Σελ. 2 από 14 ΠρώτηΠρώτη 1234712 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 209
  1. #16
    Εγγραφή
    07-07-2010
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Exclamation
    Απλά πληροφοριακά...
    Για την Ελλάδα λειτουργεί εδώ και μερικούς μήνες τηλεφωνική εξυπηρέτηση στα ελληνικά με δωρέαν νούμερο κλήσης!!!

    Απο την ελληνική έκδοση της σελίδας της Logitech :

    Τεχνική υποστήριξη
    Εάν θέλετε να επικοινωνήσετε με την τεχνική υποστήριξη της Logitech παρακαλώ καλέστε τον αριθμό:
    00800 44146191
    Υποστήριξη παρέχεται από Δευτέρα έως Παρασκευή, από 09:00 έως 18:00

    Η ανταπόκριση και εξυπηρέτηση είναι άμεση!!!

  2. #17
    Εγγραφή
    09-12-2007
    Περιοχή
    Planet earth
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    366
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    400/40
    ISP
    Ziggo-Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Thewiz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά πληροφοριακά...
    Για την Ελλάδα λειτουργεί εδώ και μερικούς μήνες τηλεφωνική εξυπηρέτηση στα ελληνικά με δωρέαν νούμερο κλήσης!!!

    Απο την ελληνική έκδοση της σελίδας της Logitech :

    Τεχνική υποστήριξη
    Εάν θέλετε να επικοινωνήσετε με την τεχνική υποστήριξη της Logitech παρακαλώ καλέστε τον αριθμό:
    00800 44146191
    Υποστήριξη παρέχεται από Δευτέρα έως Παρασκευή, από 09:00 έως 18:00

    Η ανταπόκριση και εξυπηρέτηση είναι άμεση!!!
    Χαίρομαι που ακούω ότι το ελληνικό τμήμα δουλεύει ομοίως άψογα, γιατί δυστυχώς δεν ισχύει πάντα...
    "Δεν ελπίζω τίποτα. Δε φοβάμαι τίποτα. Είμαι λέφτερος."
    Ν. Καζαντζάκης

  3. #18
    Εγγραφή
    07-07-2010
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    11
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Smile
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ikar6 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαίρομαι που ακούω ότι το ελληνικό τμήμα δουλεύει ομοίως άψογα, γιατί δυστυχώς δεν ισχύει πάντα...
    Η αλήθεια ειναι οτι και το ελληνικο τμήμα βρίσκεται στο εξωτερικό αν και οι κλήσεις ειναι χωρις χρέωση. Ισως για αυτό η εξυπηρέτηση είναι εξίσου καλη!

  4. #19
    Εγγραφή
    13-08-2010
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Εμενα παιδια η περιπτωση μου με την Logitech ειναι ακομη πιο κουλη... Εχω τα z5450 (wireless speakers). Η εγγυηση που εχουνε ειναι 2 χρονια... Τα ειχα αγορασει το Μαιο του 2008. Οταν ηταν ακομη μεσα στην εγγυηση ειχε καει το ενα wireless ηχειο. Τους τηλεφωνησα και μου ειχε πεσει η γραμμη τοτε... Και δεν ξαναπηρα γιατι δεν με ενοιαζε κιολας τοσο πολυ που ειχε καει το πισω γιατι δεν τα χρησιμοποιουσα και τοσο τα wireless..
    Πριν απο 3 μερες κολλησε και το Control Center και δεν μπορουσα να τα αναψω καθολου. Παιρνω τηλεφωνο την Logitech και ρωταω αν γινεται επισκευη των ηχειων καθως εχει ληξη η εγγυηση. Με πληροφορουνε πως δυστυχως δεν γινεται επισκευη σε κανενα ειδος. Απογοητευομαι εγω και ρωταω αν πουλανε ανταλλακτικα τουλαχιστον.. Οχι λενε παλι.. και λεω απο μεσα μου θα τα πεταξω ρε γαμωτο... Μου λεει ο υπαλληλος να τους στειλω την αποδειξη αγορας ομως... Γιατι..; Ανναρωτιεμαι εγω.. Μου λεει.. "Για να σας στειλουμε καινουργια ηχεια... Παροτι εχει ληξη η εγγυηση θα σας εξυπηρετησουμε." Προφανως επεσα απο τα συννεφα... Προφανως ειχανε δει οτι τα ηχεια αντιμετωπιζανε προβλημα απο πριν για αυτο τα αλλαξανε... αλλα οπως και να εχει δεν το περιμενα με τιποτα να μου στειλουνε καινουργια...

  5. #20
    Εγγραφή
    09-12-2007
    Περιοχή
    Planet earth
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    366
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    400/40
    ISP
    Ziggo-Vodafone
    Όταν μία εταιρεία σε αντιμετωπίζει με τέτοιο σεβασμό αγοράζεις ή δεν ξανα-αγοράζεις προϊόντα της; Έστω και αν πρέπει να το πληρώσεις λίγο ακριβότερα...
    "Δεν ελπίζω τίποτα. Δε φοβάμαι τίποτα. Είμαι λέφτερος."
    Ν. Καζαντζάκης

  6. #21
    Εγγραφή
    04-06-2006
    Περιοχή
    Διομήδεια Ξάνθης
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    56
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    TP-Link Archer VR600
    SNR / Attn
    29.3(dB) / 6.9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από benzidirk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα παιδια η περιπτωση μου με την Logitech ειναι ακομη πιο κουλη... Εχω τα z5450 (wireless speakers). Η εγγυηση που εχουνε ειναι 2 χρονια... Τα ειχα αγορασει το Μαιο του 2008. Οταν ηταν ακομη μεσα στην εγγυηση ειχε καει το ενα wireless ηχειο. Τους τηλεφωνησα και μου ειχε πεσει η γραμμη τοτε... Και δεν ξαναπηρα γιατι δεν με ενοιαζε κιολας τοσο πολυ που ειχε καει το πισω γιατι δεν τα χρησιμοποιουσα και τοσο τα wireless..
    Πριν απο 3 μερες κολλησε και το Control Center και δεν μπορουσα να τα αναψω καθολου. Παιρνω τηλεφωνο την Logitech και ρωταω αν γινεται επισκευη των ηχειων καθως εχει ληξη η εγγυηση. Με πληροφορουνε πως δυστυχως δεν γινεται επισκευη σε κανενα ειδος. Απογοητευομαι εγω και ρωταω αν πουλανε ανταλλακτικα τουλαχιστον.. Οχι λενε παλι.. και λεω απο μεσα μου θα τα πεταξω ρε γαμωτο... Μου λεει ο υπαλληλος να τους στειλω την αποδειξη αγορας ομως... Γιατι..; Ανναρωτιεμαι εγω.. Μου λεει.. "Για να σας στειλουμε καινουργια ηχεια... Παροτι εχει ληξη η εγγυηση θα σας εξυπηρετησουμε." Προφανως επεσα απο τα συννεφα... Προφανως ειχανε δει οτι τα ηχεια αντιμετωπιζανε προβλημα απο πριν για αυτο τα αλλαξανε... αλλα οπως και να εχει δεν το περιμενα με τιποτα να μου στειλουνε καινουργια...
    Φίλε μου κι εμένα μου χάλασε το ένα πίσω ηχείο από τα Ζ5450 τα οποία είχα πάρει από το e-shop.

    Να πω πως η εξυπηρέτιση από το e-shop τραγική, θέλανε να μου πιστώσουνε μόνο 100 ευρώ (240 τα είχα αγοράσει) και δεν δεχόντουσαν καν να στήλουν στην logitech με απλό γράμμα τις άκρες από τα καλώδια ρεύματος και την άκρη του κάλωδιου που πηγαίνει στο pod των ηχείων.

    Από την logitech επικοινώνησαν αρκετές φορές μαζί τους για να τους πήσουνε.
    Τελίκα μου στήλανε από την logitech με courrier καινούργια ηχέια χωρίς καμία χρέωση.

    Να ξέρεις τα Z5450 έχουν αποσυρθεί εδώ και πολύ καιρό. Οπότε αν σταθείς τυχερός και σου τα αντικαταστήσουνε αν και εκτός εγγύησης να ξέρεις πως θα είσαι διπλά τυχερός γιατί θα λάβεις το πιο μεγάλο μοντέλο, τα Z5500.

    ........Auto merged post: followgr πρόσθεσε 4 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ikar6 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν μία εταιρεία σε αντιμετωπίζει με τέτοιο σεβασμό αγοράζεις ή δεν ξανα-αγοράζεις προϊόντα της; Έστω και αν πρέπει να το πληρώσεις λίγο ακριβότερα...
    Εγώ φίλε μου πραγματικά έπαθα πλάκα με την εξυπηρέτηση και απογοητεύτικα πραγματικά από το e-shop.

    Οι δικοί μας εδώ δεν θέλανε να στήλουνε ένα απλό γράμμα στην γερμανία (δεν τους ζητήσανε ολόκληρα τα ηχεία μόνο τα 3 βύσματα) και η logitech έστειλε ολόκληρα ηχέια από γερμανία με όλα τα έξοδα δικά τους συν το ότι ήτανε και πιο μεγάλα και πιο ακριβλα από αυτά που χαλάσανε.

    Logitech
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος followgr : 15-08-10 στις 15:53. Αιτία: auto merged post

  7. #22
    Εγγραφή
    13-08-2010
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Φιλε μου τα ηχεια που θα μου στειλει η Logitech ειναι τα z5500. Το κακο ειναι οτι χανω μια οπτικη και ασυρματα αλλα κερδιζω σε ισχυ... Οποτε μικρο το κακο... Και πραγματικα με κερδισε σαν πελατη αυτη η κινηση της Logitech... αν και ειμαι ηδη καλος πελατης καθως για ποντικια, πληκτρολογια και ηχεια εχω δωσει αρκετα λεφτα μεχρι τωρα....

  8. #23
    Εγγραφή
    05-06-2008
    Περιοχή
    Αθήνα Καλλιθέα
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    1.280
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΕΔΕΤ Δίοδος
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    Netgear Nighthawk D7000
    SNR / Attn
    16(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    φιλε μου τα ζ5500 εχουν κανονικοτατα οπτικη...
    CPU:intel i7 2600k, Motherboard:Gigabyte Z68XP-UD3p,Μνημες:Corsair Vengeance 16GB DDR3-1600 Kit,Gpu:sapphire 6950 2gb,Hardisk:500gb seagate,f3 1t,Soundcard:Asus Xonar D2/PM,Monitor:Lgm227WD Full hd,Case:HAF 932,Os:7 ultimate 64-bit,Sound:z5500 logitech,Keyboard:Logitecg g110,Mouse:g9x

  9. #24
    Εγγραφή
    12-12-2008
    Μηνύματα
    65
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Μπράβο, είναι πολύ καλό να αναφέρονται και τα καλά, εκτός από τα απαράδεκτα.

  10. #25
    Εγγραφή
    21-04-2007
    Μηνύματα
    523
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    19107 /1021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Router
    D Link 2740B
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Mε αφορμή το παραπάνω μήνυμα του and64 έστειλα κι εγώ mail στην logitech αφού και σε μένα η δεξιά πλευρά του ποντικιού mx revolution είχε αρχίσει να ξεφλουδίζεται... είχα ξεγράψει την αλλαγή του ακόμα κι αν ίσχυε η εγγύηση αφού θεωρούσα ότι το eshop ούτε για πλάκα δε θα το άλλαζε καθώς κι ότι το ξεφλούδισμα προερχόταν από δική μου σκληρή χρήση... οι άνθρωποι στην logitech μου απάντησαν 2 μέρες μετά και επειδή το mx revolution δεν παράγεται πια μου έστειλαν τον καλύτερο αντικαταστάτη του Performance MX 8 μέρες αργότερα διότι λόγω έλλειψης stock δεν μπορουσαν νωρίτερα... από το παλιό ποντίκι δε μου ζήτησαν να τους επιστρέψω τίποτα... Ένα μεγάλο στην Logitech...

  11. #26
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.943
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Εγώ είχα στείλει email για ένα MX1000 Laser, η ροδέλα του οποίου δεν πατιόταν πλέον, αλλά επειδή δεν είχα απόδειξη αγοράς, δεν μπορούσαν να μου το αντικαταστήσουν. Μου έδωσαν όμως κωδικό έκπτωσης στο online κατάστημά τους για οποιαδήποτε συσκευή ήθελα. Καθόλου άσχημα, αν αναλογιστεί κανείς ότι το ΜΧ1000 ήταν περίπου τεσσάρων ετών.
    Ανυπόγραφος

  12. #27
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mε αφορμή το παραπάνω μήνυμα του and64 έστειλα κι εγώ mail στην logitech αφού και σε μένα η δεξιά πλευρά του ποντικιού mx revolution είχε αρχίσει να ξεφλουδίζεται... είχα ξεγράψει την αλλαγή του ακόμα κι αν ίσχυε η εγγύηση αφού θεωρούσα ότι το eshop ούτε για πλάκα δε θα το άλλαζε καθώς κι ότι το ξεφλούδισμα προερχόταν από δική μου σκληρή χρήση... οι άνθρωποι στην logitech μου απάντησαν 2 μέρες μετά και επειδή το mx revolution δεν παράγεται πια μου έστειλαν τον καλύτερο αντικαταστάτη του Performance MX 8 μέρες αργότερα διότι λόγω έλλειψης stock δεν μπορουσαν νωρίτερα... από το παλιό ποντίκι δε μου ζήτησαν να τους επιστρέψω τίποτα... Ένα μεγάλο στην Logitech...
    Δεν σε χάλασε!! Με το e-shop δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι καν.
    Εμενα ξεφλούδισε σε λιγότερο απο χρόνο, περίπου στους 7-8 μήνες χρήσης. Περίεργο πάντως να μην σου ζητήσουν τον δέκτη του παλιού πίσω, σε μενα και σε άλλους τότε τον ζήταγαν...
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  13. #28
    Εγγραφή
    21-04-2007
    Μηνύματα
    523
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Wind Full
    Ταχύτητα
    19107 /1021
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Tellas - ΒΥΡΩΝΑΣ
    Router
    D Link 2740B
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από and64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σε χάλασε!! Με το e-shop δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι καν.
    Εμενα ξεφλούδισε σε λιγότερο απο χρόνο, περίπου στους 7-8 μήνες χρήσης. Περίεργο πάντως να μην σου ζητήσουν τον δέκτη του παλιού πίσω, σε μενα και σε άλλους τότε τον ζήταγαν...
    Nα σαι καλά and64 μου άνοιξες τα μάτια Αν δεν κάνω λάθος πάνω που έκλεινε χρόνο είχε αρχίσει να μαδάει δηλαδή τον Φεβρουάριο που πέρασε αλλά δεν μπήκα και δε θα έμπαινα στη διαδικασία αλλαγής αν δε διάβαζα το post σου... ούτε απόδειξη ζήτησαν, ούτε τον δέκτη... για την ώρα έχω 2 πολύ καλά ποντίκια...

  14. #29
    Εγγραφή
    16-11-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.175
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nα σαι καλά and64 μου άνοιξες τα μάτια Αν δεν κάνω λάθος πάνω που έκλεινε χρόνο είχε αρχίσει να μαδάει δηλαδή τον Φεβρουάριο που πέρασε αλλά δεν μπήκα και δε θα έμπαινα στη διαδικασία αλλαγής αν δε διάβαζα το post σου... ούτε απόδειξη ζήτησαν, ούτε τον δέκτη... για την ώρα έχω 2 πολύ καλά ποντίκια...
    Oύτε απόδειξη;;; Αααα πολύ large έγινε η logi ξαφνικά
    Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE/Corsair RM850X/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250gb/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech mx master/Dell UP2716+SE2419/

    Dell Latitude 6320/i5 2520m/8gb ram/Intel 160gb ssd/Logitech MX keys mini/Logitech MX anywhere 2

    My Flickr

  15. #30
    Εγγραφή
    19-04-2006
    Περιοχή
    Ζωγράφου
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    2.896
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300000/30000
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    Εχοντας στην κατοχή μου 3 τρωκτικά + ηχεία 5.1 + gamepad και άρα είμαι δηλωμένο logitech fanboy () έχω να κάνω 2 ερωτήσεις.

    Το πάσχα αγόρασα από pc1 το G5 τρωκτικό της logi και ξαφνικά μια μέρα άρχισε να τρίζει η ροδέλα του! Δηλαδή όταν την χρησιμοποιώ για κλικ (middle button δηλαδή) ακούγεται ένα μικρό αλλά υπερβολικά σπαστικό τρίξιμο!! Μπορώ να το φτιάξω κάπως, ή να απευθυνθώ στην logi μήπως και μου το αντικαταστήσουν;

    Επίσης το gamepad της logi που έχω (γύρω στα 3 χρόνια...) και το έχω χρησιμοποιήσει μόνο σε λίγα παιχνίδια και κυρίως με το analog, καμιά φορά που χρησιμοποιώ τα βελάκια αυτά δεν ανταποκρίνονται πολύ καλά.Λέτε να έχω καμιά τύχη με αυτό η απλά θα μου πούνε να πάρω ένα καινούργιο;;
    i5-12600K + Arctic Freezer 34 Duo || MSI Pro Z690-A DDR4 || G.Skill Ripjaws V 2x16GB 3600MHz || Gigabyte GeForce RTX 3060 12GB GDDR6 Gaming OC || Samsung 970 Evo Plus 500GB || Dell S2721DGFA IPS HDR Gaming Monitor 27" QHD || Logitech G502 Proteus

Σελ. 2 από 14 ΠρώτηΠρώτη 1234712 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ati 3850 AGP 512MB - Άψογη!
    Από limassol στο φόρουμ Προσφορά - Ανενεργές Αγγελίες
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-10, 15:00
  2. Άψογη τεχνική υποστήριξη
    Από ZAGNA στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-10, 16:01
  3. Shop21!Αψογη εξυπηρέτηση
    Από nmavro73 στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-11-07, 11:24
  4. ΑΨΟΓΗ Η FORTHNET (...μεγάλη μπουκιά φάε)
    Από Χατζηλεμονιάς Γιάννης στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-01-06, 15:48
  5. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-12-04, 01:38

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας