Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση 46-58 από 58
  1. #46
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.083
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από KLG
    'Εχεις δίκιο πελασγέ. Απο πότε το κινητό και η κάμερα αποτελεί γεφύρωση του τεχνολογικού χάσματος? Αφου και πάλι δεν θα μπορούν να το χειριστούν απο μόνες τους

    Αντι να ασχολούνται με γκατζετάκια, δεν έρχονται κατά πληροφορική μεριά, για να δουμε και εμείς μια άσπρη μέρα που έχει πείξει το μάτι μας?
    Ο χώρος μας είναι κατάρα φίλε! Απλά!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger
    Ακριβώς!!

    Γυναίκα και τεχνολογία δεν πάνε μαζί...


    Έτσι όπως αντιλαμβάνομαι εγώ την τεχνολογία, το πράγμα χρειάζεται λογική κάτι συνήθως άσχετο με την γυναικεία φύση! Και φυσικά ακολουθεί και το σχόλιο του gkandir που είναι πραγματικότητα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gkandir
    Φοβερό!!!!
    Εμένα η κοπελιά μου θέλει laptop (για τα κακάσχημα και ογκώδη desktop ούτε λόγος) και από Σεπτέμβρη προβλέπω μάχες. Είχαμε περάσει από το Media Markt πριν κάνα μήνα και καλοκοίταζε 1-2 λόγω εμφάνισης και μόνο. Όταν της πρότεινα κάποια άλλα που θα ταίριαζαν περισσότερο στις ανάγκες της μου είπε ότι αυτά δεν της φαίνονται και πολύ καλά (=όμορφα).

    Α ρε, τι έχω να τραβήξω...
    Φαντάζομαι την φάση!! Μα αυτό κάνει αυτά που χρειάζεσαι εξιδεικευμένα μπλ αμπλα. Μα κοίτα τι χαριτωμένο που είναι το άλλο!!!


    Σχετικά με την δημοσκόπηση εγώ το βλέπω ως εξής!
    Οκ λέμε ότι οι γυναίκες είναι gadegeτάκηδες και φαν της τεχνολογίας (που καμία σχέση) ώστε αυτές που δεν είναι (δλδ η πραγματικότητα) να σκεφτεί εγωιστικά,ανταγωνιστικά και μία ακόμη φορά σαν καλό θύμα και να κινηθεί προς τα νούμερα της έρευνας! Και τι προτώτυπο στόχος οι γυναίκες που είναι και οι πιο ευάλωτες σε τέτοιες βλάκείες!!
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  2. #47
    Εγγραφή
    16-01-2005
    Περιοχή
    Γλυφάδα - Πάτρα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    786
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ Forthnet Full
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    FORTHnet
    Router
    Siemens
    Επεκτείνοντας το παραπάνω σχόλιο μου...
    Ο καθένας έχει γνωρίσει τις γυναίκες που του αξίζουν, και εξαιτίας αυτού τις θεωρεί και το μέσο όρο.
    Συνακόλουθο: Όσο πιο σκάρτος είναι κάποιος, τόσο περισσότερο υποτιμά τις γυναίκες.

  3. #48
    Εγγραφή
    23-03-2004
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    3.907
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone PS 6
    Ωραία!
    Οι καταναλωτικές συνήθειες των γυναικών, μετακινούνται από τα "αχρηστα, γυαλιστερά, ακριβά αντικείμενα" στα "χρηστικά, τεχνολογικά, ακριβά αντικείμενα"....
    ...
    το χαρακτηριστικό "ακριβα" παραμένει...... είναι όμως ενα βημα....

  4. #49
    Εγγραφή
    06-03-2005
    Περιοχή
    @ Copenhagen, DK
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    15.569
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    ISP
    Οtenet
    /dev/null ... δεν το είχα σκεφτεί αυτό πελασγε... Θα είχα γλυτώσει μερικες δεκάδες πακέτα τσιγάρα τώρα και κατι κάτια.. (cutty sharks)

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Slammer
    Ωραία!
    Οι καταναλωτικές συνήθειες των γυναικών, μετακινούνται από τα "αχρηστα, γυαλιστερά, ακριβά αντικείμενα" στα "χρηστικά, τεχνολογικά, ακριβά αντικείμενα"....
    ...
    το χαρακτηριστικό "ακριβα" παραμένει...... είναι όμως ενα βημα....
    λολ, το καλύτερο είναι οτι τώρα μπορούμε να τα χρησιμοποιούμε και μείς. Και όταν παλιώνουε (δεν γυαλίζουν αρκέτα και θέλουν να τα αλλάξουν) να τα καβατζώνουμε. Κάτι που δεν γινόταν με τα παπούτσια και τα ρούχα, οπότε αν έχετε τέτοια βίτσια, μάλλων ανήκετε στους χαμένους της αναπροσαρμογής των γυναικίων καταναλωτικών ηθών.

  5. #50
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.083
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Εξαιρέσεις υπάρχουν παντού!
    Τα παιδιά αναφέρονται γενικά τι ισχύει όπως και εγώ! Φυσικά και για κοπέλες που είναι σε αυτό το φόρουμ μάλλον δεν ισχύουν αυτά τα πράγματα! Αλλά όπως και οι λοιποί που γράψαν και σχολιάστηκαν σίγουρα μιλάνε για την ζωή και τα άτομα έξω από το φόρουμ! Και δεν μπορεί όλοι να βλέπουν την εξαίρεση! Μάλλον το ανάποδο συμβαίνει! Αν κρίνει τον κόσμο του ο καθένας από ένα στενό του κύκλο τότε αντε γεια!

    Και εγώ επιτέλους θέλω να σταματήσει η με μισό μάτι αντιμετώπιση μου για το επάγγελμα μου γενικά και ειδικότερα από το γυναικείο φύλλο! Που στην πλειοψηφία τους το βλέπουνε και ανταγωνιστικά για τον χρόνο που ίσως διαθέτουμε! Γιαυτό και σαν επαγγελματίες σε ένα καθαρά ανδροκρατούμενο χώρο μας συμφέρει η ύπαρξη και εξέλιξη γυναικών στο πνεύμα αυτών που γράφει η Μανούλαμου προσπερνόντας τα σχόλια της Michelle που για κάποιες άλλες περιστάσεις ισχύουν αλλά όχι εδώ!

    Και πράγματι όποια κοπέλα/κυρία νιώθει ότι δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τους άνδρες σε αυτό το χώρο θα έπρεπε να έχει την αντιμετώπιση που προτείνει πολύ γαμάτα η Τριφυλλένια! Και καλό θα ήταν να υπήρχαν περισσότερες τέτοιες κοπέλες ώστε να μην μιλάμε εξωγηινά σε μια παρέα μέσα όταν αναφέρεται το θέμα τεχνολογία!

    Το πρόβλημα για μένα είναι ότι η αφομοίωση της τεχνολογίας από την κοινωνία γίνεται με λάθος τρόπο γαι μια ακόμη φορά! Ελάχιστη βλέπουν την πραγματική δυναμική των εργαλείων και αρκούνται σε μια τρεντιά. Και αυτό οι εταιρίες το ξέρουν καλύτερα από όλους μας! Τώρα αν κάποιοι απο εμάς πιστεύουν ότι δεν παρασύρονται τότε συγχαρητήρια μας αλλά δεν είναι έτσι γενικά! Αλλιώς τόση διαφήμιση θα ήταν πεταμένα λεφτά και μάλλον δεν είναι!

    Και η αγορά της τεχνολογίας είναι ακόμα παρθένα στο γυναικείο φύλλο!
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  6. #51
    Εγγραφή
    23-09-2005
    Περιοχή
    Όπου υπάρχει bandwidth
    Μηνύματα
    2.492
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Demelene μια πολύ εμπεριστατωμένη άποψη για το όλο θέμα.

    @princess επειδή είσαι εξαίρεση, κι ο τρόπος που περιγράφεις τα περιστατικά είναι ξεκαρδιστικός, μπορείς να μας μεταφέρεις κι άλλες τέτοιες σκηνές απείρου κάλλους...

  7. #52
    Εγγραφή
    02-01-2005
    Περιοχή
    Σε ένα Βαλκανοχώρι 11εκατ. κατοίκων
    Μηνύματα
    1.908
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2Mbit
    ISP
    Conn-x OTE
    Καλά όλα αυτά αλλά θα προτιμούσα να της πάρω κοσμήματα απ το να την έχω να πειράζει οτιδήποτε έχει να κάνει με το αυτοκίνητό μου ή τους υπολογιστές μου. Αν χάσουμε και αυτόν τον αντιπερισπασμό πάει...
    I see dead pixels

  8. #53
    Εγγραφή
    25-09-2005
    Περιοχή
    Κατερίνη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    56
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
    Router
    DLink DSL-2640B
    SNR / Attn
    6.8(dB) / 19(dB)
    Έγω πάντως έχω δει γυναίκες...κομπιουτερούδες που τις ζήλεψα για τις γνώσεις τους, όπως επίσης γυναίκες να παρακολουθούν ποδόσφαιρο με τον ίδιο ζήλο....
    Αυτοί οι διαχωρισμοί δεν πρέπει να υφίστανται....

  9. #54
    Εγγραφή
    12-09-2004
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    1.041
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    9388/861
    ISP
    ΟΤΕ
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zte
    SNR / Attn
    9,4(dB) / 33,9(dB)
    Α λιγα με το ποδοσφαιρο -αν και τωρα πια δεν πολυπαθιαζομαι, και μπαλα εχω παιξει, και διασειση εχω παθει, και τα ποδια μου ειναι στραβα απο τις ασκησεις προθερμανσης με τη μπαλα -απλα ασχολιομουν πολυ μικροτερη κυριως με περιφερειακες ομαδες (Δ εθνικη ηταν τοτε), και δηλωνα και fentagin του Ηφαιστου Περιστεριου! Επισης εχω αντιπαθεια στα κοσμηματα -μαλλον επειδη λογω αλλεργιων δε μπορω και να φορεσω τιποτα! Εκει που δεν τα παω καθολου καλα ειναι με το αυτοκινητο... Αφ' ενος το δικο μου αμαξι τα καταφερνει μονιμως να δειχνει μεσα στη βρωμα ενω του συζυγου λαμπει (και τα δυο σκυλια μπαινουν και στα δυο αυτοκινητα, αλλα μονο στο δικο μου φαινεται αυτο ρε γμτ!), αφετερου ειμαι ικανη να μεινω απο βενζινη γιατι απλα θυμαμαι οτι πρεπει να βαλω καθε φορα που προσπερναω ενα βενζιναδικο -ασε που στο παλιο αμαξι δεν ηξερα πως βγαινει η ταπα, τουλαχιστον τουτο δω εχει ενα κουμπι απο μεσα και κανει τη ζωη μου πιο ευκολη- αν καταφερω να ανοιξω το καπω διοτι ποτε δεν θυμαμαι πως γινεται μενω και κοιταζω το χαος σαν χαζη -"τι ψαχνεις παιδακι μου, τις μνημες τις Pci' με ρωταει ο αντρας μου συνεχεια- κι επισης ποτε δεν ξερω ποτε πρεπει να το παω για σερβις.. Οσον αφορα το αυτοκινητο δηλωνω απλως χρηστης!!!!

    yianniscan thx για τη φιλοφρονηση... δεν ειναι ο τροπος ξεκαρδιστικος, η κατασταση ολη ειναι -οταν την περιγραφεις εκ των υστερων δηλαδη!

    my lost prince!

  10. #55
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    ειδα φως και μπηκα και εγω
    Δεν ειναι ασχημο οι γυναικες να ασχολουνται με τους υπολογιστες αλλα τοσα χρονια εχω συνηθισει τις κοπελες μου να κραζουν και να λενε "παλι σε αυτο το ρημαδι εισαι?????". θα μου κακοφανει να βρω μια που να με ρωταει να θα βαλει Ιντεl ή AMD,ή ακομα χειροτερα να αργει επειδη παιζει το football manager
    Περαν της πλακας πολυ λιγες κοπελες εχουν εντρυφυσει στην τεχνολογια,ακομα και σε σπιτια που ασχολουνται και οι 2 γονεις καθημερινα με το pc,η κοπελα δεν εχει καμια σχεση με το αθλημα.Ασε που το 50% ασχολειται μονο με chat και αλλα τετοια πραματα. Αργουν οι μερες εδω στην Ελλαδα που θα δεις κοπελα να τραβαει φωτογραφιες με την ψηφιακη της μηχανη και μετα να τις επεξεργαζεται στο Photoshop

  11. #56
    Εγγραφή
    19-04-2004
    Μηνύματα
    6.372
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Άρθρα
    5
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Michelle Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επεκτείνοντας το παραπάνω σχόλιο μου...
    Ο καθένας έχει γνωρίσει τις γυναίκες που του αξίζουν, και εξαιτίας αυτού τις θεωρεί και το μέσο όρο.
    Συνακόλουθο: Όσο πιο σκάρτος είναι κάποιος, τόσο περισσότερο υποτιμά τις γυναίκες.
    Αυτό δεν είναι εντελώς λογικό, εκτός αν θεωρήσουμε ως σκάρτο κάποιον που υποτιμά τις γυναίκες, οπότε τότε απλά παίζουμε με «metamodern semantics». Υπάρχουν διάσημοι άντρες με μεγάλη συμβολή στην ανθρώπινη ιστορία, που ήταν σαφέστατα μισογύνες, ή αν δεν ήταν απλά δεν ένοιωθαν καλά ή δεν επιδιώκαν τη συντροφία των γυναικών. Κάποιοι ήταν πολλές φορές εξαιρετικά κριτικοί αναφορικά με τους τρόπους των γυναικών, χωρίς να φτάσουν σε βαθμό μισογυνισμού.

    Υπάρχουν οι μισογύνες, υπάρχουν αυτοί που υποτιμούν τις γυναίκες χωρίς να είναι μισογύνες, υπάρχουν αυτοί που είναι σκάρτοι και πολλές εξαιρέσεις ότι κανένα από τα παραπάνω δεν προϋποθέτουν το ένα το άλλο.

    Αναφορικά τώρα με τις θετικές επιστήμες και ειδικά με τους τομείς της μηχανικής και των εφευρετών, δεν υπάρχει ΠΑΡΑΔΟΣΗ στις γυναίκες, λόγω των συνθηκών ζωής τους στις προηγούμενες γενιές. Αυτό δεν θα αλλάξει μέσα σε μία γεννεά διότι μάλλον είναι γενετικό. Μπορεί να μην αλλάξει και ποτέ! Το να το επισημαίνουμε ενδεχομένως να μην είναι ευγενικό, αλλά στατιστική συνάφεια υπάρχει και προσωπικά τη θεωρώ δεδομένη.

    Όσο πιο πολλές εξαιρέσεις βλέπω πάντως, τόσο πιο πολύ χαίρομαι. Όταν όμως βλέπω φαινόμενα φεμινισμού ή οποιασδήποτε άλλης μορφής ανάστροφου ρατσισμού, θλίβομαι. Η ιστορία έχει δείξει ότι ακόμα και τα θύματα φρικτών καταπιέσεων και εγκλημάτων μπορούν να γίνουν φρικτοί θύτες, αν απλά τους δωθεί η ευκαιρία, μία κατάσταση που βλέπουμε γύρω μας αν αναλογιστούμε το τρόπο που συμπεριφέρονται κάποιες γυναίκες.

    Στη Βρετανία για παράδειγμα, υπάρχει η πολύ εξοργιστική για κάποιους μόδα διαφημίσεων με «τον χαζό άντρα», όπου βάζουν ένα τυπά να παριστάνει το βλήμα, ώστε να έρθει η έξυπνη γυναίκα του και να του πει «να βρε μπουνταλά, αυτό το προϊόν πρέπει να πάρεις». Σαφέστατη περίπτωση ανάστροφου ρατσισμού.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από teokarts Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έγω πάντως έχω δει γυναίκες...κομπιουτερούδες που τις ζήλεψα για τις γνώσεις τους, όπως επίσης γυναίκες να παρακολουθούν ποδόσφαιρο με τον ίδιο ζήλο....
    Αυτοί οι διαχωρισμοί δεν πρέπει να υφίστανται....
    Συζούσα με μία ακριβώς έτσι για 4 χρόνια.
    Και σε συνέδριο είχα γνωρίσει μία τύπισσα που όντας μαθηματικός, έκανε διδακτορικό πάνω σε αλγορίθμους ανάλυσης του ψυχολογικού στρες κάποιου στη βάση της υπογραφής του.

    Διάβαζα για μηχανικό γυναίκα με ειδικότητα σε βαφές στέλθ επίσης, και είχα την ευκαιρία να γνωρίσω και τρεις μηχανικούδες ΣΜΑ και πραγματικά μου έκανε εξαιρετική εντύπωση ο χαρακτήρας τους (και το πόσο γυναίκες παρέμειναν).

    Υπάρχουν λαμπρότατες εξαιρέσεις, όμως υπάρχουν μία πολύ έντονη κοινωνική πίεση στις Ελληνίδες να ΜΗΝ ασχολούνται με τη τεχνολογία και μία περιέργη ψυχολογία σε κάποιες που ασχολούνται να είναι επιθετικές προς τους άντρες, να γίνεται δηλαδή η ενασχόληση στη βάση του «θα σας δείξω ποιες είμαστε εμείς οι γυναίκες», αυτό που έγραφε η τύπισσα στη τελευταία παράγραφο.

    Αυτά είναι λυπηρά πράγματα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος WAntilles : 11-08-06 στις 02:23. Αιτία: merge posts
    ... when you damp oscillations, you lose the high points as well as the low.
    改善 - kai zen - continuous change for the better - the Tao of Linux.
    Linux χωρίς εγκατάσταση, δωρεάν ΝΟΜΙΜΟ office, browser χωρίς ιούς ,
    δωρεάν εγκατάσταση Linux, δωρεάν raytracer, γιατί το δωρεάν είναι όλα τα λεφτά...
    ΟΔΗΓΙΕΣ εγκατάστασης Linux

  12. #57
    Εγγραφή
    13-04-2003
    Μηνύματα
    296
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Νομίζω ότι οι γυναίκες έχουν κάθε δικαίωμα να είναι (και αυτές) θύματα του υπέρμετρου και αχρείαστου καταναλωτισμού σε τεχνολογικά προϊόντα. Η αγορά το χρειάζεται, δε βγαίνει μόνο με μας. Να μπορούσε να μπει και η τρίτη ηλικία από τώρα μια χαρά θα ήταν ...

    Τα gadgets και οι Η/Υ δεν είναι απαραιτήτως ασύμβατα με τα σπα, τις διακοπές και τα καλλυντικά. Και όσες γυναίκες ξέρω μπορεί να ονειρεύονται τα Gucci αλλά δε θα είχαν πρόβλημα να πάρουν το φθηνό ή την απομίμηση και να αγοράσουν ΚΑΙ την camera. Άλλωστε θα προτιμούσαν να ψωνίζουν καθημερινά τα μπλουζάκια των 10euro παρά να πάρουν το σύνολο των 300euro και να βγαίνουν στην αγορά μια φορά το μήνα.

    Πάντως για να φτάσουμε τους Αμερικάνους και Ευρωπαίους θα περάσουν πολλά χρόνια. Εκεί τα παιδιά και των 2 φύλων έρχονται σε επαφή με τους Η/Υ και την τεχνολογία από μικρή ηλικία. Αντί να μαθαίνουν γεωγραφία τους παραπόταμους του Νείλου, Ιστορία όλες τις μάχες του 5ου αιώνα πΧ και Μαθηματικά που αναλογούν στο δικό τους Κολέγιο/Πανεπιστήμιο, κάνουν εργασιούλες που απαιτούνε τη χρήση της βιντεοκάμερας, του Η/Υ, του Ιnternet, του voice-recorder, του προβολικού κτλ. Εδώ τους H/Y τους έχουνε μόνο για to εργαστήριο H/Y όπου τα παιδιά "διδάσκονται" την επιστήμη των υπολογιστών. Έχω την εντύπωση ότι το εκπαιδευτικό σύστημα στην Ελλάδα ούτε σωστούς επιστήμονες ούτε "καλούς" καταναλωτές βγάζει.

  13. #58
    Εγγραφή
    23-09-2005
    Περιοχή
    Όπου υπάρχει bandwidth
    Μηνύματα
    2.492
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    toRus η εντύπωσή σου για τα παιδιά των βορειοαμερικάνων είναι απόλυτα σωστή. Λιγότερο για τα παιδιά των δυτικοευρωπαίων, αλλά προς τα εκεί βαδίζουν τάχιστα κι αυτοί. Προτεραιότητά τους είναι η ανάπτυξη του καταναλωτικού ήθους, διότι σ' αυτό στηρίζεται η επιβίωση του χρηματοοικονομικού συστήματος.

    Όποιος θέλει πραγματικά να προχωρήσει παραπέρα θα βρει το δρόμο προς το πανεπιστήμιο. Οι υπόλοιποι θα ξέρουν κάτι παραπάνω από τα βασικά ενώ θα έχουν μπολιαστεί με το μικρόβιο της κατανάλωσης για κάθε είδος.

    Πρωταρχικός λόγος άλλωστε που οι Αμερικάνοι δεσπόζουν σήμερα ως η μεγαλύτερη οικονομική δύναμη στον κόσμο, είναι η τεράστια ενοποιημένη εσωτερική αγορά που διαθέτουν. Με 294 εκατομμύρια πληθυσμό το 2004, αύξηση 3,2 εκατομμυρίων ατόμων το χρόνο, και μια πλήρως απελευθερωμένη αγορά η οποία τροφοδοτείται απρόσκοπτα με κάθε είδους καταναλωτικό αγαθό, είναι πολύ δύσκολο να τους ανταγωνιστεί οποιαδήποτε άλλη οικονομία.

    Αυτό άλλωστε είναι και το μεγαλύτερο πρόβλημα της ευρωπαϊκής αγοράς, διότι ενώ έχει περίπου διπλάσιο αριθμό καταναλωτών, η εσωτερική αγορά της δεν είναι ενοποιημένη, ενώ το καταναλωτικό ήθος είναι μικρό έως ανύπαρκτο. Όσο για την Κίνα και την Ινδία έχουν μεν τεράστια ενοποιημένη εσωτερική αγορά, αλλά υπολείπονται σε άλλους τομείς ακόμα.

Σελ. 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

  1. φιλος φευγει για φανταρος..
    Από giannhs1984 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 75
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-08, 12:58
  2. Tεχνολογία SSE? Πρώτη φορά το ακούω...
    Από qwertyuiop στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-06-07, 19:58
  3. Μηνύματα: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-10-06, 16:11
  4. To Google ο καλύτερος φίλος των hackers;;;
    Από bomberb17 στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-10-05, 01:25

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας