Σελ. 208 από 257 ΠρώτηΠρώτη ... 188198203206207208209210213218228 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.106-3.120 από 3843

Θέμα: Amazon

  1. #3106
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.300
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Τηλέφωνο αναγκαστικά στην DHL και θα σου λύσουν όλες τις απορίες, βλέπουν σε ποιον απευθύνεται το δέμα.
    hnesne

  2. #3107
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.574
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τηλέφωνο αναγκαστικά στην DHL και θα σου λύσουν όλες τις απορίες, βλέπουν σε ποιον απευθύνεται το δέμα.
    Από Δευτέρα μιας και η εξυπηρέτηση δεν δουλεύει ΣΚ.
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  3. #3108
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην είσαι απόλυτος, γιατί δεν είναι πάντα, θα πρέπει να κοιτάξει ο χρήστης τι χρεώσεις έχει η τράπεζα του για πληρωμές σε νόμισμα εκτός Ευρώ, μεγάλη προσοχή θέλει στις χρεωστικές, περισσότερα έχει στο σχετικό νήμα για τις κάρτες.
    Να προσθέσω εδώ μήνυμα απο άλλο σημείο σχετικά

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yyy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοιτάζοντας λίγο τις χρεώσεις για αγορές σε ξένο νόμισμα, η Eurobank από 8/12/2017 έχει προμήθεια 2% με ελάχιστη προμήθεια 1€!! Και σε χρεωστικές και σε πιστωτικές! Το έχει δει κανείς στην πράξη; Θέλω να αγοράσω στο ebay κάτι με κόστος κάτω από 1€ και θα έχω 1€ προμήθεια;;

    Στη χρεωστική της Πειραιώς λέει για 2% μόνο, χωρίς ελάχιστη χρέωση, με μέγιστη 6€. Μάλλον θα προτιμήσω αυτή, αυτή τη φορά

  4. #3109
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.347
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαιρετικό το support της Αμαζον, απαράδεκτη η DHL που έχασε την παραγγελία μου.

    Μόλις μίλησα μέσω της Android εφαρμογής με το support σε chat και επιβεβαίωσα το φόβο μου ότι αγνοείται η βαλίτσα μου.

    Τουλάχιστον υποσχέθηκε παράδοση την Δευτέρα με άλλη εταιρεία.
    Για να δούμε.
    Η ιστορία της χαμένης βαλιτσας συνεχίζεται.
    Σήμερα στάλθηκε η αντικατάσταση, αλλά με UPS και όχι DHL αυτή την φορά.
    Υποτίθεται μέχρι Πέμπτη θα την έχω.
    Σε 10 μέρες φεύγω Πολωνία για Χριστούγεννα και ελπίζω να την έχω νωρίτερα
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 13
    FOSSIL GEN6 SMARTWATCH : WEAR OS 3
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  5. #3110
    Εγγραφή
    09-11-2007
    Μηνύματα
    1.574
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΤΡΙΠΟΛΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hammered Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από Δευτέρα μιας και η εξυπηρέτηση δεν δουλεύει ΣΚ.
    Τελικά το παρέλαβα σήμερα. Το είχαν στείλει από ότι φαίνεται από Αθήνα με speedex.
    Κάνω προσπάθεια να βάζω ; αντι για ?


  6. #3111
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Έχει παραλάβει κάποιος πακέτο με iParcel τελευταία για να μου πει τη διαδικασία και τι να περιμένω;

    Το απαράδεκτο ντουετάκι Αmazon\iParcel θα με κρεμάσει τελικά και θα ψάχνω καινούριο δώρο για να δώσω τα Χριστούγεννα.

  7. #3112
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.300
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Δική μου παραγγελία (βιβλίο) έφυγε από amazon 5/10 με iparcel. Στις 18/10 ήρθε email από IS&S με νέο αριθμό ΕΛΤΑ και ενημέρωση ότι θα πρέπει να παραλάβω από το τοπικό κατάστημα. Μέσω ΕΛΤΑ έκανε άλλες 2 μέρες να φτάσει στο τοπικό ταχυδρομείο (Άγιο Δημήτριο-Κ.Δ.-Νίκαια), παρέλαβα χωρίς να έρθει χαρτάκι.
    hnesne

  8. #3113
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Ευχαριστώ.
    Ελπίζω να έρθει το SMS Δευτέρα-Τρίτη μήπως και προλάβω...

    Το δικό μου "έφυγε" απο το Amazon στις 5/12. Τρίχες. 10 του μηνός έφυγε γιατί υπήρχε δήθεν πρόβλημα με το πακέτο (ένα κουτί τσάι).
    Estimated DoD: 15/12. Καλά...

  9. #3114
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.300
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Για email να έχεις το νου σου, Κώστα. Το δικό μου πήγε κατευθείαν στα spam και παραλίγο να το διαγράψω χωρίς να το διαβάσω.

    Θα συμφωνήσω πως είναι πολύ απρόβλεπτοι. Το δικό μου βιβλίο ήταν και pre-order τρομάρα μου και κυκλοφόρησε 2/10. Άργησαν να το στείλουν, το έστειλαν και με iparcel.
    hnesne

  10. #3115
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Ήρθε χθες το email με τον νέο αριθμό του πακέτου. Δεν βλέπω να προλαβαίνει να φτάσει στα χέρια μου μέχρι την Παρασκευή.

    iParcel και π@π@ριές. Το UPS Economy ακριβό τους φαινόταν; Εκείνο τουλάχιστον δεν θα χρειαζόταν να περάσει απο 3 εταιρίες για να φτάσει.

  11. #3116
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.300
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Ας έχει 3 επιλογές, i-parcel με 1 ευρώ, απλό ταχυδρομείο με 3 και γρήγορη αποστολή με 5, λέω εγώ τώρα. Όσο εν πάσει περιπτώσει κοστίζει. Αν δεις σχόλια στο εγγλέζικο amazon (στα fora) είναι εξοργισμένοι οι χρήστες γιατί πειραματίζονται κάθε τόσο με νέες φτηνές υπηρεσίες που είναι για τα μπάζα, για domestic αποστολές εντός Αγγλίας.

    Νομίζω είναι ένα από τα πολλά μείον που φέρνει σιγά-σιγά ο γιγαντισμός του amazon. (έτσι πρόχειρα: σαβούρα κινεζοπωλητές marketplace, μαϊμούδες, αναξιόπιστο και απρόβλεπτο shipping, πλασματικές προσφορές σε σύγκριση με το παρελθόν, κατρακύλα στο επίπεδο εξυπηρέτησης).
    hnesne

  12. #3117
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Αυτό που με τρελαίνει είναι το εξής: πριν 3 μήνες έκανα μια άλλη παραγγελία, με το ίδιο κόστος ταχυδρομικών. Εκείνη την παραγγελία την έσπασαν σε δύο αποστολές με UPS παρ' όλο που είχα επιλέξει το αντίθετο. Τώρα, ένα αντικείμενο μισού όγκου με τα ίδια ταχυδρομικά, το στέλνουν με την άχρηστη iParcel.
    Μάλλον έπρεπε να ορίσω οτι είναι για δώρο, μήπως και κουνηθούν.

    Όσο για το forum τους, ένα που έκραζε την iParcel το έκλεισαν.

  13. #3118
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας έχει 3 επιλογές, i-parcel με 1 ευρώ, απλό ταχυδρομείο με 3 και γρήγορη αποστολή με 5, λέω εγώ τώρα. Όσο εν πάσει περιπτώσει κοστίζει. Αν δεις σχόλια στο εγγλέζικο amazon (στα fora) είναι εξοργισμένοι οι χρήστες γιατί πειραματίζονται κάθε τόσο με νέες φτηνές υπηρεσίες που είναι για τα μπάζα, για domestic αποστολές εντός Αγγλίας.

    Νομίζω είναι ένα από τα πολλά μείον που φέρνει σιγά-σιγά ο γιγαντισμός του amazon. (έτσι πρόχειρα: σαβούρα κινεζοπωλητές marketplace, μαϊμούδες, αναξιόπιστο και απρόβλεπτο shipping, πλασματικές προσφορές σε σύγκριση με το παρελθόν, κατρακύλα στο επίπεδο εξυπηρέτησης).
    Μόνο οι εγγλέζοι ειναι εξαγριωμένοι; χαχαχα.
    Ολος ο κόσμος ειναι, αλλά είναι πλέον σχεδόν μονοπώλιο. Βλέπεις, ισχύει ότι περίπου και στα απορρυπαντικά. Ξέρεις ότι πληρώνεις την μάρκα ΧΨΖ χρυσάφι, αλλά αυτή βλέπεις συνέχεια διαφήμιση, αυτήν ξέρεις, αυτήν εμπιστεύεσαι. Και ας υπάρχουν ένα κάρο άλλες, πολύ πολύ φθηνότερες.

    Παλαιότερα που έπρεπε να πιάσει το Αμαζον, τις καλές εποχές, που πουλούσε απο δικές του αποθήκες, και όχι αυτό που κάνει σήμερα, είχε και την επιλογή αποστολής, συστημένο, μη-συστημένο, με κούριερ κλπ. Μάλλον έχουν μελετήσει και έχουν βρεί, ότι καλύτερα να τα στέλνουν όλα με τη φθηνότερη αποστολή, να την χρεωνουν τιμές μαρκέ (όχι με πόσο χρεώνονται αυτοί) στον καταναλωτή, και εαν χαθούν ή "χαθούν" και μερικά, τα πληρώνουν, μιας και το κόστος είναι σίγουρα πολύ πολύ μικρότερο απο το συνολικό κέρδος. Η εξυπηρέτηση του πελάτη; Στα παπάκια τους (καθώς φαίνεται).

    Τελευταίο παράδειγμα. Εχω προβλήματα με το Αμαζον Γερμανίας ειδικότερα, και ετσι δεν ξαναπαραγγέλνω απο εκεί. Δεν είχα προβλήματα με το Αμαζον Αγγλίας, παραγγέλνω κάτι, και μετά στο τρακινγ ανακαλύπτω ότι έρχεται απο Κινα!!!!!
    Ναι, απο Κίνα!!!! Καλά ρε φίλε, εγω νόμιζα ότι παραγγέλνω απο Αγγλία, δεν είχε ή τέλος πάντων δεν θυμόμουν κάτι που να λέει ότι παραγγέλνω απο Κινα. Με τους sellers το έχουν κάνει μπάχαλο πιά. Πλέον το Αμαζον ειναι μια πλατφόρμα, και περισσότερο βγάζουν και γιαυτό το δουλεύουν τόσο πολύ, στο να το παίζουν ως πλατφόρμα και να παίρνουν την προμήθεια τους. Καθαρά λεφτά. Δεν κάνουν τίποτα, δίνουν μόνο χώρο για τα καταστήματα και τα προιόντα τους στο σαιτ τους, αυτό κοστίζει αμελητέα, και παίρνουν καθαρά λεφτά. Και στα παπάκια τους η εξυπηρέτηση του πελάτη, και αυτό φαίνεται ότι δεν παίρνουν feedback, δεν ζητάνε, στο τι γίνεται, παρατηρήσεις πελατών, δυνατότητα να επέμβουν κλπ κλπ. Οτι πρόβλημα έχεις, στα παπάκια τους, τράβα με τον seller, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να ακυρώσεις την παραγγελία σου και να πάρεις τα λεφτά σου, εαν δεν έχεις παραλάβει. Μάλιστα έχουν φτάσει σε τέτοιο σημείο βλακείας θα έλεγα, που πλέον όποιος ναναι μπαίνει seller χωρίς σχεδόν τον παραμικρό έλεγχο του τι υπηρεσίες προσφέρει, και δεν υπάρχει feedback στον καταναλωτή οπως πχ στο Ebay. Μόνο εαν κάποιος κάνει πολλές βλακείες σε αποστολές (δηλαδή δεν στέλνει), και μου έτυχε αυτό, να μην έχω παραλάβει, διαμαρτυρήθηκα, ένα καλώδιο φωτογραφικής μηχανής ήταν, προφανώς τελικά μάλλον κινέζος ήταν και αυτός, μου δώσαν πίσω τα λεφτά μου, και ο seller εξαφανίστηκε απο το σαιτ. Αλλά με άλλη περίπτωση στην Γερμανία που έχω αναφέρει πιο πριν, ο seller πήρε τα λεφτά μου, κάπου 200 ευρώ, για έναν μήνα, χωρις να πάρω τίποτα, μιλάμε απόσταση του μαγαζιού απο το σπίτι μου 300 χλμ οδικώς, ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΜΗΝΑ, και απλά μου επέστρεψαν τα λεφτά πίσω γιατί λέει έχουν θέμα με την παράδοση. Τώρα φταίει ο κούριερ που επιλέξανε (DPD), μαμουνιά του seller (αν το κάνεις σε πολλούς ταυτόχρονα, σημαίνει ότι μαζεύεις σημαντικό κεφάλαιο, για έναν μήνα, να ξελασπώσεις, δανεικά, άτοκα μιλάμε).

    Δεν ξέρω. Οπως και ναχει υπάρχουν κάποια οβαρά θέματα στην Ευρώπη, ειδικά στο logistics, που δεν υπάρχουν στις ΗΠΑ πχ, και έχει να κάνει με την ταχύτητα και το κόστος. Είμαστε εδώ στην Ευρώπη, όλες οι ταχυδρομικές υπηρεσίες, και δημόσια ταχυδρομεία, και οι ιδιωτικές ταχυδρομικές, πολύ πολύ ακριβές και με κάκιστη ποιότητα υπηρεσιών. Ακόμα και οι αμερικανικές, εδώ στην Ευρώπη, συμβαδίζουν με τις ντόπιες, ή θαναι πολύ πολύ ακριβές.

    Μπορεί να υπάρξει ´ομως ανταγωνιστής που να τους φάει την δουλειά για να κουνηθούν; Δεν νομίζω. Το πρόβλημα εδώ στην Ευρώπη τελικά δεν ειναι η κακή εξυπηρέτηση του Αμαζον, όσο το γεγονός ότι όποιος και να προσπαθήσει να κάνει την δουλειά του Αμαζον, είτε μαγαζάκια απο μόνα τους, σκοντάφτουν στο γεγονός της πολύ κακής, ΚΑΚΙΣΤΗΣ, ποιότητας και κόστους ταχυδρομικών υπηρεσιών.

    Αυτό το γεγονός μπορεί να το εκμεταλλεύεται το κάθε ΑΜΑΖΟΝ (βλέπε τεράστια πολυεθνική), μιας και με τις ίδιας ποιότητας ταχυδρομικές υπηρεσίες, τις πληρωνει το ίδιο πολύ λιγότερο, αλλά τις χρεώνει στον πελάτη όσο θα τις έπαιρνε αυτές τις υπηρεσίες απο οπουδήποτε αλλού. Και αυτό δίνει ένα τεράστιο ανταγωνιστικο πλεονέκτημα, που κανείς δεν μπορεί να το 'χτυπήσει' πλέον.


    ΥΓ. Παράδειγμα υποδειγματικού feedback ήταν πχ στο Banggood, που σε αποστολές χωρίς τρακινγ (μου φαίνεται και με τρακινγ, αλλά εκεί κανονικά δεν χρειάζεται), σου ζητούσαν να βάλεις πότε το έλαβες. Αυτό δείχνει ότι δίνουν σημασία στο θέμα αποστολές. Και φαίνεται απο το γεγονός ότι έχει το καλύτερο record σε ότι αφορά αποστολές και σε χρόνους και σε ποιότητα απο ότι άλλοι (όχι ότι ειναι χωρίς κάποια ολισθήματα και αυτό).

    Παρακάτω βλέπετε την περίπτωση μου. Παράγγειλα απο Αγγλικό Αμαζον, στις 12/12. Η παραγγελία μπήκε στις 12/12 αλλα'μια βδομάδα ήδη βολοδέρνει εντός Κινας. Ακόμα αποστολή δεν έχει γίνει, ή μάλλον ξεκίνησε χθές. Κάτι που είναι αναμενόμενο για Κινέζους, ΟΚ, αλλά δεν θα έπρεπε να λένε ΞΕΚΑΘΑΡΑ στο σαιτ τους, ότι το προιόν έρχεται απο αποθήκης ΚΙΝΑΣ;;;; Μπορεί να μην θέλω να έρθει απο ΚΙΝΑ, γιατί βιάζομαι. Ξέρω ότι απο ΚΙΝΑ θα κάνει το λιγότερο δυο εβδομάδες, εως μήνα (τόσο κανουν σε μένα), ή μπορεί και τρίμηνο, απο ότι λένε άλλοι....
    ΣΤΑ ΠΑΠΑΚΙΑ ΤΟΥΣ.... Δεν υπάρχει ένα σημείο, ένα τηλέφωνο, ένα εμαιλ, κάτι τέλος πάντων που να διαμαρτυρηθώ. Μόνο να ακυρώσεις την παραγγελία.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  delivery.png 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  65,6 KB 
ID: 189594
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος anon : 20-12-17 στις 11:20.

  14. #3119
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Νομιζω ειναι οπως τα λεει ο anon.
    Τελευταια φορα που παρηγγειλα απο amazon uk πρεπει να ηταν καπου το 2015...
    Καποτε ειχε δωρεαν ταχυδρομικα...πάνε...
    Μετα αρχισε αποστολες με την 'για τα πανυγηρια' iparcel...
    Feedback δεν ειχε ποτε ετσι κι αλλιως...
    Το ebay οχι μονο εχει, και μαλιστα 'πονάει' το negative feedback, αλλα πλεον εχει βαλει και πεδία για το delivery date, αν ηρθε το δεμα στην ωρα του ή αργησε.
    Και εχεις επιπλεον και την ασφαλεια του paypal, που ποτε δεν ειχες μεσω amazon.
    Εγω πλεον ψωνιζω αποκλειστικα απο ebay, το amazon το εκοψα τελειως.
    Τωρα δε, που διαβαζω οτι μπορει να φαινεται ευρωπαιος seller και να βγει...κινεζος, δεν το συζητω καν...

    Πιστευω οτι το amazon στην αμερικη πρεπει να ειναι οντως σωστο ηλεκτρονικο καταστημα.
    Το βασικό ειναι να εχει δικα του στοκαρισμενα προιοντα και αποθηκες/logistics.
    Αν ειναι να κανει απλα τον μεσαζοντα, και μαλιστα να ειναι και πολυ χειροτερα δομημενη πλατφορμα απο το ebay,
    δεν αξιζει καθολου πια.

  15. #3120
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.267
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Αγόρασα ένα ρολόι από amazon.com με προπληρωμένους φόρους από πριν από ένα μήνα από ΗΠΑ.
    Αποστολή με Aramex. Το είχα σπίτι μου σε μια εβδομάδα.
    Το ίδιο υπήρχε στο ebay με περίπου τα ίδια χρήματα αλλά λόγω capital controls δεν μου δεχόταν τις κάρτες από κανένα πωλητή.

Σελ. 208 από 257 ΠρώτηΠρώτη ... 188198203206207208209210213218228 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. AVM Fritz!Box 7490 από amazon.de
    Από hipath στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 80
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-17, 19:56
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-10-17, 00:47
  3. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-10-17, 15:25
  4. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-10-17, 20:08
  5. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-05-17, 11:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας