Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποιάς τράπεζας το e-banking χρησιμοποιείτε ;

Ψήφισαν
445. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Alpha Bank

    181 40,67%
  • Εθνική Τράπεζα

    208 46,74%
  • Τράπεζα Πειραιώς

    230 51,69%
  • Attica Bank

    14 3,15%
  • Eurobank

    160 35,96%
  • Άλλη

    26 5,84%
  • Δεν χρησιμοποιώ e-banking

    12 2,70%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 778 από 784 ΠρώτηΠρώτη ... 758768773776777778779780783 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.656-11.670 από 11757

Θέμα: e-banking

  1. #11656
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.170
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Περιέγραψα το πρόβλημα όσο πιο απλά μπορούσα.
    Κάποτε ερχόντουσαν τα Push Notifications και άνοιγα την εφαρμογή στο pc αμέσως.
    Τώρα πρέπει να περιμένω 1', και να ζητήσω την αποστολή 6ψήφιου για να την ανοίξω.
    Και αυτό αφού απεγκατέστησα και εγκατέστησα πάλι στο κινητό το My Alpha Mobile, όπως είχα κάνει παλιότερα και λειτούργησε.

  2. #11657
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    14.212
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    300/30,1g/1g,600/120,450/
    ISP
    CosFTTH-5G, Inalan,Vod5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιέγραψα το πρόβλημα όσο πιο απλά μπορούσα.
    Κάποτε ερχόντουσαν τα Push Notifications και άνοιγα την εφαρμογή στο pc αμέσως.
    Τώρα πρέπει να περιμένω 1', και να ζητήσω την αποστολή 6ψήφιου για να την ανοίξω.
    Και αυτό αφού απεγκατέστησα και εγκατέστησα πάλι στο κινητό το My Alpha Mobile, όπως είχα κάνει παλιότερα και λειτούργησε.
    Οκ εμενα δεν έρχονται παντα στην εφαρμογή 1ον και 2ον δεν θέλω το viber οπότε για να μπω στο online περιμένω και εγώ σα χαζός να περάσει το 1 λεπτο να μου στείλω sms.

    Ίσως αν γκρινιάζουμε πολλοί στην Alphabank κάτι να κάνουν για τις βλακείες της εφαρμογής.

  3. #11658
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παλιότερα στο e-banking είχαν επιλογή για sms ή Viber.
    Τώρα την κατήργησαν..
    Αν κάνεις disable τα push σου στέλνει Viber, αλλά την επόμενη φορά που μπαίνεις στην εφαρμογή σε αναγκάζει να ενεργοποιήσεις ξανά τα push..
    Απαράδεκτη η εφαρμογή λέμε ..
    Έτσι μου' έρχεται ώρες ώρες να κάθομαι να τα στέλνω όλα στην εθνική της γυναίκας και να παίζω από κει που δεν έχει πρόβλημα ούτε με τα push ούτε με τίποτα.. (απίστευτο κι όμως αληθινό..)
    Ο μόνος λόγος που δεν το έχω ήδη κάνει είναι επειδή το e-banking της alpha μου φαίνεται πιο χρηστικό..

  4. #11659
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.170
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιέγραψα το πρόβλημα όσο πιο απλά μπορούσα.
    Κάποτε ερχόντουσαν τα Push Notifications και άνοιγα την εφαρμογή στο pc αμέσως.
    Τώρα πρέπει να περιμένω 1', και να ζητήσω την αποστολή 6ψήφιου για να την ανοίξω.
    Και αυτό αφού απεγκατέστησα και εγκατέστησα πάλι στο κινητό το My Alpha Mobile, όπως είχα κάνει παλιότερα και λειτούργησε.
    Τελικά, το πρόβλημα εντοπίστηκε στη μη σύνδεση του Mobile App στο νέο κινητό που αγόρασα τον ΙΑΝ 2024.
    Μπήκα στην Alpha από το pc, πήγα Ρυθμίσεις/Ειδοποιήσεις (ή κάτι τέτοιο) και είδα ότι όλο αυτό το διάστημα ήταν απενεργοποιημένη η αποστολή Push Notifocatio (!!!)
    Άνοιξα το mobile App στο κινητό/Ρυθμίσεις, έστειλε 6ψήφιο και η επικοινωνία αποκαταστάθηκε.
    Έκανα δοκιμή και ήρθε αμέσως το Push και άνοιξε η εφαρμογή στο pc.

    ΥΓ
    Έγραψα αναλυτικά τα βήματα/ενέργειες για να γνωρίζει καθένας τι πρέπει να κάνει μετά την αλλαγή κινητού για να έρχονται τα Push Notifications από την Alpha Bank.

  5. #11660
    Εγγραφή
    12-02-2007
    Ηλικία
    71
    Μηνύματα
    1.526
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    COSMOTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη συζήτηση για την ανάληψη χρημάτων με πιστωτική από ΑΤΜ, προσθέτω και τη δική μου περίπτωση.
    Πριν κάποια χρόνια πήγα να σηκώσω χρήματα και χωρίς να το προσέξω έβαλα την πιστωτική της Alpha αντί τη χρεωστική.
    Όταν ήρθε ο λογαριασμός και η τουβλιά (!), διαμαρτυρήθηκα επικαλούμενος το γεγονός του λάθους χρήσης της πιστωτικής, αφού στον τραπεζικό λογαριασμό υπήρχαν χρήματα περισσότερα από εκείνα της ανάληψης.
    Φυσικά, διέγραψαν τους τόκους.

    Ανάληψη με πιστωτική σημαίνει ΔΑΝΕΙΟ με ότι αυτό συνεπάγεται.
    Έχω πιστωτική Alpha με την οποία κάνω συνεχώς αναλήψεις, στην ερώτηση του ΑΤΜ από που θέλω τα χρήματα: λογαριασμό ή πιστωτική κάρτα, επιλέξω λογαριασμό δεν χρεώνομαι τόκους. Αν κατά λάθος επιλέξω πιστωτική κάρτα, χρεώνονται τόκοι και τσούζουν αρκετά.
    Στην Πειραιώς η ανάληψη με πιστωτική χρεώνεται τόκους οπωσδήποτε.

  6. #11661
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.744
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    ZTE H288A
    Η Alpha παίζει να είναι η μοναδική από τις 4 συστημικές που εκδίδει πιστωτικές τις οποίες συνδέει και με όποιους λογαριασμούς θέλεις για να λειτουργούν και σαν κάρτες αναλήψεως σε ΑΤΜ. Κι εγώ πριν χρόνια που είχα κάρτα εκεί έτσι λειτουργούσε. Η Πειραιώς δεν το κάνει, ούτε η Εθνική.

    Αλλά αυτό της Alpha είναι κάτι διαφορετικό. Το θέμα ήταν τι γίνεται εάν κάνεις ανάληψη από το λογαριασμό τις πιστωτικής (όχι με την πιστωτική ) και, όπως διαπίστωσες κι εσύ, αυτό έχει πάντα τόκους.
    "... στη γαλέρα της ζωής μου τράβηξα άγριο κουπί." - Θ.Β.
    ----
    Είναι να απορείς πώς ο λαός που γνώρισε καλύτερα από τον καθένα την θηριωδία του ισχυρού, ώντας στην θέση αυτού πράττει τα ίδια!!!
    It's a marvel to me that the people who have an intimate knowledge of the brutality brought by the mighty, being in their place act the same!!!

  7. #11662
    Εγγραφή
    25-04-2006
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    147
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11067/845
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ
    Router
    Avm Fritzbox FonWLAN 7272
    SNR / Attn
    9(dB) / 27(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Το κάνει και η Eurobank...

  8. #11663
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.744
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    H winbank σύντομα γίνεται Piraeus e-banking.

    Στο πλαίσιο της αλλαγής της εταιρικής εικόνας της Τράπεζας, η winbank αλλάζει και γίνεται Piraeus e-banking /Piraeus app. Από 04/06, ζήστε τη νέα εποχή της Τράπεζας Πειραιώς, χρησιμοποιώντας το νέο website Piraeus e-banking και το ανανεωμένο Piraeus app.
    Μήνυμα όταν μπαίνεις στο ebanking

  9. #11664
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.753
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήνυμα όταν μπαίνεις στο ebanking
    Nόμιζα ότι την είχαν winbank επειδή το πήρα-E-ους ήταν κακόηχο στα Αγγλικά, τελικά μάλλον ήταν μόδα windows=τεχνολογία αν κρίνω από το "rebranding".

  10. #11665
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.038
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Manolis_karas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω πιστωτική Alpha με την οποία κάνω συνεχώς αναλήψεις, στην ερώτηση του ΑΤΜ από που θέλω τα χρήματα: λογαριασμό ή πιστωτική κάρτα, επιλέξω λογαριασμό δεν χρεώνομαι τόκους. Αν κατά λάθος επιλέξω πιστωτική κάρτα, χρεώνονται τόκοι και τσούζουν αρκετά.
    Στην Πειραιώς η ανάληψη με πιστωτική χρεώνεται τόκους οπωσδήποτε.
    Παλια η Αλφα παρειχε και τη δυνατοτητα overdraft/υπεραναληψης απο τον καταθετικο με τη χρεωστικη, ξεπερνωντας το διαθεσιμο υπολοιπο του λογαριασμου. Λχ αν ειχες στο λογαριασμο 1.000 ευρω σε επετρεπε λχ να κανεις αναληψη 1.500 (αναλογως του οριου/ποσου υπεραναληψης) απλα προφανως τα 1.000 ηταν δικα σου και δεν πληρωνες τοκο, τα εξτρα 500 θεωρουνταν υπεραναληψη/δανειο και βαραγε στα αυτια.
    Δεν ξερω αν το εχει διατηρησει σαν υπηρεσια ακομα ή εχει καταργηθει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nόμιζα ότι την είχαν winbank επειδή το πήρα-E-ους ήταν κακόηχο στα Αγγλικά, τελικά μάλλον ήταν μόδα windows=τεχνολογία αν κρίνω από το "rebranding".
    Οχι απλα το winbank ηταν brand name του Σωτηρακη του Συρμακεζη που τους την εστησε, δικο του δημιουργημα και παιδι ηταν και "ξεχωριστη" "εταιρεια".

    Σκεψου οτι επι συγχωνευσεως της Πειραιως με τις διαφορες λοιπες τραπεζες που γινοταν ο κακος χαμος απο τα διαφορα υποσυστηματα και πολλες φορες τα συστηματα των tellers επεφταν με τον πελατη μπροστα στο ταμειο, για να μην μεινουν ξεκρεμαστοι οι ταμειες εμπαιναν και εκαναν τις συναλλαγες απο το δικου τους περιβαλλον winbank καθως εβλεπαν σε ενα περιβαλλον ολα τα προιοντα και τη σχεση του πελατη ενω διαφορετικα επρεπε να μπαινοβγαινουν σε πολλαπλα παναρχαια συστηματα.

    Winbank πλεον θυμιζει το παρελθον και η Πειραιως θελει παση θυσια να προωθησει το ψηφιακο σαπακι της Snapi που παλευουν να στησουν στα Γιαννενα και να εμφανισουν ως μεγαλη επιτυχια.
    Το εργο παντως με τη Γιουρονετ και το merchant acquiring/καρτες και ATMs παει ακλαυτο, γελανε και τα σκυλια. Καταφεραν να χασουν δικο τους διαγωνισμο στον οποιο κατεβηκαν μονοι τους, υποστηριζομενοι απο την αποκλειστικη σχεση τους με την τραπεζα, απο την Printec για τα off site ATMs.
    Γενικως το τραπεζικο συστημα στη χωρα ειναι ενας τραγελαφος, απο τους 4 δεινοσαυρους, μεχρι τη φουσκα του Οπτιμους Μοτορπράιμ και το επερχομενο νεο δεινοσαυρικο πλυντηριο της Αττικα-Παγκρητια.

  11. #11666
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.631
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Στην Πειραιώς νομίζω ότι ενώ έχω την εφαρμογή, δεν μου στέλνει πάντα τις ειδοποιήσεις για να δώσω έγκριση μέσω της εφαρμογής αλλά μερικές φορές μου στέλνει ακόμα SMS.
    Ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να το κάνω να μην στέλνει SMS, να μην στέλνει Viber, αλλά μόνο να δίνω έγκριση μέσα από την εφαρμογή;

  12. #11667
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    14.212
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    300/30,1g/1g,600/120,450/
    ISP
    CosFTTH-5G, Inalan,Vod5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Πειραιώς νομίζω ότι ενώ έχω την εφαρμογή, δεν μου στέλνει πάντα τις ειδοποιήσεις για να δώσω έγκριση μέσω της εφαρμογής αλλά μερικές φορές μου στέλνει ακόμα SMS.
    Ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος να το κάνω να μην στέλνει SMS, να μην στέλνει Viber, αλλά μόνο να δίνω έγκριση μέσα από την εφαρμογή;
    Μήπως παγώνει η εφαρμογή από τίποτα battery optimizations κλπ του λειτουργικού? Πρέπει να την έχεις whitelist σε αυτά τα πράγματα.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  13. #11668
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Spoiler:
    Καλημέρα ρε παιδιά!
    Έχω ένα πρόβλημα με το Alpha Mobile app και ήθελα να ρωτήσω αν το έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος..
    Έχω λοιπόν 2 συσκευές, ένα iphone 13 και ένα galaxy s23. Και στις δύο συσκευές είναι εγκατεστημένη η εφαρμογή myalpha mobile. Και οι δύο συσκευές είναι εξουσιοδοτημένες (το βλέπω στις ρυθμίσεις ασφαλείας του ebanking)
    Και στις δύο συσκευές είναι ενεργά τα push notifications κανονικά..
    Το πρόβλημα που έχω λοιπόν είναι το παρακάτω:
    Προσπαθώ να μπω από το PC στο ebanking. Αφού βάλεις user/pass σου πετάει push notification για να κάνεις αποδοχή και να σε αφήσει να μπεις. Το push notification το βγάζει κανονικά και στις 2 συσκευές.
    Αγνοώ το iphone και πάω να πατήσω το notification στο samsung. Αν πατήσω πάνω στο notification στο samsung, ενώ ανοίγει η σελίδα για να πατήσω το κουμπί αποδοχή, πετάει ένα παράθυρο με το παρακάτω σφάλμα...

    Κάτω από το popup αυτό είναι η κανονική σελίδα που ειδοποιεί ότι πάω να μπω που έχει το κουμπί αποδοχή. Εννοείται ότι αν πατήσω το κουμπί "Εντάξει" στο popup κλείνει εντελώς η ειδοποίηση, οπότε δεν μπορώ να κάνω καθόλου αποδοχή από το samsung. Αν πάω και πατήσω στο iphone δουλεύει και μπαίνω κανονικά..Σημειωτέον ότι οποιοδήποτε άλλο notification μου έρχεται στο samsung (π.χ. ειδοποιήσεις κάποιας συναλλαγής) μπορώ να πατήσω κανονικά πάνω της και να δω το μήνυμα χωρίς κανένα πρόβλημα.
    Αν ανοίξω το notification στο iphone εμφανίζεται κανονικά η σελίδα ότι προσπαθώ να μπω και μπορώ να πατήσω αποδοχή.
    Συνάδελφος έχει και αυτός 2 συσκευές, απλά είναι και τα δύο iphone. Του βγάζει και αυτουνού notification και στα δύο τηλέφωνα και αν πατήσει σε οποιδήποτε από τα 2 τον βάζει κανονικά (εννοείται ότι αν πατήσει στο πρώτο και κατόπιν πάει να πατήσει και στο δεύτερο, η εφαρμογή του επιστρέφει σωστά ότι δεν είναι πλέον έγκυρο.) Αλλά σε αυτόν δουλευουν κανονικά και στα δύο τηλέφωνα οι σελίδες της αποδοχής.
    Μίλησα εν τω μεταξύ με την "υποστήριξη" της τράπεζας και μου είπαν ότι και καλά έχει ξεσυγχρονιστεί η εφαρμογή και ότι πρέπει να την απεγκαταστήσω, να την ξαναεγκαταστήσω, να ενεργοποιήσω τα push notifications και να περιμένω 24 ώρες για να δουλέψουν σωστά.... Καλά κρασά... Σε κάθε περίπτωση θα το κάνω, μιας και δεν έχω και άλλη επιλογή, αλλά την εξήγηση ότι ξεσυγχρονίστηκε η εφαρμογή κουλή την κόβω.. Και όχι τίποτε άλλο αλλά πρέπει να περιμένω και 24 ώρες..

    Μήπως τυχόν έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος τέτοιο θέμα με κάποιο τηλέφωνο; Και αν ναι, πως το έλυσε;
    Θενκς!
    Update επί του θέματος...
    Δεν έχει φτιαξει τίποτα ακόμα... Έχω στείλει και στο αντίστοιχο τμήμα που ασχολείται με την εφαρμογή όλα τα απαραίτητα και έχει επικοινωνήσει ένα ευγενικότατο παληκάρι μαζί μου 2-3 φορές.. Από το τεχνικό τμήμα δεν βλέπουν κάποια ασυμβατότητα ή οτιδήποτε που να δημιουργεί το θέμα.Τελευταία συμβουλή που είχα ήταν να διαγράψω εκ νέου το S23 από τις συσκευές μέσα από το ebanking, χωρίς αυτή τη φορά να απεγκαταστήσω την εφαρμογή. Θα με ξαναπάρει το παιδί από Δευτέρα να δει τι έγινε.
    Βέβαια τζίφος έγινε καθώς μιλήσαμε προχτες το μεσημέρι, εκείνη την ώρα διέγραψα τη συσκευή, χτες το απόγευμα έκανα εκ νέου την ενεργοποίηση και όλα τα απαραίτητα βήματα και μπαίνω τώρα να πληρώσω ενφια και πήρα ξανα το 3ο το μακρύτερο..
    Θα περιμένω να με ξαναπάρει Δευτέρα να του πω τα καθέκαστα και μετά θα διαγράψω και τις 2 συσκευές, θα απεγκαταστήσω και από τα 2 τηλέφωνα τις εφαρμογές και θα βάλω μόνο το Samsung να δω τι σκ@τ@ θα γίνει..
    Τι διάολο ρε πο@στη μου..
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2023/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...
    update2: Διαθεσιμότητα από 29/05/2024...NOT

  14. #11669
    Εγγραφή
    03-03-2004
    Περιοχή
    Ankh-Morpork, Discworld
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    22.631
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/40 Mbps
    ISP
    Deutsche Telekom
    Router
    FRITZ!Box 7560
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως παγώνει η εφαρμογή από τίποτα battery optimizations κλπ του λειτουργικού? Πρέπει να την έχεις whitelist σε αυτά τα πράγματα.
    Λες;
    Δηλαδή δεν την βρίσκει να ανταποκρίνεται και για αυτό πάει σε SMS;
    Την έχω βάλει μέσα στο secure folder του Galaxy για έξτρα ασφάλεια.

  15. #11670
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    14.212
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    300/30,1g/1g,600/120,450/
    ISP
    CosFTTH-5G, Inalan,Vod5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lewton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λες;
    Δηλαδή δεν την βρίσκει να ανταποκρίνεται και για αυτό πάει σε SMS;
    Την έχω βάλει μέσα στο secure folder του Galaxy για έξτρα ασφάλεια.
    Α Samsung? νταξ.. έχω τραβήξει τα πάνδεινα με την ηλιθιότητα αυτή... πρέπει να πας να βάλεις να ΜΗΝ την κάνει doze ή οτιδήποτε αν δεν την χρησιμοποιήσεις για λίγες μέρες. Κανονικά βέβαια σου σκάει Popup λέγοντας πως οι τάδε εφαρμογές θα παγώσουν γιατί δεν τις χρησιμοποιείς..
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

Σελ. 778 από 784 ΠρώτηΠρώτη ... 758768773776777778779780783 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας