Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 26
  1. #1
    Εγγραφή
    26-01-2006
    Περιοχή
    Zauberberg
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    22.262
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Άρθρα
    13
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    DSLAM
    H.O.L. - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    25(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    E.U.
    Η Ευρωπαϊκή Επιτροπή θα χρηματοδοτήσει με 22 εκατομμύρια ευρώ το Symbian στα πλαίσια ερευνητικού προγράμματος, σε μία στιγμή που το μη-κερδοσκοπικό Symbain Foundation δεν περνάει και τις καλύτερες στιγμές του. Στο ερευνητικό πρόγραμμα που ονομάζεται SYMBEOSE συμμετέχουν και άλλοι 24 ιδιωτικοί οργανισμοί και επιχειρήσεις και το πρόγραμμα εντάσσεται στο σχέδιο Joint Technology Initiatives.

    Τα χρήματα θα διατεθούν στην έρευνα του cloud computing και του multiprocessing, σύμφωνα με το blog του Symbian Foundation.

    Η ανάπτυξη του Symbian ξεκίνησε το 1994 από την Psion και τότε ονομάζονταν Epoc. Έκανε την πρώτη του εμφάνιση το 1997 τον επόμενο χρόνο υιοθετήθηκε και υποστηρίχθηκε από τους τρεις μεγαλύτερους τότε κατασκευαστές κινητών τηλεφώνων: την Nokia, την Sony Ericsson και την Motorola.

    H Νokia εξαγόρασε την εταιρεία το 2008, διέθεσε το λειτουργικό με την μορφή ανοιχτού κώδικα και μετέτρεψε την προσπάθεια σε μη κερδοσκοπική κάνοντας την εταιρεία ίδρυμα. Το Symbian παραμένει το πιο δημοφιλές λειτουργικό σύστημα για κινητά τηλέφωνα αλλά έχει χάσει, τελευταία, αρκετή υποστήριξη από την βιομηχανία αφού τόσο η Samsung όσο και η Sony Ericsson του γυρνάνε την πλάτη και κατευθύνονται προς το Android.

    Αν και η Nokia απασχολεί περίπου 4000 προγραμματιστές για την ανάπτυξη του Symbian, το ίδιο το Symbian Foundation δεν έχει δικούς του προγραμματιστές ανάπτυξης λογισμικού. Τώρα με την χρηματοδότηση της Ευρωπαϊκής Ένωσης θα αποκτήσει το δικό του R&D τμήμα.


    Πηγή: The Register

  2. #2
    Εγγραφή
    26-09-2003
    Μηνύματα
    17.713
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200/20 Mbps
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    9(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Καλή κίνηση, διότι οι μονοπωλιακές ή ολιγοπωλιακές τάσεις δεν θα ωφελήσουν τους καταναλωτές.

  3. #3
    Εγγραφή
    26-09-2007
    Περιοχή
    37.75Ν/26.95Ε
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.640
    Downloads
    14
    Uploads
    3
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    Oxygen
    Καλή κίνηση, να περιμένουμε αντιδράσεις από την αντίπερα όχθη. Γιατί αντιδράσεις θα υπάρξουν και πάνω και κάτω από το τραπέζι.

    Από την άλλη βέβαια είναι χαρακτηριστική περίπτωση αβάντας της Nokia με χρήματα των Ευρωπαίων φορολογούμενων, ποιο θα είναι το άμεσο όφελος τους
    Bad to the Bone

  4. #4
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Είναι Ευρωπαϊκή εταιρία, λογικό να λάβει βοήθεια.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  5. #5
    Εγγραφή
    20-11-2005
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2.583
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.300/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Linksys WAG120
    SNR / Attn
    7(dB) / 23(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν πανε να χρηματοδοτησουν το Linux Foundation καλυτερα να φυγουμε σιγα σιγα απο τα windows σε δημοσιες υπηρεσιες ευρωπαικα για να μην κανουμε μαγκες τους Αμερικανους με την MS λεω εγω; Απο ποτε χρηματοδοτουμε εταιριες (γιατι πλεον symbian = Nokia);
    TechManiacs.gr για λάτρεις της τεχνολογίας
    Μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο, θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας!!!

  6. #6
    Εγγραφή
    07-09-2006
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Asus DSL-AC68U
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euklidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πανε να χρηματοδοτησουν το Linux Foundation καλυτερα να φυγουμε σιγα σιγα απο τα windows σε δημοσιες υπηρεσιες ευρωπαικα για να μην κανουμε μαγκες τους Αμερικανους με την MS λεω εγω; Απο ποτε χρηματοδοτουμε εταιριες (γιατι πλεον symbian = Nokia);
    Τους αμερικάνους τους κάνετε μάγκες και με τα i"phone".. Οι εταιρίες ανέκαθεν χρηματοδοτούντε.

  7. #7
    Εγγραφή
    05-01-2007
    Μηνύματα
    538
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ατσα και Ελληνικα κολπα στην Ευρωπη.....

  8. #8
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Περιοχή
    Trapped inside a physical form..
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    8.712
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΙΩΛΚΟΣ
    Router
    NetFasteR -IAD
    SNR / Attn
    11(dB) / 26(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euklidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πανε να χρηματοδοτησουν το Linux Foundation καλυτερα να φυγουμε σιγα σιγα απο τα windows σε δημοσιες υπηρεσιες ευρωπαικα για να μην κανουμε μαγκες τους Αμερικανους με την MS λεω εγω; Απο ποτε χρηματοδοτουμε εταιριες (γιατι πλεον symbian = Nokia);
    Σ ω σ τ α τ ο ς !!

  9. #9
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.767
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euklidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πανε να χρηματοδοτησουν το Linux Foundation καλυτερα να φυγουμε σιγα σιγα απο τα windows σε δημοσιες υπηρεσιες ευρωπαικα για να μην κανουμε μαγκες τους Αμερικανους με την MS λεω εγω; Απο ποτε χρηματοδοτουμε εταιριες (γιατι πλεον symbian = Nokia);
    Μιλάμε για Smartphones και γιατί να υπάρχει μονο το Linux και τα Windows;
    Πως να μετατρέψετε το Linksys WRT320N σε Linksys Ε2000

    Router Dynalink DL-WRX36 : OpenWrt 23.05.2 Shapshot
    Modem Zyxel VMG8623-T50B : Firmware Version: V5.50(ABPM.7.3)C0


  10. #10
    Εγγραφή
    20-11-2005
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2.583
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.300/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Linksys WAG120
    SNR / Attn
    7(dB) / 23(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλάμε για Smartphones και γιατί να υπάρχει μονο το Linux και τα Windows;
    Γιατι με 22 εκ δεν φτιαχνεις αλλο λειτουργικο απο την αρχη ετσι απλα και γιατι θελεις πολυ κοσμο να κανει developing για αρκετο καιρο. Το Linux εχει την δυναμικη οτι μπορει να το παρει ενα καλο team, να το στησει οπως θελει και να κανει παπαδες για το δημοσιο. Το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει λογος να πεταμε λεφτα σαν EE σε χαζομαρες που σκοπο εχουν να βγαλει η Νοκια λεφτα, λες και τοσο καιρο δεν εβγαλε αρκετα και δεν μπορει να πληρωσει για το λειτουργικο το οποιο μονο εκεινη πλεον χρησιμοποιει. Απο την αλλη λενε την Ελλαδα σπαταλη. Αν ειναι να κανουν κατι, ας ειναι κατι που θα οφελησει ολη την ευρωπαϊκη ενωση και οχι μονο τους Φινλανδους.
    TechManiacs.gr για λάτρεις της τεχνολογίας
    Μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο, θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας!!!

  11. #11
    Εγγραφή
    03-11-2010
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    Conn-x OTE
    Path Level
    Fastpath
    Οτιδήποτε μας φαίνεται σπατάλη εκτός απο το να δώσουμε λεφτά για το Linux,φοβάμαι ότι καμια μέρα θα ανεβάσω πυρετό και ο γιατρός θα μου πει βάλε Linux,φαίνεται να είναι η γιατρειά για τα πάντα αν κρίνω απο τα σχόλια κάποιον

  12. #12
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.767
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euklidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι με 22 εκ δεν φτιαχνεις αλλο λειτουργικο απο την αρχη ετσι απλα και γιατι θελεις πολυ κοσμο να κανει developing για αρκετο καιρο. Το Linux εχει την δυναμικη οτι μπορει να το παρει ενα καλο team, να το στησει οπως θελει και να κανει παπαδες για το δημοσιο. Το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει λογος να πεταμε λεφτα σαν EE σε χαζομαρες που σκοπο εχουν να βγαλει η Νοκια λεφτα, λες και τοσο καιρο δεν εβγαλε αρκετα και δεν μπορει να πληρωσει για το λειτουργικο το οποιο μονο εκεινη πλεον χρησιμοποιει. Απο την αλλη λενε την Ελλαδα σπαταλη. Αν ειναι να κανουν κατι, ας ειναι κατι που θα οφελησει ολη την ευρωπαϊκη ενωση και οχι μονο τους Φινλανδους.

    Τι σχέση έχουν ολα αυτά (δημόσιο κλπ) με ένα λειτουργικό για smartphones το οποίο δεν είναι νέο και δε φτιάχνεται απο την αρχή όπως λές, αλλα είναι ήδη αρκετά χρόνια στην αγορά και είναι ώριμο.

    Επίσης ξέρεις πόσους χιλιάδες εργαζόμενους απασχολεί η Nokia στην Ελλάδα, είτε στη Nokia Ηellas είτε σε διάφορα σημεία πανελλαδικά και πόσους εργαζόμενους απασχολεί το Linux;
    Πως να μετατρέψετε το Linksys WRT320N σε Linksys Ε2000

    Router Dynalink DL-WRX36 : OpenWrt 23.05.2 Shapshot
    Modem Zyxel VMG8623-T50B : Firmware Version: V5.50(ABPM.7.3)C0


  13. #13
    Εγγραφή
    20-11-2005
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2.583
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.300/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Linksys WAG120
    SNR / Attn
    7(dB) / 23(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mozart Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτιδήποτε μας φαίνεται σπατάλη εκτός απο το να δώσουμε λεφτά για το Linux,φοβάμαι ότι καμια μέρα θα ανεβάσω πυρετό και ο γιατρός θα μου πει βάλε Linux,φαίνεται να είναι η γιατρειά για τα πάντα αν κρίνω απο τα σχόλια κάποιον
    Το να δωσεις 22 εκ για να φτιαξεις ενα λειτουργικο για την δημοσιες υπηρεσιες ολης την ευρωπης που θα ειναι δωρεαν σου φαινεται σπαταλη; Παραπανω δινουμε καθε τοσο για αδειες windows σε ολη την Ευρωπη Και θα εχεις και ενα λειτουργικο που θα ξερεις τι τρεχει απο πισω, και δεν θα τρεχεις να πληρωνεις και antivirus για καθε μηχανημα. Με τονα δωσεις 22εκ στην νοκια (symbian foundation) τι κερδιζεις σαν ΕΕ; Στο κατω κατω ας τα δωσουν οι σκανδιναβοι που δεν εχουν προβλημα με πτωχευση. Εδω δεν εχουμε βρακινα βαλουμε, το symbian που πεθαινει μας πειραξε.

    Απαντησε μου λοιπον, εγω σαν Eυρωπαιος πολιτης, τι κερδος θα εχω απο αυτο; Μηπως η Νοκια ειναι καμια μικρη εταιριουλα και δεν εχει να δωσει για να στηριξει το λειτουργικο της; Ή μηπως θα μου ερθει το Ν8 σε προνομιακη τιμη εδω; Γιατι εγω το βλεπω στα 500+ ευρω. Οσο κανει ενα Desire για παραδειγμα που ειναι πολυ ανωτερο το οποιο ερχεται και απο την αλλη ακρη του κοσμου. Ωραια η Nokia, βρηκε τους μλκες να πληρωνουν το λειτουργικο της

    ........Auto merged post: euklidis πρόσθεσε 4 λεπτά και 38 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mozart Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτιδήποτε μας φαίνεται σπατάλη εκτός απο το να δώσουμε λεφτά για το Linux,φοβάμαι ότι καμια μέρα θα ανεβάσω πυρετό και ο γιατρός θα μου πει βάλε Linux,φαίνεται να είναι η γιατρειά για τα πάντα αν κρίνω απο τα σχόλια κάποιον
    Το να δωσεις 22 εκ για να φτιαξεις ενα λειτουργικο για την δημοσιες υπηρεσιες ολης την ευρωπης που θα ειναι δωρεαν σου φαινεται σπαταλη; Παραπανω δινουμε καθε τοσο για αδειες windows σε ολη την Ευρωπη Και θα εχεις και ενα λειτουργικο που θα ξερεις τι τρεχει απο πισω, και δεν θα τρεχεις να πληρωνεις και antivirus για καθε μηχανημα. Με τονα δωσεις 22εκ στην νοκια (symbian foundation) τι κερδιζεις σαν ΕΕ; Στο κατω κατω ας τα δωσουν οι σκανδιναβοι που δεν εχουν προβλημα με πτωχευση. Εδω δεν εχουμε βρακινα βαλουμε, το symbian που πεθαινει μας πειραξε.

    Απαντησε μου λοιπον, εγω σαν Eυρωπαιος πολιτης, τι κερδος θα εχω απο αυτο; Μηπως η Νοκια ειναι καμια μικρη εταιριουλα και δεν εχει να δωσει για να στηριξει το λειτουργικο της; Ή μηπως θα μου ερθει το Ν8 σε προνομιακη τιμη εδω; Γιατι εγω το βλεπω στα 500+ ευρω. Οσο κανει ενα Desire για παραδειγμα που ειναι πολυ ανωτερο το οποιο ερχεται και απο την αλλη ακρη του κοσμου. Ωραια η Nokia, βρηκε τους μλκες να πληρωνουν το λειτουργικο της Την στιγμη που Ελλαδα, Ισπανια, Ιταλια, Ιρλανδια ειναι στο τσακ να πτωχευσουν.

    Αλλα ναι μωρε, γιατι να τα δωσουμε σε λειτουργικο για τις κρατικες υπηρεσιες. Οπου να ναι θα πρεπει να πληρωσουμε και τις αδειες για τα windows 7 που θα μπουν σιγα σιγα στο δημοσιο. Σιγα τα αυγα... 800.000 δημοσιοι υπαλληλοι βγαζει κατι παραπανω απο 800.000 υπολογιστες (βαλε servers και μηχανηματα που ειναι εκτος). Απο κανενα 100 η αδεια για καθε μηχανημα... Do the math. 80.000.000 euro Για βαλτα για ολη την ευρωπη και δες τι θα κερδιζες με 22 εκ ευρω
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος euklidis : 03-11-10 στις 20:06. Αιτία: auto merged post
    TechManiacs.gr για λάτρεις της τεχνολογίας
    Μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο, θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας!!!

  14. #14
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    6.767
    Downloads
    15
    Uploads
    5
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    384/128
    ISP
    Vivodi
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Zyxel 652-R
    SNR / Attn
    14(dB) / 34(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από euklidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απαντησε μου λοιπον, εγω σαν Eυρωπαιος πολιτης, τι κερδος θα εχω απο αυτο; Μηπως η Νοκια ειναι καμια μικρη εταιριουλα και δεν εχει να δωσει για να στηριξει το λειτουργικο της; Ή μηπως θα μου ερθει το Ν8 σε προνομιακη τιμη εδω; Γιατι εγω το βλεπω στα 500+ ευρω. Οσο κανει ενα Desire για παραδειγμα που ειναι πολυ ανωτερο το οποιο ερχεται και απο την αλλη ακρη του κοσμου. Ωραια η Nokia, βρηκε τους μλκες να πληρωνουν το λειτουργικο της

    Πόσους εργαζόμενους απασχολεί στην Ελλάδα η Nokia και πόσους η ΗΤC; Τώρα το αν είναι ανώτερο το Desire με κάμερα που βρίσκεις σε smartphone των 200€ το συζητάμε...
    Πως να μετατρέψετε το Linksys WRT320N σε Linksys Ε2000

    Router Dynalink DL-WRX36 : OpenWrt 23.05.2 Shapshot
    Modem Zyxel VMG8623-T50B : Firmware Version: V5.50(ABPM.7.3)C0


  15. #15
    Εγγραφή
    20-11-2005
    Περιοχή
    Π. Φάληρο
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    2.583
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.300/1023
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Linksys WAG120
    SNR / Attn
    7(dB) / 23(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Spanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σχέση έχουν ολα αυτά (δημόσιο κλπ) με ένα λειτουργικό για smartphones το οποίο δεν είναι νέο και δε φτιάχνεται απο την αρχή όπως λές, αλλα είναι ήδη αρκετά χρόνια στην αγορά και είναι ώριμο.

    Επίσης ξέρεις πόσους χιλιάδες εργαζόμενους απασχολεί η Nokia στην Ελλάδα, είτε στη Nokia Ηellas είτε σε διάφορα σημεία πανελλαδικά και πόσους εργαζόμενους απασχολεί το Linux;
    Αν παρουμε σαν δεδομενο οτι για μια αλλαγη οθονης καναν περιπου 50 μερες, τοτε προφανως οχι αρκετο κοσμο. Ποσο μαλλον οταν για τοσα χρονια η Nokia ηταν πρωτη σε πωλησεις στην Ελλαδα και ποσο μαλλον οταν καθε καταστημα Νοκια εχει μονο 2 ατομα, τα οποια πλεον δεν τα βρισκεις πουθενα γιατι τα περισσοτερα εχουν ηδη κλεισει.

    Δεν μου απαντησες... Τι δουλεια εχει η Νοκια και το symbian να παρει τοσα λεφτα; Εχει εργοστασια σε ολη την ευρωπη και απασχολει κοσμο σε ολες της χωρες της ευρωπης; Οχι. Με αυτη τη λογικη ας διναν αλλα τοσα για να σωσουμε την Ολυμπιακη. Ελεος. Απο ποτε οι εταιριες μπηκαν πανω απο την πολιτη; Και το τραγικο ειναι οτι τους λεμε και μπραβο...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος euklidis : 03-11-10 στις 20:15.
    TechManiacs.gr για λάτρεις της τεχνολογίας
    Μην λογομαχείς με έναν ηλίθιο, θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει λόγω πείρας!!!

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. ευρωπαικη ενωση και καλα κρασια...
    Από sonypspgr στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-01-09, 08:46
  2. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-08, 03:37
  3. Τουρκία και Ευρωπαϊκή Ενωση
    Από aesir στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 86
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-10-04, 10:08
  4. Διαμαρτυρία στην Ευρωπαϊκή Ένωση
    Από Dslmaniac στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-02, 20:49

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας