Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ποιάς τράπεζας το e-banking χρησιμοποιείτε ;

Ψήφισαν
445. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Alpha Bank

    181 40,67%
  • Εθνική Τράπεζα

    208 46,74%
  • Τράπεζα Πειραιώς

    230 51,69%
  • Attica Bank

    14 3,15%
  • Eurobank

    160 35,96%
  • Άλλη

    26 5,84%
  • Δεν χρησιμοποιώ e-banking

    12 2,70%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 777 από 785 ΠρώτηΠρώτη ... 757767772775776777778779782 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.641-11.655 από 11773

Θέμα: e-banking

  1. #11641
    Εγγραφή
    30-11-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.575
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mb
    ISP
    Vodafone
    Router
    FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    6(dB) / 14(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zardoz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά μια (χαζή για πολλούς εδώ) ερώτηση αλλά πρέπει να την κάνω επειδή ΠΟΤΕ δεν έχω χρησιμοποιήσει IRIS

    Έχω ενεργή την υπηρεσία IRIS payments στην Εθνική στον αριθμό του κινητού μου
    Έχω ενεργή την υπηρεσία IRIS payments στην Eurobank στον ίδιο αριθμό του κινητού μου

    Πως μπορώ (μπορώ ?) να στείλω ανέξοδα χρήματα από Εθνική στη Eurobank? Πως?

    Ευχαριστώ
    Θα κανεις την τελευταια ενεργοποιηση του IRIS στη eurobank.

  2. #11642
    Εγγραφή
    25-07-2006
    Περιοχή
    Edenoi
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    4.722
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17104 down / 1022 up
    ISP
    Vodafone
    Router
    TD-W8960N V8
    SNR / Attn
    5.8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από zardoz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά μια (χαζή για πολλούς εδώ) ερώτηση αλλά πρέπει να την κάνω επειδή ΠΟΤΕ δεν έχω χρησιμοποιήσει IRIS

    Έχω ενεργή την υπηρεσία IRIS payments στην Εθνική στον αριθμό του κινητού μου
    Έχω ενεργή την υπηρεσία IRIS payments στην Eurobank στον ίδιο αριθμό του κινητού μου

    Πως μπορώ (μπορώ ?) να στείλω ανέξοδα χρήματα από Εθνική στη Eurobank? Πως?

    Ευχαριστώ
    Θα κάνεις ενεργοποίηση σε όλες τις τράπεζες και ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ πρέπει να είναι αυτή που θα ΛΑΒΕΙ τα χρήματα. Κάνεις μια ενεργοποίηση στην Eurobank για να είναι αυτή η τελευταία τράπεζα, και μετά θα μπορείς να στείλεις από όποια τράπεζα θέλεις προς την Eurobank χρησιμοποιόντας ακόμη και τον ίδιο αριθμό κινητού.
    My adslgr.com account password is the last 7 digits of π. No hackers so far.
    Hello, I'm Death. You may be familiar with my Blue Screen.

  3. #11643
    Εγγραφή
    16-07-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    2.071
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    PSTN
    Ταχύτητα
    20480/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE w300i
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από runner70 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα κανεις την τελευταια ενεργοποιηση του IRIS στη eurobank.
    Πραγματικά δεν κατάλαβα τίποτε .

    Δοκιμάζοντας από την Εφαρμογή της Εθνικής, βάζοντας αριθμό τηλεφώνου (όχι QR), μου βγάζει
    "Ο λογαριασμός του δικαιούχου είναι ίδιος με του αποστολέα" και είναι λογικό.

    Αν απενεργοποιήσω την Εθνική και αφήσω ενεργή τη Eurobank εννοείς θα μπορέσω να το κάνω
    μεταξύ Εθνικής -> Eurobank ?

    - - - Updated - - -

    Παιδιά ευχαριστώ ΠΟΛΥ, δούλεψε.

    Απενεργοποίησα παντού τις υπηρεσίες και τις ενεργοποίησα με τη σειρά που είπατε.

    Thanx
    Όλα τα παιχνίδια android που έχω φτιάξει περιγράφονται και κατεβαίνουν
    από εδώ: https://play.google.com/store/apps/d...=Carbon+People

  4. #11644
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χμμμμμμ μοιαζει σαν θεμα προτεραιοτητας. Τι εννοω. Πανε τα push notifications για να εγκρινεις την εισοδο στο web banking και στα δυο κινητα, αλλα μοιαζει σαν να εχει προτεραιοτητα για καποιο λογο το iphone, θεωρειται δηλαδη η πρωτευουσα συσκευη απο την οποια περιμενει η πλατφορμα να εγκρινεις. Εσυ πας απο το android και αυτοματα θεωρει οτι εχει κανει expire αφου δεν ανταποκριθηκες στο αιτημα προς το iphone.
    Αληθεια για ποιο λογο να θες σε δυο συσκευες ταυτοχρονα τα push notifications/εγκρισεις?
    Το θέμα είναι ότι στο Samsung χτυπάει error.. Δεν πας να πατήσεις αποδοχή και να σου πει ότι έχει λήξει. Όπως είπα και παραπάνω, συνάδελφος έχει και αυτός 2 συσκευές, απλά είναι iphone και τα 2.. Του εμφανίζεται και στα 2 το notification για αποδοχή, όποιο από τα 2 και να πατήσει τον βάζει μέσα, απλά αν μετά πατήσει και στο δεύτερο notification αποδοχή, του λεει ότι δεν είναι πλέον έγκυρο, που είναι φυσιολογικότατη συμπεριφορά.
    Σε εμένα δεν αφήνει να το πατήσω καν, πετάει το παράθυρο σφάλματος πάνω από το notification.

    Δεν το θέλω απαραίτητα και στα 2 τηλέφωνα. Απλά παλιότερα με το s9 είχα αντιμετωπίσει κάποιο θέμα και ενεργοποίησα τα notifications στο iphone.
    Τώρα θέλω να δουλέψει πρώτα όπως πρέπει στο Samsung και μετά το πολύ-πολύ απενεργοποιώ από το iphone. Απλά δεν θέλω να το κάνω πριν φτιάξει στο samsung γιατί μετά φοβάμαι μη δε δουλεύει σε κανένα
    Και ύστερα θα πρεπει να περιμένω κανα δίλεπτο να κάνω login επιλέγοντας άλλο τρόπο, π.χ. viber..

    Κανε αυτο που σου ειπαν με απεγκατασταση και επανεγκατασταση αλλα αν δεν παιξει δεν μπορω να σκεφτω τι αλλο να φταιει.
    To έκανα προχτές που μου το είπαν, μου εξήγησαν ότι θέλει 24 ώρες για να ενεργοποιηθεί και πάλι το S23, αλλά από τότε έχουν περάσει 48 ώρες και το ακόμα να το κάνουν ... ότι νά' ναι...
    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Capture.JPG 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  21,5 KB 
ID: 256253



    - - - Updated - - -

    Άκυρο, ήθελε ένα τελευταίο βήμα να κάνω και είναι πλέον ενεργό το Samsung.. αλλά και πάλι το ίδιο σφάλμα παίρνω... Πήγα τώρα να μπω, μου έρχεται ειδοποίηση και στα δύο κινητά, αγνοώ το iphone πατάω την ειδοποίηση στο samsung και τρώω το ίδιο σφάλμα..
    Φρέσκο screenshot πριν από λίγο..
    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_20240523_131636_myAlpha Mobile.jpg 
Εμφανίσεις:  7 
Μέγεθος:  102,1 KB 
ID: 256254
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2023/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...
    update2: Διαθεσιμότητα από 29/05/2024...NOT

  5. #11645
    Εγγραφή
    20-09-2009
    Μηνύματα
    446
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112600/11260
    ISP
    OTE
    SNR / Attn
    10(dB) / 18(dB)
    Εστειλα πριν μια εβδομάδα κάποια χρήματα με το IRIS δώρο στην κόρη μου για τα γενέθλια της....
    Ενώ έβγαλε ένδειξη επιτυχής συναλλαγή... ήρθε και στο σχετικό email οτι η συναλλαγή ήταν επιτυχής διαπιστώνω χθες απο τις κινήσεις του λογαριασμού ότι έγινε αντιλογισμός με την ένδειξη "TimeoutInstructedAgent" και τελικά τα χρήματα δεν πήγαν.
    Χθές που την ξαναέκανα.... μέχρι στιγμης δείχνει να έγινε κανονικά
    Εχω κάνει παρα πολλές συναλλαγές με το IRIS και δεν είχα ποτέ πρόβλημα....
    Εχει τύχει σε κανέναν?

  6. #11646
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από TeoT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εστειλα πριν μια εβδομάδα κάποια χρήματα με το IRIS δώρο στην κόρη μου για τα γενέθλια της....
    Ενώ έβγαλε ένδειξη επιτυχής συναλλαγή... ήρθε και στο σχετικό email οτι η συναλλαγή ήταν επιτυχής διαπιστώνω χθες απο τις κινήσεις του λογαριασμού ότι έγινε αντιλογισμός με την ένδειξη "TimeoutInstructedAgent" και τελικά τα χρήματα δεν πήγαν.
    Χθές που την ξαναέκανα.... μέχρι στιγμης δείχνει να έγινε κανονικά
    Εχω κάνει παρα πολλές συναλλαγές με το IRIS και δεν είχα ποτέ πρόβλημα....
    Εχει τύχει σε κανέναν?
    Έτσι για δοκιμη τώρα μόλις έστειλα από το λογαριασμό της γυναίκας στον δικό μου. Όλα κανονικά, ήρθε μήνυμα και το ποσό πιστώθηκε κανονικά στο λογαριασμό μου αμέσως...
    Γενικώς, προσωπικά δεν μου έχει τύχει αυτό που λες ποτέ. Και στέλνω σχετικά συχνά με IRIS..
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2023/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...
    update2: Διαθεσιμότητα από 29/05/2024...NOT

  7. #11647
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.208
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Ενδιαφέρον.

    Από ΕΔΩ βρήκα το παρακάτω:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2024-05-24 154857.png 
Εμφανίσεις:  42 
Μέγεθος:  48,2 KB 
ID: 256288

    Καθηστέρησε να ολοκληρωθεί η συναλλαγή μήπως;
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  8. #11648
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.039
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το θέλω απαραίτητα και στα 2 τηλέφωνα. Απλά παλιότερα με το s9 είχα αντιμετωπίσει κάποιο θέμα και ενεργοποίησα τα notifications στο iphone.
    Τώρα θέλω να δουλέψει πρώτα όπως πρέπει στο Samsung και μετά το πολύ-πολύ απενεργοποιώ από το iphone. Απλά δεν θέλω να το κάνω πριν φτιάξει στο samsung γιατί μετά φοβάμαι μη δε δουλεύει σε κανένα
    Και ύστερα θα πρεπει να περιμένω κανα δίλεπτο να κάνω login επιλέγοντας άλλο τρόπο, π.χ. viber..
    Θα προτεινα διαγραφη και των δυο κινητων απο το ebanking αφου πρωτα απεγκαταστησεις το app και απο τα δυο.
    Μετα εγκατασταση μονο σε ενα κινητο του app και πρωτο login απο το app ωστε να συνδεθει μονο μια συσκευη με το web banking.
    Λογικα μετα θα ξεκολλησει. Προτεινεται να γινει Δευτερα πρωι αυτη η αποπειρα ωστε αν κατι παει στραβα να μην ακολουθουν 2 μερες ΣΚ που οι σφιγγοκ@λαριοι δεινοσαυροι του μαυσωλειακου ιδρυματος της Αλφα Μπανκ θα ειναι αφαντοι.

  9. #11649
    Εγγραφή
    15-08-2006
    Περιοχή
    Ίλιον
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.385
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    2x 8192/1024
    ISP
    Wind ADSL & Nova ADSL
    DSLAM
    Wind - ΙΛΙΟΝ
    Router
    Zyxel AMG1312 /Sophos XG
    SNR / Attn
    7,1(dB) / 33,1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα προτεινα διαγραφη και των δυο κινητων απο το ebanking αφου πρωτα απεγκαταστησεις το app και απο τα δυο.
    Μετα εγκατασταση μονο σε ενα κινητο του app και πρωτο login απο το app ωστε να συνδεθει μονο μια συσκευη με το web banking.
    Λογικα μετα θα ξεκολλησει. Προτεινεται να γινει Δευτερα πρωι αυτη η αποπειρα ωστε αν κατι παει στραβα να μην ακολουθουν 2 μερες ΣΚ που οι σφιγγοκ@λαριοι δεινοσαυροι του μαυσωλειακου ιδρυματος της Αλφα Μπανκ θα ειναι αφαντοι.
    Σε ευχαριστώ πολύ για την πρόταση και μάλιστα αυτό ακριβώς είπα να κάνω κι εγώ..
    Και μάλιστα fun fact, για τον ίδιο λόγο που αναφέρεις έλεγα να το κάνω από Δευτέρα..
    Από το 2014 VDSL περιμένω...
    1216-4241216ΙΛΙΟΝ424FTTH-GPON2023/Q1
    2023/Q2: Για το Q1 είμαι σίγουρος.. για το 2023, από την άλλη, καθόλου..

    2024/Q2 update: Επιτέλους ξεκίνησαν το σκάψιμο... Να δούμε σε ποιο Q θα υπάρξει διαθεσιμότητα ...
    update2: Διαθεσιμότητα από 29/05/2024...NOT

  10. #11650
    Εγγραφή
    20-09-2009
    Μηνύματα
    446
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    112600/11260
    ISP
    OTE
    SNR / Attn
    10(dB) / 18(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ChriZ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι για δοκιμη τώρα μόλις έστειλα από το λογαριασμό της γυναίκας στον δικό μου. Όλα κανονικά, ήρθε μήνυμα και το ποσό πιστώθηκε κανονικά στο λογαριασμό μου αμέσως...
    Γενικώς, προσωπικά δεν μου έχει τύχει αυτό που λες ποτέ. Και στέλνω σχετικά συχνά με IRIS..
    και εγω το έχω ξανακάνει πολλές φορές και ποτέ δεν είχα πρόβλημα.... και χθες έκανα επανάληψη της συναλλαγής και φαίνεται (και στον λογαριασμό μου και στης κόρης μου) οτι ολοκληρώθηκε κανονικά.
    Στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν ξέρω τι έγινε... που ενώ πήρα ενδείξεις επιτυχούς ολοκλήρωσης ... τελικά έγινε αντιλογισμός και τα χρήματα δεν πήγαν.... και χωρίς να κάποια ειδοποίηση και άν δεν έκανα έλεγχο στις κινήσεις του λογαριασμού μου θα ήμουνα σίγουρος οτι έλαβε τα χρήματα.
    Μου είχε κάνει εντύπωση ότι δεν με "ευχαρίστησε για το δώρο" (πολύ πολύ περίεργο για το συγκεκριμένο άτομο) και ίσως ήταν μια πολύ ισχυρή ένδειξη για να το ψάξω...
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης 2024-05-23 161024.png 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  260,5 KB 
ID: 256290

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενδιαφέρον.

    Από ΕΔΩ βρήκα το παρακάτω:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2024-05-24 154857.png 
Εμφανίσεις:  42 
Μέγεθος:  48,2 KB 
ID: 256288

    Καθηστέρησε να ολοκληρωθεί η συναλλαγή μήπως;
    Δεν το ξέρω.... εγω πηρα ενδειξη ... και email "Επιτυχούς συναλλαγής"

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Στιγμιότυπο οθόνης 2024-05-24 180207.png 
Εμφανίσεις:  8 
Μέγεθος:  68,7 KB 
ID: 256293
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος TeoT : 24-05-24 στις 18:16.

  11. #11651
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.172
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Έχω από καιρό το πρόβλημα του να μην λαμβάνω τα Push Notification της Alpha στο κινητό, με αποτέλεσμα να περιμένω να περάσει το 1' για να επιλέξω αποστολή με εξαψήφιο, για να μπω από το pc.

    Στο παρελθόν είχα απεγκαταστήσει την εφαρμογή και μετά την επανεγκατάσταση λειτούργησε κανονικά. Έκανα πάλι τη διαδικασία αλλά χωρίς να αλλάξει κάτι και είναι πολύ σπαστικό να περιμένω 1' για να μπω.

  12. #11652
    Εγγραφή
    16-02-2005
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    5.039
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    Net One
    Router
    Speedtouch 780WL
    Μερικες φορες κολλαει. Παιζει κατι με το viber Και δεν περνανε τα μηνυματα παντα εκει.
    Παλια που μπορουσες να επιλεξεις να εχεις το viber ανενεργο και υποχρεωτικα μονο sms δεν υπηρχε ποτέ πρόβλημα.

    Δεν ξερω τι γινεται στην περιπτωση που "δεν εχεις" viber. Δεν νομιζω οτι μπορει να σε υποχρεωσει με το ζορι να βαλεις. Εκει ισως κανει revert back to sms. Μετα αν βαλεις το viber ισως να μην σου ζητησει να ερχονται εκει οι κωδικοι.

  13. #11653
    Εγγραφή
    19-03-2007
    Μηνύματα
    1.563
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    OTEnet
    Router
    USR9108
    SNR / Attn
    30(dB) / 28(dB)
    Πειραιώς που μου έστελνε με το έτσι θέλω μηνύματα στο viber , απλά πήγα στο info από το chat με Πειραιώς στο viber κι έκανα disable το receive messages

    την επόμενη φορά ήρθε sms

  14. #11654
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.172
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sebu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μερικες φορες κολλαει. Παιζει κατι με το viber Και δεν περνανε τα μηνυματα παντα εκει.
    Παλια που μπορουσες να επιλεξεις να εχεις το viber ανενεργο και υποχρεωτικα μονο sms δεν υπηρχε ποτέ πρόβλημα.

    Δεν ξερω τι γινεται στην περιπτωση που "δεν εχεις" viber. Δεν νομιζω οτι μπορει να σε υποχρεωσει με το ζορι να βαλεις. Εκει ισως κανει revert back to sms. Μετα αν βαλεις το viber ισως να μην σου ζητησει να ερχονται εκει οι κωδικοι.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από atrias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πειραιώς που μου έστελνε με το έτσι θέλω μηνύματα στο viber , απλά πήγα στο info από το chat με Πειραιώς στο viber κι έκανα disable το receive messages

    την επόμενη φορά ήρθε sms
    Το πρόβλημα εμφανίζεται στη λήψη του Push Notification
    Όταν περάσει το 1' και ζητήσω τον εξαψήφιο, αυτός έρχεται αμέσως στο Viber.

  15. #11655
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    14.282
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    300/30,1g/1g,600/120,450/
    ISP
    CosFTTH-5G, Inalan,Vod5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από makfil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα εμφανίζεται στη λήψη του Push Notification
    Όταν περάσει το 1' και ζητήσω τον εξαψήφιο, αυτός έρχεται αμέσως στο Viber.
    Έχεις πει δηλαδή στο viber στις ρυθμίσεις της συγκεκριμένης τράπεζας πως δεν θες να δέχεσαι μηνύματα από αυτήν και το viber σε αγνοεί?

Σελ. 777 από 785 ΠρώτηΠρώτη ... 757767772775776777778779782 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας