Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποιάς τράπεζας το e-banking χρησιμοποιείτε ;

Ψήφισαν
440. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Alpha Bank

    179 40,68%
  • Εθνική Τράπεζα

    206 46,82%
  • Τράπεζα Πειραιώς

    228 51,82%
  • Attica Bank

    14 3,18%
  • Eurobank

    159 36,14%
  • Άλλη

    26 5,91%
  • Δεν χρησιμοποιώ e-banking

    12 2,73%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 503 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 483493498501502503504505508513523 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.531-7.545 από 11551

Θέμα: e-banking

  1. #7531
    Εγγραφή
    20-07-2008
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    5.755
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    NOVA
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, προσέξτε όχι στο e-banking.
    Πάω να πληρώσω online λογαριασμό ΔΕΚΟ στη σελίδα τους, βάζω στο περιβάλλον της Alpha που με έστειλε αριθμό κάρτας, όνομα κατόχου και CVV.
    Μου λέει σας στέλνουμε pin στο τάδε κινητό (του πατέρα μου, δεν το είχα)
    Βλέπω επιλογή δεν έχω πια αυτό το κινητό ή κάπως έτσι.
    Από εκεί άλλαξα το κινητό στο δικό μου δίνοντας μόνο ΑΦΜ και ημερομηνία γέννησης του, αν θυμάμαι καλά, ίσως και ΑΔΤ αλλά μάλλον όχι
    Τσουπ, το pin ήρθε στο δικό μου κινητό.
    Δηλαδή αν κάποιος έχει φυσική πρόσβαση στην κάρτα (ή έστω αριθμό και CVV) και ξέρει ΑΦΜ και ημερομηνία γέννησης του κατόχου, αλλάζει τον αριθμό του PIN επιβεβαίωσης σε όποιον θέλει.
    Βρες λιγο την εικονα αυτη που λες και ανεβασε την .

    Τοσα χρονια πληρωνω ηλεκτρονικα , και αυτο που λες δεν εχει γινει ποτέ.

    Στο ασφαλες περιβαλλον πληρωμης με καρτα , δεν υπαρχει κανενας τροπος να αλλαξεις τιποτα απο τον λογαριασμο σου στην τραπεζα .

    Εκτος και αν αυτο που αναφερεις σαν ΡΙΝ ειναι κατι της ιδιας της σελιδας που πληρωνεις , ΑΛΛΑ σιγουρα δεν εχει σχεση με την τραπεζα.

    Για βαλε φωτο να το εξακριβωσουμε. Ειμαι 99% σιγουρος οτι κατι αλλο εκανες .
    The gr81 .

  2. #7532
    Εγγραφή
    24-01-2003
    Περιοχή
    αρβανιτοχωριον
    Ηλικία
    69
    Μηνύματα
    15.364
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    speedport entry 2i
    Δεν ηξερα πού να το ρωτησω αλλά...
    Στους τροπους πληρωμης με καρτα online το e-kiosky΄s αναφερει πως ησυναλλαγη γινεται μεσω της EveryPay.
    Γιατι προτιμησαν αυτη την πλατφορμα και οχι μεσω καποιας τραπεζας;
    Τα πέντε "Α" του Μανόλη Γλέζου:
    Αγανάκτηση
    , Αμφισβήτηση, Αυτογνωσία, Αλληλεγγύη, Αντίσταση.

    Μένανδρος:
    Όσοι δεν έχουν
    δικά τους προσόντα, καταφεύγουν στους ενδόξους προγόνους και παππούδες τους, με άλλα λόγια, σε τάφους και μνήματα.

  3. #7533
    Εγγραφή
    06-11-2006
    Μηνύματα
    873
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz!7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από manoulamou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ηξερα πού να το ρωτησω αλλά...
    Στους τροπους πληρωμης με καρτα online το e-kiosky΄s αναφερει πως ησυναλλαγη γινεται μεσω της EveryPay.
    Γιατι προτιμησαν αυτη την πλατφορμα και οχι μεσω καποιας τραπεζας;
    Γιατί οι Άγιες Τράπεζές μας θέλουν να τους αρμέγουν με υπέρογκες κρατήσεις, ενώ η EveryPay οχι. (πιθανολογώ, δεν το ξερω 100%)
    Για τον ίδιο λόγο πολλά καταστήματα επιλέγουν Viva Wallet και όχι pos των Αγίων Τραπεζών..

  4. #7534
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    H Alpha έχει χάσει τη μπάλα...

    - Σήμερα στις 8 το πρωί, έκανα μια κατάθεση σε ΑΤΜ και μια πληρωμή κάρτας μέσα απο την εφαρμογή της. Οι κινήσεις του λογαριασμού φαίνονται στο ebanking, η κίνηση της κάρτας,όχι.
    - Το υπόλοιπο της κάρτας μειώθηκε, χωρίς να φαίνεται κάποια νέα πληρωμή στο ιστορικό της. Ξέρω οτι είναι μια πληρωμή δόσης αλλα αυτό δεν συγχωρεί την ελλειπή ενημέρωση
    - Η πληρωμή μιας δόσης που έγινε στις 6 Απριλίου δεν φαίνεται ούτε στο λογαριασμό της κάρτας που βγήκε στις 7 Απριλίου, ούτε στο ιστορικό της κάρτας μετά τις 7 Απριλίου

  5. #7535
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nemesis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί οι Άγιες Τράπεζές μας θέλουν να τους αρμέγουν με υπέρογκες κρατήσεις, ενώ η EveryPay οχι. (πιθανολογώ, δεν το ξερω 100%)
    Για τον ίδιο λόγο πολλά καταστήματα επιλέγουν Viva Wallet και όχι pos των Αγίων Τραπεζών..
    Δεν θα το έλεγα οτι είναι πιο φθηνοί, σε περιπτώσεις μπορεί να βγεί και πιο ακριβό, θα έλεγα οτι είναι πιο εύκολο να πάρεις viva wallet, αντί να πάρεις μηχανάκι απο τράπεζα αν υπάρχουν δάνεια κλπ

  6. #7536
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.305
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ αν ήμουν μαγαζί πάντως την EveryPay δεν θα την διάλεγα. Αν κάποιος τόσο ξεδιάντροπα κλέβει το λογότυπο του PayPal ποιος ξέρει πού αλλού θα προσπαθήσει να κλέψει και να κοροϊδέψει. Μου κάνει εντύπωση που την έχουν διαλέξει μεγάλες εταιρείες μάλιστα και όχι μικρομάγαζα.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θα το έλεγα οτι είναι πιο φθηνοί, σε περιπτώσεις μπορεί να βγεί και πιο ακριβό, θα έλεγα οτι είναι πιο εύκολο να πάρεις viva wallet, αντί να πάρεις μηχανάκι απο τράπεζα αν υπάρχουν δάνεια κλπ
    Για μηχανάκια όσοι δεν έχουν απαιτήσεις υπάρχει η sumup. Όλα κανονικά και νόμιμα και τα χρήματα απευθείας σε ελληνικό λογαριασμό και δεν σε γδέρνει για το μηχανάκι ούτε στο κόστος αγοράς ούτε με μηνιαίες συντηρήσεις. Συμφωνώ βέβαια ότι ίσως να είναι ένας λόγος να προτιμήσει κάποιος τις εταιρείες πλην τραπεζών.
    hnesne

  7. #7537
    Εγγραφή
    12-11-2005
    Μηνύματα
    20.006
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    200+100 vdsl
    ISP
    COSMOTE VDSL 200+50
    Router
    Speedport plus
    Path Level
    Interleaved
    Μήπως ξέρει κανείς γιατί το ebanking της Εθνικής, στέλνει ΑΜΕΣΑ email για την παραμικρή κίνηση που κάνεις, ενώ τα αντίστοιχα της Eurobank και Πειραιώς, κοιμούνται ολόρθα; Μπορεί να περάσουν 3-4-5 μέρες μέχρι να έρθει η ενημέρωση. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που δεν έχω κάνει;

    Αντιστοίχως και το Viva wallet ενημερώνεται ΑΜΕΣΑ, ακόμα και 1 λεπτό να τραβήξεις. Και απ'οτι θυμάμαι, το ίδιο έκανε και η Revolut.
    PC1:12400f,4070ti,32GB,z690,Gigabyte Gen4 7000 1TB, PC2:8600k,3060ti,32GB,z370,GAMMIX S11 Pro 1TB
    PC3:2700k,GTX 1070,16GB,P67,SandiskSSDPro240GB, PC4:2500k,rx 6600,16GB,P67,MX500-1TB
    PC5:Lenovo Thinkcentre M71E
    Reviews: ATI 4870X2, ΑΤΙ 4850,test GTX 970 σε 3 CPUs

  8. #7538
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως ξέρει κανείς γιατί το ebanking της Εθνικής, στέλνει ΑΜΕΣΑ email για την παραμικρή κίνηση που κάνεις, ενώ τα αντίστοιχα της Eurobank και Πειραιώς, κοιμούνται ολόρθα; Μπορεί να περάσουν 3-4-5 μέρες μέχρι να έρθει η ενημέρωση. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που δεν έχω κάνει;
    Έχω πολύ καιρό ειδοποιήσεις με email και στις δύο τράπεζες. Άμεση ενημέρωση, και απο τις δύο, μέχρι να βγει η κάρτα απο το ΑΤΜ έχει έρθει και η ειδοποίηση.
    Μόνο μια φορά "έχασε" η Eurobank μία κατάθεση.

  9. #7539
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.456
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως ξέρει κανείς γιατί το ebanking της Εθνικής, στέλνει ΑΜΕΣΑ email για την παραμικρή κίνηση που κάνεις, ενώ τα αντίστοιχα της Eurobank και Πειραιώς, κοιμούνται ολόρθα; Μπορεί να περάσουν 3-4-5 μέρες μέχρι να έρθει η ενημέρωση. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που δεν έχω κάνει;

    Αντιστοίχως και το Viva wallet ενημερώνεται ΑΜΕΣΑ, ακόμα και 1 λεπτό να τραβήξεις. Και απ'οτι θυμάμαι, το ίδιο έκανε και η Revolut.
    Από την προσωπική μου πολύχρονη εμπειρία με transaction email notifications σε εθνική, πειραιώς και eurobank, έχω διαπιστώσει πως έχει να κάνει με την επιχείρηση στην οποία κάνεις συναλλαγή. Πχ, σε super market η κίνηση φαίνεται επί τόπου και σου έρχεται ειδοποίηση.

    Αν κάνεις αγορά από ένα μικρό εμπορικό κατάστημα, θα χρειαστούν 1-2 εργάσιμες για να εμφανιστεί.

    Ίσως έχει να κάνει με τη σύμβαση που συνάπτει η εκάστοτε επιχείρηση με την τράπεζα.

    Πάντως σε κάθε περίπτωση, ενημέρωση συναλλαγής δεν χάνεται. Δεν μου 'χει τύχη τουλάχιστον εμένα.
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  10. #7540
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από griniaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρες λιγο την εικονα αυτη που λες και ανεβασε την .

    Τοσα χρονια πληρωνω ηλεκτρονικα , και αυτο που λες δεν εχει γινει ποτέ.

    Στο ασφαλες περιβαλλον πληρωμης με καρτα , δεν υπαρχει κανενας τροπος να αλλαξεις τιποτα απο τον λογαριασμο σου στην τραπεζα .

    Εκτος και αν αυτο που αναφερεις σαν ΡΙΝ ειναι κατι της ιδιας της σελιδας που πληρωνεις , ΑΛΛΑ σιγουρα δεν εχει σχεση με την τραπεζα.
    Όχι, ως PIN εννούσα τον κωδικό επιβεβαίωσης μέσω SMS, από την τράπεζα.
    Για βαλε φωτο να το εξακριβωσουμε. Ειμαι 99% σιγουρος οτι κατι αλλο εκανες .
    Όντως, είχα βάλει και το PIN της κάρτας για να αλλάξει το τηλέφωνο. Σε καμία περίπτωση login στο Web Banking.
    Αλλά οκ, το PIN δεν το ξέρει λογικά κάποιος τρίτος χωρίς τη θέληση του κατόχου.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Σχόλιο 2020-04-28 205749.jpg 
Εμφανίσεις:  4 
Μέγεθος:  53,1 KB 
ID: 214568

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Σχόλιο 2020-04-28 205537.jpg 
Εμφανίσεις:  5 
Μέγεθος:  54,9 KB 
ID: 214569

    Σε αφήνει να αλλάξεις αρ. τηλεφώνου, αλλά ζητάει το PIN της κάρτας. Θα προτιμούσα να μην γινόταν καν χωρίς σύνδεση στο web banking.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι να ξέρει username/password για το login στο webanking, γιατί αλλιώς δεν αλλάζει ο αριθμός κινητού.

    Αν κάποιος ξέρει όλα αυτά, δεν είναι ο κάποιος, είναι ο πατέρας σου.

    Το αμέσως πιό ασφαλές για ταυτοπροσωπεία είναι να παρουσιαστεί στην τράπεζα και να έχει ταυτοχρόνως παντρευτεί και την μητέρα σου
    Όπως λέω και πιο πάνω ο αριθμός κινητού αλλάζει και με την καταχώριση του PIN της κάρτας.
    Σε ένα ακραίο σενάριο θα μπορούσε ένας κακόπιστος γιος στη θέση μου να συνεχίσει να χρεώνει την κάρτα μέχρι να δει ο κάτοχος το επόμενο statement. Αλλά για να δίνει το pin σημαίνει ότι σε θεωρεί αξιόπιστο.

  11. #7541
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.695
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    ε και άμα γνωρίζει και το πιν, παίρνει και την κάρτα και παίρνει σβάρνα όλα τα καταστήματα έξω

  12. #7542
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε και άμα γνωρίζει και το πιν, παίρνει και την κάρτα και παίρνει σβάρνα όλα τα καταστήματα έξω
    Ε ναι εννοείται. Μόνο που έτσι μπορεί και να τη γυρίσει πίσω και μετά να τη χρεώνει με sms στο δικό του κινητό αντί του κατόχου.
    Ο κάτοχος αν δεν κάνει ηλεκτρονικές συναλλαγές θα το καταλάβει όταν πάρει το statement. Ας μην έδινε το pin βέβαια.

  13. #7543
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από phantom77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    H Alpha έχει χάσει τη μπάλα...

    - Σήμερα στις 8 το πρωί, έκανα μια κατάθεση σε ΑΤΜ και μια πληρωμή κάρτας μέσα απο την εφαρμογή της. Οι κινήσεις του λογαριασμού φαίνονται στο ebanking, η κίνηση της κάρτας,όχι.
    - Το υπόλοιπο της κάρτας μειώθηκε, χωρίς να φαίνεται κάποια νέα πληρωμή στο ιστορικό της. Ξέρω οτι είναι μια πληρωμή δόσης αλλα αυτό δεν συγχωρεί την ελλειπή ενημέρωση
    - Η πληρωμή μιας δόσης που έγινε στις 6 Απριλίου δεν φαίνεται ούτε στο λογαριασμό της κάρτας που βγήκε στις 7 Απριλίου, ούτε στο ιστορικό της κάρτας μετά τις 7 Απριλίου
    Στην Alpha έχω παρατηρήσει όταν έχεις δόσεις και περάσει κανονικά την δόση τότε σου κρατάει και το πόσο της επόμενης δόσης απο το υπόλοιπο που έχεις διαθέσιμο,
    Πχ αν κάνεις σήμερα μια αγορά, 30 ευρώ με 3 δόσεις, θα σου εμφανίσει κανονικά την πρώτη δόση με ποσό 10 ευρώ και θα σου έχει και άλλα 10 ευρώ κρατημένα απο το πόσο, άσχετα που θα τα πάρει τον άλλον μήνα.

    Πρόσφατα που έκανα πληρωμή μέσω ΑΤΜ και μετά μέσω εφαρμογής την εμφάνισε άμεσα πάντως

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από psolord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως ξέρει κανείς γιατί το ebanking της Εθνικής, στέλνει ΑΜΕΣΑ email για την παραμικρή κίνηση που κάνεις, ενώ τα αντίστοιχα της Eurobank και Πειραιώς, κοιμούνται ολόρθα; Μπορεί να περάσουν 3-4-5 μέρες μέχρι να έρθει η ενημέρωση. Υπάρχει κάποια ρύθμιση που δεν έχω κάνει;

    Αντιστοίχως και το Viva wallet ενημερώνεται ΑΜΕΣΑ, ακόμα και 1 λεπτό να τραβήξεις. Και απ'οτι θυμάμαι, το ίδιο έκανε και η Revolut.
    Στην eurobank συνήθως το λαμβάνω άμεσα, στην πειραίως αν δεν έχεις τα alerts με πληρωμή τότε δεν λαμβάνεις άμεσα ειδοποίηση για την κίνηση με την κάρτα, το εμφανίζει μετά απο μερικές μέρες.

  14. #7544
    Εγγραφή
    15-10-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    5.788
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720 \ 3071
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    11(dB) / 26.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Alpha έχω παρατηρήσει όταν έχεις δόσεις και περάσει κανονικά την δόση τότε σου κρατάει και το πόσο της επόμενης δόσης απο το υπόλοιπο που έχεις διαθέσιμο,
    Πχ αν κάνεις σήμερα μια αγορά, 30 ευρώ με 3 δόσεις, θα σου εμφανίσει κανονικά την πρώτη δόση με ποσό 10 ευρώ και θα σου έχει και άλλα 10 ευρώ κρατημένα απο το πόσο, άσχετα που θα τα πάρει τον άλλον μήνα.

    Πρόσφατα που έκανα πληρωμή μέσω ΑΤΜ και μετά μέσω εφαρμογής την εμφάνισε άμεσα πάντως
    Και αυτό μειώνει το διαθέσιμο υπόλοιπο της κάρτας. Δεν ξέρω αν υπολογίζουν την δόση του επόμενου μήνα στο ποσό που τοκίζεται...

    Η δόση που ανέφερα είχε εξαφανιστεί τις τελευταίες μέρες απο τη λίστα "υπο επεξεργασία" (όπου βρίσκονται οι μελλοντικές δόσεις). Επειδή πρόκειται για μια αγορά που επέστρεψα και περιμένω να πάρω τα χρήματα μου πίσω, υπέθεσα οτι πάει για ακύρωση αλλα όχι...
    Οι σημερινές κινήσεις της κάρτας ακόμα αγνοούνται. Θα έχουν αργία στο Alpha Κενταύρου και..."επηρεάζονται οι τραπεζικές συναλλαγές"

  15. #7545
    Εγγραφή
    20-02-2007
    Μηνύματα
    4.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Εχω στειλει ηλεκτρονικα μηνυματα στο helpdesk της winbank,
    εδω και 20 μερες.
    Απαντηση - αποκριση δεν εχω παρει.

Σελ. 503 από 771 ΠρώτηΠρώτη ... 483493498501502503504505508513523 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας