Σελ. 222 από 257 ΠρώτηΠρώτη ... 202212217220221222223224227232242 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 3.316-3.330 από 3843

Θέμα: Amazon

  1. #3316
    Εγγραφή
    08-01-2004
    Περιοχή
    Espoo, FI
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    20.944
    Downloads
    41
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/400
    ISP
    Elisa
    Router
    pfsense
    Έχεις επιβεβαιώσει με το Amazon ότι αυτή η απαίτηση είναι πραγματική; Θέλω να πω δηλαδή, όντως το Amazon ανέθεσε την περίπτωση στην τρίτη εταιρεία, ή είναι κάποιο scam;
    Ανυπόγραφος

  2. #3317
    Εγγραφή
    03-06-2008
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Μηνύματα
    432
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Sercomm Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasilisx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα ειναι τι θα κάνω από εδώ και πέρα για να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας;
    Ποια ψιλά γράμματα από την στιγμή που ου έστειλαν μήνυμα λέγοντας ότι δεν πληρώθηκε και αν δεν το πληρωσω θα ακυρωθεί η παραγγελία....; Και αυτοί το έστειλαν και Ζητάνε μετά τα χρήματα
    Ψιλά γράμματα εννοώ τα Terms of Service που αποδέχεσαι όταν κάνεις register στο site τους και συμφωνείς πως τους αποδέχεσαι πριν διενεργήσεις οποιαδήποτε συναλλαγή. Σίγουρα περιλαμβάνονται διάφορα "περίεργα" πράγματα εκεί μέσα...

  3. #3318
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasilisx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θέμα ειναι τι θα κάνω από εδώ και πέρα για να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας;
    Ποια ψιλά γράμματα από την στιγμή που ου έστειλαν μήνυμα λέγοντας ότι δεν πληρώθηκε και αν δεν το πληρωσω θα ακυρωθεί η παραγγελία....; Και αυτοί το έστειλαν και Ζητάνε μετά τα χρήματα
    Δεν μας είχες γράψει πριν λίγες μέρες πως επικοινώνησες με Amazon και σου είπαν ότι αρκεί να πληρώσεις το αρχικό ποσό και τέλος?

    Έχεις όλη τη συνομιλία σου κάπου καταγεγραμένη?

    Επικοινώνησε πάλι με Amazon και ρώτα τους τι συμβαίνει εδώ πέρα. Γιατί με ενοχλούνε πάλι αυτοί, αφού πλήρωσα.

    Μήπως δεν έχει πάει ακόμα το έμβασμα? Είχες κάποια επιβεβαίωση ότι πληρώθηκε η Amazon?
    Μήπως πήγε αλλά ακόμα δεν έχουν ενημερώσει τους τοκογλύφους?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  4. #3319
    Εγγραφή
    03-06-2008
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Μηνύματα
    432
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Sercomm Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μας είχες γράψει πριν λίγες μέρες πως επικοινώνησες με Amazon και σου είπαν ότι αρκεί να πληρώσεις το αρχικό ποσό και τέλος?

    Έχεις όλη τη συνομιλία σου κάπου καταγεγραμένη?

    Επικοινώνησε πάλι με Amazon και ρώτα τους τι συμβαίνει εδώ πέρα. Γιατί με ενοχλούνε πάλι αυτοί, αφού πλήρωσα.

    Μήπως δεν έχει πάει ακόμα το έμβασμα? Είχες κάποια επιβεβαίωση ότι πληρώθηκε η Amazon?
    Μήπως πήγε αλλά ακόμα δεν έχουν ενημερώσει τους τοκογλύφους?
    "Since you paid for the outstanding amount to us after your dept was already transferred to a collections agency, the funds will be transferred to the collections agency from us and will be deducted from your final debt."

    Προφανώς η υπόθεσή του έχει ήδη πασαριστεί στην εισπρακτική, οπότε η πληρωμή θεωρείται εκπρόθεσμη και μεταβιβάζεται εκεί, όπου και πιστώνεται έναντι του χρέους που έχει ήδη κοινοποιηθεί στον πελάτη

  5. #3320
    Εγγραφή
    02-04-2010
    Μηνύματα
    13.088
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Moho Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Since you paid for the outstanding amount to us after your dept was already transferred to a collections agency, the funds will be transferred to the collections agency from us and will be deducted from your final debt."

    Προφανώς η υπόθεσή του έχει ήδη πασαριστεί στην εισπρακτική, οπότε η πληρωμή θεωρείται εκπρόθεσμη και μεταβιβάζεται εκεί, όπου και πιστώνεται έναντι του χρέους που έχει ήδη κοινοποιηθεί στον πελάτη
    Κάπου χάνομαι στην μετάφραση.

    Τι εννοεί the funds will be transferred to the collections agency? Ποια funds? Αυτά που έστειλε ο φίλος ύστερα από την επικοινωνία?
    Όσο περισσότερο σου κλέβουν τη ζωή, τόσο σε ταΐζουν με έθνος και φυλή..

    Εθνικισμός και μετανάστες

    Μία τάξη, φυλετικά διαχωρισμένη

  6. #3321
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Είχα γράψει παραπάνω
    Μακάρι αφού πλήρωσες να ξεμπλέξεις. Μην έχει και συνέχεια. Κάτι βρωμάει εδώ πέρα.
    Ενημέρωσε για την εξέλιξη. Δεν έχει ακουστεί άλλη τέτοια ιστορία.
    Κάνε μια καταγγελία εδώ: https://www.eccgreece.gr/el/online-dispute-resolution/
    Αν λειτουργεί φυσικά η πλατφόρμα. Είχα χρησιμοποιήσει την πλατφόρμα παλιά με ένα θέμα που είχα με την Viva και λύθηκε το πρόβλημα.
    δεν ξέρω τι γίνεται τώρα. τελικός αποδέκτης είναι ο συνήγορος του καταναλωτή στην λεωφόρο Αλεξάνδρας.

  7. #3322
    Εγγραφή
    02-09-2008
    Μηνύματα
    46
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα γράψει παραπάνω


    Κάνε μια καταγγελία εδώ: https://www.eccgreece.gr/el/online-dispute-resolution/
    Αν λειτουργεί φυσικά η πλατφόρμα. Είχα χρησιμοποιήσει την πλατφόρμα παλιά με ένα θέμα που είχα με την Viva και λύθηκε το πρόβλημα.
    δεν ξέρω τι γίνεται τώρα. τελικός αποδέκτης είναι ο συνήγορος του καταναλωτή στην λεωφόρο Αλεξάνδρας.
    Δηλαδή να απευθυνθω εκεί;;
    Προς απάντηση στους φίλους παραπάνω ενημερωνω ότι επιβεβαίωσαν ότι έχουν λάβει το εβασμα και έχει ξεκλειδώσει ο λογαριασμός μου.
    Έχουν λάβει λοιπόν και το εβασμα, δεν είναι spam οι τοκογλύφοι. Το amazon τους έβαλε το λένε εξάλλου και οι ίδιοι.
    Αφού έχω επίσημο email τους 3 μέρες μετά την παραγγελία που μου ενημερώνουν ότι αν δεν πληρώσω με άλλο τρόπο σε 5 μέρες θα ΑΚΥΡΩΘΕΙ η παραγγελια, και αυτοί το έστειλαν χωρίς να πληρωθούν σε αυτούς, δηλαδή αλλάξανε την πολιτική τους τι μπορούν να μου κάνουν; Σε ερώτηση νου τέτοια απλά δεν μου απαντούν

  8. #3323
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.276
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Από την στιγμή που ο ένας σε στέλνει στον άλλον και δεν διαγράφουν το υπόλοιπο εγώ αυτό θα έκανα.
    Για ότι έγινε δεν ευθύνεσαι εσύ.
    Φρόντισε να είσαι περιληπτικός στην αναφορά σου για να γίνει κατανοητό το πρόβλημα. Επίσης στείλε αντίγραφα όλων των αποδείξεων.
    θα παρακολουθείς online την εξέλιξη της υπόθεσης. Φυσικά αν θες πας και εκεί αυτοπροσώπως. Λ. Αλεξάνδρας 144
    Σε δυο τρεις ημέρες πάρε τηλέφωνο στο 2106460734 και με τον αριθμό πρωτοκόλλου που θα πάρεις από την ηλεκτρονική καταγραφή να δεις τι έχει γίνει.

    Δεν ξέρω κατά πόσο ανταποκρίνονται πλέον. Όταν είχα κάνει εγώ καταγγελία ήταν αρχή ακόμα και υπήρξε άμεση ανταπόκριση.

    Τα παραπάνω είναι προσωπική άποψη.

  9. #3324
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.727
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Κοίταξε, αυτοί λένε πως σου έστειλαν επιπλέον email άμα την αποστολή καθώς και έγγραφη επιστολή. Αυτά τα έλαβες; Τους απάντησες τότε ή τους γείωσες;

    Στη θέση σου, είτε δε θα παραλάμβανα από τα ΕΛΤΑ και θα επικοινωνούσα τι και πως με το Amazon ήδη από την πρώτη τους ειδοποίηση, είτε θα πλήρωνα στη στιγμή και όταν με το καλό ερχότανε αποφάσιζα αν θα το κρατήσω ή αν θα το επέστρεφα καθώς έχω τέτοιο δικαίωμα για οποιοδήποτε λόγο.

    Τώρα θα έλεγα πως τα πράγματα μπλέξανε, συμβουλέψου τον συνήγορο του καταναλωτή και ίσως και κάποιον γνωστό σου δικηγόρο. Αν το επιπλέον ποσό είναι μικρό, δεν αξίζει να μπλέξεις, εξάλλου στα μάτια κάποιο τρίτου μοιάζει να θέλησες να "εκμεταλλευτείς" την αποστολή χωρίς προπληρωμή για να πάρεις κάτι τζάμπα.
    "... στη γαλέρα της ζωής μου τράβηξα άγριο κουπί." - Θ.Β.
    ----
    Είναι να απορείς πώς ο λαός που γνώρισε καλύτερα από τον καθένα την θηριωδία του ισχυρού, ώντας στην θέση αυτού πράττει τα ίδια!!!
    It's a marvel to me that the people who have an intimate knowledge of the brutality brought by the mighty, being in their place act the same!!!

  10. #3325
    Εγγραφή
    02-09-2008
    Μηνύματα
    46
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από την στιγμή που ο ένας σε στέλνει στον άλλον και δεν διαγράφουν το υπόλοιπο εγώ αυτό θα έκανα.
    Για ότι έγινε δεν ευθύνεσαι εσύ.
    Φρόντισε να είσαι περιληπτικός στην αναφορά σου για να γίνει κατανοητό το πρόβλημα. Επίσης στείλε αντίγραφα όλων των αποδείξεων.
    θα παρακολουθείς online την εξέλιξη της υπόθεσης. Φυσικά αν θες πας και εκεί αυτοπροσώπως. Λ. Αλεξάνδρας 144
    Σε δυο τρεις ημέρες πάρε τηλέφωνο στο 2106460734 και με τον αριθμό πρωτοκόλλου που θα πάρεις από την ηλεκτρονική καταγραφή να δεις τι έχει γίνει.

    Δεν ξέρω κατά πόσο ανταποκρίνονται πλέον. Όταν είχα κάνει εγώ καταγγελία ήταν αρχή ακόμα και υπήρξε άμεση ανταπόκριση.

    Τα παραπάνω είναι προσωπική άποψη.
    Ενας γνωστος μου με εμπειρια παραγγελιων απο εξωτερικο, μου είπε ότι τι μπορούν να σου κάνουν; Να σε πάνε δικαστήριο; Να στο περάσουν στην εφορία; Δεν γίνονται αυτά. Έτσι πρότεινε να πω στο amazon ότι θα δημοσιευσω σε όλα τα forum τεχνολογίας στο εξωτερικό το θέμα μου με όλες τις αποδείξεις που έχω για κακή διαφήμιση και να βεβαιωσω στην εισπρακτική ότι δεν πρόκειται να πληρώσω κάτι παραπάνω και να μην με ενοχλούν και σε κάνουν ότι θέλουν.
    Και ότι πιστεύει ότι είναι επιστολή για ότι αρπάξουν...

    Εγώ ρωτώ επειδή είναι πρώτη φορά που εκανα παραγγελία από εκεί, και έκανα εγγραφή πριν την παραγγελία, αν έκανα ψεύτικο όνομα και διεύθυνση θα έστελναν ένα προϊόν χωρίς να πληρωθούν και θα κυνηγούσαν τα χρήματα τους από ένα ανύπαντρο πρόσωπο;;;

  11. #3326
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasilisx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενας γνωστος μου με εμπειρια παραγγελιων απο εξωτερικο, μου είπε ότι τι μπορούν να σου κάνουν; Να σε πάνε δικαστήριο; Να στο περάσουν στην εφορία; Δεν γίνονται αυτά. Έτσι πρότεινε να πω στο amazon ότι θα δημοσιευσω σε όλα τα forum τεχνολογίας στο εξωτερικό το θέμα μου με όλες τις αποδείξεις που έχω για κακή διαφήμιση και να βεβαιωσω στην εισπρακτική ότι δεν πρόκειται να πληρώσω κάτι παραπάνω και να μην με ενοχλούν και σε κάνουν ότι θέλουν.
    Και ότι πιστεύει ότι είναι επιστολή για ότι αρπάξουν...

    Εγώ ρωτώ επειδή είναι πρώτη φορά που εκανα παραγγελία από εκεί, και έκανα εγγραφή πριν την παραγγελία, αν έκανα ψεύτικο όνομα και διεύθυνση θα έστελναν ένα προϊόν χωρίς να πληρωθούν και θα κυνηγούσαν τα χρήματα τους από ένα ανύπαντρο πρόσωπο;;;
    Οχι. Δεν στέκει. Κανονικά στέλνεται η παραγγελία αφού γίνει η πληρωμή, αφού πιστοποιηθεί η πληρωμή. Το να στείλουν και να χρεώνουν μετά, σε πελάτες λιανικής, πρώτη φορά το βλέπω εγώ προσωπικά. Γιατί όπως είπες, μπορείς να κάνεις ψευδή λογαριασμό και να ψάχνουν τον Φούφουτο (εαν ισχύει αυτό που λές σε σένα, ίσως μερικές παραγγελίες απο τον Φούφουτο, να τα πάνε στου διαόλου την μάνα, τους βάλουν μυαλό).

  12. #3327
    Εγγραφή
    02-09-2008
    Μηνύματα
    46
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από frap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίταξε, αυτοί λένε πως σου έστειλαν επιπλέον email άμα την αποστολή καθώς και έγγραφη επιστολή. Αυτά τα έλαβες; Τους απάντησες τότε ή τους γείωσες;

    Στη θέση σου, είτε δε θα παραλάμβανα από τα ΕΛΤΑ και θα επικοινωνούσα τι και πως με το Amazon ήδη από την πρώτη τους ειδοποίηση, είτε θα πλήρωνα στη στιγμή και όταν με το καλό ερχότανε αποφάσιζα αν θα το κρατήσω ή αν θα το επέστρεφα καθώς έχω τέτοιο δικαίωμα για οποιοδήποτε λόγο.

    Τώρα θα έλεγα πως τα πράγματα μπλέξανε, συμβουλέψου τον συνήγορο του καταναλωτή και ίσως και κάποιον γνωστό σου δικηγόρο. Αν το επιπλέον ποσό είναι μικρό, δεν αξίζει να μπλέξεις, εξάλλου στα μάτια κάποιο τρίτου μοιάζει να θέλησες να "εκμεταλλευτείς" την αποστολή χωρίς προπληρωμή για να πάρεις κάτι τζάμπα.
    Δεν έλαβα καμιά ενημέρωση αλλιώς γιατί να μην το πλήρωνα αμεσως και το πλήρωσα μεταγενέστερα; Ναι άνοιξα την παραγγελία που μου ήρθε μετά από 40 μέρες και έψαξα να δω αν τελικά πληρώθηκαν από την τράπεζα μου, όπου μετά από 3 μέρες μου ήρθε και η επιστολή από τους άλλους.
    Και να μην ήθελα Να πληρώσω και να το έπαιρνα τζάμπα, αυτοί έκαναν το λάθος που το έστειλαν χωρίς να πληρωθούν δεν το επιδίωξα εγώ

  13. #3328
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.583
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasilisx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενας γνωστος μου με εμπειρια παραγγελιων απο εξωτερικο, μου είπε ότι τι μπορούν να σου κάνουν; Να σε πάνε δικαστήριο; Να στο περάσουν στην εφορία; Δεν γίνονται αυτά. Έτσι πρότεινε να πω στο amazon ότι θα δημοσιευσω σε όλα τα forum τεχνολογίας στο εξωτερικό το θέμα μου με όλες τις αποδείξεις που έχω για κακή διαφήμιση και να βεβαιωσω στην εισπρακτική ότι δεν πρόκειται να πληρώσω κάτι παραπάνω και να μην με ενοχλούν και σε κάνουν ότι θέλουν.
    Και ότι πιστεύει ότι είναι επιστολή για ότι αρπάξουν...

    Εγώ ρωτώ επειδή είναι πρώτη φορά που εκανα παραγγελία από εκεί, και έκανα εγγραφή πριν την παραγγελία, αν έκανα ψεύτικο όνομα και διεύθυνση θα έστελναν ένα προϊόν χωρίς να πληρωθούν και θα κυνηγούσαν τα χρήματα τους από ένα ανύπαντρο πρόσωπο;;;
    Η απειλή να τους βγάλεις στα φόρα δεν πρόκειται να βοηθήσει.
    Αυτό που θα βοηθήσει είναι το ότι σου έγραψαν ότι αν δεν πληρώσεις η παραγγελία ακυρώνεται.

  14. #3329
    Εγγραφή
    02-09-2008
    Μηνύματα
    46
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι. Δεν στέκει. Κανονικά στέλνεται η παραγγελία αφού γίνει η πληρωμή, αφού πιστοποιηθεί η πληρωμή. Το να στείλουν και να χρεώνουν μετά, σε πελάτες λιανικής, πρώτη φορά το βλέπω εγώ προσωπικά. Γιατί όπως είπες, μπορείς να κάνεις ψευδή λογαριασμό και να ψάχνουν τον Φούφουτο (εαν ισχύει αυτό που λές σε σένα, ίσως μερικές παραγγελίες απο τον Φούφουτο, να τα πάνε στου διαόλου την μάνα, τους βάλουν μυαλό).
    Το λέω με την έννοια ότι αν κάνεις ένα λογαριασμό φουφουτο, το αμαζον αν έκανε το λάθος να το στείλει στον φουφουτο, πες στον γείτονα μου ο οποίος βλέπει ένα δέμα στην πόρτα του (το δέμα δεν ήταν συστημενο αλλά απλό, το βρήκα στην πόρτα μου και εγώ και μπορούσε να μου το είχε πάρει και περαστικός καθώς ήταν με την κούτα του προϊόντος και ο κάθε ένας έβλεπε τι περιέχει μέσα) θα έστελναν μηνύμα στον φουφουτο γείτονα μου να πληρώσει κερατιατικα;; Παράδειγμα το λέω όλο αυτό με την πολιτική τους να στέλνουν σε κάποιον "άγνωστο" και να απαιτούν από αυτών να πληρωθούν από ένα δέμα που δεν ήταν συστημενο, δεν υπάρχει δηλαδή υπογραφή αποδοχής δέματος...
    Θα μπορούσα λοιπόν από την αρχή να υποστηριζω ότι δεν έλαβα ποτέ το δέμα αφού ήταν απλό, και έτσι να το έπαιρνα τζάμπα...

  15. #3330
    Εγγραφή
    11-07-2005
    Περιοχή
    Λουξεμβούργο
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    12.570
    Downloads
    6
    Uploads
    1
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500Μ Download/260M Uploa
    ISP
    Διάφοροι. Ολο
    Router
    Fritzbox!7490
    Mάλλον είχαν/έχουν στοιχεία ότι είσαι ένας πολύ καλός πελάτης (αλλού; ) και πληρώνεις τις υποχρεώσεις σου, και άναψε πράσινο λαμπάκι, στείλτο και ας μην έχει πληρώσει ακόμα!
    Το οποίο είναι επίσης ανησυχητικό....

    Απο την άλλη, αυτό ειναι customer service! σε λίγο θα βάζουν την παραγγελία αυτοί, πριν καν την βάλεις εσύ! Θα σκέφτονται τι θέλεις για σένα, πριν απο σένα!

Σελ. 222 από 257 ΠρώτηΠρώτη ... 202212217220221222223224227232242 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. AVM Fritz!Box 7490 από amazon.de
    Από hipath στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 80
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-17, 19:56
  2. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-10-17, 00:47
  3. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-10-17, 15:25
  4. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-10-17, 20:08
  5. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-05-17, 11:30

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας