Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποιάς τράπεζας το e-banking χρησιμοποιείτε ;

Ψήφισαν
440. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Alpha Bank

    179 40,68%
  • Εθνική Τράπεζα

    206 46,82%
  • Τράπεζα Πειραιώς

    228 51,82%
  • Attica Bank

    14 3,18%
  • Eurobank

    159 36,14%
  • Άλλη

    26 5,91%
  • Δεν χρησιμοποιώ e-banking

    12 2,73%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 519 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 499509514517518519520521524529539 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.771-7.785 από 11551

Θέμα: e-banking

  1. #7771
    Εγγραφή
    29-11-2005
    Μηνύματα
    421
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΟΖΑΝΗ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που δήθεν μας κρύβουν και κόπτεσαι να αποδείξεις, ότι δεν είναι όλα τα 700 εκ. από κάρτες το λέει το ίδιο το αρχικό άρθρο -όπως και όλα τα πανομοιότυπα. Αλήθεια το διάβασες ολόκληρο ποτέ;


    ΥΓ. Θα μπορούσα να σου απαντήσω με την ίδια ειρωνεία που επιλέγεις να απαντάς αλλά προτιμώ να εφαρμόζω το σχετικό quote του Oscar Wilde.
    Τραλαλά τραλαλό, αυτά είναι τα έσοδα από POS από τους εμπόρους, όχι από τους καταναλωτές που έλεγε το άρθρο του documento. Το θέμα δεν είναι αν χρεώνουν, χρεώνουν, το θέμα είναι ότι το άρθρο που συζητούσαμε λέει ότι χρεώνουν 700εκ στους καταναλωτές. Λιανική Τραπεζική επίσης είναι τα δάνεια ιδιωτών και επιχειρήσεων με τζίρο μέχρι 2,5εκ και οι προμήθειες από επιχειρήσεις μέχρι 2,5εκ.
    Γιατί χτυπιέσαι ακόμα; Είπαμε έχεις δίκιο. Δεν μπορεί να τελειώσει εδώ;
    Ειρωνεία είναι γιατί απλά δεν θες να "ακούσεις" καν τι λέω. Ο άλλος ο φίλος από πάνω λίγο πολύ υπαινίχθηκε ότι "κρύβω" και "παρουσιάζω" λες και είμαι εκπρόσωπος καμίας τράπεζας. Οπότε η ειρωνία πάει στις εκφράσεις που δήθεν μας κρύβουν και βλακείες. Σου είπα 3 γεγονότα, θες τα ακούς, θες όχι, αλλά αυτά δεν αλλάζουν.
    Το documento λίγο ως πολύ παρουσίαζε ότι τα 700εκ προμήθειες στο εξάμηνο ήταν από ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ για ΑΤΜ και κάρτες. Σου είπα ότι απο ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ όπως τους εννοούμε στην καθημερινότητα, εμένα κι εσένα και τους ιδιώτες γενικά, όχι τις επιχειρήσεις, ένα πολύ μικρό ποσοστό είναι από προμήθειες από αυτούς ειδικά από αυτά που ανέφερε το άρθρο. Το μεγαλύτερο μέρος είναι από άλλα είδη προμηθειών.
    Το αν αυτό το λάθος το παρουσίασαν άλλες 30 εφημερίδες, δεν το κάνει σωστό. Όλα τα άλλα είναι να 'χαμε να λέγαμε.
    Ορίστε είπα θα σταματήσω και με παρασύρεις.
    Για αυτό σου λέω, έχεις δίκιο, το σταματάμε εδώ; Άσε που το θέμα είναι άλλο σε αυτό το τόπικ.

  2. #7772
    Εγγραφή
    28-01-2008
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    2.398
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H-300s
    Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί αντί για SMS, Viber και hardware token, δεν βάζουν όλες οι τράπεζες τη δυνατότητα για ΟΤΡ μέσω εφαρμογής που μπορείς να έχεις σε smartphone, tablet, laptop/desktop και σε όλα τα λειτουργικά συστήματα. Είναι πιο ασφαλές από όλα και πιο ευέλικτο, αφού δουλεύει παντού!

  3. #7773
    Εγγραφή
    01-06-2014
    Περιοχή
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Μηνύματα
    995
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    14(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yyy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί αντί για SMS, Viber και hardware token, δεν βάζουν όλες οι τράπεζες τη δυνατότητα για ΟΤΡ μέσω εφαρμογής που μπορείς να έχεις σε smartphone, tablet, laptop/desktop και σε όλα τα λειτουργικά συστήματα. Είναι πιο ασφαλές από όλα και πιο ευέλικτο, αφού δουλεύει παντού!
    Ισχύει θα έπρεπε να μπορούμε να το προσθέσουμε το google auth ή στο authy πχ όπως με όλα τα 2fa.Η πλάκα είναι ότι το sms είναι λιγότερο ασφαλές από αυτή τη λύση και πάλι χρησιμοποιείται ευρέως από τράπεζες.

  4. #7774
    Εγγραφή
    05-05-2004
    Περιοχή
    Wherever I may roam
    Μηνύματα
    2.376
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50άρα
    ISP
    cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i
    προφανως και θα χει την διαδικασια του, να συναψουν συνεργασια κλπ,
    προσωπικα με χαροποιει που εφυγε η ταυτοποιηση απ την εισοδο στην σελιδα,
    δεν ειναι δυνατον να ζηταει ταυτοποιηση σε καθε εισοδο και
    οταν θελω να παω στο παλιο αλλη μια!
    να μεινει ετσι παρακαλω, μια χαρα ειναι..
    υπαρχει ταυτοποιηση στις συναλλαγες εξαλλου, δεν θελω ΚΑΙ στην εισοδο

  5. #7775
    Εγγραφή
    01-06-2014
    Περιοχή
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Μηνύματα
    995
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    14(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patrickdrd Εμφάνιση μηνυμάτων
    προφανως και θα χει την διαδικασια του, να συναψουν συνεργασια κλπ,
    προσωπικα με χαροποιει που εφυγε η ταυτοποιηση απ την εισοδο στην σελιδα,
    δεν ειναι δυνατον να ζηταει ταυτοποιηση σε καθε εισοδο και
    οταν θελω να παω στο παλιο αλλη μια!
    να μεινει ετσι παρακαλω, μια χαρα ειναι..
    υπαρχει ταυτοποιηση στις συναλλαγες εξαλλου, δεν θελω ΚΑΙ στην εισοδο
    Δεν χρειάζεται κάποια διαδικασία για το TOTP ούτε είναι κάποιου οργανισμού για να χρειαστεί να συνάψουν συνεργασία ούτε θα τους κοστίσει τίποτα.Οpen protocol είναι (RFC 6238) αν θέλει το IT τους το υλοποιεί σε χρόνο dt.

  6. #7776
    Εγγραφή
    05-05-2004
    Περιοχή
    Wherever I may roam
    Μηνύματα
    2.376
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    50άρα
    ISP
    cosmote
    Router
    Speedport Entry 2i
    ε προφανως δεν θα θελει τοτε, γιατι εσεις μπορει να λετε οτι ειναι secure,
    αυτοι μπορει να μην το πιστευουν, ισως γιατι δεν ειναι τοσο γνωστο κλπ,
    ποσο μαλλον τωρα που εγινε κι αυτο, σιγα μην κανουν τετοιες αλλαγες..

  7. #7777
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Το authentication με το authy, google authenticator κ.λπ. δεν νομίζω να πληροί τις προδιαγραφές (δεν εκδίδει κωδικούς παντρεμένους με συγκεκριμένο σκοπό, π.χ. αυτός ο εξαψήφιος ισχύει για τα επόμενα 2 λεπτά για πληρωμή 100 ευρώ σε ΔΕΗ). Το προτιμώ εννοείται, κυρίως γιατί μπορείς να το έχεις και σε κινητό και στο browser αλλά σαν ασφάλεια είναι ίδιο με τα μηχανάκια. Θα έπρεπε αυτοί που έβγαλαν τις προδιαγραφές της ισχυρής ταυτοποίησης να το σκεφτούν λίγο πιο καλά το θέμα. Κι αυτό με την εφαρμογή της τράπεζας εμένα μου φαίνεται κάπως, μπαίνεις μία φορά με τους κωδικούς και μετά δίνεις έναν 4ψήφιο που έχεις ορίσει για να μπεις μέσα και να έρχονται οι κωδικοί στη στημένη εφαρμογή, δεν καταλαβαίνω πώς αυτό είναι καλύτερη ασφάλεια από το κάθε authenticator app.
    hnesne

  8. #7778
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.660
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από yyy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί αντί για SMS, Viber και hardware token, δεν βάζουν όλες οι τράπεζες τη δυνατότητα για ΟΤΡ μέσω εφαρμογής που μπορείς να έχεις σε smartphone, tablet, laptop/desktop και σε όλα τα λειτουργικά συστήματα. Είναι πιο ασφαλές από όλα και πιο ευέλικτο, αφού δουλεύει παντού!
    Η Πειραιώς πάντως το κάνει στην εφαρμογή για Android. Όταν κάνω μια συναλλαγή μέσω του υπολογιστή, τότε μου βγάζει ένα μήνυμα η εφαρμογή στο κινητό με τις πληροφορίες της συναλλαγής και πρέπει να επιλέξω αποδοχή για να ολοκληρωθεί. Να σημειώσω ότι η συσκευή μου έχει αναγνώστη δακτυλικού αποτυπώματος και η "αποδοχή" της συναλλαγής γίνεται μόνο με αναγνώριση αποτυπώματος, δηλαδή δεν μπορεί ο οποιοσδήποτε να κλέψει το κινητό μου και να κάνει συναλλαγές. Για τις άλλες τράπεζες δεν ξέρω.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  9. #7779
    Εγγραφή
    01-06-2014
    Περιοχή
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Μηνύματα
    995
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    14(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το authentication με το authy, google authenticator κ.λπ. δεν νομίζω να πληροί τις προδιαγραφές (δεν εκδίδει κωδικούς παντρεμένους με συγκεκριμένο σκοπό, π.χ. αυτός ο εξαψήφιος ισχύει για τα επόμενα 2 λεπτά για πληρωμή 100 ευρώ σε ΔΕΗ). Το προτιμώ εννοείται, κυρίως γιατί μπορείς να το έχεις και σε κινητό και στο browser αλλά σαν ασφάλεια είναι ίδιο με τα μηχανάκια. Θα έπρεπε αυτοί που έβγαλαν τις προδιαγραφές της ισχυρής ταυτοποίησης να το σκεφτούν λίγο πιο καλά το θέμα. Κι αυτό με την εφαρμογή της τράπεζας εμένα μου φαίνεται κάπως, μπαίνεις μία φορά με τους κωδικούς και μετά δίνεις έναν 4ψήφιο που έχεις ορίσει για να μπεις μέσα και να έρχονται οι κωδικοί στη στημένη εφαρμογή, δεν καταλαβαίνω πώς αυτό είναι καλύτερη ασφάλεια από το κάθε authenticator app.
    Ισχύει ναι θα μπορούσε η τράπεζα να φροντίσει για αυτό δηλαδή να παντρέβει κωδικούς με συναλλαγές θα έπρεπε να περιμένεις το interval που θα θεωρεί έγκυρους τους κωδικούς 30sec ή κάτι τέτοιο αλλά και πάλι ο πελάτης δεν θα μπορούσε να γνωρίζει σε τι συναλλαγή αφορά ο κωδικός αυτός αν και δεν βρίσκω μεγάλο θέμα σε αυτό μιάς και αν πχ αυτή η προσπάθεια γίνει από κάποιον άλλο απλά δεν θα επιτύχει στο 2fa.

    Η δυνατότητα παντρέματος υπάρχει από την πλευρά της τράπεζας αλλά δεν θα μπορεί να ενημερωθεί ο πελάτης.Σε αυτό έχεις δίκιο αν κάποιος πάει να κάνει συναλλαγή και ζητήσει δεν θα το ξέρεις σε αντίθεση με τώρα.Θα μπορούσε βέβαια αν γίνει προσπάθεια συναλλαγής και φτάσει μέχρι το 2fa να ενημερώνει με sms τον πελάτη για την προσπάθεια αυτή ή ενδεχομένως για την επιτυχία της. Πχ αν κάποιος πάει να κάνει κάποια συναλλαγή χωρίς να το ξέρει ο πελάτης και φτάσει στο 2fa και βάλει λάθος ή κάνει logout να ενημερώνεται ο πελάτης το ίδιο και με τις επιτυχημένες.

    Είναι λίγο μπέρδεμα όντως τώρα το βλέπω.Γίνεται, όλα γίνονται, απλά θα ιδρώσουν λίγο τα πόδια τους ίσως για αυτό δεν το έχουν κάνει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Πειραιώς πάντως το κάνει στην εφαρμογή για Android. Όταν κάνω μια συναλλαγή μέσω του υπολογιστή, τότε μου βγάζει ένα μήνυμα η εφαρμογή στο κινητό με τις πληροφορίες της συναλλαγής και πρέπει να επιλέξω αποδοχή για να ολοκληρωθεί. Για τις άλλες τράπεζες δεν ξέρω.
    Άλλο αυτό βέβαια.Καλύτερη λύση από sms σίγουρα αλλά δεν είναι ακριβώς αυτό που συζητάμε.Επίσης και η eurobank το κάνει νομίζω.

  10. #7780
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Και η eurobank το κάνει, απλά δεν υπάρχει λόγος να έχεις για αυτό και μόνο την ειδική εφαρμογή της τράπεζας ενώ ένα authy κάνει για όλα.

    @user2163: Ούτε εγώ πιστεύω ότι έχει κάποια πρακτική χρησιμότητα το πάντρεμα, απλά το ανέφερα γιατί το πλασάρουν ως πιο αυστηρή προδιαγραφή ισχυρής ταυτοποίησης.

    Νομίζω το authenticator app είναι μια καλή εναλλακτική, όπως είναι και το SMS αφού είναι πανταχού παρόν, ακόμα και στα feature phones. Αυτό που δεν μου αρέσει είναι μια ειδική εφαρμογή για κάθε τράπεζα ή για κάθε provided με 2fa, όπως και το ένα χωριστό μηχανάκι για κάθε τράπεζα, είχα μια αρμαθιά με τέτοια και έπρεπε να θυμάμαι να τα παίρνω μαζί. Σέβομαι όσους έχουν γράψει (μερικές σελίδες πριν) ότι τα tokens έχουν αξία για εταιρικούς χρήστες, αν και προσωπικά δεν τη βλέπω.
    hnesne

  11. #7781
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Κάποιο θέμα θα πρέπει να υπάρχει με τέτοιες εφαρμογές, αλλιώς θα έκανε χρήση και το paypal, αλλά δεν κάνει, υποστηρίζει sms και μια εφαρμογή της versing

  12. #7782
    Εγγραφή
    01-06-2014
    Περιοχή
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Μηνύματα
    995
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Nova
    SNR / Attn
    14(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποιο θέμα θα πρέπει να υπάρχει με τέτοιες εφαρμογές, αλλιώς θα έκανε χρήση και το paypal, αλλά δεν κάνει, υποστηρίζει sms και μια εφαρμογή της versing
    τι εννοείς χρησιμοποιώ authy με paypal κανονικά υποστηρίζει totp.

    https://www.paypal.com/us/smarthelp/...e-user-faq3500

    Για να καταλάβεις πόσο πολύ με έχει βολέψει.Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  InkedIMG_0060_LI.jpg 
Εμφανίσεις:  41 
Μέγεθος:  638,7 KB 
ID: 216725Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  InkedIMG_0061_LI.jpg 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  528,6 KB 
ID: 216726
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος user2163 : 06-07-20 στις 19:26.

  13. #7783
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από user2163 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι εννοείς χρησιμοποιώ authy με paypal κανονικά υποστηρίζει totp.

    https://www.paypal.com/us/smarthelp/...e-user-faq3500

    Για να καταλάβεις πόσο πολύ με έχει βολέψει.Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  InkedIMG_0060_LI.jpg 
Εμφανίσεις:  41 
Μέγεθος:  638,7 KB 
ID: 216725Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  InkedIMG_0061_LI.jpg 
Εμφανίσεις:  22 
Μέγεθος:  528,6 KB 
ID: 216726
    Πραγματικά έχω πολύ καιρό να μπω σε εκείνο το μενου του Paypal
    Τελευταία φορά έδινε μόνο sms και την εφαρμογή της ver

    Τώρα βλέπω πως δίνει και άλλους authenticators μέσω της Braintree, Θα το ρίξω στον google και θα κρατήσω και το sms Που συνεχίζει και δίνει.

  14. #7784
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Κι εγώ PayPal με authy το έχω συνδεδεμένο, μια χαρά παίζει.

    Σκέφτομαι να αναβαθμίσω και το Bitwarden στην πληρωτική έκδοση, έχει ενσωματωμένους κωδικούς OTP.
    hnesne

  15. #7785
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.577
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Δεν είμαι fan του να χρησιμοποιούν οι τράπεζες εφαρμογές τρίτων, πχ της Google.
    Αυτό που μου αρέσει είναι όταν έχουν και δεύτερη εφαρμογή στο store αποκλειστικά για την παραγωγή TAN. Η ενεργοποίηση γίνεται με κωδικό που σου στέλνουν ταχυδρομικά (καθυστερημένο αλλά ασφαλές). Μετά έχεις μια εφαρμογή όπου κάνεις τη δουλειά σου και μια που την ανοίγεις μόνο για να παραλάβεις ΤΑΝ.
    Βέβαια το κακό εκεί είναι ότι αν και στις δύο έχεις ενεργοποιήσει δακτυλικό αποτύπωμα τότε κάποιος με 3 εισαγωγές του αποτυπώματός σου μπορεί να σου πάρει τα λεφτά σου (μια για να ξεκλειδώσει το κινητό, μια για να ανοίξει το e-banking app και μια για το TAN app).
    Αυτό που έκανα εγώ είναι ότι στο TAN app δεν ενεργοποίησα το δακτυλικό αποτύπωμα και είμαι υποχρεωμένος να εισάγω ένα οκταψήφιο ΡΙΝ για να πάρω κωδικό ΤΑΝ. Επομένως αν κάποιος μου κλέψει το κινητό και μου κόψει το δάκτυλο, θα μπορεί να δει τα λεφτά μου από το e-banking app αλλά δε θα μπορεί να μου τα κλέψει χωρίς να ξέρει το οκταψήφιο ΡΙΝ του TAN app.

    Σε κάθε περίπτωση, η ύπαρξη μιας ακόμα εφαρμογής είναι πολύ πιο ασφαλής από την απλή αποστολή του TAN με SMS.

Σελ. 519 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 499509514517518519520521524529539 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας