Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποιάς τράπεζας το e-banking χρησιμοποιείτε ;

Ψήφισαν
441. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Alpha Bank

    180 40,82%
  • Εθνική Τράπεζα

    207 46,94%
  • Τράπεζα Πειραιώς

    229 51,93%
  • Attica Bank

    14 3,17%
  • Eurobank

    159 36,05%
  • Άλλη

    26 5,90%
  • Δεν χρησιμοποιώ e-banking

    12 2,72%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 8 από 772 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910131828 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 11575

Θέμα: e-banking

  1. #106
    Εγγραφή
    03-07-2006
    Περιοχή
    Ανω Γλυφαδα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    148
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Wind - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    6(dB) / 36(dB)
    Ωπα παιδια, παρτε το αλλιως !!!

    Το συγκεκριμενο thread -αν καταλαβα καλα- ειναι μια ερευνα σχετικα με ποιο web banking χρησιμοποιειτε... η οχι ? Το να μπειτε στα διαφορα sites και να διαβασετε τους ορους και τις χρεωσεις και μετα να αρχισετε την αδυσωπητη κριτικη γιατι μας χρεωνει αυτος 3 σεντς για το e-mail και τα λοιπα ειναι μεμψιμοιρια και καθαρη γκρινια !

    Ουτε οι μισοι απο οσους ποσταραν δεν μιλανε για προσωπικη τους εμπειρια (οχι μιας εβδομαδας) με το συστημα μιας τραπεζας. Πρεπει να κανεις συναλλαγες σε διαφορες ωρες και ημερες, να "σπαστεις" περιμενοντας τους κωδικους της Εθνικης να βιωσεις τον πεσμενο σερβερ της χ τραπεζας και ακομη (σπανιοτερα) να δεις και το bug που εμποδισε την συναλλαγη σου να ολοκληρωθει... τοτε σας θελω !

    Στον Νικο που λεει οτι η τραπεζα εξοικονομει χρημα με το internet banking αρα επρεπε να το παρεχει δωρεαν.. μα το παρεχει! Τις επιπλεον υπηρεσιες -αν τις χρειαζεσαι πραγματικα- στις χρεωνει στο 1/10 της χρεωσης απο το καταστημα και στο 1/3 του ΑΤΜ. Τιποτα στη ζωη δεν ειναι δωρεαν ... οποιος σας λεει το αντιθετο σας κοροιδευει !
    Abou Sayad el Younani

  2. #107
    Εγγραφή
    18-02-2003
    Περιοχή
    Αθήνα - Άνω Λιόσια ΗELLAS
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    504
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ OTE
    Ταχύτητα
    14275/481
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
    Router
    SAGEM
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από abousayad Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωπα παιδια, παρτε το αλλιως !!!

    Το συγκεκριμενο thread -αν καταλαβα καλα- ειναι μια ερευνα σχετικα με ποιο web banking χρησιμοποιειτε... η οχι ? Το να μπειτε στα διαφορα sites και να διαβασετε τους ορους και τις χρεωσεις και μετα να αρχισετε την αδυσωπητη κριτικη γιατι μας χρεωνει αυτος 3 σεντς για το e-mail και τα λοιπα ειναι μεμψιμοιρια και καθαρη γκρινια !

    Ουτε οι μισοι απο οσους ποσταραν δεν μιλανε για προσωπικη τους εμπειρια (οχι μιας εβδομαδας) με το συστημα μιας τραπεζας. Πρεπει να κανεις συναλλαγες σε διαφορες ωρες και ημερες, να "σπαστεις" περιμενοντας τους κωδικους της Εθνικης να βιωσεις τον πεσμενο σερβερ της χ τραπεζας και ακομη (σπανιοτερα) να δεις και το bug που εμποδισε την συναλλαγη σου να ολοκληρωθει... τοτε σας θελω !

    Στον Νικο που λεει οτι η τραπεζα εξοικονομει χρημα με το internet banking αρα επρεπε να το παρεχει δωρεαν.. μα το παρεχει! Τις επιπλεον υπηρεσιες -αν τις χρειαζεσαι πραγματικα- στις χρεωνει στο 1/10 της χρεωσης απο το καταστημα και στο 1/3 του ΑΤΜ. Τιποτα στη ζωη δεν ειναι δωρεαν ... οποιος σας λεει το αντιθετο σας κοροιδευει !
    ΣΥΜΦΩΝΩ και επαυξάνω

  3. #108
    Εγγραφή
    08-11-2005
    Περιοχή
    between a rock and a hard place..
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    210
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    FRITZ!Box 7360 v1
    Εθνική και Alpha Bank εδώ και καιρό..

    Από θέμα ασφάλειας προτιμώ την Εθνική (παρά τη δύσκολη διαδικασία της) αν και η Alpha με το μηχανάκι παραγωγής κωδικών που έδωσε μετά το εκτεταμένο phising έσωσε κάπως την κατάσταση..

  4. #109
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nikant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εθνική και Alpha Bank εδώ και καιρό..

    Από θέμα ασφάλειας προτιμώ την Εθνική (παρά τη δύσκολη διαδικασία της) αν και η Alpha με το μηχανάκι παραγωγής κωδικών που έδωσε μετά το εκτεταμένο phising έσωσε κάπως την κατάσταση..
    Δεν νομίζω οτι πλέον τίθεται πρόβλημα με την Alpha με το μηχανάκι αυτό.

    Το οποίο πλέον ειναι και υποχρεωτικό από το Σεπτέμβριο για την υπηρεσία αυτή.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  5. #110
    Το avatar του μέλους angelos-gr
    angelos-gr Guest
    Αλλη μια ψηφο στην Πειραιώς.την αγαπάω....

  6. #111
    Εγγραφή
    24-08-2002
    Περιοχή
    Jamaica...θά'θελα
    Ηλικία
    31
    Μηνύματα
    1.117
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Το υποχρεωτικό μηχανάκι παραγωγής κωδικών της ALPHA με την καταβολή 7 ευρώ το θεωρώ πολύ μεγάλη ηλιθιότητα και φασιστικό.
    Θα έπρεπε τουλάχιστον να είναι προαιρετικό και όχι υποχρεωτικό για αυτούς που θέλουν επιπλέον ασφάλεια.
    Τώρα το web banking της ALPHA έγινε πολύ δυσκίνητο γιατί πλέον και να θυμάσαι τους κωδικούς πρέπει να έχεις παντού μαζί σου και το μηχανάκι το οποίο μπορεί να το χάσεις ή μπορεί να σου τελειώσουν οι μπαταρίες οπότε άν είναι κλειστά τα μαγαζιά θα περιμένεις την άλλη μέρα ή να περάσει το Σαββατοκύριακο για να κάνεις μια κωλοκατάθεση ή μια πληρωμή...
    Σε λίγο θα μας υποχρεώνουν να πληρώνουμε μπάτσο να είναι μαζί μας όταν θα χρειαστεί να κάνουμε κάποια συναλαγή με web banking...ήμαρτον ρε γμτ ήμαρτον.
    Και γιατί να μου χρεώσουν εμένα κάτι που δεν το ζήτησα και μου παίρνουν και 1,5 ευρώ για κάθε συναλαγή που κάνω σε άλλη τράπεζα.
    Δεν υπάρχουν μεγαλύτεροι κλέφτες απο τις τράπεζες που ο κόσμος πεινάει και αυτές έχουν κέρδη 100-130 % κάθε χρόνο.
    Μολότωφ στις τράπεζες...

  7. #112
    Το avatar του μέλους Νίκος
    Νίκος Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από abousayad Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον Νικο που λεει οτι η τραπεζα εξοικονομει χρημα με το internet banking αρα επρεπε να το παρεχει δωρεαν.. μα το παρεχει! Τις επιπλεον υπηρεσιες -αν τις χρειαζεσαι πραγματικα- στις χρεωνει στο 1/10 της χρεωσης απο το καταστημα και στο 1/3 του ΑΤΜ. Τιποτα στη ζωη δεν ειναι δωρεαν ... οποιος σας λεει το αντιθετο σας κοροιδευει !
    είναι σε όλους γνωστό ότι όλες οι τράπεζες έχουν αυξημένα κέρδη κάθε χρόνο. Που τα βρίσκουν αυτά τα κέρδη? μα φυσικά από τις υπηρεσίες που πουλάνε και εμείς τις αγοράζουμε.
    Αυτό που θεωρώ γενικά απαράδεκτο είναι οι χρεώσεις έκδοσης κωδικών, εγγραφής στο σύστημα, αποστολής ηλεκτρονικού ταχυδρομείου κλπ. Χρεώσεις δηλαδή που είναι άμεσα συνδεδεμένες με το internet banking και που δεν υπάρχουν σχετικές υπηρεσίες στο ταμείο.
    Ειδικά αν υπολογίσεις ότι όταν πας σε ταμείο σε χρεώνουν1 με 1,5 ευρώ σημαίνει ότι η εξυπηρέτησή σου στο ταμείο τους κοστίζει κάπου τόσο. Άρα όταν χρησιμοποιείς το ιντερνετ για τις συναλλαγές σου αυτοί γλυτώνουν χρήματα, οπότε πληρώνονται ήδη. Γιατί λοιπόν να σε χρεώνουν επιπλέον για αυτές τις υπηρεσίες?
    Είμαι κάθετα αντίθετος σε τέτοιες χρεώσεις και προσωπικά θα αντιστέκομαι σθεναρά σε αυτές.
    Όσο για τις υπόλοιπες χρεώσεις συμφωνώ ότι όντως είναι στο 1/10 των πραγματικών και αυτός είναι ο λόγος που θέλω να χρησιμοποιώ αυτή την οδό εξυπηρέτησης.

    Συμφωνώ ότι τίποτα στη ζωή δεν είναι δωρεάν αλλά πιστέυω ότι απλά πρέπει να αγοράζουμε κάτι στην τιμή που πραγματικά κοστίζει.

  8. #113
    Εγγραφή
    02-12-2005
    Περιοχή
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Μηνύματα
    230
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xlntstay Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιγόντως πρέπει να κάνουν ΟΛΟΙ οί άλλοι φροντιστήριο άμεσα στην Πειραιώς .

    ΜΠΡΑΒΟ στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ....20+++/10
    +20 και από μένα

    xln συμφωνώ απολύτως με όσα γράφεις!

    -10 στη Nova
    Για να κάνεις login πρέπει να έχεις κερδίσει στον ΕΚΑΤΟΜMΥΡΙΟΥΧΟ ενώ για να πληρώσεις την πιστωτική ΣΟΥ κάρτα από το λογαριασμό ΣΟΥ πρέπει να έχεις κερδίσει στο DEAL

  9. #114
    Εγγραφή
    03-07-2006
    Περιοχή
    Ανω Γλυφαδα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    148
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Wind - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    6(dB) / 36(dB)
    Να το ξαναπω αλλη μια φορα γιατι μαλλον παρεξηγηθηκα :

    Ολοι οι παραπανω που παραπονιουνται για το "μηχανακι" της ALPHA bank προφανως δεν ειναι χρηστες της υπηρεσιας ! Γιατι τοτε θα γνωριζαν οτιειναι υποχρεωτικο ΜΟΝΟ σε συναλλαγες του τυπου μεταφορας χρρηματων σε "μη προδηλωμενο" λογαριασμο (δηλαδη οχι του σπιτονοικοκοιρη σου) ή ορισμο νεων παγιψν εντολων. Για να το πω πιο απλα για να πληρωσεις την καρτα σου ή τη ΔΕΗ δεν χρειαζεται.... Ο φιλος που θελει να κανει καταθεσοαναληψεις με web banking και του τη σπαει το μηχανημα, υποθετω οτι βαζει και βγαζει τα χαρτονομισματα απο τη σχισμη του floppy drive του οποτε θα ηθελα να μου χαρισει τον υπολογιστη του οταν τον πεταξει .....

    Οσο για τις μπαταριες ή τον ογκο, προκειται για μπρελοκ με μπαταριες ρολογιου ... δεν σε αφηνει ετσι απλα ....

    Επαναλαμβαν οτι για να εχει νοημα και χρησιμοτητα το thread πρεπει να γραφουν ολοι για προσωπικες τους εμπειριες. Για τα υπερκερδη των τραπεζων το συζηταμε καπου αλλου ....
    Abou Sayad el Younani

  10. #115
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.616
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από abousayad Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να το ξαναπω αλλη μια φορα γιατι μαλλον παρεξηγηθηκα:

    Ολοι οι παραπανω που παραπονιουνται για το "μηχανακι" της ALPHA bank προφανως δεν ειναι χρηστες της υπηρεσιας ! Γιατι τοτε θα γνωριζαν οτιειναι υποχρεωτικο ΜΟΝΟ σε συναλλαγες του τυπου μεταφορας χρρηματων σε "μη προδηλωμενο" λογαριασμο (δηλαδη οχι του σπιτονοικοκοιρη σου) ή ορισμο νεων παγιψν εντολων. Για να το πω πιο απλα για να πληρωσεις την καρτα σου ή τη ΔΕΗ δεν χρειαζεται.... Ο φιλος που θελει να κανει καταθεσοαναληψεις με web banking και του τη σπαει το μηχανημα, υποθετω οτι βαζει και βγαζει τα χαρτονομισματα απο τη σχισμη του floppy drive του οποτε θα ηθελα να μου χαρισει τον υπολογιστη του οταν τον πεταξει .....
    Προφανώς και παρεξηγείσαι, γιατί παραπληροφορείς τον κόσμο. Είμαι χρήστης της υπηρεσίας της Alpha Bank με το «μηχανάκι». Αν μπορέσεις να κάνεις μία πληρωμή ή εισαγωγή πάγιας εντολής χωρίς το «μηχανάκι», σε παρακαλώ πολύ να ειδοποιήσεις και μένα να το κάνω κι εγώ. Όταν κάνεις login με τον κωδικό αριθμό και το συνθηματικό χωρίς τον κωδικό του «μηχανακίου», σου εμφανίζει προειδοποιητικό μήνυμα (δες το συνημμένο) που απλά σου λέει ότι δεν μπορείς να κάνεις κανενός είδους πληρωμής.

    Μην παραπληροφορείς τον κόσμο σε παρακαλώ. Χωρίς το «μηχανάκι» δεν μπορείς να κάνεις πληρωμές ή μεταφορές ή πάγιες εντολές στην Alpha Bank. Απλά πράματα.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails alpha-warning.gif  

    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

  11. #116
    Εγγραφή
    25-08-2006
    Περιοχή
    Άνω Πετράλωνα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    381
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    6144/1024
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    Netfaster WLAN3
    SNR / Attn
    23.0(dB) / 4.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ Citi, και απ'όσο έχω δει οι συναλαγές εμφανίζονται άμεσα (αν και είμουν πολύ καιρό έξω, οπότε δεν έχω κάνει σκληρό test-drive...)

    Χμμμ. Το μηχανάκι της Alpha πρέπει να είναι RSA-key ή κάνω λάθος;

    Τώρα, η Halifax στην Αγγλία (sorry sdikr, σε έχουμε πρήξει με την Αγγλία το ξέρω) έχει το άλλο κόλπο. Όταν γραφτείς στο on-line banking της, σου ζητάνε καμιά 10ρια διαφορετικές πληροφορίες (εκτός του username & password). Μετά το σύστημα σου ζητάει τυχαία κάποια από αυτές τις πληροφορίες για να μπείς, μαζί με το username & password. Και αν θέλεις να σετάρεις κάποια καινούργια συναλαγή ισχύει το ίδιο (αλλά δεν στα πρήζει για συναλαγές που ξέρει ότι είναι ΟΚ). Α και δίνουν και δωρεάν av (νομίζω της CA). Εκτός αν κάποιος κάνει snooping για μεγάλο διάστημα, είναι δύσκολο να ξέρει τα διάφορα στοιχεία σου.

    Αντίθετα η Lloyds έχει έναν 6ψήφιο επιπλέον κωδικό κ σου ζητάει τυχαία κάποια από τα ψηφία (πχ 1, 3, 5). Το αποτέλεσμα είναι περίπου το ίδιο, αλλά όχι τόσο δύσκολο να σπάσει. Από την άλλη όμως δεν δίνεις στοιχεία που μπορεί να βοηθήσουν κάποιον που μπορεί να θέλει μάθει τα στοιχεία σου (για οποιονδήποτε λόγο).

  12. #117
    Εγγραφή
    29-03-2004
    Μηνύματα
    1.145
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΘΗΝΑ
    Το ίδιο με την χάλιφαξ έχει και μια τράπεζα που χρησιμοποιώ και όλο κάνω λάθος γμτ...Με τους λατινικούς χαρακτήρες που να θυμάμαι πως πληκτρολόγησα τό όνομα ενός χωριού?...
    Για το ebanking η Εθνική απλά τραγική (λογικό ως Δημόσια..) και η Eurobank απλά πάει να σου βγάλει απτη μύγα ξίγκι...
    Η citibank πάντως όντως είναι realtime, τουλάχιστον στην πιστωτική και είναι αξιοπρεπής...
    disclaimer: Ναι, τις έχω χρησιμοποιήσει όλες αυτές...

  13. #118
    Εγγραφή
    03-07-2006
    Περιοχή
    Ανω Γλυφαδα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    148
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Wind - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    ZTE ZXHN H168N
    SNR / Attn
    6(dB) / 36(dB)
    Αγαπητε φιλε GoofyX,

    Ευτυχως που χρησιμοποιησες την παραθεση για να φαινεται το ατοπο και το αδικο της επιθεσης σου. Αυτο ακριβως που ειπα το επαναλαμβανεις και εσυ. Το μηχανακι παραγωγης κωδικων χρειαζεται ΜΟΝΟ για τις "επικινδυνες" συναλλαγες οπως : μεταφορα απο τον λογαριασμο σου σε καποιον αλλο (οχι δικο σου) που θα μπορουσε να ειναι ενος hacker, ή σε αρχικη δηλωση παγιων εντολων η σε προσθηκη νεου λογαριασμου για να πω τα πιο επιφοβα.

    Να σε πληροφορησω οτι απο τις 82 διαθεσιμες συναλλαγες (ναι τις μετρησα !) το μηχανακι θα σου χρειαστει μονο σε 10 !

    Θα ηθελες μηπως η αλλαγη password να γινεται ανεξελεγκτα ????

    Αυτα για την αποκατασταση της αληθειας ....
    Abou Sayad el Younani

  14. #119
    Εγγραφή
    17-09-2003
    Μηνύματα
    1.540
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    14445/945
    ISP
    Vodafone
    Router
    TP-LINK VR 600
    SNR / Attn
    6(dB) / 24(dB)
    Πάντως εγώ που δοκίμασα να μπω χωρίς το μηχανάκι μετά το σύστημα τρελάθηκε. Και ξαναμπαίνω με μηχανάκι στους 3 λογαριασμούς που έχω φαινότανε μόνον ο ένας τρείς φορές το ίδιο και η πιστωτική κάρτα. Χρειάστηκε να πάρω την alpha bank για να μου πει να μπω στα αγγλικά και μετά στα ελληνικά για να ξεκολλήσει

  15. #120
    Εγγραφή
    11-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    6.616
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Fritz!box 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από abousayad Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευτυχως που χρησιμοποιησες την παραθεση για να φαινεται το ατοπο και το αδικο της επιθεσης σου. Αυτο ακριβως που ειπα το επαναλαμβανεις και εσυ.
    Ζητώ συγγνώμη από τον abousayad, λόγω της λανθασμένης κατανόησης του μηνύματός του από μέρους μου.
    Αυτό που λέει είναι και το σωστό (εγώ άλλο κατάλαβα εκείνη τη στιγμή).

    Η αλήθεια είναι ότι χωρίς το μηχάνημα της Alpha δεν μπορείς να κάνεις και πολλά πράματα, παρά μόνο να «δεις» το status του λογαριασμού ουσιαστικά.
    ... Morpheus: What is "real"? How do you define "real"? If you 're talking about what you can feel, what you can smell, what you can taste and see, then "real" is simply electrical signals interpreted by your brain...
    __________
    Η σελίδα μου - e-tameio

Σελ. 8 από 772 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910131828 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας