Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 29
  1. #1
    Εγγραφή
    16-07-2010
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Path Level
    Interleaved
    Καλησπερα παιδια, θα ήθελα να μοιραστω μαζι σας μια ακομα τραυματικη (και εκνευριστικη) εμπειρια μου με την Forthnet..
    Ολα ξεκινησαν οταν εκανα αιτηση (να σημειωσω επισης οτι τα τελευταια χρονια φιλοξενουμαι απο τη θεια μου) για συνδρομη στην υπηρεσια ADSL Economy Plus, στην αιτηση οπως ηταν λογικο καταχωρησα και τον αριθμο του κινητου τηλεφωνου μου. Οσο περιμενα να ενεργοποιηθει η γραμμη μου (περιπου 30 μερες), απολυθηκα απο τη δουλεια μου με συνεπεια να καταργηθει και το κινητο, μου καθως ηταν εταιρικο. Στις 30 Ιουνίου πήγα σε ενα καταστημα Forthnet και εκανα αιτηση αλλαγης στοιχειων, καταχωροντας τον καινουργιο μου αριθμο(καρτοκινητο), ωστε να μπορεσει ο τεχνικος να με καλεσει για να κλεισουμε ραντεβου για να ερθει να κανει τη μεικτονομηση.. στις 4 Ιουλιου με καλεσε ο τεχνικος και κλεισαμε ραντεβου για τις 6 Ιουλιου. Ως εδω ολα καλα... Οταν ηρθε η ημερα του ραντεβου περιμενα και περιμενα και περιμενα.. ματαια ο τεχνικος δεν ηρθε ποτε. Οταν καλεσα την εταιρεια να ρωτησω για πιο λογο δεν ηρθε ο τεχνικος, με ενημερωσαν οτι ο τεχνικος ηρθε αλλα δεν ημουν σπιτι.. αφου τους εξηγησα οτι ημουν ολη μερα στο σπιτι περιμενωντας τον τεχνικο, αποφασισαν να μιλησουν απευθειας με τον ιδιο τον τεχνικο για περισσοτερες λεπτομερειες... Ο τεχνικος τους ειπε οτι πηγε στη διευθυνση του ραντεβου αλλα δεν βρηκε το ονομα του αιτουντως (δηλαδη το δικο μου) στο κουδουνι εφυγε.... Οταν αναρωτηθηκα για πιο λογο δεν με καλεσε οσο ηταν εξω απο την πορτα μου (κυριολεκτικα, καθως το σπιτι ειναι στο ισογειο), απο την εταιρεια μου ειπαν οτι με καλουσε αλλα το κινητο μου ηταν κλειστο. Και φυσικα ηταν κλειστο γιατι ο βλαξ καλουσε στο εταιρικο κινητο μου, το οποιο και επεστρεψα στην εταιρεια μου οταν με απελυσαν, και οχι στον καινουριο μου αριθμο, τον οποιο ειχα δηλωσει εγκαιρως στην Forthnet και στον οποιο με ειχε καλεσει 2 μερες πιο πριν και ειχαμε συνεννοηθει για το ραντεβου ισχυριζομενος οτι δεν ειχε τον καινουριο μου αριθμο!!!!!!!!! Μετα απο πολυ ταλαιπωρια καθως επρεπε να καλεσω την Forthnet για να ορισουμε νεο ραντεβου(ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!), το οποιο και οριστικε εν τελει για τις 18 Ιουλιου.. Τελος παντων μην σας κουραζω, ολα εγιναν σωστα(?) αυτη τη φορα καθως ο τεχνικος ηρθε, (με καλεσε για να με ρωτησει πιο κουδουνι επρεπε να χτυπησει.. παρ'ολο που το ειχα πει στην κοπελα που μου εκλεισε το ραντεβου γυρω στις 10 φορες..), εκανε την μεικτονομηση και εφυγε..
    Στο ζουμι τωρα, στις 22 Ιουλιου μου ηρθε ενας λογαριασμος (29,90) απο την Forthnet πραγμα που με παραξενεψε. Εξεταζοντας τις χρεωσεις με εκπληξη διαπιστωσα οτι με ειχαν χρεωσει 29,90 για ασκοπη μεταβαση τεχνικου(TECHS-120)!!!!Εν κατακλειδη φιλοι μου, απο τις 23 Ιουλιου προσπαθω να βγαλω ακρη και ακομα τιποτα... Οταν (και αν) βγαλω καποια ακρη θα σας ενημερωσω..
    Υ.Γ.
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τον χρονο σας και ελπιζω η εμπειρια μου αυτη να βοηθησει και αλλα ατομα να αποφυγουν αναλογες καταστασεις.

  2. #2
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι.
    Πληρώνεις τον λογαριασμό χωρίς το ποσό που σου έχουν για την επίσκεψη τεχνικού κλπ.
    Τους ενημερώνεις ότι δεν πρόκειται να πληρώσεις τζαμπατζιλίκια και δεν πρόκειται να τους κάνεις μάγκες.
    Εάν αρχίσουν τα σου-ξου μου-ξου αρνείσαι φυσικά να πληρώσεις και κάνεις αμέσως καταγγελία στην ΕΕΤΤ (δεν κοστίζει τίποτε και θα σου πάρει λίγα λεπτά για να τους πεις όσα έγραψες και εδώ σε mail)
    Είναι πάντως απίστευτο το πως μια εταιρεία μπορεί να ταλαιπωρήσει τόσο πολύ τον πελάτη της, να του ανεβάσει την πίεση και να τον κάνει να χρησιμοποιεί λεξιλόγιο που ποτέ δεν θα ήθελε.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  3. #3
    Το avatar του μέλους tasos88
    tasos88 Guest
    Εγώ μέσω της ΕΕΤΤ βρήκα το δίκιο μου...Άμα μπλέξεις με ενναλακτικούς...Είναι να μην μπλέξεις...

  4. #4
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ολο αυτό ειναι μια κακή συνενόηση και ένα λάθος στην όλη διαδικασία. Πας σε ένα κατάστημα και το διευθετείς, καταγγελία δεν έχει νόημα και τίποτα δεν πήγε στραβά... οι ημερομηνίες που δηλώνεις έχουν μεγάλη διαφορά (6/7 με 22/7... μηπως έλειψες διακοπές?) Ανεξάρτητα από αυτό ο πρώτος τεχνικός θεώρησε ότι ήρθε και έχασε το χρόνο του (άσκοπη μετάβαση) γιατί εσυ δεν εβαλες το όνομα σου σε ένα κουδούνι για να σε βρει ? δηλαδή ήθελες να ξέρει ότι μένεις με την θεία σου????

  5. #5
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολο αυτό ειναι μια κακή συνενόηση και ένα λάθος στην όλη διαδικασία. Πας σε ένα κατάστημα και το διευθετείς, καταγγελία δεν έχει νόημα και τίποτα δεν πήγε στραβά... οι ημερομηνίες που δηλώνεις έχουν μεγάλη διαφορά (6/7 με 22/7... μηπως έλειψες διακοπές?) Ανεξάρτητα από αυτό ο πρώτος τεχνικός θεώρησε ότι ήρθε και έχασε το χρόνο του (άσκοπη μετάβαση) γιατί εσυ δεν εβαλες το όνομα σου σε ένα κουδούνι για να σε βρει ? δηλαδή ήθελες να ξέρει ότι μένεις με την θεία σου????

    Sorry, αλλά το ότι δεν βρήκε το όνομα στο κουδούνι που ακριβώς λέει οτι μπορεί να είναι άσκοπη μετάβαση;
    Ασκόπη μετάβαση γιατί δεν βρήκα κουδούνι; είμαστε καλά;

  6. #6
    Εγγραφή
    06-10-2008
    Μηνύματα
    4.276
    Downloads
    12
    Uploads
    5
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    2/7(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανεξάρτητα από αυτό ο πρώτος τεχνικός θεώρησε ότι ήρθε και έχασε το χρόνο του (άσκοπη μετάβαση) γιατί εσυ δεν εβαλες το όνομα σου σε ένα κουδούνι για να σε βρει ? δηλαδή ήθελες να ξέρει ότι μένεις με την θεία σου????
    Αυτά σας 'δασκαλεύουν' στην ατθιδόν ή είναι προσωπική σου γνώμη?
    Σε παρακαλώ πολύ κάνε μου την χάρη και μήν παίζεις με τα νεύρα μου.
    Άκου εκεί χρέωσαν τον άνθρωπο άσκοπη μετάβαση επειδή ο 'επιστήμονας τεχνικός' δέν βρήκε όνομα και υπερασπίζεσαι αυτή την απατεωνιά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Georgevtr : 30-07-10 στις 02:42.

  7. #7
    Εγγραφή
    31-10-2005
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    2.819
    Downloads
    24
    Uploads
    2
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από roumanos21r Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άκου εκεί χρέωσαν τον άνθρωπο άσκοπη μετάβαση επειδή ο 'επιστήμονας τεχνικός' δέν βρήκε όνομα και υπερασπίζεσαι αυτή την απατεωνιά.
    Χαιρομαι που απο τις επισκεψεις - μεταβασεις που εχεις ολοκληρωσει, αναγνωριζεις την 'απατεωνια' απο χιλιομετρα..

  8. #8
    Εγγραφή
    06-10-2008
    Μηνύματα
    4.276
    Downloads
    12
    Uploads
    5
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Forthnet
    SNR / Attn
    2/7(dB) / (dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρομαι που απο τις επισκεψεις - μεταβασεις που εχεις ολοκληρωσει, αναγνωριζεις την 'απατεωνια' απο χιλιομετρα..

    Κι εγώ χαίρομαι που δέν ανήκω σ αυτή την 'ράτσα' αλλά δέν το κάνω θέμα.

  9. #9
    Εγγραφή
    24-01-2008
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Μηνύματα
    338
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    Fast Forward
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    ZTE931/RTAC66U
    SNR / Attn
    25(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εμένα πάλι κάτι μου λέει ότι αυτός ο τεχνικός απλά δεν πήγε ποτέ στο ραντεβού.. Οταν κάποιος θέλει να βρει κάποιον - για να μην χάσει τον χρόνο του σε "άσκοπη μετάβαση" - τότε κάνει τ'αδύνατα δυνατά να τον βρει. Είχε όλα τα στοιχεία.. Απλά δεν ασχολήθηκε.


    Μιχάλης

  10. #10
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Από την στιγμή που λέει ότι δεν βρήκε το όνομα στο κουδούνι και αυτό όντως ισχύει, μάλλον πήγε απλά βαρέθηκε να πάρει τηλ. κλπ.
    Ερασιτεχνισμός στο έπακρο.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  11. #11
    Εγγραφή
    22-02-2007
    Περιοχή
    Αθηνα-Σαμος
    Μηνύματα
    115
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    $/$
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    usrRobotic 9112
    SNR / Attn
    3~6(dB) / 20(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ουσιαστικά η χρέωση ισχύει γιατί το αναφέρει και στο site της η forthnet.
    Χρεώσεις κατ' οίκον τεχνικής υποστήριξης
    Ραντεβού εγκατάστασης εξοπλισμού 59,90€
    Ραντεβού τεχνικής υποστήριξης 59,90€
    Άσκοπη μετάβαση τεχνικού* 29,90€


    Στην περίπτωση που διαπιστώνεται δυσλειτουργία στον εξοπλισμό που παρέχεται από τη Forthnet το ραντεβού δε χρεώνεται.

    *Σαν άσκοπη μετάβαση ορίζεται η περίπτωση απουσίας του πελάτη, κατά την προκαθορισμένη ώρα του ραντεβού καθώς και η μή εξασφάλιση πρόσβασης στον κατανεμητή του χώρου στον τεχνικό.


    Άποψη μου είναι οτι θα πρέπει και εμείς να ξέρουμε οτι έχουμε υποχρεώσεις και όχι μόνο απαιτήσεις χωρίς να θέλω να αδικήσω ή να υπερασπίσω κάποιων,και γω έχω καλέσει τεχνικη υποστήριξη σπίτι και μάλιστα ήταν αρκετά συνεπής στην ώρα του!Ίσως ετυχε σε μένα!
    Απλά φίλε μου δέν νομίζω να ήταν τόσο δύσκολο να έβαζες ένα χαρτάκι και με το δικό σου όνομα στο κουδούνι!Μη περιμένουμε απο ένα τεχνικό που έχει άλλα 4-5 ραντεβού μετά απο μάς να μας περιμένει!Προσώπικά άν δέν έβαζα χαρτί γιατι μπορεί να ήταν δύσκολο στη τελική θα τον περίμενα στην είσοδο ,εξάλου σίγουρα σου είχαν πει ώρα που θα έρχονταν !

  12. #12
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.184
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουσιαστικά η χρέωση ισχύει γιατί το αναφέρει και στο site της η forthnet.
    Χρεώσεις κατ' οίκον τεχνικής υποστήριξης
    Ραντεβού εγκατάστασης εξοπλισμού 59,90€
    Ραντεβού τεχνικής υποστήριξης 59,90€
    Άσκοπη μετάβαση τεχνικού* 29,90€


    Στην περίπτωση που διαπιστώνεται δυσλειτουργία στον εξοπλισμό που παρέχεται από τη Forthnet το ραντεβού δε χρεώνεται.

    *Σαν άσκοπη μετάβαση ορίζεται η περίπτωση απουσίας του πελάτη, κατά την προκαθορισμένη ώρα του ραντεβού καθώς και η μή εξασφάλιση πρόσβασης στον κατανεμητή του χώρου στον τεχνικό.


    Άποψη μου είναι οτι θα πρέπει και εμείς να ξέρουμε οτι έχουμε υποχρεώσεις και όχι μόνο απαιτήσεις χωρίς να θέλω να αδικήσω ή να υπερασπίσω κάποιων,και γω έχω καλέσει τεχνικη υποστήριξη σπίτι και μάλιστα ήταν αρκετά συνεπής στην ώρα του!Ίσως ετυχε σε μένα!
    Απλά φίλε μου δέν νομίζω να ήταν τόσο δύσκολο να έβαζες ένα χαρτάκι και με το δικό σου όνομα στο κουδούνι!Μη περιμένουμε απο ένα τεχνικό που έχει άλλα 4-5 ραντεβού μετά απο μάς να μας περιμένει!Προσώπικά άν δέν έβαζα χαρτί γιατι μπορεί να ήταν δύσκολο στη τελική θα τον περίμενα στην είσοδο ,εξάλου σίγουρα σου είχαν πει ώρα που θα έρχονταν !
    Καλά τα λες αλλά ο πελάτης ήταν στο σπίτι απλά ο τεχνικός βαρέθηκε να κάνει μια κλήση για να μην χρεώσει την εταιρεία και να ρωτήσει τι γίνεται.
    Από την στιγμή που δεν βρέθηκε το όνομα στο θυροτηλέφωνο θα έπρεπε να ρωτήσει μήπως ήταν λάθος η διεύθυνση ή, όπως συνέβη, το όνομα ήταν διαφορετικό.
    Τίποτε από αυτά δεν έκανε.
    Τίποτε από αυτά δεν αναγράφεται στο κείμενο που δίνεις για να δικαιολογεί χρέωση.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  13. #13
    Εγγραφή
    30-09-2002
    Περιοχή
    Παλλήνη
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    636
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Connx
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΜΑΚΡΗ
    Router
    Cisco
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anger Εμφάνιση μηνυμάτων

    *Σαν άσκοπη μετάβαση ορίζεται η περίπτωση απουσίας του πελάτη, κατά την προκαθορισμένη ώρα του ραντεβού καθώς και η μή εξασφάλιση πρόσβασης στον κατανεμητή του χώρου στον τεχνικό.
    Ακριβώς. Στην προκειμένη περίπτωση όμως ο πελάτης βρίσκονταν στον χώρο την προκαθορισμένη ώρα του ραντεβού. Κατά συνέπεια είναι προφανές ότι δεν υπάρχει άσκοπη μετάβαση και η συγκεκριμένη χρέωση είναι παράνομη και καταχρηστική. Η επιβάρυνση άσκοπης μετάβασης Θα είχε νόημα αν υπήρχε ο όρος ότι ο πελάτης υποχρεούται να αναγράφει το όνομα του στο κουδούνι.

  14. #14
    Εγγραφή
    22-02-2007
    Περιοχή
    Αθηνα-Σαμος
    Μηνύματα
    115
    Downloads
    32
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    $/$
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
    Router
    usrRobotic 9112
    SNR / Attn
    3~6(dB) / 20(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Συμφωνώ με αυτό που λές ,αλλά είπαν (απο την εταιρεία ) οτι πήρε αλλα στο παλαιό αριθμό,θα μου πεις δέ θά πρεπε να εχει το καινούργιο?θά πρεπε ,απλά υπάρχουν δυστυχώς και κάποιοι υπάλληλοι οι οποίοι δέ κάνουν σωστά τη δουλεία τους ωστε να ενημερώσουν τον τεχνικό για την αλλαγή του τηλ.Και εκμεταλλεύτηκαν το γεγονός για χρέωση.Δέν υποστηρίζω κανέναν απλά λέω οτι μπορούμε και μείς να κάνουμε κάτι για να βοηθήσουμε μία κατάσταση όταν μάλιστα έχουμε ένα πρόβλημα.Και τη χρέωση τη δικαιολογεί το γεγονος οτι πήγε και δέ βρήκε όνομα στη διέυθυνση που του δόθηκε και στα κεντρικά ανέφερε για άσκοπη μετάβαση,άν θα έπρεπε να ζητήσει το νέο τηλ για να πάρει τον πελάτη είναι άλλο θέμα.

    Pts ...πώς θα ξέρει οτι ο πελάτης είναι σπίτι άν δέν έχει κάν το όνομά του στο κουδούνι!!!!Συγνώμη αλλα άν ο φιλος μας κάνει delivery ο υπάλληλος θα πρέπει να τον πάρει τηλ για να του πεί πιο κουδούνι να χτυπήσει?λέω εγω τώρα μια χαζομάρα..!
    Ας έδινε το όνομα της θείας του!με όλο το σεβασμό.

  15. #15
    Εγγραφή
    01-09-2006
    Περιοχή
    London
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    644
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    14~15 mbps / 1 mbps
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΡ-ΠΕΛΟΠΑΣ
    Router
    zyxel P-660HW-D1
    SNR / Attn
    6(dB) / 20(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Και εάν, όπως σε περίπτωση φίλου μου, το ραντεβού ήταν 4-5 και ο τεχνικός ήρθε στις 3.30 τι κάνεις? Και μάλιστα ο τεχνικός λέει στο τηλέφωνο ότι ήρθα 3.30 αλλά δεν είσασταν εκεί?
    Καλύτερα τηλεφωνικά το διευθετείς ή πας σε ένα κατάστημα forthnet?

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-11-09, 15:08
  2. ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΟΤΕ - ΣΟΣ !!!
    Από sx1 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-03-09, 12:11
  3. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-09-08, 15:59
  4. Μετα την επισκεψη του τεχνικου της on..
    Από mortal_kombat στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-08, 01:51

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας