Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποιάς τράπεζας το e-banking χρησιμοποιείτε ;

Ψήφισαν
440. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Alpha Bank

    179 40,68%
  • Εθνική Τράπεζα

    206 46,82%
  • Τράπεζα Πειραιώς

    228 51,82%
  • Attica Bank

    14 3,18%
  • Eurobank

    159 36,14%
  • Άλλη

    26 5,91%
  • Δεν χρησιμοποιώ e-banking

    12 2,73%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 493 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 473483488491492493494495498503513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.381-7.395 από 11551

Θέμα: e-banking

  1. #7381
    Εγγραφή
    29-02-2020
    Μηνύματα
    68
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Melomakarono LTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα γιατί η διεύθυνση που αναγράφεται στο εκκαθαριστικό ή στην φορολογική δήλωση δεν τους καλύπτει, είναι θέμα αστρολόγου ..
    Δεν τους καλύπτει γιατί τις περισσότερες φορές έχουν περάσει πάνω από 3 μήνες από την έκδοση του. Δεν θεωρείται πρόσφατο αποδεικτικό κατοικίας όπως οι ΔΕΚΟ που έρχονται κάθε μήνα/ δίμηνο.

  2. #7382
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.660
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγώ για 2 καρτοκινητά που έχω, ένα στη Vodafone και ένα στην Cosmote, πήγα αντίστοιχα στις 2 εταιρίες και που εκτύπωσαν βεβαιώσεις ότι οι αριθμοί είναι δικοί μου. Τις δέχτηκαν και στην Εθνική και στην Πειραιώς, και μου είπαν ότι αυτό είναι το καλύτερο σε σχέση με μια απλή υπεύθυνη δήλωση.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  3. #7383
    Εγγραφή
    29-02-2020
    Μηνύματα
    68
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Melomakarono LTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από goku Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ για 2 καρτοκινητά που έχω, ένα στη Vodafone και ένα στην Cosmote, πήγα αντίστοιχα στις 2 εταιρίες και που εκτύπωσαν βεβαιώσεις ότι οι αριθμοί είναι δικοί μου. Τις δέχτηκαν και στην Εθνική και στην Πειραιώς, και μου είπαν ότι αυτό είναι το καλύτερο σε σχέση με μια απλή υπεύθυνη δήλωση.
    Μακάρι να γίνονταν και ηλεκτρονικά αυτό που λες. Ενώ με την δήλωση την συμπληρώνεις ηλεκτρονικά και την στέλνεις ηλεκτρονικά.

  4. #7384
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.660
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Melomakarono Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι να γίνονταν και ηλεκτρονικά αυτό που λες. Ενώ με την δήλωση την συμπληρώνεις ηλεκτρονικά και την στέλνεις ηλεκτρονικά.
    Την βεβαίωση αναγκαστικά θα πρέπει να πάς στην εταιρία (Cosmote, Voda ή Wind) για να την βγάλεις, αλλά μετά μπορείς να την σκανάρεις και να την στείλεις ηλεκτρονικά αν σου δίνει αυτή την δυνατότητα η τράπεζα.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  5. #7385
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    ΝΑΙ ΚΑΛΑΑΑ... η Τραπεζα Ελλαδος και οι οδηγιες της, εφαρμοζονται κατα το δοκουν τοσο απο τις τραπεζες οσο και απο τους υπαλληλους τους στα φυσικα καταστηματα!
    Θυμαμαι το χοντρο προστιμο που ειχε φαει ο Ομιλος Τερζοπουλου πελατης τακτικος στην RIP τραπεζα ΕΡΓΑΣΙΑΣ για εισαγωγη απαγορευμενων ειδων, αλλά μια χαρα τους εξυπηρετουσαμε εμεις στην ΕΘΝΙΚΗ για τους... κατιμαδες / μικροποσα εισαγωγων λογω της χαμηλης προμηθειας!
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  6. #7386
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.565
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mb
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    6(dB) / 14(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εχει παρατηρήσει κάποιος στο e-banking της Εθνικής αν μετράει στο αφορολόγητο μεταφορές-εμβάσματα εντός της τράπεζας σε επαγγελματικούς λογαριασμούς; Γιατί παρατηρώ ότι δεν μου υπολογίζει μια μηνιαία συναλλαγή και μου κανει εντυπωση να μην ειναι επαγγελματικος λογαριασμός μιας και προκειται για εταιρεια.

  7. #7387
    Εγγραφή
    07-08-2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.271
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    120/120
    ISP
    HCN
    Router
    Ubiquiti EdgeRouter X
    Σε εμένα πρόσφατη μεταφορά μου σε επαγγελματικό λογαριασμό, την υπολογίζει κανονικά. Γενικά οι συγκεκριμένες συναλλαγές στον υπολογισμό του αφορολόγητου δεν παρέχουν σιγουριά.

  8. #7388
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.565
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mb
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    6(dB) / 14(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τελικά έφταιγε η εταιρεία και όχι η Εθνικη. Ενώ ο λογαριασμός ήταν επαγγελματικός (κατά την τράπεζα), ωστόσο η εταιρεία δεν τον είχε δηλώσει ως επαγγελματικό στην ΑΑΔΕ για να μετράει στο αφορολόγητο. Αρά όποιος έχει ανάλογο πρόβλημα, επικοινωνήστε πρώτα με την εταιρεία.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος runner70 : 20-03-20 στις 00:35.

  9. #7389
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από runner70 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά έφταιγε η εταιρεία και όχι η Εθνικη. Ενώ ο λογαριασμός ήταν επαγγελματικός (κατά την τράπεζα), ωστόσο η εταιρεία δεν τον είχε δηλώσει ως επαγγελματικό στην ΑΑΔΕ για να μετράει στο αφορολόγητο. Αρά όποιος έχει ανάλογο πρόβλημα, επικοινωνείστε πρώτα με την εταιρεία.
    Αυτο κανονικα εχει προστιμο , ειχανε πει οτι θα πρεπει να δηθουνε οι επαγγελματικοι λογαριασμοι!.Περα απο αυτο σε επαγγελματικο λογαριασμο στης Πειραιως που εχει δηλωθει στην ααδε , κανεις πληρωμες για επιχειρηση και δεν μετραει στο αφορολογητο. Κανονικα εχουνε 30% που πρεπει να μαζεψουνε με ηλεκτρονικες συναλλαγες αλλα η Πειραιως κοιμαται εντελως!!! και ολο κουλες δικαιολογιες δινει!! .
    Ηδη ξερω κοσμο που θα ανοιξει λογαριασμο σε εθνικη και eurobank μπορει και στην alpha bank .Θα ειναι αναγκασμενος να τρεχει να βγαζει απο Πειραιως για να βαλει στις αλλες τραπεζες :-( .Γιατι φοβαται μην δεν μπορεσει να μαζεψει το ποσο που αντιστοιχει στο 30% του συνολικου εισοδηματος στις επιχειρησεις.
    Επισης μου λενε ενω η Πειραιως μου δινει καλη προμηθεια στο pos δεν μου δινει την ιδια προμηθεια η καθε μια απο τις αλλες τραπεζες( χωρια οτι το pos το αγοραζεις πια , ενω παλια ητανε δωρεαν, και ρωτα εχει και μηνιαιο παγιο! ) οποτε αναγκαστηκα θα πρεπει να κρατησω το pos της Πειραιως και να τρεχω να μεταφερω χρηματα ... πρεπει να φτιαξει το συστημα της η Πειραιως και να εμφανισει ολες τις πληρωμες που εχουνε γινει στο αφορολογητο των επιχειρησεων αφου και ουτε στις δημοσιες κληρωσεις δεν τα εχει ανεβασει αλλιως θα φυγουνε πολλες επιχειρησεις... ηδη μου λενε οτι θα την καταγγειλω να μου εμφανισει τις πληρωμες απο 1/1/2020 που εχω κανει με καρτα και ebanking . Μακαρι να διορθωθει και να μην τρεχουνε οι επιχειρησεις , σιγουρα θα υπαρχουνε επιχειρησεις που δεν θα το ξερουνε και θα την πατησουνε με προστιμα το πιστευω αυτο.

  10. #7390
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    19.994
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Ξέρουμε αν έχει το ίδιο πρόβλημα με μη επαγγελματικούς λογαριασμούς; Για απλούς λογαριασμούς μισθοδοσίας ας πούμε.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  11. #7391
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Μπορω να κανω...ευκολα, τροποποιηση της δηλωμενης ταχυδρομικης μου διευθυνσης:
    σε winbank
    σε ibank?

    Να αλλαξω την οδο θελω, οχι κατι wow...

    Στην winbank που μπηκα, λεει οτι πρεπει να προσκομιστουν τα αντιστοιχα εγγραφα....ισχυει; Θελει να πας καταστημα, για να αλλαξεις την δηλωμενη postal address?
    Ή απλα εχει ξεμεινει η ταμπελιτσα στο site, και ουσιαστικα τα κανεις ολα online, εστω με upload καποιων δικαιολογητικων/αρχειων;

    Και με ετε επισης, πως/τι γινεται;

  12. #7392
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρουμε αν έχει το ίδιο πρόβλημα με μη επαγγελματικούς λογαριασμούς; Για απλούς λογαριασμούς μισθοδοσίας ας πούμε.
    οχι δεν υπαρχει προβλημα να καταλαβεις η επιχειρηση (Ατομικη ) εχει και λογαριασμο απλο ταμιευτηριο που κινειται με χρεωστικη καρτα και εχει και τον επαγγελματικο λογαριασμο και στο αφορολογητο υπολογιζει μονο του απλου ταμιευτηριου και οχι απο τους επαγγελματικους λογαριασμους. Ενω μας ειπε ενας γνωστος μας οτι στις υπολοιπες τραπεζες γινεται κανονικα και υπολογιζεται το αφορλογητο ( βεβαια δεν μου ξεκαθαρισε αμα εχει στην ιδια τραπεζα και απλο ταμιευτηριο ή μονο επαγγελματικο λογαριασμο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cool11 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορω να κανω...ευκολα, τροποποιηση της δηλωμενης ταχυδρομικης μου διευθυνσης:
    σε winbank
    σε ibank?

    Να αλλαξω την οδο θελω, οχι κατι wow...

    Στην winbank που μπηκα, λεει οτι πρεπει να προσκομιστουν τα αντιστοιχα εγγραφα....ισχυει; Θελει να πας καταστημα, για να αλλαξεις την δηλωμενη postal address?
    Ή απλα εχει ξεμεινει η ταμπελιτσα στο site, και ουσιαστικα τα κανεις ολα online, εστω με upload καποιων δικαιολογητικων/αρχειων;

    Και με ετε επισης, πως/τι γινεται;
    Εγω που ηθελα να αλλαξω στον πατερα μου και να φαινεται η ταχυδρομικη θυριδα , ενω φαινοτανε κανονικα η περιοχη δεν φαινοτανε η ταχυδρομικη θυριδα και στην alpha bank που μπηκα και επελεξα αλλαγη διευθυνσης κατοικιας επελεξα να ανεβασω το εκκαθαριστικο της εφοριας και το υπεβαλα και την επομενη ημερα ελαβα email οτι εγινε δεκτο και εγινε.
    Σε εμενα που δεν εχω καποιον λογαριασμο στο ονομα μου και ηθελα και εγω να βαλω την ταχυδρομικη θυριδα βαζωντας λογαριασμο στο ονομα του πατερα μου δεν το εκανε δεκτο λογω οτι δεν ητανε στο ονομα μου . ( αν και μου το ειχανε πει στο καταστημα αλλα εγω το δοκιμασα ) .
    Οσο για την Πειραιως απο οσο ειχα μπει και ειχα δει ζηταει ενα καρο δικαιολογητικα και δεν μπορεις να υποβαλεις μονο ενα οπως στην alpha bank , πιστευω οτι δεν θα εχεις προβλημα αμα εχεις στο ονομα τους λογαριασμους. Το εκκαθαριστικο σημειωμα σου εμφανιζει σωστα την διευθυνση σου; ή οχι;
    Οσο για την εθνικη επειδη και εδω ηθελα να κανω την προσθηκη ταχυδρομικης θυριδας , μπαινω στο ebanking στο γραναζι δεξια το επιλεγεις και μετα επιλεγεις εμφανιση προφιλ και στο πεδιο διευθυνσεις και μετα επιλεγεις στο αλλαγη στοιχειου και ακουλουθεις τις οδηγιες και στην διευθυνση μπορεις να ανεβασεις τον λογαριασμο δεκο, εμενα δεν μου φορτωνε το αρχειο , ενω ξεκινουσε εβγαζε σφαλμα και αναγκαστηκα επρεπε να παω σε καταστημα., οπου και μου δεκτηκαν λογαριασμο δεκο στο ονομα του πατερα μου και δεν μου ζητησαν υπευθυνση δηλωση οτι κατοικω μαζι με τους γονεις μου.
    Θεωρω αμα μπορεισεις να υποβαλεις οτι σου ζητηθει δεν θα υπαρχει προβλημα , οταν το επεξεργαστουνε θα σε ενημερωσουνε για την απαντηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnmegarythmos : 20-03-20 στις 01:35.

  13. #7393
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Σημασια εχει εαν τα στοιχεια που υπαρχουν στο taxis net ειναι τα σωστα.
    Η τραπεζικη λιστα με το αφορολογητο ειναι ενδεικτικη - βοηθητικη ωστε να ξερουμε πού περιπου βρισκομαστε εμεις....
    πχ η Εθνικη δεν μου εμφανιζει σωστα τις συναλλαγες προς δεκο, λειπουν καποιες, εννοειται οτι γινονται μεσω παγιων εξουσιοδοτησεων προς αυτην.
    Παντως δεν ξερω για εσας, το δικο μου συνολο ετσι κι αλλιως παντα - μεχρι τωρα - ξεπερνουσε κατα πολυ το απαιτουμενο!
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  14. #7394
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.684
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημασια εχει εαν τα στοιχεια που υπαρχουν στο taxis net ειναι τα σωστα.
    Η τραπεζικη λιστα με το αφορολογητο ειναι ενδεικτικη - βοηθητικη ωστε να ξερουμε πού περιπου βρισκομαστε εμεις....
    πχ η Εθνικη δεν μου εμφανιζει σωστα τις συναλλαγες προς δεκο, λειπουν καποιες, εννοειται οτι γινονται μεσω παγιων εξουσιοδοτησεων προς αυτην.
    Παντως δεν ξερω για εσας, το δικο μου συνολο ετσι κι αλλιως παντα - μεχρι τωρα - ξεπερνουσε κατα πολυ το απαιτουμενο!

    Για μένα (και για κάποιους άλλους που γνωρίζω) θα πληρώσω πρόσθετο φόρο (εκτός εισοδήματος +ΕΝΦΙΑ +Αλληλεγγύη), 220 € για κάθε 1000ρικο που δεν μου αναγνωρίζουν.
    Κάνουμε ακροβασίες και το 30% δεν βγαίνει.
    Είμαστε μεσαία τάξη, με όλα τα εισοδήματα δηλωμένα.

    Κάποιοι το βαφτίσανε "μείωση φορολογίας"

    ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΙΜΩΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΟΔΕΥΩ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 20-03-20 στις 09:48.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  15. #7395
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i

    ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΟ ΘΕΑΤΕΣ φιλε μου... Συνταξιουχος της μεγαλης μας φιλης ιδρωνω να τα βγαλω περα, με δυο παιδια γυρω στα σαραντα εναλλαξ ή ταυτοχρονα ανεργα. Τωρα πια μενουν μαζι μου. Το περσινο καλοκαιρι πηγε καπως καλυτερα, γιατι δουλεψαν σεζον στα νησια αλλά φετος με τον κορωνοΐο δεν μας βλεπω καθολου καλα.
    Παρακαλαω να μην αρρωστησω γιατι ειμαι ΕΥΠΑΘΗΣ ομαδα κομπλε!
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

Σελ. 493 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 473483488491492493494495498503513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας