Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποιάς τράπεζας το e-banking χρησιμοποιείτε ;

Ψήφισαν
445. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Alpha Bank

    181 40,67%
  • Εθνική Τράπεζα

    208 46,74%
  • Τράπεζα Πειραιώς

    230 51,69%
  • Attica Bank

    14 3,15%
  • Eurobank

    160 35,96%
  • Άλλη

    26 5,84%
  • Δεν χρησιμοποιώ e-banking

    12 2,70%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 17 από 785 ΠρώτηΠρώτη ... 7121516171819222737 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 241-255 από 11775

Θέμα: e-banking

  1. #241
    Εγγραφή
    31-12-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    Otenet
    Router
    jεφτιλα speed 520i
    Ανοιξα 2 λογαριασμους στην πειραιως.Tον ενα τον εχω σαν κυριο καταθετικο και για τον δευτερο εβγαλα μια χρεωστικη (electron) την οποια την εχω και στο paypal.

    Απο winbank οταν θελω να κανω μια αγορα-μεταφορα χρηματων-πληρωμη, κτλ μεταφερω το ακριβες ποσο σε αυτον που ειναι και η καρτα οποτε έτσι "βαζω λεφτα στο paypal account".θελω να πληρωσω κατι με paypal με κοστος 20ε μεταφερω ακριβως 20ε.Οι κινησεις μεσω winbank δεν χρεωνονται και επισης μπορεις να μεταφερεις ακομα 0,1e..

    Το paypal δεσμευει το ποσο στο λογαριασμο σου (αν το εχεις), δεν μπορεις να προσθεσεις λεφτα κατευθειαν "add funds" απο τον λογαριασμο σου στο paypal.Το balance θα ειναι στο 0$ ασχετα με το αν εχεις λεφτα μεσα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος astral : 09-03-07 στις 02:33.

  2. #242
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από astral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο winbank οταν θελω να κανω μια αγορα-μεταφορα χρηματων-πληρωμη, κτλ μεταφερω το ακριβες ποσο σε αυτον που ειναι και η καρτα οποτε έτσι "βαζω λεφτα στο paypal account".θελω να πληρωσω κατι με paypal με κοστος 20ε μεταφερω ακριβως 20ε.Οι κινησεις μεσω winbank δεν χρεωνονται και επισης μπορεις να μεταφερεις ακομα 0,1e..

    Το paypal δεσμευει το ποσο στο λογαριασμο σου (αν το εχεις), δεν μπορεις να προσθεσεις λεφτα κατευθειαν "add funds" απο τον λογαριασμο σου στο paypal.Το balance θα ειναι στο 0$ ασχετα με το αν εχεις λεφτα μεσα.
    Για το add funds ρωτουσα και προφανως ακομα δεν δουλευει, οπως δεν δουλευε και πριν 1μιση χρονο.
    Ομως δεν καταλαβα. Αφου το add funds δεν δουλευει, πώς φορτωνεις λεφτα απο τον λογαριασμο (στον οποιο ειναι η καρτα) στον paypal λογαριασμο σου;; Εννοεις οτι χρεωνεις την χρεωστικη (electron) σου;; Αν αυτο κανεις, τοτε αυτο δεν θεωρειται απο το paypal ως πληρωμη με καρτα;; Οπότε σε χρεωνει ενα ποσοστο;;

    Εμ το add funds ειναι ολη η ουσια στο paypal, που ειναι και τσαμπα. Χωρις αυτο δεν κανουμε σοβαρη δουλεια...

  3. #243
    Εγγραφή
    31-12-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    Otenet
    Router
    jεφτιλα speed 520i
    Εννοω οτι τραβαει το ποσο που εχεις στον λογαριασμο της καρτας.Απλο.
    Aν εχεις χρεωστικη και δεν εχεις το ποσο ηδη μεσα απλα δεν γινεται η συναλλαγη.

    Οσον αφορα για ποσοστο δεν νομιζω, ξερω απλα οτι σου κραταει όταν λαμβανεις χρηματα απο καποιο αλλο paypal account.
    Παραδειγμα 3.5% +0,3ε μεχρι 2.500ε αν δεν κανω λαθος.Κλιμακωτα παει παντως.

  4. #244
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.060
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από astral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανοιξα 2 λογαριασμους στην πειραιως.Tον ενα τον εχω σαν κυριο καταθετικο και για τον δευτερο εβγαλα μια χρεωστικη (electron) την οποια την εχω και στο paypal.

    Απο winbank οταν θελω να κανω μια αγορα-μεταφορα χρηματων-πληρωμη, κτλ μεταφερω το ακριβες ποσο σε αυτον που ειναι και η καρτα οποτε έτσι "βαζω λεφτα στο paypal account".θελω να πληρωσω κατι με paypal με κοστος 20ε μεταφερω ακριβως 20ε.Οι κινησεις μεσω winbank δεν χρεωνονται και επισης μπορεις να μεταφερεις ακομα 0,1e..
    Ενδιαφέρον ακούγεται το παραπάνω. Μειώνει στο ελάχιστο την πιθανότητα να χάσεις χρήματα από διαρροή των στοιχείων της κάρτας σου.

    Έκανες ταυτόχρονα την αίτηση για τους παραπάνω λογαριασμούς; Ποιος προηγήθηκε; Έγινε κάποιος από τους δύο με on-line αίτηση; Πώς καθορίζεις ότι δεν θέλεις να συνδέεται με τη χρεωστική κάρτα ο ένας λογαριασμός;

    Υποθέτω ότι είτε δεν δίνουν δεύτερη cashcard/χρεωστική στον ίδιο πελάτη, είτε στην έδωσαν και εσύ χρησιμοποιείς σαν χρεωστική μόνο εκείνη που έχεις από τον πρώτο λογαριασμό, είτε σε ρωτάνε αν θέλεις η αρχική κάρτα σου να συνδεθεί πλήρως και με τους δύο λογαριασμούς (ώστε να κάνεις αναλήψεις και από τους δύο μέσω ΑΤΜ, αλλά και να χρησιμοποιείς τα υπόλοιπά τους όταν τη χρησιμοποιείς σαν χρεωστική).
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  5. #245
    Εγγραφή
    31-12-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    Otenet
    Router
    jεφτιλα speed 520i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδιαφέρον ακούγεται το παραπάνω. Μειώνει στο ελάχιστο την πιθανότητα να χάσεις χρήματα από διαρροή των στοιχείων της κάρτας σου.

    Έκανες ταυτόχρονα την αίτηση για τους παραπάνω λογαριασμούς; Ποιος προηγήθηκε; Έγινε κάποιος από τους δύο με on-line αίτηση; Πώς καθορίζεις ότι δεν θέλεις να συνδέεται με τη χρεωστική κάρτα ο ένας λογαριασμός;

    Υποθέτω ότι είτε δεν δίνουν δεύτερη cashcard/χρεωστική στον ίδιο πελάτη, είτε στην έδωσαν και εσύ χρησιμοποιείς σαν χρεωστική μόνο εκείνη που έχεις από τον πρώτο λογαριασμό, είτε σε ρωτάνε αν θέλεις η αρχική κάρτα σου να συνδεθεί πλήρως και με τους δύο λογαριασμούς (ώστε να κάνεις αναλήψεις και από τους δύο μέσω ΑΤΜ, αλλά και να χρησιμοποιείς τα υπόλοιπά τους όταν τη χρησιμοποιείς σαν χρεωστική).
    Ζητησα απο την υπαλληλο(ακρως εξυπηρετικη) να μου ανοιξει 2 λογαρασμους καταθεσεων και για τον εναν να μου βγαλει μια χρεωστικη(η οποια φυσικα ειναι και ΑΤΜ) που θα συνδεεται με τον εναν απο αυτους, καθως και να μου ενεργοποιησει web services (winbank).
    Με αυτον που εχει την καρτα κανω συναλλαγες και λογαριασμο στο paypal.
    Η καρτα συνδεεται με εναν λογαριασμο οχι και τους δυο.
    Στον δευτερο εχω το all time classic βιβλιαριο καταθεσεων.
    Μεσω winbank τους διαχειριζεσαι πληρως.Φαινονται ολοι οι λογαριασμοι που εχεις και μπορεις να μεταφερεις ανετα και ωραια απο το pc σου οτι ποσο θελεις απο τον εναν στον αλλο χωρις καμμια χρεωση.
    Φυσικα και το εκανα ετσι για λογους ασφαλειας.Ο δευτερος που εχει τα χρηματα δεν "φαινεται" πουθενα και τις συναλλαγες τις κανεις με τον αλλο αφου μεταφερεις το ποσο που θελεις και τπτ παραπανω.Αμα εχεις και ρεστα τα ξαναπας παλι στον πρωτο
    Οσον αφορα τις 2 καρτες δεν νομιζω να ειχα προβλημα να βγαλω και για τον δευτερο λογαριασμο αν το ήθελα.

    Winbank εχεις αμεσως.
    Το ποσο των καταθεσεων ομως δεν θα ειναι αμεσα διαθεσιμο (ήταν την επομενη μερα) θα εμφανιζεται σαν λογιστικο υπολοιπο.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος astral : 09-03-07 στις 04:17.

  6. #246
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.060
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Ευχαριστώ για την αναλυτική απάντηση. Μόνο το παρακάτω με μπέρδεψε:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από astral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το ποσο των καταθεσεων ομως δεν θα ειναι αμεσα διαθεσιμο (ήταν την επομενη μερα) θα εμφανιζεται σαν λογιστικο υπολοιπο.
    Ποιες καταθέσεις δεν είναι άμεσα διαθέσιμες;
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  7. #247
    Εγγραφή
    31-12-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    Otenet
    Router
    jεφτιλα speed 520i
    Τα χρηματα που εβαλα στον εναν απο τους δυο με το βιβλιαριο.

  8. #248
    Το avatar του μέλους etsouk2000
    etsouk2000 Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από astral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζητησα απο την υπαλληλο(ακρως εξυπηρετικη) να μου ανοιξει 2 λογαρασμους καταθεσεων
    Σιγα την εξυπηρετηση! Αυτο ελειπε να αρνηθει να σου ανοιξει 2 λογαριασμους. Και 2 και 3 και 1013 λογαριασμους θα σου ανοιξει, αν αυτο θες. Πελατης εισαι και θα τους δωσεις τα λεφτα σου. Θα ηταν τρελοι (ή Ελληναρες) (το ιδιο ειναι) (μη σου πω και χειροτερο) αν σου αρνιοντουσαν. Τουμπες θα επρεπε να σου κανουν. Δεν καταλαβαινω γιατι το αναφερεις σαν να σου εκαναν χαρη...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από astral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με αυτον που εχει την καρτα κανω συναλλαγες και λογαριασμο στο paypal.
    Το καταλαβα το θεμα σου με τους 2 λογαριασμους. Το εκανες για ασφαλεια. Τα πολλα λεφτα τα εχεις στον 1ο λογαριασμο που δεν φαινεται. Το paypal το συνδεεις με τον 2ο λογαριασμο που εχει ελαχιστα λεφτα, οσα χρειαζεσαι για το paypal καθε φορα. Το καταλαβαμε.

    Αυτο που δεν καταλαβα (γιατι δεν το απαντησες), ειναι πώς φορτώνεις ΔΩΡΕΑΝ λεφτα απο τον 2ο λογαριασμο της πειραιως στο paypal. Λες οτι κανεις χρεωση της ΑΤΜ καρτας. Και ρωτω: αυτο σου το κανει δωρεαν το paypal;;;;
    Δηλαδη: βαζεις στον 2ο λογαριασμο της πειραιως 100 ευρω, μετα πας στο paypal και φορτωνεις σε αυτον 100 ευρω χρεωνοντας την ΑΤΜ καρτα, που ειναι συνδεδεμενη με τον 2ο λογαριασμο της πειραιως. Τελικα εχεις ακριβως 100 ευρω διαθεσιμα στο paypal;;; Ή εχεις κατι λιγοτερο απο 100 ευρω διαθεσιμα γιατι το paypal σου κρατησε μια μικρη προμηθεια;;;; Και στην ΑΤΜ καρτα σου χρεωθηκαν ακριβως 100 ευρω ή σου χρεωθηκε κατι λιγο παραπανω γιατι μπηκε μια μικρη προμηθεια απο το paypal ;;;;
    Αυτο δεν εχεις απαντησει ακομα.

  9. #249
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.060
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Η Τράπεζα Πειραιώς θέλει γερά νεύρα.

    Αν πας επί τόπου στο κατάστημα, ανοίγεις λογαριασμό σε 1 ώρα και 15 λεπτά, μαζί με την ενεργοποίηση του e-banking. Κι αυτό διότι μαζί με εσένα οι υπάλληλοι εξυπηρετούν τους τουλάχιστον 20 που θα πάρουν στο μεταξύ τηλέφωνο + άλλους 5 που θα περάσουν για να παραλάβουν επιταγές.

    Αν κάνεις την αίτηση on-line, μέσω e-banking (για άνοιγμα 2ου λογαριασμού), σου λένε ότι θέλουν 3 εργάσιμες. Δηλαδή χρειάζεται 2 μέρες και 22 ώρες περισσότερο σε σχέση με την αίτηση σε υποκατάτημα Τράπεζας. Επίσης παρόλο που γράφουν στο winbank ότι δεν χρειάζεται να περάσεις από το κατάστημα (για άνοιγμα 2ου λογαριασμού πάντα, μέσω e-banking), τελικά χρειάζεται!

    Γιατί όμως κύριοι χρειάζεται; Διότι άμα βλέπεις στο status της on-line αίτησης ότι έχει παραληφθεί από το κατάστημα Νέας Ερυθραίας, αλλά είναι σε εκκρεμότητα 4 μέρες, πας από εκεί.

    Και τι συναντάς; Δύο υπαλλήλους να ρωτάνε έναν τρίτον και να μην ξέρουν ότι υπάρχει on-line αίτηση προς επεξεργασία στο κατάστημά τους για να τη δουν! Και δώστου οι υπάλληλοι τηλέφωνα στο τμήμα δικτύου, όπου δηλώνουν αναρμόδιοι. Και δώστου τηλέφωνα στο τμήμα winbank, όπου δηλώνουν πάλι αναρμόδιοι, μέχρι να τους πουν ότι ούτε στο τμήμα δικτύου είναι αρμόδιοι. Μόλις το ακούν αυτό, αποφασίζουν να απαντήσουν τελικά οι υπάλληλοι του τμήματος winbank (Ήξεραν από πριν τη λύση και δεν την έλεγαν; ).

    Είχε φτάσει πριν από μέρες e-mail με την αίτηση (μέσω συστήματος μηχανογράφησης) στο κατάστημα Νέας Ερυθραίας και δεν ήξεραν καν ότι υπάρχει τέτοιο πράγμα και πρέπει να το κοιτάνε. Άραγε ξέρουν να κοιτάνε τα e-mail τους;

    Όλο το παραπάνω 50 λεπτά (με τα τηλέφωνα και τις επιταγές να έχουν πρώτη προτεραιότητα φυσικά σε σχέση με έναν απλό πελάτη). "Περάστε αύριο καλύτερα γιατί έχουμε δουλειά όπως βλέπετε."

    Άλλες 3 εργάσιμες! Και όλα αυτά επειδή είπα να κάνω την αίτηση on-line, επειδή δεν χρειάζεται να περάσω από το κατάστημα (να γλιτώσω χρόνο και να μην κουράσω τους υπαλλήλους, αφού μπορώ να περάσω μόνος μου τα στοιχεία). Αν είχα πάει κατευθείαν στο υποκατάστημα και είχα κάνει αίτηση για δεύτερο λογαριασμό, θα είχα τελειώσει σε 1 ώρα και κάτι, όπως και στο άνοιγμα του πρώτου. Δεν ήξερα όμως...

    Ηθικό δίδαγμα: Το e-banking δεν έχει ωριμάσει ακόμα στην Τράπεζα Πειραιώς.

    Ενώ στο τηλέφωνο η εξυπηρέτηση είναι απίστευτα καλή, στο κατάστημα Νέας Ερυθραίας δεν είναι επαρκώς ενημερωμένοι. Η διευθύντρια δεν έχει πάρει χαμπάρι την έλλειψη ενημέρωσης των υπαλλήλων σε αυτόν τον τομέα;

    Το απόγευμα με καλούν από την Πειραιώς για να δουν αν είμαι ευχαριστημένος από το e-banking; Τι να πω στην ευγενέστατη κοπέλα; Να της αναφέρω τις δύο όψεις;

    Μία όλων των απίστευτα εξυπηρετικών υπαλλήλων στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση και μία εκείνη του καταστήματος Νέας Ευθραίας με το οποίο κατ ανάγκη συνεργάζομαι, αφού τις αιτήσεις αναγκαστικά επεξεργάζεται κάποιο κατάστημα κι ας γίνονται μέσω winbank.

    Ένα μπράβο από εμένα στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση. Δεν μπορώ να φανταστώ καλύτερη. Η ευγένεια ξεχειλίζει από παντού, το ίδιο και η προθυμία.

    Κρίμα όμως που κάποιο υποκαταστήμα αμαυρώνει την εικόνα της Τράπεζας Πειραιώς.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ipo : 13-03-07 στις 16:33.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  10. #250
    Εγγραφή
    31-12-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    161
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    768/192
    ISP
    Otenet
    Router
    jεφτιλα speed 520i
    Και εγω περιμενα καπου 1 ωρα και παραπανω μιας και πηγα ο ιδιος καταστημα γιατι ηταν ολοι και ολοι 4 υπαλληλοι απο τους οποιους οι 2 μονο εκαναν αυτο που ηθελα και εξυπηρετουσαν ατομα που μαλλον βγαζαν δανειο απο οτι καταλαβα (τι αλλο; ) .Κατα αλλα ολα πηγαν οκ.Δεν ηξεραν τι ειναι το paypal αλλα η δουλεια μου εγινε.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος astral : 13-03-07 στις 16:53.

  11. #251
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.060
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Εγώ δεν βρήκα κίνηση όταν πήγα. Δεν μίλησα για ουρά. Απλά καθένας που έμπαινε μέσα και ενώ εξυπηρετούσαν εμένα, έμπαινε σε πρώτη προτεραιότητα. Άφηναν εμένα, εξυπηρετούσαν τον άλλον, έφευγε εκείνος κι αν δεν είχε έρθει άλλος στο μεταξύ ασχολούνταν και μαζί μου.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

  12. #252
    Το avatar του μέλους minovg
    minovg Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ipo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ δεν βρήκα κίνηση όταν πήγα. Δεν μίλησα για ουρά. Απλά καθένας που έμπαινε μέσα και ενώ εξυπηρετούσαν εμένα, έμπαινε σε πρώτη προτεραιότητα. Άφηναν εμένα, εξυπηρετούσαν τον άλλον, έφευγε εκείνος κι αν δεν είχε έρθει άλλος στο μεταξύ ασχολούνταν και μαζί μου.
    E το υποκατάστημα είναι ανοργάνωτο... Εγώ όταν είχα χρειαστεί να εγγραφώ στο ebanking έγινε άμεσα, δεν ταλαιπωρήθηκα καθόλου στην Πειραιώς. Και μάλιστα για την Πειραιώς εγώ λέω τα καλύτερα, είναι μακράν η καλύτερη ελληνική εταιρεία που δεν με έχει ταλαιπωρήσει σχεδόν καθόλου σε οτιδήποτε έχω χρειαστεί. Ούτε ουρές στα υποκαταστήματα, άψογο περιβάλλον, πολύ καλό ebanking, άψογο τηλεφωνικό κέντρο 24ωρης εξυπηρέτησης, τα πάντα, τα πάντα.

    Σε συναλλαγές πιστωτικής που θεωρούνε ύποπτες σε καλούν πρώτα πριν προχωρήσουν στην αφαίρεση του ποσού (το είχαν κάνει στην δέσμευση παλαιότερα 1€ από την voipbuster, κάτι που θεωρήθηκε ύποπτο και το εκτίμησα ιδιαίτερα αν και ήταν ανύπαρκτη ανησυχία αφού ήταν εν γνώσει μου)

  13. #253
    Εγγραφή
    11-05-2006
    Μηνύματα
    876
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Δε μου απάντησαν στο e-mail...(Πειραιώς). Και ήταν και ενυπόγραφο.. Αυτοί εχασαν.. Υπάρχουν κι αλλου φραουλιές... Ας ασχοληθούν με Βγενόπουλους και δείπνα και ας αφήσουν τους πελατες να πάνε αλλού.....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος alwaysalone : 14-03-07 στις 23:28.

  14. #254
    Το avatar του μέλους AddictedToChaos
    AddictedToChaos Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alwaysalone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε μου απάντησαν στο e-mail...(Πειραιώς). Και ήταν και ενυπόγραφο.. Αυτοί εχασαν.. Υπάρχουν κι αλλου φραουλιές... Ας ασχοληθούν με Βγενόπουλους και δείπνα και ας αφήσουν τους πελατες να πάνε αλλού.....
    Η χρεωστική της Πειραιώς όμως, έχει ίσως την καλύτερη συμβατότητα από κάθε άλλη χρεωστική κάρτα όσον αφορά τις online αγορές.

    Και το e-banking της τα σπάει απλώς.

  15. #255
    Εγγραφή
    08-05-2004
    Περιοχή
    Νομός Αττικής
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    21.060
    Downloads
    43
    Uploads
    2
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30 Mbps
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Arcadyan Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από AddictedToChaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η χρεωστική της Πειραιώς όμως, έχει ίσως την καλύτερη συμβατότητα από κάθε άλλη χρεωστική κάρτα όσον αφορά τις online αγορές.

    Και το e-banking της τα σπάει απλώς.
    Αλλά χρεώνεται η ενεργοποίηση του και ενοικάζεται η γεννήτρια κωδικών. Άσε που οι χρεώσεις για εμβάσματα είναι υπερδιπλάσιες από την Alpha.

    Καλές υπηρεσίες λοιπόν, αλλά με το ανάλογο τίμημα. Δεν έχω καταλήξει αν αξίζει τελικά.
    Προπληρωμένες κάρτες ........... 2 savings 4 safety

    Τι εστί IBAN, BIC, OUR, SHA, BEN;
    "Yesterday is History, Tomorrow a Mystery, Today is a Gift, Thats why it's called the Present."

Σελ. 17 από 785 ΠρώτηΠρώτη ... 7121516171819222737 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας