.
    Η HB LP του Agufish μου αρέσει να σου πω την αλήθεια.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία ανακάλυψη η EGLP-512, αλλά πολύ κοντά στις τιμές των Epiphone. Και αυτού του τύπου τις sleepers τις παντρεύεσαι γιατί φεύγουν μόνο με σκότωμα στην τιμή.
    Με stainless steel frets και locking κλειδιά;; Δε νομίζω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από όλα τα κύματα που περάσανε από τα χέρια μου, τα περισσότερα λεφτά τα έβγαλα από ξεχασμένες Γιαπωνέζες (Blade, Edwards, Burny), οι οποίες όμως έπαιζαν το ίδιο και ήταν φτιαγμένες καλύτερα από οποιαδήποτε Αμερικάνα Fender ή Gibson Standard.
    Καλά τον λαιμό των Edwards τον ξέρουμε. Στην πλειονότητα των περιπτώσεων είναι ίδιο neck profile με ESP/LTD. Για πες για Burny. Τις γλυκοκοίταζα εχθές στα reverb, ebay.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επόμενο και τελευταίο βήμα στο κιθαριστικό πάρε δώσε -επειδή με κούρασε όλο αυτό, και είχα και μια άσχημη εμπειρία με έναν τύπο που το έπαιξε αγοραστής αλλά ήθελε απλά τη διεύθυνση για να σουφρώσει τα πάντα (ευτυχώς έχω καλό συναγερμό), θα είναι να φύγουν σχεδόν όλες και να πάω σε αυτό που είχα αναφέρει μερικές σελίδες πριν.
    Θέλω να βάλω κι εγώ συναγερμό κάποια στιγμή. Μίλησες στην αστυνομία για το περιστατικό; Τον έπιασαν;;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    PRS wood library.
    Τ' αφεντικό τρελάθηκε!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος megahead13 : 19-04-21 στις 15:35. Αιτία: typo
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  13. #328
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.168
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Οι Edwards ναι, είναι ίδιο neck profile με ESP = εξαιρετικά γρήγορο.

    Burny και Greco όπου δείς καλή τιμή, δεν έχει φάει ξύλο, και το serial είναι Fujigen (ή Japan γενικότερα), όρμα! Είναι υπέροχες, αν έγραφαν Gibson στο headstock θα έκαναν 2-3 χιλιάρικα. Σε μια τιμή £600-£700 όλοι είναι πρόθυμοι να συζητήσουν. Οι Burny είναι οι γνωστές μας Γιαπωνέζες Fernandes, με άλλο όνομα.

    Μίλησα με αστυνομία και το security μου. Δεν πρόλαβε να γίνει burglary γιατί έχω το πλεονέκτημα του να έχω ιδιωτικό δρόμο -και άρχισε το κινητό μου να στέλνει ειδοποιήσεις στις 2 τα ξημερώματα- όποτε δεν πρόλαβε να φτάσει στην πόρτα, αλλά ενημερώθηκαν όλοι οι εμπλεκόμενοι. Το θράσος είναι που σε τρελαίνει, αλλά πλέον πωλήσεις μόνο στην πόρτα. Το να μπεί κάποιος και να του δώσω να παίξει, σίγουρα τελείωσε (κυρίως ψυχολογικά από τη δική μου τη μεριά είναι το πρόβλημα - έπεσα σε εξαίρεση καθώς συνήθως μια χαρά ήταν οι άνθρωποι).

    Μου ζητάνε την Sparrowhawk γύρω στο χιλιάρικο, πουλάω και δύο ή τρείς από τις άλλες και υπάρχουν πολύ καλές ευκαιρίες σε wood library χωρίς να πουλήσω το νεφρό μου.

    (Stainless steel frets δεν είμαι τόσο μεγάλος φαν γιατί τρώνε τις χορδές για πρωινό -γούστα είναι αυτά βέβαια-, αλλά locking tuners είναι το πιο απλό πράγμα να αλλάξεις όπως και να έχει).

  14. #329
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Περιοχή
    City of light with thy violet crown
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    6.990
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    150/30Mbps
    ISP
    BT FTTP
    Router
    pfSense/Openreach ONT
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι Edwards ναι, είναι ίδιο neck profile με ESP = εξαιρετικά γρήγορο.
    Ναι, η Explorer που έχω είναι Edwards.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Burny και Greco όπου δείς καλή τιμή, δεν έχει φάει ξύλο, και το serial είναι Fujigen (ή Japan γενικότερα), όρμα! Είναι υπέροχες, αν έγραφαν Gibson στο headstock θα έκαναν 2-3 χιλιάρικα. Σε μια τιμή £600-£700 όλοι είναι πρόθυμοι να συζητήσουν. Οι Burny είναι οι γνωστές μας Γιαπωνέζες Fernandes, με άλλο όνομα.
    Ναι, αλλά δε μου είπες το neck profile των Burny, Greco πως είναι* Επίσης πως καταλαβαίνεις ότι το S/N είναι από Fujigen;; Πάντως παίζουν πολλές Greco, Edwards, Burny (ακόμα και στο βρετανικό ebay, άρα δεν έχεις να πληρώνεις επιπλέον δασμούς και ΦΠΑ). Δυστυχώς παλιές Γιαπωνέζες Tokai δε βλέπω (μόνο κάτι καινούργιες που είναι Made In China) και κάτι Navigator (μάρκα της ESP κι αυτή) που πήρε το μάτι μου στο Reverb πάνε πάνω από £1200.

    * Βρήκα χθες μια σχετική συζήτηση εδώ, αλλά δεν πρόλαβα να της ρίξω μια ματιά.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
    (Stainless steel frets δεν είμαι τόσο μεγάλος φαν γιατί τρώνε τις χορδές για πρωινό -γούστα είναι αυτά βέβαια-, αλλά locking tuners είναι το πιο απλό πράγμα να αλλάξεις όπως και να έχει).
    Να αλλάξεις τα κλειδιά όντως είναι γελοίο, αλλά μαμά τα βλέπεις συνήθως σε κιθάρες άνω των 500/600 (€ ή $ ή £) στις μεγάλες εταιρείες. Δεν ξέρω αν τα stainless steel τρώνε τις χορδές τόσο γρήγορα, πάντως η αίσθησή τους είναι τρομερή, ειδικά στα bendings. Εναλλακτικό υλικό (που μου είχε προταθεί στο λαιμό της Superstrat που φτιάχνω) είναι το EVO Gold fretwire. Το κακό όμως είναι ακριβώς αυτό που λέει και το όνομά του: Χρυσίζει. Ταιριάζει πολύ αν έχεις χρυσό hardware (ή μαύρη κιθάρα με μαυρό hardware, μάλλον θα κάνει ωραία αντίθεση), σε τίποτα Les Paul Custom και σε ακουστικά όργανα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος megahead13 : 19-04-21 στις 20:38.
    Όταν ενώνουμε τις δυνάμεις μας, μπορούμε να πετύχουμε το ακατόρθωτο - Παναγιώτης Γιαννάκης

    Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion -
    Michael Jordan


  15. #330
    Εγγραφή
    05-09-2005
    Περιοχή
    Belfast, Northern Ireland
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.168
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/72
    ISP
    Sky
    Σωστός, δε σου είπα γιατί είναι ακριβώς αυτό που αντιγράφουν. Λαιμός Gibson LP τύπου '60s. Είναι τα απόλυτα αντίγραφα των Gibson. Όπως και οι Γιαπωνέζες Epiphone που είναι υπέροχες.

    Οι Navigator είναι εξαιρετικές, με προφίλ ESP, αλλά τις αγοράζεις μόνο Τζαπαν αν δε θες να σε γδάρουν.

    Υπάρχουν και σύγχρονες-καινούριες Tokai MiJ αλλά με την ανάλογη τιμή, περίπου 30% κάτω σε τιμή από τις Gibson LP Standard. Για τις Κινέζες δεν υπάρχει φυσικά κανένας λόγος να ασχοληθεί κάποιος.

    To Fujigen συνήθως βάζει serial που ξεκινάει από F και μετά είναι ανάλογα της μάρκας ή της χρονολογίας (F, FG, FJ κτλ). Υπάρχουν πολλά dating sites που δείχνουν τον τόπο κατασκευής, ή μερακλήδες που λένε χρήσιμες πληροφορίες για τον τόπο κατασκευής -χρήσιμο όταν θες να επιβεβαιώσεις πως κάτι δεν είναι counterfeit.

Σελ. 22 από 30 ΠρώτηΠρώτη ... 21217202122232427 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μαθηση ηλεκτρικης κιθαρας
    Από KIT-XDestroyerGR στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-10, 22:48
  2. Περί κουρδίσματος κιθάρας
    Από gtklocker στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-10, 11:03
  3. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-10, 20:22
  4. Αγορά ηλεκτρικής κιθάρας
    Από Gus στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-08, 21:50
  5. Αγορά ηλεκτρικής κιθάρας
    Από Giorgos18 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-04-07, 18:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας